Tribiotic- jak uzywac! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 17:50   #31
OneNightWithYou
Przyczajenie
 
Avatar OneNightWithYou
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

witam używalam tribiotic przez tydzien i przestalam bo na opakowaniu pisalo, że stosować można tylko tydz. Moje pytanie brzmi czy jeśli zrobie sobie np 2 tyg przerwy czy 3 tyg to mogę go potem znowu zacząć stosować ? Maść jest świetna. Pomogła na trądzik i rany po nim, jak nigdy mogę powiedzieć, że mam ceramiczną i czystą cere a po trądziku jak na razie ani śladu. I oby jak najdłużej bez niego czekam na odp i pozdrawiam.
OneNightWithYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 20:20   #32
pieknabyc
Raczkowanie
 
Avatar pieknabyc
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 296
GG do pieknabyc
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

Mi bardzo pomógł! Zakupiłam w postaci maści i od razu nałożyłam na krostki (trądzik) i już po jednej nocy widziałam efekty! Trądzik jakby zmalał, przestał być widoczny (mniej zaczerwieniony) i najlepsze jest to, że się nie powiększał czy rozrastał. Pokochałam tę maść od pierwszego użycia! Na mnie działa szybko i z pożądanym efektem! Stosuję ją jak tylko czuję, że coś mi wyskakuje, często na noc zostawiam- rano zmywam przy myciu twarzy. Jestem bardzo zadowolona!
pieknabyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 00:24   #33
Domnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

Ja właśnie stosuję tribiotic na trądzik.
Właściwie to przez przypadek zaczęłam go stosować na twarz, ponieważ posiadałam prawie całe opakowanie w kosmetyczce, ale stosowałam tylko na stany zapalne przy wrastających włoskach.
Mianowicie byłam na urlopie, a lek od dermatologa mi się skończył i po kilku dniach wyskoczyło mi kilka sporych, bolących krostek.
Z tej bezradności, że nie mogę stosować niczego na twarz prócz żelu oczyszczającego (zalecenie dermatologa) sięgnęłam po tribiotic i ku mojemu zaskoczeniu w ciągu zaledwie kilku dni cera poprawiła mi się nie do uwierzenia.
Stosuję go tylko wieczorem, bo jest on dość tłusty, także jak raz go nałożyłam rano to od razu poprzylepiały mi się włosy i wyglądały jakby nie były myte tydzień (przynajmniej grzywka)
Zużyłam kilka saszetek ok. 3-5 nie pamiętam dokładnie.
Stosuję go punktowo na krostki i grudki (tak jak większość antybiotyków przepisanych przez dermatologa)
Na razie chyba skończę te które mi zostały i nie będę kupować następnego opakowania, bo nie chce przegiąć w drugą stronę.
Zobaczymy jak długo cera się utrzyma tak ładnie.
Bo muszę przyznać, że poprawiła się znacznie !
Lek jej nie przesuszył (a i tak jest sucha), ale za to ładnie zlikwidował krostki.
Oczywiście nie zupełnie, ale nie spodziewałam się cudu po kilku dniach
Na tę chwilę mogę absolutnie polecić, mam nadzieje, że za jakiś czas nie wyskoczy mi wszystko ze zdwojoną siłą
Domnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 13:55   #34
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

Cytat:
Napisane przez Domnaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie stosuję tribiotic na trądzik.
Właściwie to przez przypadek zaczęłam go stosować na twarz, ponieważ posiadałam prawie całe opakowanie w kosmetyczce, ale stosowałam tylko na stany zapalne przy wrastających włoskach.
Mianowicie byłam na urlopie, a lek od dermatologa mi się skończył i po kilku dniach wyskoczyło mi kilka sporych, bolących krostek.
Z tej bezradności, że nie mogę stosować niczego na twarz prócz żelu oczyszczającego (zalecenie dermatologa) sięgnęłam po tribiotic i ku mojemu zaskoczeniu w ciągu zaledwie kilku dni cera poprawiła mi się nie do uwierzenia.
Stosuję go tylko wieczorem, bo jest on dość tłusty, także jak raz go nałożyłam rano to od razu poprzylepiały mi się włosy i wyglądały jakby nie były myte tydzień (przynajmniej grzywka)
Zużyłam kilka saszetek ok. 3-5 nie pamiętam dokładnie.
Stosuję go punktowo na krostki i grudki (tak jak większość antybiotyków przepisanych przez dermatologa)
Na razie chyba skończę te które mi zostały i nie będę kupować następnego opakowania, bo nie chce przegiąć w drugą stronę.
Zobaczymy jak długo cera się utrzyma tak ładnie.
Bo muszę przyznać, że poprawiła się znacznie !
Lek jej nie przesuszył (a i tak jest sucha), ale za to ładnie zlikwidował krostki.
Oczywiście nie zupełnie, ale nie spodziewałam się cudu po kilku dniach
Na tę chwilę mogę absolutnie polecić, mam nadzieje, że za jakiś czas nie wyskoczy mi wszystko ze zdwojoną siłą
Co do Tribioticu , nie polecam na dłuższą metę, mi strasznie wysuszał skórę, i powodował swędzenie skóry;po rozmowie z moim znajomym, który jest na 4 roku farmacji, stwierdziłam, że chyba nie warto się nim ratować w przypadku wyprysków
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć


fabolous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 00:03   #35
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

posmarowalam nim zaschnieta ranke i nie wiem, czy tak to ma dzialac, ale jakby wszystko mi podeszlo ropa. Czy to tak ma goic?? zastanawiam sie, bo zamiast wysuszyć mam jaby rozbabrną ranke.
nie wiem, czy dalej tym smarowc, wiec proszę o rade
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:43   #36
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

Cytat:
Napisane przez msroczka Pokaż wiadomość
posmarowalam nim zaschnieta ranke i nie wiem, czy tak to ma dzialac, ale jakby wszystko mi podeszlo ropa. Czy to tak ma goic?? zastanawiam sie, bo zamiast wysuszyć mam jaby rozbabrną ranke.
nie wiem, czy dalej tym smarowc, wiec proszę o rade
A po co w ogóle smarowałaś, skoro ranka już jest zaschnięta? Ranka musi oddychać, a nałożenie na nią maści utrudnia dostęp powietrza. "Rozbabrało" się, bo strupek się rozmiękczył. Ja bym na Twoim miejscu dalej nie smarowała.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:27   #37
Adrianne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

mi przyjaciółka poleciła tą maść jeszcze jej nie kupiłam ale raz użyłam gdy wyskoczył mi taki okropny... i niesamowite ale po dwóch dniach nawet śladu nie było więc polecam u mnie w aptece saszetka kosztuje 1,80 a tubka 17,50 czy coś takiego... ja sobie to kupuję! ;-)
Adrianne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 18:03   #38
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

Tribiotic jest cudowny Pomaga na krostki i pryszcze, już następnego dnia po posmarowaniu nie ma po nich śladu! Ale ostrzegam: nie stosować dłużej niż tydzień, ja raz zapomniałam i stosowałam dzień w dzień przez 2 tygodnie, po czym nabawiłam się okropnego trądziku...I jestem pewna, że to z TEGO powodu (twarz miałam prawie gładziutką, ale chciałam pozbyć się jeszcze kilku malutkich krostek).
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 19:57   #39
monikape18
Przyczajenie
 
Avatar monikape18
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

Wg. mnie pomaga ale na krótką metę. Po jakimś czasie skóra się przyzwyczaja i efektów nie ma. Na początku byłam bardzo zadowolona później już przestał na mnie działać.
monikape18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 10:50   #40
aluut
Przyczajenie
 
Avatar aluut
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

tribiotic mi pani apterkarka poleciła na zajada, masakra jakaś swoją drogą co otworze buzie to mi pęka właśnie się nim smyrnęłam także zobaczymy
aluut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 16:22   #41
glam_boy
Przyczajenie
 
Avatar glam_boy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wroc
Wiadomości: 3
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

tribiotic ma 3 antybiotyki które dobrze zwalczają bateryjne infekcje. W aptece polecono mi go na bliznę po TCA z którą działy sie straszne rzeczy- po 3 dniach sie unormowało i przestały się tworzyć przerosty, pomaga też na zadawnione cysty i pryszcze- pomógł mi uporać się ze śladami po TCA- "gulami" czerwonymi, nabrzmiałymi które przez 3 tygodnie nie chciały sie goić. (swoja drogą nie polecam tego cholernego TCA!) Po Tribioticu znikały w oczach
glam_boy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 22:49   #42
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

Cytat:
Napisane przez monikape18 Pokaż wiadomość
Wg. mnie pomaga ale na krótką metę. Po jakimś czasie skóra się przyzwyczaja i efektów nie ma. Na początku byłam bardzo zadowolona później już przestał na mnie działać.
jak się go stale stosuje, to całkiem niedziwne, że skóra się przyzwyczaja
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 19:02   #43
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Tribiotic- jak uzywac!

nie ma nic lepszego niż Tribiotic ! na pryszcze itd odkąd trafiłam na tą maść/lekarstwo nic innego nie używam !
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-15 20:02:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.