Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-25, 02:47   #4201
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=9db319b6775c28ea43120ca 668718a4b2b45fa01_5eadfba b66f1a;87786894]Shakes nie lubię w jakąkolwiek postaci 2:40am. [/QUOTE]

__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 05:56   #4202
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Moim problemem pierwszego świata jest to że mi znowu nie wyszło farbowanie w domu, wyszedł mi pomarańcz zamiast chłodnego blondu i nie wiem co robić. Mam oczywiście fioletowy szampon ale na rozjaśniacz dałam toner i on jest zmywalny więc nie wiem czy sobie tym myciem nie zaszkodze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 07:17   #4203
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to że mi znowu nie wyszło farbowanie w domu, wyszedł mi pomarańcz zamiast chłodnego blondu i nie wiem co robić. Mam oczywiście fioletowy szampon ale na rozjaśniacz dałam toner i on jest zmywalny więc nie wiem czy sobie tym myciem nie zaszkodze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nic nie doradze, bo jestem niedoswiadczona jesli chodzi o domowe farbowanie, ale bardzo wspolczuje, ze Ci nie wyszedl taki kolor, jak planowalas. Mam nadzieje, ze cos sie da zrobic

Wrzucam foty kremow BB w dziennym swietle. Na pierwszym zdjeciu moja skora bez podkladu, a na drugim po lewej Missha Magic Cushion Lasting Cover bb cushion w odcieniu 21 (najjasniejszym), po prawej Laneige Pore Blur bb cushion w odcieniu Porcelain - rowniez najjasniejszym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5729.jpg (64,5 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5731.jpg (75,3 KB, 98 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 07:44   #4204
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Najlepsze jest to że ten toner do kładłam na rozjaśniane włosy to podobno taki pewniak, że musi wyjść. Nawet jak czytam artykuły jak uratować włosy to polecają właśnie ten toner. Nie wiem, może nałożę go ponownie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 07:47   #4205
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to że ten toner do kładłam na rozjaśniane włosy to podobno taki pewniak, że musi wyjść. Nawet jak czytam artykuły jak uratować włosy to polecają właśnie ten toner. Nie wiem, może nałożę go ponownie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdradzisz co to za toner?
I jaki poziom koloru ci wyszedł?
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 07:55   #4206
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Wella color touch 9.16 z oksydantem 1.9
Poziom jest ok, wyszedł jasny, ale rozjaśniacz nie rozjaśnił mi włosów na biało tylko na pomarańcz - może za krótko go trzymałam albo za słaby oksydant. Nie wiem. poziom jest ok, ale odcień....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Nie umiem dodać fotki bo jest są duża, nie umiem zmienić rozdzielczości na telefonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 08:10   #4207
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wella color touch 9.16 z oksydantem 1.9
Poziom jest ok, wyszedł jasny, ale rozjaśniacz nie rozjaśnił mi włosów na biało tylko na pomarańcz - może za krótko go trzymałam albo za słaby oksydant. Nie wiem. poziom jest ok, ale odcień....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Nie umiem dodać fotki bo jest są duża, nie umiem zmienić rozdzielczości na telefonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi się wydaje, ze to wina za słabego oksydantu. Chlodne blondy bardzo trudno w domu osiągnąć, trzeba dość mocno rozjaśnić i potem ochłodzić odcien tonerem właśnie. Nawet jeśli nałożysz toner drugi raz nie powinien zrobić krzywdy. Kurde, szkoda ze tak wyszło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 08:22   #4208
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wella color touch 9.16 z oksydantem 1.9
Poziom jest ok, wyszedł jasny, ale rozjaśniacz nie rozjaśnił mi włosów na biało tylko na pomarańcz - może za krótko go trzymałam albo za słaby oksydant. Nie wiem. poziom jest ok, ale odcień....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Nie umiem dodać fotki bo jest są duża, nie umiem zmienić rozdzielczości na telefonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to widzę robisz podobny kolor jak ja. Wiesz co, mi po rozjaśniaczu też się nic nie chciało trzymać włosów. Jedyne co wtedy uskuteczniałam to szampon fioletowy, maska fioletowa, no i tonowanie to znudzenia.

Jak poziom masz ok to dobrze, że nie trzymałaś rozjaśniacza dalej, bo z takich białych włosów to już w ogóle by ci się wszystko wypłukiwało.

Ja bym teraz dała włosom odpocząć, odżywiała, tonowała (lubię pigmenty alfaparf, bo dodaję do masek i odźywek i nie wysuszają tak jak fioletowe szampony) a za jakiś czas docelowa farba na oxy 3%.

Edytowane przez cukierek_z_cykuty
Czas edycji: 2020-04-25 o 08:23
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 09:16   #4209
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Moim ppś jest to, jak ja będę wyglądać, jak każą mi wrócić do pracy, do której będę musiała dojechać w maseczce. Rzęsy mogę sobie pomalować, wiadomo, brwi mogę, ale niestety moja cera zupełnie inaczej wygląda sauté w domu, kiedy ją posmaruję kremem, a zupełnie inaczej po zdjęciu maseczki, w której się cała upociła. IWychodząc z domu zawsze miałam na twarzy krem BB i puder, latem tylko cienki krem, ale coś tam dawał i ta skóra wyglądała lepiej, a teraz moja samoocena zleci w dół o milion. Czy ktoś też ma takie zmartwienie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam ten sam problem


[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87787989]Moim problemem pierwszego świata jest to że u mnie w pracy zatrudnili tak tępego człowieka, że ręce opadają. A dodatkowo kompletnie go nie wzruszają uwagi co do jego pracy. Ma mi pomagac, a jak narazie to tylko przeszkadza, bo trzeba po nim sprawdzać rzeczy które zrobiłby gimnazjalista ( a to przyszły inżynier!).
Dzisiaj po powrocie z pracy musiałam się odrazu wina napić tak mnie zdenerwowal.
Chyba nigdy w życiu nie spotkałam człowieka którego tak nie lubię. ;0 zawsze byłam spokojna w pracy, ale ten koleś mnie psychicznie wykończy.
Jak nauczysz się olewać tego typu sprawy? Pomocy.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Niestety nie znam rozwiązania tego problemu chociaż zmagam się z nim od kilku lat Na szczęście mój "problem" często ma L4 i wtedy mam spokój
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 09:27   #4210
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Chyba nie ma rozwiązania takich problemów. Wypracować w sobie znieczulicę na człowieka. Plus nadzieja, że ktoś go dostrzeże i cię z tego uwolni. Albo przez zwolnienie, albo awans poziomy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 09:50   #4211
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Z drugiej strony cytryna wysusza i bądź tu mądra
Ja dodawałam cytrynę do cassii, ale nie takie szalone ilości, jak niektórzy polecają. Dałam sok z połowy albo całej cytryny, nie pamiętam dokładnie. Przesusz zdecydowanie do opanowania.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 09:55   #4212
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja dodawałam cytrynę do cassii, ale nie takie szalone ilości, jak niektórzy polecają. Dałam sok z połowy albo całej cytryny, nie pamiętam dokładnie. Przesusz zdecydowanie do opanowania.
Pytanie, a jak stwierdzić czy woda ma odpowiednią temperaturę? I raz czytam, żeby podgrzać do 90, gdzie indziej, że ma mieć 60? Raz czytam, że trzeba odstawić, gdzie indziej, że nie trzeba. Zwariować można
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 10:52   #4213
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, ze to wina za słabego oksydantu. Chlodne blondy bardzo trudno w domu osiągnąć, trzeba dość mocno rozjaśnić i potem ochłodzić odcien tonerem właśnie. Nawet jeśli nałożysz toner drugi raz nie powinien zrobić krzywdy. Kurde, szkoda ze tak wyszło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten oksydant mi doradził pan z hurtowni bo mam dość cienkie i słabe włosy. Bałam się wyższego żeby nie spalić włosów co już zrobilam kilka razy w życiu jako studentka
Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
O to widzę robisz podobny kolor jak ja. Wiesz co, mi po rozjaśniaczu też się nic nie chciało trzymać włosów. Jedyne co wtedy uskuteczniałam to szampon fioletowy, maska fioletowa, no i tonowanie to znudzenia.

Jak poziom masz ok to dobrze, że nie trzymałaś rozjaśniacza dalej, bo z takich białych włosów to już w ogóle by ci się wszystko wypłukiwało.

Ja bym teraz dała włosom odpocząć, odżywiała, tonowała (lubię pigmenty alfaparf, bo dodaję do masek i odźywek i nie wysuszają tak jak fioletowe szampony) a za jakiś czas docelowa farba na oxy 3%.
Jakie to pigmenty alfaparf i jak się ich używa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 11:34   #4214
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ten oksydant mi doradził pan z hurtowni bo mam dość cienkie i słabe włosy. Bałam się wyższego żeby nie spalić włosów co już zrobilam kilka razy w życiu jako studentka Jakie to pigmenty alfaparf i jak się ich używa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.fryzomania.pl/alfaparf-p...farb-90ml.html
O taki, nr .21
To jest duża buteleczka, są też do kupienia małe (chyba 8ml), wtedy cała porcja idzie np na maskę 200ml.

A z takiej duźej w miarę potrzeb dodaję sobie ile mi trzeba do prawie wszystkich kosmetyków i bardzo ładnie trzyma chłodny kolor.

Tylko wiadomo, że on ci co najwyżej lekko zgasi pomarańcz, ale kolor to już tylko farbą uzyskasz.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 11:55   #4215
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Mój problem pierwszego świata jest taki ,że grudnia (dokładnie od świąt) do teraz tak mnie poniosła fantazja odnośnie olania diety,że przypakowałam jak mała ciężarówka
Będzie tego z 7kg a,że jestem małym trollem to zaraz to po mnie widać

Drugi problem jest taki,że od poniedziałku się biorę za siebie i idę na dietę ,chociaż nie chce tego nazywać dietą ,wolę określenie zdrowe odżywianie (chociaż skoro nie będę móc jeść czekolady tzn,że to dieta a nie zdrowe odżywianie )

ale do rzeczy,właśnie siedzę i piszę sobie listę zakupów bo popołudniu się wybieram,ta lista mnie przeraża,niby sama owoce,warzywa,kiełki,baka lie itd ,niby zdrowo ale ile ja za to wszystko zapłace
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:01   #4216
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Mój problem pierwszego świata jest taki ,że grudnia (dokładnie od świąt) do teraz tak mnie poniosła fantazja odnośnie olania diety,że przypakowałam jak mała ciężarówka
Będzie tego z 7kg a,że jestem małym trollem to zaraz to po mnie widać

Drugi problem jest taki,że od poniedziałku się biorę za siebie i idę na dietę ,chociaż nie chce tego nazywać dietą ,wolę określenie zdrowe odżywianie (chociaż skoro nie będę móc jeść czekolady tzn,że to dieta a nie zdrowe odżywianie )

ale do rzeczy,właśnie siedzę i piszę sobie listę zakupów bo popołudniu się wybieram,ta lista mnie przeraża,niby sama owoce,warzywa,kiełki,baka lie itd ,niby zdrowo ale ile ja za to wszystko zapłace
Lacze sie w bolu, od poczatku zeszlego roku tez mniej wiecej tyle mi w sumie przybylo, a przybywalo stopniowo, powoli, wiec to olewalam, nawet nie zauwazylam, kiedy z 0.5kg zrobilo sie z 8kg i teraz mam efekty

Tez od 2 tygodni sobie narzucilam zdrowsza diete, dzisiaj za zakupy na tydzien zaplacilismy $190, ale bylo w tym kocie zarcie za $20 i przy okazji wrzucilam do koszyka podklad Maybelline do wyprobowania.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:01   #4217
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Kupiłam w Tesco draże Korsarz w trzech smakach z tej radości, że były Dzięki dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:03   #4218
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Mój problem pierwszego świata jest taki ,że grudnia (dokładnie od świąt) do teraz tak mnie poniosła fantazja odnośnie olania diety,że przypakowałam jak mała ciężarówka
Będzie tego z 7kg a,że jestem małym trollem to zaraz to po mnie widać

Drugi problem jest taki,że od poniedziałku się biorę za siebie i idę na dietę ,chociaż nie chce tego nazywać dietą ,wolę określenie zdrowe odżywianie (chociaż skoro nie będę móc jeść czekolady tzn,że to dieta a nie zdrowe odżywianie )

ale do rzeczy,właśnie siedzę i piszę sobie listę zakupów bo popołudniu się wybieram,ta lista mnie przeraża,niby sama owoce,warzywa,kiełki,baka lie itd ,niby zdrowo ale ile ja za to wszystko zapłace
No właśnie dużo zapłacisz byłam rano w Lidlu i aż mnie zgięło przy kasie... A kupilam prawie same owoce, warzywa i bakalie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:05   #4219
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Mój problem pierwszego świata jest taki ,że grudnia (dokładnie od świąt) do teraz tak mnie poniosła fantazja odnośnie olania diety,że przypakowałam jak mała ciężarówka
Będzie tego z 7kg a,że jestem małym trollem to zaraz to po mnie widać
Ja od października tak gdzieś z 8-9.
A jestem już w wieku, kiedy takie rzeczy nie uchodzą na sucho i zrzucanie tego jest istną męką..
Brawo ja.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 12:13   #4220
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87789101]Ja od października tak gdzieś z 8-9.
A jestem już w wieku, kiedy takie rzeczy nie uchodzą na sucho i zrzucanie tego jest istną męką..
Brawo ja.[/QUOTE]

Niestety zrzucanie chyba nigdy nie jest latwe, lekkie i przyjemne, a szkoda Dzisiaj sobie zrobilam domowy jogurt jagodowy na sniadanie i plakac mi sie nad nim chcialo, bo milion razy bardziej wolalabym pankejki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:16   #4221
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Niestety zrzucanie chyba nigdy nie jest latwe, lekkie i przyjemne, a szkoda Dzisiaj sobie zrobilam domowy jogurt jagodowy na sniadanie i plakac mi sie nad nim chcialo, bo milion razy bardziej wolalabym pankejki
Kiedyś mogłam chudnąć po 1 kg/tydzień.
Teraz jak jest pół to jest sukces
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:28   #4222
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87789142]Kiedyś mogłam chudnąć po 1 kg/tydzień.
Teraz jak jest pół to jest sukces [/QUOTE]

Pol kilo na tydzien to naprawde spoko progres moim zdaniem.
Ostatnio tak chudlam po przeprowadzce, wtedy mi spadlo chyba z 7 kilo w pierwszy miesiac, ale zmiana diety byla tak radykalna, ze teraz bym tak nie dala rady zyc Jezeli jakims cudem mi sie uda zrzucic 10-12 kilo do lata (czyli tak do listopada) to bede przeszczesliwa, to taki moj cel, bede wtedy zadowolona ze swojej wagi. 2 kilo miesiecznie - niby to nieduzo, ale ja tak kocham dobre jedzenie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:28   #4223
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Niestety zrzucanie chyba nigdy nie jest latwe, lekkie i przyjemne, a szkoda Dzisiaj sobie zrobilam domowy jogurt jagodowy na sniadanie i plakac mi sie nad nim chcialo, bo milion razy bardziej wolalabym pankejki
Mam tak samo. Nie wiem co mi jest, ale ja pragnę majonezu, chipsów i słodyczy, a nie zdrowego żarcia. Znaczy obiady mamy w miarę zdrowe, ale ciągnie mnie strasznie do tłustego, slonego i słodkiego. Jak żyć??

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:29   #4224
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pytanie, a jak stwierdzić czy woda ma odpowiednią temperaturę? I raz czytam, żeby podgrzać do 90, gdzie indziej, że ma mieć 60? Raz czytam, że trzeba odstawić, gdzie indziej, że nie trzeba. Zwariować można
Do ziołowych mieszanek dodaje dość ciepła wodę, gdzieś czytałam, że się może być za goraca, bo ubijesz barwink.
Koniecznie pochwal się efektem


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:31   #4225
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87789181]Mam tak samo. Nie wiem co mi jest, ale ja pragnę majonezu, chipsów i słodyczy, a nie zdrowego żarcia. Znaczy obiady mamy w miarę zdrowe, ale ciągnie mnie strasznie do tłustego, slonego i słodkiego. Jak żyć??

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
mam to samo. za bardzo kocham czekoladę
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:32   #4226
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87789191]mam to samo. za bardzo kocham czekoladę [/QUOTE]Można się domyśleć po nicku

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:33   #4227
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Łącze się bólu z Wami dziewczyny,że tak wszystkie przypakowałyśmy

Ja nie będę ściemniać,że przytyłam z głodu czy z powietrza bo tak nie jest No co się będziemy czarować,jadłam za dużo ,dwa dużo śmieciowego jedzenia,wina też za dużo piłam ale trudno nie skoro mam z nim kontakt codziennie

Teraz jestem przed okresem i słodycze wciągam jak odkurzacz ,aż mi wstyd

A ,że zapłacę dziś majątek to wiem
pocieszam się,że jak tyle wywalę dziś to będę to jeść
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna

Edytowane przez Kala713
Czas edycji: 2020-04-25 o 12:34
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:33   #4228
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87789200]Można się domyśleć po nicku

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]
tak, nick nie jest przypadkiem
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:33   #4229
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja też się spasłam jak świnka. W tym roku nie będzie beach body

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:35   #4230
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

staram się ruszać. orbitrekuję jak dzika, ale jak już zejdę z tego orbitreka, jak już otrę pot z oczu to sobie myślę, że a co, piedolnę se ptasie mleczko, w końcu tak się naorbitrekowałam
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 12:35:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.