Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-03, 14:42   #931
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi pomóc? Nurtuje mnie jedna sprawa. Mam 24 lata,ZAWSZE mialam obfite miesiączki, ale nieregularne.Czasem co 28 dni, a czasem 23. Ta ktora mam w tej chwili jest b. skąpa. Tylko przy korzystaniu z toalety leci krew, takie skrzepy, a podpaski moge w sumie nie zmieniac cały dzień.
Czy to jest powód do obaw? Zawsze sie zabezpieczamy z chłopakiem, nie bylo zadnej ryzykownej sytuacji i mialam wszystkie objawy przed miesiaczkowe, które zawsze mam.
Co moze powodowac tak skąpą miesiaczke?
Zdarza się. Gdyby następna była bardzo skąpa, wybrałabym się do lekarza.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 17:42   #932
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

ale az tak skapa? ze nie potrzebuje zmieniac podpaski;/? czy to moze byc spowodowane infekcja? Jestem przeziębiona..
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 18:36   #933
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Potrzebujesz zmieniać, bosze, nie zmieniasz podpasek regularnie przy nawet plemieniu?

To temat o ciąży. Zapytaj o zdrowie na ginekologii, uzyskasz lepsze odpowiedzi, chociaż no wiemy tylko tyle, ze skapa, dla mnie to nic takiego. A od diagnozy przez internet jeszcze lepszy jest prawdziwy lekarz, jeśli serio cie to aż tak niepokoi.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-04-03 o 18:37
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 20:11   #934
idkaa27
Przyczajenie
 
Avatar idkaa27
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Kochane wizazanki! Krótko i zwięzle - okres bardzo nieregularny, ostatni miałam we wrześniu 2014, spowodowane cześciowo moja waga. Uprawiam seks, z zabezpieczeniem. Pytanie brzmi: czy infekcja intymna moze wpłynąć na posiadanie okresu? Niby nie mam problemów intymnych, ale od czasu do czasu zdarzają sie upławy (biorę tabletki dopochwowe typu iladian). To dlatego mogę owego okresu nie posiadać? Czy to jednak rak albo ciąża? ps. Mam 18 lat, pierwsza miesiączka w wieku 16 - mowie, bo czytałam, ze pierwsze lata miesiączki mogą byc wybitnie nieregularne.
idkaa27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 22:01   #935
malutka316
Raczkowanie
 
Avatar malutka316
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dalej niż diabeł mówi dobranoc.;-)
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Proszę o radę.. Ostatni "normalny" okres miałam 29 listopada 2014. Ku mojemu zaskoczeniu 19 grudnia dostałam kolejny i tak później co 21 dni kolejne. Cykle zawsze miałam mniej więcej regularne 28-29 dni. W porywach zdarzyło się że cykl wydłużył się do 35 ale to bardzo rzadko. Ten który dostałam w grudniu i następne przestały być bolesne, tylko znikome uczucie bólu, mam wrażenie że stały się skąpsze ale trwały nadal po 5 dni. Po drugiej takiej miesiączce zrobiłam test który był negatywny. jednak wciąż nie daje mi to spokoju. Czy to może być ciąża? nie mam żadnych objawów typu bolące piersi itp. Już się tyle naczytałam o krwawieniach doczesnych czy innych mogących być przy ciąży że chyba zaczełam ją sobie wkręcać. Niby krwawienie jest prawie takie jak zawsze, występuje regularnie więc czy to powód do zmartwień że coś mi dolega bądź jestem w ciąży. Nigdy nie miałam takich zmian w miesiączce a przy pierwszej ciąży po prostu przestałam miesiączkować i od razu wiedziałam że to to. Z góry dziękuje
malutka316 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 22:12   #936
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez idkaa27 Pokaż wiadomość
Kochane wizazanki! Krótko i zwięzle - okres bardzo nieregularny, ostatni miałam we wrześniu 2014, spowodowane cześciowo moja waga. Uprawiam seks, z zabezpieczeniem. Pytanie brzmi: czy infekcja intymna moze wpłynąć na posiadanie okresu? Niby nie mam problemów intymnych, ale od czasu do czasu zdarzają sie upławy (biorę tabletki dopochwowe typu iladian). To dlatego mogę owego okresu nie posiadać? Czy to jednak rak albo ciąża? ps. Mam 18 lat, pierwsza miesiączka w wieku 16 - mowie, bo czytałam, ze pierwsze lata miesiączki mogą byc wybitnie nieregularne.
Rak. Z pewnoscią.

Jest kwiecień. Od wrzesnia nie masz okresu i nie poszlas do ginekologa?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 22:55   #937
idkaa27
Przyczajenie
 
Avatar idkaa27
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Rak. Z pewnoscią.

Jest kwiecień. Od wrzesnia nie masz okresu i nie poszlas do ginekologa?

Po pierwsze - nie rozumiem, po co te złośliwości. Szukam doraźnej porady od starszych i bardziej doświadczonych ludzi, a nie popisu umiejętności z dziedziny ironizacji wiadomosci wirtualnych.

Po drugie - owszem, mamy kwiecień, ale jak napisałam wyżej mam nieregularne miesiączki od dawna, a moj lekarz (rodzinny, ale darze go zaufaniem) stwierdził, ze a) na początku moze to byc normalne, ze okres pojawia sie raz na x miesięcy, b) zrzucił to na moja figurę (mam nadwagę, ale nie aż tak znacząca) i po prostu uwierzyłam. Dodać do tego dziewczyny, które borykają sie z tym samym problemem i spokoj duszy gotowy. Teraz zwyczajnie zastanowiło mnie, czy infekcja intymna (zdarzają mi sie takowe, bo ciagle biorę antybiotyki ze względu na przeziebienia, zapalenia ucha etc.), która jest generalnie do zwalczenia aptecznymi środkami bez recepty moze wpłynąć na moj zanik okresu.
idkaa27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 22:59   #938
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez idkaa27 Pokaż wiadomość
Po pierwsze - nie rozumiem, po co te złośliwości. Szukam doraźnej porady od starszych i bardziej doświadczonych ludzi, a nie popisu umiejętności z dziedziny ironizacji wiadomosci wirtualnych.

Po drugie - owszem, mamy kwiecień, ale jak napisałam wyżej mam nieregularne miesiączki od dawna, a moj lekarz (rodzinny, ale darze go zaufaniem) stwierdził, ze a) na początku moze to byc normalne, ze okres pojawia sie raz na x miesięcy, b) zrzucił to na moja figurę (mam nadwagę, ale nie aż tak znacząca) i po prostu uwierzyłam. Dodać do tego dziewczyny, które borykają sie z tym samym problemem i spokoj duszy gotowy. Teraz zwyczajnie zastanowiło mnie, czy infekcja intymna (zdarzają mi sie takowe, bo ciagle biorę antybiotyki ze względu na przeziebienia, zapalenia ucha etc.), która jest generalnie do zwalczenia aptecznymi środkami bez recepty moze wpłynąć na moj zanik okresu.
To nie są zlosliwosci to trzask moich opadających rąk w zetknięciu z podłogą.

Darzysz lekarza zaufaniem? Super swietnie. A teraz pytanie za 100 pkt zbadał cie w jakikolwiek sposob?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 23:01   #939
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Najbardziej mi się spodobała Twoja umiejętność ironizacji Paulincia
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 23:04   #940
idkaa27
Przyczajenie
 
Avatar idkaa27
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To nie są zlosliwosci to trzask moich opadających rąk w zetknięciu z podłogą.

Darzysz lekarza zaufaniem? Super swietnie. A teraz pytanie za 100 pkt zbadał cie w jakikolwiek sposob?

Tak, czaje, ze jestem "lekarską dziewicą", bo w wieku 18 lat nie byłam u ginekologa, ale mimo moich wiadomosci wciąż nie uzyskałam odpowiedzi na postawione przeze mnie pytanie. Do ginekologa i tak wybrać sie musze, ale moze niekoniecznie w tej chwili, bo juz troche późno sie zrobiło.
idkaa27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 23:25   #941
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez idkaa27 Pokaż wiadomość
Tak, czaje, ze jestem "lekarską dziewicą", bo w wieku 18 lat nie byłam u ginekologa, ale mimo moich wiadomosci wciąż nie uzyskałam odpowiedzi na postawione przeze mnie pytanie. Do ginekologa i tak wybrać sie musze, ale moze niekoniecznie w tej chwili, bo juz troche późno sie zrobiło.
I serio od wrzesnia nie przyszlo ci do glowy, zeby pojsc do ginekologa?
Wiesz, nieregularne cykle a zanik miesiaczki na tyle miesiecy to NIE JEST to samo.

Infekcje moga zmienic dlugosc cyklu. Owszem, ale infekcje tez masz od wrzesnia? Ta informacja nie zwalnia cie od wizyty u ginekologa w zadnym stopniu. U ginekologa a nie u jakiegos rodzinnego Mietka z bloku obok.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Najbardziej mi się spodobała Twoja umiejętność ironizacji Paulincia
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 23:53   #942
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Zwykla infekcja nie zatrzyma miesiaczki. Ale Paulina - proszę, nie przesadzaj ze zlosliwosciami. W niektórych miejscach nie da sie dostac do gina na cito, czas oczekiwania 3-4 miesiące to standard. A biorąc pod uwagę fakt, że dziewczyna miesiaczkuje od 2 lat - nie straszylabym jej. Naprawdę, nie kazdy musi miec idealne cykle od samego początku. Mloda dziewczyna się stresuje (i to nie z glupoty) i nie ma potrzeby jej dowalac.
Idkaa - trudno diagnozowac przez internet. Sama męczę się z infekcjami ale nigdy nie mialam zaburzen miesiaczki, nie licząc jednorazowych, kilkudniowych opoznien. Powinnas pojsc do ginekologa, imho zwykle badanie to i tak za malo, wiec nie daj sie zbyc na zasadzie "Przejdzie, nastepna!". Trzymaj sie.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 08:34   #943
idkaa27
Przyczajenie
 
Avatar idkaa27
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Zwykla infekcja nie zatrzyma miesiaczki. Ale Paulina - proszę, nie przesadzaj ze zlosliwosciami. W niektórych miejscach nie da sie dostac do gina na cito, czas oczekiwania 3-4 miesiące to standard. A biorąc pod uwagę fakt, że dziewczyna miesiaczkuje od 2 lat - nie straszylabym jej. Naprawdę, nie kazdy musi miec idealne cykle od samego początku. Mloda dziewczyna się stresuje (i to nie z glupoty) i nie ma potrzeby jej dowalac.
Idkaa - trudno diagnozowac przez internet. Sama męczę się z infekcjami ale nigdy nie mialam zaburzen miesiaczki, nie licząc jednorazowych, kilkudniowych opoznien. Powinnas pojsc do ginekologa, imho zwykle badanie to i tak za malo, wiec nie daj sie zbyc na zasadzie "Przejdzie, nastepna!". Trzymaj sie.

Serdecznie dziękuje dobrze, ze jednak na wizażu są jeszcze mili ludzie!
idkaa27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 10:09   #944
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Zwykla infekcja nie zatrzyma miesiaczki. Ale Paulina - proszę, nie przesadzaj ze zlosliwosciami. W niektórych miejscach nie da sie dostac do gina na cito, czas oczekiwania 3-4 miesiące to standard. A biorąc pod uwagę fakt, że dziewczyna miesiaczkuje od 2 lat - nie straszylabym jej. Naprawdę, nie kazdy musi miec idealne cykle od samego początku. Mloda dziewczyna się stresuje (i to nie z glupoty) i nie ma potrzeby jej dowalac.
Idkaa - trudno diagnozowac przez internet. Sama męczę się z infekcjami ale nigdy nie mialam zaburzen miesiaczki, nie licząc jednorazowych, kilkudniowych opoznien. Powinnas pojsc do ginekologa, imho zwykle badanie to i tak za malo, wiec nie daj sie zbyc na zasadzie "Przejdzie, nastepna!". Trzymaj sie.
Ale ona nie jest umowiona do gina, nie badz adwokatem.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 11:34   #945
loud
Raczkowanie
 
Avatar loud
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: EP
Wiadomości: 257
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Pierwszy raz kochaliśmy się 15 lutego, ale bez zabezpieczenia, trwało to kilka minut i partner nie doszedł w srodku, pozniej spóźniał mi się okres , robiłałam testy i negatywne , a gdy już okres dostałam rozpoczęłam pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych,
Kolejny kres dostałam nie z odstawienia lecz dwa dni przed (w czwartek nie w sobote), następne opakowanie zaczęłam zgodnie z planowaniem czyli w sobotę.
W tym miesiąca również okres dostałam dwa dni przed czyli w czwartek (26.03) i trwał tylko do wtorku (bardzo obfity). Co mnie martwi , kochaliśmy się 21.03 i 22 .03 w czasie gdy nie czułam się dobrze i brałam węgiel i miałam wczesniej biegunke. Jednka partner nie dochodził we mnie.
Teraz od kilku dni mam problemy żołądkowe, ,niestawnosc , wymioty i przelewanie w brzuchui wmawiam sobie ze mogę być w ciązy…
Istnieje duż szansa że jestem?
Test zrobię dopiero jutro
__________________
I tura ----> do 65 kg MISSION COMPLETED
II tura ----> 65-64-63-62-61--59-58-57-56-55
loud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 12:47   #946
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ale ona nie jest umowiona do gina, nie badz adwokatem.
A Ty nie bądź wredna. Tym bardziej, ze rozmawiamy o nastolatce, a nie doroslej kobiecie.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 12:51   #947
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
A Ty nie bądź wredna. Tym bardziej, ze rozmawiamy o nastolatce, a nie doroslej kobiecie.
Nie jestem wredna dziewczyna ma 18 lat i nie idzie do ginekologa mimo braku miesiaczki od ponad pol roku. Jak chcesz to glaszcz po glowie. Ja nie zamierzam.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 12:56   #948
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie jestem wredna dziewczyna ma 18 lat i nie idzie do ginekologa mimo braku miesiaczki od ponad pol roku. Jak chcesz to glaszcz po glowie. Ja nie zamierzam.
Mozna powiedzieć normalnie, ze powinna isc do ginekologa, mozna rzucac sarkazmem i ironia. To jej bardziej nie pomoze. A jesli nigdy nie miała regularnych raz w miesiącu przez dluzszy czas to się nie dziwie, ze jeszcze do lekarza nie poszla.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:04   #949
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez loud Pokaż wiadomość
Pierwszy raz kochaliśmy się 15 lutego, ale bez zabezpieczenia, trwało to kilka minut i partner nie doszedł w srodku, pozniej spóźniał mi się okres , robiłałam testy i negatywne , a gdy już okres dostałam rozpoczęłam pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych,
Kolejny kres dostałam nie z odstawienia lecz dwa dni przed (w czwartek nie w sobote), następne opakowanie zaczęłam zgodnie z planowaniem czyli w sobotę.
W tym miesiąca również okres dostałam dwa dni przed czyli w czwartek (26.03) i trwał tylko do wtorku (bardzo obfity). Co mnie martwi , kochaliśmy się 21.03 i 22 .03 w czasie gdy nie czułam się dobrze i brałam węgiel i miałam wczesniej biegunke. Jednka partner nie dochodził we mnie.
Teraz od kilku dni mam problemy żołądkowe, ,niestawnosc , wymioty i przelewanie w brzuchui wmawiam sobie ze mogę być w ciązyâ�Ś
Istnieje duż szansa że jestem?
Test zrobię dopiero jutro
Szanse raczej male, ale sa jesli tabletki nie zdazyly sie wchlonac, ale nie panikowalabym az tak bardzo jeśli partner nie konczyl w srodku, no ale prawdopodobienstwo jest. Możesz powiedzieć ile godzin od przyjęcia tabletki wystepowaly biegunki? A te objawy to prędzej reakcja organizmu na tabletki niz ciąża

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-04-06 o 13:07
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 14:43   #950
idkaa27
Przyczajenie
 
Avatar idkaa27
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie jestem wredna dziewczyna ma 18 lat i nie idzie do ginekologa mimo braku miesiaczki od ponad pol roku. Jak chcesz to glaszcz po glowie. Ja nie zamierzam.

Chciałam tylko zauwazyc, ze w większości ludzie tutaj szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a nie proszą sie o osąd osób im nieznajomych. Ja osobiście mam w głębokim poważaniu, jeśli jestes dla mnie wredna (bo jestes, no niestety) - byc moze masz problemy z komunikacja międzyludzką i nie potrafisz inaczej, ale możesz tez trafić na osobę, której bedzie przez Ciebie wybitnie przykro i zrobi cos głupiego ludzie są różni, nie mozna podchodzić do wszystkich w ten sam sposób.
Tym samym dziękuje za MIŁE przekazanie informacji i proszę, aby moj wątek w tej chwili sie zakończył nie ma co klocic - ja prosiłam o radę, a nie dobitne udowadnianie mi, ze jestem głupia, bo nie poszłam do ginekologa. Chodzi tu i o czytanie ze zrozumieniem, i o dobre wychowanie. Raz jeszcze dziękuje!
idkaa27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 14:56   #951
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez idkaa27 Pokaż wiadomość
Chciałam tylko zauwazyc, ze w większości ludzie tutaj szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a nie proszą sie o osąd osób im nieznajomych. Ja osobiście mam w głębokim poważaniu, jeśli jestes dla mnie wredna (bo jestes, no niestety) - byc moze masz problemy z komunikacja międzyludzką i nie potrafisz inaczej, ale możesz tez trafić na osobę, której bedzie przez Ciebie wybitnie przykro i zrobi cos głupiego ludzie są różni, nie mozna podchodzić do wszystkich w ten sam sposób.
Tym samym dziękuje za MIŁE przekazanie informacji i proszę, aby moj wątek w tej chwili sie zakończył nie ma co klocic - ja prosiłam o radę, a nie dobitne udowadnianie mi, ze jestem głupia, bo nie poszłam do ginekologa. Chodzi tu i o czytanie ze zrozumieniem, i o dobre wychowanie. Raz jeszcze dziękuje!
A nam chodzi o to żeby uświadomić głupie nastki co jest ważniejsze. A sama głupota to już Twój biznes.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 15:15   #952
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez idkaa27 Pokaż wiadomość
Chciałam tylko zauwazyc, ze w większości ludzie tutaj szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a nie proszą sie o osąd osób im nieznajomych. Ja osobiście mam w głębokim poważaniu, jeśli jestes dla mnie wredna (bo jestes, no niestety) - byc moze masz problemy z komunikacja międzyludzką i nie potrafisz inaczej, ale możesz tez trafić na osobę, której bedzie przez Ciebie wybitnie przykro i zrobi cos głupiego ludzie są różni, nie mozna podchodzić do wszystkich w ten sam sposób.
Tym samym dziękuje za MIŁE przekazanie informacji i proszę, aby moj wątek w tej chwili sie zakończył nie ma co klocic - ja prosiłam o radę, a nie dobitne udowadnianie mi, ze jestem głupia, bo nie poszłam do ginekologa. Chodzi tu i o czytanie ze zrozumieniem, i o dobre wychowanie. Raz jeszcze dziękuje!
Po pierwsze jak potrzebujesz psychoanalizy to trafilas pod zly adres. Po drugie nie napisalam, ze jestes glupia. Po trzecie, jesli wyciagnelas taki wniosek to moze przeczytalas swoj post jeszcze raz, w szczegolnosci pytanie na temat raka. Po czwarte nie zalezy mi zeby calemu swiatu bylo milo. Life is brutal
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:50   #953
loud
Raczkowanie
 
Avatar loud
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: EP
Wiadomości: 257
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Szanse raczej male, ale sa jesli tabletki nie zdazyly sie wchlonac, ale nie panikowalabym az tak bardzo jeśli partner nie konczyl w srodku, no ale prawdopodobienstwo jest. Możesz powiedzieć ile godzin od przyjęcia tabletki wystepowaly biegunki? A te objawy to prędzej reakcja organizmu na tabletki niz ciąża

tak na prawdę to tabletki zazywam o 23 a biegunki raczej przez dzień i to nie bardzo ostre
__________________
I tura ----> do 65 kg MISSION COMPLETED
II tura ----> 65-64-63-62-61--59-58-57-56-55
loud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 22:31   #954
gab123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cześć, jestem z chlopakiem już ponad rok i ostatnio bawiłam się jego penisem ale nie doszedł (był już blisko) i po 20 min wszedł we mnie (bez wytrysku) i moje pytanie jest takie: czy jezeli wypadł mi pierwszy dzień średniego prawdopobobieństwa ciąży jest możliwośc zajścia w ciąze ?

P.S. Dzisiaj jest dzień po tym co się stało i strasznie bolą mnie jajniki.
gab123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 00:26   #955
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez loud Pokaż wiadomość
tak na prawdę to tabletki zazywam o 23 a biegunki raczej przez dzień i to nie bardzo ostre
To ja bym nie panikowala, bo tabletki mialy czas się wchlonac.

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Cytat:
Napisane przez gab123 Pokaż wiadomość
Cześć, jestem z chlopakiem już ponad rok i ostatnio bawiłam się jego penisem ale nie doszedł (był już blisko) i po 20 min wszedł we mnie (bez wytrysku) i moje pytanie jest takie: czy jezeli wypadł mi pierwszy dzień średniego prawdopobobieństwa ciąży jest możliwośc zajścia w ciąze ?

P.S. Dzisiaj jest dzień po tym co się stało i strasznie bolą mnie jajniki.
Bolą jajniki. Objawy ciąży nie występuja następnego dnia! Wszedl? Wszdl czy uprawialiscie seks? Czy może to kolejne wszedl ale na chwilke? No ja tu szans zs bardzo nie widzę, pytanie po co tylko wchodzić padlo tu juz milion razy. Bez odpowiedzi.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 07:36   #956
misiaa9489
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Czy mogę być w ciąży?

Tabletki antykoncepcyjne biorę codziennie o 19. W niedzielę rano kochałam się z chłopakiem, a wieczorem i wczoraj zapomniałam wziąć tabletki. Wezmę dopiero dzisiaj o 19. Czy mogę być już w ciąży?
misiaa9489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 07:44   #957
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Ekhem, biorąc pod uwagę, ze antykoncepcja stosowana prawidłowo nie daje 100% gwarancji, tak.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 07:48   #958
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Ekhem, biorąc pod uwagę to, że są zbiorcze...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 08:10   #959
ladyanabel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 116
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

A tak przy okazji mam pytanie ja codziennie o 20;45 biore tabletki jednoskladnikowe, ale czasem wezme 3min wczesniej a raz 10min za pozno, moje pytanie- czy to ma jakis wplyw na skutecznosc?;p
ladyanabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 08:44   #960
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Nie masz w żołądku zegarka, który jak weźmiesz 10 min później da sygnał "za późno, już nie trawimy dzisiaj tabletki"
Jasne, że to nie ma wpływu.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.