Pomoc modowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 17:32   #1
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Thumbs up

Pomoc modowa


Cześć Dziewczyny!
Od jakiegoś czasu przeglądam forum wizaż i muszę przyznać, że bardzo podoba mi się to jak wszyscy sobie wzajemnie doradzają i pomagają Założyłam konto dlatego, że także chciałabym dać coś od siebie. Od dwóch lat pracuję jako stylistka, więc jeśli macie jakieś pytania dot. mody, stylu itd. to jestem do Waszej dyspozycji Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:13   #2
Karolajn93
Raczkowanie
 
Avatar Karolajn93
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 103
Dot.: Pomoc modowa

cześć skoro jesteś stylistką, to czy możesz odpowiedzieć na moje pytania?
chciałabym w lipcu już rozglądać się za garderoba na jesień/zimę. jakie buty (w tym roku płaskie) będą modne tej zimy i jaka kurtka?
jaki must have powinnam mieć w szafie tego lata, aby nie wydać majątku i dobrze łączyć z innymi czesciami garderoby?
Karolajn93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:36   #3
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Pomoc modowa

W nadchodzącym sezonie warto postawić na minimalistyczne kroje i miękkie tkaniny. Do łask wracają centki, tak więc polecam zakupić coś w ten deseń. Jeśli planujesz kupno kurtki postaw na skórzaną - absolutny hit tegorocznej jesieni/zimy - wiadomo, że trzeba wydać trochę więcej, ale będzie służyła przez lata! Co do płaskich butów - wybierz te w stylu kowbojskim, z szeroką cholewą, dobrym pomysłem będą ocieplane botki stylizowane na trapery - były hitem zeszłego sezonu, ale znów staną się popularne.
Jeśli chodzi o must have tego lata to z pewnością są to neonowe dodatki! Torebki, szaliki, biżuteria... Prócz tego oczywiście spódnice maksi w głębokich, morskich kolorach, dużo mięty i bieli, a także zwiewne tkaniny Pozdrawiam!
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 15:38   #4
Karolajn93
Raczkowanie
 
Avatar Karolajn93
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 103
Dot.: Pomoc modowa

dziękuję !
Karolajn93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 18:11   #5
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pomoc modowa

Witam moja figura jest okropna: mam dosc okragly brzuszek w stosunku co do reszty, waskie biodra , plaskie posladki chude nogi i rece, szerokie ramiona- istny anty seks jakie fasony bluzek sukienek polecasz? najbardziej interesuja mnie bluzki... moga byc tez jakies zestawy... jakie fasony spodni co do spodnic to najlepiej sie czuje w tych rozkloszowanych lub tulipanch , mysle ze olowki odpadaja...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 18:22   #6
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Pomoc modowa

Mam pytanie, co zrobić by fajnie wyglądać w krótkich spodniczkach i sukienkach (oczywiście do połowy uda, nie zaraz za tyłek), a nie jak pani lekkich obyczajów? Wiem, że można włożyć płaskie buty, ale ich nie znoszę, a lubię pokazać nogi. Mama zawsze wrażenie, że w takiej krótkiej sukience, spódnicy wyglądam zbyt wyzywająco....Masz jakis pomysł?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 09:19   #7
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Napisane przez Karolajn93 Pokaż wiadomość
dziękuję !
nie ma sprawy

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Witam moja figura jest okropna: mam dosc okragly brzuszek w stosunku co do reszty, waskie biodra , plaskie posladki chude nogi i rece, szerokie ramiona- istny anty seks jakie fasony bluzek sukienek polecasz? najbardziej interesuja mnie bluzki... moga byc tez jakies zestawy... jakie fasony spodni co do spodnic to najlepiej sie czuje w tych rozkloszowanych lub tulipanch , mysle ze olowki odpadaja...
Przede wszystkim nie załamuj się, bywają gorsze figury i z każdą z nich można sobie poradzić Z tego co piszesz wynika, że najbardziej problematyczna jest górna partia ciała. Dobrze będziesz wyglądać w bluzkach odcinanych pod biustem - dzięki nim brzuch zostanie zatuszowany - tak więc jeden problem z głowy Uważaj na namarszczenia - często niepotrzebnie dodają paru kilogramów. Co do szerokich ramion - odradzam bluzki na ramiączkach, zdecydowanie lepiej będzie Ci w takich z zabudowaną górą, z krótkim rękawkiem lub 3/4. Jeśli już zmniejszysz optycznie górę, łatwo będzie ubrać dół Piszesz, że Twoje nogi są chude - może są po prostu szczupłe, tylko w porównaniu z górną partią ciała takie się wydają? Jako że bluzki, które powinnaś wybierać są dość luźne i w miarę długie, możesz pokusić się o ołówkową spódnicę, co prawda nie uzyskasz efektu większych bioder, ale cała sylwetka będzie się prezentowała dobrze. Do spodni wybieraj zwiewne tuniki, najlepiej również odcinane pod biustem, kończące się tak mniej więcej w połowie uda, do tego możesz założyć wąskie spodnie - efekt murowany! Pamiętaj, że każda figura prezentuje się lepiej chociażby w średniej wysokości obcasach, warto je mieć w swojej szafie!

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Mam pytanie, co zrobić by fajnie wyglądać w krótkich spodniczkach i sukienkach (oczywiście do połowy uda, nie zaraz za tyłek), a nie jak pani lekkich obyczajów? Wiem, że można włożyć płaskie buty, ale ich nie znoszę, a lubię pokazać nogi. Mama zawsze wrażenie, że w takiej krótkiej sukience, spódnicy wyglądam zbyt wyzywająco....Masz jakis pomysł?
Jeśli rzeczywiście wybierasz spódnice/sukienki do połowy uda, nie krótsze, to nie masz się czym martwić w kwestii bycia zbyt wyzywającą Jeśli masz nieziemskie nogi to naprawdę warto to podkreślać. Nie będę na siłę Cię przekonywała do balerin, choć jest wiele fasonów, które są przepiękne, modne i wygodne zarazem
Mamy czasami są trochę przewrażliwione na punkcie wyglądu swoich córek. Jednak przyczyną jej niechęci mogą być nie tyle same spódnice, ale ogólny efekt końcowy, tzn. rzeczy, jakie do nich zakładasz. Staraj się nie wybierać bluzek z głębokim dekoltem, odsłaniających zbyt wiele. Dobra jest zasada mówiąca o tym, żeby zakrywać jedną część ciała, kiedy inna jest odsłonięta. Do "odważniejszych" bluzek wybieraj proste fasony, najlepiej jednokolorowe, czy to spódnic ołówkowych czy w kształcie litery A. Powinno załatwić maminą sprawę
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 14:06   #8
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Napisane przez ritzy Pokaż wiadomość
nie ma sprawy

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------


Przede wszystkim nie załamuj się, bywają gorsze figury i z każdą z nich można sobie poradzić Z tego co piszesz wynika, że najbardziej problematyczna jest górna partia ciała. Dobrze będziesz wyglądać w bluzkach odcinanych pod biustem - dzięki nim brzuch zostanie zatuszowany - tak więc jeden problem z głowy Uważaj na namarszczenia - często niepotrzebnie dodają paru kilogramów. Co do szerokich ramion - odradzam bluzki na ramiączkach, zdecydowanie lepiej będzie Ci w takich z zabudowaną górą, z krótkim rękawkiem lub 3/4. Jeśli już zmniejszysz optycznie górę, łatwo będzie ubrać dół Piszesz, że Twoje nogi są chude - może są po prostu szczupłe, tylko w porównaniu z górną partią ciała takie się wydają? Jako że bluzki, które powinnaś wybierać są dość luźne i w miarę długie, możesz pokusić się o ołówkową spódnicę, co prawda nie uzyskasz efektu większych bioder, ale cała sylwetka będzie się prezentowała dobrze. Do spodni wybieraj zwiewne tuniki, najlepiej również odcinane pod biustem, kończące się tak mniej więcej w połowie uda, do tego możesz założyć wąskie spodnie - efekt murowany! Pamiętaj, że każda figura prezentuje się lepiej chociażby w średniej wysokości obcasach, warto je mieć w swojej szafie!

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------


Jeśli rzeczywiście wybierasz spódnice/sukienki do połowy uda, nie krótsze, to nie masz się czym martwić w kwestii bycia zbyt wyzywającą Jeśli masz nieziemskie nogi to naprawdę warto to podkreślać. Nie będę na siłę Cię przekonywała do balerin, choć jest wiele fasonów, które są przepiękne, modne i wygodne zarazem
Mamy czasami są trochę przewrażliwione na punkcie wyglądu swoich córek. Jednak przyczyną jej niechęci mogą być nie tyle same spódnice, ale ogólny efekt końcowy, tzn. rzeczy, jakie do nich zakładasz. Staraj się nie wybierać bluzek z głębokim dekoltem, odsłaniających zbyt wiele. Dobra jest zasada mówiąca o tym, żeby zakrywać jedną część ciała, kiedy inna jest odsłonięta. Do "odważniejszych" bluzek wybieraj proste fasony, najlepiej jednokolorowe, czy to spódnic ołówkowych czy w kształcie litery A. Powinno załatwić maminą sprawę
Dziękuję za odp, chodziło o mam, nie mamę, ale w sumie czasem mama też mówi, że w takiej sukience krótkiej by nie wyszła, bo ledwo tyłek zakrywa. Oczywiście wiadomo dla mamy długość do połowy uda to już jest mega krótka.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 17:55   #9
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Pomoc modowa

Hej Jeśli mogę zadać pytanie, to skorzystam
Jestem drobna, niska, mam jasną karnację, lecz ciemną oprawę oczu (oczy koloru zielonoszarego, lecz mocno czarne brwi), włosy długie. Wiem, że dla osób niskich pasują sukienki do kolan, a nawet przed kolana. Jaki kolor byłby odpowiedni dla mnie? Czy mocne kolory typu czerwień nie będą wyglądały na mnie dziwnie ze względu na 'bladą twarz'?
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 06:29   #10
Kura Nioska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pomoc modowa

O jaki fajny wątek ,
Moje pytanie - czy niskie dziewczyny powinny nosić długie spódnice? Mam zaledwie 160 cm, kupiłam w Zarze piękną spódnicę i zastanawiam się czy ona w ogóle jest dla mnie. Co zrobić, żeby nie przytłoczyła mojej sylwetki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spódnica Zara 3.jpg (24,6 KB, 41 załadowań)
__________________
Kura Nioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 11:42   #11
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Lightbulb Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
Hej Jeśli mogę zadać pytanie, to skorzystam
Jestem drobna, niska, mam jasną karnację, lecz ciemną oprawę oczu (oczy koloru zielonoszarego, lecz mocno czarne brwi), włosy długie. Wiem, że dla osób niskich pasują sukienki do kolan, a nawet przed kolana. Jaki kolor byłby odpowiedni dla mnie? Czy mocne kolory typu czerwień nie będą wyglądały na mnie dziwnie ze względu na 'bladą twarz'?
Absolutnie nie! Mocne kolory podkreślą Twoją urodę, "ożywią" wizerunek. Powinnaś się wystrzegać raczej barw takich jak nude, oliwka, szarości - to one sprawią, że będziesz wyglądała blado. Tak więc czerwień jak najbardziej pasuje do Ciebie Pamiętaj, żeby zawsze w okolicach twarzy mieć jakiś mocny kolorowy akcent. Jeśli jesteś niska powinnaś wybierać jednokolorowe sukienki - dodadzą Ci parę cm Za to z dodatkami możesz szaleć do woli

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kura Nioska Pokaż wiadomość
O jaki fajny wątek ,
Moje pytanie - czy niskie dziewczyny powinny nosić długie spódnice? Mam zaledwie 160 cm, kupiłam w Zarze piękną spódnicę i zastanawiam się czy ona w ogóle jest dla mnie. Co zrobić, żeby nie przytłoczyła mojej sylwetki?
Pewnie, że mogą! Jednak muszą staranniej niż te wysokie dobierać rzeczy, do których je noszą. Szczerze mówiąc lepszej sukienki nie mogłaś sobie kupić! Dla niskich dziewczyn te z lekkiego materiału są po prostu idealne, a poza tym delikatny wzór jak ten jest teraz naprawdę modny Najlepiej jeśli góra będzie dopasowana, w jednolitym kolorze z dekoltem w kształcie litery V, który wydłuży szyję - polecam np. kremowy t-shirt. Pamiętaj także o odpowiednich butach - żeby wysmuklić sylwetkę kup sobie jakieś neutralne sandałki na koturnach - są stabilne i wygodne, a będziesz się w nich prezentować wspaniale!
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 12:43   #12
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Pomoc modowa

ritzy, dziękuję
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:27   #13
Kura Nioska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Pewnie, że mogą! Jednak muszą staranniej niż te wysokie dobierać rzeczy, do których je noszą. Szczerze mówiąc lepszej sukienki nie mogłaś sobie kupić! Dla niskich dziewczyn te z lekkiego materiału są po prostu idealne, a poza tym delikatny wzór jak ten jest teraz naprawdę modny Najlepiej jeśli góra będzie dopasowana, w jednolitym kolorze z dekoltem w kształcie litery V, który wydłuży szyję - polecam np. kremowy t-shirt. Pamiętaj także o odpowiednich butach - żeby wysmuklić sylwetkę kup sobie jakieś neutralne sandałki na koturnach - są stabilne i wygodne, a będziesz się w nich prezentować wspaniale!
Dziękuję, bardzo nie chciałam jej oddać .
Mam też pomysł, aby czasem dla odmiany nosić tę spódnicę jako sukienkę z paskiem w talii, ale to muszę jeszcze dopracować.

Mam jeszcze jedno pytanie - dla kogo, według Ciebie, są baskinki? Czy mogą je nosić wyłącznie bardzo szczupłe dziewczyny? Czy baskinka poszerza/dodaje centymetrów? Jeśli tak, to na które części ciała trzeba szczególnie uważać?
__________________
Kura Nioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:00   #14
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Lightbulb Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Napisane przez Kura Nioska Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie - dla kogo, według Ciebie, są baskinki? Czy mogą je nosić wyłącznie bardzo szczupłe dziewczyny? Czy baskinka poszerza/dodaje centymetrów? Jeśli tak, to na które części ciała trzeba szczególnie uważać?
Baskinki dobrze wyglądają na dziewczynach o chłopięcej figurze - sprawiają, że biodra optycznie się poszerzają, a sylwetka nabiera kobiecych kształtów (nie polecam baskinki osobom o obfitych biodrach - wyglądają po prostu niekorzystnie - w tym fasonie to część ciała, na którą trzeba naprawdę uważać). Z drugiej strony, szeroka baskinka idealnie ukrywa lekko wystający brzuszek, więc nie trzeba się w ogóle nim przejmować Ponadto dobrze wygląda na dziewczynach o wcięciu w talii, ponieważ wyraźnie ją eksponuje. Osoby o figurze typu jabłko, powinny sobie ją raczej odpuścić
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:15   #15
ostrlub
Raczkowanie
 
Avatar ostrlub
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 72
Dot.: Pomoc modowa

Mam pewną sukienkę którą chcę założyć ale kompletnie niewiem jaki kolor do niej pasuje.. jaką torebkę szpilki i biżuterie. ps. Założę ją na swój ślub cywilny Liczę na pomoc bo jestem w kropce


edit.

a co do sukienki odcinanej pod biustem coś w stylu greczynki ale długości tak przed kolano ?? chodzi mi o buty. Bo wydaje mi się , że tylko w szpilkach to jakoś wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0136.jpg (139,8 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez ostrlub
Czas edycji: 2012-06-19 o 15:06
ostrlub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:22   #16
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Pomoc modowa

Kupiłam marynarkę w stylu tej środkowej na zdjęciu.
I nie mam pojęcia z czym ją zestawić. Tzn. w wydaniu eleganckim wiem, ale jak bardziej na co dzień dobrać do niej rzeczy.
Dodam, że figury modelki nie mam zdecydowanie a za obcasami nie przepadam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg styl-gwiazd-11853345.jpg (107,9 KB, 35 załadowań)
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:51   #17
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Lightbulb Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Napisane przez ostrlub Pokaż wiadomość
Mam pewną sukienkę którą chcę założyć ale kompletnie niewiem jaki kolor do niej pasuje.. jaką torebkę szpilki i biżuterie. ps. Założę ją na swój ślub cywilny Liczę na pomoc bo jestem w kropce


edit.

a co do sukienki odcinanej pod biustem coś w stylu greczynki ale długości tak przed kolano ?? chodzi mi o buty. Bo wydaje mi się , że tylko w szpilkach to jakoś wygląda.
Teoretycznie mogłabyś pokombinować z czernią, ale wydaje mi się, że efekt mógłby nie być zachwycający (mogłabyś wyglądać dość przyciężkawo). Sukienka ma piękny krój, jest błyszcząca, dlatego poleciłabym Ci dobranie do niej dodatków, które będą dopełnieniem, a nie przytłoczą jej. Mam tu na myśli lekkie sandałki w neutralnym kolorze nude - wklejam link do fasonu, który będzie pasował: http://www.badura.pl/buty-damskie,sa...608,c176-talpa - oczywiście nie musisz kupować identycznych, ale jakieś w tym stylu Do tego niewielka kopertówka w podobnym kolorze. Co do biżuterii - jako, że sukienka nie ma ramiączek, polecam naszyjnik, może być dość okazały, ale najważniejsze, żeby nie "przedobrzyć" - srebro sprawdzi się idealnie, może z jakimś efektownym kamieniem Jeśli zdecydujesz się na duży naszyjnik, wybierz mniejsze kolczyki, jeśli na mały - zdecyduj się na większe - np. zwisające. Będziesz wyglądała uroczo i z klasą!
Co do sukni w stylu greckim masz rację, najefektowniej będą się prezentowały szpilki, ale niekoniecznie bardzo wysokie
ps. Gratuluję zamążpójścia!

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
Kupiłam marynarkę w stylu tej środkowej na zdjęciu.
I nie mam pojęcia z czym ją zestawić. Tzn. w wydaniu eleganckim wiem, ale jak bardziej na co dzień dobrać do niej rzeczy.
Dodam, że figury modelki nie mam zdecydowanie a za obcasami nie przepadam.
Na co dzień możesz śmiało do niej nosić dżinsy! Jeśli nie masz idealnych nóg wybierz te klasyczne, ciemne, unikaj długości 7/8. Sprawdzą się także materiałowe spodnie w soczystych kolorach. Piszesz, że nie przepadasz za obcasami - może warto zainwestować w jakieś fajne koturny? Polecam je często, bo można kupić naprawdę wygodne modele, które zdecydowanie wysmuklą sylwetkę. Jeśli to Cię nie przekonuje, balerinki również się sprawdzą Najlepiej czarne, choć nie tylko - zależy od bluzki jaką będziesz miała pod spodem - może być to t-shirt z jakimś nadrukiem, albo coś w stylu zaprezentowanej na zdjęciu 2 Co do spódnic - wybieraj raczej te ołówkowe, najlepiej w ciemniejszych kolorach
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 20:57   #18
ostrlub
Raczkowanie
 
Avatar ostrlub
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 72
Dot.: Pomoc modowa

dziękuję bardzo mi pomogłaś
ostrlub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 14:06   #19
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Napisane przez ostrlub Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo mi pomogłaś
Cieszę się, powodzenia
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 10:27   #20
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pomoc modowa

autorko zagladasz jeszcze na ten watek? jesli tak prosze napisz mi jakie spodenki polecasz do mojego typu figury (wyzej byl opis, brzuszek , waskie biodra) czy z wysokim stanem sa odpowiednie np. tego typu https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=36593
czy lepsze zwykle biodrowki szorciki z dzinsu?
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:24   #21
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Lightbulb Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
autorko zagladasz jeszcze na ten watek? jesli tak prosze napisz mi jakie spodenki polecasz do mojego typu figury (wyzej byl opis, brzuszek , waskie biodra) czy z wysokim stanem sa odpowiednie np. tego typu https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=36593
czy lepsze zwykle biodrowki szorciki z dzinsu?
Jeśli masz lekko wystający brzuszek, szorty z podwyższonym stanem idealnie go zatuszują, jednak w sytuacji gdy jest on znaczący, lepiej sobie odpuścić Wybieraj te fasony, które mają marszczenia lub zakładki po bokach - dzięki temu wyczarujesz sobie biodra. Dżinsowe biodrówki są jak najbardziej ok, ale nie polecałabym Ci tych ultra krótkich i obcisłych - wyeksponują one niepotrzebnie zbyt szczupłe nogi - kupuj raczej te troszkę dłuższe, mniej więcej do połowy uda
__________________
Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna.
Sophia Loren
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:45   #22
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Pomoc modowa

Świetny wątek!
Skorzystam i ja z Twoich rad jeśli pozwolisz Od września najprawdopodobniej będę pracować w szkole jako wychowawca zerówki. Mam 23 lata, jestem wysoka (170 cm) szerokie ramiona, raczej wąska talia, szerokie biodra. Wszyscy dają mi więcej lat niż mam i to jest moje utrapienie W związku z nową pracą muszę zmienić garderobę i jestem w kropce. Nie chcę się postarzać jeszcze bardziej elegnackimi strojami ale jednak taka praca zobowiązuje. Musże wzbudzać zaufanie rodziców ale i sympatie dzieci. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz, chcę znaleźć złoty środek między wygodą i dobrym wyglądem. Jaki stroje byłyby Twoim zdaniem odpowiednie?
Będę wdzięczna za każdą sygestię
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 11:54   #23
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Lightbulb Dot.: Pomoc modowa

Cytat:
Napisane przez Lenka_899 Pokaż wiadomość
Świetny wątek!
Skorzystam i ja z Twoich rad jeśli pozwolisz Od września najprawdopodobniej będę pracować w szkole jako wychowawca zerówki. Mam 23 lata, jestem wysoka (170 cm) szerokie ramiona, raczej wąska talia, szerokie biodra. Wszyscy dają mi więcej lat niż mam i to jest moje utrapienie W związku z nową pracą muszę zmienić garderobę i jestem w kropce. Nie chcę się postarzać jeszcze bardziej elegnackimi strojami ale jednak taka praca zobowiązuje. Musże wzbudzać zaufanie rodziców ale i sympatie dzieci. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz, chcę znaleźć złoty środek między wygodą i dobrym wyglądem. Jaki stroje byłyby Twoim zdaniem odpowiednie?
Będę wdzięczna za każdą sygestię

Przede wszystkim, na Twoim miejscu nie przejmowałabym się w ogóle faktem, że wyglądam na trochę starszą niż w rzeczywistości - zważywszy na Twoją przyszłą pracę traktowałabym to raczej jako atut! Mam dobrą wiadomość: złoty środek, o którym piszesz, wcale nie jest trudny do osiągnięcia! Zaufanie zawsze budzą klasyczne fasony. Powinnaś zaopatrzyć się więc w kilka żakietów, najlepiej w stonowanych kolorach - granat, zgniła zieleń, może być także bordo i nieśmiertelna czerń. Będą stanowić świetną podstawę bardzo wielu zestawów. Żeby na co dzień nie przesadzać z "powagą" możesz do nich dobrać proste, zwężane dżinsy - efekt będzie fantastyczny - połączenie elegancji i wygody. Bardzo ważne jest, żeby nie wyglądać ponuro i nudno- do ciemnych żakietów warto dobrać bluzkę o soczystym kolorze lub ciekawym deseniu. No i oczywiście nie zapominać o interesujących dodatkach! Gdy podciągniesz rękawy żakietu na wysokość 3/4 i dobierzesz np. oryginalną bransoletkę, efekt będzie daleki od wyglądu sztywniary, którego zważywszy na dzieci, powinnaś raczej unikać Możesz śmiało pokombinować także z innymi elementami biżuterii, które przykują uwagę i uczynią każdy zestaw nietuzinkowym. Pamiętaj, że dodatki potrafią zdziałać cuda! Jeśli chodzi o obuwie - trudno wymagać, żebyś biegała w szpilkach cały dzień, ale na szczęście od czego są baleriny? Na rynku jest naprawdę spory wybór świetnych fasonów, które są niezwykle efektowne i przede wszystkim wygodne!
Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś wątpliwości, chętnie je rozwieję
__________________
Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna.
Sophia Loren
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:51   #24
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Pomoc modowa

Dziękuje bardzo W środę jadę na zakupy i dzięki Tobie już wiem, czego mam szukać
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 10:10   #25
ritzy
Przyczajenie
 
Avatar ritzy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Pomoc modowa

Powodzenia!
__________________
Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna.
Sophia Loren
ritzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.