Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-18, 20:14   #361
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 20:22   #362
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87860147]Dziewczyny, pod którym postem udziela się teraz Adam? Nie widzę tego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Chyba pod jakimś nowym postem "kto z kim zostanie" sporo komentarzy jest pod nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 21:06   #363
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ciekawie tam się robi... Okazuje się, że Adam i jego partnerka znają się od kilku dobrych lat...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 21:58   #364
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 888
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Co to za grupa.ma fb ^^ m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miziakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 22:11   #365
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Emocje jak na jagodach.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 23:05   #366
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez meja222 Pokaż wiadomość
Macie screeny tych wypowiedzi Adama z fb? Szukam ale wątek już chyba usuniety:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem tak: screenów nie mam, ale to jest mega żenada co tam się dzieje Wypowiada się jakaś Dominika Szczepańska, znajoma Irminy i Adama (nawet są jej komentarze pod fotkami Irminy), która twierdzi, że jest żoną Adama. Irmina wypowiedziała się, że jest po dwóch rozwodach i ma 4 dzieci, że Adam nie jest jej chłopakiem (koledzy też całują jej brzuch) i że ludzie mieszają w tym wątku 3 różne osoby! Także tego pozdro! Powiem tak: to są strasznie żenujący ludzi i czuć od nich mega patologię, nie ma chyba sensu nad tym deliberować dopóki nie nastanie finałowy odcinek i nie wyjaśni się więcej To jak się Adaś w programie pokazał to i tak małe piwko w porównaniu z tym jaki jest naprawdę on i jego otoczenie, więc widać, że jednak montaż był na jego korzyść Tak, oceniam po tym co i jak piszą, nie po paru minutach w TV
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 00:06   #367
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No Adam i jego pokręcona rodzinka/znajomi są żenujący. Ta Irmina pewnie nie jest po 2 rozwodach i nie ma 4 dzieci (każde z innym) -pewnIE tak komuś odpisała żeby było ciekawie ale do rodzinka się wpasuje z takim podejściem. Myslalsal że Adam jest jakiś dziwny, ale teraz to mi się wydaje nawet chory, w ogóle te jego odpowiedzi w tej gownoburzy pokazują jakim jest człowiekiem... Całe szczęście że nie wyszło z Asią bo by zmarnował jej życie, szkoda tylko że poszedł do tego programu i dalej mam nadzieję że karę zapłaci albo on albo i ta jego dziewczyna/narzeczona/żona/kochanka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 08:40   #368
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:23
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 11:21   #369
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

W tym wszystkim żal mi tylko Asi... Zwłaszcza jak pomyślę o tym, że z mamą nie ma najlepszych relacji i była przeciwna brania udziału Asi w programie. To, że jej nie wyszło z Adamem pewnie jeszcze pogorszyła sprawę, bo śmiało może powiedzieć ,a nie mówiłam' ;/
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 11:25   #370
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
W tym wszystkim żal mi tylko Asi... Zwłaszcza jak pomyślę o tym, że z mamą nie ma najlepszych relacji i była przeciwna brania udziału Asi w programie. To, że jej nie wyszło z Adamem pewnie jeszcze pogorszyła sprawę, bo śmiało może powiedzieć ,a nie mówiłam' ;/
Albo może Asię to otrzeźwi i zobaczy, że własna matka się nad nią zwyczajnie pastwi. Choć w to wątpię. Niestety jest to już 4 edycja tego programu i chyba każdy się już zdążył zorientować, że najmniej chodzi tam o uczestników, a najwięcej o dramę i show. W każdej edycji była choć jedna para, która z założenia miała być zupełnie niedobrana, byle było co oglądać. Idąc do tego programu mamy 1/3 szansy, że trafi na nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 13:03   #371
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:23
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 13:51   #372
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

W 2 myślę ze Krzysiek z Pauliną milei być bardzo niedobrani, ona taka powazna stateczna, a Krzysiek wariat lubiacy wygłupy etc. No ,ale pojawiła się chemia
A najbardziej dobrani to sie wydawali Agnieszka z Marcinek....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:03   #373
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
W 2 myślę ze Krzysiek z Pauliną milei być bardzo niedobrani, ona taka powazna stateczna, a Krzysiek wariat lubiacy wygłupy etc. No ,ale pojawiła się chemia
A najbardziej dobrani to sie wydawali Agnieszka z Marcinek....
Ooo tak, Agnieszka z Marcinem wydawali się ulepieni z tej samej gliny chociaż ostatnio jak sobie zrobiłam powtórkę drugiej edycji to wydaje mi się, że Marcin jednak chciał i się starał, ale Agnieszka była na nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:04   #374
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dla mnie bardzo też pasowali do siebie Magda i Krystian.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:07   #375
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87862252]Ooo tak, Agnieszka z Marcinem wydawali się ulepieni z tej samej gliny chociaż ostatnio jak sobie zrobiłam powtórkę drugiej edycji to wydaje mi się, że Marcin jednak chciał i się starał, ale Agnieszka była na nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ale te ich akcje "na spontanie" uciekamy kamerom Oni zresztą wszystko zgodnie na takim spontanie robili Aż dziw serio ze im nie pykneło
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:20   #376
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No w drugiej nie mam wątpliwości - Paulina i Krzysiek , a w pierwszej Ewa i Darek, bo jeszcze Jacek i Natalia, powiedzmy, mogłoby się udać.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:22   #377
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No w drugiej nie mam wątpliwości - Paulina i Krzysiek , a w pierwszej Ewa i Darek, bo jeszcze Jacek i Natalia, powiedzmy, mogłoby się udać.
Paulinę i Krzyśka producenci na bank obstawiali jako parę, której nie wyjdzie i z której będą dramy, a tu szok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 16:30   #378
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A widzieliscie na grupie ponoć Adamowi bliźniaki sie właśnie urodziły
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 17:04   #379
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A widzieliscie na grupie ponoć Adamowi bliźniaki sie właśnie urodziły
Przysięgam, że nic mnie tak nie żenowało odnośnie tego programu jak ta akcja Adama. W ogóle dawno nie czułam już takiego zażenowania

A co do niedobranych w 2 edycji to Paulina i Krzysiek też wg mnie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 21:02   #380
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A widzieliscie na grupie ponoć Adamowi bliźniaki sie właśnie urodziły
To ściema była. Za to ta Dominika faktycznie była kiedyś w rodzinie Irminy. Pisze, że Adam jest naprawdę spoko facet, tylko ktoś nim steruje. Adam wcześniej kazał jej siedzieć cicho w komentarzu na FB
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 21:11   #381
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
To ściema była. Za to ta Dominika faktycznie była kiedyś w rodzinie Irminy. Pisze, że Adam jest naprawdę spoko facet, tylko ktoś nim steruje. Adam wcześniej kazał jej siedzieć cicho w komentarzu na FB
Już widziałam ze ściema, laska chyba mocno żądna uwagi.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 21:40   #382
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Już widziałam ze ściema, laska chyba mocno żądna uwagi.
Irmina?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Tak sobie myślę, że najlepsze by było jakby się okazało, że to Asia stoi za tymi głupotami na FB

Dominika pisze "są warci siebie a myliłam się co do tego pana Żal trochę ale cóż życie 🤣. Powiedziałabym wam ale nie jestem nią i nim. Oni liczą na to że ja się wyklepie ale będzie czas i pora. Nie odpuszczają ani jeden ani druga 🤣🤣🤣🤣".
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 22:38   #383
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jest finał na playerze, ja dzisiaj tylko decyzje, bo rano wstaję do pracy , tak jak myślałam jest (i wszyscy). Agnieszka i Wojtek, Łukasz i Oliwia są przeuroczy, widać, że montaż skrzywdził tych drugich.

Asia i Adam .

Uwaga spoiler.
Dobra, obejrzałam kawałek z Adamem. On jest naprawdę okropny. Wiadomo o co chodzi - nawet bez grup na fb - o inną kobietę, dlaczego nie powiedział wprost? Dlaczego dopuścili go do programu, skoro był w związku?
Mam nadzieję, że Asia kogoś poznała. Tylko dlaczego powiedziała tak .

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-19 o 22:50
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 23:03   #384
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jest finał na playerze, ja dzisiaj tylko decyzje, bo rano wstaję do pracy , tak jak myślałam jest (i wszyscy). Agnieszka i Wojtek, Łukasz i Oliwia są przeuroczy, widać, że montaż skrzywdził tych drugich.

Asia i Adam .

Uwaga spoiler.
Dobra, obejrzałam kawałek z Adamem. On jest naprawdę okropny. Wiadomo o co chodzi - nawet bez grup na fb - o inną kobietę, dlaczego nie powiedział wprost? Dlaczego dopuścili go do programu, skoro był w związku?
Mam nadzieję, że Asia kogoś poznała. Tylko dlaczego powiedziała tak .
Porażka z Adamem i z "ekspertami"... Brak słów. Szkoda mi Asi i to bardzo, nie zasłużyła sobie na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 00:45   #385
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jest finał na playerze, ja dzisiaj tylko decyzje, bo rano wstaję do pracy , tak jak myślałam jest (i wszyscy). Agnieszka i Wojtek, Łukasz i Oliwia są przeuroczy, widać, że montaż skrzywdził tych drugich.



Asia i Adam .



Uwaga spoiler.

Dobra, obejrzałam kawałek z Adamem. On jest naprawdę okropny. Wiadomo o co chodzi - nawet bez grup na fb - o inną kobietę, dlaczego nie powiedział wprost? Dlaczego dopuścili go do programu, skoro był w związku?

Mam nadzieję, że Asia kogoś poznała. Tylko dlaczego powiedziała tak .
Nie wiadomo, czy Adam był wcześniej w związku. On powiedział, że dwa dni po wizycie w USC "jego życie się zmieniło", ALE oni mieli decyzje właśnie w tym usc w Pszasnyszu. Ogólnie wydźwięk był taki, że to się zadziało po decyzjach. Jak było naprawdę myślę, że się nie dowiemy, ja mam przeczucie, że ta kobieta nie pojawiła się przed ślubem, ale mogła się pojawić w trakcie eksperymentu. Zwłaszcza że są jakieś przesłanki, że ona się znała z jego rodziną, kuzynem czy kimstam, mogli się poznać bliżej w trakcie. To by tłumaczylo nagle wycofanie Adama w drugiej części programu. Niemniej jednak zachował się jak tępy penis. Z mojej strony ogromny szacun dla Asi za odwagę, za spokój, za to jak bardzo ladnie zrobiona przyszła na "miesiąc po" - włosy prosto od fryzjera, paznokcie, profesjonalny makijaz. I jej klasa w tym wszystkim. Szanuję i życzę jej najlepiej.

Aga i Wojtek, ludzie z mojej bajki, śmiejemy się z mężem ze oni są tacy sami jak my, nawet detale się zgadzają (dzieci autystyczne, platformy wiertnicze, audyty - wszystko "nasze") mam nadzieje ze są razem i OMG chciałabym ich poznać. Bylibyśmy świetnymi kumplami.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 05:06   #386
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na grupie na fb dziewczyny wstawily zdjęcia z finałowego odcinka i faktycznie wychodzi na to, że Oliwia jest w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 08:10   #387
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Nie wiadomo, czy Adam był wcześniej w związku. On powiedział, że dwa dni po wizycie w USC "jego życie się zmieniło", ALE oni mieli decyzje właśnie w tym usc w Pszasnyszu. Ogólnie wydźwięk był taki, że to się zadziało po decyzjach. Jak było naprawdę myślę, że się nie dowiemy, ja mam przeczucie, że ta kobieta nie pojawiła się przed ślubem, ale mogła się pojawić w trakcie eksperymentu. Zwłaszcza że są jakieś przesłanki, że ona się znała z jego rodziną, kuzynem czy kimstam, mogli się poznać bliżej w trakcie. To by tłumaczylo nagle wycofanie Adama w drugiej części programu. Niemniej jednak zachował się jak tępy penis. Z mojej strony ogromny szacun dla Asi za odwagę, za spokój, za to jak bardzo ladnie zrobiona przyszła na "miesiąc po" - włosy prosto od fryzjera, paznokcie, profesjonalny makijaz. I jej klasa w tym wszystkim. Szanuję i życzę jej najlepiej.

Aga i Wojtek, ludzie z mojej bajki, śmiejemy się z mężem ze oni są tacy sami jak my, nawet detale się zgadzają (dzieci autystyczne, platformy wiertnicze, audyty - wszystko "nasze") mam nadzieje ze są razem i OMG chciałabym ich poznać. Bylibyśmy świetnymi kumplami.
Mogło chodzić też o ślub - że dwa dni po tej pierwszej wizycie.

W każdym razie tak czy siak wyszedł na totalnego frajera, więc cieszę się, że Asia na ławce "pożegnała" go z wielką klasą.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 08:19   #388
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Asia wyglądała super, z klasą zakończyła program. Wygląda na to, że program ją wzmocnił. Adam typ żałosny, nawet nie miał na tyle odwagi aby powiedzieć prawdę. Skoro taki zadowolony ze swojego życia i nieomylności to chociaż warto by było miec jaja i powiedzieć wprost co spowodowało, że gadał jedno a robił drugie a nie zostawić dziewczynę bez odpowiedzi.
Aga i Wojtek to super para moja ulubiona ze wszystkich edycji i jak widać wcale nie musi być dram, żeby świetnie się bawić oglądając ich.
To jest pierwsza edycja, w której dwie pary są do tej pory razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 08:24   #389
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Asia ogólnie mega klasa, ale ja - chyba pierwszy raz aż tak emocjonuję się programem telewizyjnym serio - nie mogę przeżyć, że powiedziała tak. Dlaczego ?!

A Adam w tym odcinku pokazał się w 100% - on się nawet nie potrafi wypowiadać składnie, więc czego tutaj od niego oczekiwać? Empatii? Bluzgi w telewizji, rynsztokowy humor, brak umiejętności sklecenia zdania wielokrotnie złożonego. I wręcz wydawał się z siebie dumny i ze swojego zachowania.
Nie wiem, dla mnie to prawie - bez obrazy - jakby wzięli jakiegoś pana spod sklepu, co to lubi sobie wypić wino, do programu. Przecież widać, że Adam jest patologią. A Mosak do Asi, że jest mocna, nie przeżywa. A co ma robić? Na pewno jest jej przykro, ale za kim ma płakać. Przecież dobrali jej najgorszego faceta z absolutnie wszystkich edycji, bo Adam nawet nie umie mówić.

TVN mu powinien dowalić karę i tyle.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 08:27   #390
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Asia ogólnie mega klasa, ale ja - chyba pierwszy raz aż tak emocjonuję się programem telewizyjnym serio - nie mogę przeżyć, że powiedziała tak. Dlaczego ?!

A Adam w tym odcinku pokazał się w 100% - on się nawet nie potrafi wypowiadać składnie, więc czego tutaj od niego oczekiwać? Empatii? Bluzgi w telewizji, rynsztokowy humor, brak umiejętności sklecenia zdania wielokrotnie złożonego. I wręcz wydawał się z siebie dumny i ze swojego zachowania.
Nie wiem, dla mnie to prawie - bez obrazy - jakby wzięli jakiegoś pana spod sklepu, co to lubi sobie wypić wino, do programu. Przecież widać, że Adam jest patologią. A Mosak do Asi, że jest mocna, nie przeżywa. A co ma robić? Na pewno jest jej przykro, ale za kim ma płakać. Przecież dobrali jej najgorszego faceta z absolutnie wszystkich edycji, bo Adam nawet nie umie mówić.

TVN mu powinien dowalić karę i tyle.
Powiedziała , ze chce zostać w małżeństwie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.