Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 17:59   #1
dziewelinka
Przyczajenie
 
Avatar dziewelinka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 5

Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra


Hej, słuchajcie dziewczyny..
Kupiłam ten podkład na allegro, sprzedawca mial same dobre oceny, 0 negatywów i co, przyjechał, okazał się tak masakrycznie gesty... jak potrząchne nim przed użyciem to po otwarciu się wylewa.. po miesiącu mi sie kończy, juz prawie go nie ma, tragedia, moje drugie opakowanie kupiłam również na all, sprzedawca również wydawał sie spoko i podkład wygląda tak samo.. Myślałam że jakieś felerne mi się trafiły, ale w Rossmannie sprawdzałam tester i też jest taki gęsty.

Czyżby Revlon sknocił taki fajny podkład ?

Koleżanka kupiła na stronie perfumesco ten sam niedawno i przyjechał do niej, ale rzadszy, mniej oleisty.


Kupuje ten podkład od paru lat, to moje jakieś 7 opakowanie, zazwyczaj starczał mi na min pół roku !!

Napiszcie prosze jakie macie doświadczenia z tym produktem i czy według Was konsystencja jest taka sama czy może uległa zmianie
dziewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 20:35   #2
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

po miesiącu ci się kończy? normalne pełne opakowanie? trudno mi to sobie wyobrazić. a gęsty on jest.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 06:07   #3
satema
Przyczajenie
 
Avatar satema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

Hej,
Ja tez uzywam tego podkładu i faktycznie jest on gestszy. Kupowałam na allegro i większość sprzedawców miała w opisie info, ze Revlon zmienil SPF z 6 na 15 i wiaze się to z lekkim przyciemnieniem odcieni oraz zmiana konsystencji na gestsza. Jeśli Ci zależy na starej recepturze to poszukaj, bo widziałam, ze sprzedawcy maja jeszcze poprzednia wersje.
Pozdrawiam
satema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 18:11   #4
dziewelinka
Przyczajenie
 
Avatar dziewelinka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 5
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

kupilam moj ostatni jakos przed urodzinami chlopaka - 14.08 i juz siie konczy...
chyba kupie bourjois healthy mix
co o nim sądzicie ?
dziewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 20:16   #5
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

Dla mnie revlon bije bourjois.. Mam cerę mieszaną, w lato przy przeciętnej temperaturze 20-25 stopni healthy mix po pol godzinie splywal mi i tyle go widziano. Niby nic dziwnego.. ale co sprawilo ze odstawilam go dla revlona bylo brudzenie ubran praktycznie za kazdym razem. Colorstay ladnie zastyga na skorze, krycie lepsze a przy tym naturalne, nawet w lato nie zapychal a co najwazniejsze mialam pewnosc ze cera wyglada jak trzeba.

A przy wydostaniu go ze sloiczka moze pomoc dokrecenie sobie pompki -pasuje taka od serum do koncowek z avonu.
Fell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:26   #6
dziewelinka
Przyczajenie
 
Avatar dziewelinka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 5
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

zaryzykowałam i zakupilam kolejne - trzecie opakowanie w ciągu trzech-czterech miesiecy !!! Jeśli Revlom okaze się tym samym bublem co w dwóch poprzednich przypadkach to albo napisze do tej firmy jakies zazalenie albo sie zabecze i kupie cos innego
wydalam na ten podklad w tym roku już ponad 160 zł..
dziewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:45   #7
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

Cytat:
Napisane przez dziewelinka Pokaż wiadomość
zaryzykowałam i zakupilam kolejne - trzecie opakowanie w ciągu trzech-czterech miesiecy !!! Jeśli Revlom okaze się tym samym bublem co w dwóch poprzednich przypadkach to albo napisze do tej firmy jakies zazalenie albo sie zabecze i kupie cos innego
wydalam na ten podklad w tym roku już ponad 160 zł..
No jasne, że się okaże. Jakie jest prawdopodobieństwo, że dwa razy trafiłaś na podróbki (zwłaszcza takiej relatywnie taniej marki, więc pewnie niewielu osobom chce się podrabiać)?

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-09-21 o 22:00
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 10:00   #8
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

Przecież satema kilka postów wyżej pisała że sprzedawcy informują o zmianie spf z 6 na 15 co się wiąże z inna konsystencją i kolorem. Chyba ze podane jest, że sprzedają starsze wersje. Nie spodziewałabym się na twoim miejscu starego revlona.
Fell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 13:31   #9
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

yzywajcie dalej revlona a za kilka lat bedziecie mialy takie pory ze nic wam juz nie pomoze
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 17:29   #10
dziewelinka
Przyczajenie
 
Avatar dziewelinka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 5
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

Cytat:
Napisane przez JustShe Pokaż wiadomość
yzywajcie dalej revlona a za kilka lat bedziecie mialy takie pory ze nic wam juz nie pomoze
Kobieto.. przecież w dzisiejszych czasach rozszerzone pory, zaskórniki to norma, nie ma ludzi z idealną cerą...
I nie powstają one tylko przez używanie ciężkich podkładów, nieodpowiednich kosmetyków do pielnęgnacji, jak tu wytłumaczyć facetów z wągrami na nosie i w okolicach ??
Revlona uzywam od tylu lat i nigdy na niego nie narzekałam, używałam go w trakcie posiadania poważnego trądziku - brałam izotek i było normalnie.

Od około 2 msiesięcy zauważyłam białe krostki w okolicach ust i nosa, ale według mnie przyczyną jest albo nowy krem z filtrem spf 30 albo nivea soft.
dziewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 18:48   #11
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Revlon Colorstay Spftflex - tłusta i mieszana skóra

[wizaż usuwa negatywne, ale sprawiedliwe, recenzje, więc ja usuwam swoje wpisy na wizażu]

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-11-21 o 18:23
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 19:17   #12
dziewelinka
Przyczajenie
 
Avatar dziewelinka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 5
Dot.: Revlon Colorstay Softflex - tłusta i mieszana skóra

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Kobieto. Trochę logiki, bo ręce opadają.

Po pierwsze, to że np. faceci mają wągry a Revlona nie używali... No błagam. Mąż koleżanki miał raka chociaż nigdy nie palił papierosów. Czy to znaczy, że papierosy nie zwiększają prawdopodobieństwa raka?

Po drugie, brałaś izotek, jeden z najsilniejszych leków przeciwtrądzikowych. Oceniasz swoje doświadczenia z kosmetykami na podstawie wyglądu podczas używania izoteku???
Trądziku nie mam od marca 2010.. za to pozostały mi tylko i wyłącznie blizny, które z resztą Revlon kamufluje, Może nie jakos super, ale za to mnie nie ZAPYCHA i mówi to kobieta, która używa go już ponad 3 lata..
Więc wypowiedzieć się na ten temat mogę...
Idealny był zarówno w trakcie brania jak i po do dnia dzisiejszego.


To Twoje cało porównanie o raku jest bez sensu, skupiłaś sie na czymś co było najmniej ważne w mjej wypowiedzi.
JustShe napisała tak zapewne bo ma jakieś doświadczenie, ale nie wszystkich ten podkład musi zapchać..
To samo wągry, teraz ma je praktycznie każdy.
dziewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.