skin free !!?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-02, 14:42   #1
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166

skin free !!??


Dziewczyny mam pytanie !! Napewno widziałyście reklamowane w tv markecie kosmetyki na trądzik skin free ! Na reklamie oczywiście kosmetyki te (w sklad których wchodzi żel , tonik i krem) pokazane są oczywiście jako najlepsze !! czy może któraś z was je zamówiła ? Czy rzeczywiście są takie rewelacyjne? A jeżeli ich nie miałyście to co wogóle sądzicie na ich temat >? warto zaryzykować i wydać nie małą sume bo aż 200 zł ??
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 08:29   #2
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: skin free !!??

JA jakoś nie mam zaufania do produktów z TVMarketu - krótko i zwięźle: uważam, że to kant.
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 12:17   #3
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Re: skin free !!??

Oj, bo w TV-Markecie mają wszystko, co najlepsze Nie no, nie ma rzeczy doskonałych, najważniejsza jest systematyczność w dbaniu o twarz, nie ma tak, że kupisz te specyfiki i nagle będzie super. Założe się , że sa takie jak wiele innych. W domu raczej nie mam problemów ze skórą, dbam jak umię, obowiązkowo co 3 dni peeling, maseczka oczyszczająca i nawilżająca, czasem profilaktycznie benzacne nałoże, i jest OK, a wystarczyło, że wyjechałąm na obóz na 2 tygodnie, myłam twarz raz dziennie, ewentualnie przetarłam tonikiem w ciągu dnia, żadnych innych kosmetyków i już nie miałam takiej gładkiej buźki. Wróciłam do domku- z powrotem lepiej wyglądam. W TV markecie tylko czekają na zdesperowanych ludzi, którzy we wszystko uwierzą. (choć nie mówię, że wszystko, co mają, to jakies buble-bo nie wiem).
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.