Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 20:34   #1861
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ja kupilam niedawno TT i czesze dobrze, dokladnie, nic nie ciagnie itp. ale na szczotce nadal zostaje mi duzo wloskow, z tym ze to nie jej wina. Szczotka ma czesac, a nie zapobiegac wypadaniu.
W sumie jestem zadowolona z TT. I ja zaplacilam na allegro niecale 50 zł z przesyłką.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma problem z wypadaniem i używała w tym celu Sesy? Pomogła Wam? Ja właśnie czekam na przesyłkę.
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:53   #1862
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Madallllena Pokaż wiadomość
Dziękuję
JIGOKU a czym czeszesz włosy? W związku z tym iż zmieniam całość pielęgnacji moich włosów bo chcę aby w końcu zaczęły jakoś wyglądać jak u homo sapiensa zaczęłam się zastanawiać i mam tylko jakieś głupie szczotki i plastikowe grzebienie. Dużo krzywdy już nimi narobiłam tak mi sie wydaje. Chyba postawię na drewniany grzebień znalazłam fajny z The Body Shop na allegro i będę również polować nie wiem jak myślisz ale na jakąś porządną szczotkę, może naturalne włosie?? Dzik???
Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie wygrać z rozsądkiem i wydać 60 zł na plastikowe cudo (?????) Tangle Teezer czy jak tam to się nazywa
Ja mam dzika, to jest zakup na wiele lat, choć mi ona nieco włosy elektryzuje Prócz tego używam grzebienia z szerokim rozstawem.
Co do TT to jak masz plączące się włosy to pewnie jest warte zakupy, dziewczyny sobie chwalą, moje włosy się nie plączą, czesze je tylko rano i wieczorem, więc szczotka i grzebień mi wystarczają
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:07   #1863
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ja bez TT wyrwałabym pewnie wszystkie włosy,dla mnie to wybawienie.Mam długie włosy i dzięki niemu się nie rwą. Tylko on jest w stanie rozczesać moje włosy.
Biorę go nawet...do fryzjera i daje fryzjerce jak już zaczyna się pocić przy rozczesywaniu moich włosów grzebyczkiem
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:18   #1864
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez pinacolada93 Pokaż wiadomość
Ja kupilam niedawno TT i czesze dobrze, dokladnie, nic nie ciagnie itp. ale na szczotce nadal zostaje mi duzo wloskow, z tym ze to nie jej wina. Szczotka ma czesac, a nie zapobiegac wypadaniu.
W sumie jestem zadowolona z TT. I ja zaplacilam na allegro niecale 50 zł z przesyłką.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma problem z wypadaniem i używała w tym celu Sesy? Pomogła Wam? Ja właśnie czekam na przesyłkę.
Mam barierę psychologiczną w związku z tym że to nadal jest zapewne tania w produkcji bo plastikowa szczotka Nie wiem, może z czasem dojrzeję do tej decyzji
Ja swoją sesę planuję nabyć jeszcze w tym miesiącu tak sądzę, bo lista produktów które muszę mieć jest szalenie długa. Czuję że bankructwo jest bliskie, ale cóż Jak mus to mus Ale słyszałam że działa super, również na wypadanie, porost. Kokos mi nie przypasował, ale wiele dziewczyn które go nie pokochały uwielbiają sesę mimo wszystko, także zaryzykuję

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja mam dzika, to jest zakup na wiele lat, choć mi ona nieco włosy elektryzuje Prócz tego używam grzebienia z szerokim rozstawem.
Co do TT to jak masz plączące się włosy to pewnie jest warte zakupy, dziewczyny sobie chwalą, moje włosy się nie plączą, czesze je tylko rano i wieczorem, więc szczotka i grzebień mi wystarczają
Bo ja słyszałam że szczotka z naturalnego włosia włosy jednocześnie pielęgnuje a nie tylko czesze Stąd te moje chciejstwo na nią. A drewniany grzebień z szerokim rozstawem wiadomo że potrzebny każdej włosomaniaczce

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Ja bez TT wyrwałabym pewnie wszystkie włosy,dla mnie to wybawienie.Mam długie włosy i dzięki niemu się nie rwą. Tylko on jest w stanie rozczesać moje włosy.
Biorę go nawet...do fryzjera i daje fryzjerce jak już zaczyna się pocić przy rozczesywaniu moich włosów grzebyczkiem
Boszeee kobiety co Wy ze mną robicie

Edytowane przez Madallllena
Czas edycji: 2012-06-24 o 22:21
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:49   #1865
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Madallllena Pokaż wiadomość
Bo ja słyszałam że szczotka z naturalnego włosia włosy jednocześnie pielęgnuje a nie tylko czesze Stąd te moje chciejstwo na nią. A drewniany grzebień z szerokim rozstawem wiadomo że potrzebny każdej włosomaniaczce
ja właśnie mam tę szczotkę z włosia dzika, firmy Khaja, model Helena i polecam, moje włosy są po szczotkowaniu nią super, miękkie, gładkie, puszyste (mam proste włosy)
z tangle teezer też mam taki problem, że ta cena jest moim zdaniem za wysoka na razie po umyciu rozczesuję włosy grzebieniem plastikowym, ale myślę o przerzuceniu się na drewniany z body shopu
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:59   #1866
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja właśnie mam tę szczotkę z włosia dzika, firmy Khaja, model Helena i polecam, moje włosy są po szczotkowaniu nią super, miękkie, gładkie, puszyste (mam proste włosy)
z tangle teezer też mam taki problem, że ta cena jest moim zdaniem za wysoka na razie po umyciu rozczesuję włosy grzebieniem plastikowym, ale myślę o przerzuceniu się na drewniany z body shopu
Fajnie że myslimy tak samo Co do dzika nie wiem czy zdecydować się na dużego dzika czy na małego dzika Moja miotła jest dosyć długa wiec może wygodniej będzie mieć dużą szczotkę? Ta twoj helena duża?
I ten grzebień z The Body Shop jak dla mnie zapowiada się naprawdę ciekawie
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 23:06   #1867
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Madallllena Pokaż wiadomość
Fajnie że myslimy tak samo Co do dzika nie wiem czy zdecydować się na dużego dzika czy na małego dzika Moja miotła jest dosyć długa wiec może wygodniej będzie mieć dużą szczotkę? Ta twoj helena duża?
I ten grzebień z The Body Shop jak dla mnie zapowiada się naprawdę ciekawie

helena jest dość duża, chyba największa z tych dostępnych producent pisze o niej "Najpopularniejsza, klasyczna, szczotka do codziennego szczotkowania włosów, odpowiednia dla większości rodzajów włosów, szczególnie do włosów gęstych i mocnych, zarówno krótkich jak i długich."
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 03:19   #1868
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez arkana Pokaż wiadomość
Mam kręcone włosy i absolutnie nie mogę używać produktów, które rzekomo zwiększają skręt, włosy mam po nich, jakbym ich nie umyła!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:21   #1869
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

dziewczyny, które oleje są wnikające?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:22   #1870
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
dziewczyny, które oleje są wnikające?
Zajrzyj do pierwszego posta.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:01   #1871
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość

helena jest dość duża, chyba największa z tych dostępnych producent pisze o niej "Najpopularniejsza, klasyczna, szczotka do codziennego szczotkowania włosów, odpowiednia dla większości rodzajów włosów, szczególnie do włosów gęstych i mocnych, zarówno krótkich jak i długich."
Dziękuję Zakupy akcesoriowe na ten miesiąc to grzebień The Body Shop i dzika szczotka Tangle Teezer musi poczekać aż jeszcze bardziej zdurnieję Jak posumowałam rzeczy jakie muszę mieć już teraz (muszę a nie chcę ) to nie wiem jak mój portfeL to przeżyje, wychodzi 250-300 zł CZY JA JESTEM NORMALNA???
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 19:35   #1872
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez pinacolada93 Pokaż wiadomość
Ja kupilam niedawno TT i czesze dobrze, dokladnie, nic nie ciagnie itp. ale na szczotce nadal zostaje mi duzo wloskow, z tym ze to nie jej wina. Szczotka ma czesac, a nie zapobiegac wypadaniu.
W sumie jestem zadowolona z TT. I ja zaplacilam na allegro niecale 50 zł z przesyłką.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma problem z wypadaniem i używała w tym celu Sesy? Pomogła Wam? Ja właśnie czekam na przesyłkę.
Ja używałam Sesy, przez półtora miesiąca wcierałam w skalp, wypadania nie zmniejszyła ale za to nabawiłam się łupieżu (co jest w sumie trochę dziwne skoro to taki trochę leczniczy olejek)
ale na długość jest naprawdę świetna (gdyby nie to, że na moich włosach nawet po kilku myciach czuć było jej niezbyt fajny zapach to może kupiłabym ponownie)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:41   #1873
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cześć. Kupiłam wreszcie olej z pestek winogron, który chodził za mną od dawna i właśnie usiłuję znaleźć informacje o tym, jak powinno się go używać. Od jakiegoś czasu odżywiam włosy maskami i trochę wyszłam z wprawy w olejowaniu, prosze więc o pomoc.
Czy w tym przypadku mam nałożyć olej na mokre włosy i podgrzać, a może używanie suszarki nie jest konieczne? Nakładacie go też na skalp? Chcę z niego wyciągnąc jak najwięcej. Mam nadzieję, że winogronowy nie ma tendencji do wysuszania włosów. Nie jest to chyba olej wysychający?
Czy używacie ten olej? Jakie są efekty?

PS. Jestem na forum już długo, ale pogubiłam się, więc wybaczcie mi te naiwne pytania.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2012-06-25 o 19:56
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:54   #1874
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

A jak oleje mają się do wizyt u fryzjera?Można przed malowaniem włosów lub po malowaniu nakładać oleje?
__________________
kobiety są po to, by je kochać, a nie po to, by je rozumieć.
ZAPRASZAM!

Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero zakupy!
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:15   #1875
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
A jak oleje mają się do wizyt u fryzjera?Można przed malowaniem włosów lub po malowaniu nakładać oleje?
można chociaż nie każdy fryzjer zna tę metodę i ją toleruje
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:31   #1876
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Do tej pory miałam do czynienia tylko z olejkami Alterry, ale w zeszłym tygodniu zamówiłam Vatikę i Amlę i właśnie siedzę z tą drugą na głowie - mam nadzieję, że warto, bo mnie zaraz chłopak wyrzuci z domu za ten smród, którego ja prawie w ogóle już nie czuję i mi nie przeszkadza

Co do rozczesywania - ja mam TT, ale używam jej tylko do mokrych włosów, suche rozczesuję plastikowym grzebieniem z rzadkimi zębami, ale to też nie jest dobra metoda dla mnie, bo rozplata mi skręt i tworzy lekki puch, ale z drugiej strony jak mam nierozczesane, to czuję, jakby były nieświeże... :/
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 21:40   #1877
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
A jak oleje mają się do wizyt u fryzjera?Można przed malowaniem włosów lub po malowaniu nakładać oleje?
Można przed i po, ale w przypadku farbowania na blond efekt może być nieciekawy. Mało który fryzjer zgodzi się kłaść farbę na naolejowane włosy i ja się wcale im nie dziwię.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 22:14   #1878
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Można przed i po, ale w przypadku farbowania na blond efekt może być nieciekawy. Mało który fryzjer zgodzi się kłaść farbę na naolejowane włosy i ja się wcale im nie dziwię.
ja farbuje na blond na kokos efavity i efekt jest swietny ale zgadzam sie z tym, ze kazdy musi wyprobowac na sobie.
Cytat:
Napisane przez Madallllena Pokaż wiadomość
Dziękuję Zakupy akcesoriowe na ten miesiąc to grzebień The Body Shop i dzika szczotka Tangle Teezer musi poczekać aż jeszcze bardziej zdurnieję Jak posumowałam rzeczy jakie muszę mieć już teraz (muszę a nie chcę ) to nie wiem jak mój portfeL to przeżyje, wychodzi 250-300 zł CZY JA JESTEM NORMALNA???
wow. moge spytac, co MUSISZ kupic do wlosow za tyle hajsu? moze szczotka the body shop podpasuje Ci tak bardzo, ze nie bedziesz potrzebowac dzika? albo odwrotnie?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 22:21   #1879
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
A jak oleje mają się do wizyt u fryzjera?Można przed malowaniem włosów lub po malowaniu nakładać oleje?
Maluję włosy na blond, co 5-7 tygodni u fryzjera, ostatnie trzy razy miałam nakładaną farbę na olej kokosowy. Nie wiem czy to kwestia umysłu, czy rzeczywisty fakt, ale mam wrażenie, ze włosy są mniej zniszczone po takim malowaniu. W każdym razie, na pewno żadnych negatywnych skutków nie spowodował. Z resztą zawsze mi mówiono, że farba lepiej bierze gdy włosy są lekko przetłuszczone

A propo grzebienia z TBS, mam go i uwielbiam. Moje włosy strasznie się plączą, a dzięki niemu tracę ich dużo mniej przy rozczesywaniu. Miałam opory, biorąc pod uwagę, że zwykły grzebień w kiosku kosztuje 40 groszy a ten kilkanaście złotych, ale jest warty 5 razy tyle
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 03:11   #1880
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
A jak oleje mają się do wizyt u fryzjera?Można przed malowaniem włosów lub po malowaniu nakładać oleje?
Chodzę do fryzjera "na farbę" z naolejowanymi włosami . Ale najpierw, przed wizytą w salonie, powinnaś {!} zapytać fryzjera, czy to zaakceptuje . Fryzjerzy obawiają się, że farba może spłynąć . Powiedz, że robisz to na własną odpowiedzialność .

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Z resztą zawsze mi mówiono, że farba lepiej bierze gdy włosy są lekko przetłuszczone
To raczej nie o "branie' chodzi, a o ochronę włosa . Ja farbuję na włosy przynajmniej trzy dni niemyte + olej .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 10:22   #1881
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

jestem zachwycona zapachem Sesy egzotycznej:l ove:
to najlepiej pachnący olej jaki miałam.
Zapach przepiękny, słodki, ale nie mdły i duszący, nie ma nawet porównania do klasycznej śmierdzącej Sesy . Szkoda tylko, że nie jest dostępna w większej pojemności.

apropo olejków.. zamawiacie je na eBay?
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 10:25   #1882
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Chodzę do fryzjera "na farbę" z naolejowanymi włosami . Ale najpierw, przed wizytą w salonie, powinnaś {!} zapytać fryzjera, czy to zaakceptuje . Fryzjerzy obawiają się, że farba może spłynąć . Powiedz, że robisz to na własną odpowiedzialność .


To raczej nie o "branie' chodzi, a o ochronę włosa . Ja farbuję na włosy przynajmniej trzy dni niemyte + olej .
\

Być może. W każdym bądź razie, im mniej świeże włosy tym lepsze
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 10:47   #1883
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a Sesę używacie też na długości? Czy tylko w skalp. Mam Henarę i trochę wysuszyła mi długości. Znacie też Khadi? Używacie go tylko w skalp? Nie wysusza długości?
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:17   #1884
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a ja znów z Vatiką na głowe.
Byłam w Rossmannie, zakupiłam maskę i odżywkę Alterry i postanowiłąm drugi raz dać szanszę szamponowi BD,, zobaczymy, może tym razem się spisze.
w przyszłym tygodniu kupię których z Alterrowskich olejków
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:03   #1885
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
a Sesę używacie też na długości? Czy tylko w skalp. Mam Henarę i trochę wysuszyła mi długości. Znacie też Khadi? Używacie go tylko w skalp? Nie wysusza długości?
Khadi jest moim guru na skalp. Na długość jest również wyśmienity, uczta dla włosów, ale trochę mi go szkoda po całości maziać, dlatego o wysuszeniu nie wiem, ale skalpu nie wysusza
A sesa to królowa długości u mnie
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:06   #1886
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

dziękuję, PandaBear Będę próbować
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:58   #1887
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
wow. moge spytac, co MUSISZ kupic do wlosow za tyle hajsu? moze szczotka the body shop podpasuje Ci tak bardzo, ze nie bedziesz potrzebowac dzika? albo odwrotnie?
Zaczynam tracić rozsądek, włosomaniactwo siadło mi na mózg Ale faktem jest że praktycznie wszystkie produkty które do tej pory stosowałam poszły out przy zmianie pielęgnacji dlatego zaczęłam od zera

Potrzebuję mnóstwo rzeczy, zastanawiam się jak to podzielić jakoś ale fakt faktem nawet grzebienia i szczotki nie mam takich jakich trzeba, poza tym potrzebuję m.in. maski waxa i mleczną, odżywka isana, odżywka joanna, szampon hipp, szampon barwa, serum do zabezpieczania końcówek, trochę podstawowych półproduktów w tym kwas hialuronowy (do włosów i buzi) , jantar, 3 oleje, oliwka BD różowa ehhh

Wiem że szaleję, ale też po egzaminach należy mi się coś, zresztą już niedługo miesiąc jak zmieniłam pielęgnację, olejowałam przed każdym myciem, wstawałam jak było trzeba o 5 żeby mieć jeszcze te dodatkowe 30 min zapasu żeby nie szarpać i wogóle staram się.

Kocham tu siedzieć i czytać o tym co wy wyprawiacie ale bezpośrednio przekłada się to na długość mojej listy must have :P cóż TAKIE UROKI BYCIA WŁOSOMANIACZKĄ zresztą mam nadzieje że później moje potrzeby zakupowe będą stosunkowo mniejsze

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
A propo grzebienia z TBS, mam go i uwielbiam. Moje włosy strasznie się plączą, a dzięki niemu tracę ich dużo mniej przy rozczesywaniu. Miałam opory, biorąc pod uwagę, że zwykły grzebień w kiosku kosztuje 40 groszy a ten kilkanaście złotych, ale jest warty 5 razy tyle
Dziękuję za opinię już go zakupiłam, nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
jestem zachwycona zapachem Sesy egzotycznej:l ove:
to najlepiej pachnący olej jaki miałam.
Zapach przepiękny, słodki, ale nie mdły i duszący, nie ma nawet porównania do klasycznej śmierdzącej Sesy . Szkoda tylko, że nie jest dostępna w większej pojemności.

apropo olejków.. zamawiacie je na eBay?
Też jestem zdecydowana na sesę, mimo że nie polubiłam sie z kokosem Działanie egzotycznej jest takie samo jak zwykłej prawda??
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:11   #1888
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Kiedyś trafiłam na wątek, gdzie były wypisane po kolei oleje i chyba było też czy przyciemniają itp.. Nie mogę go teraz odnaleźć. Któraś z Was może ma linka ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:25   #1889
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Kiedyś trafiłam na wątek, gdzie były wypisane po kolei oleje i chyba było też czy przyciemniają itp.. Nie mogę go teraz odnaleźć. Któraś z Was może ma linka ?
Patrzyłaś na pierwszą stronę wątku?
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:00   #1890
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej dziewczyny mogę się dołączyć ? Mnie do olejowania włosów namówiła koleżanka i jestem Jej za to wdzięczna do dzisiaj xD Zaczęłam do Vatiki kokosowej ale kupiłam też alterre której nie lubię ( ze względu na zapach ) i najczęściej używam jej na paznokcie po woli kończy mi się mój kokosowy i teraz mam dylemat olej lniany czy kokosowy? Najczęściej trzymam olej na włosach całą noc a rano lub i później zmywam Swoich włosów nie farbuję ( już) są długie i wiecznie suche ( co się zmieniło kiedy zaczęłam używać olejku kokosowego)
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.