Dziewczyna pomoc... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 23:00   #1
pawel5454
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3

Dziewczyna pomoc...


Witam. Pisałem już na wielu forach lecz jako takich odp konretnych nie dostałem.Może tutaj ktoś odpisze coś ciekawszego


Otóż jakiś czas temu pewna dziewczyna zaczeła pisać, nawet ładna wiek 17 lat. Ja sam mam 19 lat. Nawet fajnie nam się pisało. Tylko że w szkole jakoś nie było okazji żeby do niej podejśc i zagadać, zawsze z kims była a ja nie hciałem jej przeszkadzać. Mimo iż wiedziałem że ona na to czekała. Wiem że jestem idiotą że nie podszedłem, ale jestem nieśmiały i jakoś tak wyszło. Teraz jakos przestaliśmy pisać.

Jako że idą święta napisze do niej z życzeniami. Może macie jakis pomysł jak dalej poprowadzić rozmowę??? Dodam że zaproszenie jej do kina itp nie wchodzi w grę ponieważ mieszkamy w małej miejscowości w której kin nie ma Ewentualnie na spacer. Tylko że ja z dziewczynami nie mam żadnych doświadczeń, głównie dla tego że zawsze jakoś wolałem motoryzację i temu praktycznie poświęcałem cały swój wolny czas.

Jeśłi macie jakieś pomysły jak do niej teraz zagadać żeby nie wyjść na juz całkiem na kompletnego idiotę to proszę o pomoc

Z góry dziekuję.
pawel5454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 00:48   #2
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Dziewczyna pomoc...

nie rozumiem co to takiego jest, dlaczego faceci się wstydzą?
tak szczerze powiedziawszy to nie raz się bałam do kogoś obcego podejść i zagadać, ale zawsze wychodziło mi to na dobre

pisanie jest łatwiejsze niż rozmowa wprost, może napisz jej "wesołego jajka" czy inne tam świąteczne coś, byle krótko, napisz, że miałeś mało czasu, że nauka, że wystawianie ocen na koniec roku (strzelam, że jesteś w maturalnej klasie), ale teraz chciałbyś się z nią spotkać, że zabierzesz ją w jakieś fajne miejsce lub do kawiarni - zawsze podczas pisania z nią możesz się spytać czy nie ma przypadkiem kamerki i nie pogada z Tobą przez kamerkę nieco się otworzysz przed konkretnym spotkaniem

dziewczyna zrobiła pierwszy krok, Ty powinieneś zrobić następny, a się boisz.. nawet z Twojego posta nie wynika czy Ci się podoba "nawet ładna, nawet fajnie nam się pisało".. no ale jeśli tak jest to zagadaj do niej! do dzieła!

zaraz założymy specjalny wątek by podtrzymać Cię na duchu podczas realizacji ;D
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 09:16   #3
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Dziewczyna pomoc...

Nie dziwię się, że nie podszedłeś, skoro zawsze była "z obstawą". Ale! teraz masz szansę! Napisz jej życzenia, jeśli odpisze, to zaproś ją na spacer w poniedziałek, obiecaj przy okazji, ze jej nie oblejesz (chociaz, moze odrobinę powinieneś, zależy jakie ma poczucie humoru ). Na tym spacerze rozmowa na pewno będzie szla gladko, bo możecie zacząć od rozmawiania o świętach, jak je spedzają wasze rodziny, itp.

Aha, i żeby "nie wyjść na idiotę", to przeproś, że się długo nie odzywałeś, bo np. miałeś naukę, pracę, czy auto do naprawienia

Powodzenia i Wesołych Świat!
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.