Łysienie u faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-28, 14:28   #1
aleksandracha
Przyczajenie
 
Avatar aleksandracha
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2

Łysienie u faceta


Witam. Mam nadzieje,że wśród Was jest ktoś kto mi pomoże bo uwierzcie-przeszukałam internet, grupy na Facebooku i nie znalazłam nic😔 mój facet ma problem z łysieniem aczkolwiek nie jest to łysienie z powodu genów czy czegoś podobnego tylko z powodu przerzedzania włosów. Od małego u fryzjera przerzedzali mu włosy nożyczkami bo miał bardzo geste, teraz niestety wyszły tego efekty. Po bokach ma gęste włosy, na gorze bardzo rzadkie. Stad pytanie do Was-czy ktoś z Was miał podobną sytuacje? Wasz facet tez tak miał bądź wiecie jak się z tym uporać?
aleksandracha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 08:15   #2
chyntia
Raczkowanie
 
Avatar chyntia
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 39
Dot.: Łysienie u faceta

Ciężko to ocenić bez zdjęcia żadnego. Mój facet korzystał z różnych rzeczy aż poszedł do trychologa i to była przełomowa wizyta. Nie ma co tracić czasu i pieniędzy tylko od razu zainwestować w specjalistę.
chyntia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 08:52   #3
Ewerest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2
Dot.: Łysienie u faceta

Popieram przedmówczyni, powinien pójść do trychologa, od tego w zasadzie powinien zacząć. Szukanie w internecie domowych sposobów może jeszcze pogorszyć sprawę.
Ewerest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 11:15   #4
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: Łysienie u faceta

Cytat:
Napisane przez aleksandracha Pokaż wiadomość
Witam. Mam nadzieje,że wśród Was jest ktoś kto mi pomoże bo uwierzcie-przeszukałam internet, grupy na Facebooku i nie znalazłam nic😔 mój facet ma problem z łysieniem aczkolwiek nie jest to łysienie z powodu genów czy czegoś podobnego tylko z powodu przerzedzania włosów. Od małego u fryzjera przerzedzali mu włosy nożyczkami bo miał bardzo geste, teraz niestety wyszły tego efekty. Po bokach ma gęste włosy, na gorze bardzo rzadkie. Stad pytanie do Was-czy ktoś z Was miał podobną sytuacje? Wasz facet tez tak miał bądź wiecie jak się z tym uporać?
Nie szukaj sposobow tylko poszukaj specjalisty wlasnie tak jak dziewczyny pisza. Trzeba znalezc przyczyne takie stanu. Konsultacja, Diagnostyka i ewentualnie terapia. Nie ma co zwlekac.
asiawros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 12:15:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.