Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 13:35   #2011
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Mój kolega chodzi(ł) często i raczej to 3 minutówka na sprawdzenie pociągu seksualnego , mało kto - podobno - chodzi tam szukać miłości
wiesz - dupczyć ja się nie chce.

miłości też szukać nie ..
ciekawi mnie po prostu jacy ludzie tam chodzą i czego szukają
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:37   #2012
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
To pogratulować. Ja mimo bardzo intensywnych ćwiczeń i ograniczania (odrobinę, żeby nie nazywać tego dietą) jedzenia, nie chudnę wcale
Wiesz, ja zaczęłam się ruszać już w czerwcu. Wtedy biegałam. A waga ruszyła dopiero we wrześniu.

ale fakt jest taki, że zmieniłam całe odżywianie. Nie jem dużo ziemniaków, nie jem pizzy (choć w weekend z TŻem nam się zdarzyło ) czy fast foodów, staram się nie objadać... Wędlina tylko drobiowa, zamiast ryżu ciemna kasza, mięso - albo kurczak albo wątróbka. Przez 5 dni, na mieszkaniu studenckim głównie zupy na obiad, a nie drugie danie.

Ale tego to nawet nie nazywam dietą, bo to zmiana nawyków, ze względu na zdrowie. Dzięki temu obniżyłam sobie dość wysoki cholesterol
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:43   #2013
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Wiesz, ja zaczęłam się ruszać już w czerwcu. Wtedy biegałam. A waga ruszyła dopiero we wrześniu.

ale fakt jest taki, że zmieniłam całe odżywianie. Nie jem dużo ziemniaków, nie jem pizzy (choć w weekend z TŻem nam się zdarzyło ) czy fast foodów, staram się nie objadać... Wędlina tylko drobiowa, zamiast ryżu ciemna kasza, mięso - albo kurczak albo wątróbka. Przez 5 dni, na mieszkaniu studenckim głównie zupy na obiad, a nie drugie danie.

Ale tego to nawet nie nazywam dietą, bo to zmiana nawyków, ze względu na zdrowie. Dzięki temu obniżyłam sobie dość wysoki cholesterol
Ja ruszam się od zawsze
Przez 18 lat wyczynowo jeździłam konno, czasem po 8 h dziennie, teraz fitness wszelkiej maści.. Niestety chuda nigdy nie byłam, zawsze miałam dość mocną i solidną budowę ciała, brak wcięcia w talii itd. Niestety po ponad rocznym pobycie w Anglii zostało mi kilka nadprogramowych kilogramów, których nie umiem się pozbyć.. Fakt, że nie odżywiam się najlepiej, trzymanie diet po prostu mi nie idzie.. Zdecydowanie wolę ćwiczyć niż się "dietować"
Wiem, że bez ścisłej diety u mnie się nie obędzie, ale wkurza mnie fakt, że nawet jak ograniczam jedzenie to prawie nie chudnę.. Moja 50 letnia mama wystarczy, że kilka dni trzyma dietę i już waga leci w dół a u mnie nic
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:43   #2014
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
wiesz - dupczyć ja się nie chce.

miłości też szukać nie ..
ciekawi mnie po prostu jacy ludzie tam chodzą i czego szukają
też chciałam iść z moją krejzi koleżanką, jak miałam problemy ze swoim chłopem, ale jakoś nie zdążyłyśmy mogłoby być śmiesznie
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:46   #2015
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Witajcie dziewice!
Dzisiaj miałam pierwszą i zarazem ostatnią jazdę. Pierwszą, bo nie jeździłam nigdy po śniegu. a spadło go mnóstwo, bałam się go, ale w sumie nie było źle, a nawet korzystniej Gorzej jak będzie ubity i śliski, bo taki świeży to jest fajnie tępy. A ostatnia jazda, bo jutro o 7:30 egzamin.... Na samą myśl pocą mi się ręce, nie mam do niczego głowy, więc urodziny poświętuję jutro i zdanie lub nie zdanie przy okazji
Miłego dnia Wam życzę
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:48   #2016
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ja ruszam się od zawsze
Przez 18 lat wyczynowo jeździłam konno, czasem po 8 h dziennie, teraz fitness wszelkiej maści.. Niestety chuda nigdy nie byłam, zawsze miałam dość mocną i solidną budowę ciała, brak wcięcia w talii itd. Niestety po ponad rocznym pobycie w Anglii zostało mi kilka nadprogramowych kilogramów, których nie umiem się pozbyć.. Fakt, że nie odżywiam się najlepiej, trzymanie diet po prostu mi nie idzie.. Zdecydowanie wolę ćwiczyć niż się "dietować"
Wiem, że bez ścisłej diety u mnie się nie obędzie, ale wkurza mnie fakt, że nawet jak ograniczam jedzenie to prawie nie chudnę.. Moja 50 letnia mama wystarczy, że kilka dni trzyma dietę i już waga leci w dół a u mnie nic

Ja z kolei bardzo szybko chudnę (ze 2 lata temu zleciałam 25kg w niecałe 3 miesiące, wprowadzając tylko mega ilości aerobów) , ale też tyję w niesamowitym tempie, a niestety nie umiem sobie odmówić dobrego jedzenia no.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewice!
Dzisiaj miałam pierwszą i zarazem ostatnią jazdę. Pierwszą, bo nie jeździłam nigdy po śniegu. a spadło go mnóstwo, bałam się go, ale w sumie nie było źle, a nawet korzystniej Gorzej jak będzie ubity i śliski, bo taki świeży to jest fajnie tępy. A ostatnia jazda, bo jutro o 7:30 egzamin.... Na samą myśl pocą mi się ręce, nie mam do niczego głowy, więc urodziny poświętuję jutro i zdanie lub nie zdanie przy okazji
Miłego dnia Wam życzę
Będę trzymała kciuki pamiętaj, że po 9 razy w niektórych miejscach się zdaje, więc żebyś się nie załamała w razie gdyby nie poszło
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:48   #2017
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
też chciałam iść z moją krejzi koleżanką, jak miałam problemy ze swoim chłopem, ale jakoś nie zdążyłyśmy mogłoby być śmiesznie
kurde ja właśnie nie będę miała z kim iść bo jedna wolna koleżanka to by się nadawała na takie coś - a wyjeżdza do Anglii ..

a reszta planuje śluby więc nie będę ich buntować przeciwko ich mężczyznom
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 13:57   #2018
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
bo jeśli tak patrzeć na mnie i TŻa, to gdyby zależało to od 3 minut pierwszych, to raczej parą byśmy nie byli
U nas tak samo

Maaaaam!!! Mam wypłatę :hah aha:

Dzień dobry
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:58   #2019
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Ja na szczęście mam kobiece kształty nawet po utyciu. Zawsze miałam okrąglejszą pupę i biodra, wcięcie w talii i całkiem kształtne piersi. W wieku lat 20 ważyłam 50 kg przy wzroście 169 cm.
Potem zachorowałam na niedoczynność tarczycy i niestety przytyłam 15 kg w niecały rok. Właściwie "z powietrza"...

Teraz zrzuciłam 7 kg, ważę 58 kg, czasem trochę więcej. W każdym razie zniknął brzuszek, co mnie bardzo cieszy. Jeszcze 4-5 kg i będę wniebowzięta..

Sytuacji nie ułatwia fakt, że wraz z gorszym stanem zdrowia waga idzie w górę bez mojej kontroli i wpływu..
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:06   #2020
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

No i kicha na razie z kolejnych notek Jutro muszę zwrócić aparat... Kilka notek czeka na swoją kolej, ale kiedy ja obfocę resztę?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:09   #2021
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No i kicha na razie z kolejnych notek Jutro muszę zwrócić aparat... Kilka notek czeka na swoją kolej, ale kiedy ja obfocę resztę?
A tel nie dasz rady? Na allegro mozna kupic bardzo tanio aparat, juz za 100 zl, a uzywany jeszcze taniej.
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 14:15   #2022
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
A tel nie dasz rady? Na allegro mozna kupic bardzo tanio aparat, juz za 100 zl, a uzywany jeszcze taniej.
Nie chcę pakować na kolejnego bloga moich przecudownych zdjęć z telefonu, bo wtedy wygląda to koszmarnie Mam w planach taki aparat za 200zł, ale czy kiedykolwiek uda mi się odłożyć na niego parę groszy? Zawsze znajduje się jakaś okazja do wydatków, to urodziny TŻa (50zł nie moje), to kosmetyki mi się kończą i koniecznie muszę kupić nowe, muszę jeszcze wysłać zaległy przelew za wizażowe rozbiórki (40zł) i tak po stypendium nie będzie śladu (a dzisiaj TŻ mi nawet mówił, że zostanie mi kasa ze stypendium, ale przecież mu nie powiem, że wydaje na niego ) Aparat będzie, ale najbliżej za 2 miesiące

Jak czytam Wasze plany o kupnie lustrzanki to oczy mi się same świecą
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:16   #2023
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

W końcu wyszła mi pierwsza, 3warstwowa latte!
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...49543258_n.jpg
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:18   #2024
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
W końcu wyszła mi pierwsza, 3warstwowa latte!
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...49543258_n.jpg
narobiłaś mi ochoty na kawę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:19   #2025
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Nie chcę pakować na kolejnego bloga moich przecudownych zdjęć z telefonu, bo wtedy wygląda to koszmarnie Mam w planach taki aparat za 200zł, ale czy kiedykolwiek uda mi się odłożyć na niego parę groszy? Zawsze znajduje się jakaś okazja do wydatków, to urodziny TŻa (50zł nie moje), to kosmetyki mi się kończą i koniecznie muszę kupić nowe, muszę jeszcze wysłać zaległy przelew za wizażowe rozbiórki (40zł) i tak po stypendium nie będzie śladu (a dzisiaj TŻ mi nawet mówił, że zostanie mi kasa ze stypendium, ale przecież mu nie powiem, że wydaje na niego ) Aparat będzie, ale najbliżej za 2 miesiące

Jak czytam Wasze plany o kupnie lustrzanki to oczy mi się same świecą
No to musisz sobie odpuscic na troche kosmetyki Albo poszukaj pracy na weekend, 2 dni i masz 200 zl w kieszeni
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:20   #2026
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
W końcu wyszła mi pierwsza, 3warstwowa latte!
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...49543258_n.jpg
Tak normalnie to ja kawy nie lubię, ale taką to wypiłabym z apetytem
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:22   #2027
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
narobiłaś mi ochoty na kawę
Kobieto, ja od miesiąca próbowałam tego czegoś dokonać A tu w końcu podgrzałam ładnie mleczko z cukrem, ubiłam, wlałam do szklanki i podstawiłam pod ekspres myśląc "będzie, co ma być" i nagle zaczęło się rozwarstwiać Narobiłam takiego rabanu w domu, że mama myślała, że coś się pali
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:22   #2028
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
No to musisz sobie odpuscic na troche kosmetyki Albo poszukaj pracy na weekend, 2 dni i masz 200 zl w kieszeni
Gdzie się tyle zarabia? To ja się chętnie przeprowadzę/przekwalifikuję
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:22   #2029
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
No to musisz sobie odpuscic na troche kosmetyki Albo poszukaj pracy na weekend, 2 dni i masz 200 zl w kieszeni
Myślałam nad tym, ale z tego co się orientuję w ofertach pracy to potrzebna mi do tego książeczka sanepidu, której koszt wyrobienia wynosi ok.100zł więc następny wydatek

Możecie pomyśleć, że wybrzydzam, ale kiedyś pracując na wakacjach, gdybym miała myślenie takie jak teraz to zainwestowałabym właśnie w aparat. I nie na potrzeby bloga tylko właśnie upamiętniania zwykłych, ciekawych przeżyć i dni... Ale nie myślało się w ten sposób mając te 16 czy 17 lat
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 14:23   #2030
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Gdzie się tyle zarabia? To ja się chętnie przeprowadzę/przekwalifikuję
Hostessy zazwyczaj tyle maja ale to takie dorywcze prace, raz na jakis czas
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:25   #2031
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Kobieto, ja od miesiąca próbowałam tego czegoś dokonać A tu w końcu podgrzałam ładnie mleczko z cukrem, ubiłam, wlałam do szklanki i podstawiłam pod ekspres myśląc "będzie, co ma być" i nagle zaczęło się rozwarstwiać Narobiłam takiego rabanu w domu, że mama myślała, że coś się pali
Ja niedawno właśnie odkryłam, że jak się człowiek stara to nie wychodzi a jak podchodzi do czegoś właśnie z takim nastawieniem "będzie co ma być" to się udaje Mi się tak 2 razy udało zdać egzamin. Jak kułam, uczyłam się, to oczywiście ndst a jak stwierdziłam, że nie zdam teraz to mam kolejny termin i coś poczytałam, ale mało to zawsze zaliczałam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:25   #2032
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Ale załapać się na hostessę jest naprawdę ciężko. Sama próbowałam i zawsze znajdywały się te ładniejsze.

Ostatnio miałam złoty strzał jako hostessa-tłumacz na targach w Wiedniu, ale to po znajomości z polecenia koleżanki Bo bez znajomości to teraz nic nie ma.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:26   #2033
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

ja mam książeczke sanepidu i nie jestem interesującym produktem do 'hosstesowania'
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:26   #2034
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Myślałam nad tym, ale z tego co się orientuję w ofertach pracy to potrzebna mi do tego książeczka sanepidu, której koszt wyrobienia wynosi ok.100zł więc następny wydatek

Możecie pomyśleć, że wybrzydzam, ale kiedyś pracując na wakacjach, gdybym miała myślenie takie jak teraz to zainwestowałabym właśnie w aparat. I nie na potrzeby bloga tylko właśnie upamiętniania zwykłych, ciekawych przeżyć i dni... Ale nie myślało się w ten sposób mając te 16 czy 17 lat
W wiekszosci potrzebna, ale nie do kazdej pracy Na ulotkach nie trzeba, tylko tam zarobisz mniej, jakies 60 zl, ale zawsze to cos, ja mialam troche mniej chyba dniowki za harowke w Mc Donald's
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:26   #2035
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Hostessy zazwyczaj tyle maja ale to takie dorywcze prace, raz na jakis czas
Eee... to doopa, ja się nie nadaję... A w sumie to by nie było głupie, bo mogłabym dorobić z tymi moimi różniastymi godzinami pracy. Chyba muszę się wziąć za siebie
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:26   #2036
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Gdzie się tyle zarabia? To ja się chętnie przeprowadzę/przekwalifikuję

chociażby hostessa w W-wie o ile nie więcej. Tylko trzeba się wbijać w S/M, ja niestety się nie kwalifikuję

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Myślałam nad tym, ale z tego co się orientuję w ofertach pracy to potrzebna mi do tego książeczka sanepidu, której koszt wyrobienia wynosi ok.100zł więc następny wydatek

Możecie pomyśleć, że wybrzydzam, ale kiedyś pracując na wakacjach, gdybym miała myślenie takie jak teraz to zainwestowałabym właśnie w aparat. I nie na potrzeby bloga tylko właśnie upamiętniania zwykłych, ciekawych przeżyć i dni... Ale nie myślało się w ten sposób mając te 16 czy 17 lat
Firmy często zwracają za książeczkę
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:27   #2037
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja niedawno właśnie odkryłam, że jak się człowiek stara to nie wychodzi a jak podchodzi do czegoś właśnie z takim nastawieniem "będzie co ma być" to się udaje Mi się tak 2 razy udało zdać egzamin. Jak kułam, uczyłam się, to oczywiście ndst a jak stwierdziłam, że nie zdam teraz to mam kolejny termin i coś poczytałam, ale mało to zawsze zaliczałam

A przestań, ja tak miałam na pierwszej sesji egzaminacyjnej w życiu. Uczyłam się jak idiotka i oblałam 3 egzaminy pod rząd. Na kolejne 2 się nie uczyłam wcale i dostałam 5. Tak już potem ciągnęłam do końca licencjatu i miałam ładne oceny. Nie wspominając jak teraz jestem na mgr. Tylko czytam i utrwalam materiał, a same 5 w indeksie (studiuję informatykę stosowaną)
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:27   #2038
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
W końcu wyszła mi pierwsza, 3warstwowa latte!
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...49543258_n.jpg
Narobiłaś mi ochoty na kawę, a zwyczajowo piję jedną(która już została wypita)...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:27   #2039
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ale załapać się na hostessę jest naprawdę ciężko. Sama próbowałam i zawsze znajdywały się te ładniejsze.

Ostatnio miałam złoty strzał jako hostessa-tłumacz na targach w Wiedniu, ale to po znajomości z polecenia koleżanki Bo bez znajomości to teraz nic nie ma.
Ale w marketach typu tesco mozna zarobic juz 80 zl i tam sie uroda nie liczy
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:28   #2040
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
chociażby hostessa w W-wie o ile nie więcej. Tylko trzeba się wbijać w S/M, ja niestety się nie kwalifikuję
Ech, ja niestety z tego samego powodu się nie łapię
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.