Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 09:24   #1141
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Wisnia97 Pokaż wiadomość
Znaczy nie sugeruje, ze juz przez ciąże przytyła 2 kg :p ale objawy ciąży i okresu sa takie same, i np ja im wiecej czytam tym bardziej głupieje bo wszystko można dopasować. Cykle nieregularne ale nigdy az tak długie :/
Weź ja gdzieś zabierz na kawę albo do kina niech się przestanie schizowac i spokojnie czeka na okres który i tak przyjdzie
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:23   #1142
Wisnia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ewentualnie czy w przypadku gdy dziewczyna zajmowała sie mna oralnie chwile (bez orgazmu no ale prejakulat, chociaż nie wiem czy to możliwe bo nie byłem zbytnio podniecony ) no kilka minut pózniej "nawilzyla" w ten sposób prezerwatywę. Nie wiem czy to możliwe zeby przeniosły sie na prezerwatywę?
Wisnia97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 16:53   #1143
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Wisnia97 Pokaż wiadomość
Ewentualnie czy w przypadku gdy dziewczyna zajmowała sie mna oralnie chwile (bez orgazmu no ale prejakulat, chociaż nie wiem czy to możliwe bo nie byłem zbytnio podniecony ) no kilka minut pózniej "nawilzyla" w ten sposób prezerwatywę. Nie wiem czy to możliwe zeby przeniosły sie na prezerwatywę?
Serio ci radzę, zostaw temat seksu bo jesteś jeszcze na to za mało dojrzały. Myślisz ze plemniki to jakieś Rambo są które przetrwają najgorsze warunki i zaplodnia cie bez względu na wszystkie przeciwności? żebyś ty przypadkiem w ciąży nie był .
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:02   #1144
Wisnia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jestem nastolatkiem z nerwica wiec juz głupieje całkowicie, dziewczyna mowi mi, ze do niczego nie mogło dojść i sam sie tego z początku trzymałem ale potem z czasem coraz gorzej... Prosze uwierz mi, ze jak sie zakończy wreszcie ta cała sprawa to naprawde dam sobie spokój z tym :/
Wisnia97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:43   #1145
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej!

Jestem w trakcie pierwszego tygodnia z blistra tabletek antykoncepcyjnych. Wczoraj o 21 miałam wziąć kolejną tabletkę, ale byłam u TŻ i nie miałam ich przy sobie. Miałam wrócić ok 2 do domu, ale zasnęło nam się i obudziliśmy się ok 7.
Uprawialiśmy sex bez gumki, bo się skończyły, ale on nie doszedł w środku. Wiem, że na samym penisie też mogą być plemniki. Tabletkę wzięłam po 13h i 15 min.
Czy jest możliwość zajście w ciążę, i jeżeli tak to czy mogę wziąć tabltkę dzień po, jeżeli biorę tabletki antykoncepcyjne?

Dzięki za odpowiedzi!
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:00   #1146
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

A co ulotka ci podpowiada?
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:36   #1147
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jestem na 95% pewna, że nie jesteś w ciąży i nie musisz myśleć o żadnych tabletkach PO.
Nawet bez brania antykoncepcyjnych dalej nie byłabyś w ciąży.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 11:46   #1148
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jestem na 95% pewna, że nie jesteś w ciąży i nie musisz myśleć o żadnych tabletkach PO.
Nawet bez brania antykoncepcyjnych dalej nie byłabyś w ciąży.
No sorry stosunek przerywany nie gwarantuje braku ciąży przy tabletkach może i nie ma teraz ryzyka ale bez by było.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:10   #1149
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jestem na 95% pewna, że nie jesteś w ciąży i nie musisz myśleć o żadnych tabletkach PO.
Nawet bez brania antykoncepcyjnych dalej nie byłabyś w ciąży.
Nie udzielaj się może bo niektóre się ciebie posluchaja i potem u ginekologa będzie ze na wizażu się dowiedziały
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:12   #1150
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Nie udzielaj się może bo niektóre się ciebie posluchaja i potem u ginekologa będzie ze na wizażu się dowiedziały
Może jednak skończmy z mitem, że przerywany w ogóle nie zabezpiecza?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:16   #1151
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No sorry stosunek przerywany nie gwarantuje braku ciąży przy tabletkach może i nie ma teraz ryzyka ale bez by było.
Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Nie udzielaj się może bo niektóre się ciebie posluchaja i potem u ginekologa będzie ze na wizażu się dowiedziały
Zanim coś napiszecie, odnieście się do konkretnej sytuacji. Moja wypowiedź dotyczyła postu autorki, która nie uprawia przerywanego ot tak.

Brunetka, nie widzisz, że nie namawiam do przerywanego? udzielać się będę, ile chcę, mnie rażą posty o tym, że po przerywanym zachodzi się w ciążę. Trzeba naprawdę mieć mega pecha, żeby po JEDNYM razie (jak autorka) zajść z przerywanego, tym bardziej bez wytrysku w środku.

Trochę dystansu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 12:22   #1152
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zanim coś napiszecie, odnieście się do konkretnej sytuacji. Moja wypowiedź dotyczyła postu autorki, która nie uprawia przerywanego ot tak.

Brunetka, nie widzisz, że nie namawiam do przerywanego? udzielać się będę, ile chcę, mnie rażą posty o tym, że po przerywanym zachodzi się w ciążę. Trzeba naprawdę mieć mega pecha, żeby po JEDNYM razie (jak autorka) zajść z przerywanego, tym bardziej bez wytrysku w środku.

Trochę dystansu.
No właśnie trochę dystansu, bo napisałam to w zartobliwym tonie. A po tym co tu czytam to jestem skłonna uwierzyć, że co po niektóre agentki są w stanie ciasnac cały czas na stosunku (ewentualnie prawie przerywanym żeby jak najdłużej być w środku, konsekwencje będą po seksie #jolo) przerywanym i potem zdziwione ze są w ciąży.

Edytowane przez Brunetka_5
Czas edycji: 2015-05-23 o 12:26
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:36   #1153
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
No właśnie trochę dystansu, bo napisałam to w zartobliwym tonie. A po tym co tu czytam to jestem skłonna uwierzyć, że co po niektóre agentki są w stanie ciasnac cały czas na stosunku (ewentualnie prawie przerywanym żeby jak najdłużej być w środku, konsekwencje będą po seksie #jolo) przerywanym i potem zdziwione ze są w ciąży.
Ciąża z przerywanego to ciąża, gdy facet nie zdążył wyjąć na czas i trysnął (boże, jak to brzmi) trochę w środku. Jeśli natomiast wyjął na czas, a rozchodzi się o preejakulat, to nie sądzę, żeby było łątwo zajść w ciąże poza tym, ciągłe badania, zapładnia czy nie, dla mnie to bez sensu.

Jak ktoś ciągle jedzie na tym, to raczej zajedzie ale autorka zrobiła to raz (mam nadzieję).

Moja koleżanka wpadła, bo facet chciał miec dziecko (ona nie bardzo), miał byc przerywany, ale on "niechcący" doszedł w środku.
Ale to już żadna wpadka.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:47   #1154
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

A co za roznica czy zrobila to raz czy kica tak raz w tygodniu? W ciaze nie zachodzi sie etapami.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 13:27   #1155
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
A co za roznica czy zrobila to raz czy kica tak raz w tygodniu? W ciaze nie zachodzi sie etapami.
Jak pisałam, trzeba mieć mega pecha, żeby zajść po pierwszym przerywanym.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 15:22   #1156
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jak pisałam, trzeba mieć mega pecha, żeby zajść po pierwszym przerywanym.
no tak, bo od pierwszego to się nie zachodzi

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ciąża z przerywanego to ciąża, gdy facet nie zdążył wyjąć na czas i trysnął (boże, jak to brzmi) trochę w środku. Jeśli natomiast wyjął na czas, a rozchodzi się o preejakulat, to nie sądzę, żeby było łątwo zajść w ciąże poza tym, ciągłe badania, zapładnia czy nie, dla mnie to bez sensu.

Jak ktoś ciągle jedzie na tym, to raczej zajedzie ale autorka zrobiła to raz (mam nadzieję).

Moja koleżanka wpadła, bo facet chciał miec dziecko (ona nie bardzo), miał byc przerywany, ale on "niechcący" doszedł w środku.
Ale to już żadna wpadka.
Jak by tak bardzo nie chciała to by wzięła tabletkę "po"
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:11   #1157
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Pffe, też jej to powiedziałam, ale ona "bała się" zrobić test przez 3 miesiące nie miała okresu i myślała, że to stres. Potem przyznała się, że doszło do wytrysku w środku :facepalm:

A pisząc pierwszy nie pierwszy miałam na myśli to, że przerywany też ma jakąś tam skuteczność.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:34   #1158
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

To był jeden jedyny raz z tym przerywanym ;p Tak jakoś nas poniosło Poza tym gdybym myślała, że przerywany daje 100% pewności braku ciąży, to bym chyba nie pisała, tylko żyła daje w nieświadomości ;p

Chodzi mi raczej o to, czy tabletka wzięta 13h później, daje gwarancję antykoncepcji. Jestem w trakcie przyjmowania tabletek z pierwszego tygodnia z blistra. Na ulotce napisane jest dokładnie tak:

'Pominięta tabletka w 1. tygodniu
Pominiętą tabletkę należy przyjąć tak szybko jak to możliwe nawet, jeśli oznacza to przyjęcie dwóch tabletek jednocześnie. Od tego momentu należy przyjmować pozostałe tabletki ozwykłej porze. Równocześnie, przez 7 kolejnych dni należy stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne, np. prezerwatywę. Jeśli w ciągu minionego tygodnia miał miejsce stosunek płciowy lub zapomniano rozpocząć stosowanie tabletek z nowego blistra po tygodniowej przerwie, należy wziąć pod uwagę możliwość zajścia w ciążę. W takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem.'


Czyli podsumowując, jeżeli był stosunek przerywany, który nie daje 100% pewności, ale jednak zmniejsza ryzyko ciąży, a tabletkę wzięłam nie po 12h a po 13h, to czy istnieje w ogóle taka możliwość zajścia w ciążę? ;p
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:53   #1159
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
To był jeden jedyny raz z tym przerywanym ;p Tak jakoś nas poniosło Poza tym gdybym myślała, że przerywany daje 100% pewności braku ciąży, to bym chyba nie pisała, tylko żyła daje w nieświadomości ;p

Chodzi mi raczej o to, czy tabletka wzięta 13h później, daje gwarancję antykoncepcji. Jestem w trakcie przyjmowania tabletek z pierwszego tygodnia z blistra. Na ulotce napisane jest dokładnie tak:

'Pominięta tabletka w 1. tygodniu
Pominiętą tabletkę należy przyjąć tak szybko jak to możliwe nawet, jeśli oznacza to przyjęcie dwóch tabletek jednocześnie. Od tego momentu należy przyjmować pozostałe tabletki ozwykłej porze. Równocześnie, przez 7 kolejnych dni należy stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne, np. prezerwatywę. Jeśli w ciągu minionego tygodnia miał miejsce stosunek płciowy lub zapomniano rozpocząć stosowanie tabletek z nowego blistra po tygodniowej przerwie, należy wziąć pod uwagę możliwość zajścia w ciążę. W takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem.'


Czyli podsumowując, jeżeli był stosunek przerywany, który nie daje 100% pewności, ale jednak zmniejsza ryzyko ciąży, a tabletkę wzięłam nie po 12h a po 13h, to czy istnieje w ogóle taka możliwość zajścia w ciążę? ;p
W tym konkretnym przypadku no raczej nie zaszłaś w ciążę ale istniało ryzyko gdyby był to pełny stosunek.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 13:47   #1160
lexie87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

dziewczyny myślicie, że jest duże ryzyko zajścia w ciążę uprawiając seks w trakcie okresu i po wzięciu escapelle?
jestem w związku od kilku lat, ale nie mogę sobie teraz pozwolić na dziecko.
od jakiegoś czasu boli mnie brzuch i plecy i zastanawiam się czy to efekt uboczny escapelle, stres czy początki ciąży.
lexie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 14:28   #1161
ola123118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Czy mogę byc w ciąży ?

W srode skonczyl mi sie okres, w czwartek kochalam sie z chlopakiem, pierwszy raz. Zabespieczalismy się, ale gdyz mam nieregularne miesiaczki nie bardzo wiem kiedy mam plodne dni. Po tym zle sie czuje boli mnie podbrzusze, bol glowy i zawroty. Prosze tylko o powazne odpowiedzi, bardzo sie stresuje a do okresu jeszcze prawie caly miesiac...
ola123118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 15:05   #1162
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez lexie87 Pokaż wiadomość
dziewczyny myślicie, że jest duże ryzyko zajścia w ciążę uprawiając seks w trakcie okresu i po wzięciu escapelle?
jestem w związku od kilku lat, ale nie mogę sobie teraz pozwolić na dziecko.
od jakiegoś czasu boli mnie brzuch i plecy i zastanawiam się czy to efekt uboczny escapelle, stres czy początki ciąży.
A wzięłaś escapelle tak jak trzeba, według ulotki? Jeśli tak, to nie jesteś zapewne w ciąży, nie stresuj się bo to też może wpływać na te bóle a i mogą to być skutki tej tabletki.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 15:13   #1163
lexie87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A wzięłaś escapelle tak jak trzeba, według ulotki? Jeśli tak, to nie jesteś zapewne w ciąży, nie stresuj się bo to też może wpływać na te bóle a i mogą to być skutki tej tabletki.
tak, tylko dopiero po 55 godzinach...;/
lexie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 15:18   #1164
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez lexie87 Pokaż wiadomość
tak, tylko dopiero po 55 godzinach...;/
No to nie przesadzaj. Jeszcze seks w trakcie okresu. Myślisz, że jak wielki jest prawdopodobieństwo, że mogłaś wtedy móc zajść? No maleńkie a już z escapelle to zerowe bym powiedziała. Nie ma co się stresować na zapas, zaparz sobie meliskę, zrób gorącą kąpiel i nie myśl o tym, bo nie ma o czym.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 15:58   #1165
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę byc w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez ola123118 Pokaż wiadomość
W srode skonczyl mi sie okres, w czwartek kochalam sie z chlopakiem, pierwszy raz. Zabespieczalismy się, ale gdyz mam nieregularne miesiaczki nie bardzo wiem kiedy mam plodne dni. Po tym zle sie czuje boli mnie podbrzusze, bol glowy i zawroty. Prosze tylko o powazne odpowiedzi, bardzo sie stresuje a do okresu jeszcze prawie caly miesiac...
.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:04   #1166
lexie87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No to nie przesadzaj. Jeszcze seks w trakcie okresu. Myślisz, że jak wielki jest prawdopodobieństwo, że mogłaś wtedy móc zajść? No maleńkie a już z escapelle to zerowe bym powiedziała. Nie ma co się stresować na zapas, zaparz sobie meliskę, zrób gorącą kąpiel i nie myśl o tym, bo nie ma o czym.
wiem wiem, tylko mam teraz sporo zawirowań zawodowych, rzuciłam pracę i byłby to dla mnie spory problem...
a wiecie może czy bóle brzucha po escapelle mogę jeszcze czuć po prawie tygodniu?
lexie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:51   #1167
ola123118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę byc w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
.
ahaa...
ola123118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 20:34   #1168
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę byc w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez ola123118 Pokaż wiadomość
W srode skonczyl mi sie okres, w czwartek kochalam sie z chlopakiem, pierwszy raz. Zabespieczalismy się, ale gdyz mam nieregularne miesiaczki nie bardzo wiem kiedy mam plodne dni. Po tym zle sie czuje boli mnie podbrzusze, bol glowy i zawroty. Prosze tylko o powazne odpowiedzi, bardzo sie stresuje a do okresu jeszcze prawie caly miesiac...
Napisze to po raz kolejny tutaj. Po 3 dniach nie ma żadnych objawów ciąży. kolejna niedojrzala do seksu której mało wrażeń po odrobieniu lekcji z "pszyry".
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 20:57   #1169
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Czy mogę byc w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Napisze to po raz kolejny tutaj. Po 3 dniach nie ma żadnych objawów ciąży. kolejna niedojrzala do seksu której mało wrażeń po odrobieniu lekcji z "pszyry".
Już się nie czepiaj, łatwo sobie mówić, siedząc po drugiej stronie. Ciekawe czy Ty nigdy nie miałaś irracjonalnych obaw dotyczących domniemanej ciąży. Łatwo jest ocenić szanse wpadki u osób trzecich, ale gdy sama się jej obawiasz, niemal na drugi dzień zastanawiasz się, czy coś nie pachnie intensywniej niż zazwyczaj :P.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ola123118 Pokaż wiadomość
ahaa...
A Ty dziecino, zapoznaj się ze słownikiem języka polskiego .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 21:00   #1170
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Czy mogę byc w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Już się nie czepiaj, łatwo sobie mówić, siedząc po drugiej stronie. Ciekawe czy Ty nigdy nie miałaś irracjonalnych obaw dotyczących domniemanej ciąży. Łatwo jest ocenić szanse wpadki u osób trzecich, ale gdy sama się jej obawiasz, niemal na drugi dzień zastanawiasz się, czy coś nie pachnie intensywniej niż zazwyczaj :P.
Obawiałam się tylko raz i to było całkiem niedawno. Mieliśmy wpadkę, w środku mojego cyklu. Wzięłam escapelle, zapytałam o skuteczność tabletki na tym forum i to było tyle. Byłam spokojna do czasu gdy okres nie spóźnial mi się dwa tygodnie. Poszłam do ginekologa, usg zrobione a tu piękna torbiel 5 cm na jajniku :p.
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.