Cellulit -sposoby zwalczania. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 21:49   #301
Blooondi94
Raczkowanie
 
Avatar Blooondi94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 132
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

To znów tamten tak mnie schłodził ,że prysnic i gorąca woda . Albo do kaloryfera się przytulałam .
Blooondi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 21:51   #302
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez Blooondi94 Pokaż wiadomość
To znów tamten tak mnie schłodził ,że prysnic i gorąca woda . Albo do kaloryfera się przytulałam .
Tak źle i tak nie dobrze. Słyszałam od znajomej, ze ona używa bańki chińskiej, zamawiała na allegro, ale nie umiem Ci powiedzieć jakie to daje efekty.
Prawdę mówiąc to jesli chcesz zrzucić kilka kg a nie mieć przy tym cellulitu to najlepszym rozwiązaniem jest ruch, dużo ruchu. Jeśli ciało będzie miało jakieś tam ćwiczenia/wygibasy to będzie sprężyste, nawet jeśli schudniesz.
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 21:55   #303
Blooondi94
Raczkowanie
 
Avatar Blooondi94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 132
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Chyba kupie ten rozgrzewający , bo ciekawa jestem tego efektu rozgrzewania
Blooondi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:04   #304
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
To zalezy czy masz cellulit wodny, ktory powstaje od odkladania sie wody w organizmie, czy tluszczowy. Ja mam wodny i po1. robie masaze banka chinska, po drugie cwicze, po trzecie jem mniej chipsów, po czwarte pije zioła moczopedne i pomagajace usuwac toksyny. Po piate musze zaczac uzywac jakiegos kremu jednego uzywalam z eveline ale efektów nie widzialam po nim... eveline ma rozne podobne sera na cellulit, jakiego Ty używałaś @paulinia18?
Jak rozróżnić który jest wodny a który tłuszczowych?
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:13   #305
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Mam ten balsam rozgrzewający. Na początku trudno mi było się przyzwyczaić, ale dałam radę. Teraz jestem ciekawa tego chłodzącego.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 23:00   #306
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez white_bear Pokaż wiadomość
Jak rozróżnić który jest wodny a który tłuszczowych?
Z tego co czytałam, to tłuszczowy przy nacisku jest bolesny, trudniej i dłuzej sie go zwalcza i powstaje ze względu na nadwagę, a wodny powstaje na skutek odkładania sie wody przez leki hormonalne lub nadmiar soli w organizmie, albo tez słabe krązenie krwi (lub z kazdego po trochu). Cellulitu wodnego cwiczeniami nie pokonasz, musisz poprawic krązenie, jesc mniej soli i zrezygnowac z leków hormonalnych a jesli nie mozesz - to starac sie przyspieszyc metabolizm, poprawic szybkosc usuwania toksyn z organizmu itp. Ja mam wodny i zeby sie go pozbyc robie to, co napisalam wyzej, czyli banka chinska, ziola przyspieszajace metabolizm i usuwanie toksyn (herbata z pokrzywy zwyczajnej, zielona herbata i korzen mniszka lekarskiego, moze byc tez skrzyp polny ale z nim lepiej uwazac bo wyplukuje B1 z organizmu, wiec lepiej ograniczyc sie do pokrzywy, korzenia mniszka i zielonej herbaty), do tego troche cwiczen i ograniczenie chipsów, tzn. jedzenie mniej, niz wczesniej. Zamierzam tez wyposazyc sie w serum na cellulit, by wspomóc efekt, poki co ziola pije od tygodnia, masaze banka robie od miesiaca razem z cwiczeniami (co drugi dzien albo co trzeci bo ma sie po tym masazu siniaki). Jest taki lek hydrominum, ktory zawiera wlasnie wyciągi z tych ziol, licząc za miesiac herbat i tabletek na miesiac wychodzi cena bardzo podobna, a ziola sa mniej szkodliwe dla zolądka, wątroby no i pijemy je w postaci herbaty przyjmując potrzebną do usuwania toksyn wode, wiec polecam nie isc na skroty, czyli nie kupowac tabletek tylko pic herbaty ziolowe :P Oczywiscie bez cukru. Ta z pokrzywy jest jak dla mnie pyszna, zielona herbata - zalezy. Jak jest taka z prawdziwego zdarzenia, czyli wysuszone listki zwiniete w kuleczki - jest pyszna, a jak taka pudełkowa ze zwykłego sklepu to jest gorzka. No a korzen z mniszka niesmaczy, ale w porownaniu z innymi ziolami np. piolunem to jest przepyszny :P
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 07:52   #307
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam, to tłuszczowy przy nacisku jest bolesny, trudniej i dłuzej sie go zwalcza i powstaje ze względu na nadwagę, a wodny powstaje na skutek odkładania sie wody przez leki hormonalne lub nadmiar soli w organizmie, albo tez słabe krązenie krwi (lub z kazdego po trochu). Cellulitu wodnego cwiczeniami nie pokonasz, musisz poprawic krązenie, jesc mniej soli i zrezygnowac z leków hormonalnych a jesli nie mozesz - to starac sie przyspieszyc metabolizm, poprawic szybkosc usuwania toksyn z organizmu itp. Ja mam wodny i zeby sie go pozbyc robie to, co napisalam wyzej, czyli banka chinska, ziola przyspieszajace metabolizm i usuwanie toksyn (herbata z pokrzywy zwyczajnej, zielona herbata i korzen mniszka lekarskiego, moze byc tez skrzyp polny ale z nim lepiej uwazac bo wyplukuje B1 z organizmu, wiec lepiej ograniczyc sie do pokrzywy, korzenia mniszka i zielonej herbaty), do tego troche cwiczen i ograniczenie chipsów, tzn. jedzenie mniej, niz wczesniej. Zamierzam tez wyposazyc sie w serum na cellulit, by wspomóc efekt, poki co ziola pije od tygodnia, masaze banka robie od miesiaca razem z cwiczeniami (co drugi dzien albo co trzeci bo ma sie po tym masazu siniaki). Jest taki lek hydrominum, ktory zawiera wlasnie wyciągi z tych ziol, licząc za miesiac herbat i tabletek na miesiac wychodzi cena bardzo podobna, a ziola sa mniej szkodliwe dla zolądka, wątroby no i pijemy je w postaci herbaty przyjmując potrzebną do usuwania toksyn wode, wiec polecam nie isc na skroty, czyli nie kupowac tabletek tylko pic herbaty ziolowe :P Oczywiscie bez cukru. Ta z pokrzywy jest jak dla mnie pyszna, zielona herbata - zalezy. Jak jest taka z prawdziwego zdarzenia, czyli wysuszone listki zwiniete w kuleczki - jest pyszna, a jak taka pudełkowa ze zwykłego sklepu to jest gorzka. No a korzen z mniszka niesmaczy, ale w porownaniu z innymi ziolami np. piolunem to jest przepyszny :P
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Ja osobą puszystą nie jestem, a wręcz przeciwnie, więc mam pewnie ten wodny ;/ Najgorsze jest to, że ja kocham chipsy i to co słone ;/ Herbate zieloną uwielbiam, więc ją sobie popijam co kilka dni Może bym spróbowała tego balsamu z eveline o którym dziewczyny piszą? Moje uda i tyłek są tak duże że masakra...
A jakie ćwiczenia stosujesz? I druga sprawa, czy masaż rozbijający celulit jest skuteczny? chodzi mi o uderzanie krawędzią dłoni...
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 12:50   #308
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Jeśli nie masz nadwagi a masz cellulit to raczej na pewno wodny. Ja też niesety uwielbiam chipsy, orzeszki, sunbites itp., ''na szczęscie'' mam duzy kryzys finansowy przez co nie mam kasy na chipsy częsciej niz 1-2 razy w tygodniu od jakichs 3 miesiecy. Inaczej pewnie jadła bym codziennie albo co drugi dzien, jak wczesniej :/ Co do zielonej herbaty to raz na pare dni niewiele da, musialabys pic codziennie i do tego polecam tą pokrzywe bo ma duzo zalet, no i jest smaczna Co do tego balsamu to uzywalam go latem 2012 i niestety nie widzialam po nim efektów (ale faktycznie jest bardzo chłodzący, uzywalam go latem w upalne dni a i tak po uzyciu go musialam sie czyms okryć), ale tez mialam cellulit 2 stopnia (czyli widoczny podczas stania, ale podczas leżenia nie, pierwszy stopien cellulitu to ten gdzie widac tylko jak sciśniesz skóre, a trzeci to ten co widac nawet jak lezysz i go najtrudniej sie pozbyc i trwa to bardzo długo) no i eveline ma kilka roznych balsamów na cellulit, jedne chłodzące, inne grzejące, mają tez peeling i zel na cellulit. Co do ćwiczen to cwicze na takiej maszynie w domu z rolkami, które rozjezdzają sie na boki, a do tego jak leze wieczorem przed snem to kłade sie na boku, podnosze jedną noge do góry i zginam i prostuje i tak z 8 minut i tak samo z drugą.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-03-10 o 12:59
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 12:59   #309
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz nadwagi a masz cellulit to raczej na pewno wodny. Ja też niesety uwielbiam chipsy, orzeszki, sunbites itp., ''na szczęscie'' mam duzy kryzys finansowy przez co nie mam kasy na chipsy częsciej niz 1-2 razy w tygodniu od jakichs 3 miesiecy. Inaczej pewnie jadła bym codziennie albo co drugi dzien, jak wczesniej :/ Co do zielonej herbaty to raz na pare dni niewiele da, musialabys pic codziennie i do tego polecam tą pokrzywe bo ma duzo zalet, no i jest smaczna Co do tego balsamu to uzywalam go latem 2012 i niestety nie widzialam po nim efektów, ale tez mialam cellulit 2 stopnia (czyli widoczny podczas stania, ale podczas leżenia nie, pierwszy stopien cellulitu to ten gdzie widac tylko jak sciśniesz skóre, a trzeci to ten co widac nawet jak lezysz i go najtrudniej sie pozbyc i trwa to bardzo długo) no i eveline ma kilka roznych balsamów na cellulit, jedne chłodzące, inne grzejące, mają tez peeling i zel na cellulit. Co do ćwiczen to cwicze na takiej maszynie w domu z rolkami, które rozjezdzają sie na boki, a do tego jak leze wieczorem przed snem to kłade sie na boku, podnosze jedną noge do góry i zginam i prostuje i tak z 8 minut i tak samo z drugą.
Bardzo dziękuję za odpowiedź Jak byłam młodsza to jadłam chipsy prawie codziennie, teraz to zdarza mi się raz a 2 tygodnie jakoś, a czasem częsciej, wszystko zalezy jak mam ochotę A tą pokrzywę to kupujesz że tak powiem fusiastą, czy ekspresową? Ja nie wiem jaki mam celulit, ale na pewno jak stoję to widać ;/ Jak leże to nie wiem ;/ muszę to sprawdzić, ale pewnie też... Jestem złamana wyglądem swojego tyłka i ud... Mój tyłek wygląda jakby był pikowany jak kurtka, czyli górki i dołki i na tym wszystkim jeszcze rozstępy. Na udach wygląd skóry jest lepszy nieco, ale widać tą trzęsącą się galaretę ;/ Spróbuje coś z ćwiczeniami też, tylko nie bardzo wiem co... Miałam zapisać się na siłownie, to bym popracowała nad tym trochę, ale czasowo nie mam kiedy ;/ Jestem Ci bardzo wdzięczna za udzelenie mi informacji Dziekuje
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 13:03   #310
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

No cóż, nie jestem specjalistką, ale picie tych herbat: zielonej i z pokrzywy (ja kupuje ekspresową, jedynie z korzenia mniszka nie mogłam znalezc ekspresowa wiec kupilam taką ''fusiastą''), cwiczenia chocby te na leząco o których mówilam i masowanie na pewno pomogą. Krem jak widac czasem pomoze, czasem nie, ale eveline ma tanie kosmetyki wiec warto tez dolaczyc do tego krem. No i przy okazji masując poprawiasz wygląd rozstępow i zapobiegasz powstawaniu nowych ale generalnie przy cellulicie wodnym najwazniejsze jest usuwanie nadmiaru wody z organizmu, czyli przede wszystkim te herbatki, ograniczenie soli, wiecej ruchu no i jesli bierzesz hormony doustne to zmien na plastry/zel.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-03-10 o 13:04
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:07   #311
Blooondi94
Raczkowanie
 
Avatar Blooondi94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 132
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Ja dziś kupiłam sobie krem na cellulit w sumie to serum z avonu Solutions . Ciekawe jak to będzie działać
Blooondi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 14:33   #312
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

żadne tam kremy na cellulit, bo to ściema

najprostsze sposoby, znane od zarania dziejów są najlepsze, tzn.:

* odpowiednio zbilansowana dieta
* regularny sport
* masaż (polecam bańki chińskie + jakąkolwiek oliwkę)
* + nawilżanie skóry zewnętrzne i wewnętrzne

cudów nie ma
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2013-03-10 o 14:34
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 15:13   #313
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Ja prawie całkowicie zwalczyłam w trzy tygodnie cellulit - ćwicząc z Mel B, a dokładniej 10 min legs. Polecam!
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:08   #314
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

mi.a i szatanica - musialyscie miec cellulit tluszczowy, bo na wodny cwiczenia i masaze to niestety tylko dodatek.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:33   #315
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
No cóż, nie jestem specjalistką, ale picie tych herbat: zielonej i z pokrzywy (ja kupuje ekspresową, jedynie z korzenia mniszka nie mogłam znalezc ekspresowa wiec kupilam taką ''fusiastą''), cwiczenia chocby te na leząco o których mówilam i masowanie na pewno pomogą. Krem jak widac czasem pomoze, czasem nie, ale eveline ma tanie kosmetyki wiec warto tez dolaczyc do tego krem. No i przy okazji masując poprawiasz wygląd rozstępow i zapobiegasz powstawaniu nowych ale generalnie przy cellulicie wodnym najwazniejsze jest usuwanie nadmiaru wody z organizmu, czyli przede wszystkim te herbatki, ograniczenie soli, wiecej ruchu no i jesli bierzesz hormony doustne to zmien na plastry/zel.
To też sobie kupię ekspresową pokrzywę Muszę sobie masować w takim razie Hormonów nie biorę, ale fakt dużo soli jem ;/
Cytat:
Napisane przez Blooondi94 Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam sobie krem na cellulit w sumie to serum z avonu Solutions . Ciekawe jak to będzie działać
Ja jakoś w kosmetyki z avonu typu redukujące zaczerwienienia/cellulit itp nie wierzę Ale żele pod prysznic akurat bardzo lubie
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 19:17   #316
Blooondi94
Raczkowanie
 
Avatar Blooondi94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 132
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Faktycznie żele są super , zapachy są intensywne i bardzo ładne . ulubionym żelem jest w czerwonej butelce , niebieskiej i różowej. Za to mój chłopak lubi wersje for men amazon
A co do tego kremu na cellulit to się przekonam , wysmaruję go i zobaczę czy podpasuję mi .
Blooondi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 19:35   #317
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Avonu to fajne były ale taki olejek z atomizerem czy coś w tym stylu - bardzo fajnie napinał skóre i jak gdzies szlam a odkrywalam nogi to pomagal mi je ujedrnić.

Ja natomiast mam pajączki wiec nie moge miec baniek chińskim ale mam kupiony Vibroaction na allegro i faktycznie tam gdzie go włączam to cellulit jest mniejszy a skóra jędrniejsza [w tym celu byl ogolnie zakupiony]

Coś z droższych kosmetyków to polecam kupic na allegro GUAM - z tym ze po skonczeniu wszystko wraca na swoje miejsce ponoć.

Poza tym pilling kawowy i ja testuje kremy ale z Ziaji
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 19:39   #318
Blooondi94
Raczkowanie
 
Avatar Blooondi94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 132
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Avonu to fajne były ale taki olejek z atomizerem czy coś w tym stylu - bardzo fajnie napinał skóre i jak gdzies szlam a odkrywalam nogi to pomagal mi je ujedrnić.

Ja natomiast mam pajączki wiec nie moge miec baniek chińskim ale mam kupiony Vibroaction na allegro i faktycznie tam gdzie go włączam to cellulit jest mniejszy a skóra jędrniejsza [w tym celu byl ogolnie zakupiony]

Coś z droższych kosmetyków to polecam kupic na allegro GUAM - z tym ze po skonczeniu wszystko wraca na swoje miejsce ponoć.

Poza tym pilling kawowy i ja testuje kremy ale z Ziaji
Ciekawe info
Blooondi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:20   #319
loserly
Przyczajenie
 
Avatar loserly
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

ja mam ten rozgrzewający i bardzo go sobie chwalę. Przyznam też, że nie czuję, żeby aż tak rozgrzewał - jest mi cieplutko po nim, ale żebym musiała się chłodzić albo żebym czuła że płonę, to nie do końca. Jak dla mnie to po prostu przyjemne rozgrzanie. Ale najważniejsze, że serum jest skuteczne! Nie miałam lepszego.
loserly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 20:59   #320
Blooondi94
Raczkowanie
 
Avatar Blooondi94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 132
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez loserly Pokaż wiadomość
ja mam ten rozgrzewający i bardzo go sobie chwalę. Przyznam też, że nie czuję, żeby aż tak rozgrzewał - jest mi cieplutko po nim, ale żebym musiała się chłodzić albo żebym czuła że płonę, to nie do końca. Jak dla mnie to po prostu przyjemne rozgrzanie. Ale najważniejsze, że serum jest skuteczne! Nie miałam lepszego.
a zakupiłaś to w rosmanie czy gdzie?
Blooondi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 21:16   #321
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Ten balsam rozgrzewający z Eveline można kupić prawie w każdym sklepie kosmetycznym. Mi się udało kupić go kiedyś w Tesco.

Edytowane przez 8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Czas edycji: 2013-03-11 o 21:17
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 22:01   #322
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

A jak się dokładnie nazywa ten rozgrzewający? Co do tych ziół, to dzis sprawdziłam, jestem po 2 tyg picia i jestem zadowolona bo w koncu widac roznice. Wczesniej masaze banką chinską na moj wodny cellulit niewiele mi dawały. Dla przypomnienia, pije od 2 tygodni (i zamierzam kontynuowac jeszcze co najmniej 2 miesiace) 1 herbate z pokrzywy zwyczajnej dziennie, jedną zieloną herbate i dwie z korzenia mniszka lekarskiego (z tym ze druga jest z tej samej porcji korzenia, bo za drugim razem tez sie intensywnie zaparza wiec uznalam ze bede parzyc dwukrotnie - w ogole korzen mniszka sie gotuje, nie tylko zalewa wrzątkiem). Swoja droga warto jest mniszka lekarskiego pozbierać do suszenia, bo cena korzenia to 6 zł około a starczy na kilka dni tylko, a cena pędu az 3 krotnie drozsza.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-03-11 o 22:02
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 22:31   #323
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Termoaktywne serum wyszczuplające - antycellulit (Eveline). W takim czerwonym opakowaniu jest.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 09:07   #324
Ryjkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

http://zwalczecellulit.blog.pl/
Wspierajcie mnie. Czekam na opinie i podpowiedzi.
Ryjkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 10:06   #325
amarillka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Ja z ręką na sercu mogę polecić każdemu masaż bańką chińską. Jestem już po 6 'zabiegu' każdy bolał jak diabli, nogi całe w siniakach, ale uda wyglądają rewelacyjnie. Skóra jest bardzo jędrna, straciłam trochę w obwodzie, cellulit niemalże zniknął. Do tego używam wspomnianego serum chłodzącego, odstawiłam słodycze, chipsy i piję dużo czerwonej herbaty.
Cellulit był dla mnie strasznym problemem, był już w dosyć zaawansowanej fazie, był widoczny bez naciskania skóry, no ale cóż się dziwić, hodowałam go od 13roku życia mam nadzieję że niedługo zapomnę o tym paskudztwie na dobre.
amarillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:12   #326
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Ja stosuję obecnie chłodzący z Evelline. Gruba nie jestem- 65 kg przy 170 cm, ale byłam i mój celluit niestety przez to jest bardzo widoczny bez naciskania, duże grudki, czasem bolą. Staram się też, by więcej ruszać, codziennie. Stosowałam rozgrzewający Perfecta Slim, ale zauważyłam czerwone ślady po nim, jakby popękane naczynka- chyba mam z nimi problem i odstawiłam go.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:09   #327
Blooondi94
Raczkowanie
 
Avatar Blooondi94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 132
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;39713125]Ten balsam rozgrzewający z Eveline można kupić prawie w każdym sklepie kosmetycznym. Mi się udało kupić go kiedyś w Tesco. [/QUOTE]

A mniej więcej ile kosztuje ten rozgrzewający ?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ja stosuję obecnie chłodzący z Evelline. Gruba nie jestem- 65 kg przy 170 cm, ale byłam i mój celluit niestety przez to jest bardzo widoczny bez naciskania, duże grudki, czasem bolą. Staram się też, by więcej ruszać, codziennie. Stosowałam rozgrzewający Perfecta Slim, ale zauważyłam czerwone ślady po nim, jakby popękane naczynka- chyba mam z nimi problem i odstawiłam go.
Pewnie masz skłonność do naczynek . Nie wydaje mi się ,żeby to było od tego balsamu .
Ale na naczynka ,żeby znikły albo było ich mniej dobry jest rutinoscorbin !
Blooondi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:28   #328
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Blooondi94 - wszystkie te sera Eveline są w granicach 12-20 zł. Drozszych nie widziałam.
Candy lips - skoro boli Cie Twoj cellulit to zapewne masz tłuszczowy, wiec by go zwalczyc musisz cwiczyc i robic masaże.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:35   #329
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez Blooondi94 Pokaż wiadomość
A mniej więcej ile kosztuje ten rozgrzewający ?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Pewnie masz skłonność do naczynek . Nie wydaje mi się ,żeby to było od tego balsamu .
Ale na naczynka ,żeby znikły albo było ich mniej dobry jest rutinoscorbin !

Tak, to prawda. Będę brać. Kiedyś też były, ale mniej, nic nie stosowałam, w sumie nawet nie wiedziałam, że to naczynka Po prostu było mi to obojętne, skoro wyglądało w moim odczuciu jeszcze względnie. A mam jasną karnację bardzo. A teraz na rękach czasem mam tyle naczynek, że szok, na twarzy i to praktycznie cały dzień, co tam nie robię, na nogach całych, do tego często rumień, do tego mocno widoczne niebieskie żyły, masakra. A porozszerzane tak, że myślałam, że bardziej się nie da, jak taka bardzo gęsta siateczka. Dlatego się zainteresowałam tematem.
Tak, zaczęłam ćwiczyć, choć wcześniej to też miałam ćwiczyć, ale w końcu przestałam i bardzo małó się ruszałam z lenistwa, a źle. Teraz będzie inaczej Masuję tym balsamem codziennie, staram się robić taką techniką jak w gazetce, mam "Kobietę i życię" nową i tam jest pokazane dość ciekawie. Wcześniej smarowałam, ale tak "bez życia", teraz staram się robić tak jak w tych radach.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2013-03-13 o 21:38
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:59   #330
Blooondi94
Raczkowanie
 
Avatar Blooondi94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 132
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Tak, to prawda. Będę brać. Kiedyś też były, ale mniej, nic nie stosowałam, w sumie nawet nie wiedziałam, że to naczynka Po prostu było mi to obojętne, skoro wyglądało w moim odczuciu jeszcze względnie. A mam jasną karnację bardzo. A teraz na rękach czasem mam tyle naczynek, że szok, na twarzy i to praktycznie cały dzień, co tam nie robię, na nogach całych, do tego często rumień, do tego mocno widoczne niebieskie żyły, masakra. A porozszerzane tak, że myślałam, że bardziej się nie da, jak taka bardzo gęsta siateczka. Dlatego się zainteresowałam tematem.
Tak, zaczęłam ćwiczyć, choć wcześniej to też miałam ćwiczyć, ale w końcu przestałam i bardzo małó się ruszałam z lenistwa, a źle. Teraz będzie inaczej Masuję tym balsamem codziennie, staram się robić taką techniką jak w gazetce, mam "Kobietę i życię" nową i tam jest pokazane dość ciekawie. Wcześniej smarowałam, ale tak "bez życia", teraz staram się robić tak jak w tych radach.
To w sumie masz dość dużą tendencje do naczynek . Ale naprawdę pobierz sobie Rutinoscorbin i zobaczysz bedzie ich znacznie mniej!
Blooondi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 08:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.