Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 11:09   #61
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez zaraz_a Pokaż wiadomość
Orientujecie się, które badania wystarczy robić raz i teraz po pół roku od zajścia w ciążeę nie trzeba ich powtarzać? Przeciwciała przeciwplemnikowe, AMH, HIV, toxo, cytomegalia? Wiadomo, że tarczyca, czy fhormony, to muszą być swieże, ale może choć część nie będzie już tym razem potrzebna.
zależy czy toxo i cytomegalie miałaś przebytą?jeśli tak to nie ma potrzeby ich robić. resztę nie wiem.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:14   #62
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki Kochane jesteście i trzymajcie mocno kciuki! Boję się ze ten czar niebawem prysnie chociaż wmawiam sobie jak mantre BEDZIE DOBRZE, BĘDZIE DOBRZE!!!

Monika no to nieźla masz wyobraźnię jak ty już ruchy czulas hihi

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Kucyk witaj w rodzinie z tym gardłem, oprócz tego już mnie dusi i mam katar ale popijam swinski syrop z cebuli i czosnku :d
Agatko trzymam i ja z całych sił kciuki. Ja tak samo mocno się boję i wiem co czujesz.

Co do choroby dołączam do klubu. Boli mnie od wczoraj gardło, a dzisiaj pojawił się katar. Mam jakieś tabletki do ssania dla ciężarnych i pije sok z czarnego bzu ( chyba nie szkodzi).
Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Blehh :p Ja wzięłam tantum verde na gardło i trochę pomogło. Ale chyba mam stan podgorączkowy.

Moje mieszkanie się lepi z brudu Jednak facet sam nie ogarnie wszystkiego... Staram się nie widzieć tego


Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
Dużo zdrówka . Co do mieszkania mam tak samo i strasznie mi to przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny Ja też proszę o kciuki- najlepiej przez cały tydzień Zaczynam 16 tc, w pierwszej ciąży wtedy mi wody odeszły. Nachodzą mnie myśli, że to się powtórzy. Mam nadzieję, że szybko mi zleci ten tydzień. Zaczynam powoli czuć ruchy
dla mnie ten tydzień będzie też decydujący tamtym razem wszystko się skończyło na 11 tc. Co do ruchów zazdroszczę i wierzę, że już niedługo i mi będzie dane doczekać się tej chwili.
Kochana trzymaj się i mam nadzieję, że szybko i spokojnie minie Ci ten tydzień .
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;45494303]Fiol kciuki

Iza wg mnie też Domiś jest jeszcze malutki, żeby go leczyć samemu, lepiej podjedźcie gdzieś z nim, jeśli bardzo kaszle - są takie przychodnie całodobowej opieki, świątecznej i nocnej to się chyba nazywa, lepiej niech go ktoś osłucha.[/QUOTE]
Ja też jestem tego zdania, że Dominik jest za mały na leczenie w domu. Lepiej pojechać wcześniej.
Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znowu zaczynam się denerwować przed wizytą... Myślałam, że jak już przekroczę wyznaczoną granicę - SERDUSZKO - to już będę spokojna. A jest tak, że 2-3 dni po wizycie czuję spokój, a potem znowu się stresuję. Teraz sobie obiecałam, że po 8-9 tygodniu będę spokojna, jak to nie pomoże to po 13... Ale czy kiedykolwiek przyjdzie taki dzień, że będę spokojna?! To nie są takie nerwy, że boję się, że coś będzie źle, tylko czy będzie dobrze. Jeśli ktoś rozumie różnicę

A, i jeszcze jedno mnie martwi. Na 1 usg moje maleństwo miało 5t5d, na 2 usg powinno mieć 6t4d a miało 6t3d czy to znaczy, że mało rośnie?...
Spokojnie. Co do USG to nie jest dużo każda ciąża rozwija się inaczej. Ja staram się w to wierzyć choć też się zastanawiałam, bo mi też jakoś tak wychodziło i dzidziuś też nie był największy. Musi być dobrze. Kiedy masz kolejną wizytę i który to tydzień?

Dziewczynki ja też proszę o kciuki za wizytę w poniedziałek i wtorek
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....

Edytowane przez edytte
Czas edycji: 2014-03-08 o 11:21
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:19   #63
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Dziękuję wszystkim za kciuki i proszę o modlitwę do tego ....

Wadera no proszę Cię! 1 dzień różnicy!!

Coś miałam jeszcze napisać ale nie wiem już co.....więc ide robić obiad i ogarniać dom bo normalnie pył na podłodze się unosi
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:20   #64
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g;45496498[COLOR=Silver
[/COLOR]a co kogo interesuje czy planowane od iluś miesięcy/lat czy wpadka
Ludzie są różni, ale mam w nosie co gadają

Ciężarówki znalazłam stronę gdzie obrazowo pokazują wielkość dziecka, lubię tam zaglądać co tydzień
http://dziecisawazne.pl/jak-duze-jest-twoje-dziecko/
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:22   #65
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Wadera no proszę Cię! 1 dzień różnicy!!
agatko no proszę! u Ciebie 1% bety!
uważaj z tym ogarnianiem, mama nie może Cię wyręczyć. musisz jakoś się nastawić że przy tym remoncie nie sprzątasz.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:26   #66
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Berbie 4% różnicy! A to już jest różnica!
Remont mam po drugiej str i ja tam nic nie ogarniam.....
A w domu to muszę odkurzyć bo zaraz to już całkiem oddychać nie będę od tego kurzu a poza tym czuję się dobrze więc powoli do przodu...

Tż kupił mi sok SŁONECZNA TŁOCZNIA marchwiowo-jabłkowy ale pyszny
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:37   #67
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Berbie 4% różnicy! A to już jest różnica!
coś mi się wydaje, że dziewczyny wyliczyły, że 1%. ale nieważne, dziś dostaniesz wyniki, które cię uspokoją.

u mnie meble też wyglądają jakby remont miała, taka warstwa kurzu. ale cierpliwie czekam na tż, niech on biega ze szmatką.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 11:37   #68
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Ludzie są różni, ale mam w nosie co gadają

Ciężarówki znalazłam stronę gdzie obrazowo pokazują wielkość dziecka, lubię tam zaglądać co tydzień
http://dziecisawazne.pl/jak-duze-jest-twoje-dziecko/
To moje powinno być już pomiędzy śliwka a limonką .
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:40   #69
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez zaraz_a Pokaż wiadomość

Kucyku, chodzimy do tej samej kliniki, ale ja do dra Siejkowskiego. I wrócę do niego po następne dziecko.

Jeśli możesz, napisz mi proszę co jeszcze badałaś u siebie. Staram się zrobić sobie listę i z gotową pójść do lekarza. Wolę zrobić wszystko, co może dać jakiś obraz tego co się we mnie dzieje za jednym razem, niż latać z dobrymi wynikami i słyszeć, że w sumie można jeszcze sprawdzić to lub to.

Właśnie, krzepliwości chyba nie robiłam, ale od początku robiłam sobie przez 2 miesiace zastrzyki z Clexane, podobno, żeby przepływy były lepsze. Choć to chyba trochę dziwne, że bez wcześniejszego badania krzepliwości.
Orientujecie się, które badania wystarczy robić raz i teraz po pół roku od zajścia w ciążeę nie trzeba ich powtarzać? Przeciwciała przeciwplemnikowe, AMH, HIV, toxo, cytomegalia? Wiadomo, że tarczyca, czy fhormony, to muszą być swieże, ale może choć część nie będzie już tym razem potrzebna.
Ja nie chodzę już do Polmedisu.
Prowadzę ciążę u dr Halamy. I jeszcze czasem do dr Florjanskiego chodzę.

Clexane brałaś w ciąży?

Chyba jedynie przeciwciała przeciwplemnikowe i jak przeszłaś toxo, cytomelagie, i różyczke to nie trzeba powtarzać.

Moje badania po poronieniu :

Tsh, ft4,ft3,anty TPO, anty TG, białko s wolne, antytrombina III, antykoagulant toczniowy, przeciwciała ANA, przeciwciała antyfosfolipidowe igm i igg, wymaz z szyjki, ureoplazma, mycoplazma, chlamydia, cytologia, morfologia, mocz z posiewem, progesteron, prolaktyna, fsh, testosteron, estradiol, krzywa cukrowa i krzywa insulinowa, toxo, cytomegalia. Miałam jeszcze zrobić ale kasy brakło : V leiden, MTHFR, mutacja cz. II genu potrombiny.


Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:40   #70
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Fiol super to jest pokazane

Edytte będzie dobrze!

Agatko czekamy na wynik razem z Tobą.

Berbie u Ciebie też wszystko będzie w porządku

Kucyku - to tętno u kardiologa to na pewno było chwilowe
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 12:12   #71
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Berbie ja nie moge w tej kwesti czekać i liczyć na mojego Tż bo i tak pomaga na tyle na ile może ale teraz jak jest remont to pierw w pracy a potem tam działa że jak przychodzi i bierze prysznic a potem do łóżka to w ciągu 5sek śpi...i wcale się nie dziwię mu!! Poza tym i tak Go podziwiam że daje radę tyle rzeczy zrobić ...

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Pytałam w diagnostyce z ciekawości od kiedy liczona jest beta czy od owulacji czy od 1dc a pani mi pow że liczone jest od pierwszego dnia ZAPŁODNIENIA!! i już po 3dniach od zapłodnienia beta wyjdzie dodatnia!! SZOK!! pow też na koniec że u nich jest bardzo dokładny wynik...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 12:33   #72
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Wadera jeden dzień to żadna różnica. Kwestia granicy błędu podczas pomiaru przez lekarza
Cytat:
Napisane przez zaraz_a Pokaż wiadomość
Waderko tym razem będzie dobrze. Musi być. A ten jeden dziecń różnicy na usg, to żadna różnica na tym etapie. Mnie czasem wygodziło 4-5 dni tak do 12tygodnia, zanim dotarło do mnie, że robię usg w tej samej klinice, ale na dwóch różnych sprzętach.
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
1 dzień to żadna różnica! Maleństwo jest na prawdę malutkie, tu ułamek milimetra przy pomiarze robi taką różnicę.
Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Spokojnie. Co do USG to nie jest dużo każda ciąża rozwija się inaczej. Ja staram się w to wierzyć choć też się zastanawiałam, bo mi też jakoś tak wychodziło i dzidziuś też nie był największy. Musi być dobrze. Kiedy masz kolejną wizytę i który to tydzień?
Myślicie? może to też dlatego, że usg robiło dwóch ginów...

Wizyta w środę...

Edytko trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
agatko no proszę! u Ciebie 1% bety!


---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Ciężarówki znalazłam stronę gdzie obrazowo pokazują wielkość dziecka, lubię tam zaglądać co tydzień
http://dziecisawazne.pl/jak-duze-jest-twoje-dziecko/
Przez to wszystko nabrałam ochotę na śliwki...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 12:50   #73
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość



wczoraj Krzyś pierwszy raz kopnął tatę
mały cwaniaczek tate kopie
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 12:51   #74
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Berbie i bardzo dobrze, że tatę kopnął, co tylko mamę będzie okładał
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 12:56   #75
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Zaraza napisałaś, że brałaś clexane 2 miesiące -czemu tylko 2? na poczatku?
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 13:12   #76
pikaso
Zadomowienie
 
Avatar pikaso
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 088
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Berbie, a niech kopie Tatę, a nie tylko mamę.

Muszę pochwalić TŻ, zabrał nas na pyszny obiadek i spacerek. Teraz odpoczywamy.
pikaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:14   #77
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Agatko masz wynik?
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:18   #78
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Agatko masz wynik?
za chwile , kto go za mnie sprawdzi?? bo ja się boję

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
za chwile , kto go za mnie sprawdzi?? bo ja się boję
Boże żeby chociaż 1400 było
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:21   #79
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
za chwile , kto go za mnie sprawdzi?? bo ja się boję
Ja mogę
Aż tyle powinno być?
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 14:32   #80
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Ja mogę
Aż tyle powinno być?
no powinno być jak przyrośnie 66% to niewiele ponad 1400....ale chociaż tyle mnie satysfakcjonuje....czuję w kościach że nic z tego...

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Boże ja dostanę zawału!!!


WYNIK 1866!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:33   #81
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Witam się i ja w nowej części
i mam pewne przeczucia, że to będzie wyjątkowa część dla mnie.. coś czuję, że w tej części urodzę

Agatko za piękny przyrost
Kuruj się kochana i nie szalej z tym sprzątaniem!!! Co do krwi z nosa - normalka od początku ciąży mam, czasami normalnie mini krwotok. Staraj się nawilżać śluzówkę nosa i pomieszczenie.

Fiol wierzę, że to będzie ciężki czas dla Ciebie ale wierzę też całym sercem, że wszystko będzie dobrze!!!

Dzisiaj tż powiedział mi, że brzuch mi się jakoś obniżył
My po zakupach - o matko jestem zmęczona jakbym maraton przebiegła ale coś tam w końcu kupilśmy - jak ogarnę się pewnie po weekendzie to pokażę. Wózek na 99% będzie Lupo Comfort. W porównaniu z mutsy, x-landerami, Coletto, Camarelo jak dla nas jest bezkonkurencyjny. Choć spodobał się nam tez Quinny speedy SX - tylko, że nie ma podnoszonego oparcia w gondoli i siedzisko spacerówki jest tylko przodem montowane.. Więc chyba jednak będzie Lupik

No i kupiliśmy też pieluszki - normalnie pół godziny się zastanawialiśmy jakie wybrać

Byliśmy też z okazji dnia kobiet - a wiadomo, teraz tż ma nas dwie na pysznym ciachu i lodach i dostałyśmy piękny bukiet tulipanów więc jestem bardzo usatysfakcjonowana dzisiejszym dniem.




Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Moje mieszkanie się lepi z brudu Jednak facet sam nie ogarnie wszystkiego... Staram się nie widzieć tego
[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;45494024]
Kucyku masz rację, nie oglądaj tego Mój facet jak posprząta to z wierzchu jest pięknie... Ale jak się porządnie przyjrzę to masakra! [/QUOTE]
To mój tż jest jednak "perfekcyjnym panem domu" co tydzień wszystko musi być na tip-top, aż dziwnie będzie wrócić do samodzielnego sprzątania za kilka tygodni




Cytat:
Napisane przez zaraz_a Pokaż wiadomość

Mam pytanie do tych z Was, ktorym udało się zajść w kolejną ciażę. Czy kiedy zaczęłyście się znowu starać i nie udawało się, było emocjonalnie trudniej niż przy poprzednich staraniach? Czy przychodził dołek z serii "już nigdy się nie uda"?
A te z Was, które znow są w ciąży - czy macie większą korbę niż poprzednio (wsłuchiwanie się w siebie, częstsze latanie do lekarza, zakładanie najczarniejszgo scenariusza)?
Ja w ciążę zachodziłam bez problemów, więc chociaż etap gdy już rozpoczęliśmy starania nie był stresująco-dołujący. Co do "korby" to ciężko żeby jej nie mieć.. Strach i stres jest niewyobrażalny a im dalej tym jest ciężej. Strach o dziecko rośnie proporcjonalnie z wielkością brzucha i ja nie mam na to żadnego sposobu. Badań po drugim poronieniu zrobiłam mnóstwo, dziewczyny już chyba wszytskie wymieniały, więc nie będę się powtarzać. Od początku trzeciej ciąży jestem na lekach i pod stałą opieką gina (a nawet dwóch). Ale od początku tej ciąży mimo ogromnego strachu i lęku wierzyłam w moją kropeczkę, która potem okazała się być córeczką i wierzę, że Ty też doczekasz spełnienia swego marzenia.


Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znowu zaczynam się denerwować przed wizytą...
To nie są takie nerwy, że boję się, że coś będzie źle, tylko czy będzie dobrze. Jeśli ktoś rozumie różnicę

A, i jeszcze jedno mnie martwi. Na 1 usg moje maleństwo miało 5t5d, na 2 usg powinno mieć 6t4d a miało 6t3d czy to znaczy, że mało rośnie?...
Waderko ja rozumiem tą różnicę. Dobrze to ujęłaś. Ciągle mam właśnie tą myśl gdzieś z tyłu głowy.. czy będzie dobrze..
A co do usg to W OGÓLE się nie przejmuj taką różnicą, bo to często kwestia przyłożenia kursora na usg o kilka mm dalej i wprawy lekarza. Więc kochana luzuj


Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja też proszę o kciuki za wizytę w poniedziałek i wtorek
Edytko i zdrówka!!! Może przydało by Ci się choć kilka dni L4?? Odpoczęłabyś, to ważne teraz dla Ciebie i maluszka.


Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Ciężarówki znalazłam stronę gdzie obrazowo pokazują wielkość dziecka, lubię tam zaglądać co tydzień
http://dziecisawazne.pl/jak-duze-jest-twoje-dziecko/
Fiol - w szolk jestem - 16tc i mama nie wie. Wow. Moja wiedziała praktycznie zaraz po teście.


A co do stronki to moja Mała jest już dorodnym melonem
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:35   #82
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Agatko to już się nie stresuje kochana co by bobaskowi nie szkodzić
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:37   #83
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość

WYNIK 1866!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AGATKO Jak ja się cieszę!!! Kochana masz najpiękniejszy prezent na dzień kobiet z nas wszystkich !!! Może też w brzuszku mała kobietka mieszka
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:42   #84
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
AGATKO Jak ja się cieszę!!! Kochana masz najpiękniejszy prezent na dzień kobiet z nas wszystkich !!! Może też w brzuszku mała kobietka mieszka
OOOOO TAK!!! Mam najlepszy prezent!! Boże moje dziecko od początku pokazuje swój charakterek!! Po TATUSIU chyba!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:43   #85
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
OOOOO TAK!!! Mam najlepszy prezent!! Boże moje dziecko od początku pokazuje swój charakterek!! Po TATUSIU chyba!!
Hihi tak się ciesze!!!


Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:45   #86
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Boże ja dostanę zawału!!!

WYNIK 1866!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i co? Baty powinnaś dostać za czarną rozpacz, a razem z Tobą Twoje wszystkoczujące kości


Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowej części
i mam pewne przeczucia, że to będzie wyjątkowa część dla mnie.. coś czuję, że w tej części urodzę


Waderko ja rozumiem tą różnicę. Dobrze to ujęłaś. Ciągle mam właśnie tą myśl gdzieś z tyłu głowy.. czy będzie dobrze..
A co do usg to W OGÓLE się nie przejmuj taką różnicą, bo to często kwestia przyłożenia kursora na usg o kilka mm dalej i wprawy lekarza. Więc kochana luzuj
To zależy od tego, jak szybko będziemy pisać chcesz się ścigać?

Dziękuję
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:50   #87
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Wadera ciężarnych się nie bije a poza tym to sama fisiujesz i robisz problem z 1dnia różnicy jak to na 2ch różnych aparat było robione!! CZUBEK jesteś i tyle
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 14:54   #88
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Wadera ciężarnych się nie bije a poza tym to sama fisiujesz i robisz problem z 1dnia różnicy jak to na 2ch różnych aparat było robione!! CZUBEK jesteś i tyle
I wzajemnie dlatego jesteśmy parą
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 15:02   #89
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Agatka będziesz jeszcze bete robić czy już odpuszczasz?

Wszystkie tu mądrze radzimy dopóki sprawa nas samych nie dotyczy

Anita obczaiłam tego Lupo comfort na necie. Fajny... i cena super. Tylko na YouTube wygląda że się na płasko nie rozkłada??

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 15:05   #90
ciociami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 315
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Hej
Witam I ja w nowej czesci.
Agatko super wynik.

Wszystkim kobietkom tym malym I tym duzym wszystkiego najlepszego.

Moj Tż nawet mi dzis zyczen nie zlozyl. Pomogl mi za to posprzatac w domu a pozniej dostalam w prezencie piekna kłótnie. No coz moze jeszcze sie namysli I kupi mi kwiatka.
__________________
Aniołki
7 lipiec 2012(8tc)
2 maj 2013(30tc)

Edytowane przez ciociami
Czas edycji: 2014-03-08 o 15:41 Powód: .
ciociami jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:29:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.