Uniwersytet Pedagogiczny cz. II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-14, 18:58   #2671
koch123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Hej dziewczyny !
Czy miała któraś z was może egzamin u dr. Nawolskiej na up z strategi w nauczaniu matematyki w klas 1-3.? Jeżeli ktoś pamięta jakie zagadnienia były na egzaminie to bardzo prosze o pomoc. Z góry Dzięki
koch123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 21:55   #2672
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez koch123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Czy miała któraś z was może egzamin u dr. Nawolskiej na up z strategi w nauczaniu matematyki w klas 1-3.? Jeżeli ktoś pamięta jakie zagadnienia były na egzaminie to bardzo prosze o pomoc. Z góry Dzięki
Na którym roku jesteś? Ja miałam u niej 2 egzaminy, ale pytania pamiętam tylko z ostatniego, a nie wiem, z którego potrzebujesz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 06:35   #2673
koch123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Jestem na 3 roku przedszkolnej i wczesnoszkolnej egzamin bedzie ze strategi nauczania matematyki w klasach 1-3

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Na którym roku jesteś? Ja miałam u niej 2 egzaminy, ale pytania pamiętam tylko z ostatniego, a nie wiem, z którego potrzebujesz
Jestem na 3 roku przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Egzamin bedzie ze strategi nauczania matematyki w klasach 1-3
koch123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 08:14   #2674
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez koch123 Pokaż wiadomość
Jestem na 3 roku przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Egzamin bedzie ze strategi nauczania matematyki w klasach 1-3
Ja ten miałam ostatnio właśnie Na egzaminie każda os. dostaje inny zestaw 3 pytań (z tych ponad 40 zagadnień, które dr podaje)+ 1 zadanie (też różne).
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 09:08   #2675
koch123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Ok, dzieki Jeszcze mam jedno pytanie. Czy ktoś miał może egzamin z dr. Celestyną Grzywniak z diagnozy i terapii pedagogicznej? Jeżeli ktoś wie coś na temat tego egzaminu bądź ma pytania to bardzo proszę o pomoc!
koch123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 12:41   #2676
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez koch123 Pokaż wiadomość
Ok, dzieki Jeszcze mam jedno pytanie. Czy ktoś miał może egzamin z dr. Celestyną Grzywniak z diagnozy i terapii pedagogicznej? Jeżeli ktoś wie coś na temat tego egzaminu bądź ma pytania to bardzo proszę o pomoc!
Znowu ja Na egzamin wchodziło się w 3 os. Dr najpierw podawała każdej os. pytania, potem pierwsza os. zaczynała mówić, a reszta była proszona o uzupełnianie lub całkowicie przejmowała temat. Pytania baaaardzo różne... W mojej grupie było pytanie o percepcję słuchową (diagnozowanie, objawy nieprawidłowego odbierania dźwięków...), wzrokową i coś jeszcze. U nas wszyscy zdali
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 17:25   #2677
hiril
Raczkowanie
 
Avatar hiril
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez koch123 Pokaż wiadomość
Ok, dzieki Jeszcze mam jedno pytanie. Czy ktoś miał może egzamin z dr. Celestyną Grzywniak z diagnozy i terapii pedagogicznej? Jeżeli ktoś wie coś na temat tego egzaminu bądź ma pytania to bardzo proszę o pomoc!
Jeśli chodzi o egzamin u nas miał on formę ustną i przypuszczam, że u Was będzie podobnie. Rok temu wyglądało to tak, że trudno było dostać 5, ale też mało kto nie zdał (jeśli tak się zdarzyło nie miał wpisywanej oceny, ale za jakiś czas zdawał jeszcze raz). Z pytań wiele nie pamiętam - na pewno nie było to stricte wyłącznie to co robiliśmy na zajęciach.
hiril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 20:12   #2678
koch123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez hiril Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o egzamin u nas miał on formę ustną i przypuszczam, że u Was będzie podobnie. Rok temu wyglądało to tak, że trudno było dostać 5, ale też mało kto nie zdał (jeśli tak się zdarzyło nie miał wpisywanej oceny, ale za jakiś czas zdawał jeszcze raz). Z pytań wiele nie pamiętam - na pewno nie było to stricte wyłącznie to co robiliśmy na zajęciach.
Dziękuję pięknie

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Znowu ja Na egzamin wchodziło się w 3 os. Dr najpierw podawała każdej os. pytania, potem pierwsza os. zaczynała mówić, a reszta była proszona o uzupełnianie lub całkowicie przejmowała temat. Pytania baaaardzo różne... W mojej grupie było pytanie o percepcję słuchową (diagnozowanie, objawy nieprawidłowego odbierania dźwięków...), wzrokową i coś jeszcze. U nas wszyscy zdali
Dziękuję za pomoc
koch123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 08:42   #2679
carolsko
Raczkowanie
 
Avatar carolsko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mieszkanie z imagine ;)
Wiadomości: 133
GG do carolsko
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez greenzielona Pokaż wiadomość
- co to znaczy, że pedagogika przedszkolna jako subdyscyplina
pedagogiki jest nauką społeczną?
-wyraź swój pogląd na usytuowanie zabawy w programie edukacyjnym
-kogo interes reprezentuje podstawa programowa, a kogo program

1. O zabawie, czy można ją organizować? Jakie aspekty może organizować dorosły?
2. Dzieciństwo odkryto dość późno, jakie przyczyny i skutki?
Największe uwzględnienie XIX wieku.
3. Treści programu, które podane są na wyrost.


1. Co to znaczy, że pedagogika jest nauką a w szczególności nauką wyjaśniającą?
2. Jakie zadania wynikają z funkcji diagnostyczno-prognostycznej przedszkola?
3. Jakie są przyczyny marginalizacji zabawy przez nauczycieli?
4. Teoretycy twierdzą, że ich zadaniem jest tworzenie

(chyba programów) a praktycy, że ich zadaniem jest realizacja zadań
przewidzianych podstawą programową. Na czym wg Ciebie polega konflikt pomiędzy nimi? Czyje interesy powinien reprezentować zarówno teoretyk jak i praktyk?


I dodatkowe;
1. Dzieciństwo materią życia- wyjaśnij
wieloaspektowość tego stwierdzenia. I coś tam żeby się odwołać do
stwierdzenia Arystotelesa "nie trwońmy więc czasu". I jeszcze jak się
ma do tego podstawa programowa.
2. Ania ustawicznie wzbrania się przed pójściem do przedszkola.
Wyjaśnij jakie mogą być pedagogiczne przyczyny tego stanu, traktując
Anię jako przedmiot i podmiot edukacji.
3. Odwołaj się do jednego przykładu zabawki (omawianego na zajęciach) określanej jako "edukacyjna". I tutaj nie pamiętam co było ale swoje zdanie trzeba było wyjaśnić na podstawie paradygmatów edukacji. (chyba
czy rzeczywiście można je określać mianem edukacyjnych?)


Przepraszam, że tak chaotycznie ale pozbierałam to z naszego grupowego maila Powodzenia!
Hej gwiazdka93, proszę powiedz mi jeszcze coś o egz u prof. Waloszek... dało się ściągać? Pilnowała? długo czekałyście na ocenę egzaminu? Dzięki
__________________
come on baby light my fire...
carolsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 08:47   #2680
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

dziewczyny a wie może któraś z was od której do której jest czynne podbijanie legitymacji na podchorążych?
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 09:05   #2681
koch123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

No i znowu ja zadaję pytanie �� Czy ma ktoś może pytania lub pamięta cokolwiek z egzaminu z dr.Ingrid Paśko z Wczesnej edukacji środowiskowej? Kolejny raz bardzo proszę o pomoc ☺
koch123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 09:35   #2682
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Dr Paśko jest na urlopie całorocznym, na pewno będziesz miała z nią egzamin? Ja miałam z prof. Potyrałą
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:27   #2683
koch123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Dr Paśko jest na urlopie całorocznym, na pewno będziesz miała z nią egzamin? Ja miałam z prof. Potyrałą
Dzisiaj miałam z nią zajęcia
koch123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 16:41   #2684
hiril
Raczkowanie
 
Avatar hiril
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez koch123 Pokaż wiadomość
No i znowu ja zadaję pytanie �� Czy ma ktoś może pytania lub pamięta cokolwiek z egzaminu z dr.Ingrid Paśko z Wczesnej edukacji środowiskowej? Kolejny raz bardzo proszę o pomoc ☺
Dr Paśko na pewno poda Wam zagadnienia - przynajmniej u nas tak było W razie czego poszukam jeszcze w domu naszych i później tu wrzucę. Egzaminem nie warto się przejmować - były same 4 i większość 5, można było co nieco ściągnąć Forma opisowa, spośród kilkunastu zagadnień trzy pojawiają się na egzaminie. Warto pisać dużo, nawet jeśli będzie to trochę "lanie wody" i pozostać w sali niemal do końca wyznaczonego czasu - wcześniejsze wyjścia z egzaminu są źle widziane.
hiril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 12:10   #2685
Sylvixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
UP Kraków - Grafika

Witajcie

Nie znalazłam na forum informacji, a stoję przed wyborem uczelni na przyszły rok akademicki.

Czy któraś z was studiuje/studiowała na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku Grafika(I stopień)?
Chciałabym wiedzieć, jak wyglądał wasz egzamin wstępny? Czy trudno było się dostać? I w końcu, co sądzicie o tym kierunku studiów, warto?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Sylvixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 08:58   #2686
koch123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez hiril Pokaż wiadomość
Dr Paśko na pewno poda Wam zagadnienia - przynajmniej u nas tak było W razie czego poszukam jeszcze w domu naszych i później tu wrzucę. Egzaminem nie warto się przejmować - były same 4 i większość 5, można było co nieco ściągnąć Forma opisowa, spośród kilkunastu zagadnień trzy pojawiają się na egzaminie. Warto pisać dużo, nawet jeśli będzie to trochę "lanie wody" i pozostać w sali niemal do końca wyznaczonego czasu - wcześniejsze wyjścia z egzaminu są źle widziane.
Hej niestety nie dostałyśmy zagadnien od dr Paśko. Czy mogłabyś podać te, ktore wam dawała i jeżeli pamiętasz to tez te które pojawiły się na egzaminie ?
koch123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 21:09   #2687
hiril
Raczkowanie
 
Avatar hiril
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Na egzaminie były chyba ze 3-4 grupy, więc pojawiły się wszystkie lub prawie wszystkie:

1. Treść i istota środowiska. Abiotyczne i biotyczne elementy środowiska przyrodniczego


2. Założenia pedagogiczne, cele edukacji środowiskowej na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

3. Specyfika celów operacyjnych edukacji środowiskowej, wskaźniki celów operacyjnych.




4. Struktura dydaktyczna treści kształcenia w zakresie edukacji środowiskowej na poziomie przedszkolnym i w klasach I-III.

5. Rola i funkcje edukacji środowiskowej w nauczaniu zintegrowanym.


6. Kształtowanie pojęć przyrodniczych i społecznych w przedszkolu i w klasach I-III


7. Specyfika strategii i metod dydaktycznych stosowanych w procesie edukacji środowiskowej na poziomie wczesnoszkolnym; sposoby poznawania rzeczywistości przyrodniczej przez dzieci w wieku przedszkolnym.


8. Organizacja pracy dydaktycznej w procesie edukacji środowiskowej. Wycieczka jako podstawowa forma poznawania środowiska przyrodniczego i społecznego przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym


9. Kształtowanie pozytywnych postaw względem przyrody, ludzi i samego siebie.


10. Środowisko i środki dydaktyczne w edukacji środowiskowej na poziomie przedszkolnym i w klasach I-III.
hiril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 05:41   #2688
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Hiril, a czy mogłabyś napisać jak wyglądał u Was egzamin z edukacji technicznej na III roku? Nie chodzi mi konkretnie o pytania, lecz o to czy było ciężko zdać itp.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:22   #2689
hiril
Raczkowanie
 
Avatar hiril
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Mieliśmy go z dr Kraszewskim. Podał listę pytań i potem z tej listy każdy miał dwa pytania. Egzamin miał formę ustną, wchodziło się do sali po 4 osoby ( w czasie, gdy odpowiadali inni teoretycznie miałaś czas na przygotowanie sobie odpowiedzi w głowie). Egzaminu nie było trudno zdać - wszystkim udało się to od razu, w większości z całkiem fajnymi ocenami
hiril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 21:33   #2690
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Studiuje ktoś z Was na Uniwersytecie Wrocławskim?
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 07:24   #2691
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez hiril Pokaż wiadomość
Mieliśmy go z dr Kraszewskim. Podał listę pytań i potem z tej listy każdy miał dwa pytania. Egzamin miał formę ustną, wchodziło się do sali po 4 osoby ( w czasie, gdy odpowiadali inni teoretycznie miałaś czas na przygotowanie sobie odpowiedzi w głowie). Egzaminu nie było trudno zdać - wszystkim udało się to od razu, w większości z całkiem fajnymi ocenami
Też mam z prof. Super, dziękuję za info.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 21:01   #2692
emi56765
Przyczajenie
 
Avatar emi56765
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Kraków/ Katowice
Wiadomości: 10
Studia na UP w Krakowie II stopnia

Cześć wszystkim szukam osób, które mają informacje na temat progów punktowych, aby dostać się na UP w Krakowie na studia magisterskie. Chodzi mi o kierunek terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna. Czy może któraś z Was się wybiera tam w tym roku?
emi56765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 14:56   #2693
Monia93raw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 37
Exclamation Wzornictwo - design UP

Cześć, szukam opinii na temat kierunku Wzornictwo (głównie chodzi mi o Wydział Sztuki Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie).
Są tutaj jakies osoby, ktore tam studiują albo maja kogos znajomego na tym kierunku ?
Monia93raw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 20:31   #2694
losiek996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 48
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Hej !
Czy może mi ktoś powiedzieć, czy 80% z rozszerzonego polskiego wystarczy żeby dostać się na architekturę informacji ?
losiek996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 23:59   #2695
Diana_93
Raczkowanie
 
Avatar Diana_93
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 77
GG do Diana_93
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Hej jest tu ktoś studiujący fil. germańską II stopnia (mgr) na specjalizacji tłumaczeniowej?
Diana_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 21:55   #2696
emi56765
Przyczajenie
 
Avatar emi56765
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Kraków/ Katowice
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

powiem tylko, że jesli chodzi o UP to przepływ informacji jest beznadziejny..nikt nic nie wie, nie ma podanych progów punktowych z zeszłych lat..masakra
emi56765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 21:57   #2697
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez emi56765 Pokaż wiadomość
powiem tylko, że jesli chodzi o UP to przepływ informacji jest beznadziejny..nikt nic nie wie, nie ma podanych progów punktowych z zeszłych lat..masakra
I tak jest przez całe studia Ale ja i tak źle nie wspominam, a w tym roku skończyłam
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 22:00   #2698
emi56765
Przyczajenie
 
Avatar emi56765
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Kraków/ Katowice
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

miło słyszeć, bo ja miałam do czynienia z samymi mega negatywnymi opiniami, a sama się wybieram na magisterkę (o ile sie dostane) nie zawsze tak jest, na Akademii Ignatianum w Krk może się dowiedzieć wszystkiego i zawsze
emi56765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 22:05   #2699
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez emi56765 Pokaż wiadomość
miło słyszeć, bo ja miałam do czynienia z samymi mega negatywnymi opiniami, a sama się wybieram na magisterkę (o ile sie dostane) nie zawsze tak jest, na Akademii Ignatianum w Krk może się dowiedzieć wszystkiego i zawsze
Też słyszałam sporo negatywnych opinii, a wg mnie na UP jest jak na każdej uczelni publicznej Są prowadzący z pasją, traktujący studentów z szacunkiem oraz ci, którzy jadą po studentach na każdych zajęciach. Ale ogólnie polecam
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 22:12   #2700
emi56765
Przyczajenie
 
Avatar emi56765
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Kraków/ Katowice
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

dzięki, serio fajnie słyszeć dobrą opinie! a co studiowałaś? ja chce iść na pedagogik specjalną, a tam niestety tyle ludzi jest chętnych, że zazwyczaj te 60 osób które się dostaje to osoby z fulem punktów, średnią 5.0
emi56765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-19 22:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.