Prosba o pomoc w metamorfozie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 14:14   #1
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177

Prosba o pomoc w metamorfozie!


Witam serdecznie !

Zaczne moze od przedstawienia sie.Mam na imie Beata i kilka dni temu znalazlam to super strone w internecie a potem super forum.Na poczatku czytalam tylko porady i bylam zachwycona jak wiele mozna sie dowiedziec. Postanowilam jednak przelamac swoja niesmialosc i poprosic Was o pomoc w przemianie.Moze bedziecie mogly mi pomoc.A wiec teraz mam ciemne wlosy ktore sa wynikiem przemiany zeszlorocznej.Bo wiecie dziwczyny ze kobieta zmienna jest . A wiec w tym roku tez postanowilam cos zmienic zeby poczuc sie lepiej. Myslalam o powrocie do blondu bo zawsze bylam blondynka.Ale sama nie wiem.Prosze Was zatem o porade w wolnej chwili.Powiedzcie prosze co moge zmienic w swoim wygladzie: kolor wlosow i nowa fryzurka, makijaz. Obecnie uzywam brazow i zieleni, ale przyznam Wam sie ze zawsze mam problem z rozem,jak wymodelowac twarz itp.. Naprawde licze na Wasza pomoc.
Z gory dziekuje i pozdrawiam i ciesze sie ze Was znalazlam.



Beata

Edytowane przez Bettinah_77
Czas edycji: 2006-02-28 o 20:50
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 17:46   #2
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Witaj Beatko

Po kilku próbach z doborem fryzurki dla Ciebie pomyślałam że ładniej byłoby Ci w jaśniejszych włosach, ponieważ myślę że ciemne włosy dodają Ci powagi.
Nie mam niestety w swoich zbiorach takiej fryzury blond jaką sobie dla Ciebie wyobrażam, więc posłużyłam się inną, z jasnymi pasemkami. Moze Ci się spodoba.
Co do fryzurki to ja na Twoim miejscu pocieniowałabym włosy no i właśnie albo powrócić do blondu, albo zrobić pasemka.
Co do makijażu:
Masz opadające zewnętrzne kąciki oczu a więc zrezygnowałabym z podkreślania dolnej powieki cieniem czy kredką a skupiła się na "podniesieniu" górnej powieki. Do tego celu na linii górnych rzęs, mniej więcej od środka powieki należy poprowadzić kreseczke (cieniem lub kredką), rozszerzającą się na zewnątrz powieki. Żeby nadać oczom głębi, zagłębienie powieki pokryć ciemniejszym cieniem i następnie rozetrzeć go trochę do góry. Musisz zwrócić uwagę na to, by nie wyjechać ciemnym cieniem zabardzo na boki bo wtedy podkreślisz opadającą powiekę.
Powinnaś też użyć korektora na zaczerwienienia wokół oczu. Rozświetlenie dolnej powieki korektorem sprawi, że oczy będą sprawiały wrażenie weselszych

Aby wymodelować twarz potrzebny byłby Ci puder ciutkę ciemniejszy od koloru Twojej cery oraz większy niż do różu pędzel. Kiedy maźniesz nim kości szczęki po skosie (zaznaczyłam to na Twoim zdjęciu)dolna część twarzy optyczie ulegnie zwężeniu. POliczki różem też maluj skośnymi pociągnięciami.

To tyle ode mnie- pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 10:41   #3
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Witaj Madie
Dziekuje Ci bardzo za pomoc i powiem Ci ze bardzo mi sie podoba ta fryzurka ale mysle ze nie zdecyduje sie na tak mocno pocieniowane wlosy.Wiesz myslalam bardziej o fryzurce z dluzsza grzywka ale w sumie nie wiem czy bedzie mi pasowala.Co o tym myslisz Madie?Moze w wolnej chwili pokombinujesz cos ze mna jeszcze.I prosze pozostale Wizazystki o pomoc
Dziekuje Madie jeszcze raz i pozdrawiam pa

Beata
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 12:39   #4
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Thumbs up Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Moim zdaniem kolor powinien byc takiej czekoladki ciemnej a oto moje propozycje na sciecie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1124790319


http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1124906397


http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1124918873


http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1139379783

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1139413564

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1139414449

pozdrawiam
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 12:45   #5
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Czesc Dziewczyny!

Znalazlam kilka fryzur ktore mi sie podobaja ale nie jestem pewna czy beda mi pasowaly.Mam okragla buzie wiec nie wiem czy grzywka to dobry pomysl. Osobiscie myslalam o pierwszej i czwartej fotce. Prosze wypowiedzcie sie na moj temat. Moze udalaby sie jakas symulacja komputerowa.Prosze!!!
Zalezy mi bardzo na zmianie poniewaz zamierzam w najblizszym czasie szukac pracy a zmiana fryzury i makijazu pomaga w pewnosci siebie i w pozytywnym,swiezym nastawieniu a wiec zlitujcie sie nade mna.
Dziekuje i pozdrawiam

Beata

Edytowane przez Bettinah_77
Czas edycji: 2006-02-28 o 20:50
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 15:27   #6
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Ślicznie Ci w tej fryzurce bardzo cię odmłodziła!!!Tylko co z modelowaniem jej..hm ciężka sprawa..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 15:36   #7
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Cytat:
Napisane przez Bettinah_77
Witaj Madie
Dziekuje Ci bardzo za pomoc i powiem Ci ze bardzo mi sie podoba ta fryzurka ale mysle ze nie zdecyduje sie na tak mocno pocieniowane wlosy.Wiesz myslalam bardziej o fryzurce z dluzsza grzywka ale w sumie nie wiem czy bedzie mi pasowala.Co o tym myslisz Madie?Moze w wolnej chwili pokombinujesz cos ze mna jeszcze.I prosze pozostale Wizazystki o pomoc
Dziekuje Madie jeszcze raz i pozdrawiam pa

Beata
nawet nie probuj dluzszej grzywki robic!!! )) masz ladny ksztalt twarzy, grzywka ktora CI skoryguje owal to skosna(czesc wyzej, czesc nizej- po skosie) z tych fotek co dodalas doradzalam 1 mniej wiecej o cos takiego badz jeszcze mocniejsze sciecie chodzi( mocniejsze uwydatni ksztalt, kosci policzkowe) masz cienkie wlosy ( wydaja sie takie byc) wiec pocieniuj je, podnos u nasady- niech optycznie jest ich wiecej

kolor- wybierz takiw ktorym sie dobrze czujesz. LUbisz blond? bierz paletke i szukaj fajengo kolorku.. nie mozesz sie zdecydowac- maly balejaz nei zaszkodzi

przy obcinaniu wlosow nie sugerowalabym sie raczej fotkami ze stronek o tematyce fryzjerskiej czy zdjec aktorej , modelek- je czesze fryzjer- Ty bedziesz musiala robic to codziennie sama i nie zawsze bedziesz miala na to duzop czasu wiec sie dobrze zastanow...nie kazde wlosy dobrze wygladaja z pianka czy odrobina wtartego wosku- wiec tez trzeba sie porzadnie zastanowci

widze ze z cera nie masz az tak duzych problemowale sa tam jakies krostki... siegnij po serie antybakteryjna i jakis zelik punktowy na wypryski..

brwi- to sa wydepilowane czy taki masz naturalny ksztalt??

oczka- masz opadajace powieki... wczesniejsze rady z kreska na gornej powiece sa ok... ale jesli chodzi o dolna mozesz ja malowac- BIALA krdeka, cieniem- to troszke pomoze, dodawaj jasniutkiego cieniu pod sama linia brwi- powieksza oczko, unosi je...

usta wydaja mi sie male- blyszczyki jasne i bedzie dobrze

nie dalas zdjecia sylwetki rozumiemy ze chodzi tylko o wyglad twarzy z bran jestes zadowolona i bardzo dobrze)
pozdrawiam
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 11:27   #8
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Dziekuje za odpowiedzi w mojej sprawie ale prosze o wiecej

Pozdrawiam

Beata
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 12:29   #9
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

SPOSOBY NAKŁADANIA Różu
Najczęściej różem pokrywa się kości policzkowe ciągnąc pędzel od miejsca tuż pod skroniami w dół w kierunku nosa. Ale trzeba pamiętać, że sposób nakładania różu zależy od kształtu twarzy. Przy okrągłej nakłada się go bardziej ukośnie, przy pociągłej bardziej poziomo. Można nim również pokryć delikatnie koniuszek nosa i brodę oraz czoło przy nasadzie włosów.

KOLOR
Jeśli chodzi o kolorystykę to należy się kierować kolorem cery albo kolorem podkładu. Do cery jasnej o chłodnym różowawym odcieniu najlepsze są róże w tej właśnie tonacji. Natomiast wszelkie ciepłe brzoskwiniowe, łososiowe i rude róże najlepiej komponują się z cerą żółtawą.


pozdrwiam
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 13:23   #10
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Dziewczyny prosze nie krzyczcie na mnie ale kompletnie nie wiem jak malowac to moje oko .Jak pociagniecie ta kredka ma wygladac i jak cienie.Jak mozecie to pokazcie to mi prosze na moim oku.Dzieki za wyrozumialosc.pa

Beata
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 18:41   #11
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

witaj po pierwsze jak zobaczylam Twojezdjecia to na pierwszy rzut oka powiinnas wydepilowac brwi i pomalowac henna wtedy trarz bedzie wyrazniejsza po drugie musisz sobie wloski obciac , zrobic pazurki zeby zakryc okragla twarz, po trzecie powinnac urzywac cienia do oczy bo masz kolor teczowki zielony,to powinnas bordo braz, itp...powinnas podniesc kredka oko bo masz opadajace cos w stylu merlin monroe nie wiem czy dobrze napisalam :P powinnas obciac wlosy zeby nachodzily na czolo bo masz wysokie i musisze je zakryc pozdrawiam pa
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 07:10   #12
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

Czesc
To znowu ja.Wklejam swoje oczy wiec moze pokombinujecie cos z nimi
Pozdrawiam jak zawsze i milego dnia
Beata

Edytowane przez Bettinah_77
Czas edycji: 2006-02-28 o 20:50
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 16:51   #13
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Prosba o pomoc w metamorfozie!

kredka... to jest metoda prob i bledow uwazam ze w tej kwestii nie mozna nic konkretnego doradzic trzeba wyprobowac... bo cos dla nas moze swietnie wygladac ale TY mozesz sie zle czuc...ja preferuje malowanie kredka wewnetrznej czesci oka- wiele osob nie ma pojecia jak to prawidlowo zrobic, nie rozumie " jak tak w ogole mozna" ale ja tak lyubie mozesz porobic kredka kreski a'la lata 60 czy "bajkowe" mocno zarysowane wyciagniete jak w kreskowkach...

co do cieni- kolory dobieraj do nastroju -takie jak lubisz, pasujace do danego ubrania...a nie do typu jesien wiosna lato zima topomaga a nie jets wyznacznikiem...

zaczynaj od rozjasnienia wewnetrznych kacikow oka jasnym/bialym cieniem... mozesz posluzyc sie kredka... jasny cien daj takze pod linie brwi- optycznie powieksza oko- reszta -kwestia gustu

pozdrawiam
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.