Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 17:07   #2851
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Aleksandra 90 Pokaż wiadomość
Hej!
Ja również jestem posiadaczką czerwonych włosów Do tej pory używałam szamponu oraz odżywki z firmy Daviness z pigmentem czerwonym( a dokładniej różowym ). Są to bardzo dobrej jakości kosmetyki ( prawie w 100% naturalne ) - super odżywiają i przy tym fajnie podtrzymują kolor, włosy po 2 mscach nie są matowe.

Aktualnie nie mogę sobie pozwolić na kupno tych kosmetyków i przeczytałam, że można dodawać do odżywki/maski tonera np: Direction.Czy on działa jak farba? tzn otwiera łuski włosa? Wyczytałam, że utrzymuje się do ok.miesiąca
Ja używałam przez dłuższy czas szampon L'oreal Gloss Color do włosów mahoniowy i do niego dodawałam poppy red Directions i przez cały czas używania tego produktu włosy miał piękny kolor. ale niestety było to troszke kosztowne :/ ..

Co do ozdabiania ciała miałam raz kolczyk w pępku ale niestety pozbyłam się go, ale jako cel mojego przedwakacyjnego odchudzania w tym roku ogłosiłam sobie piekny brzusio z kolczykiem w pępku i chciałabym tego dokonać poza tym to 4 dziurki w lewym i 6 w prawym uchu (3 platek, 3 chrzastka) i tattoo na obojczyku, taki mój skromny zbiór narazie <3.

zastanawiam się nad zrobieniem Tragusa, myszka13_13 miałaś jakieś komplikacje z nim??
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:24   #2852
myszka13_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 60
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Mam od yyy chyba ok. 4 lat, czuję się jakbym miała go od zawsze i bez niego byłam zapewne wybrakowana! Z tego co pamiętam trochę bolało, bo nie powiem, że nie, ale taki ból to sama przyjemność No i przebijałam jeszcze w czasie gimnazjum. Zagoił się dość szybko, nie chcę teraz skłamać, ale po paru miesiącach w ogóle nie czułam że mam coś w uchu.

Ach, jak dla mnie to cudeńko jest po prostu śliczne
http://th.interia.pl/50,b5aefebd61087833/daith.jpg

Ale wiadomo, nie każdemu się podoba to samo - na szczęście
http://www.google.com.tw/search?q=an...ml%3B322%3B480
myszka13_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:59   #2853
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

To ja dziś z wieczora NIE OFFTOPOWO
Moje włoski mają dziś chyba zły dzien.. mimo tego że je wczoraj umyłam, głowa mnie swędzi, jakoś się nie układają i o dziwo są lekko przylizane.. czyżbym je oduczyła mycia odżywką albo źle ją spłukałam ( bo wczoraj myłam odżywką tylko) ..
I.. farbowanie niedługo odrostu, może w czwartek albo piątek rano mam do wytestowania 100ml allwaves F666 albo farby Contrast jakaśtam włoska ale też rozjaśniająca No i chyba będę robić mieszanka 9 i 3 z tym że dam więcej 9 a mniej 3 %% .. co wy na to..?
w ogóle która używała allwaves tego 666?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:46   #2854
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar, ja jestem okropnie ciekawa efektu po tym, podobno ciemniejszy dużo, więc uważaj na swoją piekną czerwień i jak tylko zrobisz to wrzuć foty!!
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 23:04   #2855
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam! Powracam do tego tematu po dłuższym czasie (a pamiętam jak lata temu wpisywałam tytuł tematu, który tu pozostał <łezka w gałce> )

Znów poszukuje szczęścia, które wyczaruje mi czerwone włosy (które i tak mam, ale jak wiemy nigdy nie jest tak jakby się chciało). Przypadkiem trafiłam na farby Allwaves, więc mam kilka pytań: jeśli mam gęste włosy sięgające poza ramiona to czy wystarczy mi 100ml farby + utleniacz? Jakie proporcje? Która papa rozjaśniająca 6% czy 9%? Jak długo się ją trzyma? Będę wdzięczna za odpowiedź bo w necie trafiłam na różne informacje.

Podpinam się do pytania:
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
w ogóle która używała allwaves tego 666?
I jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was używała "Allwaves Flash Meches Fire Red"?

Czuje się zachęcona fotami i ceną. Poza tym boje się farb drogeryjnych, żeby nie przyciemnić znowu włosów.

PS. Gdzieś wcześniej widziałam pytanie o szamponetki. Ja cały czas używam Joanny "Czerwona porzeczka" i szczerze ją polecam. Na rozjaśnionych włosach chwyta pięknie soczysty czerwony kolor... co do trwałości większość z nas wie jak jest z czerwieniami
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 05:55   #2856
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Pokaż wiadomość
Witam! Powracam do tego tematu po dłuższym czasie (a pamiętam jak lata temu wpisywałam tytuł tematu, który tu pozostał <łezka w gałce> )

Znów poszukuje szczęścia, które wyczaruje mi czerwone włosy (które i tak mam, ale jak wiemy nigdy nie jest tak jakby się chciało). Przypadkiem trafiłam na farby Allwaves, więc mam kilka pytań: jeśli mam gęste włosy sięgające poza ramiona to czy wystarczy mi 100ml farby + utleniacz? Jakie proporcje? Która papa rozjaśniająca 6% czy 9%? Jak długo się ją trzyma? Będę wdzięczna za odpowiedź bo w necie trafiłam na różne informacje.

Podpinam się do pytania:


I jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was używała "Allwaves Flash Meches Fire Red"?

Czuje się zachęcona fotami i ceną. Poza tym boje się farb drogeryjnych, żeby nie przyciemnić znowu włosów.

PS. Gdzieś wcześniej widziałam pytanie o szamponetki. Ja cały czas używam Joanny "Czerwona porzeczka" i szczerze ją polecam. Na rozjaśnionych włosach chwyta pięknie soczysty czerwony kolor... co do trwałości większość z nas wie jak jest z czerwieniami
Ja nawet nie wiedziałam że taki allwaves jest..
ogólnie zwykłego allwaves się miesza 1:1,5 z czego 1:1,5 to oxy
Jasne spokojnie wystarczy.. myśle że nawet 75ml wystarczy

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Sugar, ja jestem okropnie ciekawa efektu po tym, podobno ciemniejszy dużo, więc uważaj na swoją piekną czerwień i jak tylko zrobisz to wrzuć foty!!
kurde ty mnie nie strasz...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 07:42   #2857
kasiekred
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 48
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

w ogóle która używała allwaves tego 666?
ja efekty wstawiałam do galerii. mi osobiście średnio przypadł do gustu bo był zbyt różowy, ale ty chyba lubisz to powinien ci się spodobać

Edytowane przez kasiekred
Czas edycji: 2013-05-14 o 07:43
kasiekred jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 08:15   #2858
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was używała "Allwaves Flash Meches Fire Red"?
Ja używałam (przepraszam że pisze to już któryś raz^^) tutaj masz recenzje:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=78
są też foty przed i po. Okropnie zadowolona byłam.
Po rozjaśnianiu zostało mi jeszcze ponad połowa proszku, jeśli byłabyś zainteresowana to chętnie odsprzedam za parę groszy
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 13:31   #2859
CzarnaGS
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaGS
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 100
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Ja mam kolczyk w języku i nie bolało czymś mi piercer posmarował język i nie czułam nic. Tylko jak jadłam gdzieś przez 4 dni to coś tam poczułam ale ogólnie spoko
też mam w języku, teraz już trzeci rok będzie leciał, pierwszy raz robił mi piercer i za blisko więc go wyciągnęłam i po miesiącu kolega mi zrobił i mam fajnie, mniej więcej na środku i równo

a co do nosa to mam standardowego, w płatku. jakoś nie kręcą mnie podkowy
kiedyś tez miałam pod wargą labreta, ale że moda sie zrobiła i co druga laska na ulicy miała to też wyciągnęłam..
__________________
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są ci pozamykani w zakładach, i ci którzy nie zostali przebadani.

ZARĘCZONA:
14.02.2012
CzarnaGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 17:31   #2860
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Siema! Wreszcie jakieś foty normalnym aparatem porobiłam, a nie telefonem... Wrzucam w słońcu i w cieniu. Zaznaczam, że to już jakieś 3-4 dniowe kłaczory są, aaaale potraktowałam je tym pudrem dla niemowląt i wessało większość syfu sasasasa uwielbiam go! I w gratisie dorzucam stylizację w moich ulubionych kolorach (czarny, zielony, czerwony) do naszych włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1283.jpg (162,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1285.jpg (86,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1276.jpg (76,7 KB, 71 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 19:16   #2861
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaGS Pokaż wiadomość
też mam w języku, teraz już trzeci rok będzie leciał, pierwszy raz robił mi piercer i za blisko więc go wyciągnęłam i po miesiącu kolega mi zrobił i mam fajnie, mniej więcej na środku i równo
Baaardzo mi się podoba w języku, ale trochę się boję. Nasłuchałam się o utracie kubków smakowych, krwotokach itp

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Siema! Wreszcie jakieś foty normalnym aparatem porobiłam, a nie telefonem... Wrzucam w słońcu i w cieniu. Zaznaczam, że to już jakieś 3-4 dniowe kłaczory są, aaaale potraktowałam je tym pudrem dla niemowląt i wessało większość syfu sasasasa uwielbiam go! I w gratisie dorzucam stylizację w moich ulubionych kolorach (czarny, zielony, czerwony) do naszych włosów
Jaka śliczna czerwień . Fajna stylówa, zieleń z czerwienią są genialne. Mnie się jeszcze szarości bardzo podobają.
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 19:50   #2862
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
To ja dziś z wieczora NIE OFFTOPOWO
Moje włoski mają dziś chyba zły dzien.. mimo tego że je wczoraj umyłam, głowa mnie swędzi, jakoś się nie układają i o dziwo są lekko przylizane.. czyżbym je oduczyła mycia odżywką albo źle ją spłukałam ( bo wczoraj myłam odżywką tylko) ..
I.. farbowanie niedługo odrostu, może w czwartek albo piątek rano mam do wytestowania 100ml allwaves F666 albo farby Contrast jakaśtam włoska ale też rozjaśniająca No i chyba będę robić mieszanka 9 i 3 z tym że dam więcej 9 a mniej 3 %% .. co wy na to..?
w ogóle która używała allwaves tego 666?
ja używałam tego 666 i dla mnie był zbyt ciemny.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:23   #2863
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Siema! Wreszcie jakieś foty normalnym aparatem porobiłam, a nie telefonem... Wrzucam w słońcu i w cieniu. Zaznaczam, że to już jakieś 3-4 dniowe kłaczory są, aaaale potraktowałam je tym pudrem dla niemowląt i wessało większość syfu sasasasa uwielbiam go! I w gratisie dorzucam stylizację w moich ulubionych kolorach (czarny, zielony, czerwony) do naszych włosów
Kochana wymiatasz !! super nie moge sie napatrzec na fotke gdzie masz wlosy spięte

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiekred Pokaż wiadomość
ja efekty wstawiałam do galerii. mi osobiście średnio przypadł do gustu bo był zbyt różowy, ale ty chyba lubisz to powinien ci się spodobać
wlasnie patrze na fotki,, fajnie wyszło
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:34   #2864
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Siema! Wreszcie jakieś foty normalnym aparatem porobiłam, a nie telefonem... Wrzucam w słońcu i w cieniu. Zaznaczam, że to już jakieś 3-4 dniowe kłaczory są, aaaale potraktowałam je tym pudrem dla niemowląt i wessało większość syfu sasasasa uwielbiam go! I w gratisie dorzucam stylizację w moich ulubionych kolorach (czarny, zielony, czerwony) do naszych włosów
czym farbowałaś? boski kolorek, szczególnie w słońcu

ciągnie mnie do majicontrastu jakoś... ale się boję o końcówki
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 21:32   #2865
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziękuje za odpowiedzi

datlies teraz muszę podjąć decyzje na co się ostatecznie zdecydować, kolor piękny

Co do Allwaves mam nadzieję, że uda mi się znaleźć odcień 0.6GP, bo chyba jest on jaśniejszy od szatańskiego 666... chociaż.... trochę się boje, żeby nie wyjść bardzo oczoj*&^% czerwona, bo miałam już raz taki odcień i wyglądał pięknie tylko w pomieszczeniach. Jak wychodziłam (już nie mówię o pełnym słońcu) to było mnie widać z księżyca

Dziś zrobiłam przegląd farb w sklepach i stwierdziłam, że albo Allwaves okaże się rewelacyjny, albo zostaje przy rozjaśniaczu i szamponetkach... strasznie irytuje mnie brak prawdziwie czerwonych farb na sklepowych półkach.

A tak z ciekawości: czy któraś z Was spotkała się u nas w kraju z farbami L'oreal Hicolor Highlight?
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 05:06   #2866
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi

datlies teraz muszę podjąć decyzje na co się ostatecznie zdecydować, kolor piękny

Co do Allwaves mam nadzieję, że uda mi się znaleźć odcień 0.6GP, bo chyba jest on jaśniejszy od szatańskiego 666... chociaż.... trochę się boje, żeby nie wyjść bardzo oczoj*&^% czerwona, bo miałam już raz taki odcień i wyglądał pięknie tylko w pomieszczeniach. Jak wychodziłam (już nie mówię o pełnym słońcu) to było mnie widać z księżyca

Dziś zrobiłam przegląd farb w sklepach i stwierdziłam, że albo Allwaves okaże się rewelacyjny, albo zostaje przy rozjaśniaczu i szamponetkach... strasznie irytuje mnie brak prawdziwie czerwonych farb na sklepowych półkach.

A tak z ciekawości: czy któraś z Was spotkała się u nas w kraju z farbami L'oreal Hicolor Highlight?

ja widziałam je tutaj: http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_nos...lor+highlights nie wiem skąd by była przesyłk ale myślę ze z niemiec. W Polsce ich nie było nigdzie.. tez mi się marzy kiedyś taką farbę kupić zwłaszcza że nie są jakieś mega drogie.. w 3paku się najbardziej chyba opłaca..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 07:21   #2867
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
czym farbowałaś? boski kolorek, szczególnie w słońcu

ciągnie mnie do majicontrastu jakoś... ale się boję o końcówki
Ja ciągle pozostaje wierna La Stradzie. Wy tu eksperymentujecie, a ja się boję, że mi kolor przyciemnią niesprawdzone farby. A że długo i zawzięcie walczyłam o obecną jasność - eksperymentom mówię głośne i stanowcze może innym razem

Sugar - dziękuję To było bardzo, bardzo miłe

EvaLuciferia - z taką oczodajną czerwienią przynajmniej nie zginiesz w tłumie
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:55   #2868
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

@falka - naprawdę ślicznie! I jaki włos gładki! Osobiście uwielbiam czerwień na gęstej i gładkiej grzywce zaczesanej od samego ucha na bok

U mnie w zasadzie nihil novi ;p
Kiedy pojawia się wiekszy odrost, to łapię za farbę, ale staram się jak nadłużej nie katować włosów utleniaczem i stawiam na La Riche. Bankrutuję, bo używam go w czystej postaci, więc jedno opakowanie mi starcza na 2 razy, maks 2,5... ale, dziewczyny, warto! Ostatnio w chwili amoku wywołanego życiem w realu i jego kłodami zabrałam się za tonerowanie. I tak paciam te włosy, wściekła na cały świat, paciam, paciam... i mówię, że coś, kurde, nie tak! Co on tak znika raptem, wchłania się czy co? No, się wchłaniał. Bo go na suche i nieumyte włosy kładłam jak ostatni młot
Poszło całe pudełeczko, no bo skoro już zaczęłam... I jestem po trzecim myciu głowy, a kolor trzyma nawet na końcówkach!

Mam wrażenie nawet, że jest trwalszy, niż po ostatnim farbowaniu Matrixem^^

Jeśli więc którejś z Was nie zbywa na finansach i ma ochotę sprawdzić na sobie, to zapewniam - warto.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:52   #2869
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Ja ciągle pozostaje wierna La Stradzie. Wy tu eksperymentujecie, a ja się boję, że mi kolor przyciemnią niesprawdzone farby. A że długo i zawzięcie walczyłam o obecną jasność - eksperymentom mówię głośne i stanowcze może innym razem

Sugar - dziękuję To było bardzo, bardzo miłe

EvaLuciferia - z taką oczodajną czerwienią przynajmniej nie zginiesz w tłumie
Nie ma za co

Sonea- zgadzam się ja raz użyłam samego tonera i efekt powalający!! nie pamiętam trwałości ale kolor był za****
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 09:57   #2870
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Siema! Wreszcie jakieś foty normalnym aparatem porobiłam, a nie telefonem... Wrzucam w słońcu i w cieniu. Zaznaczam, że to już jakieś 3-4 dniowe kłaczory są, aaaale potraktowałam je tym pudrem dla niemowląt i wessało większość syfu sasasasa uwielbiam go! I w gratisie dorzucam stylizację w moich ulubionych kolorach (czarny, zielony, czerwony) do naszych włosów
Włosy boskie jak zawsze, ale stylizacja mnie powaliła na kolana.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@falka - naprawdę ślicznie! I jaki włos gładki! Osobiście uwielbiam czerwień na gęstej i gładkiej grzywce zaczesanej od samego ucha na bok

U mnie w zasadzie nihil novi ;p
Kiedy pojawia się wiekszy odrost, to łapię za farbę, ale staram się jak nadłużej nie katować włosów utleniaczem i stawiam na La Riche. Bankrutuję, bo używam go w czystej postaci, więc jedno opakowanie mi starcza na 2 razy, maks 2,5... ale, dziewczyny, warto! Ostatnio w chwili amoku wywołanego życiem w realu i jego kłodami zabrałam się za tonerowanie. I tak paciam te włosy, wściekła na cały świat, paciam, paciam... i mówię, że coś, kurde, nie tak! Co on tak znika raptem, wchłania się czy co? No, się wchłaniał. Bo go na suche i nieumyte włosy kładłam jak ostatni młot
Poszło całe pudełeczko, no bo skoro już zaczęłam... I jestem po trzecim myciu głowy, a kolor trzyma nawet na końcówkach!

Mam wrażenie nawet, że jest trwalszy, niż po ostatnim farbowaniu Matrixem^^

Jeśli więc którejś z Was nie zbywa na finansach i ma ochotę sprawdzić na sobie, to zapewniam - warto.
A widzisz, coś tak czułam, że czysty toner to będzie dla Ciebie dobre rozwiązanie.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:24   #2871
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Falka, piękne włosiska, jak zawsze! I wiem że to było sporo czasu temu, ale musze pochwalić - suknia ślubna - cudo (bez tej kokardki )!
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 13:26   #2872
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja widziałam je tutaj: http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_nos...lor+highlights nie wiem skąd by była przesyłk ale myślę ze z niemiec. W Polsce ich nie było nigdzie.. tez mi się marzy kiedyś taką farbę kupić zwłaszcza że nie są jakieś mega drogie.. w 3paku się najbardziej chyba opłaca..
Jak będę miała kiedyś jakiś większy przypływ $$$ to może postaram się ściągnąć tę farbę, bo na Allegro jak sprawdzam to nigdy się nie pojawia. Cóż za bieda

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
EvaLuciferia - z taką oczodajną czerwienią przynajmniej nie zginiesz w tłumie
Już od kilku lat nie gine w tłumie. Tym bardziej teraz jak idę na spacer z czarno-czerwonym wózkiem Ale fakt faktem, że w moim przypadku zbytnio jaskrawa czerwień wygląda jak peruka na głowie.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie nawet, że jest trwalszy, niż po ostatnim farbowaniu Matrixem^^
Uhhh! Matrix mi się marzył od dawna i stwierdziłam, że z okazji ślubu zrobię sobie prezent i udam się do fryzjera na pierwsze w życiu profesjonalne farbowanie. Poszłam dwa dni przed ślubem i pokazałam fote soczyście czerwonowłosej i rzekłam "Tak, pragnę!". Oczywiście moje pragnienie zostało spartaczone i fakt, że włosy były wiśniowe, ale przyciemniono mi je, a długo walczyłam, żeby były jaśniejsze A farba jak to farba niby "profesjonalna" wypłukała mi się po tygodniu... Przyrzekłam sobie, że tylko ja sama sobie będę eksperymentować na głowie. Fryzjerzy to zuo!

Wracam do mojego zastanawiania się co uczynić... mam nadzieję, że coś wymyśle zanim odrost odznaczy się konkretnie
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 16:11   #2873
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Falka, piękne włosiska, jak zawsze! I wiem że to było sporo czasu temu, ale musze pochwalić - suknia ślubna - cudo (bez tej kokardki )!
Haha, dziękuję Suknia na pewno będzie bez kokardki i ciut inna, tak ogólnie.

Wczoraj naolejowałm włosy mieszanką olejów: lnianego, rzepakowego i oliwki Babydream, umyłam szamponem jakimś rzepakowym z Auchana, potem potraktowałam maską Kallosa i końce bez spłukiwania jakąś silikonową odżywką Timotei - przed snem, bez suszenia i dzisiaj są takie lejące i sprężyste, normalnie jak nie moje włosy! Wydawało mi się, że słabo zmyłam oleje, ale widocznie to im służy i chyba teraz zacznę przed każdym myciem olejować.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 16:48   #2874
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Haha, dziękuję Suknia na pewno będzie bez kokardki i ciut inna, tak ogólnie.

Wczoraj naolejowałm włosy mieszanką olejów: lnianego, rzepakowego i oliwki Babydream, umyłam szamponem jakimś rzepakowym z Auchana, potem potraktowałam maską Kallosa i końce bez spłukiwania jakąś silikonową odżywką Timotei - przed snem, bez suszenia i dzisiaj są takie lejące i sprężyste, normalnie jak nie moje włosy! Wydawało mi się, że słabo zmyłam oleje, ale widocznie to im służy i chyba teraz zacznę przed każdym myciem olejować.
Niedomyte oleje mają swoje plusy. Redukują puch, zatrzymują nawilżenie, wygładzają. Oczywiście w rozsądnej ilości. Dlatego wiele dziewczyn praktykuje zmywanie olei delikatnymi szamponami/odżywkami. Niektóre (jak ja) dodają też oleje do odżywki d/s, albo zabezpieczają końce czystym olejem.
Olej maj frend.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 16:56   #2875
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja ostatnio robiłam dziwnego eksperymenta trzymałam olej kokosowy 3 dni(!) na głowie i normalnie włosy były jak delikatna tafla gładsza niż po najlepszej prostownicy, chyba mi to służy, ale dziwnie mi było tak nie myć czaszy przez 3 dni
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 17:07   #2876
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robiłam dziwnego eksperymenta trzymałam olej kokosowy 3 dni(!) na głowie i normalnie włosy były jak delikatna tafla gładsza niż po najlepszej prostownicy, chyba mi to służy, ale dziwnie mi było tak nie myć czaszy przez 3 dni
Moje włosy też lubią długie olejowania. Np. całą zimę, jak mi się nie chciało w weekendy ruszać dalej, niż do osiedlowego po bułki, olejowałam włosy od piątku do niedzieli. Zauważyłam, że ostatnio cierpią na tym, że krócej trzymam oleje, ale lato, te sprawy.
A po kokosie to tym bardziej się nie dziwię - toć to wnikający olej, mogły się ładnie nakarmić w tym czasie. Szkoda, że kokos tak ostro mnie puszy, oddałam już całą flaszkę.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:49   #2877
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Mnie wystarczyło to potrzymać przez noc by na drugi dzień głowa swędziała tak, że paznokcie szło sobie spiłować od tego drapania Miękkie się włosy zrobiły owszem ale jak i miękkie to od razu fruwające wszędzie. Może to chwilowe.
tak więc nie wiem jak wy możecie to trzymać parę dni.

A do tematu to w ramach ciekawostki aktualny kolor po 3 miesiącach od farbowania. Naprawdę cieszy mnie to, że nie spiera się na rudo. Zabawne jest to, że o Cromatone mało co internet słyszał, że o Cromaxtrem nie wspomnę. I jeszcze to, że zwykłą komórą wychodzi lepszy kolor niż dobrym aparatem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04979.jpg (131,1 KB, 38 załadowań)
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2013-05-15 o 18:50
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 19:22   #2878
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Mnie wystarczyło to potrzymać przez noc by na drugi dzień głowa swędziała tak, że paznokcie szło sobie spiłować od tego drapania Miękkie się włosy zrobiły owszem ale jak i miękkie to od razu fruwające wszędzie. Może to chwilowe.
tak więc nie wiem jak wy możecie to trzymać parę dni.

A do tematu to w ramach ciekawostki aktualny kolor po 3 miesiącach od farbowania. Naprawdę cieszy mnie to, że nie spiera się na rudo. Zabawne jest to, że o Cromatone mało co internet słyszał, że o Cromaxtrem nie wspomnę. I jeszcze to, że zwykłą komórą wychodzi lepszy kolor niż dobrym aparatem...
Jak skalpowi nie służy, olejuj od ucha w dół. Sama bym się bała trzymać olej na skalpie tyle czasu, chyba by mi wszystkie włosy wyleciały.

Kolor fajny. To rozjaśniająca farba?
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 19:31   #2879
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

EvaLuciferia- znam to, fryzjerzy to zło, jak już mówiłam, mam fryzjerkę szwagierkę.. i cholera powiem szczerze nie chwaląc się że ja wiem więcej niż ona.. ona nie wiedziała o kąpieli rozjaśniającej albo o pre pigmentacji.. o składach też nie ma pojęcia.. normalnie straszne..

Halbtrocken- aaa ja też oddałam olej kokosowy, puszył! a na twarzy jak olejowałam to mnie wysypało.. ;/ nie służył mi jednym słowem

Jeśli chodzi ogólnie o olejowanie, ja teraz prawie co mycie olejuje, ogólnie prawie już wcale nie myje odżywką, rzadko kiedy.. a to dlatego że teraz chce je troche podurować więc olejuję jak często się da.. i wierzcie mi lub nie - to daje efekty.. amla na skalp, a na resztę oliwka Hipp miodzio
I racja, czasem nie domycie odzywki albo oleju daje fajny efekt szczególnie przy włosach lokatych

Meadow- 3 dni???wow Ja olejuje albo na noc albo na pare godzin.. dzis dam na noc olej, rano zaprowadze dziecko do przedszkola i po 9 bedzie mi kolezanka kładła farbe na odrosty
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-05-15 o 19:36
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:19   #2880
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Jak skalpowi nie służy, olejuj od ucha w dół. Sama bym się bała trzymać olej na skalpie tyle czasu, chyba by mi wszystkie włosy wyleciały.

Kolor fajny. To rozjaśniająca farba?
Daję na razie na głowę, bo tam też chcę trochę podreperować włosy. No i bywa, że olej paradoksalnie ogranicza przetłuszczanie z czym chyba muszę się zgodzić. A co do wypadania zaczynam przygodę z kozieradką i zobaczę co z tego wyjdzie.
Farba na utleniacz 6%, firmowy. Ok, ale z natury mam ciemny blond włosy, więc chyba połączę 20 vol z 12,5 vol, bo jednak miejscami trochę za jasno i zbyt dużo maliny, a same 12,5 możliwe, że wyszłoby za ciemno.

Właśnie pytanie do ogółu. Lepiej dawać farbę na nieumyte włosy czy oczyszczone? Producenci z reguły zalecają nie myć, ale czytając różności na internecie czyste lepiej chwytają. To, że bez silikonów i innych oblepiaczy to jest dla mnie oczywiste czy to świeżo myte czy tak z kilku dni.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.