Mamy z maja 2022 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-14, 14:05   #2491
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
No właśnie to jest jakaś parodia pani z sanepidu mówi mi, że do 23.01 dziecko na kwarantannie, a ja się pytam czy my rodzice też a ona, że nie tylko dziecko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem ile w tym prawdy, ale szwagierka mówiła też, że np. oni są w domu z dzieckiem i dziecko wyjść nie może, ale goście jak najbardziej do nich mogą przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 14:06   #2492
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile w tym prawdy, ale szwagierka mówiła też, że np. oni są w domu z dzieckiem i dziecko wyjść nie może, ale goście jak najbardziej do nich mogą przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To dopiero śmieszne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 15:51   #2493
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile w tym prawdy, ale szwagierka mówiła też, że np. oni są w domu z dzieckiem i dziecko wyjść nie może, ale goście jak najbardziej do nich mogą przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo tak jest przed świętami na syna mojej kuzynki nałożyli kwarantannę, a że wigilię mieli spędzić u teściowej w dużym gronie to zaprosili wszystkich do siebie i to było ok dla sanepidu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 16:06   #2494
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

https://www.youtube.com/watch?v=NySjIfYxqsU

całkiem fajny kanał, specjalistką nie jestem więc wszytskiego nie umiem zweryfikować, ale wydaje mi się, że gada z sensem.
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 20:12   #2495
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
To dopiero śmieszne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ta, takie głupie, że aż śmieszne
Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Bo tak jest przed świętami na syna mojej kuzynki nałożyli kwarantannę, a że wigilię mieli spędzić u teściowej w dużym gronie to zaprosili wszystkich do siebie i to było ok dla sanepidu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kurcze, od południa mam kłucia i lekkie skurcze, w takich sytuacjach zawód nie pomaga Oby przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 07:50   #2496
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny ile dni przed robieniem krzywej cukrowej należy odstawić metformine? Zapomniałam spytać na wizycie lekarki. Kojarzy mi sie, że 7 dni ale pewna nie jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 08:06   #2497
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Mi kazała tylko jeden dzień diabetolog.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-15, 08:43   #2498
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja w ogole odstawiłam, wiec mi sie problem rozwiązał z glucophage . Ale jak zawsze co lekarz to inna opinia.
Mój młody tak sie rzuca w łóżku, ze coraz gorzej sie z nim śpi, bo zaczyna spać w poprzek i mnie kopie po brzuchu, chyba muszę poduszkę odwrócić i mieć przed sobą cała zabudowana a z tylu to otwarte. ( mam poduchę ciążowa w kształcie C)
Przydałoby sie dzisiaj na jakies zakupy skończyć, bo mam ochotę na pizzę na kolacje a do niej poza drożdżami i maka nie mam nic


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 09:03   #2499
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja brałam do końca 13 tygodnia, potem też odstawilam. ale tu to nie ma jednej teorii, każdy lekarz inaczej.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 10:09   #2500
Olga771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ok to zakładam grupę na meesengerze, dodam was zaraz, jeśli kogoś w ciągu pół godz nie dodam to piszcie do mnie prywatnie tutaj bo nie znam wszystkich którzy się udzielają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy grupa na Facebooku jest już aktywna ?

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
Olga771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 12:07   #2501
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Wiecie że dzisiaj 4 dzień i u małego zero poprawy znowu wymioty doszły, juz z mężem na prawdę nie wiemy co robić, fakt, że pije bez problemu, je też w miarę, ale ta jego kupa... Dzisiaj się budził co godzinę w nocy, mówił że boli brzuch, puszczał Bąka i całe majtki brudne tak się umeczyl biedny, a teraz od rana dwa razy już wymiotowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-15, 12:13   #2502
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Wiecie że dzisiaj 4 dzień i u małego zero poprawy znowu wymioty doszły, juz z mężem na prawdę nie wiemy co robić, fakt, że pije bez problemu, je też w miarę, ale ta jego kupa... Dzisiaj się budził co godzinę w nocy, mówił że boli brzuch, puszczał Bąka i całe majtki brudne tak się umeczyl biedny, a teraz od rana dwa razy już wymiotowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jejku… to chyba długo jak na Rota… dobrze, że je i pije, ale to jednak dziwne że tyle wymiotuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 12:16   #2503
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile dni przed robieniem krzywej cukrowej należy odstawić metformine? Zapomniałam spytać na wizycie lekarki. Kojarzy mi sie, że 7 dni ale pewna nie jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Minimum tydzień, ja przed ciążą odstawiłam nawet na dwa tygodnie. W ciąży stopniowo schodziłam z metforminy i krzywą robiłam też jakoś dwa tygodnie po odstawieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 12:19   #2504
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie to też chyba inna sytuacja była bo ja już wtedy miałam źle cukry na czczo. O tygodniu to nigdy nikt mi nie mówił, nawet przed ciąża.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 12:36   #2505
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Jejku… to chyba długo jak na Rota… dobrze, że je i pije, ale to jednak dziwne że tyle wymiotuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Był spokój dwa dni, i dzisiaj znowu , dajemy sobie czas do jutra jeszcze i najwyżej lekarz, boje się szpitala, już raz byliśmy z wirusem w szpitalu to nie robili nic nadzwyczajnego dawali smecte i kroplówki na wzmocnienie więc teraz pewnie byłoby to samo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 12:41   #2506
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Wiecie że dzisiaj 4 dzień i u małego zero poprawy znowu wymioty doszły, juz z mężem na prawdę nie wiemy co robić, fakt, że pije bez problemu, je też w miarę, ale ta jego kupa... Dzisiaj się budził co godzinę w nocy, mówił że boli brzuch, puszczał Bąka i całe majtki brudne tak się umeczyl biedny, a teraz od rana dwa razy już wymiotowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej jedzcie z nim, żeby go ktoś przebadał. To jednak dziecko i czasami trzeba działać szybko. Dużo zdrówka Wam życzę i trzymajcie się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 13:20   #2507
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Był spokój dwa dni, i dzisiaj znowu , dajemy sobie czas do jutra jeszcze i najwyżej lekarz, boje się szpitala, już raz byliśmy z wirusem w szpitalu to nie robili nic nadzwyczajnego dawali smecte i kroplówki na wzmocnienie więc teraz pewnie byłoby to samo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w maju byłam prawie tydzień z synem w szpitalu. Jak zaczął wymiotować nawet przez sen, to od razu pojechaliśmy do szpitala. 5 kroplówek poszło jedna po drugiej taki był odwodniony. A w domu trwało to tylko 5 godzin. I wiem tylko, że nie był to rota.
Z wymiotami, biegunka u małych dzieci nie żartów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 10:53   #2508
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Wczoraj wieczorem ja robiłam pizzę a maz sie zawziął i szukał śrub do łóżeczka, wyciągnął całe czy czasem niw sa przyklejone ale niestety nie, wiec przeszukał szuflady i znalazł xd
Odebrałam wczoraj tez paczkę z Allegro z rozkiem, pościelą do wózka, prześcieradłami i pieluchami. Niby nic a prawie 270 zł na to poszło


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 10:58   #2509
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem ja robiłam pizzę a maz sie zawziął i szukał śrub do łóżeczka, wyciągnął całe czy czasem niw sa przyklejone ale niestety nie, wiec przeszukał szuflady i znalazł xd
Odebrałam wczoraj tez paczkę z Allegro z rozkiem, pościelą do wózka, prześcieradłami i pieluchami. Niby nic a prawie 270 zł na to poszło


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Też wczoraj odebrałam, dwa kocyki, trochę pieluch tetrowych, myślinowych i flanelowych, ręcznik i też ponad 200 zł

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-16, 11:02   #2510
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja puki co kupiłam trochę ubranek na vinted i chyba poczekam jeszcze z resztą zakupów. Nie mam nawet pomysłu co potrzebuję i jakoś nie mogę się zebrać żeby to spisać nie będzie tego dużo, bo dla córki starałam się kupować rzeczy „nie różowe” wiec większość się nada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 11:06   #2511
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie teściowa się uparła, że chciałaby kupić kilka rzeczy. Zaprosiła mnie dzisiaj, żebym pokazała co mi się podoba. I co jakiś czas podsyła linki i pisze żebym się zastanowila co jeszcze chce, jakie itp. Ale mi to bardzo głupio jest, jakoś nie lubię być w takiej sytuacji. Tak samo powiedziała, że kupi łóżeczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 11:11   #2512
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
U mnie teściowa się uparła, że chciałaby kupić kilka rzeczy. Zaprosiła mnie dzisiaj, żebym pokazała co mi się podoba. I co jakiś czas podsyła linki i pisze żebym się zastanowila co jeszcze chce, jakie itp. Ale mi to bardzo głupio jest, jakoś nie lubię być w takiej sytuacji. Tak samo powiedziała, że kupi łóżeczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja bym sie cieszyła, ze chce sama z siebie cos kupić. Moja ani w 1 ciąży sie nie zainteresowała czy cos potrzebujemy ani teraz jedynie moi rodzice i brat złożyli sie na wózek w 1 ciąży moja mama na drutach zrobiła tez piękne kocyki, jeden do łóżeczka drugi wózka. Teraz tez mówiła, ze cos zrobi.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 11:13   #2513
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Moi rodzice chcą kupić wózek, jako że kupujemy używany od znajomych to nie mam z tym problemu. Z mama mam taki układ że dostała listę braków ciuszkowych i nie ingeruje w to już jaki to będzie wzór itp . Wiem, że nie kupi za dużo no i my jesteśmy lumpeksiary teściowa jeszcze o nic nie pytała więc albo na razie nie chce nic kupić, albo już kupiła ino się nie chwali chociaż parę razy mówiłam że nie chce mieć za dużo, to może w razie co spyta.

Myślę że dla dziadków to też ważne i mimo że jestem zosia samosia to też im pozwolę trochę pokupować. Byleby pytali co potrzebujemy... Żeby później zapanować nad darami zabawkowymi. Ja wiem, że minimalizm przy dziecku pójdzie się grzać ale moja teściowa jest taka że co się widzimy to dostajemy prezenty i póki się widzimy ra na miesiąc to spoko, ale jak się widzieliśmy co tydzień i co tydzień torba to już dla mnie za dużo było i aż mi głupio było jeździć
Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2022-01-16 o 11:16
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 11:16   #2514
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
U mnie teściowa się uparła, że chciałaby kupić kilka rzeczy. Zaprosiła mnie dzisiaj, żebym pokazała co mi się podoba. I co jakiś czas podsyła linki i pisze żebym się zastanowila co jeszcze chce, jakie itp. Ale mi to bardzo głupio jest, jakoś nie lubię być w takiej sytuacji. Tak samo powiedziała, że kupi łóżeczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie możesz powiedzieć że wolisz pieniądze dostać ? Albo męża wyślij żeby się z nią dogadał. Moja teściowa coś tam chciała kupować, ale udało się ją przekonać i w końcu dostaliśmy pieniądze "na wózek" ale oczywiście to ja sobie wybrałam jaki chcę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 11:20   #2515
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja bym sie cieszyła, ze chce sama z siebie cos kupić. Moja ani w 1 ciąży sie nie zainteresowała czy cos potrzebujemy ani teraz jedynie moi rodzice i brat złożyli sie na wózek w 1 ciąży moja mama na drutach zrobiła tez piękne kocyki, jeden do łóżeczka drugi wózka. Teraz tez mówiła, ze cos zrobi.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Siostra też mi mówi, że skoro ma ochotę i chęć to niech kupuje.
Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
A nie możesz powiedzieć że wolisz pieniądze dostać ? Albo męża wyślij żeby się z nią dogadał. Moja teściowa coś tam chciała kupować, ale udało się ją przekonać i w końcu dostaliśmy pieniądze "na wózek" ale oczywiście to ja sobie wybrałam jaki chcę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn najpierw powiedziała że kupi, później że na łóżeczko da pieniądze to ja sobie zamówię, ale nam się spodobało inne to najwyżej sobie dołożymy do niego. Zobaczę co powie dzisiaj, u nas to jest dość skomplikowana sytuacja rodzinna bo od strony tz tu każdy z każdym się kłóci przez jedną osobę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 11:22   #2516
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny to trzeba się cieszyć ze ktos chce pomóc i cos kupi u nas póki co żadna ze stron nie wykazała inicjatywy dołożenia sie do wyprawki, wiem ze teściowie przy poprzednich wnukach tez dopiero jak się urodziło to jakiś ciuch kupili ale nic wiecej...
A powiedzcie mi czy kokon/gniazdo to jest dobre rozwiązanie do łóżeczka czy raczej niebezpieczne ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 11:27   #2517
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to trzeba się cieszyć ze ktos chce pomóc i cos kupi u nas póki co żadna ze stron nie wykazała inicjatywy dołożenia sie do wyprawki, wiem ze teściowie przy poprzednich wnukach tez dopiero jak się urodziło to jakiś ciuch kupili ale nic wiecej...
A powiedzcie mi czy kokon/gniazdo to jest dobre rozwiązanie do łóżeczka czy raczej niebezpieczne ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie zalecają, bardziej śpiworek



No, z jednej strony tak, ale to zależy na jakich zasadach, ja nie znoszę jak ktoś mnie na siłę chce uszczęśliwiać więc jak dostawać będę co tydzien nowa grzechotkę, sudocrem i bepanthen to dla mnie to już za dużo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Co do bezpieczeństwa w czasie snu to polecam cienwiatrupl na instagramie ale w te informacje poza bezpieczeństwem nie zaglebialam się.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2022-01-16 o 11:37
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 12:05   #2518
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy kokon/gniazdo to jest dobre rozwiązanie do łóżeczka czy raczej niebezpieczne ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na dzień, kiedy masz oko na bobasa jak najbardziej, ale na noc w łóżeczku tylko i wyłącznie śpiworek.

Co do kupowania przez innych to ja przy pierwszym też byłam taka zosia-samosia ale nauczona doświadczeniem teraz się cieszę jak babcia przyniesie torbę ubrań albo dziadek da kasę i powie, żeby jakieś buty albo kurtkę kupić młodemu jak robiliśmy remont pokoju syna to jak usłyszeliśmy, że dziadek chce się dorzucić do mebli to aż nam kamień z serca spadł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula_ros
Czas edycji: 2022-01-16 o 12:06
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 16:27   #2519
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to trzeba się cieszyć ze ktos chce pomóc i cos kupi u nas póki co żadna ze stron nie wykazała inicjatywy dołożenia sie do wyprawki, wiem ze teściowie przy poprzednich wnukach tez dopiero jak się urodziło to jakiś ciuch kupili ale nic wiecej...
A powiedzcie mi czy kokon/gniazdo to jest dobre rozwiązanie do łóżeczka czy raczej niebezpieczne ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak uważam U nas teściowie zafundowali dostawkę, moi rodzice wózek i fotelik, a mama co jakiś czas pyta co potrzebuję i czasem jeszcze coś dokupi (ja wcześniej to wybieram), to bardzo miłe Też na początku nie chciałam, ale jednak koszty przy pierwszym dziecku są spore, więc jeśli dziadkowie chcą, to przestałam się buntować

Ja też się pochwalę zakupami, w końcu mogę się odstresować, bo kupiłam w ciągu ostatnich dni kapcie gumowe do porodu i potem będą pod prysznic,cienki szlafrok i koszule Mam nadzieję, że się nie przydadzą jeszcze w ciąży, ale wolę być przygotowana. Zwłaszcza, że wczoraj nie dużo brakło, a zbierałabym się do szpitala. Na liście wyprawkowej coraz mniej do kupienia W tym tygodniu jedziemy zamówić wózek i kupić od razu fotelik z bazą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 16:35   #2520
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam U nas teściowie zafundowali dostawkę, moi rodzice wózek i fotelik, a mama co jakiś czas pyta co potrzebuję i czasem jeszcze coś dokupi (ja wcześniej to wybieram), to bardzo miłe Też na początku nie chciałam, ale jednak koszty przy pierwszym dziecku są spore, więc jeśli dziadkowie chcą, to przestałam się buntować

Ja też się pochwalę zakupami, w końcu mogę się odstresować, bo kupiłam w ciągu ostatnich dni kapcie gumowe do porodu i potem będą pod prysznic,cienki szlafrok i koszule Mam nadzieję, że się nie przydadzą jeszcze w ciąży, ale wolę być przygotowana. Zwłaszcza, że wczoraj nie dużo brakło, a zbierałabym się do szpitala. Na liście wyprawkowej coraz mniej do kupienia W tym tygodniu jedziemy zamówić wózek i kupić od razu fotelik z bazą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez te kłucia?
Mnie też wczoraj kuło, ale bez uczucia spinania brzucha, dzisiaj już nie dzieje się nic

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.