Gra o tron - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-24, 09:52   #4261
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
zgadzam się, ta wyprawa to głupota, pokażą Cersei zombiaka, a ona im Górę

Jon: Cersei, oto zombiak, ktorego przytargalismy zza Muru, tylko po to, zeby udowodnic ich istnienie! Poswiecilismy w tym szczytnym celu jednego smoka!
Cersei: Ale ze jak? Wiekszych tam nie maja? Bo ja mam...(tutaj oczko w strone Gory) to juz mogliscie mi smoka przywiezc...
...You really know nothing Jon Snow...


Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
A poważnie - mi chodzi po głowie ta przepowiednia z Danką że jej khal Drogo powróci czy już mi się miesza?
Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
może jako zombie ale ta przepowiednia też mnie zastanawia.


Podobno ten powrot khala moze oznaczac cos innego.
Chodzi o wizje, ktore miala Dany w DomuUmarlych - kiedy juz podchodzila do Zelaznego Tronu, juz go dotykala, ale nagle zawrocila i wyszla za Mur, gdzie spotkala swojego ukochanego i dziecko. I podobna ta przepowiednia JUZ sie sprawdzila - w epizodzie 6, bo Dany miala leciec przeciez na Cersei a poleciala ratowac Jona no i to on ma byc tym ukochanym (Droga) a ich wspolne dziecko bylo w tej wizji przedstawione jako jej nienarodzony syn.


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Przeczytałam, zakończenie bardzo w stylu Martina wcale się nie zdziwię jak to się wszystko w taki sposób potoczy

Poki co nie czytalam spojlerow 8 sezonu...zobaczymy jak dlugo sie powstrzymam...
Ale dla mnie takim malym przykladem slodko-gorzkiego zakonczenia bylo spotkanie Jona z jego wujkiem Benjenem ostatnio...jakos tak mi sie nasunelo...


Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio słyszałam teorię, że Martin nigdy nie ukończy książek. Może wyda jeszcze jedną, ale ostatecznego rozwiązania sie nie dowiemy. Może właśnie po to, żeby każdy był zadowolony i mógł sobie wyobrażać zupełnie inne zakończenie.

A moze dlatego, ze po prostu mu sie juz nie chce, albo zwyczajnie sam sie troche pogubil i nie zna konca wlasnej opowiesci..?

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2017-08-24 o 09:54
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 10:07   #4262
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Gra o tron

Ja czytałam ostatnio, że Martin jest alkoholikiem i ostatnimi czasy ciągnie w takim cugu, że nie ma co oczekiwać, że będzie w stanie pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 10:24   #4263
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ja czytałam ostatnio, że Martin jest alkoholikiem i ostatnimi czasy ciągnie w takim cugu, że nie ma co oczekiwać, że będzie w stanie pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moze jak mu dali do przeczytania scenariusze na sezon 7 to zaczal ten ciag i skonczyc nie moze...a jak przeczyta zapowiedzi na 8 to juz calkiem...


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 11:05   #4264
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ja czytałam ostatnio, że Martin jest alkoholikiem i ostatnimi czasy ciągnie w takim cugu, że nie ma co oczekiwać, że będzie w stanie pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałam o tym już daaawno temu i między innymi dlatego obawiam się, że kojtnie przed dokończeniem sagi

Aha, trafiłam dzisiaj na fajny gifset, który jest balsamem na moje anty-Jonerysowe serducho



daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 13:43   #4265
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio słyszałam teorię, że Martin nigdy nie ukończy książek. Może wyda jeszcze jedną, ale ostatecznego rozwiązania sie nie dowiemy. Może właśnie po to, żeby każdy był zadowolony i mógł sobie wyobrażać zupełnie inne zakończenie.
Coraz więcej ludzi tak myśli. Ja w sumie też, liczę na wichry jeszcze ostatkami nadziei... tylko z tego co pamiętam to 2(!!!) lata temu chodziły plotki, że książka zaraz trafi do polskiego tłumacza i co i jajco. Mój mąż uważa, że teraz mu się nie opłaca wydawać książki, bo ma hajsy z praw autorskich a jak kipnie i rodzina wyda to co ma to zarobią hajsu od groma, bo po śmierci artysty zawsze jest szał dużo większy niż za życia.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 13:52   #4266
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Gra o tron

Zastanawiałam się jakie właściwie zakończenie dla mnie byłoby najbardziej satysfakcjonujące. I prawdę mówiąc nie wiem co byłoby dla mnie najlepsze. Problemem z upadkiem całości jako jedne królestwo jest to, że wiele starych rodów upadło i tak naprawdę nie wiadomo jak podzielone miałoby być królestwo.

Ja za to z kolei nie zgadzam się z opinią, że wyprawa kompanii Jona była głupotą. Zauważcie, że poza Jonem, czarną strażą i dzikimi dla wielu (nawet z rodów Północy) Nocny Król to troszkę legenda ewentualnie jakaś tam bajeczka Jona. Nie mówiąc już o rodach bliżej Królewskiej Przystani. Faktycznie złapanie nieumarłego czy jak go zwać to jest jedyna szansa na pokazanie, że faktycznie zagrożenie z północy istnieje.

Przecież Nocna Straż w dużej mierze powstała w obronie przeciwko dzikim a nie jakiemuś mitycznemu Nocnemu Królowi.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 14:51   #4267
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

potencjalne spojlery:



A jeszcze tak sobie myślę, Danka nagadała Jonowi, że nie może mieć dzieci, to jak się prześpią i zajdzie w ciążę to można uznać, że złapała go na dziecko?
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 17:25   #4268
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
potencjalne spojlery:



A jeszcze tak sobie myślę, Danka nagadała Jonowi, że nie może mieć dzieci, to jak się prześpią i zajdzie w ciążę to można uznać, że złapała go na dziecko?
Jon liczy na seks bez zobowiązań a tu masz babo placek a może Jon też nie może mieć dzieci, Ruda w ciążę z nim nie zaszła

zgadzam się, że Oberyn nie chciałby takiej zemsty, na niewinnej dziewczynie. Nawet w serialu na weselu powiedział Cersei i jej ojcu, że u nich nie morduje się kobiet i dzieci czy coś w tym stylu
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....

Edytowane przez Aliszcze
Czas edycji: 2017-08-24 o 17:27
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 18:45   #4269
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
a może Jon też nie może mieć dzieci, Ruda w ciążę z nim nie zaszła
Może zaszła, tylko jeszcze nie wiedziała

Btw, jestem w trakcie oglądania całego serialu od początku, właśnie kończę sezon 4 i apropos Rudej, jeszcze nigdy nie byłam w stanie obejrzeć sceny jej śmierci bez poryczenia się. Uwielbiałam ten paring.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 19:06   #4270
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76582056]Może zaszła, tylko jeszcze nie wiedziała

Btw, jestem w trakcie oglądania całego serialu od początku, właśnie kończę sezon 4 i apropos Rudej, jeszcze nigdy nie byłam w stanie obejrzeć sceny jej śmierci bez poryczenia się. Uwielbiałam ten paring.[/QUOTE]

Danka nie dorównuje Rudej, to prawda.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 19:10   #4271
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Danka nie dorównuje Rudej, to prawda.
No to jest w ogóle moim zdaniem poza wszelką dyskusją
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 19:19   #4272
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio słyszałam teorię, że Martin nigdy nie ukończy książek. Może wyda jeszcze jedną, ale ostatecznego rozwiązania sie nie dowiemy. Może właśnie po to, żeby każdy był zadowolony i mógł sobie wyobrażać zupełnie inne zakończenie.
Alez on bardzo ciężko pracuje nad książkami, od lat. Non stop pracuje.

https://youtu.be/lle4t4o8EDk

silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 21:56   #4273
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Przecież Nocna Straż w dużej mierze powstała w obronie przeciwko dzikim a nie jakiemuś mitycznemu Nocnemu Królowi.
A to nie było czasem na odwrót właśnie? Znaczy, pierwotna rola Nocnej Straży jest chyba dość niejasna, bo zakon powstał 8 tys. lat przed aktualnymi wydarzeniami. Ale wydaje mi się, że raczej to był czas walki z Innymi i to był główny powód. Dopiero z czasem Inni przeszli do obszaru legend, więc zmienił się też cel samej Straży.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 06:23   #4274
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
A to nie było czasem na odwrót właśnie? Znaczy, pierwotna rola Nocnej Straży jest chyba dość niejasna, bo zakon powstał 8 tys. lat przed aktualnymi wydarzeniami. Ale wydaje mi się, że raczej to był czas walki z Innymi i to był główny powód. Dopiero z czasem Inni przeszli do obszaru legend, więc zmienił się też cel samej Straży.
Dokładnie Przecież mur powstał żeby chronić ludzi od Innych, jest objęty specjalnymi zaklęciami. Dopiero później ludzie się za nim osiedlili, tzw.wyrzutki społeczeństwa.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 08:37   #4275
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Coraz więcej ludzi tak myśli. Ja w sumie też, liczę na wichry jeszcze ostatkami nadziei... tylko z tego co pamiętam to 2(!!!) lata temu chodziły plotki, że książka zaraz trafi do polskiego tłumacza i co i jajco. Mój mąż uważa, że teraz mu się nie opłaca wydawać książki, bo ma hajsy z praw autorskich a jak kipnie i rodzina wyda to co ma to zarobią hajsu od groma, bo po śmierci artysty zawsze jest szał dużo większy niż za życia.
Albo ksiązki już są dawno napisane i leżą sobie u wydawcy, Martin zainkasował kasę i chleje na umór, a ze względów marketingowych teraz im się nie opłaca wydawać i dopiero po finale serialu będa szumne zapowiedzi, reklama szaleńcza i opublikują jak już opadnie kurz po serialu. Oczywiście zakończenie będzie inne, bo inaczej by się książki nie sprzedały.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 09:17   #4276
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Gra o tron

Widzę, że sporo z Was czyta(ło) też książki, więc zadam takie pytanie - czytałyście wersję polsko - czy angielskojęzyczną? Ja w sumie stanęłam po drugiej części i powiem szczerze, że średnio mi się czytało, a miałam wersję polską i się zastanawiam czy to czasem nie kwestia tłumaczenia. Miała któraś może doświadczenia z obiema wersjami i zauważyła różnicę w odbiorze?
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 09:24   #4277
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Albo ksiązki już są dawno napisane i leżą sobie u wydawcy, Martin zainkasował kasę i chleje na umór, a ze względów marketingowych teraz im się nie opłaca wydawać i dopiero po finale serialu będa szumne zapowiedzi, reklama szaleńcza i opublikują jak już opadnie kurz po serialu. Oczywiście zakończenie będzie inne, bo inaczej by się książki nie sprzedały.

Fajnie by bylo

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Widzę, że sporo z Was czyta(ło) też książki, więc zadam takie pytanie - czytałyście wersję polsko - czy angielskojęzyczną? Ja w sumie stanęłam po drugiej części i powiem szczerze, że średnio mi się czytało, a miałam wersję polską i się zastanawiam czy to czasem nie kwestia tłumaczenia. Miała któraś może doświadczenia z obiema wersjami i zauważyła różnicę w odbiorze?

Ja czytalam najpierw po angielsku, potem po niemiecku i w zeszlym roku w wakacje wpadla mi w rece wersja polska i...nie przeczytalam wszystkich czesci, bo wlasnie jakos tak-sobie mi sie czytalo...
Ale ja ogolnie wole czytac w jezyku, w ktorym pisze autor...


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 10:38   #4278
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Gra o tron

Faktycznie według legendy mur powstał po tym jak Westeros ledwo przeżyło spotkanie z innymi. Miał on bronić właśnie przed innymi. Ale właśnie jako, że działo się to setki lat temu to potem zaczęło po prostu służyć jako obrona przed dzikimi, którzy zamieszkali północne rejony.

I właśnie fakt, że dla wielu osób inni byli pewnie legendą, bajką zdecydowano się na taką wyprawę.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 10:50   #4279
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Faktycznie według legendy mur powstał po tym jak Westeros ledwo przeżyło spotkanie z innymi. Miał on bronić właśnie przed innymi. Ale właśnie jako, że działo się to setki lat temu to potem zaczęło po prostu służyć jako obrona przed dzikimi, którzy zamieszkali północne rejony.

I właśnie fakt, że dla wielu osób inni byli pewnie legendą, bajką zdecydowano się na taką wyprawę.
no ale wyprawa dalej jest głupotą

Danka mogłaby wysłać za mur smoki - skoro nie wierzyła w Innych to cóż mogłoby się im stać - które podleciałyby do armii Innych, wzięły w pysk pierwszego lepszego z brzegu i zwiałyby zanim Nocny Król złapałby za włócznię i zorientował się co się w ogóle stało

viola! cała akcja zajęłaby z godzinkę (wnioskując po tym ile czasu zeszło Dance na dotarcie na smoku za mur) przy czym mielibyśmy zero ofiar i Innego do pokazówek w kieszeni
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-08-25 o 10:51
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-25, 12:21   #4280
placek10
Raczkowanie
 
Avatar placek10
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 39
Dot.: Gra o tron

Co do podlinkowanych spojlerów:
SPOJLER ALERT !!


Wydają się trzymać kupy, opisy są dość szczególowe i jeśli to FEJK to naprawdę autor to niezły trol epicko się napracował
Rozczarowało mnie najbardziej zabicie wątku romantycznego Tormunda i Breinne
i zakonczenie najgorsze z możliwych, czyli nieoczywiste, masz wrażenie że wszystko co sie stało nie miało sensu bo historia zaraz znowu zatoczy koło a ty zostajesz ze zrytą psychiką i wrażeniem że zmatnowałes życie na 8 sezonów GoT

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez elsker Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości: jak sobie z grubsza wyobrażałyście zakończenie serialu? Nie chodzi mi o linki do najbardziej prawdopodobnych teorii, ale Wasze opinie, jaki finał by Was najbardziej zaskoczył i usatysfkacjonował?
Gdyby na tronie zasiadł ktoś nieoczywisty może nawet przypadkowy (Sansa ) ktoś kto nie pragnie władzy ale dostając ją zmienia się diametalnie o 180 stopni, dokładne wyjaśnienie zasady działania armii umarlaków ( jak powstali, historia itp), logiczniej i sensowniej opleciony wątek Brana który do tej pory jest tylko wędrującym zjaranym chłopcem licze na drugie albo trzecie dno w tym wątku.
placek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 12:23   #4281
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

A te spojlery są jeszcze o tyle prawdopodobne, że HBO potwierdziło atak hakerski i ponoć ich teraz szantażują, że upublicznią skrypty.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 12:28   #4282
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
A te spojlery są jeszcze o tyle prawdopodobne, że HBO potwierdziło atak hakerski i ponoć ich teraz szantażują, że upublicznią skrypty.
Ale one już są upublicznione przecież To po co by ich szantażowali, skoro rzekomo można je przeczytać w necie już od miesiąca?

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Gdyby na tronie zasiadł ktoś nieoczywisty może nawet przypadkowy (Sansa )
Hmm, chyba nie dotarło do mnie co w tym niby jest zabawnego
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 12:37   #4283
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76602441]Ale one już są upublicznione przecież To po co by ich szantażowali, skoro rzekomo można je przeczytać w necie już od miesiąca?
[/QUOTE]
Mi się wydaje, że hbo jakoś próbuje wybrnąć, że niby to nie to, że to fejki czy coś a w necie już wszystko jest.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 12:39   #4284
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że hbo jakoś próbuje wybrnąć, że niby to nie to, że to fejki czy coś a w necie już wszystko jest.
Obyś nie miała racji

SPOILER




Trafiłam dzisiaj na ten utwór muzyczny, który będzie w finale sezonu. O co się założymy, że to muzyka do sceny boatseksu? _^_ https://gotmusic.tumblr.com/post/164...-thrones-truth

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2017-08-25 o 12:43
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 14:35   #4285
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że hbo jakoś próbuje wybrnąć, że niby to nie to, że to fejki czy coś a w necie już wszystko jest.
a po co oni się mają bronić jak odcinek wyciekł w środku tygodnia to potem mieli najlepszą oglądalność w sezonie - to trzeba pielęgnować a nie z tym walczyć

prawda jest taka, że im więcej wyciekało tym więcej osób oglądało też oryginalne źródło tylko po to żeby sprawdzić czy się te wszystkie wycieki potwierdzą, ten szantaż cały to najgorsza akcja roku bo HBO to jest na rękę

jak ten wyciek jest prawdziwy to najbardziej by się HBO opłacało teraz z grubsza pojechać tym scenariuszem ale od czasu do czasu strzelić jakąś bombę - to wtedy wszyscy będą oglądać żeby wypatrzeć kiedy trafią się różnice
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-08-25 o 14:42
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 14:58   #4286
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a po co oni się mają bronić jak odcinek wyciekł w środku tygodnia to potem mieli najlepszą oglądalność w sezonie - to trzeba pielęgnować a nie z tym walczyć

prawda jest taka, że im więcej wyciekało tym więcej osób oglądało też oryginalne źródło tylko po to żeby sprawdzić czy się te wszystkie wycieki potwierdzą, ten szantaż cały to najgorsza akcja roku bo HBO to jest na rękę

jak ten wyciek jest prawdziwy to najbardziej by się HBO opłacało teraz z grubsza pojechać tym scenariuszem ale od czasu do czasu strzelić jakąś bombę - to wtedy wszyscy będą oglądać żeby wypatrzeć kiedy trafią się różnice
HBO samo wypuściło 6 odcinek, ale nikt się nie przyznał, że "tak, zrobiliśmy to specjalnie, żeby była większa oglądalność" i przy scenariuszu nikt nie powie "tak tak to jest nasz scenariusz". Udawanie, że to wycieki podbija szum wokół sprawy, daje aurę tajemniczości i poznania "tajnych" informacji
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 19:07   #4287
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Gra o tron

Widzę, że jestem jedyną osobą, której ruda przeszkadzała i wkurzała
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 20:47   #4288
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Widzę, że jestem jedyną osobą, której ruda przeszkadzała i wkurzała
mi też przeszkadzała i mnie też wkurzała ale ja właśnie za to ją lubiłam - miała charakter dziewczyna
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 20:47   #4289
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Widzę, że jestem jedyną osobą, której ruda przeszkadzała i wkurzała
Też za nią nie przepadałam, a na jej związek z Jonem patrzyłam podobnie jak na ten z Danką
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 21:05   #4290
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Vision, a tak z ciekawosci, pytanie nie jest zlosliwe, z kim bys Jona sparowala? Jesli w ogole z kimkolwiek

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.