Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 20:21   #751
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez odrobinka174 Pokaż wiadomość
no nie, nie boli.... jak by to było zapalenie pęcherza to odczuwalny jest ból i pieczenie, a ja tego nie odczuwam... dlatego moje obawy....
nie przesadzasz? niepokalane poczęcie?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:20   #752
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Mnie za to zaintrygowal "wytrysk pod ubraniem"
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 00:18   #753
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Misiu wierzący i wytrysk pod ubraniem, czasem nie mam juz siły
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 11:49   #754
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Mnie za to zaintrygowal "wytrysk pod ubraniem"
Jakieś to niehigieniczne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:32   #755
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jakieś to niehigieniczne
może go ubrania obcierały i chciał chociaż na chwilę nawilżyć
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 09:54   #756
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
może go ubrania obcierały i chciał chociaż na chwilę nawilżyć
Przestań, proszę

Odrobinka, skąd u ciebie ciąża?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:47   #757
thruxton
Przyczajenie
 
Avatar thruxton
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej, znowu ja..
Pol roku temu zaczelam brac tabletki anty. W terazniejszym blistrze zapomnialam piatej tabletki w pierwszym tygodniu. wzielam ja po wiecej niz 12 godz ale mniej niz 24. Powinnismy byli zabezpieczyc sie dodatkowo, poniewaz byl to pierwszy tydzien, ale zapomnielismy. nie uzywalismy gumek, dochodzil w srodku. To bylo ok poltora tygodnia temu. wczoraj dostalam plamien. nie mialam nigdy wczesniej plamien (pomijajac krawienie w ciagu 7 dniowej przerwy). jaka moze byc przeyczyna plamien? to normalne? jak duza jest mozliwosc bycia w ciazy? Jak wplywaja tabletki anty na plod?

Wybaczcie prosze za brak polskich znakow, nie mam polskiej klwiatury :P
thruxton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 11:15   #758
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez thruxton Pokaż wiadomość
Hej, znowu ja..
Pol roku temu zaczelam brac tabletki anty. W terazniejszym blistrze zapomnialam piatej tabletki w pierwszym tygodniu. wzielam ja po wiecej niz 12 godz ale mniej niz 24. Powinnismy byli zabezpieczyc sie dodatkowo, poniewaz byl to pierwszy tydzien, ale zapomnielismy. nie uzywalismy gumek, dochodzil w srodku. To bylo ok poltora tygodnia temu. wczoraj dostalam plamien. nie mialam nigdy wczesniej plamien (pomijajac krawienie w ciagu 7 dniowej przerwy). jaka moze byc przeyczyna plamien? to normalne? jak duza jest mozliwosc bycia w ciazy? Jak wplywaja tabletki anty na plod?

Wybaczcie prosze za brak polskich znakow, nie mam polskiej klwiatury :P
Pominelas tabletke w 1. tygodniu. Istnieje mozliwosc ciazy. Musisz to sprawdzic
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 00:43   #759
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez thruxton Pokaż wiadomość
Hej, znowu ja..
Pol roku temu zaczelam brac tabletki anty. W terazniejszym blistrze zapomnialam piatej tabletki w pierwszym tygodniu. wzielam ja po wiecej niz 12 godz ale mniej niz 24. Powinnismy byli zabezpieczyc sie dodatkowo, poniewaz byl to pierwszy tydzien, ale zapomnielismy. nie uzywalismy gumek, dochodzil w srodku. To bylo ok poltora tygodnia temu. wczoraj dostalam plamien. nie mialam nigdy wczesniej plamien (pomijajac krawienie w ciagu 7 dniowej przerwy). jaka moze byc przeyczyna plamien? to normalne? jak duza jest mozliwosc bycia w ciazy? Jak wplywaja tabletki anty na plod?

Wybaczcie prosze za brak polskich znakow, nie mam polskiej klwiatury :P
zrób test z krwi. Jak będzie podejrzenie ciąży, przestań brać tabletki i udaj się do lekarza. Jest możliwość ciąży jak najbardziej.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:09   #760
Lannister
Raczkowanie
 
Avatar Lannister
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ja mam dwa pytania:
-czy podczas krwawienia implantacyjnego jest możliwe zużycie 3 tamponów i 1,2 podpasek?
-czy ciemnienie obwódek wokół sutków może być objawem nadchodzącego okresu, nawet jeśli takie rzeczy nie działy się przy wcześniejszych miesiączkach?
__________________
Jeśli czegoś mnie nauczyło życie w Krakowie, jest to uważne czytanie wszystkiego, co się podpisuje, nawet jeśli jest to podpis na chusteczce dla swoich fanów.


___________
Zumbuję!
65 kg --> ?
4/16
Ważę się po każdych szesnastu zajęciach.
Lannister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:46   #761
TaliaWho
Przyczajenie
 
Avatar TaliaWho
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cześć, dziewczyny, mam problem i nie wiem, gdzie prosić o radę, a mianowicie: przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, ale niestety dziś się chyba czymś zatrułam... Wymiotowałam ok 2,5 godziny po przyjęciu tabletki. Według ulotki jeśli taka sytuacja miała miejsce do 3-4 godzin po zażyciu tabletki należy uznać ją za pominiętą, a co za tym idzie wziąć jak najszybciej do 12 godzin kolejną. Tabletki biorę od niedawna (3 opakowanie) i jeszcze nigdy mi się to nie przydarzyło, dlatego mam dwa pytania:
1) Jak mam przyjmować tabletki do końca blistra? Chodzi mi o to czy jeśli powiedzmy przyjęłam tabletkę z kolejnego dnia to przy tym opakowaniu mam je przyjmować 20 dni zamiast 21? Czy może 21, ale uzupełnić tę jedną tabletkę jakąś z kolejnego opakowania...?
2) Według ulotki w takiej sytuacji (uzupełnienie "pominiętej" tabletki) jestem zabezpieczona. Może trochę głupie pytanie, ale czy to znaczy, że jeśli kochałam się dzisiaj z chłopakiem (kilka godzin przed przyjęciem tabletki) i skończył we mnie, to po przyjęciu tej drugiej tabletki nie ma potrzeby przyjmowania żadnych tabletek 72 po?
Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałam. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
TaliaWho jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 22:08   #762
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam
Rozmawiałam dzisiaj z przyjaciółką i napędzsiłą mi ona niezłego stracha(pewnie irracjonalnego tak mi mówi głos z tyłu głowy ale wolę zapytać)
5 lutego uprawiałam seks zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i nie kończył we mnie. Później była jeszcze palcówka. W ubiegły poniedziałek dostałam okres tylko dość dziwny 3 dni słabe krwawienie 3 dni normalne mocne i 2 dni słabe końcówka. Mimo że dziwne stwierdziłam że jest ok bo wcześniej sesja była stres i hormony mogły trochę poszaleć. Teraz w teorii powinnam mieć dni płodne i zauważyłam że dziwnie bolą mnie piersi a zwłaszcza sutki. I właśnie przy rozmowie od słowa do słowa moja przyjaciółka powiedziała że to pewnie krwawienie implantacyjne było. Wiem ze to może brzmi śmiesznie i dziecinnie, ale czy ona może mieć rację? (wiem jak to dziwnie brzmi)
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 22:46   #763
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Affectionka Pokaż wiadomość
Witam


Rozmawiałam dzisiaj z przyjaciółką i napędzsiłą mi ona niezłego stracha(pewnie irracjonalnego tak mi mówi głos z tyłu głowy ale wolę zapytać)


5 lutego uprawiałam seks zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i nie kończył we mnie. Później była jeszcze palcówka. W ubiegły poniedziałek dostałam okres tylko dość dziwny 3 dni słabe krwawienie 3 dni normalne mocne i 2 dni słabe końcówka. Mimo że dziwne stwierdziłam że jest ok bo wcześniej sesja była stres i hormony mogły trochę poszaleć. Teraz w teorii powinnam mieć dni płodne i zauważyłam że dziwnie bolą mnie piersi a zwłaszcza sutki. I właśnie przy rozmowie od słowa do słowa moja przyjaciółka powiedziała że to pewnie krwawienie implantacyjne było. Wiem ze to może brzmi śmiesznie i dziecinnie, ale czy ona może mieć rację? (wiem jak to dziwnie brzmi)


Z góry dziękuję za odpowiedzi


Jak możesz być w ciąży jak nie kończył w tobie i miał prezerwatywę a do tego miałaś okres? Nie popadaj w paranoje, ciąży nie ma.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:13   #764
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez TaliaWho Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny, mam problem i nie wiem, gdzie prosić o radę, a mianowicie: przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, ale niestety dziś się chyba czymś zatrułam... Wymiotowałam ok 2,5 godziny po przyjęciu tabletki. Według ulotki jeśli taka sytuacja miała miejsce do 3-4 godzin po zażyciu tabletki należy uznać ją za pominiętą, a co za tym idzie wziąć jak najszybciej do 12 godzin kolejną. Tabletki biorę od niedawna (3 opakowanie) i jeszcze nigdy mi się to nie przydarzyło, dlatego mam dwa pytania:
1) Jak mam przyjmować tabletki do końca blistra? Chodzi mi o to czy jeśli powiedzmy przyjęłam tabletkę z kolejnego dnia to przy tym opakowaniu mam je przyjmować 20 dni zamiast 21? Czy może 21, ale uzupełnić tę jedną tabletkę jakąś z kolejnego opakowania...?
2) Według ulotki w takiej sytuacji (uzupełnienie "pominiętej" tabletki) jestem zabezpieczona. Może trochę głupie pytanie, ale czy to znaczy, że jeśli kochałam się dzisiaj z chłopakiem (kilka godzin przed przyjęciem tabletki) i skończył we mnie, to po przyjęciu tej drugiej tabletki nie ma potrzeby przyjmowania żadnych tabletek 72 po?
Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałam. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Mozesz przyjac mniej tabletek, ale przypilnuj zeby z roztargnienia nie wydluzyc przerwy(zmieni sie dzien rozpoczecia nowego opakowania). Radzilabym jednak wyprostowac 'kalendarz' i jednego dnia wziac ostatnia tabletke z blistra, zeby w trakcie blistra zadnej nie pominac przez pomylke. Jestes zabezpieczona
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 10:02   #765
TaliaWho
Przyczajenie
 
Avatar TaliaWho
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mozesz przyjac mniej tabletek, ale przypilnuj zeby z roztargnienia nie wydluzyc przerwy(zmieni sie dzien rozpoczecia nowego opakowania). Radzilabym jednak wyprostowac 'kalendarz' i jednego dnia wziac ostatnia tabletke z blistra, zeby w trakcie blistra zadnej nie pominac przez pomylke. Jestes zabezpieczona
Rozumiem, że przy "prostowaniu kalendarza" tak czy siak wezmę 20 tabletek? Chodzi ci o to, że jeśli przez ten tydzień będę o jedną tabletkę w przód (wczoraj przyjęłam zarówno niedzielną jak i poniedziałkową z tego samego blistra, więc dziś (poniedziałek) przyjmę wtorkową, jutro (we wtorek) środową itd.) to jeśli ostatnia tabletka wypada mi w sobotę za dwa tygodnie, to po prostu przyjąć ją w sobotę w tym tygodniu? I czy takie skrócenie czasu przyjmowania tabletek z 21 dni na 20 wpływa jakoś na ich skuteczność? Wybacz, że tak dopytuję, ale jak pisałam nigdy nie byłam w takiej sytuacji, a chciałabym mieć 100% pewność, że dobrze cię zrozumiałam
TaliaWho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 10:48   #766
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez TaliaWho Pokaż wiadomość
Rozumiem, że przy "prostowaniu kalendarza" tak czy siak wezmę 20 tabletek? Chodzi ci o to, że jeśli przez ten tydzień będę o jedną tabletkę w przód (wczoraj przyjęłam zarówno niedzielną jak i poniedziałkową z tego samego blistra, więc dziś (poniedziałek) przyjmę wtorkową, jutro (we wtorek) środową itd.) to jeśli ostatnia tabletka wypada mi w sobotę za dwa tygodnie, to po prostu przyjąć ją w sobotę w tym tygodniu? I czy takie skrócenie czasu przyjmowania tabletek z 21 dni na 20 wpływa jakoś na ich skuteczność? Wybacz, że tak dopytuję, ale jak pisałam nigdy nie byłam w takiej sytuacji, a chciałabym mieć 100% pewność, że dobrze cię zrozumiałam
Skrócenie o 1 tabletkę nie wpłynie na skuteczność Powinnaś w ulotce mieć taki schemacik, co zrobić z tabletką pominiętą w ostatnim tygodniu, bo to jest dokladnie ta sytuacja. Z tym prostowaniem kalendarza chodziło mi o to, żebyś np dziś przyjęła ostatnią tabletkę z blistra, żeby kalendarz na opakowaniu zgadzał się z rzeczywistym. Bo do końca opakowania jest mnostwo okazji, żeby w biegu zapomnieć, że środowa tabletka to jednak wtorkowa i oczywiscie na koncu pamiętać, że nowe opakowanie trzeba zacząć dzień wczesniej niż zwykle.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Ps. po to jest forum, żeby pytać, więc pytaj śmiało. Oczywiście przyznaję, nie zawsze jestem miła, bo nie zawsze pytają dziewczyny, z którymi mam o czym rozmawiać (np. ulotki na oczy nie widziały)
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 14:00   #767
TaliaWho
Przyczajenie
 
Avatar TaliaWho
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Skrócenie o 1 tabletkę nie wpłynie na skuteczność Powinnaś w ulotce mieć taki schemacik, co zrobić z tabletką pominiętą w ostatnim tygodniu, bo to jest dokladnie ta sytuacja. Z tym prostowaniem kalendarza chodziło mi o to, żebyś np dziś przyjęła ostatnią tabletkę z blistra, żeby kalendarz na opakowaniu zgadzał się z rzeczywistym. Bo do końca opakowania jest mnostwo okazji, żeby w biegu zapomnieć, że środowa tabletka to jednak wtorkowa i oczywiscie na koncu pamiętać, że nowe opakowanie trzeba zacząć dzień wczesniej niż zwykle.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Ps. po to jest forum, żeby pytać, więc pytaj śmiało. Oczywiście przyznaję, nie zawsze jestem miła, bo nie zawsze pytają dziewczyny, z którymi mam o czym rozmawiać (np. ulotki na oczy nie widziały)
To akurat drugi tydzień. Widziałam ten schemat, ale na mojej ulotce odnosi się do sytuacji, w której tabletkę pominięto i przypomniano sobie o tym po 12 godzinach. Co do mojej sytuacji to wiedziałam, że muszę przyjąć tabsa jak najszybciej, natomiast nie napisano właśnie jak postępować do końca blistra (z tymi 20 dniami). Chyba, że napisano, tylko gorączka odebrała mi zdolność czytania ze zrozumieniem W każdym razie już wszystko jasne, jakoś nie mogłam wcześniej załapać, że ostatnią tabletkę mogę przyjąć dowolnego dnia... Bardzo dziękuję za pomoc

Ps. Jak patrzę na co poniektóre posty, to doskonale cię rozumiem
TaliaWho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 16:30   #768
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez TaliaWho Pokaż wiadomość
To akurat drugi tydzień. Widziałam ten schemat, ale na mojej ulotce odnosi się do sytuacji, w której tabletkę pominięto i przypomniano sobie o tym po 12 godzinach. Co do mojej sytuacji to wiedziałam, że muszę przyjąć tabsa jak najszybciej, natomiast nie napisano właśnie jak postępować do końca blistra (z tymi 20 dniami). Chyba, że napisano, tylko gorączka odebrała mi zdolność czytania ze zrozumieniem W każdym razie już wszystko jasne, jakoś nie mogłam wcześniej załapać, że ostatnią tabletkę mogę przyjąć dowolnego dnia... Bardzo dziękuję za pomoc

Ps. Jak patrzę na co poniektóre posty, to doskonale cię rozumiem
Trzeci tydzien 21. tabletke traktujesz jako pominietą.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 18:30   #769
weerciaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Czy mogę być w ciąży?

Ostatni okres miałam od 28.01 do 1.02. Mój cykl trwa około 23 dni. 7. lutego lekarz przepisał mi mnóstwo leków, w tym antybiotyki. okres powinnam dostać w sobote 21, jednak mi się spóźnia, a ostatni raz uprawiałam seks 18, jednak zabezpieczaliśmy się. niby mam wszystkie objawy tak jak przed okresm, ale i tak się boję.. czy myślicie że mogę być w ciązy???
weerciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 21:57   #770
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez weerciaaaa Pokaż wiadomość
Ostatni okres miałam od 28.01 do 1.02. Mój cykl trwa około 23 dni. 7. lutego lekarz przepisał mi mnóstwo leków, w tym antybiotyki. okres powinnam dostać w sobote 21, jednak mi się spóźnia, a ostatni raz uprawiałam seks 18, jednak zabezpieczaliśmy się. niby mam wszystkie objawy tak jak przed okresm, ale i tak się boję.. czy myślicie że mogę być w ciązy???
A jak miałoby do tej ciąży dojść, skoro zawsze stosowaliście zabezpieczenie?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:25   #771
gargemel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej.

Jestem facet, które popadł w MEGA paranoje. Chciałbym poznać Waszą opinie co sądzicie o mojej i mojej partnerki, zaistniałem sytuacji. Otóż w lutym parę razy współżyliśmy. Za każdym razem z prezerwatywą, nigdy nie pękła ani nic. W dniach 20-22.02 powinna dostać miesiączkę. Nie ma. Kłocie jajników, skurcze, obolałe piersi, chęć na łakocie. Niby taki PMS. Ja spanikowany, kupiłem jej test i zrobiła go w poniedziałek 23.02. NEGATYWNY. Cóż mija sobie kolejny dzień cisza. W czwartek idzie do gine sprawdzić co jest grane. Co ciekawe ona jest pewna iż nie jest w ciąży, czuje że niedługo ma dostać okres natomiast ja panikuje. Jak oceniacie szanse tutaj na ciąże. Może takie szukanie opinii jest bez sensu, ale stres i paranoję mnie przerastają, defakto w czwartek będzie już wiadomo na 100% co jest. A Wy jak oceniacie szanse na ciążę ?

Pozdrawiam, spanikowany gość :O
gargemel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:28   #772
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez gargemel Pokaż wiadomość
Hej.





Jestem facet, które popadł w MEGA paranoje. Chciałbym poznać Waszą opinie co sądzicie o mojej i mojej partnerki, zaistniałem sytuacji. Otóż w lutym parę razy współżyliśmy. Za każdym razem z prezerwatywą, nigdy nie pękła ani nic. W dniach 20-22.02 powinna dostać miesiączkę. Nie ma. Kłocie jajników, skurcze, obolałe piersi, chęć na łakocie. Niby taki PMS. Ja spanikowany, kupiłem jej test i zrobiła go w poniedziałek 23.02. NEGATYWNY. Cóż mija sobie kolejny dzień cisza. W czwartek idzie do gine sprawdzić co jest grane. Co ciekawe ona jest pewna iż nie jest w ciąży, czuje że niedługo ma dostać okres natomiast ja panikuje. Jak oceniacie szanse tutaj na ciąże. Może takie szukanie opinii jest bez sensu, ale stres i paranoję mnie przerastają, defakto w czwartek będzie już wiadomo na 100% co jest. A Wy jak oceniacie szanse na ciążę ?





Pozdrawiam, spanikowany gość :O


Żadnych szans, jesli prezerwatywa była ok. Plemniki się nie teleportuja przez gumkę.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 23:09   #773
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez gargemel Pokaż wiadomość
Hej.

Jestem facet, które popadł w MEGA paranoje. Chciałbym poznać Waszą opinie co sądzicie o mojej i mojej partnerki, zaistniałem sytuacji. Otóż w lutym parę razy współżyliśmy. Za każdym razem z prezerwatywą, nigdy nie pękła ani nic. W dniach 20-22.02 powinna dostać miesiączkę. Nie ma. Kłocie jajników, skurcze, obolałe piersi, chęć na łakocie. Niby taki PMS. Ja spanikowany, kupiłem jej test i zrobiła go w poniedziałek 23.02. NEGATYWNY. Cóż mija sobie kolejny dzień cisza. W czwartek idzie do gine sprawdzić co jest grane. Co ciekawe ona jest pewna iż nie jest w ciąży, czuje że niedługo ma dostać okres natomiast ja panikuje. Jak oceniacie szanse tutaj na ciąże. Może takie szukanie opinii jest bez sensu, ale stres i paranoję mnie przerastają, defakto w czwartek będzie już wiadomo na 100% co jest. A Wy jak oceniacie szanse na ciążę ?

Pozdrawiam, spanikowany gość :O
wyluzuj chłopie, dziewczyna ma normalne objawy przed okresem .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 23:48   #774
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
wyluzuj chłopie, dziewczyna ma normalne objawy przed okresem .


Chciałabym, żeby mój facet tak się bał a nie mówił 'a tam nie zajdziesz, ja gumek nie będę używał, juz wole się w ogóle nie kochać'.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 00:31   #775
gargemel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Chciałabym, żeby mój facet tak się bał a nie mówił 'a tam nie zajdziesz, ja gumek nie będę używał, juz wole się w ogóle nie kochać'.
Ech, ogólnie mam bzika na pkt. antykoncepcji. Heh, jeszcze pamiętam jak zacząłem chodzić ze swoją partnerką to się zarzekała, że nie nie będzie brać, a ja jej mówiłem, zobaczysz będziesz. No i właśnie w czwartek po nie się wybiera plus upewnić się, że wszystko gra.
gargemel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 01:06   #776
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez gargemel Pokaż wiadomość
Ech, ogólnie mam bzika na pkt. antykoncepcji. Heh, jeszcze pamiętam jak zacząłem chodzić ze swoją partnerką to się zarzekała, że nie nie będzie brać, a ja jej mówiłem, zobaczysz będziesz. No i właśnie w czwartek po nie się wybiera plus upewnić się, że wszystko gra.


Zazdroszczę takiego faceta, co nie ma problemu z używaniem gumek, na prawdę. nie stresuj się tak, czasem wystarczyło by usiąść i pomyśleć właśnie jakim sposobem plemniki się miały niby przedostać przez gumę
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:37   #777
gargemel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Kolejny dzień sie zaczął a tu nic.
gargemel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:43   #778
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Chciałabym, żeby mój facet tak się bał a nie mówił 'a tam nie zajdziesz, ja gumek nie będę używał, juz wole się w ogóle nie kochać'.
WTF???? I ty to akceptujesz i zgadzasz się na seks??
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:10   #779
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
WTF???? I ty to akceptujesz i zgadzasz się na seks??
myślę, że to było takie hipotetyczne gadanie o tym, jak niektórzy faceci nieodpowiedzialnie reagują

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gargemel Pokaż wiadomość
Kolejny dzień sie zaczął a tu nic.
będzie dobrze, naprawdę. Mnie się kiedyś 2 tygodnie spóźniało .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 13:04   #780
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
WTF???? I ty to akceptujesz i zgadzasz się na seks??


Zazwyczaj kończy się to wejściem na chwilę we mnie i koniec albo czekaniem aż w końcu najdzie dzień, gdy ta gumkę użyje. I tak rzadko mamy okazję do seksu niestety. Nie godzę się na seks przerywany w sensie wyciągania przed i nigdy się nie zgodzę. On uważa, że od jednego spustu nie zajdę a ja się z niego śmieje, ze tak myśli. Faceci czasem są na prawdę niedouczeni Namawia mnie ciągle na tabletki a wie, że boję się ich brać i nie chce się truć. Przyczyną tego, ze nie chce ich używać jest podobno to, ze ma bardzo slabe doznania, nie czuje ciepla i mokrości.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
myślę, że to było takie hipotetyczne gadanie o tym, jak niektórzy faceci nieodpowiedzialnie reagują

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------







będzie dobrze, naprawdę. Mnie się kiedyś 2 tygodnie spóźniało .


Hipotetyczne też
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.