Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-21, 08:42   #421
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Sprawdzalam to w ciazy i sie sprawdzilo
u mnie nie
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 10:23   #422
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
A wiesz, na wszystko sie znajdzie artykul naukowy amerykanskich naukowcow Udowodnisz co chcesz. Tak, karmienie piersia ma takie walsciwosci, ale tylko wlasciwosci a nie 100% skutek. Ale tego to juz nie napisza. I nie napisza tez, co ile godzin i jak dlugo trzeba karmic, zeby poziom hormonu sie utrzymywal na odpowiednim poziomie, bo pewnie tego nikt nie wie. Natomiast no niestety moja matka jest z tych przekonujacych inne, ze to dobra metoda. Nic tu nie zdzialam.
no nic nie poradzisz, moja mama też ma swoje mądrości i ja już nawet nie próbuje jej nic tłumaczyć
Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Może mądrość z simsów? Tam się je jabłka czy arbuzy aby mieć dziecko odpowiedniej płci
A serio to mówi się że jeśli chce się jeść słodkie to będzie dziewczynka a kwaśne na chłopca (czy jakoś tak).
hahaha tak tak simsy moja ulubiona gra, zawsze produkowałam dzieci jakiej chciałam płci
Odnośnie tego słodkie- kwaśne to też nie jest do końca prawda. Znam przypadki, które temu przeczą. Ale np moja mama w to wierzy
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 10:45   #423
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
no nic nie poradzisz, moja mama też ma swoje mądrości i ja już nawet nie próbuje jej nic tłumaczyć

hahaha tak tak simsy moja ulubiona gra, zawsze produkowałam dzieci jakiej chciałam płci
Odnośnie tego słodkie- kwaśne to też nie jest do końca prawda. Znam przypadki, które temu przeczą. Ale np moja mama w to wierzy
u mnie 90% tych zabobonów ciążowych się sprawdziło. prawie wszystko wskazywało na chłopca i chłopiec się urodził. ale uważam to za zbieg okoliczności
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:15   #424
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
u mnie 90% tych zabobonów ciążowych się sprawdziło. prawie wszystko wskazywało na chłopca i chłopiec się urodził. ale uważam to za zbieg okoliczności
Jeśli po symptomach typujesz że to będzie chłopiec masz 50% szans, że się to sprawdzi. Dosyć sporo, nie?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:24   #425
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

ja typuję płeć u dzieci znajomych, ale na podstawie wyłącznie przeczuć . "Wywróżyłam", że kuzynka urodzi syna i tak rzeczywiście będzie .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:28   #426
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Mam kolezanke, ktora ma siostre 11 mc mlodsza, bo jej matce ktos tak wmowil. Sa z tego samego rocznika.
Tez znam takie dwie. Jesli dobrze pamietam to wlasnie jedna ze stycznia a druga z grudnia
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:58   #427
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Jeśli po symptomach typujesz że to będzie chłopiec masz 50% szans, że się to sprawdzi. Dosyć sporo, nie?
nie, ja nie typowałam płci. ale fakt, jest 50% szans że trafimy

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Tez znam takie dwie. Jesli dobrze pamietam to wlasnie jedna ze stycznia a druga z grudnia
ja poznałam dwie pary rodzeństwa z tego samego roku ale z innych miesięcy. nawet jest nazwa dla takiego rodzeństwa, jeżeli się nie mylę to są to bliźniaki irlandzkie.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 12:15   #428
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Może mądrość z simsów? Tam się je jabłka czy arbuzy aby mieć dziecko odpowiedniej płci
A serio to mówi się że jeśli chce się jeść słodkie to będzie dziewczynka a kwaśne na chłopca (czy jakoś tak).
Ja natomiast słyszałam o tym, że jeżeli kobieta trochę "traci" urody w czasie ciąży, to będzie dziewczynka (bo młoda zabiera urodę mamusi ), a jeżeli kobieta pięknieje to będzie chłopczyk .
A słyszałyście o czymś takim jak "zapatrzenie" na dziecko ? Jeżeli dziewczyna / kobieta się zapatrzy na dziecko, to wpadnie .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 12:28   #429
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Ja natomiast słyszałam o tym, że jeżeli kobieta trochę "traci" urody w czasie ciąży, to będzie dziewczynka (bo młoda zabiera urodę mamusi ), a jeżeli kobieta pięknieje to będzie chłopczyk .
A słyszałyście o czymś takim jak "zapatrzenie" na dziecko ? Jeżeli dziewczyna / kobieta się zapatrzy na dziecko, to wpadnie .
O tym zabieraniu urody przez córki słyszałam, z tym zapatrzeniem też cos mi się kiedyś obiło, ale ja to słyszałam, że niby jak się jest w ciąży i się zapatrzy na inne dziecko chore to można tez urodzić chore - i uważam że ten przesąd jest bardzo chory!
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 12:32   #430
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Ja słyszałam, że jak sie przestraszysz kota w ciąży, to dziecko będzie mieć żółte oczy.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 12:43   #431
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
O tym zabieraniu urody przez córki słyszałam, z tym zapatrzeniem też cos mi się kiedyś obiło, ale ja to słyszałam, że niby jak się jest w ciąży i się zapatrzy na inne dziecko chore to można tez urodzić chore - i uważam że ten przesąd jest bardzo chory!
Z tymi chorobami tez co nieco słyszałam - moja "była niedoszła" teściowa leżała w szpitalu na ginekologicznym, bo miała zatrucie czy coś. I na łóżku obok chyba leżała kobieta po poronieniu (to było dobre 25lat temu, nie wiem czy dzisiaj leżałyby na tym samym oddziale). I ona tak powtarzała, że ona sobie nie wyobraża, że jak można przejść przez coś takiego. I później sama poroniła maleństwo.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że jak sie przestraszysz kota w ciąży, to dziecko będzie mieć żółte oczy.
Albo jak się uszczypnie kobietę w ciąży to dziecko będzie miało znamię! A jak pomalujesz włosy, będąc w ciąży, to dziecko będzie popielate .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 12:48   #432
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że jak sie przestraszysz kota w ciąży, to dziecko będzie mieć żółte oczy.
ciekawe czemusz akurat żółte

popielate dziecko - tosz to jakiś Alien by był
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 12:50   #433
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Z tymi chorobami tez co nieco słyszałam - moja "była niedoszła" teściowa leżała w szpitalu na ginekologicznym, bo miała zatrucie czy coś. I na łóżku obok chyba leżała kobieta po poronieniu (to było dobre 25lat temu, nie wiem czy dzisiaj leżałyby na tym samym oddziale). I ona tak powtarzała, że ona sobie nie wyobraża, że jak można przejść przez coś takiego. I później sama poroniła maleństwo.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------


Albo jak się uszczypnie kobietę w ciąży to dziecko będzie miało znamię! A jak pomalujesz włosy, będąc w ciąży, to dziecko będzie popielate .
ja tam słyszałam że rude będzie gdy ciężarna farbuje włosy.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:03   #434
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

A jak ciężarna się oparzy, to dziecko będzie miało fioletowe znamię na skórze, wiecie o co chodzi, widuje się ludzi np. z połową twarzy fioletową i opuchniętą, to jest jakaś choroba, i niby z takim czymś dziecko się może urodzić.
Albo jak się przestraszy ciężarna myszy, to dziecko będzie miało "myszkę", takiego dużego pieprza

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:11   #435
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
ciekawe czemusz akurat żółte

popielate dziecko - tosz to jakiś Alien by był
Najlepsze jest to, ze znam chłopaka, który jest taki trochę blondyn trochę brunet .. I z niego się właśnie śmiali, że matka włosy w ciąży farbowała :P.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
A jak ciężarna się oparzy, to dziecko będzie miało fioletowe znamię na skórze, wiecie o co chodzi, widuje się ludzi np. z połową twarzy fioletową i opuchniętą, to jest jakaś choroba, i niby z takim czymś dziecko się może urodzić.
Albo jak się przestraszy ciężarna myszy, to dziecko będzie miało "myszkę", takiego dużego pieprza

Piszę z telefonu-pozdro szejset
Ja mam myszkę! Muszę się mamy zapytać czy jakiś myszy w ciąży się przestraszyła .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:14   #436
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

tak, a jak się obcina włosy to dziecko będzie upośledzone
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:31   #437
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
tak, a jak się obcina włosy to dziecko będzie upośledzone
To już wersja hard :P..
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:48   #438
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
żeby urodzić dziecko wybranej płci, przed ciążą i na początku ciąży należy jeść tylko wybrane produkty .
W simsach tylko działa

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Może mądrość z simsów? Tam się je jabłka czy arbuzy aby mieć dziecko odpowiedniej płci
A serio to mówi się że jeśli chce się jeść słodkie to będzie dziewczynka a kwaśne na chłopca (czy jakoś tak).
O,zdublowałam.
Arbuzy-dziewczynka
Jabłka-chłopiec


---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że jak sie przestraszysz kota w ciąży, to dziecko będzie mieć żółte oczy.
Żółte oczy
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:54   #439
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Mnie najbardziej wkurzaja teorie, ze trzeba w ciazy pozbyc sie kota.. I ze po porodzie tez na pewno udusi dziecko itp.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 13:59   #440
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej wkurzaja teorie, ze trzeba w ciazy pozbyc sie kota.. I ze po porodzie tez na pewno udusi dziecko itp.
Tak, też mnie po prostu krew zalewa jak takie coś słysze. Nie wiem skąd to przeświadczenie, że kot się układa na klatce piersiowej niemowlaka i przez to doprowadza do uduszenia. W ogóle teksty, że trzeba się jakiegoś zwierzaka pozbyć bo dziecko w drodze są okropne. Czy zwierzak to rzecz?
Ja zawsze miałam psy i kota i jakoś żyje - często chodziłam podrapana, ale nikt za to nie karał zwierząt tylko mnie, bo bez przyczyny mnie nie drapały do krwi.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 14:35   #441
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
W simsach tylko działa
a i to nie zawsze ostatnio chciałam dziewczynkę, to dwóch chłopaków wylazło ;/

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej wkurzaja teorie, ze trzeba w ciazy pozbyc sie kota.. I ze po porodzie tez na pewno udusi dziecko itp.

nawet ginekolodzy wciskają takie kity czasem żeby było jeszcze śmieszniej ;/
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 15:01   #442
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
żeby urodzić dziecko wybranej płci, przed ciążą i na początku ciąży należy jeść tylko wybrane produkty .
Ja słyszałam że jak sie kobieta bardziej "napali" na seks to dziewczynka, a jak facet to chłopiec.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
A serio to mówi się że jeśli chce się jeść słodkie to będzie dziewczynka a kwaśne na chłopca (czy jakoś tak).
A jak kobieta "zbrzydnie" to dziewczynka. Swoją drogą chamstwo ogromne powiedzieć kobiecie "zbrzydłaś będzie dziewczynka".

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
A słyszałyście o czymś takim jak "zapatrzenie" na dziecko ? Jeżeli dziewczyna / kobieta się zapatrzy na dziecko, to wpadnie .
Ja słyszałam że jak się przyjdzie do czyjegoś domu z niemowlakiem i zostawi sie w nim pieluszkę, to za niedługo w tym domu pojawi sie dziecko.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość


Albo jak się uszczypnie kobietę w ciąży to dziecko będzie miało znamię! A jak pomalujesz włosy, będąc w ciąży, to dziecko będzie popielate .
Nie popielate tylko rude. Przynajmniej ja tak słyszałam.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Ja słyszałam że nie powinno się odmawiać kobiecie w ciązy bo cię myszy zjedzą albo coś innego złego ci sie przydarzy.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 16:01   #443
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

z tymi myszami to ponoć działa tylko w pierwszym trymestrze. ;D o pieluszce też słyszałam. nawet się śmiejemy że mój brat dorobił się pierwszej córki bo moja kuzynka podrzuciła im pieluszkę.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 16:15   #444
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
z tymi myszami to ponoć działa tylko w pierwszym trymestrze. ;D o pieluszce też słyszałam. nawet się śmiejemy że mój brat dorobił się pierwszej córki bo moja kuzynka podrzuciła im pieluszkę.
Ja odmawiałam i nic mi nie jest
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 17:20   #445
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Tak, też mnie po prostu krew zalewa jak takie coś słysze. Nie wiem skąd to przeświadczenie, że kot się układa na klatce piersiowej niemowlaka i przez to doprowadza do uduszenia. W ogóle teksty, że trzeba się jakiegoś zwierzaka pozbyć bo dziecko w drodze są okropne. Czy zwierzak to rzecz?

Ja zawsze miałam psy i kota i jakoś żyje - często chodziłam podrapana, ale nikt za to nie karał zwierząt tylko mnie, bo bez przyczyny mnie nie drapały do krwi.

Ja w ciazy mialam kota i jedyne przy czym uwazalam to ze sprzataniem kuwety, moj tz robil to przez cala ciaze. A po urodzeniu sie malej od razu po przyjsciu ze szpitala dalam kotce powachac mala i ja bez problemu zaakceptowala, a nawet mnie wolala zawsze jak mala zaczynala plakac w szkole ostatnio mialam wlasnie o zywieniu w ciazy i byl temat toksplazmozy. Balam sie, ze babka tez zacznie cos mowic takiego co mnie zdenerwuje (w ciazy jest) ale na szczescie powiedziala, ze tylko z kuweta trzeba uwazac, i ze szybciej mozna sie zarazic przez niemyte warzywa (i mowic kelnerom w restauracji ze maja myc porZadnie )
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 19:16   #446
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
i najlepiej gdy sprawdzi się datę potencjalnego zapłodnienia w kalendarzu chińskim. wtedy sukces w trafieniu w konkretną płeć murowany!
U mnie się akurat sprawdziło

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Tak, też mnie po prostu krew zalewa jak takie coś słysze. Nie wiem skąd to przeświadczenie, że kot się układa na klatce piersiowej niemowlaka i przez to doprowadza do uduszenia. W ogóle teksty, że trzeba się jakiegoś zwierzaka pozbyć bo dziecko w drodze są okropne. Czy zwierzak to rzecz?
Też tego nie rozumiem. Nie potrafiłam ukryć zdumienia jak ktoś mnie pytał co zrobię z kotem lub psem

Co do zabobonów to ja ich nie czytałam jak byłam w ciąży, żeby nie sfiksować
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 19:46   #447
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Ja w ciazy mialam kota i jedyne przy czym uwazalam to ze sprzataniem kuwety, moj tz robil to przez cala ciaze. A po urodzeniu sie malej od razu po przyjsciu ze szpitala dalam kotce powachac mala i ja bez problemu zaakceptowala, a nawet mnie wolala zawsze jak mala zaczynala plakac w szkole ostatnio mialam wlasnie o zywieniu w ciazy i byl temat toksplazmozy. Balam sie, ze babka tez zacznie cos mowic takiego co mnie zdenerwuje (w ciazy jest) ale na szczescie powiedziala, ze tylko z kuweta trzeba uwazac, i ze szybciej mozna sie zarazic przez niemyte warzywa (i mowic kelnerom w restauracji ze maja myc porZadnie )
Bardzo ciężko jest się zarazić toksoplazmozą wbrew obiegowej opinii. Pewnie, że lepiej sprzątanie kuwety powierzyć komu innemu, ale porządne mycie rąk wystarczy, żeby się nie zarazić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 19:54   #448
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bardzo ciężko jest się zarazić toksoplazmozą wbrew obiegowej opinii. Pewnie, że lepiej sprzątanie kuwety powierzyć komu innemu, ale porządne mycie rąk wystarczy, żeby się nie zarazić
toksoplazmozą jest łatwo się zarazić ale niekoniecznie od kota. łatwiej można się zarazić, tak jak koleżanka wyżej pisała, gdy nie myje się owoców i warzyw. poza tym wydaje mi się, że większość ludzi która żyje z kotami od lat raczej ma wytworzone przeciwciała tokso.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 20:25   #449
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
ja tam słyszałam że rude będzie gdy ciężarna farbuje włosy.
Jak moja mama byla w ciazy ze mna, nie farbowala wlosow, jestem ruda. Z moja siostra farbowala ile wlezie, nie jest ruda
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 20:31   #450
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Jak moja mama byla w ciazy ze mna, nie farbowala wlosow, jestem ruda. Z moja siostra farbowala ile wlezie, nie jest ruda
mój syn też rudy nie jest a włosy farbowalam (do tego przez pewien czas na rudo właśnie). do tego obcinałam i nie jest upośledzony. jemu też obcianaliśmy włosy zanim skończył rok i mam nadzieje że nie skrocilismy mu w ten sposób rozumu :P
P.S. zazdroszczę naturalnie rudych włosów.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-08 09:24:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.