Rozmowa kwalifikacyjna - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 10:28   #751
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

przede mną też pierwsza w życiu rozmowa kwalifikacyjna, co więcej zawód jak najbardziej związany z kierunkiem studiów. Nie wiem czego się spodziewać, jakich pytań... w ogóle nie liczę na zbyt wiele, bo przede mną ostatni rok studiów dziennych, jednak zaznaczyłam to w CV i LM i może być ciężko połączyć ze studiami, ale mimo że nie spełniam ich podstawowego warunku formalnego (czyli nie posiadam jeszcze dyplomu) to zechcieli mnie zaprosić Przynajmniej będę wiedzieć jak to wszystko wygląda... Ale już w głowie zaczyna się myślawka o co mogą pytać... :P

Proszono mnie bym zabrała dokumenty potwierdzające kwalifikacje... w moim przypadku chyba tylko zaświadczenie o odbytych praktykach, bo co więcej, skoro dyplomu ukończenia studiów jeszcze nie posiadam?
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2010-08-31 o 10:40
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:11   #752
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
przede mną też pierwsza w życiu rozmowa kwalifikacyjna, co więcej zawód jak najbardziej związany z kierunkiem studiów. Nie wiem czego się spodziewać, jakich pytań... w ogóle nie liczę na zbyt wiele, bo przede mną ostatni rok studiów dziennych, jednak zaznaczyłam to w CV i LM i może być ciężko połączyć ze studiami, ale mimo że nie spełniam ich podstawowego warunku formalnego (czyli nie posiadam jeszcze dyplomu) to zechcieli mnie zaprosić Przynajmniej będę wiedzieć jak to wszystko wygląda... Ale już w głowie zaczyna się myślawka o co mogą pytać... :P

Proszono mnie bym zabrała dokumenty potwierdzające kwalifikacje... w moim przypadku chyba tylko zaświadczenie o odbytych praktykach, bo co więcej, skoro dyplomu ukończenia studiów jeszcze nie posiadam?
bardzo dobre nastawienie. Czy sie uda, czy nie, następnym razem będziesz juz wiedzieć jak takie rozmowy wyglądają i jak sie do nich przygotować (ja życzę ci zeby sie jednak udało )

Może dyplom licencjacki, potwierdzenie ukończenia jakichś kursów, znajomości języka??
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:43   #753
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Ja mam poważny problem. Wysłałam swoje CV i czekam na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Tylko nie mam zielonego pojęcia kiedy mogą mnie tam zaprosić, a mam zaplanowany wyjazd do Turcji na tydzień 15-22.09. Jeżeli będę miała takiego pecha, że zadzwonią do mnie akurat 15 września, to już jestem całkowicie skreślona przez ten wyjazd? Boję się, że aż tydzień nikt mi nie będzie chciał przesunąć terminu, a na pracy bardzo mi zależy. A wyjazd już opłacony, więc też szkoda. Stres już mnie dopadł i mam nadzieję, że strasznego pecha mieć nie będę i wtedy akurat do mnie nie zadzwonią..
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:36   #754
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Ja mam poważny problem. Wysłałam swoje CV i czekam na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Tylko nie mam zielonego pojęcia kiedy mogą mnie tam zaprosić, a mam zaplanowany wyjazd do Turcji na tydzień 15-22.09. Jeżeli będę miała takiego pecha, że zadzwonią do mnie akurat 15 września, to już jestem całkowicie skreślona przez ten wyjazd? Boję się, że aż tydzień nikt mi nie będzie chciał przesunąć terminu, a na pracy bardzo mi zależy. A wyjazd już opłacony, więc też szkoda. Stres już mnie dopadł i mam nadzieję, że strasznego pecha mieć nie będę i wtedy akurat do mnie nie zadzwonią..
Nie ma co se zamartwiac na zapas, a moze w ogole Cie nie zaprosza? Skad ta pewnosc?
Jesli zadzwonia w trakcie pobytu lub nawet przed, a ustala date spotkania w czasie Twojego urlopu, to raczej marne szanse na przelozenie rozmowy na za tydzien. Kiedys pewien przedsiebiorca mi powiedzial, ze jak sie nie ma konkretnych umiejetnosci i jest to stanowisko bardzo normalne, zadne specjalistyczne, to nigdy sie nie czeka na jakiegos kandydata tygodnia, bo w tym czasie mozna przesluchac kilkunastu innych na jego miejsce.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 22:38   #755
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Jesli zadzwonia w trakcie pobytu lub nawet przed, a ustala date spotkania w czasie Twojego urlopu, to raczej marne szanse na przelozenie rozmowy na za tydzien. Kiedys pewien przedsiebiorca mi powiedzial, ze jak sie nie ma konkretnych umiejetnosci i jest to stanowisko bardzo normalne, zadne specjalistyczne, to nigdy sie nie czeka na jakiegos kandydata tygodnia, bo w tym czasie mozna przesluchac kilkunastu innych na jego miejsce.
dokladnie. z reguły tak własnie jest.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:00   #756
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
bardzo dobre nastawienie. Czy sie uda, czy nie, następnym razem będziesz juz wiedzieć jak takie rozmowy wyglądają i jak sie do nich przygotować (ja życzę ci zeby sie jednak udało )

Może dyplom licencjacki, potwierdzenie ukończenia jakichś kursów, znajomości języka??
W takim razie nie dziękuję, by nie zapeszyć

Dyplomu studiów licencjackich nie posiadam, ponieważ jestem na studiach jednolitych magisterskich (bodajże ostatni rocznik, który idzie starym systemem). Żadnych certyfikatów językowych również nie posiadam, wpisałam tylko w jakim stopniu znam języki, a to na podstawie tego, czego nauczyłam się w szkole, a nie na kursie, ale faktycznie określiłam swoją komunikatywność. W ogóle to moje CV bidne jak nie wiem... :P no ale co zrobić, myślę że zapraszają wszystkich jak leci - tych oczywiście, którzy spełniają warunki formalne. Przy takiej liczbie konkurencji (a podobno jest 9 stanowisk pracy i ponad 240 osób ) może być ciężko. Dlatego gdyby poważnie wzięli mnie pod uwagę na pewno podbudowałoby mnie to, bo jednak czasem myślę, że z takim CV to sobie można...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:22   #757
anna majka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Polecam sprawdzić czego NIe mówić na rozmowie, kwalifikacyjnej.. To też ważne http://forsal.pl/artykuly/334350,cze...e_o_prace.html

Według mnie szkoda, że temat zarobków to wciąż w Polsce temat tabu. Nie wiadomo, ile kto w firmie zarabia, na ile można liczyć idąc na rozmowę i trzeba udawać, że Cię to nic a nic nie obchodzi, podczas gdy każdy wie, że jest inaczej.

Co o tym sądzicie?
anna majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 19:32   #758
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Mnie zarobki bardzo obchodza i zwykle na rozmowie jest ten temat poruszany, a czasem mi sie uda wyciagnac od goscia, jaka to jest konkretna kwota.
Juz setki razy wypowiadalam sie na ten temat, ze polska nie dorosla jeszcze do krajow zachodnich, bo wciaz uwaza, ze kandydat powinien o finansach dowiadywac sie na samym koncu. A mnie np. interesuje kasa i dla kasy jestem w stanie gdzies pracowac lub nie. Nie znajac stawki bez sensu sie mecze na rozmowach, skoro pozniej i tak okazuje sie kiszka.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:29   #759
ci-sha
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 047
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Witajcie dziewczęta!
Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w Świecie Książki. Czy któraś się orientuje jak tam ta rozmowa wygląda i jakich mogę się spodziewć zarobków?
ci-sha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:15   #760
doriskap
Rozeznanie
 
Avatar doriskap
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 592
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

a czy któraś z Was wie może jak wygląda rozmowa w Orange na stanowisko konsultant ds. obsługi klienta?? nawet nie wiem czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie
doriskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:09   #761
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Ja mam niedługo rozmowę w WARTA S.C na stanowisko doradcy klienta. Czy któraś może była na takiej rozmowie? Czego się spodziewać? Stresuję si bo to moja taka pierwsza poważna rozmowa
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 19:58   #762
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

w swoim życiu przeszłam, hmm, 4 rozmowy kwalifikacyjne.
pierwsza - dostałam pracę po 5 minutach
kolejne - rozmowy w butikach NY, Troll i Camaieu. standardowe pytania typu dlaczego akurat ten sklep, swoje 3 wady i zalety, pytanie o plany na przyszłość, trendy w modzie, dyspozycyjność, nastawienie do ludzi i pracy w zespole.
jak dla mnie niektóre pytania w Camaieu były na takim poziomie, jakbym starała się o pracę w banku choc wszystkie z nich wspominam w miarę sympatycznie, kobitki były miłe i uśmiechnięte.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:11   #763
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez doriskap Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was wie może jak wygląda rozmowa w Orange na stanowisko konsultant ds. obsługi klienta?? nawet nie wiem czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie
juz dawno mialam ta rozmowe, wiec za duzo nie pamietam, ale pytali sie mnie co bym robila, gdyby akurat nie bylo klientow w biurze- chodzilo o to, ze wtedy powinno sie dzwonic po ludziach
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 14:09   #764
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Hey
Doradzcie mi czy Waszym zdaniem warto wspomniec przypuszczalnie przyszlemu pracodawcy, ze sie pracowalo bez umowy? Chodzi mi o prace jako sprzedawca. W zeszlym roku pracowalam jakis miesiac na takim stanowisku, ale niestety nie chcieli mi dac tak szybko umowy i nie wiem czy o takich rzeczach mozna wspomniec hmm... Czy przyszli pracodawcy sprawdzaja poprzednie doswiadczenie zawodowe, ktore umiescilismy w naszym cv? Czy np dzwonia do naszych poprzednich pracodawcow?
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 19:57   #765
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Red, z doswiadczenia wiem, ze nie dzwonia, nie pytaja, a nawet jak wyslesz im swoje referencje, to tez nie dzwonia, by je potwierdzic.
Smialo mozesz powiedziec, ze pracowalas bez umowy, to dosc pospolite, takze bez stresu.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:20   #766
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Red, z doswiadczenia wiem, ze nie dzwonia, nie pytaja, a nawet jak wyslesz im swoje referencje, to tez nie dzwonia, by je potwierdzic.
Smialo mozesz powiedziec, ze pracowalas bez umowy, to dosc pospolite, takze bez stresu.
Tylko czy powiedziec wprost ze pracowalam bez umowy czy po prostu wspomniec o tym ze pracowalam na takim stanowisku nie poruszajac rzeczy formalnych?
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:47   #767
Margot_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: łódzkie:)
Wiadomości: 59
Rozmowa rekrutacyjna.

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do call center Inter galactica we Wrocławiu. To moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna w życiu. Jakich pytań mogę się spodziewać?
__________________
Nie wystarczy pokochać...
Trzeba jeszcze umieć wziąć Tę miłość w ręce i przenieść Ją przez całe życie.
Margot_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 22:47   #768
joancollins
Raczkowanie
 
Avatar joancollins
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 72
Dot.: Rozmowa rekrutacyjna.

Znalazłam w necie coś takiego...:

"co do Call center inter galactica to to wyglada tak ze idzie sie na rozmowe ktora jest w grupie okolo 15 osob na samym poczatku trzeba sie przedstawic powiedziec cos o sobie nastepnie trzeba zareklamowac jakas rzecz ktora ma sie przy sobie a pozniej jest zadanie w grupie trzeba podac zalety rzeczy albo jakiegoś miejsca i namówić innych na to!!! to jest spotkanie rekrutacyjne a jak sie przejdzie go to jest szkolenie 5 dniowe!!wszystko dotyczace tego co bedziecie ludziom wciskać po kazdym dniu jest test
z tego co sie przerobilo a rano nastepnego dnia kolejny z tego co bylo poprzedniego dnia i ten test trzeba zaliczyc na 80% bo jak nie to trzeba go poprawiac na kniec z calosci jest test zwany certyfikatem!! po tym szkoleniu trzeba [przejsc jeszcze cwiczenie scenek nastepnie jest rozmowa z menadżerem grupy i on decyduje czy cie przyjmie jak zostaniesz przyjeta to kilka dni przysłuch*jesz
sie rozmowa innych osob i idziesz na słuchawki miedzyczasie oczywiscie masz jeszcze scenki z menadżerem"
joancollins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:48   #769
miwak
Raczkowanie
 
Avatar miwak
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 113
Dot.: Rozmowa rekrutacyjna.

ja też odradzam ogólnie takie prace, pokazują jak jest miło, jednak potem mnóstwo pracy a niska płaca
miwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 19:05   #770
cosmo2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Rozmowa rekrutacyjna.

ja dostałam tam pracę i od przyszłego tygodnia zacznę szkolenie
cosmo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 13:38   #771
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

Niedawno sama szukałam pracy i wiem jakie problemy wiążą się z przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej. Pomocne są różnego rodzaju porady na portalach związanych z pracą, a także kursy szkoleniowe. Znalazłam wczoraj na internecie godne uwagi e-learningowe szkolenia: http://kursynet.pl/Rozmowa_kwalifika...--default.html . Myślę, że jest to bardzo dobra rzecz dla osób, które cenią sobie podnoszenie swoich umiejętności i zdobywanie określonych punktów na ścieżce kariery zawodowej.
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 16:54   #772
mOniiiisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 35
Exclamation Rozmowa Kwalifikacyjna.

Cześć mam takie pytanie dotyczące kfc w Bytomiu.
byłam na rozmowie kwalifikacyjnej.. w niedziele , niby wszystko okey babka sympatyczna.. ale chodzi o to ze miala do mnie zadzwonić dziś ( środa) i nie zadzwoniła a miala powiedziec mi co jest grane czy jestem przyjęta czy nie..
miałyscie taką sytuację ? słyszlalam ze odrazu przyjmują a rozmowa to tylko pretekst
czekam na odpowiedzi.
__________________


___________________

Co było nie wróci..
17.09.09 - 24.05.10

mOniiiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:59   #773
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna.

Cytat:
Napisane przez mOniiiisia Pokaż wiadomość
Cześć mam takie pytanie dotyczące kfc w Bytomiu.
byłam na rozmowie kwalifikacyjnej.. w niedziele , niby wszystko okey babka sympatyczna.. ale chodzi o to ze miala do mnie zadzwonić dziś ( środa) i nie zadzwoniła a miala powiedziec mi co jest grane czy jestem przyjęta czy nie..
miałyscie taką sytuację ? słyszlalam ze odrazu przyjmują a rozmowa to tylko pretekst
czekam na odpowiedzi.
nie zadzwonila-nie przyjeli cie-proste.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:31   #774
mOniiiisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 35
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna.

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;22782829]nie zadzwonila-nie przyjeli cie-proste.[/QUOTE]

temat zakonczony.
__________________


___________________

Co było nie wróci..
17.09.09 - 24.05.10

mOniiiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:53   #775
chcemiecpewnosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Rozmowa kwalifikacyjna w szkole językowej

Witajcie,

Jeśli są wśród was osoby, które pracują bądź pracowały w szkole językowej a zwłaszcza nauczając angielskiego to powiedzcie mi. Jakich pytań mogę się spodziewać? Jak dobrze przygotować się na tę rozmowę. Mam ją za dwa dni.
chcemiecpewnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 22:35   #776
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w szkole językowej

Cytat:
Napisane przez chcemiecpewnosc Pokaż wiadomość
Witajcie,

Jeśli są wśród was osoby, które pracują bądź pracowały w szkole językowej a zwłaszcza nauczając angielskiego to powiedzcie mi. Jakich pytań mogę się spodziewać? Jak dobrze przygotować się na tę rozmowę. Mam ją za dwa dni.
jestem nauczycielem ale nie uczę w szkole językowej, myślę że po prostu dobrze się wypowiadac zarówno po polsku jak i angielsku /jeśli to stanowisko na native speakera to i rozmowa może byc po ang/
+ dobrze by było znac metodykę nauczania języka choc troszkę
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:05   #777
chcemiecpewnosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w szkole językowej

Chodzi o stanowisko lektora języka angielskiego. Spodziewam się, że będziemy mówić po angielsku. A jeśli chodzi o powtórzenie metodyki to co konkretnie? Coś bliżej możesz powiedzieć?
chcemiecpewnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 18:53   #778
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w szkole językowej

Cytat:
Napisane przez chcemiecpewnosc Pokaż wiadomość
Chodzi o stanowisko lektora języka angielskiego. Spodziewam się, że będziemy mówić po angielsku. A jeśli chodzi o powtórzenie metodyki to co konkretnie? Coś bliżej możesz powiedzieć?
no nie wiem jak Ci pomóc bo ja nie uczę języka, jestem nauczycielem nauczania zintegrowanego więc znam tylko metodykę nauki jęz.polskiego jeśli mowa o językach, w sensie jak nauczyc dzieci literek i czytania to raczej pytanie dla kogoś po filologii ang. o specjalności nauczycielskiej
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:16   #779
muszelka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna-simple

chicałam reaktywować wątek czy ktos był na takiej rozmowie?
muszelka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 12:32   #780
IraKlara
Raczkowanie
 
Avatar IraKlara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dunfermline
Wiadomości: 209
Wyślij wiadomość przez MSN do IraKlara
Rozmowa kwalifikacyjna zimą - jak się ubrać??

Witajcie kochane!
Potrzebuję waszej rady.
Za pare dni idę na rozmowę kwalifikacyjną do wielkiego koncernu farmaceutycznego. Jest środek zimy, a ja zastanawiam się jak powinnam się ubrać. Czy wypada załóżyć kozaki i np. spódnice? Czy jest to za mało eleganckie? Jak sądzicie ?
IraKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 20:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.