tipsy porcelanowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 16:28   #1
myszarenata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2

tipsy porcelanowe


Szukam dobrej manikiurzystki, która robi paznokcie/tipsy uv porcelanowe.Dotychczas miałam akrylowe, ale bardzo zniszczyły mi pazurki. Potem były żelowe, ale odchodziły mi od skórek - pojawiało się powietrze...Teraz słyszałam, że alternatywą mogą być dla mnie porcelanowe. Mam dość miękkie paznokcie i w dodatku intensywnie użytkowane w ciągu dnia ( w rękawiczkach i bez ).Proszę o jakiś kontakt - mieszkam w Grodzisku Maz., więc szukam kogoś w tej okolicy lub w W-wie z tej strony...
myszarenata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:52   #2
~~Sybi~~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
Dot.: tipsy porcelanowe

Ostatnio to podobno niezły hit musze Cie niestety zmartwić ale nie wiele się różnią żelowe od porcelanowych
jest to żel z proszkiem tzw.porcelanowym .A co do tych żelowych to chyba nie miałaś ich dobrze zrobionych jestem manicurzystką (dobrą ) ale niestety nie z tej stron ... pozdrawiam
~~Sybi~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:01   #3
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: tipsy porcelanowe

W ogóle dziwna sprawa z tą porcelaną - proszek ma identyczny skład jak akryl tej samej firmy, byc moze ten płynny zel ma cudowne właściwości. Co do różnic to bardziej przypominają akryle niż żele. A to, że żele ci odchodziły czy też podchodziły powietrzem może byc spowodowane różnymi przyczynami w tym m.in. błędami manicurzystki, niekoniecznie zaś problemową płytką.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:20   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: tipsy porcelanowe

Pic na wode fotomontaż.....Podobne halo było kiedyś z "niezwykłymi" tipsami szklanymi, mrożonymi,przezroczystmi, clear i bóg wie jak jeszcze nazywanymi... Porcelanka to po prostu akryl UV, znany nawet w Polsce juz od kilku lat. Więc napewno w tym kontekscie o który Ci chodzi, nie można powiedziec zeby porcalenka była alternatywą dla żelków badz akryli.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:40   #5
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: tipsy porcelanowe

chyba podobnie jest z fiberglasem popularnie zwanym jedwabiem- choć fiberglas - jakby nie tłumaczyć znaczy włókno szklane - co nijak ma się do jedwabiu. chyba że ktos wyprowadzi mnie z błędu??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 09:07   #6
~~Sybi~~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
Dot.: tipsy porcelanowe

Zgadzam się. Proszek owy jest już trochę na rynku polskim ale pod nazwa proszek uv nie zrobił furrory więc teraz jest porcelanką nazwa fajna ale co do reszty ....próbujcie żeby opinie były obiektywne. pozdrawiam
~~Sybi~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 09:24   #7
myszarenata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: tipsy porcelanowe

Dzięki za sugestie...Przynajmniej wiem, czego mogę nie szukać...
myszarenata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.