Najlepsza Fryzjerka W Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 23:36   #1
anioleczekjpg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5

Najlepsza Fryzjerka W Lublinie


Witam
Jezli szukacie dobrej fryzjerki to polecam pania Anie. Spotkałam ja u mojej przyjaciolki kiedy ja strzygla.Potrafi niesamowicie sciac i pomalowac wlosy.A najlepsze jest ze to moze przyjsc do domu klijenta!! Jesli chodzi o ceny to sami ocencie: strzyzenie 20-30pln malowanie 40pln itd Serdecznie polecam bardzo sympatyczna i utalentowana kobieta Jesli ktos chce namiar to mam nr tel, moj @ to anioleczekjpg@wp.pl
anioleczekjpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 00:00   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Najlepsza Fryzjerka W Lublinie

a dlaczego zakladasz nowy watek? przeciez jest jzu zalozony taki z mozliwoscia podawania pewnych adresow..
czy to aby nie reklama?
a pozatym frzyjerka co chodzi po domach...pewnie tez sie szkoli na biezaco
i napewno ma profesjonalne kosmetyki...no moze...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:00   #3
anioleczekjpg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsza Fryzjerka W Lublinie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
a dlaczego zakladasz nowy watek? przeciez jest jzu zalozony taki z mozliwoscia podawania pewnych adresow..
czy to aby nie reklama?
a pozatym frzyjerka co chodzi po domach...pewnie tez sie szkoli na biezaco
i napewno ma profesjonalne kosmetyki...no moze...
nie wiedzialam ze jest juz watek odnosnie fryzjerow z Lublina bo tylko tacy mnie interesuja.nie mam duzego doswiadczenia w tych sprawach bo jestem jeszcze mloda wiec pisze kto przypadl mi do gustu.bylam w kilku salonach w Lublinie ale masakra albo strzyga wedle własnych wizjii albo ceny sa tak przerazajace ze odstraszaja klijentow.Najlepszym przykladem jest salon na Milenijnej gdzie za przemalowanie wlosow z jasnego blondu na jeszcze jasniejszy blond z srebrnymi pasemkami musialam zaplacic 250 pln! Malo tego po 2 miesiacach poszlam na pomalowanie odrostow i wiecie ile zaplacilam ? 150 pln !!(zrobily mi drugo raz pasemka rozjasniaczem i polozyly rozjasniacz na odrosty!) z tego co sie dowiedzialam od pani Ani to dobrze ze jeszcze mam wlosy bo nie poiwnno sie klasc rozjasniacz na cale wlosy,przykrywac je workiem i pod syszarke stojaca wkladac. Cenie sobie bardzo ta osobe bo za kazdym razem robi mi na wlosach to co chce i za rozsadna cene.a jesli chodzi o kosmetyki to uzywa profesjonalnych. pozdrawiam
anioleczekjpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:41   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Najlepsza Fryzjerka W Lublinie

no rzeczywiscie Pani Ania ..sie nie orientje , ze jest taka profesjonalna firma Matrix i posiada ona produkt, ktory wrecz nalezy grzac pod folia, poniewaz inzcaej nie zadziala
i wiesz jest bardzo delikatny, moc wody utlenionej to od 2,5 -4,5 procent
ale przeciez fryzjerka ze soba nie wozi suszarki stojacej albo na statywie..
a np Renee Blanche ,posiada produkt ktory jest proszkiem rozjasniajacym i wlasnie naklada sie go na odrosty,aby uzyskac blondy-piekne blondy
to sa miedzy innymi, produkty profesjonalne dla profesjonalistow i tylo do salonow.
to tak na marginesie
nie zebym miala co do Twojej fryzjerki ulubionej
tylko ze, dziewczyny podaja poprostu numer telefonu na forum..ale oki, moze nie wiedzialas
nastepnym razem zajrzyj napierw do wyszukiwarki , zanim zalozysz watek
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 00:22   #5
anioleczekjpg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsza Fryzjerka W Lublinie

Srodek ktorym zrobiono mi wlosy nie byl srodkim profesjonalnym loreala bo widzialam opakowanie i jest to dokladnie ten sam srodek ktorego ja uzywalam o zapachu miety. popalilo mi wlosy a nawet lecial mi z nich para jak zdjela worek i za to zaplacilam 250pln nie wpominajac ze aby pomalowac odrosty musialam wydac 150 na odrosty pomalowane rozsjaniaczem i kolejne niepotrzebne pasemka.no ale nic bylo minelo. Dla mnie nie licza sie preparaty jakich uzywaja i jakimi sposobami robia byle mnie nie bolalo,nie zniszczylo wlosow a efekt byl taki jakiego oczekuje.pozdrawiam
anioleczekjpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 07:44   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Najlepsza Fryzjerka W Lublinie

a dla mnie jednym z celow na Wizazu jest to , zeby nie zakladac niepotrzebnych watkow i to jest celem mojej wypowiedzi do Ciebie
, wiec nie rozciagajmy watku, ktory w sumie juz zrobil sie nei na temat
wiec powtarzam .. najpierw zajrzyj do wyszukiwarki zanim zalozysz nowy watek
i do regulaminu , wtedy bedziesz wiedziala co wolno a co nie i nie bedzie problemow
uwazam sprawe za wytlumaczona
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.