Czym pachnie lato 2013? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 11:06   #31
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Dziś rano T4T (albo coś niemal identycznego) i na 99% na facecie bo to jedyna osoba jaką minęłam.

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
(...) Za to mam niesłychane szczęście do amatorów czosnkowo-cebulowych śniadań. I niemal codziennie jakiś spotykam. A w upale to już w ogóle Ale w sumie jak ludzie się nie potrafią umyć to co im za różnica czy będą walić potem czy czosnkiem
Plaga! czosnkojadów
Moi współtowarzysze podroży pociągowych to najczęściej zajadają się kiełbasa (zresztą tez mocno czosnkową).

Kwestia mycia to już inna sprawa.
Bo jeszcze dochodzi: wczorajsze ubranie (ba kilkudniowe ubranie) włącznie z skarpetami do sandałów, wczorajsze piwo i woglóe mocno wczorajsi ci panowie (pań wczorajszych nie spotykam lub zdarza się to bardzo sporadycznie).
To jestem jeszcze w stanie jakoś znieść ale najgorsi sa tacy pasażerowie w ubraniach przesiąkniętych kilkutygodniowymi petami na kilkodniowych zapoconych koszulach.

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
No i dezodoranty w aerozolu. Rexonę rozpoznam wszędzie.
Tą biało-zieloną?
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 11:32   #32
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Dziś w autobusie I love love i na ulicy Blumarine Bellissima Acqua di Primavera (nie wiem dlaczego, ale jakoś ten zapach jest dla moich nozdrzy tak charakterystyczny, że rozpoznam go wszędzie ).
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:36   #33
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Kwestia mycia to już inna sprawa.
Bo jeszcze dochodzi: wczorajsze ubranie (ba kilkudniowe ubranie) włącznie z skarpetami do sandałów, wczorajsze piwo i woglóe mocno wczorajsi ci panowie (pań wczorajszych nie spotykam lub zdarza się to bardzo sporadycznie).
niestety ja częściej trafiam na kobiety niż facetów smutne to jest..
ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację.. jechałam w "nowszym" busie, gdzie z tyłu siedzą bokiem do kierunku jazdy na podwyższeniu.. ja jechałam z taką laską, którą kojarze z twarzy niżej.. i sobie siedziała Pani wczorajsza, a może nawet kilkutygodniowa.. upał jak cholera więc wszyscy padali od niej jak muchy.. aż w pewnym momencie obie z dziewczyną poczułyśmy jak nam coś żółtego po nogach kapie, a wycieka spod tyłka Pani.. przerażenie w naszych oczach było bardzo wymowne.. uciekłyśmy bez słowa w inny kąt autobusu..
dzięki Bogu w efekcie końcowym okazało się, że Pani sobie w tylną kieszeń spodni piwo wcisnęła i to ono ciekło..
bo żółta ciecz lecąca z tyłka to kojarzyła Nam się tylko z jednym..

boszzz. jak ja nie lubię jeździć autobusami

a u mnie w pracy kolega dziś pachnie męską Euphorią, ale tak mocno się wypsikał, a raczej wylał, że pachnie w każdym gabinecie nim oraz na korytarzu.. za mocno.. i to nie pierwszy raz.. delikatne sugestie "ale mocno pachnie" nie działają..
__________________


Edytowane przez ButterflyFlyAway
Czas edycji: 2013-06-25 o 12:45
ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 15:09   #34
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
niestety ja częściej trafiam na kobiety niż facetów smutne to jest..
ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację.. jechałam w "nowszym" busie, gdzie z tyłu siedzą bokiem do kierunku jazdy na podwyższeniu.. ja jechałam z taką laską, którą kojarze z twarzy niżej.. i sobie siedziała Pani wczorajsza, a może nawet kilkutygodniowa.. upał jak cholera więc wszyscy padali od niej jak muchy.. aż w pewnym momencie obie z dziewczyną poczułyśmy jak nam coś żółtego po nogach kapie, a wycieka spod tyłka Pani.. przerażenie w naszych oczach było bardzo wymowne.. uciekłyśmy bez słowa w inny kąt autobusu..
dzięki Bogu w efekcie końcowym okazało się, że Pani sobie w tylną kieszeń spodni piwo wcisnęła i to ono ciekło..

bo żółta ciecz lecąca z tyłka to kojarzyła Nam się tylko z jednym..

boszzz. jak ja nie lubię jeździć autobusami

a u mnie w pracy kolega dziś pachnie męską Euphorią, ale tak mocno się wypsikał, a raczej wylał, że pachnie w każdym gabinecie nim oraz na korytarzu.. za mocno.. i to nie pierwszy raz.. delikatne sugestie "ale mocno pachnie" nie działają..
A to paskudnica jedna, myślała że piwsko ukryje, ochyda...
Ja pamiętam coś ale to ze 3 lata temu było, stałam praktycznie na zewnątrz przystanku Pks, w środku na ławce siedziała bardzo młoda dziewczyna na oko 16-18lat była elegancka, i wypachniona czymś ładnym, nadszedł jakiś bezdomny, strasznie brudny mężczyzna z brodą, z rok nie myty i w ciuchach dziurawych, śmierdziało tak że mnie zemdliło, on usiadł koło tej dziewczyny tak szybko i bardzo blisko że się o nią aż otarł a miejsca było na tej ławce dużo, dziewczyna bardzo zbladła i poderwała się z miejsca i zaczęła szybko odchodzić, widziałam że poszła na sąsiedni przystanek, miałam nadzieję że nic na jej ciuchach z jego zapachu nie zostało.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:22   #35
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Na kolezance w pracy Vanitas Versace, bardzo ladnie sie na niej ukladalo.

Musze sie zgodzic z powyzszymi wypowiedziami. To co sie czasem w polskich autobusach spotyka naprawde bywa niesamowite.
Ostatnim razem jak bylam w Poznaniu i jechalam autobusem to wsiadl pan wygladajacy na bezdomnego, usiadl sobie i wyjal z kieszeni spodni cebule. Po czym spokojnie ja sobie obral jakim kozikiem
i zaczal w najlepsze jesc. Surowa cebule w autobusie pelnym ludzi w centrum miasta. Musialam zbierac szczeke z podlogi. Jednak w Holandi takie cos jest nie do pomyslenia.
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:24   #36
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Ja ostatnio szłam na otwartej przestrzeni 20 m za kolesiem i tak cuchnął, ze musialam zwolnic i odczekac az poszedl ze 100 m dalej
Jesli wsiadl do jakiegos autobusu, to mysle, ze pojazd musial byc potem poddany kwarantannie....

A z milszych odczuć, to dziś Lolita na kolezance z pracy i La Vie Est Belle na klientce - cos mnie to La Vie przesladuje - nie wiem, czy taki popularny, czy tak wyczulona na niego jestem :P
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:32   #37
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A z milszych odczuć, to dziś Lolita na kolezance z pracy i La Vie Est Belle na klientce - cos mnie to La Vie przesladuje - nie wiem, czy taki popularny, czy tak wyczulona na niego jestem :P
Bardzo jest popularny , dogania Mademoiselle
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 20:38   #38
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Bardzo jest popularny , dogania Mademoiselle
Zgadza sie, jest bardzo popularny. Tak bardzo, ze jak zrobili na niego promocje to zabralo ich w najwiekszej tutejszej sieciowce. Cos takiego chyba sie jeszcze nie zdarzylo, ze zabraklo perfum i trzeba bylo na nie polowac.
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 23:00   #39
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Bardzo jest popularny , dogania Mademoiselle

i snuf mam ordynaryjne gusta

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
...
Plaga! czosnkojadów
Moi współtowarzysze podroży pociągowych to najczęściej zajadają się kiełbasa (zresztą tez mocno czosnkową).

Kwestia mycia to już inna sprawa.
Bo jeszcze dochodzi: wczorajsze ubranie (ba kilkudniowe ubranie) włącznie z skarpetami do sandałów, wczorajsze piwo i woglóe mocno wczorajsi ci panowie (pań wczorajszych nie spotykam lub zdarza się to bardzo sporadycznie).
To jestem jeszcze w stanie jakoś znieść ale najgorsi sa tacy pasażerowie w ubraniach przesiąkniętych kilkutygodniowymi petami na kilkodniowych zapoconych koszulach.
?
hmm, śniadanko czosnkowo-cebulowe nie jes aż tak zabójcze rano, czosnek najlepiej daje na drugi dzień, a w kazdym razie po kilku godzinach

a te wczoraj/kilkadni temu przepocone koszule/inne ubranka i wczorajszy alkohol też zabójstwo
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 23:50   #40
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
na ławce siedziała bardzo młoda dziewczyna na oko 16-18lat była elegancka, i wypachniona czymś ładnym, nadszedł jakiś bezdomny, strasznie brudny mężczyzna z brodą, z rok nie myty i w ciuchach dziurawych, śmierdziało tak że mnie zemdliło, on usiadł koło tej dziewczyny tak szybko i bardzo blisko że się o nią aż otarł a miejsca było na tej ławce dużo, dziewczyna bardzo zbladła i poderwała się z miejsca i zaczęła szybko odchodzić, widziałam że poszła na sąsiedni przystanek, miałam nadzieję że nic na jej ciuchach z jego zapachu nie zostało.
ty tak serio? bardziej przejmujesz się tą dziewczyną, niż człowiekiem, który nie ma dachu nad głową, chodzi głody i brudny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg christ.jpg (95,6 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2013-06-26 o 00:12
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 07:37   #41
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
ty tak serio? bardziej przejmujesz się tą dziewczyną, niż człowiekiem, który nie ma dachu nad głową, chodzi głody i brudny?
To jest wątek o zapachach, jeśli jeszcze nie zauważyłaś.
Nie ważne czym się przejmuję w tym wątku.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 11:35   #42
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
ty tak serio? bardziej przejmujesz się tą dziewczyną, niż człowiekiem, który nie ma dachu nad głową, chodzi głody i brudny?
W miejscu w którym kilka lat temu mieszkałam był przytułek dla bezdomnych. Wszystko w nim było i spanie i kapanie i jedzenie.
Szkoda tylko ze był wykorzystany może w 10%.
Bo był szatański warunek: rezydent bez nałogów.
W większości większych miast są przytułki (o w w/w wiem bardzo dużo bo bywałam bardzo często a obecnie bywa siostra jako wolontariusz).

Wracając do meritum: Nie nie współczuję większości śmierdzącym bezdomnych bo maja niejednokrotnie szansę odmienić swój los ale im się nie chce. Śmierdzą na własne życzenie.

Natomiast współczuję dziewczynie bo "zaśmierdła" wbrew własnej woli.

--------
W temacie:
Dziś u mnie wywąchany wysyp kobiet pachnących Be Delicious.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:23   #43
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
W miejscu w którym kilka lat temu mieszkałam był przytułek dla bezdomnych. Wszystko w nim było i spanie i kapanie i jedzenie.
Szkoda tylko ze był wykorzystany może w 10%.
Bo był szatański warunek: rezydent bez nałogów.
W większości większych miast są przytułki (o w w/w wiem bardzo dużo bo bywałam bardzo często a obecnie bywa siostra jako wolontariusz).

Wracając do meritum: Nie nie współczuję większości śmierdzącym bezdomnych bo maja niejednokrotnie szansę odmienić swój los ale im się nie chce. Śmierdzą na własne życzenie.

Natomiast współczuję dziewczynie bo "zaśmierdła" wbrew własnej woli.

--------
W temacie:
Dziś u mnie wywąchany wysyp kobiet pachnących Be Delicious.
Masz całkowitą rację w całej twej wypowiedzi.
Zwłaszcza mnie poruszyło to o nałogach, często widuję osoby bez dachu nad głową, a z butelką alkoholu w ręku, oni nie chcą pomocy...

Koleżanka od wiosny pachnie Light Blue, czułam na niej cytrynę to zdradziła co ma.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:35   #44
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
W miejscu w którym kilka lat temu mieszkałam był przytułek dla bezdomnych. Wszystko w nim było i spanie i kapanie i jedzenie.
Szkoda tylko ze był wykorzystany może w 10%.
Bo był szatański warunek: rezydent bez nałogów.
W większości większych miast są przytułki (o w w/w wiem bardzo dużo bo bywałam bardzo często a obecnie bywa siostra jako wolontariusz).

Wracając do meritum: Nie nie współczuję większości śmierdzącym bezdomnych bo maja niejednokrotnie szansę odmienić swój los ale im się nie chce. Śmierdzą na własne życzenie.

Natomiast współczuję dziewczynie bo "zaśmierdła" wbrew własnej woli.

--------
W temacie:
Dziś u mnie wywąchany wysyp kobiet pachnących Be Delicious.

rano przeczytałam dopisane posty i weszłam by napisać parę słów od siebie, ale widzę, że ujęłaś wszystko idealnie..
niestety, ale większość "bezdomnych" są bezdomni na własne życzenie.. a niektórzy wręcz nie chcą innego życia, bo im tak pasuje..
i takie osoby zatruwają mi powietrze i takich osób nie jest mi żal..

jeśli ktoś jest faktycznie bezdomny, nie ma nikogo kto mu może pomóc, i rzeczywiście żebra o jedzenie, a nie o grosze na jabola to tak, takich mi żal i staram się pomóc, ale coraz trudniej jest już rozpoznać czy te biedne młode matki płaczące z dziećmi na rękach rzeczywiście są potrzebujące..
u nas miała miejsce sytuacja gdzie regularnie przychodziła biedna mamusia i biadoliła nad swoim losem jaka to biedna, a dzieci biedne, jaka głodna..
aż do momentu jak spotkałam ją kilka miast dalej ubraną normalnie.. okazało się, że to jej sposób na życie.. chociaż ma swój dom, samochód i wcale biedna nie jest..

tak więc ze skrajności w skrajność ludzie już popadają..

-------
a w temacie tradycyjnie na koleżance z pracy Playboy Play it sexy, a na drugiej coś pięknego, ale nie wiem co.. cytrynowo, świeżo, owocowe
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:01   #45
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Natomiast współczuję dziewczynie bo "zaśmierdła" wbrew własnej woli.
Nie słyszałam jeszcze o przypadku zaśmierdnięcia w wyniku przelotnego kontaktu
Również byłam nie raz w takiej sytuacji, nie jest to przyjemne, ale mimo wszystko uważam, że to nie eleganckiej bogatej paniusi należy współczuć.
Alkoholizm jest uznawany za chorobę i mnie osobiście trudno postawić się w sytuacji człowieka żyjącego na ulicy i na dodatek będącego w szponach nałogu, ale jest to według mnie coś zasługującego na współczucie. Nie mówię o fundowaniu jabola, tylko o refleksji nad tym, kto z tej dwójki bardziej na to współczucie faktycznie zasługuje.
Na zakończenie, jeśli kogokolwiek to ciekawi, polecam wpisac na YT "Jackson C. Frank". Muzyk, który na skutek traumatycznych przeżyć cierpiał na depresję, błąkał się po ulicach Nowego Yorku, stracił wzrok w wyniku postrzału w głowę, umarł w samotności, nędzy i zapomnieniu. Tak samo jak Norwid, generał Skalski, Paracelsus i jeszcze wielu wielkich ludzi.

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2013-06-26 o 13:02
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:16   #46
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Nie słyszałam jeszcze o przypadku zaśmierdnięcia w wyniku przelotnego kontaktu
Również byłam nie raz w takiej sytuacji, nie jest to przyjemne, ale mimo wszystko uważam, że to nie eleganckiej bogatej paniusi należy współczuć.
Alkoholizm jest uznawany za chorobę i mnie osobiście trudno postawić się w sytuacji człowieka żyjącego na ulicy i na dodatek będącego w szponach nałogu, ale jest to według mnie coś zasługującego na współczucie. Nie mówię o fundowaniu jabola, tylko o refleksji nad tym, kto z tej dwójki bardziej na to współczucie faktycznie zasługuje.
Na zakończenie, jeśli kogokolwiek to ciekawi, polecam wpisac na YT "Jackson C. Frank". Muzyk, który na skutek traumatycznych przeżyć cierpiał na depresję, błąkał się po ulicach Nowego Yorku, stracił wzrok w wyniku postrzału w głowę, umarł w samotności, nędzy i zapomnieniu. Tak samo jak Norwid, generał Skalski, Paracelsus i jeszcze wielu wielkich ludzi.
ja te "zaśmierdnięcie" akurat odebrałam jako metafore
jako że to wątek o perfumach i zapachach i jesteśmy tu raczej wrażliwe na smrody, ja to odebrałam w ten sposób, że on zanieczyścił sobą powietrze, a nie że ona zaśmierdła przez niego
aczkolwiek jak brat mojego TŻ kiedyś jechał obok takiej osoby po powrocie do domu ciągle się wąchał i nawet kąpiel i wypranie ubrań nic nie dało, bo nadal go czuł.. tak "zatruł" się tym smrodem..
koniec tematu..
__________________


Edytowane przez ButterflyFlyAway
Czas edycji: 2013-06-26 o 13:21
ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:39   #47
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

ano właśnie MysiuJadwisiu
o ile smród większości bezdomnych jest bezdyskusyjny i różnież dla mnie trudny do zniesienia, to arbitralne wypowiedzi na ich temat, trybu/przyczyny takiego życia, ich nałogów są dla mnie i żenujące i śmieszne zarazem, choć bardzie to pierwsze
i te samo zresztą dotyczy osądzania innych w dramatycznych sytuacjach (aborcja, amobójstwo np.) - najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy mało wiedzą (żeby gorzej nie powiedziec)
nikt nigdy nie wie, jak dalej się potoczy życie, a najmniej Ci absolutnie przekonani o swojej lepszości i bywają potem najbardziej zaskoczeni
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:59   #48
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

nikt nigdy nie wie, jak dalej się potoczy życie, a najmniej Ci absolutnie przekonani o swojej lepszości i bywają potem najbardziej zaskoczeni
Otóż to...
Misian
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 14:50   #49
MikolajkaHej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 15
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

u mnie jak na razie pachnie wiertłami i remontem !!
MikolajkaHej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 15:54   #50
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

moja koleżanka dziś pachniała pięknie Edenem cudownie się na niej rozwinął, aż sama myślę o flaszce

w autobusie wyczułam też Coco M
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 15:59   #51
kasia-zuzia
Zadomowienie
 
Avatar kasia-zuzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Nie słyszałam jeszcze o przypadku zaśmierdnięcia w wyniku przelotnego kontaktu
Również byłam nie raz w takiej sytuacji, nie jest to przyjemne, ale mimo wszystko uważam, że to nie eleganckiej bogatej paniusi należy współczuć.
Alkoholizm jest uznawany za chorobę i mnie osobiście trudno postawić się w sytuacji człowieka żyjącego na ulicy i na dodatek będącego w szponach nałogu, ale jest to według mnie coś zasługującego na współczucie. Nie mówię o fundowaniu jabola, tylko o refleksji nad tym, kto z tej dwójki bardziej na to współczucie faktycznie zasługuje.
Na zakończenie, jeśli kogokolwiek to ciekawi, polecam wpisac na YT "Jackson C. Frank". Muzyk, który na skutek traumatycznych przeżyć cierpiał na depresję, błąkał się po ulicach Nowego Yorku, stracił wzrok w wyniku postrzału w głowę, umarł w samotności, nędzy i zapomnieniu. Tak samo jak Norwid, generał Skalski, Paracelsus i jeszcze wielu wielkich ludzi.
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ano właśnie MysiuJadwisiu
o ile smród większości bezdomnych jest bezdyskusyjny i różnież dla mnie trudny do zniesienia, to arbitralne wypowiedzi na ich temat, trybu/przyczyny takiego życia, ich nałogów są dla mnie i żenujące i śmieszne zarazem, choć bardzie to pierwsze
i te samo zresztą dotyczy osądzania innych w dramatycznych sytuacjach (aborcja, amobójstwo np.) - najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy mało wiedzą (żeby gorzej nie powiedziec)
nikt nigdy nie wie, jak dalej się potoczy życie, a najmniej Ci absolutnie przekonani o swojej lepszości i bywają potem najbardziej zaskoczeni
Solidaryzuję się z Waszymi opiniami
W temacie wątku: wciąż wyczuwam dkny be delicious - i w zasadzie nie przeszkadza mi to, tyle że z tego powodu sama ich nie używam
W moim pokoju unosi się zapach innego letniego zapachu: acqua di gioia, po właśnie zakończonym "odlewkowaniu"
kasia-zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 16:49   #52
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
moja koleżanka dziś pachniała pięknie Edenem cudownie się na niej rozwinął, aż sama myślę o flaszce

w autobusie wyczułam też Coco M
Eden polecam

uderz stół to nożyce się odezwą
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 16:59   #53
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Ochroniarz przed zacną budowlą - Azzaro Decibel. Utwierdziłem się w przekonaniu, że to piękny zapach.


---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ano właśnie MysiuJadwisiu
o ile smród większości bezdomnych jest bezdyskusyjny i różnież dla mnie trudny do zniesienia, to arbitralne wypowiedzi na ich temat, trybu/przyczyny takiego życia, ich nałogów są dla mnie i żenujące i śmieszne zarazem, choć bardzie to pierwsze
i te samo zresztą dotyczy osądzania innych w dramatycznych sytuacjach (aborcja, amobójstwo np.) - najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy mało wiedzą (żeby gorzej nie powiedziec)
nikt nigdy nie wie, jak dalej się potoczy życie, a najmniej Ci absolutnie przekonani o swojej lepszości i bywają potem najbardziej zaskoczeni


Smutny jest ten brak pokory wobec świata, wobec cudzego istnienia, losu.

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2013-06-28 o 17:02
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 17:33   #54
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

dwie gimnazjalistki chciały mnie dziś zadusić jakimś niezidentyfikowanym, mdłym ogórem w autobusie, przez jakieś 20 przystanków

po takich przygodach, zastanawiam się, czy aby faktycznie lubię ogórki spożywczo (bo niby lubię)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 18:38   #55
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Jakiś paskudny, tandetny słodziak na pani wybierającej przede mną pieniądze z bankomatu.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 10:02   #56
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Wczoraj w windzie czulam mocny zapach pasty do butow.
Juz dawno nie czulam tego zapachu i tak sie zastanawiam czy to na pewno byla pasta bo latem to troche dziwne czy moze jakies niszowe perfumy?
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:36   #57
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

W pociągu mieszanka zapachu przedziałów, potu, papierosów, piwa i słodkich perfum. Nie chcę wspominać zapachu toalety
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 21:52   #58
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Cytat:
Napisane przez Idealist Pokaż wiadomość
Wczoraj w windzie czulam mocny zapach pasty do butow.
Juz dawno nie czulam tego zapachu i tak sie zastanawiam czy to na pewno byla pasta bo latem to troche dziwne czy moze jakies niszowe perfumy?
Moze to Daim Blond Lutensa? Na mnie wychodzi wlasnie pasta do butow albo ostatnia faza w Kelly Caleche tez pachnie na mnie dosc podobnie, aczkolwiek delikatniej... jednak jesli konkretnie zajezdzalo pasta to stawialaby na te pierwsze
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:10   #59
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Envy me w pksie.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:21   #60
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Czym pachnie lato 2013?

Alien na pani w Inglocie.
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.