Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki! - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-05, 12:38   #2101
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Czasem jest ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 12:52   #2102
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Jestem i ja ale przyznam szczerze że wizażu już nie używałam oj długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 14:37   #2103
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Czasem jest ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No czasem sa zrywy
Jak sie czujesz ?
Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Jestem i ja ale przyznam szczerze że wizażu już nie używałam oj długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ładnie
Jak tam u was ? Nina grzeczna ?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 14:38   #2104
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

I Ja a jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 17:04   #2105
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No czasem sa zrywy
Jak sie czujesz ? Nie ładnie
Jak tam u was ? Nina grzeczna ?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
U nas wszystko jak najbardziej ok. Ninka się rozchorowala w czwartek tydzień temu. Ale już wszystko pod kontrolą i wraca moja dawna uśmiechnięta i radosna dzidzia.
Miala zapalenie opryszczkowe gardła + 3 dniowka w komplecie... Ale już jest dobrze a tak to wszystko po staremu, w sobotę przenosimy mała do swojego pokoju mam nadzieję że nie będzie żadnych niespodzianek.
Młoda ma już 9250g...mały słoń a jak u ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 19:27   #2106
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
U nas wszystko jak najbardziej ok. Ninka się rozchorowala w czwartek tydzień temu. Ale już wszystko pod kontrolą i wraca moja dawna uśmiechnięta i radosna dzidzia.
Miala zapalenie opryszczkowe gardła + 3 dniowka w komplecie... Ale już jest dobrze a tak to wszystko po staremu, w sobotę przenosimy mała do swojego pokoju mam nadzieję że nie będzie żadnych niespodzianek.
Młoda ma już 9250g...mały słoń a jak u ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oje..choroba dziecka to najgorsze co moze być.. dobrze ze jest juz lepiej

Jaka fajna kluska z niej moj tyle wazyl jak dobrze pamiętam dopiero okolo roczku
Oo mala w swoim pokoju, super sprawa oby poszlo łatwo i sie szybko przyzwyczaila

A u nas przeprowadzka pełna para w sumie chyba ostatni tydzien u tz rodzicow i moze od poniedzialku juz bedziemy u siebie (zostajemy na slasku oczywiście ), Daga kopie, ciekawe jak juz duza jest (w poniedziałek bede wiedziec bo wizyta), mlody sie siostry doczekac nie może a ja chyba zaczynam panikowac ze z niczym nie zdążymy do czerwca

A powiesz mi gdzie ty rodzilas ? Ja sie ciagle waham i nie wiem juz sama

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 19:43   #2107
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Oje..choroba dziecka to najgorsze co moze być.. dobrze ze jest juz lepiej

Jaka fajna kluska z niej moj tyle wazyl jak dobrze pamiętam dopiero okolo roczku
Oo mala w swoim pokoju, super sprawa oby poszlo łatwo i sie szybko przyzwyczaila

A u nas przeprowadzka pełna para w sumie chyba ostatni tydzien u tz rodzicow i moze od poniedzialku juz bedziemy u siebie (zostajemy na slasku oczywiście ), Daga kopie, ciekawe jak juz duza jest (w poniedziałek bede wiedziec bo wizyta), mlody sie siostry doczekac nie może a ja chyba zaczynam panikowac ze z niczym nie zdążymy do czerwca

A powiesz mi gdzie ty rodzilas ? Ja sie ciagle waham i nie wiem juz sama

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
To jak już będzie u was na spokojnie trzeba się spotkać! Bo z tego co pamiętam masz bardzo blisko do mnie.
Ja rodziłam w Jastrzębiu i polecam z czystym sumieniem. Mega lekarze, mega położne. Pomoc ale bez nacisku. Chcesz kp to masz do dyspozycji cdl, chcesz butle przynoszą butle. Nie trzeba się prosić o leki przeciwbólowe, oddział wyremontowany oddany w sierpniu 2018 roku.
Porodówki też mega. Przykładają uwagę do porodu rodzinnego, pilnują kontaktu skóra do skóry 2h itp... Naprawdę ja byłam mega zadowolona.
Za to nie polecam ani Rybnika, ani Żor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-07, 19:55   #2108
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
To jak już będzie u was na spokojnie trzeba się spotkać! Bo z tego co pamiętam masz bardzo blisko do mnie.
Ja rodziłam w Jastrzębiu i polecam z czystym sumieniem. Mega lekarze, mega położne. Pomoc ale bez nacisku. Chcesz kp to masz do dyspozycji cdl, chcesz butle przynoszą butle. Nie trzeba się prosić o leki przeciwbólowe, oddział wyremontowany oddany w sierpniu 2018 roku.
Porodówki też mega. Przykładają uwagę do porodu rodzinnego, pilnują kontaktu skóra do skóry 2h itp... Naprawdę ja byłam mega zadowolona.
Za to nie polecam ani Rybnika, ani Żor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj trzeba bedzie musze ta wyczekana Nine poznac
Tak, mamy do siebie dosc blisko teraz bede jakies 20km dalej no ale to i tak jest bliziutko
Rybnika nie bralam pod uwage, myślałam o Żorach i Gliwicach (bardziej Gliwice mi odpowiadają) no ale zobaczymy, poczytam jeszcze o Jastrzebiu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:14   #2109
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Kamila mi gin polecala Żory, Katowice, Ruda Śląska i Zabrze, za to odradzala Tychy, choć moje dwie koleżanki teraz tam rodziły i były zadowolone. Ja w końcu decyduje się rodzić tu gdzie mieszkam.
A właściwie to w jakiej miejscowości teraz mieszkasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:16   #2110
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Oj trzeba bedzie musze ta wyczekana Nine poznac
Tak, mamy do siebie dosc blisko teraz bede jakies 20km dalej no ale to i tak jest bliziutko
Rybnika nie bralam pod uwage, myślałam o Żorach i Gliwicach (bardziej Gliwice mi odpowiadają) no ale zobaczymy, poczytam jeszcze o Jastrzebiu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Napisz mi jak chcesz na priv miejscowość gdzie bd mieszkać
Aaa i o Wodzisławiu w sumie nic dobrego nie słyszałam. A 3 koleżanki tam rodziły.
O Gliwicach A dużo nie wiem też. Ja jeszcze Zabrze brałam pod uwagę. Ale dzięki Bogu, że się nie zdecydowałam, bo bym nie zdążyła rodziłam w sumie 54 min.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 21:41   #2111
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Napisz mi jak chcesz na priv miejscowość gdzie bd mieszkać
Aaa i o Wodzisławiu w sumie nic dobrego nie słyszałam. A 3 koleżanki tam rodziły.
O Gliwicach A dużo nie wiem też. Ja jeszcze Zabrze brałam pod uwagę. Ale dzięki Bogu, że się nie zdecydowałam, bo bym nie zdążyła rodziłam w sumie 54 min.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpisalam ci na priv

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-08, 08:24   #2112
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Ojejjj nie wysłało mi odpowiedzi!!!

U nas już 29tc leci
Samopoczucie super, wyprawka się kompletuje, więc spokój psychiczny pod tym względem coraz większy

Malutka tydzień temu ważyła 1kg i była główką w dół. Strasznie mnie oszczędza jeśli chodzi o ruchy bo czuję jedynie Jej wiercenie rano i wieczorem, nawet nieraz jedynie do muzyki bo tak sama z siebie to albo leniuch albo to łożysko na przedniej ścianie tak mi Ją amortyzuje

Cieszę się, że Daga cała i zdrowa i że kopie grzecznie a co do wyprowadzki to zmiany są faaaajne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 08:14   #2113
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Hejo !! Tu jak zwykle cichutko..

Dopiero dokopalam sie do tej informacji

liven gratuluje corci !



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cocci a u ciebie jak ??

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 18:59   #2114
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Hejo !! Tu jak zwykle cichutko..

Dopiero dokopalam sie do tej informacji

liven gratuluje corci !



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cocci a u ciebie jak ??

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Hej hej Kamila

U nas leci, leci już 34 tc leci
Mam wrażenie, że mam tyyyyle czasu, a zaraz wpadne w panike, że jeszcze tyle nie zrobione...

Przedluzyli mi umowe w robocie, ale na taki szmat czasu, że by się nie osmieszali, mogli mi dać do dnia porodu, a nie na 8 miesięcy

W wyprawce też są jakieś braki, powoli uzupełniam, ale już nie ciągnie mnie tak bardzo do zakupow Kupilismy ostatnio fotelik z takich grubszych wyprawkowych rzeczy ;-) a tak to pranie na tapecie, może do konca miesiaca zdaze tym praniem i prasowaniem a tatus ze zlozeniem lozeczka.

Pisz tam lepiej co u Was ☺
Magiczny 3 trymestr chyba powital, co??



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 19:39   #2115
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Hej hej Kamila

U nas leci, leci już 34 tc leci
Mam wrażenie, że mam tyyyyle czasu, a zaraz wpadne w panike, że jeszcze tyle nie zrobione...

Przedluzyli mi umowe w robocie, ale na taki szmat czasu, że by się nie osmieszali, mogli mi dać do dnia porodu, a nie na 8 miesięcy

W wyprawce też są jakieś braki, powoli uzupełniam, ale już nie ciągnie mnie tak bardzo do zakupow Kupilismy ostatnio fotelik z takich grubszych wyprawkowych rzeczy ;-) a tak to pranie na tapecie, może do konca miesiaca zdaze tym praniem i prasowaniem a tatus ze zlozeniem lozeczka.

Pisz tam lepiej co u Was
Magiczny 3 trymestr chyba powital, co??



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo jesteś 34? Nooo to juz calkiem blisko

Jak ty to robisz ze uwazasz ze jeszcze masz tyyyle czasu ?
Ja juz panikuje

Jaki fotelik kupiliscie ? Wózek tez już macie ?
Pranie ciuszkow w tych dzieciecych proszkach, plynach to fajny czas bo to wszystko takie male, kolorowe i pachnące zazdroszcze


My poki co stoimy w miejscu nadal u tz rodziców bo nie mamy skonczonego mieszkania a bez kasy nie ruszymy ale juz blizej niz dalej bo najpóźniej w przyszly weekend juz powinnismy byc wreszcie na swoim (mozliwe ze uda sie w ten weekend ale zobaczymy, nie licze na to za bardzo..)
Ja troche dzis panikuje bo poki co jestem w czarnej du
Ciuszki nie wyprane, łóżeczko nie odswiezone bo mlody tu w nim nadal spi, komoda kapielowa w częściach, wozek upatrzony ale nie kupiony, fotelika brak a nawet nie mam pojecia jaki wybrac, lista w aptece gotowa ale nie zamówiona...
Zaczynam sie bac ze nie zdążę...
A to wszystko czego nie mam bede mogla kupic dopiero w polowie kwietnia...
A przeciez juz teraz tak malo czasu...2,5msc przeleci nawet nie wiem kiedy...
Do tego tz mam tylko w weekendy bo teraz pracuje za granicą i zjezdza co tydzien..
Tu tez mi sie panika włącza jak sobie pomysle co bedzie w maju/czerwcu jak sie zacznie porod/pierwsze dni z mala a jego moze nie byc

No u mnie juz 3trym jutro zaczynam 29tc (dzis 27+6)
Dagmara kopie jak szalona a na wizycie w poniedziałek (27+4) wazyla juz 1280g duza dziewczynka mi rosnie mlody byl zdecydowanie mniejszy na tym etapie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 19:50   #2116
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ooo jesteś 34? Nooo to juz calkiem blisko

Jak ty to robisz ze uwazasz ze jeszcze masz tyyyle czasu ?
Ja juz panikuje

Jaki fotelik kupiliscie ? Wózek tez już macie ?
Pranie ciuszkow w tych dzieciecych proszkach, plynach to fajny czas bo to wszystko takie male, kolorowe i pachnące zazdroszcze


My poki co stoimy w miejscu nadal u tz rodziców bo nie mamy skonczonego mieszkania a bez kasy nie ruszymy ale juz blizej niz dalej bo najpóźniej w przyszly weekend juz powinnismy byc wreszcie na swoim (mozliwe ze uda sie w ten weekend ale zobaczymy, nie licze na to za bardzo..)
Ja troche dzis panikuje bo poki co jestem w czarnej du
Ciuszki nie wyprane, łóżeczko nie odswiezone bo mlody tu w nim nadal spi, komoda kapielowa w częściach, wozek upatrzony ale nie kupiony, fotelika brak a nawet nie mam pojecia jaki wybrac, lista w aptece gotowa ale nie zamówiona...
Zaczynam sie bac ze nie zdążę...
A to wszystko czego nie mam bede mogla kupic dopiero w polowie kwietnia...
A przeciez juz teraz tak malo czasu...2,5msc przeleci nawet nie wiem kiedy...
Do tego tz mam tylko w weekendy bo teraz pracuje za granicą i zjezdza co tydzien..
Tu tez mi sie panika włącza jak sobie pomysle co bedzie w maju/czerwcu jak sie zacznie porod/pierwsze dni z mala a jego moze nie byc

No u mnie juz 3trym jutro zaczynam 29tc (dzis 27+6)
Dagmara kopie jak szalona a na wizycie w poniedziałek (27+4) wazyla juz 1280g duza dziewczynka mi rosnie mlody byl zdecydowanie mniejszy na tym etapie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Moja w 31 tc wazyla ok.1700 bedzie raczej z tych dłuższych i przecietna wagowo.

Tak wózek już stoi chyba od 2 miesięcy - jeszcze czekam na jedną ratę od teściowej za niego bo fundowała Espiro next silver kupiliśmy ;-) fotelik maxi cosi peble plus bez isofixa bo nie mamy w samochodzie.

Oo czyli wrocilas do tescioweczki? Tak kojarze, że przed świętami się wyprowadzaliscie od niej ;-)?

Te apteczne rzeczy mam pokupione i jakośmi lżej na psychice dzięki temu chyba nie ma za dużo co myśleć czego brakuje/co niegotowe bo czlowiek zaczyna sie strasznie irytowac



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 20:10   #2117
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Moja w 31 tc wazyla ok.1700 bedzie raczej z tych dłuższych i przecietna wagowo.

Tak wózek już stoi chyba od 2 miesięcy - jeszcze czekam na jedną ratę od teściowej za niego bo fundowała Espiro next silver kupiliśmy ;-) fotelik maxi cosi peble plus bez isofixa bo nie mamy w samochodzie.

Oo czyli wrocilas do tescioweczki? Tak kojarze, że przed świętami się wyprowadzaliscie od niej ;-)?

Te apteczne rzeczy mam pokupione i jakośmi lżej na psychice dzięki temu chyba nie ma za dużo co myśleć czego brakuje/co niegotowe bo czlowiek zaczyna sie strasznie irytowac



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Moja w 31 tc wazyla ok.1700 bedzie raczej z tych dłuższych i przecietna wagowo.

Tak wózek już stoi chyba od 2 miesięcy - jeszcze czekam na jedną ratę od teściowej za niego bo fundowała Espiro next silver kupiliśmy ;-) fotelik maxi cosi peble plus bez isofixa bo nie mamy w samochodzie.

Oo czyli wrocilas do tescioweczki? Tak kojarze, że przed świętami się wyprowadzaliscie od niej ;-)?

Te apteczne rzeczy mam pokupione i jakośmi lżej na psychice dzięki temu chyba nie ma za dużo co myśleć czego brakuje/co niegotowe bo czlowiek zaczyna sie strasznie irytowac



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz ja sie balam zeby przez te moje cukry mloda za szybko i za duzo nie rosla ale wedlug lekarza jest w normie no dodatkowo moje cukry tez sa juz dlugi czas w normie wiec jest dobrze.
No anemia tylko nie daje za wygrana..

Ale ci zazdroszcze wozka tez bym juz chciala miec w domu ja mam wybrany Amelis Hugo
Fotelik nie mam pojecia jaki wybrac

Nie, my sie w grudniu wprowadzilismy do nich...pod koniec stycznia wynajelismy mieszkanie ale ze tz ciagle w pracy był, a tam tez sporo do roboty w tym mieszkaniu to sie tak dluzy...do tego sporo kasy nam juz odnowienie tego mieszkania pochlonelo...a jeszcze troche potrzeba by kupic ostatnie niezbędne rzeczy..
Ale przyszly weekend mam nadzieje juz bedziemy na swoim wreszcie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 06:02   #2118
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Wiesz ja sie balam zeby przez te moje cukry mloda za szybko i za duzo nie rosla ale wedlug lekarza jest w normie no dodatkowo moje cukry tez sa juz dlugi czas w normie wiec jest dobrze.
No anemia tylko nie daje za wygrana..

Ale ci zazdroszcze wozka tez bym juz chciala miec w domu ja mam wybrany Amelis Hugo
Fotelik nie mam pojecia jaki wybrac

Nie, my sie w grudniu wprowadzilismy do nich...pod koniec stycznia wynajelismy mieszkanie ale ze tz ciagle w pracy był, a tam tez sporo do roboty w tym mieszkaniu to sie tak dluzy...do tego sporo kasy nam juz odnowienie tego mieszkania pochlonelo...a jeszcze troche potrzeba by kupic ostatnie niezbędne rzeczy..
Ale przyszly weekend mam nadzieje juz bedziemy na swoim wreszcie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie stresuj się! Zdążysz ze wszystkim
Nasz wózek stoi nieruszany i tylko czeka. W sklepie też by mógł czekać, ale jak już był ten kolor co chcieliśmy to wzięliśmy od razu.

Fotelik to chyba najszybszy zakup z wyprawki nawet wzór - a było ich chyba z 8 w sklepie, wybralismy w 3 minuty w pełnej zgodności

Super, że ogarnęłaś cukry

To remontujecie wynajęte mieszkanie czy jedno wynajmujecie, a drugie remontujecie ;-)? Bo już się pogubiłam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 07:16   #2119
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nie stresuj się! Zdążysz ze wszystkim
Nasz wózek stoi nieruszany i tylko czeka. W sklepie też by mógł czekać, ale jak już był ten kolor co chcieliśmy to wzięliśmy od razu.

Fotelik to chyba najszybszy zakup z wyprawki nawet wzór - a było ich chyba z 8 w sklepie, wybralismy w 3 minuty w pełnej zgodności

Super, że ogarnęłaś cukry

To remontujecie wynajęte mieszkanie czy jedno wynajmujecie, a drugie remontujecie ;-)? Bo już się pogubiłam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja szukam raczej uzywanego wiec troche szkoda jak przepadaja czasami fajne okazje
A wzor fotelika to chyba nawet nie istotny najwazniejsze żeby byl dobry a ja nie mam pojecia ktore sa dobre

No jedno wynajelismy a mieszkamy poki co u tz rodzicow a mieszkanie wynajelismy niedaleko tylko ze tam trzeba bylo malować itd... tz musial jechac przywieźć nasze rzeczy ze starego mieszkania, musielismy kupic nowe meble do salonu, meble kuchenne, do łazienki itd i to sie tak w cholere ciagnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-14, 07:26   #2120
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No ja szukam raczej uzywanego wiec troche szkoda jak przepadaja czasami fajne okazje
A wzor fotelika to chyba nawet nie istotny najwazniejsze żeby byl dobry a ja nie mam pojecia ktore sa dobre

No jedno wynajelismy a mieszkamy poki co u tz rodzicow a mieszkanie wynajelismy niedaleko tylko ze tam trzeba bylo malować itd... tz musial jechac przywieźć nasze rzeczy ze starego mieszkania, musielismy kupic nowe meble do salonu, meble kuchenne, do łazienki itd i to sie tak w cholere ciagnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ach to tak ;-)

Z tymi używanymi to uważaj. Fotelik żeby był bezpieczny to musi być bezwypadkowy, a jak dużo jezdzicie to warto sie zastanowic nad nowym - my mamy 10(!) lat gwarancji, w przypadku nie daj bosze wypadku jest wymieniany (warunkiem jest to, że uzytkuje go osoba która kupila, czyli jak go sprzedamy to kolejna osoba gwarancji juz nie ma)

Masz gdzieś w okolicy warsztaty bezpieczny maluch? Warto się przejść i posłuchać, może ulatwi Wam to wybor ;-) My kupowalismy w sklepie 8 gwiazdek. Przy wyborze wazne byly dla nas wyniki testów ADAC (na stronach sklepow z fotelikami sa takie porownania) i w ogole przed zakupem sprzedawca przymierzal ten fotelik do naszego samochodu (jesli macie pochylone tylnie siedzenia, jest wiekszy problem z pasujacym fotelikiem)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 08:06   #2121
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ach to tak ;-)

Z tymi używanymi to uważaj. Fotelik żeby był bezpieczny to musi być bezwypadkowy, a jak dużo jezdzicie to warto sie zastanowic nad nowym - my mamy 10(!) lat gwarancji, w przypadku nie daj bosze wypadku jest wymieniany (warunkiem jest to, że uzytkuje go osoba która kupila, czyli jak go sprzedamy to kolejna osoba gwarancji juz nie ma)

Masz gdzieś w okolicy warsztaty bezpieczny maluch? Warto się przejść i posłuchać, może ulatwi Wam to wybor ;-) My kupowalismy w sklepie 8 gwiazdek. Przy wyborze wazne byly dla nas wyniki testów ADAC (na stronach sklepow z fotelikami sa takie porownania) i w ogole przed zakupem sprzedawca przymierzal ten fotelik do naszego samochodu (jesli macie pochylone tylnie siedzenia, jest wiekszy problem z pasujacym fotelikiem)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no fotelik chce nowy, nawet nie patrze na uzywki
Chodziło mi o uzywany wózek juz mi dwie fajne okazje kolo nosa przeszly bo i tak nie miałam jak kupic i gdzie trzymać


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 09:41   #2122
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Nie no fotelik chce nowy, nawet nie patrze na uzywki
Chodziło mi o uzywany wózek juz mi dwie fajne okazje kolo nosa przeszly bo i tak nie miałam jak kupic i gdzie trzymać


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ach no widzisz źle zrozumiałam

Okazja to okazja, niełatwo na fajną trafić, nie dziwię Ci, że Ci przykro jak przechodzą koło nosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 11:43   #2123
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Hop hop, zagląda tu jeszcze ktokolwiek?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 15:37   #2124
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Raczej na fb piszemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 16:59   #2125
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Ja czasem zaglądam. Co u Ciebie kamila? Jak malutka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 17:58   #2126
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Raczej na fb piszemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To wiem ale jak widać ktoś zagląda
Co tam u was? Jak córcia?
Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Ja czasem zaglądam. Co u Ciebie kamila? Jak malutka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dagmara rośnie w oczach z dnia na dzień pięknie przybiera a ja jestem mega dumna bo udaje nam się kp uczymy się siebie i próbuje ogarnąć że jutro już będą 3 tygodnie z tym maluszkiem

Zostawiam fotki dla forumowych cioc

A jak twoje córeczki? IMG_20190614_174845.jpgIMG_20190623_104118.jpgIMG_20190621_133805.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 18:48   #2127
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
To wiem ale jak widać ktoś zagląda
Co tam u was? Jak córcia?
Dagmara rośnie w oczach z dnia na dzień pięknie przybiera a ja jestem mega dumna bo udaje nam się kp uczymy się siebie i próbuje ogarnąć że jutro już będą 3 tygodnie z tym maluszkiem

Zostawiam fotki dla forumowych cioc

A jak twoje córeczki? Załącznik 7680481Załącznik 7680482Załącznik 7680483

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jaki mały słodziak super że idaje się Wam kp nam noestety nie było dane i bardzo to przeżyłam.
Dziewczynki ok, Maja ma już pół roku i nie wiem kiedy to zleciało, miała rehabilitacje i udało nam się wyjść na prostą już. Magda od lipca zostaje ze mną w domu, a od września już maszeruje do przedszkola. Czas ucieka mi przez palce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 19:14   #2128
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Jaki mały słodziak super że idaje się Wam kp nam noestety nie było dane i bardzo to przeżyłam.
Dziewczynki ok, Maja ma już pół roku i nie wiem kiedy to zleciało, miała rehabilitacje i udało nam się wyjść na prostą już. Magda od lipca zostaje ze mną w domu, a od września już maszeruje do przedszkola. Czas ucieka mi przez palce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja się cieszę że jednak zmieniłam zdanie i zdecydowałam się spróbować kp bo przy młodym szybko ta przygoda się skończyła i łatwo nie było i na początku nie chciałam tym razem kp.... Ale Teraz jest zupełnie odwrotnie młoda już w piątek 3960g ważyła więc ładnie w 2,5tygodnia od najniższej wagi czyli 3270 przybrała

Czemu Maja miała rehabilitację? No czas ucieka strasznie... Ja widzę po starszaku jak to strasznie szybko minęło.... On już taki duży, jeszcze w porównaniu do Dagi... No olbrzym

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:05   #2129
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No ja się cieszę że jednak zmieniłam zdanie i zdecydowałam się spróbować kp bo przy młodym szybko ta przygoda się skończyła i łatwo nie było i na początku nie chciałam tym razem kp.... Ale Teraz jest zupełnie odwrotnie młoda już w piątek 3960g ważyła więc ładnie w 2,5tygodnia od najniższej wagi czyli 3270 przybrała

Czemu Maja miała rehabilitację? No czas ucieka strasznie... Ja widzę po starszaku jak to strasznie szybko minęło.... On już taki duży, jeszcze w porównaniu do Dagi... No olbrzym

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Rehabilitacje miała z powodu asymetri ułożeniowej i wzmożonego napięcia mięśniowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:37   #2130
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
To wiem ale jak widać ktoś zagląda
Co tam u was? Jak córcia?
Dagmara rośnie w oczach z dnia na dzień pięknie przybiera a ja jestem mega dumna bo udaje nam się kp uczymy się siebie i próbuje ogarnąć że jutro już będą 3 tygodnie z tym maluszkiem

Zostawiam fotki dla forumowych cioc

A jak twoje córeczki? Załącznik 7680481Załącznik 7680482Załącznik 7680483

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Cześć ślicznotko Kamila, czytalam i Twoich rozterkach z kp i jestem z Ciebie dumna, że Ci się udało
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No ja się cieszę że jednak zmieniłam zdanie i zdecydowałam się spróbować kp bo przy młodym szybko ta przygoda się skończyła i łatwo nie było i na początku nie chciałam tym razem kp.... Ale Teraz jest zupełnie odwrotnie młoda już w piątek 3960g ważyła więc ładnie w 2,5tygodnia od najniższej wagi czyli 3270 przybrała

Czemu Maja miała rehabilitację? No czas ucieka strasznie... Ja widzę po starszaku jak to strasznie szybko minęło.... On już taki duży, jeszcze w porównaniu do Dagi... No olbrzym

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Super koksi
Moja z 29.04, a wage urodzeniową osiągnęła dopiero 15.05...3100...a spadek miala do 2800...miałyśmy problemy, ale wyszlysmy z tego 22.06 waży już 4800

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-25 12:41:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.