Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-30, 13:11   #3541
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Podobno dobrze się odcedza przez pieluchę tetrową
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 13:21   #3542
klapki
Przyczajenie
 
Avatar klapki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

cześć dziewczyny, czy mogłabym się do Was przyłączyć? gdzieś od 2 tygoni czytam w wolnych chwilach Wasze pomysły na przyspieszenie porostu włosów. póki co zaopatrzyłam się w vitapil, jantar, zmieniłam szapon na taki pokrzywowy radical. przestałam farbować włosy 2 miesiące temu, zapuszczam z króciutkich ok.6cm w tej chwili. przyznam się, że jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o przyjazne składy kosmetyków i te wasze wszystkie kombinacje. staram się nadrabiać wiedzę jak się da, bądźcie wyrozumiałedużo tego jest. póki co mam jedno pytanie, wyczytałam sprzeczne informacje w różnych wątkach, czy przy vitapilu mogę pić również skrzyp i pokrzywę, czy sobie darować bo przedobrzę? byłabym wdzięczna za podpowiedź. pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję, że przygarniecie mnie do swojego grona
klapki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 14:47   #3543
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez MrsImpressivo Pokaż wiadomość
może wsypałaś za dużo ziarenek, ja wsypuję maks 1 czubata łyżke, zalewam pełnym kubkiem wody i gotuję tak od 5 do 10 minut. jesli dolejesz więcej wody, lub nasypiesz mniej ziarenek powinno być dobrze, poza tym kiedy odcedzasz nie przelewaj od razu calości tylko stopniowo. w kińcu dasz radę, ja za pierwszym razem zalałam całą kuchnię tym śpikiem ja nie piję ziarenek, ziarenka są fajne jako maseczka na twarz ale szczerze mówiąc nie wiem czy je się pije czy nie, ale z lnem trzeba działać ostrożnie, bo żle przygotowany ma właściwości cyjanogenne, tj kiedy całe ziarna zmieli się w młynku i zaleje, zwykły len mielony gotowy nie ma takich właściwości bo ponoć jest prażony, całe ziarenka też są bezpieczne, ale nie wiem jak to działa kiedy ugorowane ziarenka się spozywa- wg mnie nie ma takiej potrzeby.
to dzisiaj spróbuję z jedną łyżką ziaren i szklanką wody
może tym razem się uda.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 15:46   #3544
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Pije któraś siemię lniane?
Wczoraj próbowałam zrobić i wyszedł mi tak okrutny glut że nie była wstanie przelecieć przez sitko
A jak wywaliłam do zlewu to nawet do rur nie chciał spłynąć, musiałam go wyciągać.
Podpowiedzcie jak zrobić żeby się nadawał do wypicia.
Ja robiłam z bodajże 2 łyżek + szklanka wody i gotowałam jakieś 5 minut moze więcej.
Ja od jutra zaczynam to pić regularnie codziennie liczę na szybszy porost włosów A wczoraj też zrobiłam maseczkę z siemienia. Zmieszałam z odżywką i trzymałam 30 minut na włosach. Ale nie jestem do końca zadowolona bo niezbyt nawilżone po kuracji były. Może coś źle zrobiłam?
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:34   #3545
MrsImpressivo
Przyczajenie
 
Avatar MrsImpressivo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Ja od jutra zaczynam to pić regularnie codziennie liczę na szybszy porost włosów A wczoraj też zrobiłam maseczkę z siemienia. Zmieszałam z odżywką i trzymałam 30 minut na włosach. Ale nie jestem do końca zadowolona bo niezbyt nawilżone po kuracji były. Może coś źle zrobiłam?
ja tam nie mieszam z odzywką, nakładam "surowe", ciepłe i najlepiej pod czepek żeby nie spłynęło ;-)
__________________
Kłaczki...


31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
MrsImpressivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:40   #3546
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

No właśnie coś mi się pomieszało, że do tego można dodać odżywkę. Spróbuję jeszcze raz z samym siemieniem
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:40   #3547
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

A może mnie po cynku bolec żołądek?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 21:39   #3548
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 84
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

może, ja po cynku rzygałam jak kot
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 07:53   #3549
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Także potwierdzam, że przy dużej dawce cynku zbierało mnie na mdłości :-(

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sofialu Pokaż wiadomość
Kurde te cholerne drożdże wywołały mi taki wysyp ze wyglądam jak bym przechodziła ospe, dam im ostatnia szanse (1msc) jak mi nie przejdzie to śmietnik je czeka. Napewno nie chodzi o przedawkowanie bo na 8tab dziennie biorę 1/2 dawki. Gdybym mieszkała w pl to już bym gnala do apteki po Sufrin.
A co za problem kupić Sufrin w Polsce z wysyłką za granice? przecież nie sa one takie drogie, mój kuzyn systematycznie kupuje go w Polsce z wysyłką do Niemiec.

Swoją drogą, to dziwne że aż tak mocny wysyp masz po drożdżach, skoro porównujesz go do ospy..
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 07:53   #3550
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

[1=efc6a1cb5fe4a74ea359d2a cbd2eea31cfefd6de_624396d 99d764;36844081]może, ja po cynku rzygałam jak kot[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez MjakMarzena Pokaż wiadomość
Także potwierdzam, że przy dużej dawce cynku zbierało mnie na mdłości :-(
o moj Boże no :/
Jeszcze się upewnię że to przez cynk i jak się potwierdzi to odstawiam, a kurcze mam dwa opakowania :/
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 09:52   #3551
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Czarną rzodkiew można kupić w warzywniakach przez cały rok czy tylko w określonym czasie?
I jeśli tylko w sezonie, to ma ktoś pomysł na zakonserwowanie? Myślałam, żeby dodać alkoholu (nie wiem, w jakich proporcjach, nie znam się na tym) albo zamrozić, ale nie straci wtedy właściwości?
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 11:21   #3552
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziewczyny, czy któraś może mi coś podpowiedzieć? Łykam suplement (drożdże+witB), od tygodnia piję skrzypokrzywę. Czy gdybym chciała stosować CP teraz - to powinnam coś z tego zestawu odstawić, czy mogę to łączyć wszystko?
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 11:30   #3553
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Ja jestem zrezygnowana. Przez miesiąc jadłam 2tabletki CP rano, biotynę 5mg wieczorem, do tego codziennie wcierka z kofeiną Balea men i włosy ogóle nie przyśpieszyły. Jak rosły 1cm, tak rosną dalej. Czy to możliwe, że to od stresu tak mi włosy nie chciały rosnąć? (mało przez ostatnie 2 tyg spałam i dużo nerwów przez cały miesiąc miałam)
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:18   #3554
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Łups, posty zaczynają mi się dublować, jeśli się powtarzają - wybaczcie, ale coś mi przeglądarka fiksuje.

Akisia: Myślę, że mogą. Jeśli od miesiąca łykasz CP a łączy się to ze stresem, to chyba są całkiem spore szanse w przypadku włosów, że CP Ci nie pomaga...
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!


Edytowane przez Yariewenka
Czas edycji: 2012-10-01 o 13:20
Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:53   #3555
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 84
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

a ja wczoraj mierzyłam swój odrost i wynosi dokładnie, jak w mordę strzelił, 1,9cm ;-) Miesięczny! Jestem z niego dumna ;-))) Zawsze rosły tak 1-1,5cm. 1,5 to już bylo szaleństwo.

Jak zmierzyłam- otóż:
Po porannej włosowej toalecie, wyciągnęłam włos z grzebyka (można wyrwać z głowy jednego bidaka), przyleiłam go na wode do brzegu umywalki i przystawiłam linijkę. Ciemna część wynosiła dokładnie 1,9 cm. Biore poprawkę że farba mogła nie byc nałożona od głowy itp. Ale i tak jak dla mnie to jest meega ;-D
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 17:20   #3556
MrsImpressivo
Przyczajenie
 
Avatar MrsImpressivo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
No właśnie coś mi się pomieszało, że do tego można dodać odżywkę. Spróbuję jeszcze raz z samym siemieniem
ja nie mówię jakby co że nie mozna dodać odzywki ja nakładam samego gluta, a kilka razy mieszałam z małą ilością maski alterra grejpfrut i aloes, tez było super, ale bardziej odpowiada mi pierwsza opcja
__________________
Kłaczki...


31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
MrsImpressivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 17:21   #3557
sofialu
Raczkowanie
 
Avatar sofialu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez MjakMarzena Pokaż wiadomość
Także potwierdzam, że przy dużej dawce cynku zbierało mnie na mdłości :-(

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



A co za problem kupić Sufrin w Polsce z wysyłką za granice? przecież nie sa one takie drogie, mój kuzyn systematycznie kupuje go w Polsce z wysyłką do Niemiec.

Swoją drogą, to dziwne że aż tak mocny wysyp masz po drożdżach, skoro porównujesz go do ospy..
A tak można? A które apteki wysyłają? Sorry za pytania ale jestem trochę zacofana, w pl nie mieszkam od 10 lat i nigdy nie miałam potrzeby zciagac leków z polski, ale to nagły wypadek. Wysyp jest niesamowity,co najdziwniejsze tylko i wyłącznie na dekoldzie.
sofialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 17:26   #3558
Dancingwithdreams
Raczkowanie
 
Avatar Dancingwithdreams
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziewczyny, możecie mi doradzić czy jeśli biorę teraz Silicę, a akurat przyszła kolej na kolejną"kurację" skrzypokrzywą to czy mogę pić ją i łykać te tabletki jednocześnie? w składzie Silici jest 30mg skrzypu i 20mg pokrzywy. I czy do tego łykać jeszcze CP, bo kiedyś łykałam go wraz ze skrzypokrzywą? (skład zupełnie odmienny od Silici, bo 100 mg pantotenianu wapnia) nie wiem czy nie będzie tego zbyt dużo, ale po prostu chcę uzupełnić te braki, które wypłucze skrzypokrzywa, a Silicę łykać dodatkowo... jak myślicie?
Dancingwithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 17:51   #3559
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś może mi coś podpowiedzieć? Łykam suplement (drożdże+witB), od tygodnia piję skrzypokrzywę. Czy gdybym chciała stosować CP teraz - to powinnam coś z tego zestawu odstawić, czy mogę to łączyć wszystko?
Możesz łączyć, jak coś się będzie działo, to ew. odstawisz. To samo Dancingwithdreams - ale ta Silica to głównie skrzyp i pokrzywa, czy coś w niej jeszcze jest? Skoro dostarczasz je naturalnie, to może daruj sobie suplementy?
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 18:32   #3560
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Możesz łączyć, jak coś się będzie działo, to ew. odstawisz. To samo Dancingwithdreams - ale ta Silica to głównie skrzyp i pokrzywa, czy coś w niej jeszcze jest? Skoro dostarczasz je naturalnie, to może daruj sobie suplementy?
A wiadomo, może po pierwszym dniu od razu wybuchnę?... Moje szczątki rozsypią się po okolicy i tam, gdzie spadną na trawę to zacznie ona szybciej rosnąć. ;D
Ha, w każdym razie dzięki za radę, nie zaszkodzi spróbować!
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 18:49   #3561
Dancingwithdreams
Raczkowanie
 
Avatar Dancingwithdreams
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Możesz łączyć, jak coś się będzie działo, to ew. odstawisz. To samo Dancingwithdreams - ale ta Silica to głównie skrzyp i pokrzywa, czy coś w niej jeszcze jest? Skoro dostarczasz je naturalnie, to może daruj sobie suplementy?
Ok, dzięki za odpowiedź Nie, Silica to przede wszystkim inne składniki niż skrzyp i pokrzywa, zresztą, tutaj skład:
Witaminy: niacyna (witamina PP)10 mg (55,5% d.z.s.*), kwas p-aminobenzoesowy (PABA) 10 mg, kwas pantotenowy (witamina B5) 7,5 mg (125% d.z.s.*), biotyna (witamina H) 0,16 mg (106,6% d.z.s.*) Składniki mineralne: wapń 46 mg (5,75%d.z.s.*), fosfor 37 mg (4,6% d.z.s.*), krzem 5 mg, żelazo (II) 3 mg (21,4% d.z.s.*) Aminokwasy: L-lizyna 21 mg, L-metionina 10 mg
Zioła: skrzyp polny 30 mg, pokrzywa zwyczajna 20 mg, workoliść członowaty 20 mg.


Łykam ją, bo zdecydowanie mniej wypadają mi po niej włosy (to chyba jedyny wypróbowany przeze mnie suplement na włosy, po którym widzę różnicę), a skrzyp i pokrzywę piję raczej w nadziei na szybszy porost W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź i spróbuję połączyć to wszystko razem
Dancingwithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:03   #3562
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Pije któraś siemię lniane?
Wczoraj próbowałam zrobić i wyszedł mi tak okrutny glut że nie była wstanie przelecieć przez sitko
A jak wywaliłam do zlewu to nawet do rur nie chciał spłynąć, musiałam go wyciągać.
Podpowiedzcie jak zrobić żeby się nadawał do wypicia.
Ja robiłam z bodajże 2 łyżek + szklanka wody i gotowałam jakieś 5 minut moze więcej.
Ja nie lubię za bardzo siemienia tego gotowanego. Wsypuję do jogurtów, sałatek odtłuszczony len mielony - uwielbiam Ale dopiero od 2 tygodni więc nie widzę różnicy
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:23   #3563
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Pije któraś siemię lniane?
Wczoraj próbowałam zrobić i wyszedł mi tak okrutny glut że nie była wstanie przelecieć przez sitko
A jak wywaliłam do zlewu to nawet do rur nie chciał spłynąć, musiałam go wyciągać.
Podpowiedzcie jak zrobić żeby się nadawał do wypicia.
Ja robiłam z bodajże 2 łyżek + szklanka wody i gotowałam jakieś 5 minut moze więcej.
Ja piję, ale na żołądek, a jak włosom pomoże to tylko lepiej dla mnie . 1 łyżkę zalewam szklanką wody, jak chcę sobie odłożyć trochę gluta na włosy to wtedy 1,5 łyżki na 1,5 szklanki .
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:26   #3564
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Ja piję, ale na żołądek, a jak włosom pomoże to tylko lepiej dla mnie . 1 łyżkę zalewam szklanką wody, jak chcę sobie odłożyć trochę gluta na włosy to wtedy 1,5 łyżki na 1,5 szklanki .
oo oo co robi z żołądkiem??
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:32   #3565
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
oo oo co robi z żołądkiem??
Łagodzi mi bóle i inne dolegliwości wywołane wrzodami .
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:35   #3566
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Łagodzi mi bóle i inne dolegliwości wywołane wrzodami .
o widzisz, to tym bardziej muszę spróbować bo męczę się z żołądkiem i nie wiem od czego to
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:43   #3567
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
o widzisz, to tym bardziej muszę spróbować bo męczę się z żołądkiem i nie wiem od czego to
Próbuj, próbuj. Nie jest najsmaczniejsze, ale z drugiej strony wolę to niż zwijanie się z bólu czy zgagę, refluks itp .

PS. Zanim to wypijesz, przestaw się na mówienie o tym "kisiel". Kiedy mówię o tym "glut" to mi staje w gardle .
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:31   #3568
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez MrsImpressivo Pokaż wiadomość
ja nie mówię jakby co że nie mozna dodać odzywki ja nakładam samego gluta, a kilka razy mieszałam z małą ilością maski alterra grejpfrut i aloes, tez było super, ale bardziej odpowiada mi pierwsza opcja
Pewnie można ale akurat na moich włosach to szału nie zrobiło

P.S. Siedzę z kubkiem zielonej herbaty, pokrzywy i siemienia - kisielem nie glutem. Siła sugestii
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:47   #3569
lokalamuka
Raczkowanie
 
Avatar lokalamuka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 43
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Doszła moja drożdżowa maska
__________________
1.12.2011 - 31 cm
1.04.2012 - 37 cm
1.05.2012 - 39 cm
cel I --> 45 cm
pokrzywa : 23.09 - 23.12
kuracja Radicalem

Moje zdjęcia: http://photoyama.blogspot.com/
lokalamuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:54   #3570
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziewczyny!!
siemię lniane działa głównie na dolegliwości układu pokarmowego. Jest podawane ludziom w po operacjach którzy nie mogą jeszcze normalnie jeść, jego działanie na włosy jest minimalne.

Większy efekt można uzyskać pijąc zioła (np skrzyp i pokrzywa).

Owszem siemię lniane zawiera witaminy z gr B ,wit E i wiele innych, ale siemię lniane na włosy?

simię lniane po ugotowaniu przypomina kisiel, a dla zobrazowania jeśli ktoś nie widział powiem po prostu że przypomina .... katar...
Po ugotowaniu katarem tym zaklejony jest cały garnek a gdy uda się Wam wydostać ten klej z garnka trudno spuścić w zlewie. Jest gęsty jak śluz ślimaka.. Klei się do kratki. Gdy chcemy je spuścić w wc może je całkowicie zatkać i nawet przeczyszczanie nic nie daje.

uf aż się wzdrygam. Polecam poczytać o tym. Owszem siemię lniane jest zdrowe. Obniża poziom złego cholesterolu, odnotowano nawet iż działa anyrakowo (obniża poziom komórek rakowych), nawilża przy suchym kaszlu, stopuje biegunkę.

siemię lniane zawiera też substancję trującą cyjanowodór. Zmielone ziarna lub poddane obróbce termicznej nie zawierają ten substancji lub zawierają jej mniej jednak zjedzenie surowych ziaren może prowadzić do zatrucia. Poczytajcie o tym!!!!!

Czytam wizaż i zastanawiam się kto zalecił Wam picie siemienia lnianego na włosy.... kto w to uwierzył.. czy ktoś sprawdził jego działanie??

PAMIĘTAJCIE
WSZYSTKO co spożywacie regularnie, dostarczacie swojemu organizmowi w regularnych odstępach czasu ma wpływ na Wasze zdrowie na dłuuuuuuugi czas. Nie bierzcie suplementów ktorych nie jesteście pewne, nie bierzcie rzeczy których nie sprawdziliście. Szanujcie swój organizm.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.