zmiana koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 09:48   #1
nelke90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 10

zmiana koloru


Witam, mam farbowane brązowe włosy, znudziło mi się już ich farbowanie i nie chce ich już niszczyć. Chcę przejść na swój naturalny kolor włosów. Czytałam tu na wizażu wypowiedzi dziewczyn które dekoloryzowały swoje włosy rozjaśniaczem joanna. Moje pytanie brzmi czy ten rozjaśniacz nadaje się do cienkich, długich włosów? Wiem, że jak każdy rozjaśniacz niszczy włosy, ale chciałabym spróbować.
nelke90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 10:45   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez nelke90 Pokaż wiadomość
Witam, mam farbowane brązowe włosy, znudziło mi się już ich farbowanie i nie chce ich już niszczyć. Chcę przejść na swój naturalny kolor włosów. Czytałam tu na wizażu wypowiedzi dziewczyn które dekoloryzowały swoje włosy rozjaśniaczem joanna. Moje pytanie brzmi czy ten rozjaśniacz nadaje się do cienkich, długich włosów? Wiem, że jak każdy rozjaśniacz niszczy włosy, ale chciałabym spróbować.
kup jedno opakowanie i zrób próbę na pasemku - ja właśnie to robię i się cykam, bo miałam i chnę na głowie i inne cuda, ale mnie nosi na jaśniejszy.
jak włosy odpadną, to znaczy że lepiej nie nakładać na całość
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 12:42   #3
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: zmiana koloru

ze zwykłych sklepowych rozjaśniaczy polecam garniera, używałam joanny i włosy miałam w gorszym stanie, co nie znaczy, że wypadły czy się połamały, zwyczajnie bardziej przesuszył, a garnier poradził sobie z bardzo ciemnymi włosami.
samym rozjaśnieniem nie wrócisz do naturalnych włosów - chyba , że naturalnie masz rude
jeśli masz cienkie i delikatne włosy może zamiast rozjaśniacza użyj dekoloryzatora, podobno mniej niszczy włosy, w internecie możesz dostać pełno różnych firm, a jeśli nie marzy Ci się duże rozjaśnienie włosów spróbuj zrobić kąpiel rozjaśniającą. Kolor stanie się jaśniejszy a będzie to mniej inwazyjne dla włosów niż użycie rozjaśniacza, po którym pewnie będziesz musiała nałożyć kolejną farbę, żeby nadać jakiś jednolity kolor.
Sama używałam nie raz rozjaśniacza i włosy mi nie wypadły, ale z natury mam grube i mocne, jeśli Twoje są inne, szczerze polecam Ci coś innego niż rozjaśniacz ze sklepu
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 14:17   #4
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: zmiana koloru

Joanna bardzo dobrze rozjaśnia włosy, aczkolwiek niszczy je dość mocno. Z rozjaśniaczy jednak ten lubię najbardziej.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 18:43   #5
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez nelke90 Pokaż wiadomość
Witam, mam farbowane brązowe włosy, znudziło mi się już ich farbowanie i nie chce ich już niszczyć. Chcę przejść na swój naturalny kolor włosów. Czytałam tu na wizażu wypowiedzi dziewczyn które dekoloryzowały swoje włosy rozjaśniaczem joanna. Moje pytanie brzmi czy ten rozjaśniacz nadaje się do cienkich, długich włosów? Wiem, że jak każdy rozjaśniacz niszczy włosy, ale chciałabym spróbować.
Jeśli chcesz wrócić do naturalnego koloru to tylko i wyłącznie dekoloryzacja - nie rozjaśnianie które zniszczy ci włosy. Właśnie dekoloryzator służy do wymycia sztucznego pigmentu z włosów, niestety te 2 zabiegi są mylone w Polsce nawet i w niektórych salonach fryzjerskich, na swoim blogu piszę o dekoloryzacji
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 19:33   #6
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: zmiana koloru

Ja teraz po prostu przestaję farbować. Mam strasznie zniszczone... Własnie po rozjaśniaczach.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2011-01-11 o 19:34
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 11:25   #7
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: zmiana koloru

polecam dekoloryzatpr loreal - decolorant ja nim robilam i bardzo mi sie zniszczyl byly tylo przesuszone ale ja mam grube geste wlosy.
z brazowych wyszedl mi rudawy jasny blond, bo zawsze po dekoloryzacji wlosy maja rudawy odcien, pozniej mozesz na to nalozyc jakis inny kolor farby
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 11:50   #8
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: zmiana koloru

Po dekoloryzacji konieczne jest tonowanie przy pomocy środków tonujących lub farb. Ogólnie nie polecam samemu bawic się w dekoloryzację, jak by nie było jest to chemia która może bardzo podrażnic skórę głowy, trzeba też kontrolować czas i stan włosów. Polecam zrobić taki zabieg jedynie u specjalisty i to dobrego - kogoś z doświadczeniem pracującego na dobrych i oryginalnych produktach. Jeśli dekoloryzacja jest zrobiona poprawnie nie ma wielkiego zniszczenia włosów, a powstałe można rekonstruowac odżywkami w zaciszu domowym
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.