Singielki 25+ cz. XIV - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-29, 16:50   #5041
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Masakra. Jestem w szoku! Nie ma co po nim płakać. ��
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 16:59   #5042
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88169872]Tola, to jakiś buc, bardzo dobrze zrobiłaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Kurcze wiem
Po każdej z tych sytuacji było mi źle. Jak pierwszy raz to wyszło, kiedy napisał o tym selfie to od razu mu napisałam, że 'to jest niefajne zachowanie, nawet jeśli mówisz tak w żartach, proszę nie pisz tak więcej'. Zapytał czy to było zbyt 'bossy' a ja odpisałam, że nie tyle zbyt 'bossy' ale również umniejszające mojej osobie i poniżające...
Po czym napisał 'ok, czyli nie mówić tak nawet w żartach'. Po tej rozmowie mieliśmy rozmowę telefoniczną po kilka dniach podczas której się mnie zapytał jaki wg mnie to jest idealny mężczyzna i mu odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że taki który dobrze mnie traktuję i celowo powiedziałam 'nie taki który ma zapędy despotyczne bo to najgorszy sort mężczyzny i jak dobry i wspaniały by nie był na innych płaszczyznach, to, ta cecha wszystko kasuje' jako że była to videorozmowa na whatsapp to tylko się uśmiechnął i powiedział 'nie martw, się, nie masz się o co martwić'...
A po tydzień po tej rozmowie 'Gdzie moje dzisiejsze selfie ??' 'Kiedy przyjdzie, długo mam jeszcze czekać?? Dziękuję'.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Masakra. Jestem w szoku! Nie ma co po nim płakać. ��
A najgorsze jest to, że jak spytałaś o przykłady i je zaczęłam pisać, to przeszło mi przez myśl, że co poniektórzy napiszą że przecież przesadzam i że to tylko takie żarty były
Tak samo jak i on napisał że moje reakcje są 'przesadzone' ..

Kurcze.. i pomyśleć że tyle kobiet później jest ofiarami przemocy domowej - psychicznej i fizycznej a to się właśnie tak zaczyna... bo facet jest wykształcony, dobrze zbudowany, pewny siebie, dobrze zarabia i przecież robi dla mnie tyle dobrych rzeczy.... tyle że ten jeden szczegół, że jest despotą i szuka nie kobiety do związku partnerskiego, a wycieraczki...

Wczoraj jeszcze wysłał mi zdjęcie swojego kota i napisał 'zobacz jaki słodziak, nie wiem który z nas jest większym słodziakiem' (zaznaczam że tłumacze z angielskiego, po polsku dziwie brzmi', na co mu odpisałam 'następnym razem jak się spotykamy to sprawdzę i dam Ci znać ' na co on odpisał 'Yes boss'... - co nie zdarzyło się pierwszy raz i mu od razu napisałam żeby nie zwracał się tak nawet w żartach bo ja nie chcę być żadnym szefem i razem powinniśmy być na tym samym poziomie, nikt nie powinien być niczyim szefem.. Gdyba ta sytuacja zdarzyła się raz i tak napisał bez wcześniejszego kontekstu / sytuacji pewnie nawet bym nie zauważyła i nie zareagowała ale już na tym etapie byłam na to wyczulona, ta błahostka pokazuje jakimi kategoriami on myślał...
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:29   #5043
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Mi się wydaje, że Twoje podejście może się sprawdzić w dłuższym związku np. chłopak zażartuje w sposób, którego nie lubisz - mówisz mu, że ci to nie odpowiada. Chłopak kupi ci kwiaty - podziękujesz miło, żeby kupował częściej...



Moim zdaniem na etapie randkowania jest to bez sensu. Randki są po to, aby kogoś obserwować i sprawdzić, czy się nadaje na partnera, a nie żeby go wychowywać... Jak kogoś nie akceptujemy na początkowym etapie, to się wycofujemy, tak jak tutaj zrobiłaś. Mam wrażenie, że jednak myślałaś, że mówieniem mu o tym, że nie lubisz despotów, on się będzie pilnował. Tylko co jakby rzeczywiście się pilnował i ponownie wyszłoby to z niego po kilku miesiącach?
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:37   #5044
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że Twoje podejście może się sprawdzić w dłuższym związku np. chłopak zażartuje w sposób, którego nie lubisz - mówisz mu, że ci to nie odpowiada. Chłopak kupi ci kwiaty - podziękujesz miło, żeby kupował częściej...



Moim zdaniem na etapie randkowania jest to bez sensu. Randki są po to, aby kogoś obserwować i sprawdzić, czy się nadaje na partnera, a nie żeby go wychowywać... Jak kogoś nie akceptujemy na początkowym etapie, to się wycofujemy, tak jak tutaj zrobiłaś. Mam wrażenie, że jednak myślałaś, że mówieniem mu o tym, że nie lubisz despotów, on się będzie pilnował. Tylko co jakby rzeczywiście się pilnował i ponownie wyszłoby to z niego po kilku miesiącach?
Masz rację.. myślałam, że to zrozumie.
Jak mu to powiedziałam, to ja osobiście, miałam nadzieję że to serio był tak żart sytuacyjny, że to skoryguje, ale w tym samym momencie bałam się jednego - że to jest po prostu jego natura. I niestety wyszło, że jest.

Wezmę to pod uwagę co napisałaś - ja też nie chcę wychowywać, ciągle chwalić etc.. serio robię to z wyczuciem, bo on akurat rokował - takie miałam wrażenie, bo robił tyle pozytywnych rzeczy, ale... pomyliłam się.
Obserwowałam go i to jak się relacja będzie rozwijać, o to chodzi w randkowaniu tak jak napisałaś.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:38   #5045
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

A czemu pisaliscie po angielsku? Jest obcokrajowcem?

Generalnie ewidentnie nie pasowaliscie
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:41   #5046
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
A czemu pisaliscie po angielsku? Jest obcokrajowcem?

Generalnie ewidentnie nie pasowaliscie
Tak, jest Europejczykiem, ja też nie mieszkam w Polsce.
Masz racje - po prostu nie pasowaliśmy, chociaż oboje chcieliśmy żeby to wyszło i oboje się staraliśmy, ale natury nie da się zmienić.
Na etapie komunikacji, na etapie emocjonalnym - jak chcemy rozwiązywać konflikty, jakie mamy potrzeby względem drugiej osoby, w jaki sposób chcemy dawać z siebie i jakie mamy oczekiwania - nie dobraliśmy się. Ja nie mogłabym być z kimś takim - bałabym się go po prostu, a w razie założenia z kimś takim rodziny - bałabym się o moje dziecko.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:44   #5047
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Ja nie mogłabym być z kimś takim - bałabym się go po prostu, a w razie założenia z kimś takim rodziny - bałabym się o moje dziecko.
Ja mam tak samo, tacy mężczyźni mnie odrzucają i boję się ich. Zaczyna się od takich niby nieszkodliwych tekstów, a nie wiadomo, na czym się może skończyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 17:48   #5048
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Co to znaczy jest europejczykiem 🤣? O ile wiem my tez jestesmy europeczykami
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:54   #5049
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88165200]Szczerze, to ja juz na to l4 mialam isc w ubiegłą środę... ale uznalam, ze zacisne zęby. Zwyczajnie nie chcialam zostawic dziewczynz zespolu (one sa super) z moimi zaległościami. Jutro skoncze nadrabiac i ide w cholere. I mam dogadane dwie rozmowy. Mysle, ze gdzieś się zakręcę.. oby!

Co do randkowania, to wcale nie jest mi jakos super jesli o to chodzi dopadł mnie dołek z tym zwiazany

a planujesz sie jeszcze spotkac z tym niedotykalskim? czy poza tym bylo okej?

z tym, co widzę się jutro, to raz juz sie widzialam. Dosyc dawno, ale on ma specyficzny zawod i ma malo czasu. Jednak przyznam, ze w zyciu nie poznalam bardziej atrakcyjnego faceta. Pod kazdym wzgledem [/QUOTE]

Tak, planuję się jeszcze spotkać z panem niedotykalskim.
Mamy w sumie podobne wartości.
Dzisiaj dzwonił i zapraszał mnie na kręgle w weekend. Cały czas pisze. Także tak.





Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Sunshinebutterfly, że się tak wtrącę z tym buziakiem w policzek to jak to było dokładnie? Bo zrozumiałam, że to on Tobie dał buziaka i sie odsunął. Nie wszyscy praktykują całowanie się w oba policzki. Dał buziaka i się odsunął, może nie zarejestrowal, że Ty chciałaś jeszcze w drugi policzek? Sorry za rozkładanie sytuacji na czynniki pierwsze, ale tak mi się rzuciło w oczy, że to nie było tak, że on się odsunął na probe cmoka z Twojej strony, tylko sam Ci tego cmoka najpierw dał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie zarejestrował tego drugiego buziaka ale raczej wszyscy inni zawsze rejestrowali w przeszłości.

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Ja się powtórzę : generalnie nasze oczekiwania są dziś coraz to wyższe ,a wynika to z tego z łatwości dostępu do ogromnych zasobów ludzkich(szczególnie w dużych miastach) dzięki aplikacjom internetowym.
Teraz standardem staje się pisanie z kilkunastoma osobami i tworzeniem sobie "ławek rezerwowych"
Z jednej strony to dobrze bo umówienie na randkę jest banalne i szybkie, a z drugiej ta łatwość i świadomość ,że "jest cała ławka rezerwowych" sprawia ,że nasze oczekiwania szybują do góry.
Oczekujemy coraz to więcej od partnera i nawet relatywnie niewielkie wada może go/ją przekreślić
Du zo w tym racji. Dlatego panu niedotykalskiemu daję jeszcze szansę.
Trzeba mieć oczywiście swoje 'deal breakers'. Ja np nie toleruję chamstwa, prostactwa, skąpstwa i kilku innych cech i nigdy z kimś takim się 2 raz nie spotkam, ale przekreślanie zbyt szybko z powodu lichych wad też nie jest dobre. Ludzie często myślą, że mają dużo czasu na poznanie kogoś i że na apce poznają kogoś perfekcyjnego (mówię tutaj o ludziach którzy szukają ideałów) I tak np mam znajomą która szuka faceta....uwaga.....12 lat, bo szuka ideału. Musi być bardzo bogaty, bardzo przystojny, skończyć MBA i masę innych wymagań. Kiedyś np poznała bardzo przystojnego i bogatego faceta ale odpuściła go sobie bo nie miał studiów (miał za to wielomilionowy biznes pomimo braku studiów) I ta znajoma bardzo się dziwi że od 12 lat jest sama także ten...
Ja staram się aż tak nie przesadzać
Z panem niedotykalskim zobaczymy
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:57   #5050
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Ale kto w relacjach damsko-męskich całuje się w dwa policzki? Dla mnie to komiczne trochę. Kojarzy mi się z życzeniami od cioci.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:59   #5051
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Co to znaczy jest europejczykiem ��? O ile wiem my tez jestesmy europeczykami
Nie był z Polski, ale był z Europy.
Mieszkamy w Europie, ale nie w Polsce.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 18:22   #5052
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Mandy, gratulacje

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88168351]To ja się pochwalę, że mam urlop w połowie klepnięty
Jeszcze druga połowa i mogę się pakować.
Jestem podekscytowana, najchętniej już bym tam pojechała Tylko o pogodę się boję, nigdy tam nie byłam o takiej porze roku i trochę nie wiem, jakie rzeczy wziąć. Boję się trochę, że będzie cały czas padać, albo że się spakuję za ciepło lub za lekko.[/QUOTE]


Ale super <3
Dokąd się wybierasz?


[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88168689]Rurq - no cóż. Bywa różnie z tym flow nie zawsze jest fajne, ale wtedy po prostu spotkanie się kończy i jedziemy dalej.

Bez tindera jednak ciężej kogoś poznać, wiaodmo. To pomaga. Może właśnie tam gdzieś czeka twoje flow? A dwa razy w roku to nie tak mało. Pamiętam mój najgorszy rok pod względem kontaktów z facetami - 2017. Jeju. Celibat pod każdym względem. Brrrrrr

Mieszkasz w większym mieście?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Rozkręcisz się
.jak ja przypomnę sobie moje randki po rozstaniu po tym długim związku to o mamo i też się wtedy strasznie przejmowałam, co facet o mnie pomyśli, co mi wypada, a co nie... Głupia byłam, ale i takie rzeczy trzeba przejść żeby później było okej piszesz jeszcze z kimś fajnym ?[/QUOTE]


Wow, a co się działo w 2017 że taki celibat? Byłaś po rozstaniu?

Jak samopoczucie na L4?
I jak na ostatniej randce z panem idealnym o którym wcześniej wspominałaś? Będzie więcej spotkań?

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88168725]Piszę z kilkoma, ale na razie taka gadka szmatka. Nie wiem czy jakieś spotkania z tego wyjdą



Bardzo się obawiałam, że będę miała mindfuck bo też jednak doceniam bycie w stałej relacji. Ale okazało się, że ten seks był dla mnie bardzo uwalniający bo poczułam, że mam już eksa za sobą. Piękne uczucie

Poza tym moja randka była taka hot, że nie darowałabym sobie jakbym przepuściła taką okazję

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ta hot randka to był ten facet co nie mieszka w Polsce?
Będzie więcej spotkań?

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Musze chyba isc do podwyzke , patrzac ile ofert dostaje od konkurencji

Tez tak macie,ze przez ta jesienne pogode nic Wam sie nie chce ?
Ja dziś obudziłam się z mega bólem głowy. Coś nie tak z ciśnieniem, ale genralnie brzydka pogoda mi nie przeszkadza

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Odpuściłam. On teraz wyjechał na długo. Widzieliśmy się może miesiąc temu. Było bardzo miło, ale dostałam takiego otrzeźwienia, zauroczenie zniknęło. Zapytałam go o jego cele w życiu, o plany, o podejście do związków... i jesteśmy kompletnie inni. Te wszystkie rozmowy były coraz bardziej płytkie... Przytulaliśmy się, a on od razu pchał ręce niżej... To nie jest to czego szukam. Brakowało mi uczucia.

Ale przygoda świetna. Cieszę się, że spróbowałam, bo zawsze się zastanawiałam jak to byłoby tak bez zobowiązań. Zakończyło się bez złamanego serca i bez żadnego żalu. Nawet nadal go lubię i uważam to za swoje osiągnięcie spotykanie się z takim przystojniakiem. Hahaha
Gratuluję dobrej decyzji. Nierokujących facetów trzeba sobie odpuszczać od razu
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 18:35   #5053
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość

Wow, a co się działo w 2017 że taki celibat? Byłaś po rozstaniu?

Jak samopoczucie na L4?
I jak na ostatniej randce z panem idealnym o którym wcześniej wspominałaś? Będzie więcej spotkań?
W takim razie baw się dobrze na randce. Czekamy na relacje, kalsycznie

Tak. Byłam po rozstaniu (zwiazek 4,5 roku, seks poniżej przeciętnej... ale myslalam, ze tak to juz po prostu jest ).

Nie chodzilam na randki, a nawet jak było jakieś spotkanie, to zachowywałam się jak dzikus. Skupiłam się na pracy, studiach i łażeniu na miasto z przyjaciolkami singielkami

Ale w okolicach swiat i sylwestra przyszła refleksja, ze POTRZEBUJĘ POCZUĆ CIĘŻAR FACETA NA SOBIE i koniec. Tinder, pyk pyk, jego profil typowy pod fwb, mój bez zdjecia nawet. Seks był fenomenalny. Cierpialam pozniej troche przez tą relacje, ale nie zaluje i z perspektywy czasu oceniam mega pozywtynie. Otworzyło mnie to

Na l4 CUDOWNIE. Niby dopiero jeden dzien, a juz organizm czuje luz. W głowie wiadomo... mam burdel, ale kontrolowany.

Oczywiscie szef uważa, ze ściemniam

Napisał mi właśnie maila... ton jest okropny

Nie wiem czy pytasz o tego z wczoraj, czy tego sprzed ok. 2 tygodni, ktorego chcialam zaprosic na weekend?

W obu przypadkach odpowiedz brzmi - nie wiem. Zyje sobie z dnia na dzien.

Z tym z wczoraj - chciałabym. W zyciu nie mialam kogos takiego w łóżku No i to jest ciekawe doświadczenie. On jest 15 lat starszy.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 18:42   #5054
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88170167]W takim razie baw się dobrze na randce. Czekamy na relacje, kalsycznie

Tak. Byłam po rozstaniu (zwiazek 4,5 roku, seks poniżej przeciętnej... ale myslalam, ze tak to juz po prostu jest ).

Nie chodzilam na randki, a nawet jak było jakieś spotkanie, to zachowywałam się jak dzikus. Skupiłam się na pracy, studiach i łażeniu na miasto z przyjaciolkami singielkami

Ale w okolicach swiat i sylwestra przyszła refleksja, ze POTRZEBUJĘ POCZUĆ CIĘŻAR FACETA NA SOBIE i koniec. Tinder, pyk pyk, jego profil typowy pod fwb, mój bez zdjecia nawet. Seks był fenomenalny. Cierpialam pozniej troche przez tą relacje, ale nie zaluje i z perspektywy czasu oceniam mega pozywtynie. Otworzyło mnie to

Na l4 CUDOWNIE. Niby dopiero jeden dzien, a juz organizm czuje luz. W głowie wiadomo... mam burdel, ale kontrolowany.

Oczywiscie szef uważa, ze ściemniam

Napisał mi właśnie maila... ton jest okropny

Nie wiem czy pytasz o tego z wczoraj, czy tego sprzed ok. 2 tygodni, ktorego chcialam zaprosic na weekend?

W obu przypadkach odpowiedz brzmi - nie wiem. Zyje sobie z dnia na dzien.

Z tym z wczoraj - chciałabym. W zyciu nie mialam kogos takiego w łóżku No i to jest ciekawe doświadczenie. On jest 15 lat starszy.[/QUOTE]

Wow chapeau baus, że wytrzymałaś z facetem z którym miałaś słaby seks przez tyle czasu. Ja bym chyba nie mogła.

I za odwagę, że odważyłaś się na fwb i to z gościem bez zdjęcia. Ja jak tylko facet nie ma zdjęcia to dla mnie jest to tak podejrzane, że nawet nie matchuje.

Co do pracy-ja bym się zupełnie teraz odcięła emocjonalnie i żadnych mailów nie czytała. Jesteś w końcu na zwolnieniu. A jak nie czytasz maili to sprawa Cię nie dotyczy, nie mogą Cię dosięgnąć emocjonalnie dlatego bym się zupełnie teraz od nich odcięła.
Niech sobie radzą ze swoim burdelem.

Tak, ten facet z wczoraj o którym pisalas ze pod każdym względem ideał. To Polak?
Ja się z kolei nauczyłam, że jak facet sprawia wrażenie zbyt idealnego to często jest niedostępny emocjonalnie.
Super, że się nie angażujesz za mocno w te spotkania. Tak jest najzdrowiej.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 18:42   #5055
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 18:47   #5056
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Założę!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 18:49   #5057
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Na początku to były malutkie czerwone flagi, typu - wysłał mi swoje selfie, a potem napisał 'A gdzie Twoje selfie' jak mu napisałam w południe, że nie lubię sobie robić selfie, ale wysłałam je wieczorem i napisałam np. 'ok, to sprawę selfie mamy już odhaczoną ' to potrafił odpisać 'Nie, nie nie - to kiedy masz wysłać selfie a kiedy nie to ja ustalam i dostaję je na życzenie..'

Inna sytuacja, rozmawialiśmy o piłce nożnej i mu powiedziałam, że byłam kiedyś na takim znanym stadionie (wycieczce) i na meczu na tym stadionie, opisywałam co tam wiedziałam, wysłałam zdjęcia etc.. po czym w trakcie rozmowy 'OK, wystarczy już dosyć napisałaś, mógłbym już namalować mapę tego stadionu. Dosyć'. a serio nie pisałam jak oszalała...
Jak mu zwróciłam uwagę to napisał 'tak dużo o tym pisałaś, że musiałem zainterweniować, mam nadzieję, że nie będę musiał tego więcej robić'.
A ja serio wysyłałam mu o tym może hmm 8-10 zdań (krótkich bo to na whatspp było) i może z 4 zdjęcia - stadion, szatnie, pokój gdzie odbywają się konferencje z piłkarzami.. etc..

Ale ogólnie tego typu rzeczy było sporo ... niby małe rzeczy, ale to wszystko miało wspólny mianownik.
Jak mu dziś napisałam, że to jest nieprzyjemne, zachowanie i że wielokrotnie mu zwracałam uwagę to napisał coś w stylu, że '... daj mi znać jeśli nadal chcesz się spotykać i wyjaśnij skąd takie nadwyraz przesadzone reakcje - dla mnie to jest toksyczne i jeśli uznamy że nadal będziemy się spotykać to mam mam nadzieję że to był jednorazowy wybryk i więcej się to nie powtórzy'...

Rozmawialiśmy w języku angielskim, więc po polsku to trochę inaczej może brzmieć, ale ogólnie przetłumaczyłam to tak jak napisał.

Ale, było tego więcej...
Przytoczyłam mu dziś te wszystkie sytuacje na co on odpisał, że go obraziłam
Masakra.. no sorry, ale normalny facet by napisał, że musimy o tym pogadać i przykro mu że tak się poczułam jak możemy to razem? rozwiązać dla naszego dobra jak i dla dobra całej relacji..

Ale ogólnie z jego zachowania wywnioskowałam, że tego będzie więcej, z tymże to tylko początki początków i po prostu sprawdzał na ile może sobie pozwolić.., myślę że na tym wstępnym etapie to był wierzchołek góry lodowej.
Na koniec jeszcze napisał, że jeśli chcę to kontunuować to on chce o tym porozmawiać DZIŚ WIECZOREM, A NAJPÓŹNIEJ JUTRO.

Jest mi przykro z tego względu, że robił wiele rzeczy DOBRZE - jak już wczoraj napisałam, informował mnie kiedy będzie miał czas, dotrzymywał słowa, potrafił napisać 'przepraszam' sam z siebie jak coś się nie udało, planował spotkania, i wiele, wiele innych... kurcze, serio czułam że mu zależało i to coraz bardziej, ale ja na prawdę nie mogę czegoś takiego puszczać mimo uszu - boję się takich ludzi, co byłoby później... ?!

Jeszcze mi się przypomniało że jak jechaliśmy do centrum handlowego i staliśmy w korku - już na parkingu, może hmm z 6 samochdów przed nami które wjeżdżały na parking to się mocno wkurzył - nieproporoconalnie do sytuacji i spytał czy wiem gdzie mógłby zaparkować jak odpowiedziałam że nie wiem to jest reakcja była mnie więcej 'pff nie wiesz...' - wypowiedziane pod nosem. No sorry, ale takie coś na drugim spotkaniu???? Dziwnie mi się zrobiło jak to usłyszałam.
nie będę oryginalna pisząc, że bardzo dobrze zrobiłaś, oraz gratuluje decyzji i postawy. Nie jedna by się oszukiwała i liczyła, że 'dla mnie przecież się zmieni'

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Wow chapeau baus, że wytrzymałaś z facetem z którym miałaś słaby seks przez tyle czasu. Ja bym chyba nie mogła.
oj, da się, da. szczególnie kiedy to pierwszy związek, albo jeden z pierwszych gdzie seks nigdy nie był czymś szczególnym. Wtedy się wydaje, że tak może powinno być. Że może ten seks jest przereklamowany, albo może to my jesteśmy trudne w obsłudze....

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 18:50   #5058
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 19:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.