Szminka z Revlonu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 07:54   #1
Miss_Hellcat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4

Szminka z Revlonu


Witam,

od dłuższego czasu usiłuję kupić klasyczną, czerwoną szminkę. Mam już ich kilkanaście sztuk i żadna nie jest tym co trzeba: a tu kolor nie ten, a tu jakieś bazarowo błyszczące drobinki, a tu jakość taka że szkoda gadać... Zauważyłam że na kwc dobrze oceniane są szminki Revlonu, w internecie zaś da się je kupić na niezłą cenę. Niestety, nie mam pod ręką sklepu z wyborem kosmetyków Revlonu, a patrząc na zdjęcia boję się znowu nie trafić w kolor. W końcu różnica w oświetleniu, ustawieniu monitora itp. i już kolor inny!
Stąd pytanie: poszukuję miej więcej takiego koloru:
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...:27,s:60,i:357

z którejś z dobrze ocenianych Revlonowych szminek (Matte Lipstick, Vital Radiance, Soft & Smooth, Super Lustrous).
Może ktoś miał styczność z takim kolorem, albo ma drogerię z Revlonami i przy okazji rzuci okiem...
Pomóżcie zakończyć tak długie i bezowocne poszukiwania!
Miss_Hellcat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:34   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Szminka z Revlonu

Zerknij na strone Revlonu. Nazwy tych, ktore na probniku beda wygladay na czerwone wpisz w Google i dopisz slowo "swatch".

Tym sposobem znajdziesz sobie kolor sama.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 19:19   #3
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Szminka z Revlonu

Cytat:
Napisane przez Miss_Hellcat Pokaż wiadomość
Witam,

od dłuższego czasu usiłuję kupić klasyczną, czerwoną szminkę. Mam już ich kilkanaście sztuk i żadna nie jest tym co trzeba: a tu kolor nie ten, a tu jakieś bazarowo błyszczące drobinki, a tu jakość taka że szkoda gadać... Zauważyłam że na kwc dobrze oceniane są szminki Revlonu, w internecie zaś da się je kupić na niezłą cenę. Niestety, nie mam pod ręką sklepu z wyborem kosmetyków Revlonu, a patrząc na zdjęcia boję się znowu nie trafić w kolor. W końcu różnica w oświetleniu, ustawieniu monitora itp. i już kolor inny!
Stąd pytanie: poszukuję miej więcej takiego koloru:
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...:27,s:60,i:357

z którejś z dobrze ocenianych Revlonowych szminek (Matte Lipstick, Vital Radiance, Soft & Smooth, Super Lustrous).
Może ktoś miał styczność z takim kolorem, albo ma drogerię z Revlonami i przy okazji rzuci okiem...
Pomóżcie zakończyć tak długie i bezowocne poszukiwania!
Revlon ma na pewno coś w typie tego koloru. Pamiętam.

Jutro sprawdzę w drogerii i napisze
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.