Mamy grudniowe 2018 ;) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-29, 19:02   #4891
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez emdees Pokaż wiadomość
Kosmetyki babydream tam też jest krem na zimę. Skład bardzo spoko. Polecam blog sroka o

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Dzięki na bloga zaraz zobaczę
Aha. Był jeszcze temat mleka, mi się piersi powiększyły o dwa rozmiary miseczki zawsze były duże, teraz są wielkie ale jak na razie żadnego pokarmu, mleka czy siary, nie widać.
Czy pokarm powinien pojawić się przed porodem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:03   #4892
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Dzięki na bloga zaraz zobaczę
Aha. Był jeszcze temat mleka, mi się piersi powiększyły o dwa rozmiary miseczki zawsze były duże, teraz są wielkie ale jak na razie żadnego pokarmu, mleka czy siary, nie widać.
Czy pokarm powinien pojawić się przed porodem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dobre pytanie. U mnie żadnego mleka jeszcze nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:08   #4893
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Mi pojawił się taki żółty nalot, dzisiaj rano zauważyłam

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:13   #4894
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Witam się,

Ja nigdy nie wstawałam w nocy do toalety, a ostatnio niestety muszę. W ogóle źle sypiam, niewygodnie mi i mam uczucie ciężkich nóg

Z wyprawki nie mam dalej nic. Ale chyba niebawem się za to wezmę. Ale z drugiej strony nie chce zagracać mieszkania niepotrzebnie wcześniej
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:18   #4895
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Dzięki na bloga zaraz zobaczę
Aha. Był jeszcze temat mleka, mi się piersi powiększyły o dwa rozmiary miseczki zawsze były duże, teraz są wielkie ale jak na razie żadnego pokarmu, mleka czy siary, nie widać.
Czy pokarm powinien pojawić się przed porodem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co czytam wątki mamusiowe nie zawsze pojawia się przed porodem


Dziś dostaliśmy od jednej szwagierki bluzę dla Dzidzi
A od drugiej szwagierki polspiochy, spodenki i czapusie 20180829_201212.jpeg20180829_174302.jpeg

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:18   #4896
biduetka
Raczkowanie
 
Avatar biduetka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Mam dzisiaj doła, nie mam nic z wyprawki, nie wiem w sumie co i gdzie kupić. Okazuje się, że wszyscy są mądrzejsi ode mnie a ja jestem głupia i nic nie ogarniam...

muszę się wziąć w garść ale nie potrafię....
i mam ochotę na batona i colę, no i pizzę...
biduetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 20:03   #4897
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Z tego co czytam wątki mamusiowe nie zawsze pojawia się przed porodem


Dziś dostaliśmy od jednej szwagierki bluzę dla Dzidzi
A od drugiej szwagierki polspiochy, spodenki i czapusie Załącznik 7632966Załącznik 7632971

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Śliczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 20:09   #4898
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj doła, nie mam nic z wyprawki, nie wiem w sumie co i gdzie kupić. Okazuje się, że wszyscy są mądrzejsi ode mnie a ja jestem głupia i nic nie ogarniam...

muszę się wziąć w garść ale nie potrafię....
i mam ochotę na batona i colę, no i pizzę...
Ja się tak czuje po każdej rozmowie z siostrą która dziecka ma a ja dopiero na nie oczekuje. Nie przejmuj się, ja też jestem zielona. Zaczęłam kupować ciuszki, głównie oglądam na allegro ale i w sklepach internetowych typu smyk, hm.
Przejrzałam też w Internecie wszystkie, tak wszystkie modele wózków na stronie sklepu Smykoland i już mniej więcej wiem co mi się podoba. Oczywiście chce też zobaczyć na żywo wózki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 20:09   #4899
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj doła, nie mam nic z wyprawki, nie wiem w sumie co i gdzie kupić. Okazuje się, że wszyscy są mądrzejsi ode mnie a ja jestem głupia i nic nie ogarniam...

muszę się wziąć w garść ale nie potrafię....
i mam ochotę na batona i colę, no i pizzę...
Masz ochotę to zjedz, może dzidzię naszła na to ochota a jej nie można odmawiać
Co do wyprawki i innych takich...to ja kompletnie zielona jestem xD nie wiem co i jak. Mam tylko ciuszki jakieś co moja mama mi przynosi co chwilę bo upoluje w lumpku lub kilka co ja sama znalazłam to tu to tam no i nie licząc dzisiejszych prezencikow od położnej. Tak to...nie wiem w sumie...polozna o wszystko wypytam jak będziemy przerabiać temat wyprawki
Aha...i pod żadnym pozorem nie mów i nie myśl że jesteś głupia, a wszyscy inni są mądrzejsi...tak nie można i to nie prawda! Mamy jeszcze czas do grudnia także wszystko na spokojnie uda się zebrać i będziemy gotowe na przyjście na świat naszych bąbelków po to jest nas tu tyle byśmy mogły się dzielić wiedzą (te które już mają jedną czy dwie ciążę za sobą), spostrzeżeniami jak i pięknymi zdobyczami więc zero takich myśli! Damy radę, w grupie siła
Dobrej nocki dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 20:09   #4900
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj doła, nie mam nic z wyprawki, nie wiem w sumie co i gdzie kupić. Okazuje się, że wszyscy są mądrzejsi ode mnie a ja jestem głupia i nic nie ogarniam...

muszę się wziąć w garść ale nie potrafię....
i mam ochotę na batona i colę, no i pizzę...
A pizzę jadłam w niedzielę o 22:00

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 20:17   #4901
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj doła, nie mam nic z wyprawki, nie wiem w sumie co i gdzie kupić. Okazuje się, że wszyscy są mądrzejsi ode mnie a ja jestem głupia i nic nie ogarniam...

muszę się wziąć w garść ale nie potrafię....
i mam ochotę na batona i colę, no i pizzę...
Ja też jestem zielona. Nie mam pojęcia o dzieciach i wyprawki też jeszcze nie mam. Jak już to małe rzeczy, które dostałam od rodziny. Dodatkowo czuje się niezbyt komfortowo z moim ciałem teraz. Piersi mam po prostu ogromne, bo skoczyły mi o 3-4 rozmiary i brzuch mi już na tyle urósł, że mnie jest mi niewygodnie spać.

Co do jedzenia, to ja też mam apetyt na różne rzeczy. Ostatnio zjadłam całą pizze bo akurat o 21:00 miałam na nią niesamowitą ochotę. Wczoraj miałam fazę na mleko, za którym nie przepadam. Kilka razy chodziłam od sklepu do sklepu bo chciałam jogurt typu islandzkiego o smaku malinowym. Ja nawet nie lubię jogurtów.

Nie jesteś sama i w grupie jest raźniej. Damy wszystkie radę!
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2018-08-29 o 20:18
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 20:26   #4902
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Fajne ciuszki
Ja co najmniej 3 razy wstaje w nocy na sikanie, plus nie mogę ostatnio spać, wszystko mnie budzi, potem cały dzień chodzę niewyspana i zła
Powoli rzucam okiem na listy wyprawowe. Macie do polecenia jakiś krem do posmarowania buzi od 1 dnia życia? Wiecie jak będziemy Maluszka ze szpitala odbierać, może być zimno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krem na każdą pogodę Nivea zdaje się. Super na zimę i wiatr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Dzięki na bloga zaraz zobaczę
Aha. Był jeszcze temat mleka, mi się piersi powiększyły o dwa rozmiary miseczki zawsze były duże, teraz są wielkie ale jak na razie żadnego pokarmu, mleka czy siary, nie widać.
Czy pokarm powinien pojawić się przed porodem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie.wazne żeby po porodzie był ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj doła, nie mam nic z wyprawki, nie wiem w sumie co i gdzie kupić. Okazuje się, że wszyscy są mądrzejsi ode mnie a ja jestem głupia i nic nie ogarniam...

muszę się wziąć w garść ale nie potrafię....
i mam ochotę na batona i colę, no i pizzę...
Oj tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 20:27   #4903
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Ładne ciuszki dziewczyny ☺
Biduetka spokojnie jeszcze jest czas na wyprawke. Warto się rozglądać. Zrób sobie liste, ktoś chyba na fb wrzucała jak nie jesteś na fb to my Ci podpowiemy co się przyda tylko pytaj. W Poznaniu 15 i 16 września są targi happy baby, a 8 i 9 września w akpol baby targi jakby ktoraś była zainteresowana. Mam nadzieję że nie pomyliłam dat bo z pamięcią tak różnie ostatnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 21:11   #4904
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez emdees Pokaż wiadomość
Kosmetyki babydream tam też jest krem na zimę. Skład bardzo spoko. Polecam blog sroka o

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Nie kupuje nic czego wcześniej sroka nie zatwierdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Spokojnie dokładnie damy radę.
Ja czasem wypale z czymś zeby podpowiedziec a po fakcie gryze sie w jezyk ze moze niepotrzebnie bo moze ktos odbierze ze sie wymadrzam itp ale jakby co to sluze wszelką radą. Co przerobilam przez ponad dwa lata to juz wiem czego nie to po prostu mowie ze na tym sie nie znam.
Ja z kolei w ciazy i po nie znosilam zadnych rad bo wszystkie byly z dooopy. A najwięcej do powiedzenia mialy mi osoby nie mające dzieci albo tesciowa/mama z radami sprzed lat 30. No gotowalam sie w sekundzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

... Nie noś, tak nie trzymaj a tak trzymaj, nie karm tak czesto, tego nie jedz/nie pij np gazowanej wody itp serio? Bo co mleko bede miec gazowane? A ze po porodzie hormony szaleja to szybko w/w osoby zauważyły ze mnie to drazni i sie skonczylo radzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Marijka pokarm w ciąży chyba nie jest reguła tak jak ten po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 04:48   #4905
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Ładne ciuszki dziewczyny ☺
Biduetka spokojnie jeszcze jest czas na wyprawke. Warto się rozglądać. Zrób sobie liste, ktoś chyba na fb wrzucała jak nie jesteś na fb to my Ci podpowiemy co się przyda tylko pytaj. W Poznaniu 15 i 16 września są targi happy baby, a 8 i 9 września w akpol baby targi jakby ktoraś była zainteresowana. Mam nadzieję że nie pomyliłam dat bo z pamięcią tak różnie ostatnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, w Akpol Baby są w weekend 7-8 września


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 06:11   #4906
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Biduetka to zjedz pizzę, zagryźć batonem i popij colą.
Ja też jestem zielona w temacie dzieci i wyprawki, co mogę podpytuję koleżanek, ale tylko tematy które mnie interesują. A jak ktoś mi się wymadrza to "posłucham" i wypuszczam drugim uchem. Być może ta osoba chce dobrze, no ale jak mi już ktoś coś na siłę wmawia to i hormony mi się włączają a co do wyprawki to tutaj co jakiś czas wałkujemy ten temat, są też gotowe w internecie, ja zaczęłam od pierwszego lepszego gotowca a potem kategoriami szukam informacji na dany temat w internecie, pytałam koleżanek. A wyprawke kompletuje już od jakiegoś czasu, żeby zwyczajnie nie wydawać tyle pieniędzy na raz, i wcale nie uważam że każdy tak powinien. Wręcz odwrotnie że zostało jeszcze dużo czasu do grudnia

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 07:38   #4907
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Ja też wczoraj jadlam pizze o 21.30 gdyż straszna mnie ochota naszla, a w zasadzie pazernosc bo ja miałam isc spać, moj mąż stwierdził że zje pizze no i z moich planów nici...😃

A mleka ani siary tez nie mam i nie mialam jak bylam w ciazy z synkiem. Wtedy mleko mi sie pojawilo dopiero 3 dni po porodzie i dokarmialam synka.

Wyprawki tez nie zaczelam kompletowac. Mam parę rzeczy upatrzonych ale to sie ciągle zmienia. Siostra ma mi wyslac ubranka, także raczej nie będę miała duzo do kupowania a szkoda. U nas sie tak fajnie zlozylo, ze ona ma dwoje 3 i 6 lat, ja ma 5cio latka i tak sobie wyprawke przekazujemy i dokupujemy co trzeba.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 08:57   #4908
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dzień dobry,
Byłam dziś na badaniach w laboratorium ☺ w przyszłym tygodniu wizyta a mi się straaznie ciągnie ten czas. My wyprawke w większości też mamy po córce więc dużo kupować nie muszę chociaż ochota na zakupy jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 09:03   #4909
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Hej, Dziewczyny! Ja też nie mam nic dla dziecka, no może poza ubrankami, które dostałam od rodziny męża, ale większość mi się nie podoba, więc i tak coś kupię dla własnej frajdy . Mamy też wstępnie namierzony wózek a ja mam dłuuugą listę wyprawkową w Excelu. Radami się nie przejmuję zbytnio, z resztą rodzinę mam daleko, a większość znajomych dzieci nie ma (co też nie jest do końca fajne, bo w ich towarzystwie staram się za wiele o ciąży nie mówić, ale ciężko nie mówić o ciąży jak się w niej jest :P). Ruchy już czuje konkretne, ogólnie mnie to uspokaja psychicznie, ale czasem się dziwnie czuje...jakby mi jakiś wąż zamieszkał w brzuchu :P. W pon mam obciążenie glukozą, chociaż bardzo się zdziwię jak mi nie wyjdzie cukrzyca, bo mam genetyczne obciążenie i do tej pory w badaniach miałam cukier na granicy. A i było o sikaniu...cieszcie się, ze wstajecie po kilka razy, bo mi się czasem zdarza po kilkanaście :O, ale ja zawsze w nocy wstawałam na siku. Czasem rozważam spanie w łazience, bo już nie mam siły :P.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-30, 09:30   #4910
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Ja też jestem zielona. Nie mam pojęcia o dzieciach i wyprawki też jeszcze nie mam. Jak już to małe rzeczy, które dostałam od rodziny. Dodatkowo czuje się niezbyt komfortowo z moim ciałem teraz. Piersi mam po prostu ogromne, bo skoczyły mi o 3-4 rozmiary i brzuch mi już na tyle urósł, że mnie jest mi niewygodnie spać.

Co do jedzenia, to ja też mam apetyt na różne rzeczy. Ostatnio zjadłam całą pizze bo akurat o 21:00 miałam na nią niesamowitą ochotę. Wczoraj miałam fazę na mleko, za którym nie przepadam. Kilka razy chodziłam od sklepu do sklepu bo chciałam jogurt typu islandzkiego o smaku malinowym. Ja nawet nie lubię jogurtów.

Nie jesteś sama i w grupie jest raźniej. Damy wszystkie radę!
W ciąży naprawdę te smaki się zmieniają. Mnie też ciągnie do wielu rzeczy których nie jadłam może z 15 lat albo raz na ruski rok. Ostatnio włączyła mi się faza na princesse kokosową która ostatni raz jadłam chyba jak byłam dzieckiem


Mi żadna siara nie leci.

Krasulka piękne ubranka mega mi się podobają ubrania z tego sklepu

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Lustforlife kilkanaście razy ? Jeju to faktycznie łóżko najlepiej do łazienki przestawić

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 09:30   #4911
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cześć Dziewczyny, dzisiaj tak jakoś przyjemnie na dworze i energii jakbym dostała. Posprzątałem, wstawiłam pranie, jadę zaraz do biblioteki i zastanawiam się czy nie skoczyć do smyka bo jest -20%. Miłego dnia😁
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 10:53   #4912
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Heeej dziewuszki! U nas zaczął się w końcu remont, więc cieszę się bo jak wszystko ogarnę to będę mogła zająć się wyprawką


Często się budzicie w nocy do łazienki? Ja zazwyczaj jeden raz ale jak się obudzę to już mam taki pełny pęcherz że ledwo moge wstać


Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Ja tak przynajmniej 3 razy. Często mam problemy z tym, żeby wysikać się do końca W nocy maksymalnie frustrujące


Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Nie ma obowiązku w ciąży. Dopiero do noworodka musisz przyjąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiem, że w moim województwie jest taki projekt, że po prostu od 21 tygodnia możesz skorzystać z takiej jakby "szkoły" położnej, przychodzi do Ciebie i przerabia z Tobą 14 tematów. Ja nie korzystam bo w sumie już byłam na szkole rodzenia (mimo, ze prawie wcale nie było tam praktyki )

Nie wiem jak w innych województwach, ale możliwe,że już wszystkie się łapią.


Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Współczuję Wam tych diet, u mnie krzywa dopiero 5 września i mam nadzieję, że będzie w porządku bo ja do diet to się kompletnie nie nadaje

Powiedzcie mi, czy wizyta u psychiatry będzie dla maluszka bezpieczna? Boję się, że to dla mnie będzie zbyt wielki stres i emocje a co dopiero dla maluszka... I czy powinnam wybrać lekarza, który ma doświadczenie z kobietami w ciąży czy nie ma to znaczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powiedz, a czujesz że potrzebujesz psychiatry, czy może bardziej jednak psychologa ? No bo właściwie nie wiem jak z przyjmowaniem leków psychotropowych w ciąży (ale stawiam, ze nie bardzo) czujesz, że takie leczenie jest Ci potrzebne ? Może właśnie dobry psychoterapeuta i jakieś regularne spotkania by dały radę ?


Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Mi dietetyk mówił że przy cukrzycy na pierwsze śniadanie nie powinno się jeść produktów mlecznych czyli jogurty czy płatki z mlekiem odpadają. Podobno na czczo powodują duży wyrzut cukru i stąd mógł być u Ciebie taki wynikWizyty patronażowe położnej po porodzie też nie są obowiązkowe, możesz nie musisz zgłosić się do położnej na takie wizyty. Jak się zdecydujesz to możesz skorzystać z 6 darmowych wizyt

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

a mi właśnie te moje położne mówiły, że jest to niby obowiązkowe i nawet jak Ty się nie zgłosisz, to zgłasza szpital do Twojej "rejonowej" położnej. Ciekawe w sumie jak to funkcjonuje.


Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
A mi się dzisiaj udało kupić kombinezon zimowy, 30zł rozm 62, kombinezon nowy, nieużywany. A 56 też już do nas leci pocztą, kupowaliśmy z drugiej ręki bo za cenę mniejsza niż 1 nowy udało nam się kupić 2 rozmiary i nie będę panikować czy mi mały przed końcem zimy będzie w 56 wchodził. A stan idealny więc nawet jak nie użyje to za tą samą cenę da się spokojnie odsprzedacZałącznik 7632801

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

Meeeeega ten kombinezon! też czegoś podobnego szukam


Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
O dobre pytanie. U mnie żadnego mleka jeszcze nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też nie i cycki dalej mikro-size


Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj doła, nie mam nic z wyprawki, nie wiem w sumie co i gdzie kupić. Okazuje się, że wszyscy są mądrzejsi ode mnie a ja jestem głupia i nic nie ogarniam...

muszę się wziąć w garść ale nie potrafię....
i mam ochotę na batona i colę, no i pizzę...

jedz batona, colę i pizzę i nie smutaj. zwal to na hormony, wierzę, że dzisiaj jest lepiej! Tulimy
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 11:13   #4913
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Heeej dziewuszki! U nas zaczął się w końcu remont, więc cieszę się bo jak wszystko ogarnę to będę mogła zająć się wyprawką


Często się budzicie w nocy do łazienki? Ja zazwyczaj jeden raz ale jak się obudzę to już mam taki pełny pęcherz że ledwo moge wstać


Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Ja tak przynajmniej 3 razy. Często mam problemy z tym, żeby wysikać się do końca W nocy maksymalnie frustrujące





Wiem, że w moim województwie jest taki projekt, że po prostu od 21 tygodnia możesz skorzystać z takiej jakby "szkoły" położnej, przychodzi do Ciebie i przerabia z Tobą 14 tematów. Ja nie korzystam bo w sumie już byłam na szkole rodzenia (mimo, ze prawie wcale nie było tam praktyki )

Nie wiem jak w innych województwach, ale możliwe,że już wszystkie się łapią.





Powiedz, a czujesz że potrzebujesz psychiatry, czy może bardziej jednak psychologa ? No bo właściwie nie wiem jak z przyjmowaniem leków psychotropowych w ciąży (ale stawiam, ze nie bardzo) czujesz, że takie leczenie jest Ci potrzebne ? Może właśnie dobry psychoterapeuta i jakieś regularne spotkania by dały radę ?





a mi właśnie te moje położne mówiły, że jest to niby obowiązkowe i nawet jak Ty się nie zgłosisz, to zgłasza szpital do Twojej "rejonowej" położnej. Ciekawe w sumie jak to funkcjonuje.





Meeeeega ten kombinezon! też czegoś podobnego szukam



U mnie też nie i cycki dalej mikro-size





jedz batona, colę i pizzę i nie smutaj. zwal to na hormony, wierzę, że dzisiaj jest lepiej! Tulimy [/QUOTE]Co do położnej to tak jest wszędzie że od 21 tyg należy się opieka i można się z nią spotykać. Ja planuje to załatwić po 30 tyg bo od tego czasu bede pewnie musiała chodzić na ktg raz w tygodniu a od 35 tyg dwa razy w tygodniu przez cukrzyce. Takie zalecenia były u nas w poradni i w poniedziałek się tam wybieram więc zobacze czy nadal tak jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 11:26   #4914
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość

a mi właśnie te moje położne mówiły, że jest to niby obowiązkowe i nawet jak Ty się nie zgłosisz, to zgłasza szpital do Twojej "rejonowej" położnej. Ciekawe w sumie jak to funkcjonuje.
No nam mówiła że wygląda to tak że szpital daje namiary tym położnym o one same do Ciebie dzwonią i się dogadujecie czy chcesz wizyty czy nie, czy może jak będziesz potrzebowała to sama się odezwiesz do nich.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 12:20   #4915
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Zaklepałam sobie położną, mówiła, ze od połowy września mozemy się spotkać i zapytała czy napewno planuje rodzic w święta

Nje śpię znów od 5, to jest jakaś masakra


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 12:47   #4916
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Właśnie wróciłam od dentysty,30min rwania zęba

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 13:06   #4917
emdees
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 617
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od dentysty,30min rwania zęba

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Łooooo matko ja nigdy nic nie rwałam i szczerze powiem że ze strachu bym chyba osiwiała. Jajecznica na śniadanie przy cukrzycy to jest to! Na czczo cukier 107 a po śniadaniu 87. Rewelka. Może faktycznie dieta keto tylko wydaje mi się że na tłuszczach i białku się tyje. Kurcze ja nie mam zielonego pojęcia o jedzeniu a i czasu nie mam się zaglebiac jak córka nad głową jojczy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
emdees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 13:21   #4918
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj doła, nie mam nic z wyprawki, nie wiem w sumie co i gdzie kupić. Okazuje się, że wszyscy są mądrzejsi ode mnie a ja jestem głupia i nic nie ogarniam...

muszę się wziąć w garść ale nie potrafię....
i mam ochotę na batona i colę, no i pizzę...
Jak masz ochotę to jedz i pij! Przynajmniej sobie humor poprawisz
I wcale nie jesteś głupia, a "mądrzejsi" zawsze się znajdą. W każdej sytuacji ktoś się wymądrza. Słuchaj ale nie słuchaj i nie bierz do siebie.
Ja z tematem dzieciowym czuje się też jak dziecko we mgle. Zrobiłam sobie listę w excelu i tam mam dwie zakładki "kupione" i "do kupienia". A czy to wszystko się przyda czy czegoś zabraknie - nie wiem. To będzie moje pierwsze dziecko więc skąd mam wiedzieć? Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dzisiaj tak jakoś przyjemnie na dworze i energii jakbym dostała. Posprzątałem, wstawiłam pranie, jadę zaraz do biblioteki i zastanawiam się czy nie skoczyć do smyka bo jest -20%. Miłego dnia😁
Na niemowlęce rzeczy?


Dzień dobry

Dziś nam stuknęło 4 lata po ślubie

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Dziewczyny powoli nam się kończy wątek, więc która chętna założyć nowy i prowadzić? Jeszcze zostało nam w tym wątku 80 postów do napisania.
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 13:25   #4919
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
No nam mówiła że wygląda to tak że szpital daje namiary tym położnym o one same do Ciebie dzwonią i się dogadujecie czy chcesz wizyty czy nie, czy może jak będziesz potrzebowała to sama się odezwiesz do nich.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Do położnej musisz zadzwonić sama chyba że w danej przychodni działa to inaczej. Natomiast w szpitalu pytają do której przychodni zapisujesz dziecko i masz podać nazwisko pediatry który będzie lekarzem dziecka. Szpital dzwoni do przychodni i zgłasza urodzenie dziecka. Chodzi o to żeby przychodnia wiedziała że dziecko już jest i jeżeli przez 6 tygodni nie zglosisz się do położnej i pediatry to przychodnia powinna sama zainteresować się co się dzieje z dzieckiem. Tak było na pewno w 2015 roku. Chyba że coś się zmieniło. Jeśli chodzi o wizyty położnej to przed porodem to przywilej ciężarnej a po porodzie już obowiązek. Zresztą jak juz kiedyś pisałam osobiście uważam ze to jest super sprawa. Położna przyjdzie zważy, obejrzy malucha, odpowie na wszystkie pytania a nawet pocieszy w trudnych chwilach. Ja moją położną z przychodni bardzo lubię ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 13:27   #4920
snowflake17
Raczkowanie
 
Avatar snowflake17
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 229
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

hej dziewczyny stare i nowe chwilę mnie nie było ale starałam się Was czytać na bieżąco.

Co do diety to polecam bardzo niskowęglowodanową i śniadania białkowo- tłuszczowe, świetna sprawa nawet jak się nie ma cukrzycy.
Cytat:
Napisane przez emdees Pokaż wiadomość
Łooooo matko ja nigdy nic nie rwałam i szczerze powiem że ze strachu bym chyba osiwiała. Jajecznica na śniadanie przy cukrzycy to jest to! Na czczo cukier 107 a po śniadaniu 87. Rewelka. Może faktycznie dieta keto tylko wydaje mi się że na tłuszczach i białku się tyje. Kurcze ja nie mam zielonego pojęcia o jedzeniu a i czasu nie mam się zaglebiac jak córka nad głową jojczy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Keto to nie, zbyt drastyczne, wystarczy uciąć węgle, to od nich się tyje a nie od białka czy tłuszczu.

Co do sikania w nocy to niestety też budzę się po kilka razy, jak piję mniej na wieczór to tylko raz, ale że w ciągu dnia często zapominam pić to nadrabiam wieczorem i kończy się na pobudkach

Miałam już krzywą i czekam na wyniki, samo badanie super, niepotrzebnie się tak stresowałam, oby wyniki tez były dobre...

Z wyprawki nic jeszcze nie mam poza kilkoma ubrankami z H&M, miałam zrobić listę w excelu ale jakoś nie mogę się do tego zebrać.

Grudzień coraz bliżej i już nie mogę się doczekać
snowflake17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-03 10:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.