Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-25, 14:29   #2761
Grabi97
Raczkowanie
 
Avatar Grabi97
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 313
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Prowadzący mimo wszystko swojego zawodu psychologa mają robić show. Polecam oglądać 90 days fiance i spotkania na tell all.
Grabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 14:44   #2762
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89420956]Nie zgadzam się z tym o Marcie i Patryku. Myślę, że oni się sobie podobają, tylko nie okazują tak uczuć i gestów przed kamerami. "Gdyby Marcie zależało, to by się przeprowadziła, bo Patryk lepiej ustawiony finansowo" - ale co to znaczy lepiej ustawiony? Marta moze zarabiać mniej, ale mieć dobrą pracę, na stabilnej pozycji, dobrej umowie i stanowisku. Nie tylko kasa sie liczy - moze ona robi teraz to co lubi, może będzie mieć dobre stanowisko do swojego CV, czy znajdzie sobie szybko tak samo satysfakcjonującą pracę w malutkich Słubicach? Albo w DE, gdzie wcale nie każdy zna niemiecki i musi się odnaleźć?

Marta nie jest głupia i wie, że wygląd to nie wszystko, żeby zostawiać swoje piekne rejony, rodzinę i prace dla "pieknego" faceta. A czy ma jej zależeć? Po miesięcznej znajomości? Hmmmm, nie dziwię sie jej, że zachowuje dystans do przeprowadzki, nawet jesli Patryk się jej podoba.

A stacja jak każda inna, będzie szukać historii, czegoś co zaciekawi, przyciągnie przed ekrany. Bo jak bedzie nudne, to taka ekipę telewizyjną się zwolni i znajdzie nowych pracowników. Biznes medialny rzadzi się swoimi prawami i nie mam już złudzeń, jak ktoś z produkcji dostaje taki soczysty materiał-sensację, to nikt nie powie, że OK nie nadajemy, to zbyt smutne, żal nam tych ludzi.

Moim zdaniem to media maja zawsze pożywke, a odpowiedzialność za zachowanie jakiegos profesjonalizmu było mocno po stronie psychologów, którzy nie powinni w ogole dopuszczac do takich rozmów i osądów, też uważam, że niepotrzebnie ich ciągnęli za język. Bardziej jak ciekawscy sasiedzi niż profesjonalni psychologowie. Też mi pomoc i opieka nad uczestnikami, phi...[/QUOTE]

Ja rozumiem doskonale szukania historii, nie ukrywajmy, że media mają pożywkę, ale po co było emitować materiał akurat o tak niskim poziomie? W wielu edycjach widziałam sceny mniej bądź bardziej żałosne, ale naprawdę trzeba schodzić aż do poziomu rozmowy o cudzych zwyczajach toaletowych? Ta wiedza nikomu nie była do niczego potrzebna i jak dla mnie to nawet nie jest kręcenie dramy, ale w istocie po prostu chęć poniżenia zarówno Macieja, jak i Marty.

Dla mnie tam jednak zabrakło między Martą a Patrykiem zauroczenia i emocji. Oczywiście że rozsądne z jej strony jest to, żeby wszystkiego nie rzucać i w pełni jej może odpowiadać mieszkanie tam, gdzie teraz mieszka, ale z drugiej strony zupełnie nie rozumiem - to nie tylko Martę pod tym kątem - występowania w tym programie, kiedy się nie jest gotowym na przeprowadzkę.

No trochę kasa się liczy, bo Patryk prawdopodobnie mógłby tam tylko pracować fizycznie za kiepską pensję, a Marta ma potencjał, żeby pracować zdalnie chociażby. Nie widać u nich chęci, żeby się dogadać.

Aneta i Robert też nie pokazywali przed kamerami bardzo dużo, wręcz Aneta prawie nic nie mówiła. Ale tam jakoś nie wątpiłam, że im się uda, bo było silne zauroczenie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 15:54   #2763
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość

Druga rzecz, która mnie mega szokuje to właśnie to co zaprezentowała tu śliwka, a na fb jest tego masa, to ten hejt na Martę teksty ze jest brudna, zapyziała, pewnie śmierdzi, a Maciek dobrze, ze tak powiedział, sama prawda, pewnie w oczy kole, co?
]
Tak! Ten festiwal hejtu na Martę jest okropny. Ja bym tego nie udźwignęła.

Cały czas teksty, że brudna,że śmierdząca, że bycie matką nie zwalnia z dbania o siebie, że kobieta to powinna chcieć wyglądać dobrze dla samej siebie ( częsty przykład przytaczany przez kobiety).
Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Marta 32 dużo lepiej, bardziej rzeczowo i inteligentniej sie wypowiadała niż Marta 38, a jednak to ona była kreowana jako gwiazda biznesu, robiąca karierę, a Marta 32 kocmoluch, na pewno tępa

Ale Marta 38 odpicowana i to się liczy, kit z tym,że styl ciotkowaty troszkę faszyn from Raszyn, ale dba o siebie w mniemaniu widzów.
A Marta 32 nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 18:47   #2764
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dla mnie to "interesujące", jak w ogóle łatwo jest o kimś wydać taki osąd, że śmierdzi - bo u Marty nic nie wskazuje, żeby miała problemy z higieną. Plamy od potu mogą być praktycznie u każdego, szczególnie kiedy koszulka jest 100% poliester, a nikt - nawet Erdol - nie sugerował, żeby Marta miała problemy z własną higieną, nie chodziła w poplamionych ubraniach, nie widziałam, żeby była brudna. A więc w sumie wystarczy się nie malować, nie odpowiadać gustom estetycznym większości i już można być oskarżonym o to, że się po prostu śmierdzi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 19:06   #2765
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dla mnie to "interesujące", jak w ogóle łatwo jest o kimś wydać taki osąd, że śmierdzi - bo u Marty nic nie wskazuje, żeby miała problemy z higieną. Plamy od potu mogą być praktycznie u każdego, szczególnie kiedy koszulka jest 100% poliester, a nikt - nawet Erdol - nie sugerował, żeby Marta miała problemy z własną higieną, nie chodziła w poplamionych ubraniach, nie widziałam, żeby była brudna. A więc w sumie wystarczy się nie malować, nie odpowiadać gustom estetycznym większości i już można być oskarżonym o to, że się po prostu śmierdzi.

No dokładnie, do tego śmiem twierdzić ze najinteligentniejsza jest ze wszystkich uczestników tego sezonu, bardzo ładnie konstruowała zdania, ma bogaty zasób słownictwa i niezle poczucie humoru. Maciek serio pod tym względem nie ma do niej podejścia.
Ogólnie uważam ze fajnie ze zaczęła pracować nad swoim wizerunkiem i trzymam za nią kciuki.

Weszłam sobie na insta Przema, bo przeczytałam na drugim watku ze się chwali, ze schudł No i wow, duża zmiana na plus justa sobie pewnie pluje w brodę jak się z nim rozstała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 19:57   #2766
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tak! Ten festiwal hejtu na Martę jest okropny. Ja bym tego nie udźwignęła.

Cały czas teksty, że brudna,że śmierdząca, że bycie matką nie zwalnia z dbania o siebie, że kobieta to powinna chcieć wyglądać dobrze dla samej siebie ( częsty przykład przytaczany przez kobiety).
Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Ale Marta 38 odpicowana i to się liczy, kit z tym,że styl ciotkowaty troszkę faszyn from Raszyn, ale dba o siebie w mniemaniu widzów.
A Marta 32 nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nigdy bym nie nazwała stylu Marty 38 „faszyn from raszyn”. Ma elegancki, spójny styl i adekwatny do swojego wieku.
Marcie 32 program pomógł zmienić wizerunek i wygląda teraz fajnie.
Jak się nazywa ten psycholog, którego wywalili? Wciąż nie wiem czym podpadł.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 20:01   #2767
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Nigdy bym nie nazwała stylu Marty 38 „faszyn from raszyn”. Ma elegancki, spójny styl i adekwatny do swojego wieku.
Marcie 32 program pomógł zmienić wizerunek i wygląda teraz fajnie.
Jak się nazywa ten psycholog, którego wywalili? Wciąż nie wiem czym podpadł.
Ja jednak bym tak nazwała. Sukienka z bazarku, niedobrane do stroju buty i ta jej perłowo- różowa pomadka niczym z lat 2000

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-25, 22:59   #2768
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dla mnie to "interesujące", jak w ogóle łatwo jest o kimś wydać taki osąd, że śmierdzi - bo u Marty nic nie wskazuje, żeby miała problemy z higieną...
Może i nie ma, ale pamiętam odcinek (na drugi dzień po weselu bodajże), w którym ubrana w swój sweterek w róże, najpierw leży z Erdolem () na łóżku, potem przysypia w samochodzie, a na koniec w tym samym ubraniu idzie do eleganckiej restauracji. No jakoś to trochę "niechlujnie" wyszło (chyba, że to wina montażu).
Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Nigdy bym nie nazwała stylu Marty 38 „faszyn from raszyn”
Mnie ona bardzo jakąś prezenterkę tv przypomina, sprzed lat (urodą i sposobem wypowiedzi)...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 23:37   #2769
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja jednak bym tak nazwała. Sukienka z bazarku, niedobrane do stroju buty i ta jej perłowo- różowa pomadka niczym z lat 2000

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem zależy kiedy ten faszyn from… bo z drugiej strony była ubrana w legginsy, bluzy sportowe plus sneakersy białe więc jak najbardziej wpisywała się w panującą modę uliczną i wyglądała w tym naprawdę dobrze co jest zasługą jej figury w większości ale jej styl jest raczej różny.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 02:50   #2770
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
No dokładnie, do tego śmiem twierdzić ze najinteligentniejsza jest ze wszystkich uczestników tego sezonu, bardzo ładnie konstruowała zdania, ma bogaty zasób słownictwa i niezle poczucie humoru. Maciek serio pod tym względem nie ma do niej podejścia.
Ogólnie uważam ze fajnie ze zaczęła pracować nad swoim wizerunkiem i trzymam za nią kciuki.

Weszłam sobie na insta Przema, bo przeczytałam na drugim watku ze się chwali, ze schudł No i wow, duża zmiana na plus justa sobie pewnie pluje w brodę jak się z nim rozstała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak on się nazywa na insta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 06:09   #2771
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zależy kiedy ten faszyn from… bo z drugiej strony była ubrana w legginsy, bluzy sportowe plus sneakersy białe więc jak najbardziej wpisywała się w panującą modę uliczną i wyglądała w tym naprawdę dobrze co jest zasługą jej figury w większości ale jej styl jest raczej różny.
Tak, na co dzień super się ubiera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Jak on się nazywa na insta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://instagram.com/pan_theera?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-26, 10:35   #2772
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy jest taki wątek o Australii?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 16:58   #2773
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja jednak bym tak nazwała. Sukienka z bazarku, niedobrane do stroju buty i ta jej perłowo- różowa pomadka niczym z lat 2000

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I różowe total looki I mega długie żelowe paznokcie. Nic nie mam do Marty, ale nie nazwałabym jej stylu eleganckim, moim zdaniem krzywdzi się pastelowymi ciuchami i perłową pomadką, wydaje mi się, że to ciepły typ kolorystyczny, a z uporem maniaka nosi chłodne majtkowe róże. Odcień blondu też ma trochę z poprzedniej epoki. Ma się wrażenie, że zatrzymała się trochę stylistycznie w czasach, gdy była dwudziestolatką, czyli właśnie początek lat 2000.
Gdy założyła ciemny sweter i dobrała ciemniejszą szminkę, to od razu inaczej wyglądała.

Też mi szkoda Marty 32. Nie służą jej ubrania, które wybiera i zawiązywanie włosów w niski kucyk (cienkie włosy, które dają przez to wrażenie trochę nieświeżych), ale wypowiada się o wiele płynniej od drugiej Marty i wydaje się najbardziej „życiowa” ze wszystkich uczestniczek. W moim odczuciu ciuchy schodzą na dalszy plan, po prostu po Marcie widać, że coś ją gryzie i emanuje trochę smutną energią. Gdyby nie to, to myślę, że mało kto by się przyczepiał do jej stylu, bo w tej edycji najbardziej neutralne stylówki ma Justyna i Przemek, reszta naprawdę bez szału. Marta 38 właśnie trąci bazarkiem, Patryk z tymi obcisłymi tiszertami też trochę wiocha i dyskoteka (w sumie oboje się zatrzymali w czasie przed 2010 rokiem ), a Maciek próbuje się odmłodzić i wyglądać stylowo, ale mu nie wychodzi.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 17:35   #2774
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
I różowe total looki I mega długie żelowe paznokcie. Nic nie mam do Marty, ale nie nazwałabym jej stylu eleganckim, moim zdaniem krzywdzi się pastelowymi ciuchami i perłową pomadką, wydaje mi się, że to ciepły typ kolorystyczny, a z uporem maniaka nosi chłodne majtkowe róże. Odcień blondu też ma trochę z poprzedniej epoki. Ma się wrażenie, że zatrzymała się trochę stylistycznie w czasach, gdy była dwudziestolatką, czyli właśnie początek lat 2000.
Gdy założyła ciemny sweter i dobrała ciemniejszą szminkę, to od razu inaczej wyglądała.

Też mi szkoda Marty 32. Nie służą jej ubrania, które wybiera i zawiązywanie włosów w niski kucyk (cienkie włosy, które dają przez to wrażenie trochę nieświeżych), ale wypowiada się o wiele płynniej od drugiej Marty i wydaje się najbardziej „życiowa” ze wszystkich uczestniczek. W moim odczuciu ciuchy schodzą na dalszy plan, po prostu po Marcie widać, że coś ją gryzie i emanuje trochę smutną energią. Gdyby nie to, to myślę, że mało kto by się przyczepiał do jej stylu, bo w tej edycji najbardziej neutralne stylówki ma Justyna i Przemek, reszta naprawdę bez szału. Marta 38 właśnie trąci bazarkiem, Patryk z tymi obcisłymi tiszertami też trochę wiocha i dyskoteka (w sumie oboje się zatrzymali w czasie przed 2010 rokiem ), a Maciek próbuje się odmłodzić i wyglądać stylowo, ale mu nie wychodzi.

No Marta ma 38 lat, więc oceniam jej styl adekwatnie do jej wieku. Elegancki, bo ciągle nosi koszule i spodnie takie typowo do biura. Ale faktycznie mogłaby się trochę odmłodzić ubraniami, bo sprawia wrażenie poważnej. Patryk zdecydowanie za często nosi dresy. Maciek według mnie ubiera się całkiem ok. A styl Justyny to jeansy i jakieś rozciągnięte swetry, albo nijakie koszule. Bardzo przeciętny.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 17:40   #2775
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
I różowe total looki I mega długie żelowe paznokcie. Nic nie mam do Marty, ale nie nazwałabym jej stylu eleganckim, moim zdaniem krzywdzi się pastelowymi ciuchami i perłową pomadką, wydaje mi się, że to ciepły typ kolorystyczny, a z uporem maniaka nosi chłodne majtkowe róże. Odcień blondu też ma trochę z poprzedniej epoki. Ma się wrażenie, że zatrzymała się trochę stylistycznie w czasach, gdy była dwudziestolatką, czyli właśnie początek lat 2000.
Gdy założyła ciemny sweter i dobrała ciemniejszą szminkę, to od razu inaczej wyglądała.

Też mi szkoda Marty 32. Nie służą jej ubrania, które wybiera i zawiązywanie włosów w niski kucyk (cienkie włosy, które dają przez to wrażenie trochę nieświeżych), ale wypowiada się o wiele płynniej od drugiej Marty i wydaje się najbardziej „życiowa” ze wszystkich uczestniczek. W moim odczuciu ciuchy schodzą na dalszy plan, po prostu po Marcie widać, że coś ją gryzie i emanuje trochę smutną energią. Gdyby nie to, to myślę, że mało kto by się przyczepiał do jej stylu, bo w tej edycji najbardziej neutralne stylówki ma Justyna i Przemek, reszta naprawdę bez szału. Marta 38 właśnie trąci bazarkiem, Patryk z tymi obcisłymi tiszertami też trochę wiocha i dyskoteka (w sumie oboje się zatrzymali w czasie przed 2010 rokiem ), a Maciek próbuje się odmłodzić i wyglądać stylowo, ale mu nie wychodzi.
Jakie to prawdziwe .

Też uważam, że Marta i Patryk zatrzymali się stylistycznie w czasach 2000 - 2010 roku

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 19:05   #2776
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja słabo oglądam tę edycję, ale już na początku pisałam tu na forum, że mnie się nie podoba kolor włosów Marty. Może jakiś ciemny blond, albo jasny brąz, ciężko mi doradzić, bo widziałam ją kilka razy. To co ma teraz to jakby jakiś balejaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 20:58   #2777
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
No Marta ma 38 lat, więc oceniam jej styl adekwatnie do jej wieku. Elegancki, bo ciągle nosi koszule i spodnie takie typowo do biura. Ale faktycznie mogłaby się trochę odmłodzić ubraniami, bo sprawia wrażenie poważnej. Patryk zdecydowanie za często nosi dresy. Maciek według mnie ubiera się całkiem ok. A styl Justyny to jeansy i jakieś rozciągnięte swetry, albo nijakie koszule. Bardzo przeciętny.

Właśnie o to mi chodziło, Justyna ubiera się jak wiele jej rówieśniczek - dżinsy, sweter, płaszcz i superstary. I to jest okej, moim zdaniem pasuje jej ten styl. Ale na tle reszty naprawdę miło się patrzy na jej kolorowe sweterki, bo nie krzywdzi się tymi ciuchami jak pozostali. U innych od razu coś mi zgrzytało, Patryk stylizuje się na ochroniarza z dyskoteki, Marta 38 się postarza, Marta 32 wybiera za ciężkie wzory do swojej urody, a Maciek wyglada tandetnie.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 21:02   #2778
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
I różowe total looki I mega długie żelowe paznokcie. Nic nie mam do Marty, ale nie nazwałabym jej stylu eleganckim, moim zdaniem krzywdzi się pastelowymi ciuchami i perłową pomadką, wydaje mi się, że to ciepły typ kolorystyczny, a z uporem maniaka nosi chłodne majtkowe róże. Odcień blondu też ma trochę z poprzedniej epoki. Ma się wrażenie, że zatrzymała się trochę stylistycznie w czasach, gdy była dwudziestolatką, czyli właśnie początek lat 2000.
Gdy założyła ciemny sweter i dobrała ciemniejszą szminkę, to od razu inaczej wyglądała.

Też mi szkoda Marty 32. Nie służą jej ubrania, które wybiera i zawiązywanie włosów w niski kucyk (cienkie włosy, które dają przez to wrażenie trochę nieświeżych), ale wypowiada się o wiele płynniej od drugiej Marty i wydaje się najbardziej „życiowa” ze wszystkich uczestniczek. W moim odczuciu ciuchy schodzą na dalszy plan, po prostu po Marcie widać, że coś ją gryzie i emanuje trochę smutną energią. Gdyby nie to, to myślę, że mało kto by się przyczepiał do jej stylu, bo w tej edycji najbardziej neutralne stylówki ma Justyna i Przemek, reszta naprawdę bez szału. Marta 38 właśnie trąci bazarkiem, Patryk z tymi obcisłymi tiszertami też trochę wiocha i dyskoteka (w sumie oboje się zatrzymali w czasie przed 2010 rokiem ), a Maciek próbuje się odmłodzić i wyglądać stylowo, ale mu nie wychodzi.
Ogólnie pełna zgoda co do powyższego. Słuszne spostrzeżenia. Z jednym się nie zgodzę: styl Marty38 jest elegancki w takim potocznym pojęciu i zapewne w oczach wielu osób. To taka elegancja pt. pracuję w biurze, banku, sekretariacie na niezbyt wysokim stanowisku. I rzeczywiście to byłoby coś w końcówce lat 90-tych, czy początki 2000, a obecnie jest takie mocno przykurzone. Łącznie z tą nieszczęsną pomadką i paznokciami. Ciuchy sportowe wybiera o wiele wprawniej i wtedy wygląda dużo lepiej.

Marta32 jest strasznie zrezygnowana. Oby z tego wyszła.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 22:27   #2779
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Czy jest taki wątek o Australii?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Chyba nie, a chętnie też bym poczytała bo patrze. A chyba następny sezon na playerze leci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-26, 22:36   #2780
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodziło, Justyna ubiera się jak wiele jej rówieśniczek - dżinsy, sweter, płaszcz i superstary. I to jest okej, moim zdaniem pasuje jej ten styl. Ale na tle reszty naprawdę miło się patrzy na jej kolorowe sweterki, bo nie krzywdzi się tymi ciuchami jak pozostali. U innych od razu coś mi zgrzytało, Patryk stylizuje się na ochroniarza z dyskoteki, Marta 38 się postarza, Marta 32 wybiera za ciężkie wzory do swojej urody, a Maciek wyglada tandetnie.
Tak, Patryk swoją prezencja i postawą robi wrażenie gościa "z bramki".

Styl Justyny średnio mi się podoba - niby ok, ale też bez przesady.

Marta38 - no niestety, taka "zakurzona sekretarka".

Marta32 - no cóż, jedyna uczestniczka, przy której czulam nieprzyjemne ciary.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 04:00   #2781
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Początkowo również widząc Martę32 przewracałam oczami, ale gdy wsłuchałam się co ona mówi i przyzwyczaiłam do jej wyglądu, to polubiłam dziewczynę. U niej ta strona wizualna, łącznie z wyrazem twarzy, sprawia że wiele osób odbiera ją negatywnie. A to inteligentna, składnie wyrażająca się osoba. Natomiast jak się tak wsłuchać w to jak mówi Marta38 (te wszystkie pauzy, zawahania, powtarzanie się) to można dostać bólu głowy. Ale jest wizualnie przyjemniejsza w odbiorze. Takie to niesprawiedliwe źycie jest. Jak cię widzą, tak cię piszą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 14:09   #2782
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Początkowo również widząc Martę32 przewracałam oczami, ale gdy wsłuchałam się co ona mówi i przyzwyczaiłam do jej wyglądu, to polubiłam dziewczynę. U niej ta strona wizualna, łącznie z wyrazem twarzy, sprawia że wiele osób odbiera ją negatywnie. A to inteligentna, składnie wyrażająca się osoba. Natomiast jak się tak wsłuchać w to jak mówi Marta38 (te wszystkie pauzy, zawahania, powtarzanie się) to można dostać bólu głowy. Ale jest wizualnie przyjemniejsza w odbiorze. Takie to niesprawiedliwe źycie jest. Jak cię widzą, tak cię piszą.
No jasne, że Marta32 ma sporo do powiedzenia i tym zyskuje, ale ludzie i tak oceniają po powierzchowności i...

I do pewnego stopnia trudno im się dziwić, więc lepiej dla niej żeby coś z tym zrobiła.

Mnie np. jej wyraz twarzy drażnil w nieokreślony sposób i niestety nie potrafię nad tym zapanować, bo jak panować nad czyms, co jest nie do końca świadome.

No ludzie oceniają jak oceniają i co z tym zrobić. Najlepiej samemu nie oceniać, ale to też ma swój limit.

Marta32 pewnie nie dostałaby pracy w wielu miejscach bezpośredniej obsługi klienta - taka prawda.

Ale na ocenę atrakcyjności rzutuje wiele rzeczy.

Bo z drugiej strony jest taka Marta38, uważana za atrakcyjną, a ma tak okropny sposób mówienia (draznilo mnie to przez cały sezon), że ciężko mi było wytrzymać fragmenty tylko z nią. I też bym chyba nie chciała być obsługiwana przez kogoś takiego w urzędzie, nie zostałaby moim opiekunem w banku.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 15:13   #2783
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
(...)
Bo z drugiej strony jest taka Marta38, uważana za atrakcyjną, a ma tak okropny sposób mówienia (draznilo mnie to przez cały sezon), że ciężko mi było wytrzymać fragmenty tylko z nią. I też bym chyba nie chciała być obsługiwana przez kogoś takiego w urzędzie, nie zostałaby moim opiekunem w banku.
Oj tak. Chyba na dłuższą metę taka koleżanka w pracy strasznie by mnie drażniła. Zresztą, ona stylem i ogólną aurą nieco mi przypomina moją ex szefową. Strasznie wkurzający typ (tak właśnie na tą dłuższą metę, bo na krótsze momenty do zniesienia). I w sumie, pomimo robienia dobrych min, nie wydaje mi się żeby jej się takie posiadówki ze znajomymi Patryka podobały w większej ilości. Nie ten typ raczej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 15:42   #2784
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No dla mnie styl Marty jest strasznie pretensjonalny, co tu ukrywać.

Wypowiada się jakoś tak mało przyjemnie, jak słyszę jej głos i sposób mówienia, to wydaje mi się jakby ktoś dlugimi paznokciami oral szkolną tablicę. No nieprzyjemnie się jej słucha.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 16:28   #2785
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Początkowo również widząc Martę32 przewracałam oczami, ale gdy wsłuchałam się co ona mówi i przyzwyczaiłam do jej wyglądu, to polubiłam dziewczynę. U niej ta strona wizualna, łącznie z wyrazem twarzy, sprawia że wiele osób odbiera ją negatywnie. A to inteligentna, składnie wyrażająca się osoba. Natomiast jak się tak wsłuchać w to jak mówi Marta38 (te wszystkie pauzy, zawahania, powtarzanie się) to można dostać bólu głowy. Ale jest wizualnie przyjemniejsza w odbiorze. Takie to niesprawiedliwe źycie jest. Jak cię widzą, tak cię piszą.
Zgadzam się.
Fizycznie mnie dość odrzucała, ale podobało mi się, że nie jest płytka jak kałuża.

A co do ubioru uczestników, to autentycznie zaskakują mnie te głębokie analizy tutaj. Jak według Was powinna się ubierać marta 38?
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 16:35   #2786
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja np uważam, ze jest styl codzienny / sportowy był spoko, taki przeciętny totalnie ona ma po prostu taki ciotkowy vibe dla mnie, postarza się strojem i makijazem No i ten sposób mówienia, tez taki ciotkowy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 16:39   #2787
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja np uważam, ze jest styl codzienny / sportowy był spoko, taki przeciętny totalnie ona ma po prostu taki ciotkowy vibe dla mnie, postarza się strojem i makijazem No i ten sposób mówienia, tez taki ciotkowy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Identycznie, po prostu identycznie.

No taka ciotka z niej, a sposób bycia strasznie pańciowaty.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 16:44   #2788
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja np uważam, ze jest styl codzienny / sportowy był spoko, taki przeciętny totalnie ona ma po prostu taki ciotkowy vibe dla mnie, postarza się strojem i makijazem No i ten sposób mówienia, tez taki ciotkowy.
O to to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:42   #2789
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No dobrze, ale jaki to jest styl nieciotkowy dla niej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:31   #2790
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Rozkminiamy ciuchy, bo ta edycja nudna jest
Choć mały zwrot akcji był, na decyzjach fajnie wypadli Przemek i Justyna, za to faworyci Marta i Patryk średnio, plus ta ucieczka Patryka. Na początku dawałam im szanse, ale potem coraz bardziej było widać, że mają kompletnie inną energię, chyba tylko rok różnicy jest między nimi, a temperament to 20 lat różnicy. Myślałam, że Marta się rozkręci z czasem.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.