W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-18, 12:35   #31
MissWeroniqa
Przyczajenie
 
Avatar MissWeroniqa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

Ja swoj± znalaz³am w zwyk³ym sporzywczaku, ale podobno s± te¿ w drogeriach Natura, muszê siê przyczaiæ na wersjê nawil¿aj±c±, ale nigdzie nie mogê jej znale¼æ
MissWeroniqa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-05, 07:38   #32
karolinatomek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

no na tym drugim zdjeciu fajnie wygladasz, ja mam taka sama fryzurke z grzywka.pozdrwaiam
karolinatomek17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-05, 21:22   #33
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

Ja te¿ mam problem z wycieniowanymi w³osami. Wygl±daj± okropnie i ¿a³ujê, ¿e je obcie³am, teraz s± do ramion. Po pierwsze pusz± siê, ale najgorsze jest to ¿e nie da siê ich u³o¿yæ!!! Ty³ mam wycieniowany tak, ¿e nawet po prostowaniu nie s± proste, a wcze¶niej nie mia³am z tym problemu. Z przodu po prostowaniu uk³adaj± siê w miarê ok, ale po jakim¶ czasie zaczynaj± siê wywijaæ na zewn±trz i wygl±dam okropnie, jakbym mia³a 10 lat wiêcej. Poza tym gdy jest wilgoæ mam na g³owie szopê, nic mi nie pomaga, staram siê je maksymalnie obci±¿yæ, ale to nie skutkuje. Nie wiem ju¿ co robiæ, chcia³am zapu¶ciæ, ale mam ju¿ ich do¶æ. Jak która¶ z was ma sposoby jak je poskromiæ proszê o ratunek!!!
Mam podobnie obciête w³osy jak te na zdjêciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (41,6 KB, 19 za³adowañ)
KERA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-16, 18:06   #34
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 310
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

Hej, solidaryzuje siê z wami, posiadaczkami cieniowanych w³osów. Zawsze mi siê takie w³osy bardzo podoba³y a¿ w koñcu w zesz³ym roku zdecydowa³am siê na cieniowanie na ca³ej d³ugo¶ci. Wymodelowane bardzo ³adnie siê uk³ada³y i faktycznie wydawa³y siê bardziej gêste (mam cienkie, falowane w³osy). Niestety po pewnym czasie koñcówki na ca³ej d³ugo¶ci by³y bardzo zniszczone, wysuszone od suszarki i bez stylizacji fryzura wygl±da³a strasznie:/ Teraz zapuszczam, nie suszê, nie prostujê, dbam jak mogê i staram siê zej¶æ trochê z cieniowania. Muszê przyznaæ, ¿e na t± decyzjê wp³ynê³y opiniê z blogów w³osomaniaczek, jakoby cieniowanie by³o gorsze od w³osów prostych...trochê siê tym zasugerowa³am ale tylko w po³owie. Moim zdaniem o w³osy proste ³atwiej zadbaæ, jednak takie fryzury moim zdaniem wygl±daj± nienaturalnie (w koñcu w³osy rosn± wg krzywizny g³owy, wiêc naturalnie ok³adaj± siê stopniowo, nie koñcz± siê na równej linii). W³osy cieniowane s± natomiast podatne na zniszczenia, ale takie fryzury wygl±daj± naturalnie, lekko i "¿ywo"
Moje najkrótsze kosmyki obecnie sa za ucho, a najd³u¿sze do ³opatek, lubiê t± fryzurê, ale muszê pamiêtaæ o zabezpieczaniu koñcówek na ca³ej g³owie i spinaniu ich na noc.
klaudek884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-30, 14:38   #35
Earvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

No w³a¶nie, ja chcê zej¶æ ca³kowicie z cieniowania, mia³am je chyba z kilkana¶cie lat i ju¿ najwy¿szy czas na zmianê (mam problem z dbaniem o takie w³osy, zdarza sie omin±æ krótsze kosmyki, a ja w dodatku mam t³uste u nasady). Poza tym wracam do swojego naturalnego koloru w³osów- to tak nawiasem. Najbardziej interesuje mnie jak podci±æ w³osy, ¿eby powsta³ taki lekki ³uk- bardzo mi siê podoba zw³aszcza kiedy w³osy s± krêcone. Nie wiem jak siê do tego zabraæ, na razie tego nie zrobiê, dopiero gdy bêdê mia³a za ramiona, jednak pytanie mogê zadaæ ju¿ teraz, nieprawda¿?
Earvette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-01, 17:59   #36
malincia
Przyczajenie
 
Avatar malincia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

Ja cieniowa³am w³osy i malowa³am na jasny blond. Pare lat temu postanowi³am nie ¶cin±c w³osów u fryzjera, bo zawsze koñczy³o siê to tym, ¿e co odchodowa³am by³o skracane. Moje w³osy kompletnie nie nadaj± siê do cieniowania, krusz± siê i urywaj±. Kiedy ju¿ mog³am je ¶ciaæ postanowi³am pój¶æ do fryzjerki po tak d³ugim czasie i ¶cie³am w³osy na równo do ramion. By³am strasznie zadowolona, ale kiedy uda³am siê po 3 miesi±cach do fryzjerki ¿eby od¶wie¿yæ wlosy i podci±æ koñce..prze¿y³am szok bo fryzjerka bez mojej wiedzy pocieniowa³a mi ty³ w³osów. Nie wiem co mam teraz zrobiæ bo znowu nie s± równe. Dodam ¿e przemalowa³am wlosy na ciemny blond ¿eby dodatkowo farba nie niszczy³a mi w³osów. Podpowiecie mi mo¿e jakich masek czy od¿ywek u¿ywacie do swoich w³osów aby koñce nie wysusza³y sie zbyt mocno.
malincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-01, 18:43   #37
Earvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

W³a¶nie dlatego unikam fryzjerów szerokim ³ukiem, bo daæ sobie podci±æ koñcówki w³osów równa siê kilka cm mniej ni¿ planowa³am. Za ka¿dym razem gdy posz³am do fryzjera, by³o tak samo, nie tylko ja, jak widzê.

Malincia, je¶li masz d³ugie w³osy na tyle, ¿eby je wyrównaæ, to fryzjerka powinna naprawiæ swój b³±d i podci±æ koñcówki tak jak chcia³a¶, a nie wg jej widzimisiê. Ja bym do niej nie posz³a nastêpnym razem. Co do masek, to w±tpiê, ¿eby sama maska co¶ zdzia³a. Ja natomiast kupi³am sobie szampon brzozowy i tylko tym myjê w³osy podczas mycia robiê masa¿ opuszkami palców i sp³ukuje zimn± wod±, oczywi¶cie po takim szamponie od¿ywka to konieczno¶æ. Wyrastaj± mi ju¿ nowe w³osy co mnie bardzo cieszy, to znaczy ¿e to dzia³a. Tylko nie wiem, czy jeszcze poczekaæ wytrzymaæ 1-2 miesi±ce i dopiero wtedy podci±æ na równo. Koñcówki podcinam sobie sama.

Edytowane przez Earvette
Czas edycji: 2014-04-01 o 18:57
Earvette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 12:02   #38
malincia
Przyczajenie
 
Avatar malincia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

No w³a¶nie ju¿ nie da siê ich wyrównaæ... Teraz postanowi³am tak¿e, ¿e sama bêdê sobie podcina³a co jaki¶ czas koñce. Dziêki za informacje, a ten szampon w drogeriach mo¿na kupiæ czy w aptece? Nie s³ysza³am jeszcze o brzozowym szamponie..musze o nim poczytac.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Przed chwil± troche poczyta³am o tym szamponie i zdziwi³am siê, naprawdê widaæ efekty po u¿ywaniu? Ile cm rosn±³ Ci w³osy przez miesi±c? Chyva jak tylko skoñcz± mi siê moje szampony to kupiê sobie te¿ brzozowy.
malincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-02, 21:57   #39
Earvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

Cytat:
Napisane przez malincia Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie ju¿ nie da siê ich wyrównaæ... Teraz postanowi³am tak¿e, ¿e sama bêdê sobie podcina³a co jaki¶ czas koñce. Dziêki za informacje, a ten szampon w drogeriach mo¿na kupiæ czy w aptece? Nie s³ysza³am jeszcze o brzozowym szamponie..musze o nim poczytac.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Przed chwil± troche poczyta³am o tym szamponie i zdziwi³am siê, naprawdê widaæ efekty po u¿ywaniu? Ile cm rosn±³ Ci w³osy przez miesi±c? Chyba jak tylko skoñcz± mi siê moje szampony to kupiê sobie te¿ brzozowy.
Szampon mo¿na kupiæ w drogeriach, tak¿e marketach, ja akurat u¿ywam z Eva Nature Style, s± te¿ z Barwy, z reszt± kupi³am ten szampon kieruj±c siê opiniami na tym portalu. W³osy rosn± tak jak innym, ok 1 cm, mo¿e 1,5cm na miesi±c. Staram siê nie przegl±daæ ci±gle w lustrze, bo inaczej jestem sk³onna pomy¶leæ, ¿e w³osy wcale nie rosn±, a to przecie¿ nie o to chodzi. Zdarza siê, ¿e zapominam o tym podcinaniu, ale za miesi±c znowu podetnê te najd³u¿sze, najkrótsze o 0,5 cm góra.

Ile masz jeszcze tych szamponów, kochana? Mo¿esz kupiæ sobie ma³± butelkê, co ci szkodzi? Nie zapominaj o masa¿u skóry g³owy (broñ Bo¿e paznokciami, tylko opuszkami palców), sp³ukuj zimn±, albo odrobinê letni± wod±, ¿eby domkn±æ ³uski w³osów, po takim szamponie na pewno konieczna jest maseczka lub od¿ywka. Co do rozczesywania w³osów- nie jest to trudne, gdy u¿ywa siê grzebienia z szeroko rozstawionymi zêbami. Je¶li zaczniesz czesaæ od koñcówek, bez szarpania, mniej w³osów znajdzie siê na grzebieniu. Do szamponu mo¿na dodaæ 1-2 olejku rycynowego, rozetrzeæ i na³o¿yæ na w³osy. Nie wiem jak u innych, ale po zastosowaniu tego sposobu, wypada³o mi ok. 3-4 w³osów nawet po rozczesywaniu. Trzeba cierpliwo¶ci, nie oczekiwaæ efektów z dnia na dzieñ, nawet ja doznawa³am takich rozczarowañ, a ju¿ tym bardziej, ¿e ci±gle siê przegl±dam w lustrze. Mam nadziejê, ¿e pomog³am, oczywi¶cie nie musisz korzystaæ z wszystkich rad, które ci dajê, wybierz to ci s³u¿y najlepiej.

Wiem, wiem... Mam talent do rozpisywania siê :eh em:
Earvette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-10, 17:32   #40
kroliczka4
Raczkowanie
 
Avatar kroliczka4
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: okolice Gorzowa Wlkp.
Wiadomo¶ci: 32
GG do kroliczka4
Dot.: W³osy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

Nie bardzo mog³am znale¼æ to o co dok³adnie mi chodzi i nie by³am pewna czy zak³adaæ nowy w±tek, w ostateczno¶ci stwierdzi³am, ¿e napiszê tu ;3
Otó¿ mam w³osy cieniowane i od oko³o pó³ roku o nie dbam, stosujê maski, ³agodne szampony, raz w tygodniu staram sie je oczyszczaæ mocniej, zabezpieczam koñcówki i inne (tylko ich nie olejujê, ale mam to w planie)
W przeci±gu tego czasu stan moich w³osów bardzo siê poprawi³, jednak dalej mam rozdwojone koñcówki (przynajmniej nie rozdziesiêtnione !) I ka¿dy w³os ma inn± d³ugo¶æ przez to, ¿e siê ³ama³y.
Moje pytanie jest takie : czy ¿eby w³osy wygl±da³y zdrowo, piêknie, och i ach, musz± byæ ¶ciête na prosto? Nie spotka³am siê jeszcze z ¿adn± wlosomaniaczk± która mia³aby grzywkê i mocno wycieniowane w³osy.
Uwa¿acie, ¿e zapuszczaæ w³osy ''na prosto'' czy dalej je cieniowaæ? Je¿eli trzeba to dzisiaj po umyciu w³osów zrobiê zdjecia jak wygl±da moja fryzura, w³osy.
Je¿eli napisa³am w z³ym miejscu proszê mnie wyprowadziæ z b³êdu ;3
kroliczka4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-10 18:32:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.