Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-18, 12:01   #1021
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Czemu wątpisz w miesiączkę? Nie znam się na NPR, ale dla mnie sytuacja jest prosta - masz miesiączkę (tym bardziej, ze sama mówisz że obfitą - więc to nie jest plamienie) = nie jesteś w ciąży. Nie schizuj.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:44   #1022
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Czemu wątpisz w miesiączkę? Nie znam się na NPR, ale dla mnie sytuacja jest prosta - masz miesiączkę (tym bardziej, ze sama mówisz że obfitą - więc to nie jest plamienie) = nie jesteś w ciąży. Nie schizuj.
Nie schizuję, nie wiem, skąd wyciągnęłaś takie wnioski, po prostu pytam. Rozmawiałam z moją koleżanką - położną - podobno zdarzają się ciąże, gdzie pierwsza miesiączka jest bardzo obfita. Chciałam tylko zobaczyć, czy może któraś z Was znająca się na NPR o czymś takim słyszała/ sama doświadczyła.

Coś w tym jest ostatnio - niemal każde pytanie tutaj spotyka się z uszczypliwością, aż strach się wypowiadać.
Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:47   #1023
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Nie schizuję, nie wiem, skąd wyciągnęłaś takie wnioski, po prostu pytam. Rozmawiałam z moją koleżanką - położną - podobno zdarzają się ciąże, gdzie pierwsza miesiączka jest bardzo obfita. Chciałam tylko zobaczyć, czy może któraś z Was znająca się na NPR o czymś takim słyszała/ sama doświadczyła.

Coś w tym jest ostatnio - niemal każde pytanie tutaj spotyka się z uszczypliwością, aż strach się wypowiadać.
Jak mówi, ze w trakcie ciąży możesz mieć okres to proponuję jej nie słuchać bo widocznie tego dnia, gdy tego uczyli rzucała kamieniami w uczelnią zamiast siedzieć na zajęciach i nie ma bladego pojęcia na ten temat.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:52   #1024
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jak mówi, ze w trakcie ciąży możesz mieć okres to proponuję jej nie słuchać bo widocznie tego dnia, gdy tego uczyli rzucała kamieniami w uczelnią zamiast siedzieć na zajęciach i nie ma bladego pojęcia na ten temat.
Rozumiem, że Ty też skończyłaś uczelnię medyczną i pracujesz od półtora roku w szpitalu klinicznym?
Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:55   #1025
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Nie schizuję, nie wiem, skąd wyciągnęłaś takie wnioski, po prostu pytam. Rozmawiałam z moją koleżanką - położną - podobno zdarzają się ciąże, gdzie pierwsza miesiączka jest bardzo obfita. Chciałam tylko zobaczyć, czy może któraś z Was znająca się na NPR o czymś takim słyszała/ sama doświadczyła.

Coś w tym jest ostatnio - niemal każde pytanie tutaj spotyka się z uszczypliwością, aż strach się wypowiadać.
Stawiam na nie.

A uszczypliwość niektórych bierze się stąd, że dziewczyny wpadają tutaj z szalonymi pomysłami (otarł się o moje wargi, jestem w ciąży? ocieraliśmy się o siebie w ubraniu, jestem w ciąży? mam miesiączkę, jestem w ciąży?).

Ty obserwujesz cykl, współżyłaś w niepłodne, testy negatywne - raczej nie jesteś w ciąży.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:57   #1026
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Stawiam na nie.

A uszczypliwość niektórych bierze się stąd, że dziewczyny wpadają tutaj z szalonymi pomysłami (otarł się o moje wargi, jestem w ciąży? ocieraliśmy się o siebie w ubraniu, jestem w ciąży? mam miesiączkę, jestem w ciąży?).

Ty obserwujesz cykl, współżyłaś w niepłodne, testy negatywne - raczej nie jesteś w ciąży.
Bardzo dziękuję za wypowiedź w przyjaznym tonie. Schizowanie kojarzy mi się z panicznym strachem przed ciążą - ja się nie boję, ewentualnie chciałabym wiedzieć, czy powinnam może trochę się w razie czego za siebie wziąć, tj. ograniczyć kawę, odstawić alkohol itd., na wypadek gdyby jednak Pomierzę jeszcze kilka dni i zobaczymy, przejdę się może do lekarza, czy to nie jakaś infekcja.
Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:01   #1027
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Pomylka

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-04-18 o 14:04
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 14:46   #1028
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Rozumiem, że Ty też skończyłaś uczelnię medyczną i pracujesz od półtora roku w szpitalu klinicznym?
Chciałam tylko zaznaczyć, że to że ktoś skończył szkołę nie znaczy, że jest specjalistą a jak ktoś w tak podstawowych sprawach pierdzieli takie głupoty to wybacz, ale odradzałabym takiego lekarza/położną/pielęgniarkę każdemu.
I skoro nie zapaliła Ci się lampka, że nie ma czegoś takiego jak okres w ciąży to wróć do gimnazjum na lekcje biologii
W ciąży nie jesteś, śpij spokojnie i ciesz się kawą.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:50   #1029
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Chciałam tylko zaznaczyć, że to że ktoś skończył szkołę nie znaczy, że jest specjalistą a jak ktoś w tak podstawowych sprawach pierdzieli takie głupoty to wybacz, ale odradzałabym takiego lekarza/położną/pielęgniarkę każdemu.
I skoro nie zapaliła Ci się lampka, że nie ma czegoś takiego jak okres w ciąży to wróć do gimnazjum na lekcje biologii
W ciąży nie jesteś, śpij spokojnie i ciesz się kawą.
Ano właśnie, zgadzam się z Tobą

Dziwią mnie pytania pt "mam okres, zrobilam dwa testy, mogę być w ciąży??? " i czasem już brakuje mi cierpliwości...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 18:52   #1030
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Rozumiem, że Ty też skończyłaś uczelnię medyczną i pracujesz od półtora roku w szpitalu klinicznym?
Bez urazy, ale lykasz brednie jak mlodziutki pelikan. To, ze twoja kolezanka skonczyla uczelnie medyczną, nie spowoduje ze nagle biologia kobiety sie zmieni. A to, ze pracuje w szpitalu klinicznym moze spowodowac jedynie szkody dla kobiet, ktore spotkają taką polozną na swojej drodze. Sory, ale taka jest prawda. Zacznij uzywac szarych komórek.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:45   #1031
letty21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej dziewczyny nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale mam taki problem : w piątek koło północy czyli jakby już w sobotę (tydzień temu) odbył się stosunek z dojściem w środku. W niedzielę zapomniałam przyjąć 5 tabletkę z pierwszego rządku, którą przyjęłam następnego dnia z kolejną ale od pominięcia minęło grubo ponad 12 godzin. Teraz strasznie się denerwuje czy mogło dojść do zapłodnienia ponieważ podobno pierwszy tydzień jest najbardziej niebezpieczny. Na testy jeszcze za wcześnie bo miesiączka wypada mi za jakieś niecałe 2 tygodnie. Od trzech dni czuje od czasu do czasu bóle jak przed miesiączka jednak bardziej delikatniejsze oraz temperatura waha mi się od 37-37,5. Co o tym myślicie?
letty21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 09:50   #1032
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

No mogło dojść do zapłodnienia.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:51   #1033
letty21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

a myślisz ze to mogą być pierwsze objawy?
letty21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:52   #1034
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Nie wiem, nie jestem lekarzem. Można zrobić test, ale chyba jeszcze za wcześnie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:52   #1035
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez letty21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale mam taki problem : w piątek koło północy czyli jakby już w sobotę (tydzień temu) odbył się stosunek z dojściem w środku. W niedzielę zapomniałam przyjąć 5 tabletkę z pierwszego rządku, którą przyjęłam następnego dnia z kolejną ale od pominięcia minęło grubo ponad 12 godzin. Teraz strasznie się denerwuje czy mogło dojść do zapłodnienia ponieważ podobno pierwszy tydzień jest najbardziej niebezpieczny. Na testy jeszcze za wcześnie bo miesiączka wypada mi za jakieś niecałe 2 tygodnie. Od trzech dni czuje od czasu do czasu bóle jak przed miesiączka jednak bardziej delikatniejsze oraz temperatura waha mi się od 37-37,5. Co o tym myślicie?
Krwawienie. Nie miesiaczka. Mozesz byc w ciazy i dodatkowo powinnas stosowac antykoncepcje mechaniczna przez 7 dni. Zapewne masz to w ulotce.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:54   #1036
letty21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Tak tak mam
letty21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 11:43   #1037
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za wypowiedź w przyjaznym tonie. Schizowanie kojarzy mi się z panicznym strachem przed ciążą - ja się nie boję, ewentualnie chciałabym wiedzieć, czy powinnam może trochę się w razie czego za siebie wziąć, tj. ograniczyć kawę, odstawić alkohol itd., na wypadek gdyby jednak Pomierzę jeszcze kilka dni i zobaczymy, przejdę się może do lekarza, czy to nie jakaś infekcja.


Moja koleżanka (w sumie prawie przyjaciółka) nie ma okrsu od 3 miesięcy (!), dwa testy negatywne, idzie jutro na test z krwi, a gdy spytałam, czemu nie poszła wcześniej, powiedziała, że "bała się". Nie rozmawiała o tym z facetem, nie mają środków na dziecko, ona nie lubi dzieci.
Gdy spytałam, czy są szanse na ciąże i czy były jakieś sytuacje, w których mogłoby dojść do zapłodnienia, powiedziała, że tak
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 13:18   #1038
kamikami2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam! Dziewczyny chciałabym się Was poradzić Mój cykl trwa 26 dni. W 11 dc współżyłam bez zabezpieczenia (do końca). Kilka dni po stosunku zaczęłam źle się czuć- niesamowite kłucie obydwóch jajników ciągnące aż do pachwin,bóle podbrzusza. Na pocżątku pojawiła duża ilość przezroczystej, ciągnącej wydzieliny, czasami z domieszką pomarańczowej/brązowej. Z czasem upławy stały się bardziej mleczne i gęste.teraz są gęste i białe. Rano mam lekkie mdłości,które nasilają się szczególnie po papierosach.Od wczoraj mogę jeść ile wlezie Do okresu jeszcze ok. 4 dni. Wcześniej objawy pezd jego nadejściem były podobne lecz nie takie same. Bóle troszeczkę ustały, natomiast odczuwam kłucia w piersiach. Czy wiecie może czy to są pewne oznaki ciąży czy może być to coś innego. Z góry dziękuję

Edytowane przez kamikami2
Czas edycji: 2015-04-20 o 13:36
kamikami2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:16   #1039
letty21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny, dzisiaj byłam na badaniach hcg Total ilościowo. Od stosunku minęło dopiero 9 dni a od prawdopodnego zapłodnienia 7-8. Hcg wyszło mi <2. Czy to oznacza że na 100% ciąży nie ma? No bo dlaczego nie napisali poprostu 0 tylko tak jakby tam jakaś wartość była tylko mniejsza od 2? Nie wiem co o tym myśleć, powtórzyć test za.2-3 dni?
letty21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 16:37   #1040
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamikami2 Pokaż wiadomość
Witam! Dziewczyny chciałabym się Was poradzić Mój cykl trwa 26 dni. W 11 dc współżyłam bez zabezpieczenia (do końca). Kilka dni po stosunku zaczęłam źle się czuć- niesamowite kłucie obydwóch jajników ciągnące aż do pachwin,bóle podbrzusza. Na pocżątku pojawiła duża ilość przezroczystej, ciągnącej wydzieliny, czasami z domieszką pomarańczowej/brązowej. Z czasem upławy stały się bardziej mleczne i gęste.teraz są gęste i białe. Rano mam lekkie mdłości,które nasilają się szczególnie po papierosach.Od wczoraj mogę jeść ile wlezie Do okresu jeszcze ok. 4 dni. Wcześniej objawy pezd jego nadejściem były podobne lecz nie takie same. Bóle troszeczkę ustały, natomiast odczuwam kłucia w piersiach. Czy wiecie może czy to są pewne oznaki ciąży czy może być to coś innego. Z góry dziękuję
Jeden rabin powie tak. Drugi rabin powie nie...
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 18:48   #1041
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamikami2 Pokaż wiadomość
Witam! Dziewczyny chciałabym się Was poradzić Mój cykl trwa 26 dni. W 11 dc współżyłam bez zabezpieczenia (do końca). Kilka dni po stosunku zaczęłam źle się czuć- niesamowite kłucie obydwóch jajników ciągnące aż do pachwin,bóle podbrzusza. Na pocżątku pojawiła duża ilość przezroczystej, ciągnącej wydzieliny, czasami z domieszką pomarańczowej/brązowej. Z czasem upławy stały się bardziej mleczne i gęste.teraz są gęste i białe. Rano mam lekkie mdłości,które nasilają się szczególnie po papierosach.Od wczoraj mogę jeść ile wlezie Do okresu jeszcze ok. 4 dni. Wcześniej objawy pezd jego nadejściem były podobne lecz nie takie same. Bóle troszeczkę ustały, natomiast odczuwam kłucia w piersiach. Czy wiecie może czy to są pewne oznaki ciąży czy może być to coś innego. Z góry dziękuję
Zrób test i będziesz miała pewność.
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 19:17   #1042
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamikami2 Pokaż wiadomość
WKilka dni po stosunku zaczęłam źle się czuć- niesamowite kłucie obydwóch jajników ciągnące aż do pachwin,bóle podbrzusza. Na pocżątku pojawiła duża ilość przezroczystej, ciągnącej wydzieliny, czasami z domieszką pomarańczowej/brązowej. Z czasem upławy stały się bardziej mleczne i gęste.teraz są gęste i białe.
Tia, mdłości w kilka dni po zapłodnieniu... Chyba z nerwów.

Masz pewnie infekcję.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 06:13   #1043
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez letty21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj byłam na badaniach hcg Total ilościowo. Od stosunku minęło dopiero 9 dni a od prawdopodnego zapłodnienia 7-8. Hcg wyszło mi <2. Czy to oznacza że na 100% ciąży nie ma? No bo dlaczego nie napisali poprostu 0 tylko tak jakby tam jakaś wartość była tylko mniejsza od 2? Nie wiem co o tym myśleć, powtórzyć test za.2-3 dni?
Wartość poniżej 5 oznacza, że ciąży nie ma. To samo potwierdzi ci ginekolog. Napisali - mniej niż dwa, bo tak niewielka ilość gonadotropiny kosmówkowej występować może mimo braku ciąży. Robiłam niedawno to samo badanie, wyszło mi 2.6, ginekolog potwierdził to, co ci napisałam.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:21   #1044
marchelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

pffe - odnośnie Twojego życzenia wobec mnie, nie ma wpadki nie osłodzę Ci Twojej zgorzkniałości

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Chciałam tylko zaznaczyć, że to że ktoś skończył szkołę nie znaczy, że jest specjalistą a jak ktoś w tak podstawowych sprawach pierdzieli takie głupoty to wybacz, ale odradzałabym takiego lekarza/położną/pielęgniarkę każdemu.
I skoro nie zapaliła Ci się lampka, że nie ma czegoś takiego jak okres w ciąży to wróć do gimnazjum na lekcje biologii
W ciąży nie jesteś, śpij spokojnie i ciesz się kawą.
Z Tobą serio jest coś nie tak, skoro wszystkim piszesz tak wyniosłe rady a sama co do tematu mało wiesz jeszcze kogoś wyślesz do szkoły, bo rozumiem że Ciebie nawet tam niespecjalnie chętnie widzieli. Przystopuj trochę zgorzniała kobieto bo wg Ciebie wszyscy pierdzielą głupoty a póki co sama to robisz. Wszechwiedząca, nigdy niezestresowana.

Edytowane przez marchelle
Czas edycji: 2015-04-21 o 20:18 Powód: brak cytatu i odnosi sie do innego słowa
marchelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:24   #1045
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marchelle Pokaż wiadomość
pffe - odnośnie Twojego życzenia wobec mnie, nie ma wpadki nie osłodzę Ci Twojej zgorzkniałości

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



Z Tobą serio jest coś nie tak, skoro wszystkim piszesz tak wyniosłe rady a sama co do tematu mało wiesz jeszcze kogoś wyślesz do szkoły, bo rozumiem że Ciebie nawet tam niespecjalnie chętnie widzieli. Przystopuj trochę zgorzniała kobieto bo wg Ciebie wszyscy pierdzielą głupoty a póki co sama to robisz. Wszechwiedząca, nigdy niezestresowana.
Widzę, że przygania kocioł garnkowi.
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:25   #1046
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

zgłosiłam już te urocze posty
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:26   #1047
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marchelle Pokaż wiadomość
pffe - odnośnie Twojego życzenia wobec mnie, nie ma wpadki nie osłodzę Ci Twojej zgorzkniałości

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



Z Tobą serio jest coś nie tak, skoro wszystkim piszesz tak wyniosłe rady a sama co do tematu mało wiesz jeszcze kogoś wyślesz do szkoły, bo rozumiem że Ciebie nawet tam niespecjalnie chętnie widzieli. Przystopuj trochę zgorzniała kobieto bo wg Ciebie wszyscy pierdzielą głupoty a póki co sama to robisz. Wszechwiedząca, nigdy niezestresowana.
Offtop zaznaczamy na szaro
Poza tym, serio, zluzuj majciochy bo jeszcze Ci żyłka pęknie
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 14:58   #1048
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Tia, mdłości w kilka dni po zapłodnieniu... Chyba z nerwów.



Masz pewnie infekcję.

To akurat jest mozliwe-ja sama mialam mdlosci juz gdzies w 2 tc, to zalezy od organizmu
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 15:32   #1049
coke20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej. Uprawialiśmy sex analny ze swoim chłopakiem i był wytrysk, ale wszystko najpierw poleciało na pośladki a później spłynęło na wargi. Były to dni nie płodne, biorę od miesiąca tabletki anty. Nie stosowaliśmy prezerwatywy. Może to głupie pytanie, ale czy możliwa jest ciąża? Bo wczoraj zrobiło mi się trochę jakby słabo może to przez to że za mało zjadłam + wzięłam tabletkę i pracowałam fizycznie przez kilka godzin? Może nie potrzebnie się boję, sama nie wiem, ale wolałam zapytać.

I jeszcze jedno pytanie. Gdy mam dni nie płodne a jest sytuacja jak wyżej, ale nie stosuję tabletek to jest duża szansa gdy sperma spłynie po pośladkach na wargi?
coke20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 17:02   #1050
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez coke20 Pokaż wiadomość
Hej. Uprawialiśmy sex analny ze swoim chłopakiem i był wytrysk, ale wszystko najpierw poleciało na pośladki a później spłynęło na wargi. Były to dni nie płodne, biorę od miesiąca tabletki anty. Nie stosowaliśmy prezerwatywy. Może to głupie pytanie, ale czy możliwa jest ciąża? Bo wczoraj zrobiło mi się trochę jakby słabo może to przez to że za mało zjadłam + wzięłam tabletkę i pracowałam fizycznie przez kilka godzin? Może nie potrzebnie się boję, sama nie wiem, ale wolałam zapytać.

I jeszcze jedno pytanie. Gdy mam dni nie płodne a jest sytuacja jak wyżej, ale nie stosuję tabletek to jest duża szansa gdy sperma spłynie po pośladkach na wargi?
A po co bierzesz tabletki? Dla zabawy? Wy w ogóle nie myślicie.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.