Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-01, 18:51   #1081
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez 1Madmax Pokaż wiadomość
Ma ktoś jakieś porady na uspokojenie?
Bo czuje, że dopóki tego nie zrobię to sytuacja się nie poprawi.
A sam nie masz pomysłu jak uspokoić SWOJĄ DZIEWCZYNĘ tylko obcych ludzi na wątku się pytasz?
Dla otuchy mogę opowiedzieć swoją historię sprzed tygodnia. Okres spóźnial mi się 2 tygodnie. Poszłam do gina zobaczyć co jest nie tak. okazało się że mam piękna torbiel 6 cm na jajniku która mi hamowala okres. Zero stresu jak najmniej myślenia o tym a okres przyjdzie sam Wyciągnij ja do kina albo cos, może jakaś kolacja albo kawa na mieście?

Edytowane przez Brunetka_5
Czas edycji: 2015-05-01 o 18:54
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:04   #1082
ElleMadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 73
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam i ja mam pytanie, bo sama do końca nie wiem co zrobić. Tabletki yasminelle biorę od jakichś 8 miesięcy, wszystko zawsze zgodnie z ulotką, przerwami itd. Teraz nie zrobiłam przerwy tygodniowej, ponieważ byłam na wakacjach i wolałam uniknąć okresu. Obecnie jem tabletki z 2 tygodnia i wczoraj zażyłam około 20:40, po czym po 10 min dostałam biegunki, byłam z 3 razy w toalecie w ciągu jakichś 40 min i potem już było wszystko ok. Uprawiałam seks z chłopakiem około 23:00 i potem po 4:00 rano (doszedł we mnie te dwa razy). Myślicie, że nadal byłam zabezpieczona (dzień wcześniej wzięłam tabletkę około 23:50) czy jest ryzyko (nie jestem pewna czy wydaliłam tą tabletkę po 10 minutach od zażycia). Co zrobić w takiej sytuacji? Poczekać i normalnie przyjąć następną około 21:00 czy wziąć jak najszybciej?

Edytowane przez ElleMadeleine
Czas edycji: 2015-05-05 o 09:15
ElleMadeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:05   #1083
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewuszki, kiedy najszybciej można zrobić test z krwi i być pewnym wiarygodności wyniku? Bo co źródło to opinia, od 6 do 10 dni od potencjalnego zapłodnienia.
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:06   #1084
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez martyyn Pokaż wiadomość
Dziewuszki, kiedy najszybciej można zrobić test z krwi i być pewnym wiarygodności wyniku? Bo co źródło to opinia, od 6 do 10 dni od potencjalnego zapłodnienia.
10 dni od stosunku.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:08   #1085
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez ElleMadeleine Pokaż wiadomość
Witam i ja mam pytanie, bo sama do końca nie wiem co zrobić. Tabletki yasminelle biorę od jakichś 8 miesięcy, wszystko zawsze zgodnie z ulotką, przerwami itd. Teraz nie zrobiłam przerwy tygodniowej, ponieważ byłam na wakacjach i wolałam uniknąć okresu. Obecnie jem tabletki z 2 tygodnia i wczoraj zażyłam około 20:40, po czym po 10 min dostałam biegunki, byłam z 3 razy w toalecie w ciągu jakichś 40 min i potem już było wszystko ok. Uprawiałam seks z chłopakiem około 23:00 i potem po 4:00 rano (doszedł we mnie te dwa razy). Myślicie, że nadal byłam zabezpieczona (dzień wcześniej wzięłam tabletkę około 23:50) czy jest ryzyko (nie jestem pewna czy wydaliłam tą tabletkę po 10 minutach od zażycia). Co zrobić w takiej sytuacji? Poczekać i normalnie przyjąć następną około 21:00 czy wziąć jak najszybciej?
Sama ocen czy to byla ostra biegunka czy nie. Jesli byla to zawalilas sprawe bo powinnas wziac dodatkowa tabletke
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:10   #1086
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
10 dni od stosunku.
Eeeeh, a mnie tak korci, już chciałabym wiedzieć! dzięki za info.
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:41   #1087
ElleMadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 73
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Sama ocen czy to byla ostra biegunka czy nie. Jesli byla to zawalilas sprawe bo powinnas wziac dodatkowa tabletke
Biegunka z tego co czytałam to trwa kilka dni, a u mnie było to maksymalnie 40 min, 3 razy się załatwiłam i po sprawie. Pytałam też innych osób i ponoć zanim coś trafi do żołądka to mija więcej niż 20 min + to co wydalałam było już na końcu jelit, także nie sądzę, żeby były szanse na ciążę. U mnie wystapiło to na 10 min po zażyciu tabletki, a może nawet i mniej, bo wzięłam yasminelle, położyłam się i po 3 min poleciałam do łazienki. Wzięłam kolejną, ale dopiero po niecałych 13h. No nic, zobaczymy co będzie.
ElleMadeleine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 18:45   #1088
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez ElleMadeleine Pokaż wiadomość
Biegunka z tego co czytałam to trwa kilka dni, a u mnie było to maksymalnie 40 min, 3 razy się załatwiłam i po sprawie. Pytałam też innych osób i ponoć zanim coś trafi do żołądka to mija więcej niż 20 min + to co wydalałam było już na końcu jelit, także nie sądzę, żeby były szanse na ciążę. U mnie wystapiło to na 10 min po zażyciu tabletki, a może nawet i mniej, bo wzięłam yasminelle, położyłam się i po 3 min poleciałam do łazienki. Wzięłam kolejną, ale dopiero po niecałych 13h. No nic, zobaczymy co będzie.
Jakie 20 minut do żołądka? dobre, całe 7 sekund leci Ci do żołądka to co łykniesz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:47   #1089
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez ElleMadeleine Pokaż wiadomość
Biegunka z tego co czytałam to trwa kilka dni, a u mnie było to maksymalnie 40 min, 3 razy się załatwiłam i po sprawie. Pytałam też innych osób i ponoć zanim coś trafi do żołądka to mija więcej niż 20 min + to co wydalałam było już na końcu jelit, także nie sądzę, żeby były szanse na ciążę. U mnie wystapiło to na 10 min po zażyciu tabletki, a może nawet i mniej, bo wzięłam yasminelle, położyłam się i po 3 min poleciałam do łazienki. Wzięłam kolejną, ale dopiero po niecałych 13h. No nic, zobaczymy co będzie.
Kilkudniowa biegunka to juz raczej wirusówka czytalas ulotke? W podpunkcie wymioty biegunka?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:02   #1090
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jakie 20 minut do żołądka? dobre, całe 7 sekund leci Ci do żołądka to co łykniesz.
Kiedyś pytalam o to lekarza - jesli biegunka nie jest BARDZO ostra to nie ma co schizowac, tym bardziej w ciagu kilku minut od potknięcia tabletki - ona jeszcze nie zdazyla sie dostac do jelit, a to z jelit pochodzą odchody, gdybys nie wiedziala.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:10   #1091
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Kiedyś pytalam o to lekarza - jesli biegunka nie jest BARDZO ostra to nie ma co schizowac, tym bardziej w ciagu kilku minut od potknięcia tabletki - ona jeszcze nie zdazyla sie dostac do jelit, a to z jelit pochodzą odchody, gdybys nie wiedziala.
Ja nie powiedziałam, że trzeba schizować i mogła wydalić. Ze zrozumieniem czytamy
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 21:21   #1092
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez ElleMadeleine Pokaż wiadomość
Biegunka z tego co czytałam to trwa kilka dni, a u mnie było to maksymalnie 40 min, 3 razy się załatwiłam i po sprawie. Pytałam też innych osób i ponoć zanim coś trafi do żołądka to mija więcej niż 20 min + to co wydalałam było już na końcu jelit, także nie sądzę, żeby były szanse na ciążę. U mnie wystapiło to na 10 min po zażyciu tabletki, a może nawet i mniej, bo wzięłam yasminelle, położyłam się i po 3 min poleciałam do łazienki. Wzięłam kolejną, ale dopiero po niecałych 13h. No nic, zobaczymy co będzie.
W ulotce pisze ze biegunka może wpłynąć na skuecznosc. Tabletka wchłania się ok 2 Godzin. Miałaś biegunkę w tym czasie wiec mogłaś nie być do końca zabezpieczona. Co do dalszej dyskusji o tej sprawie. skoro dyskutujesz z którego miejsca jelit jest biegunka i dyskutujesz ze się tabletka mogła wchlonac to po co to pytanie w ogóle?
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 01:25   #1093
lel97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Peeting a zapłodnienie

x

Edytowane przez lel97
Czas edycji: 2015-05-06 o 11:56
lel97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 01:35   #1094
lel97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
peeting

A więc tak, mam 17 lat, dziś był u mnie chłopak, uprawialiśmy peeting, niestety przez emocje które nas targnęły on tak jakby otarł się penisem o moje wargo sromowe. Jestem dziewicą, nigdy nie uprawiałam seksu, ale dziś niestety mam owulacje- czyli szansa na ciąże jest bardzo wysoka, a z tego co czytalam to jest mozliwe, jak myslicie ? Czy jest to możliwe ? ; /

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

przepraszam z góry za błędy
lel97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 01:36   #1095
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Peeting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez lel97 Pokaż wiadomość
A więc tak, mam 17 lat, dziś był u mnie chłopak, uprawialiśmy peeting, niestety przez emocje które nas targnęły on tak jakby otarł się penisem o moje wargo sromowe. Jestem dziewicą, nigdy nie uprawiałam seksu, ale dziś niestety mam owulacje- czyli szansa na ciąże jest bardzo wysoka, a z tego co czytalam to jest mozliwe, jak myslicie ? Czy jest to możliwe ? ; /

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

wiem ze moze dla niektorych to pytanie jest absurdalne, ale zalezy mi na odpowiedzi
Sprawdź w podręczniku do biologii jak dochodzi do zapłodnienia.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 05:22   #1096
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Peeting a zapłodnienie

Pary starają się po kilka miesięcy o ciążę, celując w dni płodne, obserwując ciało, mierząc temperaturę, a ty myślisz, że zajdziesz od potarcia penisem

Druga rzecz - skąd wiesz, że masz owulację? Rozumiem, że obserwujesz śluz, szyjkę macicy i mierzysz co rano temperaturę?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 05:27   #1097
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Peeting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Sprawdź w podręczniku do biologii jak dochodzi do zapłodnienia.
Może chociaż chłopak wie?
Znak czasów: wiedzieć co to petting, seks oralny i analny, ale nie wiedzieć jak dochodzi do zapłodnienia
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 05:31   #1098
paulicha3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 92
Dot.: Peeting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Pary starają się po kilka miesięcy o ciążę, celując w dni płodne, obserwując ciało, mierząc temperaturę, a ty myślisz, że zajdziesz od potarcia penisem

Druga rzecz - skąd wiesz, że masz owulację? Rozumiem, że obserwujesz śluz, szyjkę macicy i mierzysz co rano temperaturę?
Tak na pewno to robi zaraz po przebudzeniu, dlatego nie ma czasu na przeczytanie książki od biologii
paulicha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 08:14   #1099
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: peeting

kochana nie ten dział..to dział ślubny...



edit: przeniesiony i połączony. aniolek
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-06 o 09:20 Powód: edit.
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 08:17   #1100
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
W ulotce pisze ze biegunka może wpłynąć na skuecznosc. Tabletka wchłania się ok 2 Godzin. Miałaś biegunkę w tym czasie wiec mogłaś nie być do końca zabezpieczona. Co do dalszej dyskusji o tej sprawie. skoro dyskutujesz z którego miejsca jelit jest biegunka i dyskutujesz ze się tabletka mogła wchlonac to po co to pytanie w ogóle?
A nie do 4 godzin trzeba zakładać, że mogła się jeszcze nie wchłonąć?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 08:44   #1101
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A nie do 4 godzin trzeba zakładać, że mogła się jeszcze nie wchłonąć?
3-4h
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:29   #1102
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A nie do 4 godzin trzeba zakładać, że mogła się jeszcze nie wchłonąć?
Tak, mój błąd w cyfrach, sorki
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 07:26   #1103
agnes22222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cześć wszystkim. Jestem tutaj nowa . Doradźcie coś bo zaczynam się denerwować...
Jestem Aga i mam 22 lata
30 kwietnia/ 1 maja powinnam dostać miesiączki. Mam dość regularne cykle od zawsze. W tym miesiącu z racji braku możliwości kochaliśmy się z chłopakiem tylko raz - 27 kwietnia. Jak zawsze zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, do tego mój chłopak jest ostrożny więc wszystko było ok... A przynajmniej tak mi się wydaje bo dziś mamy 7 maja a ja ciągle nie dostałam miesiączki Nie wiem kompletnie o co chodzi. Nie miałam w tym czasie żadnych objawów zbliżającej się miesiączki typu np bolące piersi.
Jeśli to ma jakieś znaczenie to dodam że od około 2 miesięcy przyjmuję Euthyrox 50 w związku z problemami z tarczycą.
Co powinnam zrobić? Dzisiaj chyba zrobię test ciążowy, ale zastanawiam się czy od takiego jednego razu i to po koniec planowanego cyklu można w ogóle zajść?...
agnes22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:15   #1104
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez agnes22222 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Jestem tutaj nowa . Doradźcie coś bo zaczynam się denerwować...
Jestem Aga i mam 22 lata
30 kwietnia/ 1 maja powinnam dostać miesiączki. Mam dość regularne cykle od zawsze. W tym miesiącu z racji braku możliwości kochaliśmy się z chłopakiem tylko raz - 27 kwietnia. Jak zawsze zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, do tego mój chłopak jest ostrożny więc wszystko było ok... A przynajmniej tak mi się wydaje bo dziś mamy 7 maja a ja ciągle nie dostałam miesiączki Nie wiem kompletnie o co chodzi. Nie miałam w tym czasie żadnych objawów zbliżającej się miesiączki typu np bolące piersi.
Jeśli to ma jakieś znaczenie to dodam że od około 2 miesięcy przyjmuję Euthyrox 50 w związku z problemami z tarczycą.
Co powinnam zrobić? Dzisiaj chyba zrobię test ciążowy, ale zastanawiam się czy od takiego jednego razu i to po koniec planowanego cyklu można w ogóle zajść?...
Tak, można zajść. Szansa jest minimalna, ale można. zabezpieczyliście się, wiec szansa na zajście jest praktycznie zerowa. Może być milion powodów dlaczego nie masz okresu, ja bym poczekala w spokoju jeszcze parę dni i poszła do ginekologa jak nic się nie zmieni . Aha, a tak wgl to chyba za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży, no nie?
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:19   #1105
agnes22222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Na objawy ciąży zapewne tak, ale zwykle przed miesiączką bolą mnie piersi a tym razem nic . Tak jakby mój organizm "zapomniał" o tym...
agnes22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:21   #1106
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez agnes22222 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Jestem tutaj nowa . Doradźcie coś bo zaczynam się denerwować...
Jestem Aga i mam 22 lata
30 kwietnia/ 1 maja powinnam dostać miesiączki. Mam dość regularne cykle od zawsze. W tym miesiącu z racji braku możliwości kochaliśmy się z chłopakiem tylko raz - 27 kwietnia. Jak zawsze zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, do tego mój chłopak jest ostrożny więc wszystko było ok... A przynajmniej tak mi się wydaje bo dziś mamy 7 maja a ja ciągle nie dostałam miesiączki Nie wiem kompletnie o co chodzi. Nie miałam w tym czasie żadnych objawów zbliżającej się miesiączki typu np bolące piersi.
Jeśli to ma jakieś znaczenie to dodam że od około 2 miesięcy przyjmuję Euthyrox 50 w związku z problemami z tarczycą.
Co powinnam zrobić? Dzisiaj chyba zrobię test ciążowy, ale zastanawiam się czy od takiego jednego razu i to po koniec planowanego cyklu można w ogóle zajść?...
Stosunek był zabezpieczony, więc moze po prostu cykl ci się rozjechał w tym miesiącu.
A jesli chodzi o pogrubione: w ciążę nie zachodzi się etapami
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:22   #1107
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez agnes22222 Pokaż wiadomość
Na objawy ciąży zapewne tak, ale zwykle przed miesiączką bolą mnie piersi a tym razem nic . Tak jakby mój organizm "zapomniał" o tym...
Jesteś młoda, twój organizm może mieć przesunięcie a nie każdy okres jest taki sam, spokojnie, nie stresuj się bo z tego nic dobrego nie wyjdzie
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:33   #1108
agnes22222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Pomyślałam , że dzisiaj zrobię test. Jak wyjdzie negatywny to poczekam do końca tygodnia na @ i najwyżej pójdę do ginekologa.
Dziękuję za rady
agnes22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:13   #1109
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez agnes22222 Pokaż wiadomość
Na objawy ciąży zapewne tak, ale zwykle przed miesiączką bolą mnie piersi a tym razem nic . Tak jakby mój organizm "zapomniał" o tym...
Mnie się zdarzały "puste" cykle. Rzadko bo rzadko, ale ze 2-3 razy tak.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 16:14   #1110
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Mnie się zdarzały "puste" cykle. Rzadko bo rzadko, ale ze 2-3 razy tak.
Ja regularnie, raz w roku mam pusty cykl, gdy nie mam okresu. Po prostu 5 tygodni bez, żadnych opuchniętych piersi, wody, bólu jajników - nic.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.