Otluszczone kolana - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 18:05   #91
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Jak zrzucić tłuszcz z kolana?

jedno z ćwiczeń jakie znam na "grube" kolana, to przysiady z plecami
opartymi o ścianę . schodzimy powoli plecami w doł az do pozycji gdy nasze uda osiagną kąt prosty ze ścianą wytrzymujemy ok10 sekund i powracamy w górę. powtarzamy
Ćwiczenie to "bez użycia ściany" można wykonywać tak samo

Hmm..polecam też rower,rolki,biegi ...i narciarstwo... ^^
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:39   #92
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Jak zrzucić tłuszcz z kolana?

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
jedno z ćwiczeń jakie znam na "grube" kolana, to przysiady z plecami
opartymi o ścianę . schodzimy powoli plecami w doł az do pozycji gdy nasze uda osiagną kąt prosty ze ścianą wytrzymujemy ok10 sekund i powracamy w górę. powtarzamy
Ćwiczenie to "bez użycia ściany" można wykonywać tak samo

Hmm..polecam też rower,rolki,biegi ...i narciarstwo... ^^
to cwiczenie jest chyba na zewnetrzna strone ud.przynajmniej w moim przypadku przysiady tak dzialaja,moze z czasem cos sie zmieni
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 22:38   #93
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Jak zrzucić tłuszcz z kolana?

a ja tam w ogóle słyszałam,ze przyczyną "grubych kolan"jest odkładanie się limfy i aby to zwlaczyć nalezy zrobić drenaż limfatyczny.
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:44   #94
bossaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Jak zrzucić tłuszcz z kolana?

może bańki chińskie na to pomogą??
ja zaczynam walkę o kształt nóg z bańkami to możne i dla was rada..tylko nie wiem czy działa.. jeszcze..
bossaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:29   #95
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Jak zrzucić tłuszcz z kolana?

Mam to samo, odkąd pamiętam. Tragedia. O tyle o ile uda, łydki mi się podobają i nie mam oporów przed mini, o tyle te kolana... nie ma żadnego sposobu?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 12:42   #96
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Jak zrzucić tłuszcz z kolana?

cos nikt sie nie odzywa.pewnie juz wszystkie zeszczuplaly w kolanach (oprocz mnie)
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:49   #97
SlodkiPucus
Raczkowanie
 
Avatar SlodkiPucus
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: KrOsno
Wiadomości: 113
GG do SlodkiPucus
Dot.: Jak zrzucić tłuszcz z kolana?

eeee ja tez mam tn problem ale jak widze wasze fotki to moje kolana przy waszyh to.. tragedia!!! nie wiem co robic bo mam bardzo umiesnione nogi a kolana nie rusza ten tluszczyk no ni hu hu wrrr mam rower stacjonarny. 2 lata temu jezdzilam dzien w dzien przez okolo 4 miesiace i troche zeszlo, ale teraz.. studia i nauki co nie miara to nie ma czasu
__________________
Licencja POF II stopnia w trakcie


Skąd obojętność, która każe mi stać? kiedy chciałabym pobiec za Tobą.. prawdziwe słowa i emocje jak te, które wiążą mi gardło i serce, nie umiem powiedzieć tego, że wciąż jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..
SlodkiPucus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 14:31   #98
aniaa112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: grube kolana

Cytat:
Napisane przez jasza Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odgrzebać ten wątek, ponieważ bułeczki po wewnętrznej stronie kolan są także moim problemem. Dodam zdjęcia bo nikt nie rozumie o co mi chodzi gdy o tym mówię.
Jest na to jakiś sposób? Ćwiczę, zdrowo się odżywiam, jestem wagowo w normie i nigdy nie miałam nadwagi, ale cały czas mam to paskudztwo. Bardzo bym chciała założyć coś krótszego, ale niestety przez to nogi wyglądają jakby były krzywe

mam to samo kiedys mialam szczuple nogi a teraz...:/ nie dosc ze zrobily mi sie te "buleczki" po wewnetrznej stronie kolan to jeszcze nad nimi mam celulit. przez to teraz moje nogi wygladaja na krzywe a kiedys byly ladne i zgrabne... nie wiem co mam z tym juz robic...
aniaa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 00:17   #99
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: grube kolana

Cytat:
Napisane przez jasza Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odgrzebać ten wątek, ponieważ bułeczki po wewnętrznej stronie kolan są także moim problemem. Dodam zdjęcia bo nikt nie rozumie o co mi chodzi gdy o tym mówię.
Jest na to jakiś sposób? Ćwiczę, zdrowo się odżywiam, jestem wagowo w normie i nigdy nie miałam nadwagi, ale cały czas mam to paskudztwo. Bardzo bym chciała założyć coś krótszego, ale niestety przez to nogi wyglądają jakby były krzywe
powiem Ci, że od zawsze był ten obszar moją zmorą - wstydziłam się przez to odsłaniać nogi, ale dzięki znajomym zmieniłam podejście ja wciąż widzę te 'bułeczki' jak to nazwałaś, ale CHRZANIĘ TO - zakładam spódniczkę do połowy uda, inni chwalą nogi - tego aż tak nie widać, jak nam się wydaje, z resztą bardzo wiele dziewczyn to ma.
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:14   #100
miras12341
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: grube kolana

Hej. Jestem nowa i mam podobny problem z kolanami.Wysyłam zdjęcia i proszę o szczere wypowiedzi i jakieś porady.Misia.
miras12341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:50   #101
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: grube kolana

Cytat:
Napisane przez miras12341 Pokaż wiadomość
Hej. Jestem nowa i mam podobny problem z kolanami.Wysyłam zdjęcia i proszę o szczere wypowiedzi i jakieś porady.Misia.
ja na Twoim miejscu przede wszystkim ćwiczyłabym nogi, rozbuduj trochę łydki, ujędrnij nogi - a naprawdę dużo lepiej wyglądać będą - są bardzo ładne ale będą jeszcze ładniejsze
ja od niedawna ćwiczę ćwiczenia na pośladki z Tamilee Webb (działają ogólnie na nogi też), na przemian ze steperem - i nogi naprawdę zaczynają się pozytywnie zmieniać
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 21:43   #102
miras12341
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: grube kolana

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
ja na Twoim miejscu przede wszystkim ćwiczyłabym nogi, rozbuduj trochę łydki, ujędrnij nogi - a naprawdę dużo lepiej wyglądać będą - są bardzo ładne ale będą jeszcze ładniejsze
ja od niedawna ćwiczę ćwiczenia na pośladki z Tamilee Webb (działają ogólnie na nogi też), na przemian ze steperem - i nogi naprawdę zaczynają się pozytywnie zmieniać
dzięki za szczerość dodam że mam 30 lat i urodziłam dwoje dzieci.Dzisiaj kupiłam motylka do ćwiczeń i skakankę .Pierwszy trening za mną .pozdrawiam Misia
miras12341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:49   #103
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: grube kolana

Cytat:
Napisane przez miras12341 Pokaż wiadomość
dzięki za szczerość dodam że mam 30 lat i urodziłam dwoje dzieci.Dzisiaj kupiłam motylka do ćwiczeń i skakankę .Pierwszy trening za mną .pozdrawiam Misia
wow ! zupełnie nie wyglądasz
ja dodam, że nogi swoje mam dużo gorsze a mówię Ci to, co mi poradzili inni powodzenia ! Tobie i mi
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:26   #104
miras12341
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: grube kolana

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
wow ! zupełnie nie wyglądasz
ja dodam, że nogi swoje mam dużo gorsze a mówię Ci to, co mi poradzili inni powodzenia ! Tobie i mi
Ćwiczę codziennie ok.30 min ,dzisiaj kupiłam płytę SHAPE - intensywne spalanie tłuszczu skuteczny trening w domu .Fajne ćwiczenia ,jak narazie nie jestem wstanie wszystkiego wykonać, ale myślę że z czasem mi się uda .Mobilizuje mnie myśl że mogę wyglądać lepiej a ćwiczę razem z synem więc jest mi rażniej.Nie mogę się doczekać efektów.Pozdrowionka Misia
miras12341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 09:24   #105
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: grube kolana

tez mam ten problem.pare miesiecy temu zaczelam cwiczyc.schudlam troche.waze 54-55kg.ten tluszcz jednak dalej tam jest i juz chyba tak zostanie.juz chyba w cyckach mam mniej tluszczu niz tam musialabym sie chyba tak odchudzic,zeby zostaly ze mnie same kosci.....cwiczylam tez te cwiczenia opisane na pierwszej stronie (uginanie i prostowanie nog na lezaco) po 400razy i nic.teraz sobie te cwiczenia odpuscilam,strata czasu...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:15   #106
miras12341
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: grube kolana

Nie wiem czy dadzą coś te ćwiczenia na nogi a szczególnie na kolana ,ale mój cel jest głębszy, chodzi mi też o lepszą kondycję i o ujędrnienie ciała.Po dwóch ciążach został mi mały ''flaczek'' na brzuchu ,noi nie da się oszukać czasu.Teraz ważę 55-56 kg zależy od dnia i cyklu.Mój cel to 53 kg wzrost 164. Narazie po ćwiczeniach czuję się zmęczona ale nie obolała. Pozdrawiam Misia
miras12341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 23:02   #107
Ada _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: grube kolana

Po przeczytaniu kilku postów specjalnie poswiecilam chwile zeby sie tu zalogowac
Otóż TAK drogie panie, sa kobiety ktore maja grube kolana i ja cos o tym niestety wiem. I wcale nie znaczy ze one sa otyłe, a teksty typu "to w kolanach sie tyje?" sa wyjatkowo glupie. Co wiecej zazwyczaj osoby z ladnymi nogami tyja w pasie.
Równie dobrze moglabym zapytac: "to da sie dojsc do etapu kiedy tłuszcz się wylewa ze spodni:O?" ale chyba nie o to chodzi

No wiec drogie kolezanki, ktore maja ten sam problem co ja:

ROWEREK ROWEREK ROWEREK!

Ja także mialam kiedys piekne nozki, gdy nagle mi umknąl moment gdy przytyly i choc nadal wielu sie podobaja to ja wykryłam tłuszczyk o ktorym mowicie i walcze

Jesli ktos ma ochote zapraszam ze mna najpierw 15 min dziennie bedziemy piekne i zgrabne!

pozdrawiam!
Ada _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:06   #108
Diankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: grube kolana

Też mam wielki problem z moimi kolanami... Nie ważne, czy schudnę czy przytyję - łydki mam przyzwoite, kolana zaś nie dość, że koślawe to jeszcze jakby zbiera mi się nad nimi skóra Ale cóż... I tak będę nosić te przeklęte krótkie spodenki i spódniczki czy się komuś to podoba czy nie! W końcu raz się żyje, a potem się straszy hihi.
Diankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 11:28   #109
Parkour_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 88
Grube kolana !!!


Jestem ciekawa czy któraś z was zna ćwiczenia które wyszczuplają WEWNTRZNĄ stronę kolan???
Wstydzę się założyć krótkie spodenki bo te kolana wyglądają strasznie
Próbowałam się odchudzać, fakt na brzuch to wszystko ładnie działa ale kolana ani rusz...

Dodam jeszcze, ze żadne zabiegi nie wchodzą w grę... za dorga sprawa, dlatego proszę o jakieś ćwiczenia... skuteczne i najlepiej w miarę szybko działające, lato ucieka...

Z góry dziękuję

Aha... i chcę przeprosić przy okazji jeżeli wątek się powtórzył...
Parkour_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 11:48   #110
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Grube kolana !!!

Ja mam tłuszcz nad kolanem i nie wiem czy jest na to jakaś rada... ;/ Moja siostra jest chuda jak patyk, za przeproszeniem, ale kolana ma dokładnie takie same jak ja.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 12:00   #111
Katriel
Przyczajenie
 
Avatar Katriel
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Grube kolana !!!

Też mam grube kolana. Przez lata chodziłam w długich spodniach, spódnicach za kolano, bo strasznie się ich wstydziłam. Chodziłam na fitness, jeździłam na rowerze i bardziej robiłam to dla lepszego samopoczucia niż żeby być szczuplejszą. W pewnym momencie zaakceptowałam swoje uda i kolana. Wiem, że mam sylwetkę gruszki, wielki tyłek jak JLo, potężne uda, grube kolana. Powoli zaczęłam się akceptować i tego lata w mojej szafie zagościły szorty.

Z ćwiczeń bardzo przyjemne są te z serii "8 minutes", znajdziesz je na YouTube. Nie nudzą się tak szybko. Teraz bardziej ćwiczę dla lepszego samopoczucia niż żeby schudnąć i coś wyszczuplać. Figurę najwyraźniej odziedziczyłam po mamie i babci.
Katriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 12:23   #112
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Grube kolana !!!

a masz jakies zdjecie ?
ja tez tak mam.mimo ze schudlam, to ten tluszcz i tak pozostal bez zmian....chyba czas go "olac"
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:26   #113
Parkour_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 88
Dot.: Grube kolana !!!

Niestety nie mam żadnych zdjęć

Ja się raczej z moimi kolanami nie oswoję nigdy.
Nie założę szortów, spódnicy ani niczego przed kolano... nawet w leginsach ciężko

Ale nie poddam się
Będę tą część rozciągać, biegać z folią na nogach... ale nie daruję

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
Ja mam tłuszcz nad kolanem i nie wiem czy jest na to jakaś rada... ;/ Moja siostra jest chuda jak patyk, za przeproszeniem, ale kolana ma dokładnie takie same jak ja.

Wydaje mi się, że kiedyś czytałam o jakiś ćwiczeniach ( na ten problem ), poszperaj trochę w google i myślę, że dasz radę coś znaleźć
Parkour_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:31   #114
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Grube kolana !!!

nie ma ćwiczeń które wyszczuplą jedną partię ciała!

układ i budowa kolan to sprawa indywidualna i nie da się jej poprawić bez użycia skalpela.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:50   #115
Parkour_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 88
Dot.: Grube kolana !!!

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
nie ma ćwiczeń które wyszczuplą jedną partię ciała!

układ i budowa kolan to sprawa indywidualna i nie da się jej poprawić bez użycia skalpela.

Dopiero natknęłam się na coś podobnego...
Ale to i tak nie zmienia faktu, ze będę ćwiczyć, rozciągać się itp...
Nawet jeśli to nie przyniesie żadnych rezultatów, będę mieć satysfakcję z tego, że próbowałam...

''układ i budowa kolan to sprawa indywidualna i nie da się jej poprawić bez użycia skalpela.''

Nie chodziło mi o to, że mam jakieś krzywe nogi czy coś...
Po prostu nie pasuje mi tłuszcz, a jest to coś co da się spalić... Czyli może jest jednak jakaś nadzieja...?

Edytowane przez Parkour_Girl
Czas edycji: 2010-07-18 o 13:53
Parkour_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 15:10   #116
ZuZa911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domku;)
Wiadomości: 158
Dot.: Grube kolana !!!

Chyba też mam ten problem... Nawet o nim nie wiedziałam - załamać się przez was można !!!
ZuZa911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 15:35   #117
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Grube kolana !!!

Cytat:
Napisane przez Parkour_Girl Pokaż wiadomość
Dopiero natknęłam się na coś podobnego...
Ale to i tak nie zmienia faktu, ze będę ćwiczyć, rozciągać się itp...
Nawet jeśli to nie przyniesie żadnych rezultatów, będę mieć satysfakcję z tego, że próbowałam...

''układ i budowa kolan to sprawa indywidualna i nie da się jej poprawić bez użycia skalpela.''

Nie chodziło mi o to, że mam jakieś krzywe nogi czy coś...
Po prostu nie pasuje mi tłuszcz, a jest to coś co da się spalić... Czyli może jest jednak jakaś nadzieja...?
da sie spalic jesli przy okazji spalisz tez tluszcz z calego ciala, a chyba nie chcialabys wygladac jak kosciotrup?cwiczyc napewno warto, moze akurat cos sie polepszy ....

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

a co to za bieganie z folia na nogach?wskakuj w szorty, bo szkoda czasu.zebys na starosc nie zalowala
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 17:11   #118
Katriel
Przyczajenie
 
Avatar Katriel
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Grube kolana !!!

Moje wyglądają tak:
http://img46.imageshack.us/img46/1913/41833294.png

i do tego są krzywe.

W podstawówce koleżanki ze mnie się śmiały i przez cały ogólniak i 3/4 studiów unikałam chodzenia w szortach, spódnicach (tylko na egzaminy, bo łatwiej był ściągi za podwiązką ukryć). Teraz to się zmieniło. Zaakceptowałam to jakie są i zakładam buty na obcasie żeby je optycznie wysmuklić.

A jeśli ktoś mi powie, że faceci krzywo patrzą na takie nogi to mu odpowiem, że faceci to niech lepiej patrzą na siebie i swoje nogi... Ich płcią piękną nie można w większości przypadków nazwać ;-)
Katriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:00   #119
Parkour_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 88
Dot.: Grube kolana !!!

Cytat:
Napisane przez ZuZa911 Pokaż wiadomość
Chyba też mam ten problem... Nawet o nim nie wiedziałam - załamać się przez was można !!!
Jeżeli do tej pory tego nie zauważałaś to proszę Cię zapomnij o tym wątku... Będę miała wyrzuty sumienia niedługo...

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Katriel Pokaż wiadomość
Moje wyglądają tak:
http://img46.imageshack.us/img46/1913/41833294.png

i do tego są krzywe.

Gdybym miała takie nogi jak twoje też bym je zaakceptowała...
Moje są gruube
Ale biorę się za ćwiczenia i mam nadzieję, ze bedzie dobrze

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2075579 5]da sie spalic jesli przy okazji spalisz tez tluszcz z calego ciala, a chyba nie chcialabys wygladac jak kosciotrup?cwiczyc napewno warto, moze akurat cos sie polepszy...-[/QUOTE]


Ostatnio się odchudzałam, widziałam różnice ogólnie na ciele, ale kolana... nic a nic nie zmalały...
Muszę od początku się za siebie wziąć bo jojo będzie murowane, nie wytrzymałam ...
No i jeżeli dodam ćwiczenia, to... może będzie lepiej
Parkour_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:43   #120
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Grube kolana !!!

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
Ja mam tłuszcz nad kolanem i nie wiem czy jest na to jakaś rada... ;/ Moja siostra jest chuda jak patyk, za przeproszeniem, ale kolana ma dokładnie takie same jak ja.
Miałam "fałdki" nad kolanami i pomogło mi długie chodzenie. 3-5 razy w tygodniu po 1,5-3 godz. spacerowania (często nawet dość szybko, kiedy zobaczyłam, że mam mało czasu, a jestem zbyt oddalona od celu). Z małym obciążeniem (torba na ramię). Nie robiłam tego specjalnie, ale miałam dużo czasu przed szkołą Oczywiście schudłam wszędzie, ale najwięcej z nóg, talii i brzucha. Jadłam mniej, ale nie stosowałam żadnej diety. Trwało to chyba 2-3 zimowe miesiące. Ale efekty dość szybko było widać. Przestałam tak dużo chodzić-fałdki wróciły
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-09 11:06:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.