Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 20:56   #31
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez markiza_deGalzain Pokaż wiadomość
Ja trafiłam na ten sklep kiedy szukałam w Polsce kosmetyków Balm Balm, które poznałam kiedy mieszkałam w UK (tam są bardzo popularne). Na ich temat mogę powiedzieć dużo bo przetestowałam prawie wszystkie ich produkty. Do cery mieszanej super jest różany balsam do twarzy. Na zimę idealny na dzień i na noc, w lato bardziej na noc, bo nie wchłania się tak od razu. Za to rano buzia rewelacyjna, szybciej znikają przebarwienia, nawilża świetnie i ma bardzo ładny zapach (no chyba, że ktoś nie lubi geranium i co bardzo ważne nie zapycha.
Już się zainteresowałam..... Nie dość, że do cery mieszanej, to jeszcze różany...? A powiedz mi, jeszcze Cię coś w ofercie Balm Balm zachwyciło? (Pytam bo już sobie ostrzę na nich pazurki, ale nic o nich nie wiem, prawdę mówiąc....)
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:25   #32
markiza_deGalzain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Żnin
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Z moich ulubionych ich produktów to właśnie ten balsam różany, wspominana już tu maseczka, no i mają rewelacyjne produkty bezzapachowe dla dzieci. Do kąpieli olejek bezzapachowy (już nie muszę potem smarować dziecka balsamem i sprawdza się świetnie przy podrażnionej skórze). Balsam dla maluszków też jest jak dla mnie bomba - idealny teraz na zimę, jedyny minus to że jest "twardy" w słoiczku przed nałożeniem i wysmarować dziecko od stóp do głów mogłoby zająć chwilę. Jak nim smaruję teraz w zimę buzię mojego Skarba, plus suche czy podrażnione miejsca.
markiza_deGalzain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:22   #33
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Po przeczytaniu wątku i pod wpływem zainteresowania kosmetykami naturalnymi i powolnym wymienianiem swoich zbiorów zamówiłam dzisiaj balsam Balm Balm z olejkiem z drzewa herbacianego. Teraz czekam na przesyłkę i mam nadzieję, że dotrze jeszcze przed świętami mimo całego zamieszania Teraz planuję zakup maseczki też Balm Balm i może poszukam czegoś do włosów...ale najpierw muszę zobaczyć jak moja skóra zareaguje na naturę

Edytowane przez Karolynka
Czas edycji: 2010-12-19 o 18:23
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:32   #34
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez Karolynka Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu wątku i pod wpływem zainteresowania kosmetykami naturalnymi i powolnym wymienianiem swoich zbiorów zamówiłam dzisiaj balsam Balm Balm z olejkiem z drzewa herbacianego. Teraz czekam na przesyłkę i mam nadzieję, że dotrze jeszcze przed świętami mimo całego zamieszania Teraz planuję zakup maseczki też Balm Balm i może poszukam czegoś do włosów...ale najpierw muszę zobaczyć jak moja skóra zareaguje na naturę
Zdaj koniecznie relację ,on tez mnie strasznie kusi bo moje lekkie kremiki Joppy i Lure Beauty sprawdzają sie tylko jak siedzę w domu ,na takim mrozie musze je mieszac z Emu oil ale za to jak pózniej posiedze w pracy to mam łuj na twarzy,juuż mam dosyć tych kombinacji
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:37   #35
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Zdaj koniecznie relację ,on tez mnie strasznie kusi bo moje lekkie kremiki Joppy i Lure Beauty sprawdzają sie tylko jak siedzę w domu ,na takim mrozie musze je mieszac z Emu oil ale za to jak pózniej posiedze w pracy to mam łuj na twarzy,juuż mam dosyć tych kombinacji
Napiszę tutaj recenzję jak tylko przetestuję mam nadzieję, że pozytywną. A póki co nie mogę się doczekać przesyłki i liczę, że Poczta Polska nie zawiedzie
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:03   #36
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Emilka, kusisz oj, kusisz

Sklepik wyglada swietnie, a produkty mnie zaskoczyły. Juz wybrałam cosik, i chyba złoze zamówienie Ten bezzapachowy balsamik balm balm -sklad wyglada świetnie! bardzo obiecująco. Jakby mało bylo sklepów które już uwielbiam.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 09:43   #37
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Widziałam, że w Matique mają teraz promocje na produkty Marilou Bio - jak się kupi dwa to trzeci jest gratis. Znacie/używałyście tych kosmetyków? Przyznam, że mnie kusi Jest info na banerze: http://matique.pl/ plus dostałam newsletter, że wystarczy napisać w mailu, który trzeci produkt się wybiera, tylko, że nie znam na razie tych kosmetyków, chociaż wyglądają bardzo apetycznie
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 11:40   #38
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

dziewczyny czy testowałyście może Miessence probiotyczny płyn rozjaśniający ?
http://www.matique.pl/pl/miessence-p...ajacy_633.html
co prawda cena jest powalająca ale zaintrygował mnie niebanalny skład
i ciekawa jestem jak ten płyn radzi sobie z przebarwieniami
chyba skuszę się na próbkę...
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 08:14   #39
markiza_deGalzain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Żnin
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Z płynu probiotycznego najlepiej sprawdzić po testerze lub kilku, ale Miessence cieszy się bardzo dobrą sławą jako firma i produkty. Akurat na temat płynu opinii nie słyszałam, ale u mnie sprawdził się świetnie ten preparat na trądzik różowaty. Po większości tego typu specyfików zaczynam się szybko świecić, a ten preparat mnie miło zaskoczył. Co do Marilou Bio to miałam kiedyś krem do rąk i był bardzo dobry, ale w Polsce chyba go na razie nie ma.
markiza_deGalzain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:54   #40
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Unhappy Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Zakupy w matique robiłam już dwukrotnie i za każdym razem zostałam nie tylko świetnie i szybko obsłużona, ale i też obdarowana mnóstwem próbek. I powiem szczerze, że za każdym razem jestem uszczęśliwiona ich ilością. Co do samego sklepu to uważam, że jest to jeden z najlepszych sklepów internetowych począwszy od różnorodności kosmetyków na obsłudze skończywszy. Niestety, mam jedno zastrzeżenie. Sklep nie umieścił moich negatywnych opinii na temat zakupionych kosmetyków (zamieścił tylko neutralne i pozytywne). Uważam, że to duży minus, gdyż opinie klientów są ważnym elementem wyboru danego kosmetyku. Oczywiście nie jest tak, że przy każdym zakupie patrzę tylko na opinię innych ludzi. Mam bowiem świadomość, że każda opinia jest mocno subiektywna. Myślę jednak, że czasem warto mieć po prostu szersze spojrzenie na dany produkt. Dlatego właśnie przed zakupem jakiegoś kosmetyku często spoglądam jak go oceniono na wizazu.

Co do moich matiqowych antytypów
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 20:08   #41
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Unhappy Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Zakupy w matique robiłam już dwukrotnie i za każdym razem zostałam nie tylko świetnie i szybko obsłużona, ale i też obdarowana mnóstwem próbek. I powiem szczerze, że za każdym razem jestem uszczęśliwiona ich ilością. Co do samego sklepu to uważam, że jest to jeden z najlepszych sklepów internetowych począwszy od różnorodności kosmetyków na obsłudze skończywszy. Niestety, mam jedno zastrzeżenie. Sklep nie umieścił moich negatywnych opinii na temat zakupionych kosmetyków (zamieścił tylko neutralne i pozytywne). Uważam, że to duży minus, gdyż opinie klientów są ważnym elementem wyboru danego kosmetyku i nie mają za zadanie szkodzić sklepowi. Oczywiście nie jest tak, że przy każdym zakupie patrzę tylko na opinię innych ludzi. Mam bowiem świadomość, że każda opinia jest mocno subiektywna. Myślę jednak, że czasem warto mieć po prostu szersze spojrzenie na dany produkt. Dlatego właśnie przed zakupem jakiegoś kosmetyku często spoglądam jak go oceniono na wizazu.

Ze kosmetyków, które przetestowałam nie polecam mydełka GoodKarma (miałam wersję korzenną) oraz fluidu Kuomaye Bio.
Wiem, że nie jest to wątek KWC, więc nie będę pisać tu recenzji tych kosmetyków. Jedynie w wielkim skrócie: mydełko prócz cudownego zapachu nie wyróżnia się niczym i jest, w porównaniu do innych testowanych przeze mnie naturalnych mydeł koszmarnie niewydajne. Podkład zaś nadaje się tylko nieskazitelnych i bezproblemowych cer, bo to co robi na mojej mieszanej buzi to kompletna masakra.
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 10:53   #42
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
dziewczyny czy testowałyście może Miessence probiotyczny płyn rozjaśniający ?
http://www.matique.pl/pl/miessence-p...ajacy_633.html
co prawda cena jest powalająca ale zaintrygował mnie niebanalny skład
i ciekawa jestem jak ten płyn radzi sobie z przebarwieniami
chyba skuszę się na próbkę...
Ja go własnie testuję (mam duże opakowanie). Używam go jako toniku przed położeniem kremu (samorobionego). Trochę trudno mi go ocenić bo walczę z przebarwieniami za pomocą wielu środków jednocześnie, w tym dermamelanu, który jest bardzo skuteczny. Myślę, że płyn Miessence wspomaga jego działanie,a przy tym nie dopuszcza do zbytniego przesuszenia skóry. Już na początku wiosny miałam wstrętne plamy, a teraz w połowie lata mam naprawdę ładną skórę, przebarwienia sa znacznie rozjaśnione. Jest to zasługa płynu Miessence, dermamelanu i serum z retinolem i wit. C.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 10:14   #43
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Zakupy w matique robiłam już dwukrotnie i za każdym razem zostałam nie tylko świetnie i szybko obsłużona, ale i też obdarowana mnóstwem próbek. I powiem szczerze, że za każdym razem jestem uszczęśliwiona ich ilością. Co do samego sklepu to uważam, że jest to jeden z najlepszych sklepów internetowych począwszy od różnorodności kosmetyków na obsłudze skończywszy. Niestety, mam jedno zastrzeżenie. Sklep nie umieścił moich negatywnych opinii na temat zakupionych kosmetyków (zamieścił tylko neutralne i pozytywne). Uważam, że to duży minus, gdyż opinie klientów są ważnym elementem wyboru danego kosmetyku i nie mają za zadanie szkodzić sklepowi. Oczywiście nie jest tak, że przy każdym zakupie patrzę tylko na opinię innych ludzi. Mam bowiem świadomość, że każda opinia jest mocno subiektywna. Myślę jednak, że czasem warto mieć po prostu szersze spojrzenie na dany produkt. Dlatego właśnie przed zakupem jakiegoś kosmetyku często spoglądam jak go oceniono na wizazu.

Ze kosmetyków, które przetestowałam nie polecam mydełka GoodKarma (miałam wersję korzenną) oraz fluidu Kuomaye Bio.
Wiem, że nie jest to wątek KWC, więc nie będę pisać tu recenzji tych kosmetyków. Jedynie w wielkim skrócie: mydełko prócz cudownego zapachu nie wyróżnia się niczym i jest, w porównaniu do innych testowanych przeze mnie naturalnych mydeł koszmarnie niewydajne. Podkład zaś nadaje się tylko nieskazitelnych i bezproblemowych cer, bo to co robi na mojej mieszanej buzi to kompletna masakra.

To ciekawe co piszesz bo widziałam przy różnych produktach w tym sklepie również nienajlepsze opinie - szczególnie jeden zapamiętałam http://matique.pl/pl/sante-nb-szampon-wzmacniajacy-z-mleczkiem-kokosowym_361.html, ponieważ kupiłam ten produkt mimo tej negatywnej opinii i moje odczucia są inne. Sama tez napisałam kilka opinii i negatywnych i pozytywnych i wszystkie były umieszczone. A pytałaś ich czemu nie umieścili tych recenzji? tak sobie dywaguję... generalnie ja rzadko kieruję się opiniami innych - owszem przeczytam, ale decydujące są dla mnie właściwości danego produktu, a nie opinie innych, osób których preferencji zupełnie nie znam.
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:19   #44
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Dawno mnie tu nie było ale przyszła do mnie kolejna paczuszka a w niej: szampony Lavera mleczko pomarańczowy,Urtekram szampon z wyciągiem z wodorostów,Urtekram szampon rumiankowy,oczywiście mója ulubiona maseczka z hibiskusa Balm Balm,i zestaw Balm Balm-TEN
próbki kremów Miessence i Pai Krem do cery mieszanej Geranium & Oset,dostałam również całe mnóstwo próbek w tym krem Madary na dzień próbka ma 50ml i długi termin ważności trochę byłam w szoku,swoją drogą planowałam zakup tego kremu
Recenzje będę zamieszczała na bieżąco.

Dziewczyny pochwalcie się co wam podpasowało a co nie koniecznie,jestem ciekawa zwłaszcza kremów do twarzy
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:35   #45
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Ja też jestem ciekawa nowości, kuszą mnie kremy Abellie, miałam próbkę kremu witalizującego i wrażenia całkiem, całkiem, myślę czy się nie skusić na pełnowymiarową wersję. Czy któraś może testowała już inne kremy tej marki? Myślę też nad nową marką So Bio, ale poczekam aż się pojawi więcej produktów, bo na razie jest tylko kilka.
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.