kremik, balsamik-doradzcie coś... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-22, 16:22   #1
sweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 26

kremik, balsamik-doradzcie coś...


Mam skórę bardzo, bardzo suchą,nie łuszczy się ale najbardziej dokucza mi to okropne ściągnięcie z którym nie mogę sobie poradzić. To samo dotyczy całego ciała. Może któraś z Was miała podobny problem i znalazła jakiś cudowny krem i balsamik do ciała który rozwiązał wszystkie problemy? A może powinnam pójść do dermatologa? Poradzcie coś, błagam...
sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 22:22   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: kremik, balsamik-doradzcie coś...

dermatolog nie zaszkodzi. we własnym zakresie: unikaj substancji drażniących i wysuszających,np. mydeł, gorących kąpieli itp. nawilżają i natłuszczaj.
do mycia ciała możesz wypróbować kosmetyki Oilatum lub Balneum. do mycia twarzy: kostka lipikar syndet, żel Toleriane, Physiogel, Dermed.
krem dla wyjątkowo suchej skóry: Nanobase, do bardzo suchej skóry: Lipobase, hydranorme, Nutrilogie 2 lub Nutrilogie Baume; dla zwykłej suchej skóry: krem physiogel, nutrilogie 1, Dax cosmetics seria Re-Lipid
balsamy do ciała: Garnier, Lipidiose 2, Balsam z Cold Cream Avene, Lipikar Baume i Lipikar emulsja (lżejszy)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.