Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 13:25   #2671
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam kobitki !
Ja wczoraj zapiłam trochę pyska u szwagierki i dlatego dopiero dzis wam odpisuję
AAAAA rozpisałyście się.. uuu i to jaki OFF
Więc jeśli chodzi o koleżankę która pytała o wypłukiwanie czerwieni- szampon przeciwłupieżowy, dekoloryzacja najlepiej w domu- u fryzjera ci rozjaśnią a ściemnią że to dekolor i za to kasy skasują.. potem mozesz farbować i powinna farba chwycić bez czerwieni/ rudości..

Co do ślubu.. ja miałam cywila- 4 lata temu ponad. W stanie cywilnym 100zł bodajże się płaciło. Obrączki były srebrne- kasy mieliśmy mało to raz a dwa srebro jest tak samo ładne jak złoto.. ja mam taką z kamyczkami chyba cyrkonie- koszt koło 50 zł a męża zwykła chyba 30-40zł była..
suknia- z targu z promocji za 70zł czarna z biało srebrnymi kwiatami..zwykła za kolana.. jak znajde fotki to wstawie..
Co do wesela skromne, moze 15-20 osób było w domu u rodziców, stoły i drewniane 2 ławy takie barowe pożyczone od kogoś tam.. mój tata gotował obiad także spoko, ja tylko kupiłam alkoholu trochę i ciasta. Ot cały ślub.. nie drogo i fajnie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 15:35   #2672
CzarnaGS
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaGS
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 100
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar - a jak będę ciągle myć przeciwłupieżowym i potem nałożę toner na wyprane już różowo-rude włosy to wyjdzie lepiej?

I taki ślub to ja rozumiem, a nie jakaś wielka pokazówa i sto osób z czego 2/3 się prawie nie zna. C0 z tego że ktoś sobie zrobi wesele za kilka tys złotych jak będzie się denerwować tym czy czasem ktoś z gości czegoś drogiego nie zepsuje. a jak kameralnie to kameralnie - zawsze lepiej
__________________
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są ci pozamykani w zakładach, i ci którzy nie zostali przebadani.

ZARĘCZONA:
14.02.2012
CzarnaGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 15:39   #2673
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaGS Pokaż wiadomość
Sugar - a jak będę ciągle myć przeciwłupieżowym i potem nałożę toner na wyprane już różowo-rude włosy to wyjdzie lepiej?

I taki ślub to ja rozumiem, a nie jakaś wielka pokazówa i sto osób z czego 2/3 się prawie nie zna. C0 z tego że ktoś sobie zrobi wesele za kilka tys złotych jak będzie się denerwować tym czy czasem ktoś z gości czegoś drogiego nie zepsuje. a jak kameralnie to kameralnie - zawsze lepiej
No powinno ci się wypłukać właśnie do ni to rudości ni to bladego różu, wtedy jak dasz toner to powinno złapać! http://farbowanie-wlosow.pl/index.ph...-i-moja-ocena/ tu masz na przykład u mnie na blogu.
Jasne kameralnie jest najlepiej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 16:06   #2674
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaGS Pokaż wiadomość
Sugar - a jak będę ciągle myć przeciwłupieżowym i potem nałożę toner na wyprane już różowo-rude włosy to wyjdzie lepiej?

I taki ślub to ja rozumiem, a nie jakaś wielka pokazówa i sto osób z czego 2/3 się prawie nie zna. C0 z tego że ktoś sobie zrobi wesele za kilka tys złotych jak będzie się denerwować tym czy czasem ktoś z gości czegoś drogiego nie zepsuje. a jak kameralnie to kameralnie - zawsze lepiej
dla mnie wesele na sto osób to właśnie sama rodzina
ja chcę albo ślub z wystawnym weselem albo wcale kilka tys złotych?- chyba kilkadziesiąt..

farbuję dzisiaj allwavesem 0,6 gp! jutro fotki
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta

Edytowane przez kaludia91
Czas edycji: 2013-04-29 o 16:08
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:28   #2675
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaGS Pokaż wiadomość
I taki ślub to ja rozumiem, a nie jakaś wielka pokazówa i sto osób z czego 2/3 się prawie nie zna. C0 z tego że ktoś sobie zrobi wesele za kilka tys złotych jak będzie się denerwować tym czy czasem ktoś z gości czegoś drogiego nie zepsuje. a jak kameralnie to kameralnie - zawsze lepiej
Wkurza mnie sposób w jaki piszesz -tylko i wyłącznie ze swojego punktu widzenia. Ja rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale jednocześnie trzeba szanować opinie innych ludzi. A ty piszesz z taką wyższością "pokazówa" o kimś, kto decyduje się na organizację wesela, że taka osoba może poczuć się urażona. Ja bym się poczuła. Na pewno potrafisz przekazać to, co masz do powiedzenia bez (nieumyślego?) krytykowania wszystkich, którzy myślą inaczej niż ty.
Cytat:
kilka tys złotych?- chyba kilkadziesiąt..
Dokładnie.

Kupiłam dzisiaj najdroższy oxy w życiu. Za 200ml 3% zapłaciłam 5,90zł:/ Już nie pójdę do hurtowni fryzjerskiej. Jest jedyna w moim mieście więc zostałam skazana na internet.
A i mam pytanie - farbowała któraś z was długość utleniaczem 1,9%? Przyciemniło kolor?
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:48   #2676
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość

Kupiłam dzisiaj najdroższy oxy w życiu. Za 200ml 3% zapłaciłam 5,90zł:/ Już nie pójdę do hurtowni fryzjerskiej. Jest jedyna w moim mieście więc zostałam skazana na internet.
A i mam pytanie - farbowała któraś z was długość utleniaczem 1,9%? Przyciemniło kolor?
o mamo to ja litr kupiłam za niecałe 9 zł
ale są tam też droższe i mniejsze, ale to raczej od firmy zależy z tego co widzę.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 19:26   #2677
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

pytanie mam do Was moze gdzies juz bylo, ale czy jak farbujecie wlosy to co jakis czas p[oprawiacie np. szamponetka? czy tylko farba?
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 19:43   #2678
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4055644 4]pytanie mam do Was moze gdzies juz bylo, ale czy jak farbujecie wlosy to co jakis czas p[oprawiacie np. szamponetka? czy tylko farba?[/QUOTE]

tonerem albo pianką

falka- ale powiało chłodem...
Gofrzyca- właśnie, strasznie drogo nie? Ja daje za 1 litr 6 euro taniej nie ma nawet w necie..
Edit: muszę coś dodać od siebie..
Jesli chodzi o śluby i wesela.. zdania są podzielone.. Są ludzie którZy na serio robią pokazówę ile to oni kasy nie mają, jacy oni są eleganccy itp itd są też ludzie którzy zbierają latami na pokaźne wesele bo o takim marzyli.. mi sie tez kiedyś marzy fajna biala suknia slub koscielny skromna uroczystość w parku albo na plaży.. ale to marzenia ktore na 80 % się nie spełnią..
Są też ludzie którym zwisa ślub i wesele albo nie mają kasy i robią skromnie, byle żeby było.. i zawsze o takie rzeczy będą kłótnie, gdy się znajdzie ktoś kto walnie wszystko " do jednego wora" tak samo na wątkach o sexie też wiecznie idą na noże dziewczyny, zresztą na szafie też.// życie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-04-29 o 19:48
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 19:47   #2679
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość


tonerem albo pianką

falka- ale powiało chłodem...
Gofrzyca- właśnie, strasznie drogo nie? Ja daje za 1 litr 6 euro taniej nie ma nawet w necie..
pewnie zadaje pytania jak dzieciak
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:59   #2680
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4055692 5]pewnie zadaje pytania jak dzieciak [/QUOTE]
nie no wiesz, nie każdy się na tym zna ale my to w sumie bardzo często gadamy o piankach zaglądaj częściej na wątek
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:15   #2681
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

farbens farbens! o,6gp, wymieszane z oksy 9 i 6% - więcej 9%.

Genialna fryzjerka- stwierdziła że deko i rozjaśnianie to to samo nie dyskutowałam z nią wcale.
a babyhairy moje wytłumaczyła tym że włosy mi się łamią
a oksy dodawała do farby na oko ale niech jej tam, może ma dobre oko
nie podobał jej się efekt, myślała że zaraz będziemy farbować jeszcze raz, na brąz
przy nasadzie wyszły bardziej żarówiaste niż reszta. na zdjęciach wyglądają na rudawe a w rzeczywistości są bardziej różowe. OSTATNI RAZ takie numery że farba rozjaśniająca na takim oksy.. kondycja masakra
wrzucę jutro zdjęcie w normalnym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02699.jpg (65,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02702.jpg (61,0 KB, 30 załadowań)
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta

Edytowane przez kaludia91
Czas edycji: 2013-04-29 o 21:17
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 21:20   #2682
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
nie no wiesz, nie każdy się na tym zna ale my to w sumie bardzo często gadamy o piankach zaglądaj częściej na wątek
postaram sie, czasami czasu brak ale postaram sie nadrobic.
ostatnio znalazlam w rossmanie farbe czerwona joanny i szamponetke o tej samej nazwie koloru co farba. kiedys jakas znajoma mi wspominala ze ona doswiaza swoj braz szamponetka stad pytanie.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:58   #2683
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
farbens farbens! o,6gp, wymieszane z oksy 9 i 6% - więcej 9%.

Genialna fryzjerka- stwierdziła że deko i rozjaśnianie to to samo nie dyskutowałam z nią wcale.
a babyhairy moje wytłumaczyła tym że włosy mi się łamią
a oksy dodawała do farby na oko ale niech jej tam, może ma dobre oko
nie podobał jej się efekt, myślała że zaraz będziemy farbować jeszcze raz, na brąz
przy nasadzie wyszły bardziej żarówiaste niż reszta. na zdjęciach wyglądają na rudawe a w rzeczywistości są bardziej różowe. OSTATNI RAZ takie numery że farba rozjaśniająca na takim oksy.. kondycja masakra
wrzucę jutro zdjęcie w normalnym świetle.
Jeśli to jest kondycja masakra to.... moje włosy to już dno+ meter mułu A fryzjerka to widzę, że taka zorientowana w temacie

Sugar -wydaje mi się, że kulturalni, dorośli ludzie potrafią wyrażać swoje opinie na jakikolwiek temat w taki sposób, że nikogo nie urażają. Jasne że można nie chcieć wystawnego wesela, albo można chcieć - łorewer. Chodzi o sposób w jaki się o tym mówi/pisze.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:11   #2684
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Jeśli to jest kondycja masakra to.... moje włosy to już dno+ meter mułu A fryzjerka to widzę, że taka zorientowana w temacie

Sugar -wydaje mi się, że kulturalni, dorośli ludzie potrafią wyrażać swoje opinie na jakikolwiek temat w taki sposób, że nikogo nie urażają. Jasne że można nie chcieć wystawnego wesela, albo można chcieć - łorewer. Chodzi o sposób w jaki się o tym mówi/pisze.
silikony+flesz, przy spłukiwaniu czułam że są w dotyku takie... jak wata trochę. ale już ja je udobrucham

co do wyróżnionej wypowiedzi:
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:17   #2685
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
silikony+flesz, przy spłukiwaniu czułam że są w dotyku takie... jak wata trochę. ale już ja je udobrucham

co do wyróżnionej wypowiedzi:
Polecam dużo karmić. Moje rozjaśniane końce są aktualnie w lepszym stanie, niż była nierozjaśniana część przed rozpoczęciem pielęgnacji. Da się.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 00:09   #2686
CzarnaGS
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaGS
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 100
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Falka19 - a z czyjego punktu widzenia mam pisać? skoro cie wkurzają moje posty, to może je ignoruj? bo ja jakoś nie zauważyłam żebym kogoś obrażała.. bo czytam któraś z raz z kolei swojego posta i żadnego jadu tam nie widzę. I kto tu nie szanuje czyjej opinii? Każdy robi taki ślub na jaki go stać, a ja się np. wolę z kilkoma bliskimi mi osobami iść na kawę i ciastko z pieniędzy zarobionych i odłożonych na tę chwilę a nie ciągnąć ile się da z portfela rodziców albo brać kredyty na jeden dzień zabawy.. A wbrew pozorom ślub to dla mnie chwila wyczekiwana a nie hop siup. I nie piszę tutaj o żadnej z wizażanek, ale znam wiele takich osób które właśnie takie rzeczy robią i jakoś nie wyglądają na szczęśliwych. Co innego jak ktoś odkłada na te wesele latami to niech sobie robi co lubi, ja wolę kameralnie i tego sie trzymam. Zresztą nie mam zaiaru się wykłócać o rzecz której nie zrobiłam a tym bardziej tłumaczyć więc dla mnie koniec tematu.

Sugar no to lecę po szampon przeciwłopieżowy bo teraz to chyba nie ma sensu marnować tonera skoro prawie nic nie złapie. no ale zreszta nie spieszy mi sie aż tak więc mogę czekać na naturalne wypłukanie

Te pierwsze zdjęcie na blogu cudo <3 chciałabym coś takiego osiągnąć. dzisiaj widziałam dziewczynę z niebieskimi włosami - też swietnie wyglądała, ale jednak zostaje trwale przy czerwieni
__________________
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są ci pozamykani w zakładach, i ci którzy nie zostali przebadani.

ZARĘCZONA:
14.02.2012
CzarnaGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 01:03   #2687
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
farbens farbens! o,6gp, wymieszane z oksy 9 i 6% - więcej 9%.

Genialna fryzjerka- stwierdziła że deko i rozjaśnianie to to samo nie dyskutowałam z nią wcale.
a babyhairy moje wytłumaczyła tym że włosy mi się łamią
a oksy dodawała do farby na oko ale niech jej tam, może ma dobre oko
nie podobał jej się efekt, myślała że zaraz będziemy farbować jeszcze raz, na brąz
przy nasadzie wyszły bardziej żarówiaste niż reszta. na zdjęciach wyglądają na rudawe a w rzeczywistości są bardziej różowe. OSTATNI RAZ takie numery że farba rozjaśniająca na takim oksy.. kondycja masakra
wrzucę jutro zdjęcie w normalnym świetle.
Oooo, fotki fajny kolor, ale kurczę, ale to jak kondycja gorsza to na moje włosy strach nakładać bo też chciałam 9%
[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4055882 1]postaram sie, czasami czasu brak ale postaram sie nadrobic.
ostatnio znalazlam w rossmanie farbe czerwona joanny i szamponetke o tej samej nazwie koloru co farba. kiedys jakas znajoma mi wspominala ze ona doswiaza swoj braz szamponetka stad pytanie.[/QUOTE]
Spoko ja też kiedyś nie miałam pojęcia, że można poprawiać kolor szamponetką, pianką czy tonerem
Cytat:
Napisane przez CzarnaGS Pokaż wiadomość
Falka19 - a z czyjego punktu widzenia mam pisać? skoro cie wkurzają moje posty, to może je ignoruj? bo ja jakoś nie zauważyłam żebym kogoś obrażała.. bo czytam któraś z raz z kolei swojego posta i żadnego jadu tam nie widzę. I kto tu nie szanuje czyjej opinii? Każdy robi taki ślub na jaki go stać, a ja się np. wolę z kilkoma bliskimi mi osobami iść na kawę i ciastko z pieniędzy zarobionych i odłożonych na tę chwilę a nie ciągnąć ile się da z portfela rodziców albo brać kredyty na jeden dzień zabawy.. A wbrew pozorom ślub to dla mnie chwila wyczekiwana a nie hop siup. I nie piszę tutaj o żadnej z wizażanek, ale znam wiele takich osób które właśnie takie rzeczy robią i jakoś nie wyglądają na szczęśliwych. Co innego jak ktoś odkłada na te wesele latami to niech sobie robi co lubi, ja wolę kameralnie i tego sie trzymam. Zresztą nie mam zaiaru się wykłócać o rzecz której nie zrobiłam a tym bardziej tłumaczyć więc dla mnie koniec tematu.
Hmm... wiesz, niektóre zdania wyglądają agresywnie z Twojej strony, zauważyłam to wcześniej, ale po prostu stwierdziłam, że nie wypada zwracać uwagi, bo każdy jest inny :P my to spokojne duszyczki jesteśmy
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 05:41   #2688
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Witam !
Oto stało się ! Zakładamy II część naszego wątku czerwonowłosych. Będziemy tu nadal chwalić się włoskami, pielęgnacją itp.. Na początku chciałabym napisać tutaj krótką listę stałych Czerwonowłosych "Weteranek" i małą listę info o farbach i pielęgnacji Czerwonych włosów...


Czerwonowłose Weteranki:


SugarbabyLove
thedarksideofnight
Benek23
meadow
blackberry456
MissJaneDoe
Kamulla
DoDoo
Variance
patusia88
sonea8
falka_19
mewaooo
SceneQueene
Gofrzyca
Vanilka28
halbtrocken
fashionfans


Nowe Czerwonowłose:

LadyMadalena
Unex
Kloe
FavolaEroina
kaguya
dzika truskawa
Miyakochan
queila
3milqa
Francja15
MarzenQa92
avrilll
wez_umrzyj.
kasiekred
kaludia91
Suszarka86
Weronisia
Margharett_Agness
hoppipolla
Shila78
n talia




Te ,które zmieniły kolor,lecz w duszy są nadal czerwone


Dudzia
uolcia
enn_
Nedera



Lista Produktów do "Malowania"

Farby Profesjonalne czerwone (rozjaśniające) dla Ciemnych włosów Dostępne w PL

Majicontrast-
Allwaves odcień 0.6GP
Scandic Line Lastrada odcień 10.60 Ultra Czerwony
Alfaparf Evolution of The Color Conrasti
Goldwell Topchic Effects- RED
Matrix Sored.
Postquam odcienie IC60, IC65.


Farby i Tonery można zakupić na allegro/ebay lub we fryzjerskich sklepach/hurtowniach. A pianki także w małych drogeriach

Tonery:
Alfaparf Jean's Color
La'Riche Directions
Stargazer
Crazy Colours
Pianki Koloryzujące Venita

Produkty Zagraniczne:

Toner Special Effects
Toner Manic Panic
Toner Beyond The Zone
Farba Vitelity's
Farba Affinage B Red
Farba L'oreal Hicolor Highlights


Farby,których NIE Polecamy:

Goldwell Topchic Effects- Miedziano-Czerwony- Niestety wpada mocno w róż, szybko się wypłukuje do "marchewki"
Farba Venita z Henną - Nie nadaje koloru, po farbowaniu nic nie widać, włosy są w kolorze jak przed farbowaniem....
Alfaparf Evolution od the Color Contrasti- daje ciemny, nie ciekawy odcień czerwieni..


Testowane przez nas Farby Drogeryjne:
Garnier Nutrisse- 6,60
Palette Deluxe-678 Ruby Red
Joanna- Czerwona porzeczka/Machoń/Burgund/Wiśnia


Małe Info na temat farbowania i pielęgnacji dla początkujących!

1.Jeśli chcesz mieć bardzo czerwone włosy musisz albo rozjaśnić włosy albo użyć rozjaśniającej farby.
2.Możesz rozjaśnić włosy kąpielą rozjaśniającą
lub dekoloryzacją
(jeśli uprzednio czymś farbowałaś włosy).
3.Jeśli chcesz jak najdłużej utrzymać kolor- myj włosy rzadziej niż codziennie(w miarę możliwości) i unikaj szamponów z Slsami gdyż udowodnione jest (przez nas)że wypłukują one czerwień.
4. Odświeżanie koloru najlepiej pianką lub tonerem.
5.Szampony i odżywki czerwone dużo nie działają w utrzymywaniu koloru, zamiast tego warto dodać tonera do odzywki lub maski.
6.Mycie odżywką i olejowanie dobrze działa na farbowane włosy.
7. Farba Allwaves, Postquam i Scandic Line wpada w róż na początku, ale wypłukuje się na rudo..
8.Venita kolor Ognisty Wulkan kładziony na spraną czerwień/róż wychodzi krwiście czerwona
8. UWAGA! Zanim zafarbujesz się na czerwono pamiętaj- czerwień się wypłukuje i farbuje baardzo mocno ciuchy, pościele, zlewy itp.. Wypłukuje się mega szybko zwłaszcza z blondu..trzeba na prawdę uważać przy farbowaniu i myciu a także przy deszczu czy basenie gdyż meega szybko wszystko wokół może być czerwono-różowe..


Farby drogeryjne I Farby Profesjonalne:

"Farby profesjonalne NIE SĄ dostępne w drogeriach. Można je kupić w hurtowniach fryzjerskich lub przez internet (allegro, sklepy fryzjerskie internetowe).
Oprócz tego, że są dużo bardziej skuteczne niż drogeryjne, bardziej napigmentowane kolorem, dłużej się trzymają na włosach i mniej niszczą czuprynę.
Szczerze - najprawdopodobniej nie uzyskasz szalonej czerwieni a la Rihanna bez użycia farby profesjonalnej (no chyba że jesteś naturalną blondynką).
Farby fryzjerskie są sprzedawane BEZ ulteniacza (biały płyn znajdujący się razem z farbą w pudełku
drogeryjnej farby). Znaczy to, że musisz go kupić osobno i dobrać jego stężenie odpowiednio do efektu jaki chcesz uzyskać i do stanu włosów.
Niekoniecznie musisz kupić utleniacz z tej samej firmy, co farbę.Nie zauważyłyśmy
jakiegkolwiek wpływu mieszania utleaniacza i farby różnych producentów na proces farbowania.
Utleniacze (oxydanty) są sprzedawane w stężeniu 3,6,9 i 12%. Zazwyczaj używamy 6% lub 9% oxy. 3% nie rozjaśnia włosów, dlatego przy przygodzie z czerwonymi włosami jest zazwyczaj bezużyteczny. Z kolei 12% jest już bardzo silnym rozjaśniaczem i tylko czerwonowłose "hardcore'ówy" zdecydowały się na użycie tego utleniacza.
Pamiętaj, że im wyższy oxy, tym kolor jaśniejszy/ intentywniejszy, ale jednocześnie większe narażenie na zniszczone włosy i szybkie wypłukiwanie się koloru (coś za coś )
Farby mieszamy z ulteniaczem w proporcjch podanych na opakowaniu. Zazwyczaj jest to 1:1,5 lub 1:2.
Oznacza to że na 1 część farby dajesz 1,5 części utleniacza (np. 60ml farby to 90ml utleniacza)
Aha, można mieszać też utleniacze o różnym stężeniu. Np, mieszając 6% z 9% pół na pół powinniśmy uzyskać coś pomiędzy, czyli stężenie 7-8%. Można także mieszać utleniacze innych firm a także używać utleniacza z innej firmy niż farba. Udowodniono że niema to wpływu na działanie farby i efekt.


Farby Drogeryjne w większości przypadków jeśli chodzi i czerwienie wychodzą bardzo ciemno, także przed ich użyciem wypada rozjaśnić włosy. Wyjątkiem jest Brillance Luminance i Garnier Ultra Color który nie wiem czy jest dostępny w PL -to są farby drogeryjne rozjaśniające , reszta jak wspomniałam są zwykłe.
Przetestowane przez nas Marki farb drogeryjnych:
Garnier, Joanna, Palette ...

Prepigmentacja/Pigmentacja

Ten zabieg ma na celu dostarczyć włosom pigmentu(barwnika) i wnikając we włos ten barwnik ma utrzymać dłużej kolor. Jest udowodnione przez nas i wiele innych dziewczyn,że ten zabieg działa.. Więcej o pigmentacji Tutaj---> http://farbowanie-wlosow.pl/index.ph...ntacja-wlosow/
http://blogblondbunny.blogspot.de/20...cja-wosow.html



Linki:

I Część wątku Czerwonowłosych: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540564
Dekoloryzacja: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=
Kąpiel Rozjaśniająca: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
Galeria czerwonowłosych https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post36027758
Poradniki o czerwonych włosach: http://www.youtube.com/watch?v=6eP50UNmFcs
http://www.youtube.com/watch?v=ndW6MgiqQNg


PS: Dziewczyny! Jeśli macie coś do dodania lub kogoś pominęłam to proszę dać znać!
Jej Czerwonowłose. Mam do Was pytanie. Jak skutecznie dbać o czerwone włosy by zachowały piekną barwę na długo. Z doświadczenia wiem, że czerwień wygląda pięknie ale w moim przypadku zawsze były to dwa tygodnie, po czym stały się różowe.
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 05:46   #2689
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4055692 5]pewnie zadaje pytania jak dzieciak [/QUOTE]

A tam, każda z nas była na tym etapie że nie wiedziała do końca co jest co itp...

Meadow, Falka, Czarna- spokój już! jest dobrze,nie panikować
Klaudia- ojjj co to za fryzjerka... ale to smutne bo znam też pare fryzjerek które nie są w temacie.. Moja szwagierka- nie wiedziała o kąpieli rozjaśniającej czy pre pigmentacji, ja jej musiałam tłumaczyć.. kupa śmiechu.. ona w ogóle nie jest ani nawet zorientowana co do składów kosmetyków a szkoda.. dlatego zawsze u mnie robi mi włosy bo u niej w salonie to nie chce od niej kosmetyków używać.. Ale co do twoich włosów, nie wyglądają na zdjęciach jakoś tragicznie, kolor OK i stan tez nie jest zły..


---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Jej Czerwonowłose. Mam do Was pytanie. Jak skutecznie dbać o czerwone włosy by zachowały piekną barwę na długo. Z doświadczenia wiem, że czerwień wygląda pięknie ale w moim przypadku zawsze były to dwa tygodnie, po czym stały się różowe.
a twoj cytat nie wyjaśnia wszystkiego...??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 08:07   #2690
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

CzarnaGs,
Ślub jaki kto chce taki będzie miał, ja wydam na swój około 20-25 tysięcy i nic nikomu do tego mój ślub - moja sprawa, będziemy mieli z tego świetną pamiątkę, a tego nikt nam nie odbierze, z resztą to jeden dzień w życiu, więc można zaszaleć


Koniec off topa!!! Piszemy o pielęgnacji kłaczków!


Przyznam, że robi mi się powoli śliczny kolorek, z ciemnej czerwieni po kilku myciach włoski robią się suuuuuper i końcówki nie wymywają się
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 08:21   #2691
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
Trochę nie ten wątek, ale postanowiłam się Was poradzić. Proszę o pomoc!

Na początku kwietnia zdecydowałam się zejść z naturalnego brązu na czerwień. Od skapu miałam piękną czerwień, a od ucha w dół fryzjer zrobił mi depigmentację i cudowne rudo-oranżowe kłaki. Pomimo mojej pielęgnacji, kolor dość szybko się spłukał (rudości, czerwień ze skalpu lekko wyblakła)- był dramat, wyglądałąm jak pół du.y zza krzaka. Tydzień temu miałam jeszcze raz robioną koloryzację, tym razem do brązu. Fryzjer próbował ściągnąć mi czerwień, włosy po depigmentacji chwyciły brąz, góra już niekoniecznie. Nie mogę pozbyć się czerwieni (teraz wchodzi w fiolet), a brąz blednie.
Co polecacie? Mam już widoczny 1cm odrost z moich naturalek
Ja pokrywałam swoją czerwień Garnier color naturals pomieszane 7.0 z 6.0, zrobiłam lekka prepigmentacje, pokryło świetnie! Jest lekki przebłysk który na bank zniknie po następnym farbowaniu

Pytanie z innej beczki, która używała masła karite czystego nierafinowanego i może coś dodać na jego temat?? ***
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:17   #2692
CzarnaGS
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaGS
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 100
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja też już nie mam zamiaru się wypowiadać na ten temat, po co robić syf na dobrym forum.

Mimo że jeszcze wcisnę mały offtop - wczoraj z moim TŻ byliśmy na filmie ''Mama'' - straszny momentami ale ciekawy, więc polecam jak ktoś lubi przysłowiowo spaść z krzesła. Jeszcze jakiś głupi sen mnie męczył, i prawie bym do roboty nie wstała gdyby nie zadzwonił jakiś facet i nie pytał na kiedy będą ziemniaki O_o pomyłka jakaś ale przynajmniej mnie obudził
__________________
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są ci pozamykani w zakładach, i ci którzy nie zostali przebadani.

ZARĘCZONA:
14.02.2012
CzarnaGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 15:05   #2693
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
CzarnaGs,
Ślub jaki kto chce taki będzie miał, ja wydam na swój około 20-25 tysięcy i nic nikomu do tego mój ślub - moja sprawa, będziemy mieli z tego świetną pamiątkę, a tego nikt nam nie odbierze, z resztą to jeden dzień w życiu, więc można zaszaleć


Koniec off topa!!! Piszemy o pielęgnacji kłaczków!


Przyznam, że robi mi się powoli śliczny kolorek, z ciemnej czerwieni po kilku myciach włoski robią się suuuuuper i końcówki nie wymywają się
Ja bym dodała jeszcze 3 grosze w tej sprawie, ale... dobra

Przyszły mi farby wczoraj. Pełna mobilizacja do farbowania, ale stwierdziłam że z taką konkretną grzywką to odrost widać tylko na czubku głowy, kiedy mam rozpuszczone włosy Więc noszę rozpuszczone

I mała sonda: do odświeżania koloru toner czy pianka?
Ja obstawiam jednak Directionsa. Kolor ładniej mi chwyta i w ogóle nie przesusza włosów. A Venita 31 bardziej pomarańczowa i nie robii efektu ŁAŁ!
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:09   #2694
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
J

I mała sonda: do odświeżania koloru toner czy pianka?
Ja obstawiam jednak Directionsa. Kolor ładniej mi chwyta i w ogóle nie przesusza włosów. A Venita 31 bardziej pomarańczowa i nie robii efektu ŁAŁ!
ja wolę pianki, właśnie lubię czerwień pomarańczowa bez różu
chociaż ostatnie opakowanie robi mi dosyć ciemny inny kolor
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:54   #2695
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Ja bym dodała jeszcze 3 grosze w tej sprawie, ale... dobra
Grrrrrrr ja jednak jestem ciekawa co masz do dodania
zróbmy wyjątek


Po raz pierwszy kupiłam poppy red YEAH!

Porównując piankę, a toner wybieram toner
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2013-04-30 o 17:55
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:48   #2696
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

toner niezwykle szybko mi umyka, zdecydowanie pianka <3
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:53   #2697
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hEJ dziewczynki!
Kurde ale mi dziś net mulli... chyba 5 razy próbowałam tu coś napisać i za każdym razem nie szło.. musiałam zresetować laptopa..

Co do pytania : Wolę toner, ale pianka tańsza póki ją mam to jej używam, ale jak się skończy to kupię toner..

A ja się zaniedbałam.. od 2 dni nie łykam drożdży (zapominalska) do tego od piątku włosów nie myłam i się mają o dziwo dobrze, ani śladu tłustości czy brudu..

Jak ja kocham tanie sklepy typu : euro schop.. albo te po 5 czy 2 złote.. Dziś zakupiłam pare kosmetyków ktore normalnie kosztują po 4-5 euro- a ja zapłaciłam za każdy 1 Euro! Poza tym.. aparat mi się zje**** zepsuł!! ani fotek na ebay zrobić, ani fotek włosów! kurrdee...

Datlies, Dodoo- fotyy!!!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:55   #2698
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar, ja jeszcze nie robię tonerem, ponieważ jeszcze włosy mam po piance ale będę je szorowała, żeby tylko nałożyć toner
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:13   #2699
CzarnaGS
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaGS
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 100
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar kilka dni nie mycia i Twoje włosy są OK? ;o zazdroszczę.. ja jak umyję rano to na następne dzień wyglądają jak bym całą noc je moczyła w oleju z chińskiej restauracji... I to nie jest przesadzone, ech starałam się je oduczyć ale się nie dało.. chyba mam to w genach już :/

Mi póki co zostały dwie szamponetki intensywna czerwień więc się za to zabiorę, a potem może toner jak sie już na maksa wypłukają. jakoś kurde siły nie mam :/ dobrze że jutro wolne...
__________________
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są ci pozamykani w zakładach, i ci którzy nie zostali przebadani.

ZARĘCZONA:
14.02.2012
CzarnaGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:36   #2700
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć dziewczyny

Ja też właśnie wypłukuję kolor - jeśli któraś z Was celuje w jasną czerwień a'la Rihanna to nie polecam farby Chi Ionic 8RR - mimo rozjaśnianych miesiąc wcześniej włosów, mojej jasnej, spłukanej czerwieni farbka z oxy 6% przyciemniła mi włosy.
Następnym razem użyję oxy 9% i spróbuję Matrixa SoRed albo Majicontrastu.
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.