Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-10, 19:01   #2131
bakinorew
Przyczajenie
 
Avatar bakinorew
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
"Niektóre leki mogą powodować, że lek Vibin będzie mniej skuteczny w zapobieganiu ciąży lub mogą wywołać nieoczekiwane krwawienie. Dotyczy to: leków stosowanych w leczeniu padaczki (np. prymidon, fenytoina, barbiturany, karbamazepina, okskarbazepina), gruźlicy (np. ryfampicyna), zakażenia HIV (rytonawir, newirapina) lub innych chorób zakaźnych (antybiotyki takie jak gryzeofulwina, penicylina, tetracyklina)" mam rozumieć ze ulotka się myli?
W ulotkach leków wypisują różne rzeczy, które oczywiście nie są kłamstwem, ale trzeba do nich podchodzić z dystansem. Producent woli umieścić tam każdą informację, żeby tylko mieć deskę ratunku w razie ewentualnego procesu sądowego. Nawet jeżeli prawdopodobieństwo jej wystąpienia jest bliskie zeru. Tematem wątku nie są poszczególne fazy wprowadzania leków na rynek i myślę, że i tak nie ma sensu tego tłumaczyć, bo i tak zasypiecie mnie argumentami przeciw. Wracając więc do tematu, musiałabyś mieć wyjątkowego pecha, żeby w tej sytuacji zajść w ciążę.
bakinorew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:04   #2132
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez bakinorew Pokaż wiadomość
W ulotkach leków wypisują różne rzeczy, które oczywiście nie są kłamstwem, ale trzeba do nich podchodzić z dystansem. Producent woli umieścić tam każdą informację, żeby tylko mieć deskę ratunku w razie ewentualnego procesu sądowego. Nawet jeżeli prawdopodobieństwo jej wystąpienia jest bliskie zeru. Tematem wątku nie są poszczególne fazy wprowadzania leków na rynek i myślę, że i tak nie ma sensu tego tłumaczyć, bo i tak zasypiecie mnie argumentami przeciw. Wracając więc do tematu, musiałabyś mieć wyjątkowego pecha, żeby w tej sytuacji zajść w ciążę.
Co nie zmienia faktu, ze antybiotyk MOZE obnizyc dzialanie tabletek. A ty temu zaprzeczylas.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:16   #2133
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez bakinorew Pokaż wiadomość
W ulotkach leków wypisują różne rzeczy, które oczywiście nie są kłamstwem, ale trzeba do nich podchodzić z dystansem. Producent woli umieścić tam każdą informację, żeby tylko mieć deskę ratunku w razie ewentualnego procesu sądowego. Nawet jeżeli prawdopodobieństwo jej wystąpienia jest bliskie zeru. Tematem wątku nie są poszczególne fazy wprowadzania leków na rynek i myślę, że i tak nie ma sensu tego tłumaczyć, bo i tak zasypiecie mnie argumentami przeciw. Wracając więc do tematu, musiałabyś mieć wyjątkowego pecha, żeby w tej sytuacji zajść w ciążę.
Chodzi mi o suche fakty. W ulotce pisze tak a nie inaczej, dlatego mam podstawy żeby wierzyć w obniżenie skuteczności antykoncepcji

Edytowane przez hajduszoboszlo
Czas edycji: 2016-01-10 o 19:20
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 22:12   #2134
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dla większości z Was pytanie pewnie tak absurdalne, że aż kwiczy.
Mianowicie, jestem na tabletkach, które biorę regularnie, staram się też unikać czynników osłabiających ich działanie.

W połowie października kochałam się z chłopakiem będąc na tabletkach (końcówka 2 tyg) używaliśmy też gumek (wolimy dmuchać na zimne mimo, że to śmieszne). W połowie 3 tyg. miałam poślizg z tabletką ale zmieściłam się w 12h.
Lecimy dalej....
Od tej pory miałam przerwę z seksem, ale tabletki brałam i wystąpiły 3 albo 2 (ale raczej 3) krwawienia z odstawienia. W tym cyklu tabletek zasłabłam, pod koniec 3 tyg. miałam trochę tkliwe piersi. Dziś powinnam dostać krwawienia z odstawienia, jedynie boli mnie brzuch tak jak zawsze.
Nie ma szans na ciążę prawda? Nawet jeśli nie dostałabym tego krwawienia.
Gdyby ktoś mnie zapytał, to powiedziałabym, że jasne, że nie. Ale człowiek sobie czasem nawkręca do głowy niezłych cudów...
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 22:14   #2135
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Nie ma. Śpij spokojnie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 22:17   #2136
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Chyba nawet ciąża z palca jest bardziej prawdopodobna niż Twoja ciąża
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 22:21   #2137
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Nie ma. Śpij spokojnie.
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Chyba nawet ciąża z palca jest bardziej prawdopodobna niż Twoja ciąża
Dzięęęki
Niby wiemy jak działa ludzki organizm, ale schizy w pewnym etapie dopadają chyba każdego

Błagam nie wrzucajcie mnie na perełki <3
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 09:37   #2138
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

kochalam sie z chłopakiem jakis czas(krotko)bez gumki a pozniej dopiero ją założył..jakie jest prawdopodobienstwo?
zła jestem na siebie ze na to pozwoliłam

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2016-01-15 o 09:39
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 09:57   #2139
margarynka76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Nie ma szans na ciążę jak nie doszedl w tobie kochając się nawet chwile bez gumki

Samsung galaxy A3
margarynka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 10:19   #2140
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez margarynka76 Pokaż wiadomość
Nie ma szans na ciążę jak nie doszedl w tobie kochając się nawet chwile bez gumki

Samsung galaxy A3
Co Ty wygadujesz? Oczywiście, że szanse są, bo każdy niezabezpieczony stosunek może prowadzić do ciąży, bo preejakulat wydzielający się z penisa również zawiera żywe plemniki. Nie wprowadzaj jej w błąd, bo ciąża jest jak najbardziej prawdopodobna w tym przypadku. Swoją drogą czemu nie zabezpieczyliście się od razu? Nie rozumiem takiego zachowania, że dopiero po czasie założycie gumkę.. Nie lepiej założyć ją od razu?

Edytowane przez domarka
Czas edycji: 2016-01-15 o 10:22
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 10:31   #2141
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

ale sie tego preejakulatu doczepiliscie w czasie owulacji kobieta ma 30% szans na zajscie w ciaze przy pelnym stosunku..
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 11:33   #2142
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Owszem, ale większość niechcianych ciąż to właśnie ze stosunku przerywanego a jeśli ktoś myśli, że nie zajdzie w ciążę bo nie było wytrysku do pochwy to aż słabo się robi, nic dziwnego, że potem jest niechciane dziecko skoro para nie ma zielonego pojęcia jak się zabezpieczać
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 11:35   #2143
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Owszem, ale większość niechcianych ciąż to właśnie ze stosunku przerywanego a jeśli ktoś myśli, że nie zajdzie w ciążę bo nie było wytrysku do pochwy to aż słabo się robi, nic dziwnego, że potem jest niechciane dziecko skoro para nie ma zielonego pojęcia jak się zabezpieczać
Większość ciąż z przerywanego bierze się z faktu ze facet za późno wyjmie była już mowa na ten temat na tym wątku.
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 11:39   #2144
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Większość ciąż z przerywanego bierze się z faktu ze facet za późno wyjmie była już mowa na ten temat na tym wątku.
A wiesz co to jest stosunek przerywany? Polega na tym, że właśnie wyjmie przed wytryskiem a nie, że za późno wyjmie. Jak już napisałam, z penisa wydziela się preejakulat, który też ma w sobie żywe plemniki więc sama sobie odpowiedz
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 11:42   #2145
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
A wiesz co to jest stosunek przerywany? Polega na tym, że właśnie wyjmie przed wytryskiem a nie, że za późno wyjmie. Jak już napisałam, z penisa wydziela się preejakulat, który też ma w sobie żywe plemniki więc sama sobie odpowiedz
Ale zawiera ich znikoma ilość, nie powtarzaj dyskusji która już była na tym wątku. Moja rada jest taka- twoja inna. Tyle w temacie.

Edytowane przez hajduszoboszlo
Czas edycji: 2016-01-15 o 11:58
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 11:52   #2146
wikino1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 105
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Odebrałam wyniki beta hcg. Wynik < 1,2 co to znaczy?
wikino1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 11:57   #2147
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez wikino1991 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki beta hcg. Wynik < 1,2 co to znaczy?
ponizej masz normy ale na chlopski rozum nie jestes w ciazy..
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 13:03   #2148
wikino1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 105
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jeżeli bym była to wynik byłby większy niż 5 dobrze Myślę? No właśnie to 1.2 mnie zmylilo. Czyli nie mam już powodu do obaw? Ciąży nie ma?
wikino1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 13:22   #2149
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez wikino1991 Pokaż wiadomość
Jeżeli bym była to wynik byłby większy niż 5 dobrze Myślę? No właśnie to 1.2 mnie zmylilo. Czyli nie mam już powodu do obaw? Ciąży nie ma?
Jeżeli nie wierzysz w spisek laboratorium to w ciąży nie jesteś.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 14:47   #2150
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Jak już napisałam, z penisa wydziela się preejakulat, który też ma w sobie żywe plemniki więc sama sobie odpowiedz
W niektórych przypadkach, które były w mniejszości, w preejakulacie znaleziono żywe i sprawne do zapłodnienia plemniki. Owszem, jak na razie chyba nie można ze 100% pewnością powiedzieć, że preejakulat nie zapładnia, jednak przypadki zapłodnienia przez preejakulat - jeśli są - to występują rzadko i potrzebują ogromnego wsparcia ze strony innych czynników.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2016-01-19 o 19:08
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 19:40   #2151
wikino1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 105
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jak nie wierzę? Teraz już nic nie rozumiem...proszę napiszcie mi,wg wyniku jestem w ciąży czy nie? Użyłas dwóch zaprzeczen i już zglupialam
wikino1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 19:51   #2152
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez wikino1991 Pokaż wiadomość
Jak nie wierzę? Teraz już nic nie rozumiem...proszę napiszcie mi,wg wyniku jestem w ciąży czy nie? Użyłas dwóch zaprzeczen i już zglupialam
Dostałaś wynik, który oznacza że w ciąży nie jesteś i dalej masz wątpliwości?
To jakbyś sugerowała, że w laboratorium się pomylili albo na złość Ci zrobili wpisując błędny wynik.

P.S. A z czego ta domniemana ciąża miała być?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 20:34   #2153
wikino1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 105
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Wierzę w wynik. Po prostu napisałaś skoro nie wierzysz w laboratorium to nie jesteś w ciąży a więc logicznie analizując to co napisałaś; jeśli wierzyć w wynik to jestem. Ok wszystko jasne; nie jestem w ciąży i koniec panikowania akurat w testy z laboratorium wierzę tylko chciałam się upewnić co do interpretacji wyniku

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Teraz doczytalam że tam pisałaś o spisku przepraszam terqz to co napisałaś jest oczywiste. Nie wierzę w spisek :p koniec paranoi.
wikino1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 08:54   #2154
dnie_i_noce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

hej! ostatnią miesiączkę miałam (prawdopodobnie, nie jestem na 100% pewna) 15 grudnia, mam regularne 28-dniowe cykle.
2 stycznia podczas stosunku (chłopak nie skończył) pękła nam prezerwatywa, kolejnego dnia przyjęłam EllaOne.
Niestety 9 stycznia podczas kolejnego stosunku prezerwatywa jakimś dziwnym sposobem została we mnie, wyjęłam ją po dłuższej chwili, chłopak również jeszcze nie skończył.

wiem że po tabletce okres może się spóźniać, wiem też że ten drugi przypadek to nie jest klasyczna metoda zachodzenia w ciążę ale strasznie panikuję.

jakie są szanse na ciążę w moim przypadku?
dnie_i_noce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:03   #2155
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez dnie_i_noce Pokaż wiadomość
hej! ostatnią miesiączkę miałam (prawdopodobnie, nie jestem na 100% pewna) 15 grudnia, mam regularne 28-dniowe cykle.
2 stycznia podczas stosunku (chłopak nie skończył) pękła nam prezerwatywa, kolejnego dnia przyjęłam EllaOne.
Niestety 9 stycznia podczas kolejnego stosunku prezerwatywa jakimś dziwnym sposobem została we mnie, wyjęłam ją po dłuższej chwili, chłopak również jeszcze nie skończył.

wiem że po tabletce okres może się spóźniać, wiem też że ten drugi przypadek to nie jest klasyczna metoda zachodzenia w ciążę ale strasznie panikuję.

jakie są szanse na ciążę w moim przypadku?
No miesiączkę możesz dostać później, po takiej dawce hormonów organizm wariuje, ale drugi przypadek, cóż.. Prawdopodobieństwo jest
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:01   #2156
margarynka76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Miałam podobna sytuacje kiedyś. Nie masz powodu do paniki bo do ciąży nie dojdzie mimo że wyciąglas prezerwatywy po chwili niż od razu. Ja uprawiam sex od kilkunastu lat i wiem jak się w ciążę zachodzi wiec niech mnie któraś nie poucza w tym co mówię. Mam już nawet paroletnie dziecko. A nie strsujcie dziewczyny

Samsung galaxy A3
margarynka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:34   #2157
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez margarynka76 Pokaż wiadomość
Miałam podobna sytuacje kiedyś. Nie masz powodu do paniki bo do ciąży nie dojdzie mimo że wyciąglas prezerwatywy po chwili niż od razu. Ja uprawiam sex od kilkunastu lat i wiem jak się w ciążę zachodzi wiec niech mnie któraś nie poucza w tym co mówię. Mam już nawet paroletnie dziecko. A nie strsujcie dziewczyny

Samsung galaxy A3
Prezerwatywa się zsunęła, mało tego została w pochwie. Jak może nie być prawdopodobieństwa? Jest prawdopodobieństwo, bo prezerwatywa została użyta w nieodpowiedni sposób więc szansa jest, nie jest ogromna, ale jest.
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 13:39   #2158
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
A wiesz co to jest stosunek przerywany? Polega na tym, że właśnie wyjmie przed wytryskiem a nie, że za późno wyjmie. Jak już napisałam, z penisa wydziela się preejakulat, który też ma w sobie żywe plemniki więc sama sobie odpowiedz
Przed wytryskiem, a nie po kilku ruchach w pochwie, gdy do wytrysku dochodzi dziesięć minut po

Serio, nie wyolbrzymiajcie. Kilka ruchów penisa w pochwie to nie stosunek przerywany
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 15:11   #2159
dnie_i_noce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Prezerwatywa się zsunęła, mało tego została w pochwie. Jak może nie być prawdopodobieństwa? Jest prawdopodobieństwo, bo prezerwatywa została użyta w nieodpowiedni sposób więc szansa jest, nie jest ogromna, ale jest.
dostałam już okres, także alarm odwołany. niemniej jednak od przyszłego miesiąca wracam do tabletek, nie chcę już więcej przez to przechodzić...

dziękuję za odpowiedzi.
dnie_i_noce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 16:24   #2160
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

I brawo, nie ma co się stresować, bo ryzyko MINIMALNE, zwłaszcza że nie było wytrysku, masz dowód

Przestańcie straszyć, bo potem powstają kawały o ciążach z palca.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.