Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-22, 20:33   #1531
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Kończ waść, wstydu oszczędź, Patrycjo
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:45   #1532
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dlaczego natura urządziła to tak, że penis musi znaleźć się głęboko w pochwie i na dodatek plemniki są wystrzeliwane pod ciśnieniem?

Przecież nie wysilałaby się na taki skomplikowany układ, gdyby starczyło tylko potrzeć okolice warg sromowych penisem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:44   #1533
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Dlaczego natura urządziła to tak, że penis musi znaleźć się głęboko w pochwie i na dodatek plemniki są wystrzeliwane pod ciśnieniem?

Przecież nie wysilałaby się na taki skomplikowany układ, gdyby starczyło tylko potrzeć okolice warg sromowych penisem.
Wtedy to nawet penis nie byłby potrzebny, po co komu taki długi kijek, mężczyzna też by mógł mieć wargi sromowe a w śluzie byłyby plemniki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:33   #1534
Simok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Czy możliwa jest ciąża?

Witam, 8 sierpnia współżyłam po raz pierwszy z chlopakiem, a na tego samego dnia wieczorem dostałam okresu. Miesiąc później pojawiło się jednodniowy słaby okres, a dzień przed nim brunatne upławy (mam nieregularne cykle) teraz jedynie mam zwykły śluz. Dodam że jak zawsze przed okresem dostalam lekkiego "wysypu" krostek. Czy prawdopodobna jest ciąża? Ogromnie się stresuje
Simok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:46   #1535
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

dzięki kijkowi rozróżniamy faceta od baby
Bo inaczej dwie wargi sromowe z plemnikami mogłyby się ocierać o siebie a to już bliska droga do obojnactwa jak u ślimaków
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:09   #1536
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
dzięki kijkowi rozróżniamy faceta od baby
Bo inaczej dwie wargi sromowe z plemnikami mogłyby się ocierać o siebie a to już bliska droga do obojnactwa jak u ślimaków
Ale nie, nie wszystkie by były z plemnikami
A rozróżniać płeć "z wierzchu" można po... jabłku adama

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Simok Pokaż wiadomość
Witam, 8 sierpnia współżyłam po raz pierwszy z chlopakiem, a na tego samego dnia wieczorem dostałam okresu. Miesiąc później pojawiło się jednodniowy słaby okres, a dzień przed nim brunatne upławy (mam nieregularne cykle) teraz jedynie mam zwykły śluz. Dodam że jak zawsze przed okresem dostalam lekkiego "wysypu" krostek. Czy prawdopodobna jest ciąża? Ogromnie się stresuje
Nie jest prawdopodobna. Więcej - jest niemożliwa.
Dowiedz się, co się dzieje wewnątrz macicy podczas okresu, oraz ile czasu od stosunku potrzeba aby możliwe było zapłodnienie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 11:32   #1537
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy możliwa jest ciąża?

Cytat:
Napisane przez Simok Pokaż wiadomość
Ogromnie się stresuje
Na stres polecam stosowanie prawidłowo antykoncepcji.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 12:19   #1538
pirimpimpims
Przyczajenie
 
Avatar pirimpimpims
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cześć kobietki ! Zwracam się do was z moim problemem . Ostatnią miesiączkę miałam 3 sierpnia. Około 16 sierpnia zaczęłam robić testy owulacyjne , pozytywny wyszedł 21. Dzisiaj mija 56 dzień od ostatniej miesiączki a okresu jak nie było tak nie ma . Dodam, że od jakichś dwóch tygodni albo więcej mam skurcze podbrzusza jakbym miała dostać okres . Śluzu też mam o wiele więcej niż zawsze ( czasem latam do łazienki bo myślę, że to okres się pojawił). Wczoraj robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny. Do lekarza jestem zapisana na za tydzień. Czy możliwe, żeby tak bardzo okres się opóźnił czy może jednak to może oznaczać ciążę, ale wtedy dlaczego ten test negatywny? Z góry dziękuję wam za odpowiedzi i pozdrawiam cieplutko usmiech.gif
__________________
Czy nadal będziesz ze mną, kiedy ta cała magia się skończy?
pirimpimpims jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 18:44   #1539
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

może się opóźnić.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 18:54   #1540
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pirimpimpims Pokaż wiadomość
Cześć kobietki ! Zwracam się do was z moim problemem . Ostatnią miesiączkę miałam 3 sierpnia. Około 16 sierpnia zaczęłam robić testy owulacyjne , pozytywny wyszedł 21. Dzisiaj mija 56 dzień od ostatniej miesiączki a okresu jak nie było tak nie ma . Dodam, że od jakichś dwóch tygodni albo więcej mam skurcze podbrzusza jakbym miała dostać okres . Śluzu też mam o wiele więcej niż zawsze ( czasem latam do łazienki bo myślę, że to okres się pojawił). Wczoraj robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny. Do lekarza jestem zapisana na za tydzień. Czy możliwe, żeby tak bardzo okres się opóźnił czy może jednak to może oznaczać ciążę, ale wtedy dlaczego ten test negatywny? Z góry dziękuję wam za odpowiedzi i pozdrawiam cieplutko usmiech.gif
Ponowilabym test lub zrobila badanie z krwi. Ja bylam w ciazy i tez test mi negatywnie wyszedl. Po kilku dniach poszlam po kolejny (kupilam kilka na zapas bo staralam sie o dzidziusia i juz sie doczekac kresek nie moglam) na drugim wyszla bardzo blada kreska wiec od razu zrobilam trzeci i tez negatywny. Po badaniu z krwi wyszlo ze jednak ciaza jest.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 00:50   #1541
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pirimpimpims Pokaż wiadomość
Cześć kobietki ! Zwracam się do was z moim problemem . Ostatnią miesiączkę miałam 3 sierpnia. Około 16 sierpnia zaczęłam robić testy owulacyjne , pozytywny wyszedł 21. Dzisiaj mija 56 dzień od ostatniej miesiączki a okresu jak nie było tak nie ma . Dodam, że od jakichś dwóch tygodni albo więcej mam skurcze podbrzusza jakbym miała dostać okres . Śluzu też mam o wiele więcej niż zawsze ( czasem latam do łazienki bo myślę, że to okres się pojawił). Wczoraj robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny. Do lekarza jestem zapisana na za tydzień. Czy możliwe, żeby tak bardzo okres się opóźnił czy może jednak to może oznaczać ciążę, ale wtedy dlaczego ten test negatywny? Z góry dziękuję wam za odpowiedzi i pozdrawiam cieplutko usmiech.gif
Hmm mialam w tym roku identyczna sytuacje zwykle nie panikuje, jak okres spoznil mi sie 3tygodnie to dopiero zrobilam test. Wyszedl negatywny. Całkowita dlugosc tego cyklu wyniosła az 61 dni. Poszlam do lekarza, bo jednak troche podejrzewalam ciaze, tak samo jak ty mialam ogromna ilosc uplawow, o konsystencji jak woda praktycznie. Okazalo sie, ze to problemy z hormonami, a w ciazy nigdy nie bylam
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 09:41   #1542
pirimpimpims
Przyczajenie
 
Avatar pirimpimpims
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Chyba się wszystko w miarę wyjaśniło ;o dzisiaj pokazała się druga kreseczka. Za 2 godziny lecę na betę to będzie już 100% wiadomo
__________________
Czy nadal będziesz ze mną, kiedy ta cała magia się skończy?
pirimpimpims jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 11:17   #1543
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pirimpimpims Pokaż wiadomość
Chyba się wszystko w miarę wyjaśniło ;o dzisiaj pokazała się druga kreseczka. Za 2 godziny lecę na betę to będzie już 100% wiadomo
Gratuluję wobec tego
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 23:17   #1544
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pirimpimpims Pokaż wiadomość
Chyba się wszystko w miarę wyjaśniło ;o dzisiaj pokazała się druga kreseczka. Za 2 godziny lecę na betę to będzie już 100% wiadomo
Gratuluje!
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 10:52   #1545
pirimpimpims
Przyczajenie
 
Avatar pirimpimpims
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziękuję ale chyba za wcześnie na gratulacje byłam na becie i wyszła poniżej 2 . teraz już nie wiem co myśleć. Okresu nadal jak nie było tak nie ma , bóle podbrzusza utrzymują się od 3 tygodni test pozytywny a beta ujemna . Czy istnieje możliwość, że beta się pomyliła?
__________________
Czy nadal będziesz ze mną, kiedy ta cała magia się skończy?
pirimpimpims jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:31   #1546
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pirimpimpims Pokaż wiadomość
Dziękuję ale chyba za wcześnie na gratulacje byłam na becie i wyszła poniżej 2 . teraz już nie wiem co myśleć. Okresu nadal jak nie było tak nie ma , bóle podbrzusza utrzymują się od 3 tygodni test pozytywny a beta ujemna . Czy istnieje możliwość, że beta się pomyliła?
Chyba musisz sie uzbroic w cierpliwosc do wizyty u lekarza.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 13:23   #1547
pirimpimpims
Przyczajenie
 
Avatar pirimpimpims
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Tak też robie bo nic innego mi nie zostało
__________________
Czy nadal będziesz ze mną, kiedy ta cała magia się skończy?
pirimpimpims jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 17:06   #1548
martulka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Exclamation Co się ze mną dzieje??

Witam Was.
Jestem tu nowa i nie wiem czy trafiłam w odpowiedni wątek. Proszę o wyrozumiałość.
Mam pewien problem. miesiączkuje praktycznie regularnie, czasem mam przesunięcia o dwa, trzy dni, ale to u każdej kobiety ma to miejsce. Kochałam się z chłopakiem 18 lipca, wtedy pękła nam prezerwatywa, ale nie było wytrysku. Od około 30 lipca miałam mdłości, biegunkę, ogólnie coś z żołądkiem. Ostatni @ był 23 sierpnia (wtedy też współżyłam), w połowie cyklu, mniej więcej 14 dzień cyklu, wystąpiła u mnie brązowa wydzielina, chwilami widoczna była krew, ale to momentami. Trwało to około 5 dni, bardzo się zmartwiłam, bo nie wiedziałam co się stało. Okey, minęło i czekałam na @. Teraz powinnam go dostać 21 września, a mamy już 26. Przedwczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Ale żeby tego było mało, nie mam żadnych objawów przedmiesiączkowych. Mam małe, białe upławy. Dodam, że nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych.
Proszę o pomoc, jeśli któraś z Was miała taki przypadek lub coś podejrzewa to napiszcie coś o tym, strasznie się martwię, że mogę być w ciąży..
martulka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 17:49   #1549
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co się ze mną dzieje??

Cytat:
Napisane przez martulka27 Pokaż wiadomość
Witam Was.
Jestem tu nowa i nie wiem czy trafiłam w odpowiedni wątek. Proszę o wyrozumiałość.
Mam pewien problem. miesiączkuje praktycznie regularnie, czasem mam przesunięcia o dwa, trzy dni, ale to u każdej kobiety ma to miejsce. Kochałam się z chłopakiem 18 lipca, wtedy pękła nam prezerwatywa, ale nie było wytrysku. Od około 30 lipca miałam mdłości, biegunkę, ogólnie coś z żołądkiem. Ostatni @ był 23 sierpnia (wtedy też współżyłam), w połowie cyklu, mniej więcej 14 dzień cyklu, wystąpiła u mnie brązowa wydzielina, chwilami widoczna była krew, ale to momentami. Trwało to około 5 dni, bardzo się zmartwiłam, bo nie wiedziałam co się stało. Okey, minęło i czekałam na @. Teraz powinnam go dostać 21 września, a mamy już 26. Przedwczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Ale żeby tego było mało, nie mam żadnych objawów przedmiesiączkowych. Mam małe, białe upławy. Dodam, że nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych.
Proszę o pomoc, jeśli któraś z Was miała taki przypadek lub coś podejrzewa to napiszcie coś o tym, strasznie się martwię, że mogę być w ciąży..
Plamienie mogło wskazywać na owulację lub jakieś nieprawidłowości. Gdybyś była w ciąży i zaszła wtedy 18 lipca, to test na pewno by to wykrył. Białe upławy zwykle występują w dniach niepłodnych. Czekaj na okres. Jak się nie pojawi, to idź do lekarza.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 21:47   #1550
Denery
Raczkowanie
 
Avatar Denery
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam
Od razu uprzedzam nie panikuję, po prostu jak każda z Nas chciałabym wiedzieć już.. Otóż ostatnią normalną miesiączkę miałam w połowie lipca a nawet okolo 10 (niestety kradzież torby wiązała się również z brakiem kalendarzyka.. ) W sierpniu, w tygodniu w którym powinnam teoretycznie spodziewać się miesiączki, wystąpilo u mnie brązowe plamienie (trwało 4/5 dni) żadnej krwi, wystarczyła jedynie grubsza wkładka.. Po dwóch tyg. przez 1,5 dnia kolejne mini brązowe plamienie. Do dnia dzisiejszego brak miesiączki.. 23 września byłam u gina ( wiem wiem późno ale kompletnie nie miałam możliwości pójścia wczesniej ) Zrobił usg dopochwowe, wyjaśnił mi że macica nie złuszczyła się podczas ostatniej miesiączki (czyli brązowego plamienia) i moze być to bardzo wczesna ciąża ale nie musi.. Dostałam skierowanie na badanie z krwi, które robiłam wczoraj, wyniki zapewne w przyszłym tyg i kolejna wizyta u gina z nimi. A i robiłam 2 testy ciązowe w odstępie 1 tyg, niedługo po 1 plamieniu . Zadnych innych "objawow" nie mam.. Miała któraś z Was podobnie ?
__________________

Edytowane przez Denery
Czas edycji: 2015-09-26 o 23:25
Denery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 13:06   #1551
beabsei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Exclamation Pomocy dziewczyny!

Wczoraj z chłopakiem uprawialismy petting on w majtkach i ja tez, ocieralismy sie o siebie. Jestem dziewica okres dostałam 22 wrzesnia i wczoraj miałam resztki .Chłopak zrobił mi minetke tj jezykiem piescił mnie i czułam po tym jak cos boli a rano na majtkach miałam duzo krwi. o dziwo była to koncówka okresu a tu raptem krew w takich ilosciach. Co to mogłobyc..dzisiaj tez dziwnie mnie boli jakby pulsuje sama nie wiem. Czy jest mozliwosc ze przerwał mi blone dziewiczą?i czy ocieranie przez bielizne(obaj bylismy mokrzy) moze wiazac sie z ciążą..prosze o odp
beabsei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 15:19   #1552
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pomocy dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez beabsei Pokaż wiadomość
Wczoraj z chłopakiem uprawialismy petting on w majtkach i ja tez, ocieralismy sie o siebie. Jestem dziewica okres dostałam 22 wrzesnia i wczoraj miałam resztki .Chłopak zrobił mi minetke tj jezykiem piescił mnie i czułam po tym jak cos boli a rano na majtkach miałam duzo krwi. o dziwo była to koncówka okresu a tu raptem krew w takich ilosciach. Co to mogłobyc..dzisiaj tez dziwnie mnie boli jakby pulsuje sama nie wiem. Czy jest mozliwosc ze przerwał mi blone dziewiczą?i czy ocieranie przez bielizne(obaj bylismy mokrzy) moze wiazac sie z ciążą..prosze o odp
Możliwe że naruszył ci błonę, może przerwał zupełnie. Nawet nie zaczynaj o ciąży, nie zachodzi się w nią z majtkami na tyłku.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 16:36   #1553
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

jezykiem naruszył błonę?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 16:40   #1554
beabsei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

własnie nie wiem czy da sie w ten sposob..dodam,ze cały dzisiejszy dzien mam plamienia krwi..i to dziwne uczucie u wejsciu pochwy
beabsei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 18:50   #1555
22Malami22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Po co wykonujesz jakiekolwiek czynności seksualne, choć tak naprawdę nie masz pojęcia co robisz?
22Malami22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:47   #1556
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
jezykiem naruszył błonę?
Nie wiem. Może facet jadł całe życie danonki bez łyżeczki. Możliwe też że krwawienie się zwiekszylo po seksie (tu po seksie oralnym), czasem tak bywa.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:33   #1557
meainax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Proszę o pomoc, nie wiem co robić, chyba zrobiłam wielką głupotę.
Kochałam się z chłopakiem 6 dnia cyklu(okres wtedy wlasnie mi sie skonczył, ale po stosunku pojawila sie jeszcze neiwielka ilosc krwi), skończył we mnie, niestety bez żadnego zabezpieczenia. Moje cykle trwają 25-30 dni. Poza tym obserwuję swój śluz i jest jak na razie niepłodny, przeczytałam, że plemniki giną w takim po kilku godzinach.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
Strasznie się martwię, było to 48h temu, nie wiem czy jest sens lecieć po tabletkę.

Edytowane przez meainax
Czas edycji: 2015-09-27 o 21:09
meainax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 22:03   #1558
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez meainax Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, nie wiem co robić, chyba zrobiłam wielką głupotę.
Kochałam się z chłopakiem 6 dnia cyklu(okres wtedy wlasnie mi sie skonczył, ale po stosunku pojawila sie jeszcze neiwielka ilosc krwi), skończył we mnie, niestety bez żadnego zabezpieczenia. Moje cykle trwają 25-30 dni. Poza tym obserwuję swój śluz i jest jak na razie niepłodny, przeczytałam, że plemniki giną w takim po kilku godzinach.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
Strasznie się martwię, było to 48h temu, nie wiem czy jest sens lecieć po tabletkę.
Nie, nie ma sensu. Tabletki to nie cukierki.
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 10:27   #1559
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez meainax Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, nie wiem co robić, chyba zrobiłam wielką głupotę.
Kochałam się z chłopakiem 6 dnia cyklu(okres wtedy wlasnie mi sie skonczył, ale po stosunku pojawila sie jeszcze neiwielka ilosc krwi), skończył we mnie, niestety bez żadnego zabezpieczenia. Moje cykle trwają 25-30 dni. Poza tym obserwuję swój śluz i jest jak na razie niepłodny, przeczytałam, że plemniki giną w takim po kilku godzinach.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
Strasznie się martwię, było to 48h temu, nie wiem czy jest sens lecieć po tabletkę.
Ja bym nie leciała. A na przyszłość sie zabezpieczyła żeby przez nastepny miesiąc nie chodzic w stresie.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 15:29   #1560
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Czytam czytam i zachodze w głowę, czemu ten wątek taki popularny...niezmiennie ot tak długiego czasu.
A już to ocieranie się majtek o majtki...
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.