wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-02, 11:03   #1
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomości: 172

wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia


Witajcie,

no to mam problem Wczoraj wieczorem minela mnie kobieta uperfumowana takim zapachem, jakiego chyba cale zycie szukalam - brzmi dramatycznie Ale tak wlasnie jest. Dokladnie takiego zapachu szukalam po perfumeriach...i klops.

Niestety nie udalo mi sie namowic tej przemilej pani na zdradzenie mi marki i nazwy perfum. I od wczoraj chodze chora, jak kot po walerianie....

Pewnie jest to rzecz niewykonalna, ale licze bardzo na Was, milosniczki perfum. Znacie mase zapachow i byc moze uda sie Wam zasugerowac mi kilka nazw, ktore moglabym sprawdzic w perfumerii...a noz traficie?

Zapach byl na pierwszy rzut nosa nieco meski. Przewazala w nich chyba paczula i drzewo sandalowe, przypominal mi nieco ten zapach kadzidelka indyjskie, ale bez przeslodzonej, tandetnej nuty. Nie bylo ciezki. Raczej szlachetny, elegancki, nieco chlodny, drzewny...z odrobina czegos miekkiego, slodkawego. Wydawal sie ten zapach czysty, nieco mydlany...kadzidlany, ale tez niepokojacy... Wydaje mi sie, ze sklad tych perfum nie byl dlugi....

Na pewno nie byla to czarna donna karan ani roma biagotti.

Pomozcie...

__________________
rudy to nie tylko kolor włosów, to także stan ducha!
thabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:06   #2
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Nie była ta Pani taka "przemiła" skoro nie powiedziała jakie to perfumy. Zouza
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:39   #3
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez thabaka Pokaż wiadomość
Niestety nie udalo mi sie namowic tej przemilej pani na zdradzenie mi marki i nazwy perfum. I od wczoraj chodze chora, jak kot po walerianie....
Wredna, rozumiem ze mozna komuś znajomemu nie wyjawić swojego zapachu (albo komuś nielubianemu) ale obcej osobie? Co jej szkodziło?
Cytat:
Zapach byl na pierwszy rzut nosa nieco meski. Przewazala w nich chyba paczula i drzewo sandalowe, przypominal mi nieco ten zapach kadzidelka indyjskie, ale bez przeslodzonej, tandetnej nuty. Nie bylo ciezki. Raczej szlachetny, elegancki, nieco chlodny, drzewny...z odrobina czegos miekkiego, slodkawego. Wydawal sie ten zapach czysty, nieco mydlany...kadzidlany, ale tez niepokojacy... Wydaje mi sie, ze sklad tych perfum nie byl dlugi....

Na pewno nie byla to czarna donna karan ani roma biagotti.

Pomozcie...

Niestety nic nie przychodzi mi do głowy
Moze spróbuj poszukać na fragrantice po nutach

Edit: Kyoto CdG jest chłodne, kadzidlane i sie wymydla, ale paczuli to ja tam nie czuje
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:46   #4
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

może Opium?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 12:10   #5
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomości: 172
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Opium jest wlasnie b. slodkie, a tamten zapach byl taki...nieslodki

Zaczynam lapac nuty i mysle, ze ten zapach niemilej pani moglabym postawic na polce obok gucci by gucci (brazowy flakonik) a Narciso Rodriguez for her....bo przypomina mi oba zapachy, ale nie byl zadnym z nich (oba znam)...wiec w te strone ide z poszukiwaniami...poki co patrze na fragrantice i PRada PRada wydaje sie byc skladowo obiecujaca.....

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

tak sobie mysle, ze po wygladzie owej Pani powinnam szukac po popularnych markach drogeryjnych tu w Holandii. Pani nie wygladala na niszowki...nie ujmujac jej urodzie czy ubiorowi ale moze niemilej pani nie doceniam
__________________
rudy to nie tylko kolor włosów, to także stan ducha!
thabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 12:54   #6
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Jeszcze mi sie przypomniało Santal Blanc Lutensa (który dostępny jest w Douglasach, przynajmniej w Polsce) - jest chłodny, aksamitny i sandałowy, ale bez paczuli i kadzidła. Z kolej w recenzjach Perles de Lalique, często pojawia sie chłód, paczula ale też kadziło, drzewność.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 13:05   #7
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

A może Allure Sensuelle?
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 14:05   #8
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Thabako, jak juz znajdziesz ten swoj zapach to napisz koniecznie co to bylo, bo przez ta akcje detektywistyczna mam dzika ochote powachac to cudo
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 15:15   #9
evelle
Wtajemniczenie
 
Avatar evelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 466
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Thabako, a czy to może było podobne do Kingdom edp McQueena? również poszukuję pewnego zapachu od jakiegoś czasu, Twój opis przypomina mi nieco to czego szukam i jak datąd najbardziej zbliżone jest Kingdom
evelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 16:37   #10
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez thabaka Pokaż wiadomość

tak sobie mysle, ze po wygladzie owej Pani powinnam szukac po popularnych markach drogeryjnych tu w Holandii. Pani nie wygladala na niszowki...nie ujmujac jej urodzie czy ubiorowi ale moze niemilej pani nie doceniam
to może być akurat mylące - ja wyskakuję czasem na zakupy w dresie, a pachnę gaiakiem albo lutensem...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 16:47   #11
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Jeśli mydło i kadzidło, to może Dolce&Gabbana, o TEN? Z drugiej strony, takie lekkie one nie są
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 17:44   #12
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez thabaka Pokaż wiadomość
Witajcie,

no to mam problem Wczoraj wieczorem minela mnie kobieta uperfumowana takim zapachem, jakiego chyba cale zycie szukalam - brzmi dramatycznie Ale tak wlasnie jest. Dokladnie takiego zapachu szukalam po perfumeriach...i klops.

Niestety nie udalo mi sie namowic tej przemilej pani na zdradzenie mi marki i nazwy perfum. I od wczoraj chodze chora, jak kot po walerianie....

Pewnie jest to rzecz niewykonalna, ale licze bardzo na Was, milosniczki perfum. Znacie mase zapachow i byc moze uda sie Wam zasugerowac mi kilka nazw, ktore moglabym sprawdzic w perfumerii...a noz traficie?

Zapach byl na pierwszy rzut nosa nieco meski. Przewazala w nich chyba paczula i drzewo sandalowe, przypominal mi nieco ten zapach kadzidelka indyjskie, ale bez przeslodzonej, tandetnej nuty. Nie bylo ciezki. Raczej szlachetny, elegancki, nieco chlodny, drzewny...z odrobina czegos miekkiego, slodkawego. Wydawal sie ten zapach czysty, nieco mydlany...kadzidlany, ale tez niepokojacy... Wydaje mi sie, ze sklad tych perfum nie byl dlugi....

Na pewno nie byla to czarna donna karan ani roma biagotti.

Pomozcie...

Sandalwood + Patchouli Rituals...? Najbardziej pasuje mi do opisu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:57   #13
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Moze Presence d'une femme Mont Blanc? Chociaz on mi sie zdaje raczej slodszy...
Moze Dolce Gabbana red cap, Costume National - ten akurat jest troche meski i kadzidlany, raczej ostry, czuc jakies przyprawy z tego co pamietam... Dla mnie Gucci i Rodriguez to kompletnie dwa rozne zapachy, a tez nie umiem znalezc nic podobnego do nich. Lubie takie zagadki, niemniej zeby znalezc to, czego sie szuka graniczy z cudem A babsko wredne, ze nie powiedzialo
Kurcze, musze edytowac bo tak sobie mysle, ze obstawialabym jednak (na 99%) czerwona Dolce Gabbana tak jak Lukrecja. W pierwszej kolejnosci ten zapach bym przetestowala - jest na rynku od wieeelu lat, niemal klasyka, ale obecnie malo popularna, zapomniana z powodu nawalu rozowych nowosci Powiem Wam jednak, ze ten zapach co jakis czas za mna chodzi. Nigdy go nie kupilam, ale moze kiedys... teraz mnie nosi na takie lekko meskie zapachy, wiec moze kupie Presence i wlasnie D&G czerwone, bo zmienia mi sie gust na bardziej charakterny Zmierzam jeszcze do tego, ze kieedys, bedac studentka jeszcze, psiknelam sie w perfumerii tym zapachem miedzy zajeciami i na wykladzie kolezanka zachwycona z wytrzeszczem oczu pytala jak najeta co to za perfumy wlasnie. Wiec nie zdziwilabym sie, gdyby twoj zachwyt wzbudzila Dolce Gabbana wlasnie, bo naprawde jest to zapach inny niz wszystkie, mydlano-kadzidlany, ostry, lekko meski, baaardzo nietypowy. Intensywny i ciezki raczej, jednak z daleka, a zwlaszcza w chlodne dni przez te mydlane nuty moze wydawac sie lzejszy. Wszystko zalezy od wielu czynnikow, ale pogoda jest istotna Ale sie rozpisalam Kurcze, przez Lukrecje (bo Ona zasugerowala D&g) napalilam sie na ten zapach

Edytowane przez ropuszka
Czas edycji: 2011-12-02 o 18:07
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 18:20   #14
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Może rzeczywiście Prada Prada albo Prada Tendre? Ostatnio testowałam też Belle en Rykiel EDP, jest męski, aromatyczny, z paczulą i kadzidłem, ale może być za ciężki, w każdym razie jest tam taka słodkawa nuta. Jeżeli to mogło być coś z niższej półki, to może Jessica Simpson Fancy Nights?
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 18:48   #15
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Moze Presence d'une femme Mont Blanc? Chociaz on mi sie zdaje raczej slodszy...
Moze Dolce Gabbana red cap, Costume National - ten akurat jest troche meski i kadzidlany, raczej ostry, czuc jakies przyprawy z tego co pamietam... Dla mnie Gucci i Rodriguez to kompletnie dwa rozne zapachy, a tez nie umiem znalezc nic podobnego do nich. Lubie takie zagadki, niemniej zeby znalezc to, czego sie szuka graniczy z cudem A babsko wredne, ze nie powiedzialo
Kurcze, musze edytowac bo tak sobie mysle, ze obstawialabym jednak (na 99%) czerwona Dolce Gabbana tak jak Lukrecja. W pierwszej kolejnosci ten zapach bym przetestowala - jest na rynku od wieeelu lat, niemal klasyka, ale obecnie malo popularna, zapomniana z powodu nawalu rozowych nowosci Powiem Wam jednak, ze ten zapach co jakis czas za mna chodzi. Nigdy go nie kupilam, ale moze kiedys... teraz mnie nosi na takie lekko meskie zapachy, wiec moze kupie Presence i wlasnie D&G czerwone, bo zmienia mi sie gust na bardziej charakterny Zmierzam jeszcze do tego, ze kieedys, bedac studentka jeszcze, psiknelam sie w perfumerii tym zapachem miedzy zajeciami i na wykladzie kolezanka zachwycona z wytrzeszczem oczu pytala jak najeta co to za perfumy wlasnie. Wiec nie zdziwilabym sie, gdyby twoj zachwyt wzbudzila Dolce Gabbana wlasnie, bo naprawde jest to zapach inny niz wszystkie, mydlano-kadzidlany, ostry, lekko meski, baaardzo nietypowy. Intensywny i ciezki raczej, jednak z daleka, a zwlaszcza w chlodne dni przez te mydlane nuty moze wydawac sie lzejszy. Wszystko zalezy od wielu czynnikow, ale pogoda jest istotna Ale sie rozpisalam Kurcze, przez Lukrecje (bo Ona zasugerowala D&g) napalilam sie na ten zapach
ropuszko, ja od niedawna cieszę się własną flaszencją, chodził za mną od roku, teraz na chłodną porę jest idealny. Zapach piękny, inny- tak jak piszesz, trochę w zapomnieniu, bo niepodobny do tego, co obecnie "modne" IMO bardzo sexy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 19:37   #16
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
ropuszko, ja od niedawna cieszę się własną flaszencją, chodził za mną od roku, teraz na chłodną porę jest idealny. Zapach piękny, inny- tak jak piszesz, trochę w zapomnieniu, bo niepodobny do tego, co obecnie "modne" IMO bardzo sexy
Zgadzam sie w 100% Jest sexy, ale w taki inny, nietypowy dla reszty perfum sposob. Wczoraj ogladalam film na podstawie zycia najslynniejszej prostytutki Hollywoodu - Heidi Fleiss i tak sobie skojarzylam, ze ona powinna pachniec wlasnie Dolce Gabbana To zapach wyuzdany, ale nie wulgarny, a zarazem luksusowy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 19:54   #17
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Z twojego opisu kojarzy mi sie Allure Sensuelle oraz White Patchouli Toma Forda
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 22:13   #18
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Ja również, jak ropuszka i Lukrecja, pomyślałam o Red Cap To piękny zapach, na początku nieco mydlany, ale potem klasyczne indyjskie kadzidełka Trwałe, charakterne i takie...Inne Aż sobie przypomniałam o mojej zapomnianej nieco flaszce...
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 22:26   #19
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

a może ..samsara..? tak mi się z sandałowcem i kadzidłem skojarzyło
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 22:47   #20
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez thabaka Pokaż wiadomość
Opium jest wlasnie b. slodkie, a tamten zapach byl taki...nieslodki

Zaczynam lapac nuty i mysle, ze ten zapach niemilej pani moglabym postawic na polce obok gucci by gucci (brazowy flakonik) a Narciso Rodriguez for her....bo przypomina mi oba zapachy, ale nie byl zadnym z nich (oba znam)...wiec w te strone ide z poszukiwaniami...poki co patrze na fragrantice i PRada PRada wydaje sie byc skladowo obiecujaca.....

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

o rety! i ja na to nie wadłam

zaiste mysle ze prada to byc moze
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 23:51   #21
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Ja wielkim znawcą nie jestem, ale po opisie BAAARDZO skojarzylo mi sie z nowym zapachem Diane von Furstenberg. Dla mnie pranie plus zapach sklepu indyjskiego, pieeekny aczkolwiek powoduje u mnie migrene
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 11:06   #22
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
Ja wielkim znawcą nie jestem, ale po opisie BAAARDZO skojarzylo mi sie z nowym zapachem Diane von Furstenberg. Dla mnie pranie plus zapach sklepu indyjskiego, pieeekny aczkolwiek powoduje u mnie migrene
Mam ten zapach w wersji edp i szczerze mowiac nie pasuje mi do opisu, bo to jest bardzo typowy szypr. Kompletnie inny niz wszystkie wczesniej wymienione perfumy.
Mozna by faktycznie obstawic White patchouli Forda - bo tam jest paczula a zapach nie jest ewidentnie kobiecy - ma meskie nuty, jest raczej cieply, wlasnie troche w klimacie Rodrigueza. Prada moze tez, ale ona akurat jest wedlug mnie dosc mdla Strasznie jestem ciekawa co to w koncu za zapach byl - moze sie dowiemy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 11:20   #23
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez thabaka Pokaż wiadomość
Zaczynam lapac nuty i mysle, ze ten zapach niemilej pani moglabym postawic na polce obok gucci by gucci (brazowy flakonik) a Narciso Rodriguez for her....bo przypomina mi oba zapachy, ale nie byl zadnym z nich (oba znam)...
Jest nowy narciso for her, właśnie z patchouli i drzewem sandałowym...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 11:34   #24
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Mam ten zapach w wersji edp i szczerze mowiac nie pasuje mi do opisu, bo to jest bardzo typowy szypr. Kompletnie inny niz wszystkie wczesniej wymienione perfumy.
Mozna by faktycznie obstawic White patchouli Forda - bo tam jest paczula a zapach nie jest ewidentnie kobiecy - ma meskie nuty, jest raczej cieply, wlasnie troche w klimacie Rodrigueza. Prada moze tez, ale ona akurat jest wedlug mnie dosc mdla Strasznie jestem ciekawa co to w koncu za zapach byl - moze sie dowiemy
Na mnie Diane pachnie szyprem przez 5 sekund także na każdym inaczej.

Obstawiam Toma Forda White Pautchouli a najbardziej Prada mi pasuje
Allure Sensuelle też blisko.
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 11:36   #25
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jest nowy narciso for her, właśnie z patchouli i drzewem sandałowym...
Heh, myslalam, ze to jest stara wersja tylko w odswietynym flakoniku
A tak w ogole to teraz po wczytaniu sie w post autorki watku zorientowalam sie, ze nie chdzi o stare Gucci edp tylko o to nowe brazowe wlasnie... To zmienia postac rzeczy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 21:29   #26
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Wczoraj ogladalam film na podstawie zycia najslynniejszej prostytutki Hollywoodu - Heidi Fleiss i tak sobie skojarzylam, ze ona powinna pachniec wlasnie Dolce Gabbana To zapach wyuzdany, ale nie wulgarny, a zarazem luksusowy
O kurczę, ale skojarzenie Też oglądałam ostatnio, nie wiem, w jaki zapach bym ją ubrała, ale na pewno nic oklepanego
Bardzo jestem ciekawa, co też thabaka napisze po testach...
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 17:33   #27
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
O kurczę, ale skojarzenie Też oglądałam ostatnio, nie wiem, w jaki zapach bym ją ubrała, ale na pewno nic oklepanego
Mnie tu nic innego nie pasuje za bardzo Skojarzenie zabawne w istocie, ale moze ma to tez zwiazek z akcja filmu, czyli przypada to na przelom lat 80-tych i 90-tych, no wiec jakos tak mi sie skoajrzylo z D&G, ktory wypusicili na poczatku 90-tych, zreszta wraz z innymi wielkimi dzielami jak Poeme, Dolce vita, Angel itd. - wszystkie charakterne, mocne, piekne i LUKSUSOWE
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 07:34   #28
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: wyniuchalam na kims a teraz poszukuje #perfumyzycia

Może Kyoto, męskie Tumulte ph (ale czy w Holandii było dostępne? mało prawdopodobne, ale strzelam)
może drewienko - Labdanum DK
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.