Twój ortodonta-opinie Kraków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 18:26   #31
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

No, więc pierwsze wrażenie było takie, że przyjmuje mnie jakaś asystentka, a dr Motyl, zaraz wyjdzie Nie spodziewałam się, że ona jest aż taka młoda
Ale poza tym wrażenia mam bardzo pozytywne: konkretna, kompetentna (tzn. takie wrażenie sprawiająca), kontaktowa (to przeciez bardzo ważne!) i do tego miła. Odpowiadała na wszystkie moje chaotyczne pytania i nie czułam się jak idiotka (jak u poprzedniej p.orto).
A co najważniejsze, powiedziała, że to wcale nie jest trudna wada i że leczenie potrwa 2 lata (poprzenia mówiła o 3 i niepewnym wyniku leczenia....).
Jedyny minus, to że chce bym wyrwała aż dwa zębiska na dole, a ja się nastwiłam na 1-go i wogóle według mnie by 1 wystarczył Ale to ma być jeszcze skonsultowane, więc zostaje mi cień nadziei

Zdecydowałam się na leczenie u niej. Jeszcze dziś pędzę na wyrwanie górnej piątki, w przyszłym tyg. mam podskoczyć na założenie gumek, no i nie wiem kiedy aparat (oby jaknajszybciej ).
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:16   #32
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez natewa Pokaż wiadomość
No, więc pierwsze wrażenie było takie, że przyjmuje mnie jakaś asystentka, a dr Motyl, zaraz wyjdzie Nie spodziewałam się, że ona jest aż taka młoda
Ale poza tym wrażenia mam bardzo pozytywne: konkretna, kompetentna (tzn. takie wrażenie sprawiająca), kontaktowa (to przeciez bardzo ważne!) i do tego miła. Odpowiadała na wszystkie moje chaotyczne pytania i nie czułam się jak idiotka (jak u poprzedniej p.orto).
A co najważniejsze, powiedziała, że to wcale nie jest trudna wada i że leczenie potrwa 2 lata (poprzenia mówiła o 3 i niepewnym wyniku leczenia....).
Jedyny minus, to że chce bym wyrwała aż dwa zębiska na dole, a ja się nastwiłam na 1-go i wogóle według mnie by 1 wystarczył Ale to ma być jeszcze skonsultowane, więc zostaje mi cień nadziei

Zdecydowałam się na leczenie u niej. Jeszcze dziś pędzę na wyrwanie górnej piątki, w przyszłym tyg. mam podskoczyć na założenie gumek, no i nie wiem kiedy aparat (oby jaknajszybciej ).
Nooo przy takim tempie szybko będziesz zadrutowana
No tak, dr jest młoda
Kontaktowa-jak najbardziej. Czasem lubi pogawędzić z pacjentem na inny temat niż zęby, a jak jej temat przypasuje, to gada i gada

Co do wyrywania dwóch zębów-nie bój się tego tak bardzo. Czasem to na prawdę konieczne. Ja też wyrywałam dwa, tylko że u góry, a też nastawiałam się na jednego. I też to konsultowała z innym lekarzem (prawdopodobnie Kaperą) i konieczne było wyrywanie obu zębów.
ALE! ALE!
Dzięki temu wszystko jest symetrycznie poukładane

Zobaczysz jeszcze co powie, ale jak będzie obstawała przy dwóch, to nie pozostaje Ci nic innego, jak zaufać pani dr
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 13:13   #33
sylvia8d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Witam Was dziewczynki po krótkiej nieobecności. Musiałam po tej wizycie trochę ochłonąć Zgadzam się, że p. dr jest bardzo sympatyczna i przynajmniej słucha swoich pacjentów, a nie tylko się mądrzy jak poprzednia p. dr, u której byłam, no ale... jestem przerażona bo powiedziała, że będę 4 zęby musiała wyrwać (2 na dole, 2 na górze)! Normalnie chyba zemdleje zanim tego dokonam Póki co jednak to mam za tydzień zgłosić się po plan leczenia. No i tylko w tym problem, że strasznie dużo pacjentów ona ma bo jak mi pani z recepcji pokazała zeszycik z umówionymi wizytami to dopiero gdzieś tam w połowie października miałaby wolne terminy.. Także ogólnie jestem z lekka załamana..
sylvia8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:46   #34
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez sylvia8d Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki po krótkiej nieobecności. Musiałam po tej wizycie trochę ochłonąć Zgadzam się, że p. dr jest bardzo sympatyczna i przynajmniej słucha swoich pacjentów, a nie tylko się mądrzy jak poprzednia p. dr, u której byłam, no ale... jestem przerażona bo powiedziała, że będę 4 zęby musiała wyrwać (2 na dole, 2 na górze)! Normalnie chyba zemdleje zanim tego dokonam Póki co jednak to mam za tydzień zgłosić się po plan leczenia. No i tylko w tym problem, że strasznie dużo pacjentów ona ma bo jak mi pani z recepcji pokazała zeszycik z umówionymi wizytami to dopiero gdzieś tam w połowie października miałaby wolne terminy.. Także ogólnie jestem z lekka załamana..
Ano ma pacjentów, bo dobra jest tylko z mojego polecenia poszło do niej ostatnio kilka osób (dziś np koleżanka z pracy ).

Co do wyrywania zębów-perspektywa mało przyjemna, ale czasem bywa konieczna. Gdyby nie to, że na dole miałam usunięte dwa zęby w dzieciństwie, to też bym musiała rwać cztery specjalnie do aparatu
Pewnie masz duże stłoczenie.
A które wskazała do wysiudania? Czwórki?
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:08   #35
sylvia8d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Ja nigdy jeszcze nie miałam wyrywanego żadnego zęba, a mam ich aż nad to bo nawet 8-ki.. No i właśnie bardzo stłoczone.. Na dole to są chyba 4 (one wychodzą po za łuk więc było pewne, że te pójdą do usunięcia), a na górze powiedziała, że po analizie się zadecyduje czy to będą 4 czy 5.. O rany, ale się tego boję
sylvia8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:58   #36
ankaesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17
Question Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

witam wszystkich!
właśnie zdecydowałam sie na aparat stały i zastanawiam się nad ortodontą, którego powinnam wybrać...Czy wiecie coś na temat SPECJALISTYCZNEGO GABINETU ORTODONTYCZNEGO na ul. Markowskiego lub KRAKOWSKIEJ PORADNI STOMATOLOGICZNEJ na ul. Lipińskiego (Ruczaj)?
Pozdrawiam ciepło!!!!
ankaesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 06:15   #37
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez ankaesz Pokaż wiadomość
witam wszystkich!
właśnie zdecydowałam sie na aparat stały i zastanawiam się nad ortodontą, którego powinnam wybrać...Czy wiecie coś na temat SPECJALISTYCZNEGO GABINETU ORTODONTYCZNEGO na ul. Markowskiego lub KRAKOWSKIEJ PORADNI STOMATOLOGICZNEJ na ul. Lipińskiego (Ruczaj)?
Pozdrawiam ciepło!!!!
Niestety niec nie słyszałam o żadnym z tych gabinetów

Cytat:
Napisane przez sylvia8d Pokaż wiadomość
Ja nigdy jeszcze nie miałam wyrywanego żadnego zęba, a mam ich aż nad to bo nawet 8-ki.. No i właśnie bardzo stłoczone.. Na dole to są chyba 4 (one wychodzą po za łuk więc było pewne, że te pójdą do usunięcia), a na górze powiedziała, że po analizie się zadecyduje czy to będą 4 czy 5.. O rany, ale się tego boję
Sylvia8d, i ja tam leczenie u dr Motyl, zdecydowałaś się? Ja już zadrutowana Domyślam się, ze przy takiej ilości zębów do wyrwania dłużej to u Ciebie potrwa...
A mnie się upiekło, jednak na dole musze wyrwać tylko 1, a nie 2 zęby (tak jak się upierałam), może u Ciebie po głębszej analizie orto też postanowi oszczędzić jakiegoś zęba
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 10:26   #38
sylvia8d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

ankaesz Ja też niestety nie słyszałam o żadnym z tych gabinetów.

natewa O! Sprawnie Ci to poszło! Mnie niestety pochłonęły teraz trochę inne sprawy i jeszcze sporo pewnie upłynie czasu zanim będę ostatecznie zadrutowana. A jak tam z samopoczuciem już po? Bolały Cię zęby? A dziąsła nie uszkodził aparat? Bo w ogóle to masz metalowe zamki na górze i dole?
sylvia8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 14:56   #39
ankaesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

no właśnie...ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie na forach...KPS poleciła mi koleżanka ale sama nie wiem co wybrać...
mam niewielka wadę - dwójka troszkę nachodzi mi na jedynkę bo ma za ciasno;/ z tego co mi wiadomo, w takich przypadkach albo wyrywają 8ki albo 7ki albo piłuja zęby - czego boję się najbardziej macie jakies doświadczenia związane z piłowaniem?
ankaesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:33   #40
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

sylvia8d, mój aparacik możesz zobaczyć tu http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2284

Mam aparat półkosmetyczny tzn. od trójki do trójki ceramiczny, a reszta metalowa, chociaż powiem Ci, że tego metalu wogóle nie widać. No i tylko góra. Chciałam iść na całość, ale orto najpierw powiedziała, że dół to tak po miesiącu, a potem, że jednak najpierw z górą chce się uporać.
Zęby mnie praktycznie wogóle nie bolą, bolą dopiero przy gryzieniu, dotykaniu czy innej interwencji, ale tylko jedna połówka - ta, która została puszczona "w ruch", więc drugą stroną prawie normalnie mogę sobie jeść.
Największym problemem okazały się dla mnie obtarcia od zamków, pierścieniu i łuku podniebiennego.
Ogólnie nie ma się czego bać, myślałam, że będzie dużo gorzej Nie ma co zwlekać, im szybciej założysz, tym szybciej będzie po wszystkim.

ankaesz, zadaj pytanie o to piłowanie na ogólnym wątku aparatowym http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360971 a na pewno ktoś doświadczony Ci odpowie

Edytowane przez natewa
Czas edycji: 2009-09-29 o 15:36
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 16:47   #41
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez ankaesz Pokaż wiadomość
witam wszystkich!
właśnie zdecydowałam sie na aparat stały i zastanawiam się nad ortodontą, którego powinnam wybrać...Czy wiecie coś na temat SPECJALISTYCZNEGO GABINETU ORTODONTYCZNEGO na ul. Markowskiego lub KRAKOWSKIEJ PORADNI STOMATOLOGICZNEJ na ul. Lipińskiego (Ruczaj)?
Pozdrawiam ciepło!!!!
nic nie słyszałam


Cytat:
Napisane przez ankaesz Pokaż wiadomość
no właśnie...ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie na forach...KPS poleciła mi koleżanka ale sama nie wiem co wybrać...
mam niewielka wadę - dwójka troszkę nachodzi mi na jedynkę bo ma za ciasno;/ z tego co mi wiadomo, w takich przypadkach albo wyrywają 8ki albo 7ki albo piłuja zęby - czego boję się najbardziej macie jakies doświadczenia związane z piłowaniem?
W grę wchodzi jeszcze poszerzanie szczęki specjalnym aparatem
Co do piłowania (strippingu)-ja miałam i nie ma się czego bać
Piłują w obrębie szkliwa, przyjemne to nie jest, ale nie boli.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 17:12   #42
ankaesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
nic nie słyszałam




W grę wchodzi jeszcze poszerzanie szczęki specjalnym aparatem
Co do piłowania (strippingu)-ja miałam i nie ma się czego bać
Piłują w obrębie szkliwa, przyjemne to nie jest, ale nie boli.

Acha no to pocieszyłas mnie trochę a czy to bardzo zmienia wygląd/kształt piłowanych zębów?
O tych specjalnych aparatach też czytałam ale zastanawiam się czy wszedzie to robią...? bo na stronie tego KPS nie ma info o takich aparatach poszerzających...
ankaesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 17:25   #43
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez ankaesz Pokaż wiadomość
Acha no to pocieszyłas mnie trochę a czy to bardzo zmienia wygląd/kształt piłowanych zębów?
O tych specjalnych aparatach też czytałam ale zastanawiam się czy wszedzie to robią...? bo na stronie tego KPS nie ma info o takich aparatach poszerzających...
Myślę, że każdy ortodonta musi umieć posługiwać się tymi aparatami, bo u wielu osób trzeba poszerzać szczękę.

Piłowanie nie zmienia bardzo kształtu zębów, bo jak już pisałam, odbywa się w obrębie szkliwa, czyli za dużo spiłować nie można.
Zęby mogą stać się minimalnie węższe, ale to taka różnica, że w ogóle jej nie widać
Piłuje się też po to, by np. wyrównać ich końcówki, ale to już czysta kosmetyka i po tym zęby wyglądają ładniej.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 09:24   #44
sylvia8d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

natewa Kurcze, ale ładnie to u Ciebie wygląda Ja właśnie też będę miała taki aparacik jak masz Ty I też mam najpierw górę założyć, a potem dopiero dół. Ech ten ciągły brak czasu:-/ To jedyne co mnie troszkę irytuje u naszej pani dr, no ale to chyba jednak świadczy o tym, że jest dobra w tym co robi.. Wiesz.. Zastanawia mnie tylko jedno - gdzie jest ta Twoja wada zgryzu!;-) Bo ja jakbym miała takie ząbki jak Ty to już bym była szczęśliwa No nic.. Muszę się w końcu za to poważnie zabrać. PS. Zapomniałabym zapytać jeszcze.. Po co właściwie masz ten łuk podniebny?

Edytowane przez sylvia8d
Czas edycji: 2009-09-30 o 09:25
sylvia8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:15   #45
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez sylvia8d Pokaż wiadomość
natewa Kurcze, ale ładnie to u Ciebie wygląda Ja właśnie też będę miała taki aparacik jak masz Ty I też mam najpierw górę założyć, a potem dopiero dół. Ech ten ciągły brak czasu:-/ To jedyne co mnie troszkę irytuje u naszej pani dr, no ale to chyba jednak świadczy o tym, że jest dobra w tym co robi..
Powiedziała, że na razie tylko góra, bo nie ma czasu na zakładanie dwóch aparatów na raz
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 19:37   #46
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez sylvia8d Pokaż wiadomość
natewa Kurcze, ale ładnie to u Ciebie wygląda Ja właśnie też będę miała taki aparacik jak masz Ty I też mam najpierw górę założyć, a potem dopiero dół. Ech ten ciągły brak czasu:-/ To jedyne co mnie troszkę irytuje u naszej pani dr, no ale to chyba jednak świadczy o tym, że jest dobra w tym co robi.. Wiesz.. Zastanawia mnie tylko jedno - gdzie jest ta Twoja wada zgryzu!;-) Bo ja jakbym miała takie ząbki jak Ty to już bym była szczęśliwa No nic.. Muszę się w końcu za to poważnie zabrać. PS. Zapomniałabym zapytać jeszcze.. Po co właściwie masz ten łuk podniebny?
Sylwia, jak sobie dokładnie poogladasz ostatnie zdjęcie z tamtego postu, to zobaczysz po co mi aparat Mam mega asymetrię i prawie każdy z zębów będzie musiał się przemieśić o jednego zęba w bok Żeby miały miejsce to wyrwałam sobie piąteczkę. Jednak aby w tą luke po piąteczce powędrowała sobie czwóreczka, a nie przypadkiem szóstka - bo też by przecież chciała sobie powędrować w bok - to mam ten łuk podniebienny założony między szóstkami, żeby je zatrzymać w miejscu. I mam go nosić, aż do momentu, gdy czwórka dołączy do szóstki. Więc codziennie wkładam między trójkę, a czwórkę nitkę i sprawdzam, czy się choć trochę od siebie już oderwały, ale niestety na razie ni chu chu
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 10:22   #47
sylvia8d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Aaaa i wszystko stało się już dla mnie jasne! No tak też wydawało mi się później, że o tę asymetrię chodzi choć początkowo się dziwiłam I tak myślę sobie czy i mi będzie chciała założyć ten łuk podniebny.. No zobaczymy..
sylvia8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 14:38   #48
wisniacherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Witam drogie panie
mam pytanie odnośnie ortomanii - wiedziona waszymi opiniami o dr Motyl próbuję się tam dodzwonić już 3 dzień ale cały czas słyszę tylko "zostaw wiadomość". No więc zostawiłam, ale nikt nadal się do mnie nie odzywa, czy to normalne w przypadku tej placówki??
wisniacherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 17:35   #49
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez wisniacherry Pokaż wiadomość
Witam drogie panie
mam pytanie odnośnie ortomanii - wiedziona waszymi opiniami o dr Motyl próbuję się tam dodzwonić już 3 dzień ale cały czas słyszę tylko "zostaw wiadomość". No więc zostawiłam, ale nikt nadal się do mnie nie odzywa, czy to normalne w przypadku tej placówki??
Nie wydaje mi się, by tak miało być
No i dziwne, że nawet na Rydlówkę nie możesz się dodzwonić
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2009-10-01 o 17:36
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 11:59   #50
sylvia8d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez wisniacherry Pokaż wiadomość
Witam drogie panie
mam pytanie odnośnie ortomanii - wiedziona waszymi opiniami o dr Motyl próbuję się tam dodzwonić już 3 dzień ale cały czas słyszę tylko "zostaw wiadomość". No więc zostawiłam, ale nikt nadal się do mnie nie odzywa, czy to normalne w przypadku tej placówki??
Ja również nie sądzę by to było normalne.. Ja przynajmniej nie miałam problemów z dodzwanianiem się do ortomanii choć ostatnio nie próbowałam.. Być może mają jakieś problemy techniczne.. Może warto samemu zatem przejechać się i dowiedzieć wszystkiego osobiście?? No nie wiem..
sylvia8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 22:25   #51
wisniacherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

udało mi się w końcu dodzwonić na rydlówkę
dr Motyl jest naprawdę bardzo fajna dzięki za wasze opinie o ortodontach, bez tego nie wiedziałabym od czego w ogóle zacząć
wisniacherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:40   #52
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez wisniacherry Pokaż wiadomość
udało mi się w końcu dodzwonić na rydlówkę
dr Motyl jest naprawdę bardzo fajna dzięki za wasze opinie o ortodontach, bez tego nie wiedziałabym od czego w ogóle zacząć
Już ją poznałaś? Jak ja się zapisywałam, to odebrał jakiś facet (właściwie miał głos chłopaczka ).
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:18   #53
wisniacherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

byłam na wizycie już nawet, akurat było wolne miejsce i udało mi się wstrzelić
wisniacherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:22   #54
sylvia8d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Farciara I jak było??
sylvia8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:42   #55
kalina51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Witam dziewczyny Ja również dołączyłam do pacjentek dr Motyl. Myślę, że Papryce 85 należą sie piękne podziękowania od p. doktor, bo jej reklama jest niezwykle skuteczna). Dzisiaj czuję się podle, 2 godziny temu usunełam 2 czwórki na górze, a jeszcze musze 2 na dole...Dreczyłam doktor, że może jakoś inaczej by sie udało, bez usuwania aż tylu zdowych zębów, ale nie dała się przekonać;(, no ale pewnie wie co robi- mam taką nadzieję. Jutro zkładam separację na górę, a za tydzień w piątek aparat na górę, a potem dół. Trzymajcie za mnie kciuki, bo po dzisiejszym rwaniu i moim wyglądzie jestem lekko przerażona...
kalina51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:31   #56
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez kalina51 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Ja również dołączyłam do pacjentek dr Motyl. Myślę, że Papryce 85 należą sie piękne podziękowania od p. doktor, bo jej reklama jest niezwykle skuteczna). Dzisiaj czuję się podle, 2 godziny temu usunełam 2 czwórki na górze, a jeszcze musze 2 na dole...Dreczyłam doktor, że może jakoś inaczej by sie udało, bez usuwania aż tylu zdowych zębów, ale nie dała się przekonać;(, no ale pewnie wie co robi- mam taką nadzieję. Jutro zkładam separację na górę, a za tydzień w piątek aparat na górę, a potem dół. Trzymajcie za mnie kciuki, bo po dzisiejszym rwaniu i moim wyglądzie jestem lekko przerażona...
Będzie dobrze Moje początki wyglądały podobnie.
Moje leczenie dr poprowadziła dobrze i co gdzieś czytam, to pacjenci zadowoleni, więc wierzę, że jest dobrym ortodontą.

Za reklamę już mi podziękowała, bo czytała opinię, którą napisałam o niej na innej stronie, podpisując się imieniem i nazwiskiem
No i chyba za to mam pewne "fory"

Kiedyś pytała mnie, czy czytałam o niej jakieś opinie na forach, ale wtedy zdarzały się one bardzo rzadko. Teraz jej pacjentów wyrosło jak grzybów po deszczu (przynajmniej na Wizażu), więc jak pójdę niedługo do kontroli, to jej powiem, że zrobiła się popularna w internecie. Prawie jak dr Kapera

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sonek Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Dawno mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że o was zapomnialam! Polegajac na waszych radach, juz dwa tyg. temu zarejestrowalam sie do dr Motyl. Date wyznaczono mi dopiero na 19 wrzesnia. Juz nie moge sie doczekac, chociaz troche sie boje co mi powie. .
No bo ja jestem ciekawa, co Ci powiedziała

Cytat:
Napisane przez wisniacherry Pokaż wiadomość
byłam na wizycie już nawet, akurat było wolne miejsce i udało mi się wstrzelić
Cytat:
Napisane przez sylvia8d Pokaż wiadomość
Farciara I jak było??
No właśnie? I jak?

Ciekawią mnie opinie innych pacjentów, bo im więcej pozytywnych, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że warto ją polecać

A tak w ogóle-ja trafiłam do niej zupełnie przypadkiem i mnie akurat nie przypadła do gustu na pierwszej, ani nawet na drugiej wizycie
Trochę się nie dogadałyśmy, zdenerwowałam się i chciałam zabrać swoje modele i iść na konsultacje do innego orto, ale w efekcie przekonałam się do dr Motyl na trzeciej wizycie i dzięki Bogu zostałam
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:31   #57
ankaesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

hej dziewczyny!
Ja także zaufałam opiniom Wizażanek po kilku nieudanych probach dodzwonienia się na Rydlówkę w końcu mi się udało! umówiłam się na 16go października więc całkiem szybko (fart?). Zobaczymy co mi powie. Telefon odebrał jakiś gość - młodziutki chyba ale bardzo miły i uprzejmy) Dzięki dziewczyny za pomoc zwłaszcza papryce85 i natewie, które z cierpliwością odpowiadały na moje pytania, wątpliwości itp, itd.... będę Was informować na bieżąco
ankaesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 17:58   #58
kalina51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Byłam dzisiaj u dr Motyl. Nastąpiło nieoczekiwane przyspieszenie. Założyła mi gumki separacyjne góra i dół za jednym zamachem- miała być tylko góra. W czwartek wyrwanie jeszcze 2 dolnych czwórek, brrr..., a w piątek od razu aparat góra i dół (początkowo miała być tylko góra). Pani Doktor zlitowała się chyba nade mną, bo strasznie biadoliłam, że z wyrwanymi czterema czwórkami to istna baba jaga będę i jak tu do ludzi sie odezwać, co by z wrażenia nie popadali jak muchy. Z aparatem i łańcuszkami na szparach mam nadzieję, że jakoś to bedzie.W każdym razie bardzo mnie to ucieszyło i troszkę łatwiej mi będzie wyrwać teraz te czwórki, bez perpektywy chodzenia przez tydzień z pustym uzębieniem... Pani Doktor bardzo miła i cierpliwa- póki co jestem b. zadowolona).
Dziewczyny powiedźcie mi proszę czy was zęby przy separatorach bardzo bolały? Póki co jest ok, ale ponoć może nie być za przyjemnie...
kalina51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:31   #59
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez ankaesz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
Ja także zaufałam opiniom Wizażanek po kilku nieudanych probach dodzwonienia się na Rydlówkę w końcu mi się udało! umówiłam się na 16go października więc całkiem szybko (fart?). Zobaczymy co mi powie. Telefon odebrał jakiś gość - młodziutki chyba ale bardzo miły i uprzejmy) Dzięki dziewczyny za pomoc zwłaszcza papryce85 i natewie, które z cierpliwością odpowiadały na moje pytania, wątpliwości itp, itd.... będę Was informować na bieżąco
Możliwe, że fart... Ja byłam umówiona właśnie na 16, ale przedwczoraj poprosiłam o przeniesienie na 6 listopada

Cytat:
Napisane przez kalina51 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u dr Motyl. Nastąpiło nieoczekiwane przyspieszenie. Założyła mi gumki separacyjne góra i dół za jednym zamachem- miała być tylko góra. W czwartek wyrwanie jeszcze 2 dolnych czwórek, brrr..., a w piątek od razu aparat góra i dół (początkowo miała być tylko góra). Pani Doktor zlitowała się chyba nade mną, bo strasznie biadoliłam, że z wyrwanymi czterema czwórkami to istna baba jaga będę i jak tu do ludzi sie odezwać, co by z wrażenia nie popadali jak muchy. Z aparatem i łańcuszkami na szparach mam nadzieję, że jakoś to bedzie.W każdym razie bardzo mnie to ucieszyło i troszkę łatwiej mi będzie wyrwać teraz te czwórki, bez perpektywy chodzenia przez tydzień z pustym uzębieniem... Pani Doktor bardzo miła i cierpliwa- póki co jestem b. zadowolona).
Cieszę się

Cytat:
Napisane przez kalina51 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedźcie mi proszę czy was zęby przy separatorach bardzo bolały? Póki co jest ok, ale ponoć może nie być za przyjemnie...
Jutro może być boleśnie, ale to zależy jakie masz stłoczenie.
Na dodatkowe pytania i wymianę wrażeń zapraszam do wątku Aparaty ortodontyczne
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:30   #60
ankaesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

hej
wczoraj bylam na pierwszej wizycie u dr Motyl na Rydlówce. Muszę przyznać, że zostałam mile zaskoczona profesjonalizmem pani doktor oraz wyglądem kliniki Od razu dowiedziałam się co jest nie tak oraz co trzeba bedzie zrobić, żeby było ok. Tak jak podejrzewałam - mała wada=duży problem w leczeniu. Ponieważ problem polega na stloczeniu górnych zebów dowiedziałam się, że będę miała stripping 5tek i 4ek u góry i nie będę musiała wyrywać żadnych zębów (duży plus!). Później aparat na górną szczękę a po 4,5 miesiącach na dolną [prawdę mówiąc myslalam, ze nie trzeba bedzie zakladać na szczękę dolną ale orto powiedziała, że po leczeniu góry może ona nie pasować do dołu i będzie problem)Nie wspominając już o tym, że w związku z tym iz jestem studentką zapłaciłam 50 zł (konsultacja+wyciski obu łuków) a nastepna wizyta jest w kosztach pierwszej! Co tu duzo mówić...jestem narazie jak najbardziej zadowolona Bywałam w życiu u różnych ortodontów i słyszałam różne diagnozy typu "zobaczymy; mozna tak albo tak; niewiadomo" itp. a tu? nic z tych rzeczy. Acha, musiałam coprawda czekać 45 minut w poczekalni ale zostałam za to przeproszona + atmosfera była bardzo miła więc jestem skłonna im to wybaczyćZobaczymy co będzie dalej ale jestem optymistycznie nastawiona!
Pozdrawiam!!
ankaesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-01 22:19:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.