Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-30, 07:44   #2821
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Była pokazana tylko od tyłu jak jedzą śniadanie.

Patryk pokazał swoją Beatkę na zdjęciu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 08:01   #2822
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No właśnie zapowiadała, że co to ona nie opowie o produkcji TVN itp. a tu nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 10:04   #2823
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na kanale Whistleblower News w komentarzu ktoś napisał, że Maciejowi ta jego Patrycja pomagała wybrać garnitur do ślubu.

Bardziej wierzę Patrykowi, bo żona jednak dała mu nadzieję że się przeprowadzi do niego. Marta38 jako kolejna influencerka? Dajcie spokój.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-11-30 o 10:10
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 10:08   #2824
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ta Patrycja od Macieja to na pewno jest ta sama, z którą wybierał garnitur. Pamiętam, że tam padł też wtedy komentarz o jej pasji do kwiatów. I z tego jak ją pokazali od tyłu tez by pasowała. Czyli w sumie Marta 32 nie miała szans, jaka by nie była, bo Maciej już miał serce zajęte.

Patryk widać, że ma żal do Marty. Ale nie do końca mu dowierzam w jego wersję, biorąc pod uwagę ucieczkę przed kamerami w ostatnim odcinku. Pewnie prawda jest gdzieś pośrodku. Wydaje mi się, że oni do końca obydwoje nie byli przekonani do swojego uczucia, jedno próbowało sprawdzić drugie i tak wyszło...

Przemkowi życzę wszystkiego najlepszego i moim zdaniem zachował się ok - ani specjalnie nie obgadywał Justyny, ani za dużo nie zdradził z tego co było między nimi.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 10:30   #2825
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No ja się niestety zgadzam, że Marta wypadła wręcz upiornie w tym odcinku – ten makijaż, usta, włosy. Wcześniej jakoś nawet nie zwracałam uwagi aż tak bardzo na jej styl, ale teraz rzuciło mi się to w oczy.
Gdzieś mi mignęła opinia też – nie wiem już, czy tutaj, czy gdzieś indziej – że Marta i Patryk to dojrzali ludzie, nic dziwnego, że nie chcieli rzucać wszystkiego. Dla mnie to średnio z tą dojrzałością, skoro Marta miała zagrania typowej księżniczki – bo myślała, że Patryk zawalczy – a on też powiedziałabym, że niby miał chęć się przeprowadzić, a dla mnie to trochę koloryzuje, bo raczej takiego zamiaru nie miał. Ogólnie to nie uważam, że oni byli źle dopasowani, ale zabrakło chemii i obustronnej chęci, żeby coś budować.
I w sumie też racja, że szkoda z Justyną i Przemkiem z jednej strony, a z drugiej sądzę, że Justyna ma naprawdę jakiś problem ze sobą i dopóki go nie rozwiąże, to nie powinna wchodzić w żadne relacje. Hejt jej na pewno nie pomógł, ale z perspektywy czasu (obejrzałam odcinek „Reunion” – tak, wiem, że bardzo szybko), to w sumie Iga – o ile niestabilna – to trochę zrozumiałam jej zachowanie. Karol jej się po prostu bardzo spodobał i tak zareagowała na odrzucenie. Kasi się nie dziwię, że nie chciała Pawła. Natomiast Justyna to dla mnie zagadka. Widać było, że jej się ten Przemek podoba, więc po co to obgadywanie? Raczej nie oskarżam Przemka o kłamanie, więc po co pretensje na Instagramie, że nie zapukał, a jednocześnie zerwanie przez SMSa? Dziwaczne i na jej miejscu to albo bym milczała, albo skomentowała rzeczywiście jakoś sensownie swój udział w programie i skąd to zachowanie.

Z Martą i Maciejem to nie rozumiem, po co on tam w ogóle poszedł. Też sądzę, że cały czas miał w głowie Patrycję.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 11:02   #2826
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Nie chce jakos bronić Patryka, ale trochę odniosłam wrazenie, ze robil mnóstwo przytyków w stronę Marty, byc może wynikających z tego ze go odrzuciła a jemu moze zależało. Chyba Marta byla zbyt niezdecydowana i moze faktycznie przyszła dla zarobku na instagramie.

Temat zmiany całego zycia na pewno jest trudny, ale posiadanie wlasnego mieszkania w stosunku do wynajmu jest duzym komfortem i pewnie bylby to dla mnie wazny argument. Tak wiem - Patrykowi latwiej byłoby znalezc prace wszedzie niz Marcie w Slubicach, ale przeciez mogłaby pracować zdalnie. On sam zresztą o tym mowil.
Wydaje mi sie ze zbyt duzo inicjatywy i chęci z jej strony nie bylo i Patryk mowi tu prawdę.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
Mnie się wydaje że tam jeszcze chodzi o mamę Marty.
Mieszkały do tej pory razem, a teraz zostałaby sama, bo córka daleko. Nie bez powodu Patryk się prześmiewał, że mamę też do Słubic ściągniemy i będzie w garderobie mieszkała.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Na fb jest plota, że Przemek romansuje z przyjaciółką Justyny z tego samego osiedla
Ta przyjaciółka Ola chyba, ma dziecko i męża.

Zero par. Może dlatego eksperci zwolnieni? A nie, to wina uczestników, że nakłamali w ankietach.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 11:07   #2827
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:19
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-30, 12:27   #2828
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie widziałam tego odcinka ale czytamnpelno komentarzy źe Marcie38 tylko o wypromowanie swojego insta chodziło... Zimna ryba bez emocji a ten jej Instagram wieje sztucznością na kilometr...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 13:03   #2829
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
No właśnie zapowiadała, że co to ona nie opowie o produkcji TVN itp. a tu nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anita, Julia i pewnie więcej życzliwych skutecznie Ją uciszyło...

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Na kanale Whistleblower News w komentarzu ktoś napisał, że Maciejowi ta jego Patrycja pomagała wybrać garnitur do ślubu.

Bardziej wierzę Patrykowi, bo żona jednak dała mu nadzieję że się przeprowadzi do niego. Marta38 jako kolejna influencerka? Dajcie spokój.
Sam mówił w sequelu, ż bardzo dobrze znali się z Patrycją i przyjaźnili od lat. Jednak na randki chodził i jakoś mu to nie przeszkadzało Pewnie kogokolwiek by mu nie dopasowaliby, byłoby to samo.

Tak, też nie podobało mi się, że Marta zapewniła Patryka, że przeniesie się, mało tego w setkach chwaliła go, że lubi zdecydowanych facetów i cieszy się, że wreszcie postawił na swoim. Poza tym powiedzieli od razu to rodzicom, a wiadomo jacy oni są. Inna rzecz, jak pokazywali ich miesiąc po, uważam za błąd ze strony Marty, opowiadanie na świeżo o tym, że wyjechał bez słowa itp, użalanie się, pouczanie Patryka w komentarzu, słabe to było. Bardzo niedobre są takie akcje w emocjach, a tu jednak cała Polska to ogląda. Ona chyba ma trochę mentalność urażonej księżniczki. Z drugiej strony były głosy podczas edycji, że rodzice bardzo rządzą Patrykiem. Pytanie, czy to oni jednak nie wpłynęli na definitywny koniec, podburzaniem go. Pamiętacie jak ojciec Patryka nadmiernie zareagował, gdy Marta nie mogła od razu przyjechać do syna, a wyjazd odwlekł się o 2-3 dni? To co musiało być w kolejnych tygodniach, miesiącach.

Za to co do Justyny nie zgadzam się. Widzę ją jako bardzo toksyczną i zawłaszczającą osobowość, do tego zakompleksioną i wyżywającą się za wszystko na partnerze. Dobrze, że Przemek ma to już za sobą, bez niej jest o wiele fajniejszy i spokojniejszy. Bardziej pasowałby do Agnieszki z poprzedniej edycji xD

Na FB na grupie ŚOPW jedna dziewczyna wrzuciła analizę zachowania Marty i Maćka, jej zdaniem tam było coś więcej, coś wydarzyło się w noc poślubną, a potem to już było tylko pokłosie tego, wzajemne dogryzanie sobie, niechęć, a żadne nie powiedziało wprost o co chodzi, dopiero podczas decyzji przelała się czara goryczy. Ciekawa teoria.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ja się niestety zgadzam, że Marta wypadła wręcz upiornie w tym odcinku – ten makijaż, usta, włosy. Wcześniej jakoś nawet nie zwracałam uwagi aż tak bardzo na jej styl, ale teraz rzuciło mi się to w oczy.

Z Martą i Maciejem to nie rozumiem, po co on tam w ogóle poszedł. Też sądzę, że cały czas miał w głowie Patrycję.
Wcześniej normalnie się malowała, dopiero pod wpływem IG i insta życia zmieniła się

Tak samo jak na randki umawiał się z aplikacji, ludzie tak robią, liczą, że innym klinem klin wybiją/wzbudzą uczucie zazdrości w ukochanej osobie/zabiją czas.
Mnie ta sytuacja przypomina tę z Adamem i Asią.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-11-30 o 13:07 Powód: dopisano
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 15:38   #2830
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Faktycznie, odpaliłam ten odcinek na Playerze i jest ona - szczupła blondynka, która zaraziła pasja do kwiatów pomaga przy garniturach. Maciejowi bardzo zależało na dzieciach, pewnie dlatego spróbował szansy w tym eksperymencie. Jak człowiekowi mocno na czymś zależy, to próbuje wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 16:40   #2831
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Marta napisała na insta, że ta Patrycja była na ich weselu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-30, 17:42   #2832
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Marta napisała na insta, że ta Patrycja była na ich weselu.
Jak miło. Czyli Marta nie miała żadnych szans. Nieważne co by zrobiła, czy czego by nie zrobiła. I praktycznie od razu wyczuła sytuację - że nic z tego nie będzie, bo facet ją skreślił.

W świetle tych informacji zachowanie Maćka w czasie ślubu nabiera innego znaczenia. Może to wcale nie były nerwy, a pokazywanie Patrycji, że on nie bierze tego na serio.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-11-30 o 17:47
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 19:52   #2833
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:22
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 20:03   #2834
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Miłego dnia i smacznej kawusi.
Metamorfoza na Cleo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221130-210112_compress33.jpg (37,5 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221130-210118_compress26.jpg (53,9 KB, 176 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 20:20   #2835
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak miło. Czyli Marta nie miała żadnych szans. Nieważne co by zrobiła, czy czego by nie zrobiła. I praktycznie od razu wyczuła sytuację - że nic z tego nie będzie, bo facet ją skreślił.

W świetle tych informacji zachowanie Maćka w czasie ślubu nabiera innego znaczenia. Może to wcale nie były nerwy, a pokazywanie Patrycji, że on nie bierze tego na serio.
Może tak być. Albo w tym czasie Patrycja zdeklarowała się co do swoich uczuć i postanowił grać, a zachowanie było eksperesją jego emocji - pomieszania euforii (Patrycja jednak go kocha) z puszczeniem stresu i podejściem "mam wy...ne w to"

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89425955]Faktycznie, odpaliłam ten odcinek na Playerze i jest ona - szczupła blondynka, która zaraziła pasja do kwiatów pomaga przy garniturach. Maciejowi bardzo zależało na dzieciach, pewnie dlatego spróbował szansy w tym eksperymencie. Jak człowiekowi mocno na czymś zależy, to próbuje wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No właśnie, a że Marta więcej dzieci nie planuje mieć...

tu też ich fatalnie dobrali.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 20:44   #2836
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Miłego dnia i smacznej kawusi.
Metamorfoza na Cleo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ile filtrów na tym drugim.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Może tak być. Albo w tym czasie Patrycja zdeklarowała się co do swoich uczuć i postanowił grać, a zachowanie było eksperesją jego emocji - pomieszania euforii (Patrycja jednak go kocha) z puszczeniem stresu i podejściem "mam wy...ne w to"

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------





No właśnie, a że Marta więcej dzieci nie planuje mieć...



tu też ich fatalnie dobrali.
A nie było mówione na początku, że Maciej ma problemy z płodnością i dlatego dobrali mu kobietę z dzieckiem?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 20:50   #2837
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ile filtrów na tym drugim.



A nie było mówione na początku, że Maciej ma problemy z płodnością i dlatego dobrali mu kobietę z dzieckiem?
Tak, ale od razu pytał Marty czy zgodziłaby się przejść procedurę in vitro, gdyby im się udało i mówił, że bardzo chce mieć swoje genetycznie dziecko.
Teraz w sequelu też mówił, że chcą mieć dzieci z Patrycją.

On mówił w ankiecie, że akceptuje kobietę z dzieckiem. Gdyby z Martą pasowali do siebie to dziecko dla niego bez problemu. Tu jednak wygląda to tak, że dobrali ich tylko pod kątem dziecka i może koloru jej włosów.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-11-30 o 20:52
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 21:04   #2838
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bo to sa fakty że malo zgłoszeń jest, szczególnie facetów.
Do tej edycji co teraz ogłaszaja casting to ponoć całkiem posucha...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 21:31   #2839
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:19
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-30, 22:15   #2840
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kurczę bez kitu ale ja się naprawdę zawiodłam, myślałam że ona jest spoko nie będzie gwiazdorzyć, a tu nagle wjechała z całą pompą na insta. No i z czym tak naprawdę wjechała? Nie ma tam chyba żadnej wartości dodanej, że ma jakiś talent, który pokazuje światu, po prostu jest uczestniczka Ślubu, a też nawet małżeństwo nie wyszło. Czy daleko zajedzie i bedzie miała followersow? Już pomijam fakt, że czytałam wcześniej komentarze na wizażu o jej stylu ubierania i jak zobaczyłam ten sweterek i te włosy długie wypuszczone z kucyka przy twarzy, to byłam pewna, że wizaż skomentuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 22:50   #2841
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89426292]Z drugiej strony to bez sensu wstrzymać całe swoje życie uczuciowe, bo zgłosiłaś się na casting i czekać w zawieszeniu. Przemek wyraźnie mowil, że nawet nie wierzył, że go wezmą do programu ;-) zgłoszen do castingu mogą być tysiące, mogą nigdy nie oddzwonić. A on poznał wtedy jakaś dziewczynę, miał ją olać, bo kilka tygodni temu wysłał sobie jakieś zgłoszenie? Przynajmniej zachował się uczciwie w tej sytuacji. To wszyscy uczestnicy mają być jak Marta mama Rysia? Że ida do programu, żeby nie trzeba bylo przechodzić etapu randkowania, tylko od razu dostajesz gotowego męża?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No ale w końcu i tak olał tę dziewczynę i gdzie tu uczciwość? Karma wróciła i potem Justyna jego olała. Na grupie ŚOPW niektórzy upierają się, że to Przemek był winny rozpadu związku, znalazł sobie kogoś na boku itp. Podpierają to tym, że właśnie już przed programem miał takie skłonności

Marta32 to porażka co mówiła o tych randkach z balkonikami. Tak jakby faktycznie była w ostrej fazie depresji, zero życia w niej. I to przez kogo? Jakiegoś oszołoma. Wieje od niej desperacją. Nie zdziwiłabym się gdyby ta historia, którą Maciej opowiadał na finale była oparta na prawdzie. Możliwe, że po rozczarowaniu na weselu jego "zainteresowaniem" (a kto wie czy nie bawił się dobrze w towarzystwie Patrycji, podczas gdy na Martę ani spojrzał), chciała się dowiedzieć czy w ogóle mu się podoba. Tyle, że w każdym przypadku, nie powinien takich informacji wyciągać, w dodatku na finale, to cios poniżej pasa, karmienie narcystycznego ego i tyle. Niby jak ona miała zareagować na to wyciąganie brudów? A to niby ślubu nie wzięli i nie było wcześniej par, które nie tylko szybko nawiązały fizyczną relację, ale nawet dziecię poczęli już w czasie trwania programu?

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-11-30 o 22:52
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 00:32   #2842
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
No ale w końcu i tak olał tę dziewczynę i gdzie tu uczciwość? Karma wróciła i potem Justyna jego olała. Na grupie ŚOPW niektórzy upierają się, że to Przemek był winny rozpadu związku, znalazł sobie kogoś na boku itp. Podpierają to tym, że właśnie już przed programem miał takie skłonności

Marta32 to porażka co mówiła o tych randkach z balkonikami. Tak jakby faktycznie była w ostrej fazie depresji, zero życia w niej. I to przez kogo? Jakiegoś oszołoma. Wieje od niej desperacją. Nie zdziwiłabym się gdyby ta historia, którą Maciej opowiadał na finale była oparta na prawdzie. Możliwe, że po rozczarowaniu na weselu jego "zainteresowaniem" (a kto wie czy nie bawił się dobrze w towarzystwie Patrycji, podczas gdy na Martę ani spojrzał), chciała się dowiedzieć czy w ogóle mu się podoba. Tyle, że w każdym przypadku, nie powinien takich informacji wyciągać, w dodatku na finale, to cios poniżej pasa, karmienie narcystycznego ego i tyle. Niby jak ona miała zareagować na to wyciąganie brudów? A to niby ślubu nie wzięli i nie było wcześniej par, które nie tylko szybko nawiązały fizyczną relację, ale nawet dziecię poczęli już w czasie trwania programu?
Ale jak olał dziewczynę? Zakończył z nią relację, bo postanowił wziąć udział w eksperymencie. Zreszta każdy ma prawo zakończyć każdą relację na wczesnym etapie, jeśli go nie satysfakcjonuje. Tylko można to zrobić z klasą. Olała to Justyna, bo zrobiła to bez wyjaśnień i przez sms...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 08:51   #2843
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Miłego dnia i smacznej kawusi.
Metamorfoza na Cleo?
Ale to jest Photoshop? Czy to tak serio z jej profilu/kanału.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89426292]Z
(...)
Kurczę bez kitu ale ja się naprawdę zawiodłam, myślałam że ona jest spoko nie będzie gwiazdorzyć, a tu nagle wjechała z całą pompą na insta. No i z czym tak naprawdę wjechała? Nie ma tam chyba żadnej wartości dodanej, że ma jakiś talent, który pokazuje światu, po prostu jest uczestniczka Ślubu, a też nawet małżeństwo nie wyszło. Czy daleko zajedzie i bedzie miała followersow? Już pomijam fakt, że czytałam wcześniej komentarze na wizażu o jej stylu ubierania i jak zobaczyłam ten sweterek i te włosy długie wypuszczone z kucyka przy twarzy, to byłam pewna, że wizaż skomentuje
[/QUOTE]

Jednak nie bez powodu przypominała mi moją ex szefową. Ten sam typ. Tylko tamta z racji pracy nie bawi się w social media. Ona jest gwiazdą tak na co dzień, wśród ludzi. Ale typ ten sam, łącznie z pie_rdzi_eleniem bez sensu o d... Maryni.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89426350]Ale jak olał dziewczynę? Zakończył z nią relację, bo postanowił wziąć udział w eksperymencie. Zreszta każdy ma prawo zakończyć każdą relację na wczesnym etapie, jeśli go nie satysfakcjonuje. Tylko można to zrobić z klasą. Olała to Justyna, bo zrobiła to bez wyjaśnień i przez sms...
[/QUOTE]

Ba, możliwe, że oboje zakończyli, albo tamta dziewczyna zakończyła. Dobrze rokującej relacji, gdzie było zaangażowanie na bank by nie kończył. Widać tamta znajomość nie rokowała i możliwe, że obydwie strony się co do tego zgadzały.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 09:31   #2844
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Według mnie Marta38 nie poszła do programu dla Insta, a podczas jak zaczęły spływać propozycje współprac postanowiła chociaż trochę zarobić na chwilowej sławie, skoro nic innego pozytywnego z programu nie wyszło.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Może tak być. Albo w tym czasie Patrycja zdeklarowała się co do swoich uczuć i postanowił grać, a zachowanie było eksperesją jego emocji - pomieszania euforii (Patrycja jednak go kocha) z puszczeniem stresu i podejściem "mam wy...ne w to"

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



No właśnie, a że Marta więcej dzieci nie planuje mieć...

tu też ich fatalnie dobrali.
O tym samym pomyślałam. Może Patrycja dała mu wtedy do zrozumienia, że jest szansa na związek z nią i dlatego tak się śmiał na zmianę z tikami.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:05   #2845
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Akurat ja uważam, że w tej edycji dobór uczestników był lepszy niż dobór uczestniczek - Maciej oczywiście nie, ale Patryk i Przemek o ile oczywiście swoje wady mają, to nie dawali żadnych czerwonych flag, pod kątem wyglądu też wypadają dobrze na tle uczestników byłych edycji. Gdyby im dopasowano inne partnerki, to wierzę, żeby im się udało. Poza tym już bym nie przesadzała, że Patryk tak szybko kogoś poznał, przecież od momentu ślubu do momentu emisji trochę minęło plus on ma prawie 40, więc na co ma w sumie czekać?

Za to niestabilna Justyna, Marta-influencerka moim zdaniem średnio chciały coś budować, a MamaRysia, choć potrafi się mądrze wypowiedzieć, to nie wróżyłabym jej, że w tym programie z kimkolwiek stworzyłaby udany związek. Chyba że inaczej się zachowuje, kiedy mężczyzna jej się podoba i ją adoruje, ale to jej podejście, że chce mieć gotowego męża no nijak by się w tym programie nie sprawdziło.

Zastanawia mnie - jak wcześniej Iga - co te uczestniczki mają z tymi długimi kitami? Wygląda to bazarowo i sztucznie. Nie mam nic przeciwko przedłużaniu włosów, sama mam zagęszczone, ale trzeba byłoby zainwestować w to fundusze i zrobić u dobrego fryzjera, a nie przyczepiać sobie końską kitę, która jeszcze obciąża cienkie i słabe włosy. Ta firma pakuten w ogóle jest podejrzana, chyba każda influencerka to reklamuje i trudno mi uwierzyć, że Marta na poważnie to wszystko robi na swoim profilu, ale teraz jest aż boleśnie widoczne to, o czym pisałyście - że ma styl na ciotkę-klotkę. Ja w ogóle nie jestem fanką jej urody, chyba najbardziej pod kątem wyglądu podobała mi się Justyna, ale oszpeca się tymi stylizacjami.

Co do Przemka i Justyny, to mnie zastanawia, czy to - jak przeczytałam na grupie - Justyna nie wróciła do byłego. Nie pamiętam tego, ale podobno mówiła, że przy rozstaniu on wziął koty, a ona psa, odpisała też komuś w prywatnej wiadomości, że jest w szczęśliwym związku. Może powrót do byłego był powodem zghostowania Przemka. Albo rzeczywiście to Przemek ją zdradził, wtedy to zerwanie przez smsa byłoby zrozumiałe, ale chyba by o tym wspomniała.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:15   #2846
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
(...)
Co do Przemka i Justyny, to mnie zastanawia, czy to - jak przeczytałam na grupie - Justyna nie wróciła do byłego. Nie pamiętam tego, ale podobno mówiła, że przy rozstaniu on wziął koty, a ona psa, odpisała też komuś w prywatnej wiadomości, że jest w szczęśliwym związku. Może powrót do byłego był powodem zghostowania Przemka. Albo rzeczywiście to Przemek ją zdradził, wtedy to zerwanie przez smsa byłoby zrozumiałe, ale chyba by o tym wspomniała.
Połowa, jak nie więcej instagrama to taka właśnie bazarowa pseudo-elegancja i seksapil na doczepach, doklejkach itd. Także tego - panie się po prostu wpisują w swego rodzaju normę.

Co do Przemka i Justyny, to może i ją zdradził... w jej wyobraźni. Justyna to taki typ kobiety - takie mam przypuszczenia - która np. nie kolegowała by się z kimś atrakcyjniejszym od siebie, aby nie mieć konkurencji. I miła rozmowa między Przemkiem a kimkolwiek posiadającym piersi i ładną buzię już by mogła w jej głowie przerodzić się w "podejrzane działania". Przecież ona go co chwilę o coś podejrzewała, coś mu zarzucała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:21   #2847
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Połowa, jak nie więcej instagrama to taka właśnie bazarowa pseudo-elegancja i seksapil na doczepach, doklejkach itd. Także tego - panie się po prostu wpisują w swego rodzaju normę.

Co do Przemka i Justyny, to może i ją zdradził... w jej wyobraźni. Justyna to taki typ kobiety - takie mam przypuszczenia - która np. nie kolegowała by się z kimś atrakcyjniejszym od siebie, aby nie mieć konkurencji. I miła rozmowa między Przemkiem a kimkolwiek posiadającym piersi i ładną buzię już by mogła w jej głowie przerodzić się w "podejrzane działania". Przecież ona go co chwilę o coś podejrzewała, coś mu zarzucała.

No nawet kiedyś mówiła mu, żeby wracał do domu i wysłał zdjęcie w jej kapciach na potwierdzenie. Może to był żart, ale nie jestem pewna. A ta kita Marty bazarowa, ale wygląda młodziej w takich dłuższych włosach. Mogłaby zapuścić swoje. Pakuten to podobno takie ciuchy bardzo słabej jakości. Jak już Marta chce coś reklamować to niech wybiera porządne marki.

Edytowane przez rukolka
Czas edycji: 2022-12-01 o 10:23
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:30   #2848
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
No nawet kiedyś mówiła mu, żeby wracał do domu i wysłał zdjęcie w jej kapciach na potwierdzenie. Może to był żart, ale nie jestem pewna. A ta kita Marty bazarowa, ale wygląda młodziej w takich dłuższych włosach. Mogłaby zapuścić swoje. Pakuten to podobno takie ciuchy bardzo słabej jakości. Jak już Marta chce coś reklamować to niech wybiera porządne marki.
Przecież w jakimś odcinku było, że Justyna grzebała Przemkowi w telefonie i sama mówiła,ze zna jego piny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:47   #2849
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie powiedziałabym, że taka bazarowa kita mogłaby kogokolwiek odmładzać. Ogólnie to dłuższe włosy odmładzają, ale przy tak cienkich i słabych włosach nie ma sensu ich zapuszczać na taką długość - nie jest to z mojej strony złośliwość, bo sama mam takie same. Nie ma sensu też do włosów takiej długości doczepiać aż taką długość, bo to osłabia naturalne włosy i wygląda nienaturalnie.

Zresztą Marta wygląda na zadbaną trzydziestoparolatkę i nie ma w tym nic złego; nie ma sensu się kreować na młodszą, a przez ten make up jak z remizy dodała sobie w moim odczuciu parę lat. Dla mnie powinna się skupić na budowaniu jakiejś osobowości, bo chyba jest obok Agaty najbardziej nijaką uczestniczką, o której trudno powiedzieć cokolwiek. A drugą Anitą nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Połowa, jak nie więcej instagrama to taka właśnie bazarowa pseudo-elegancja i seksapil na doczepach, doklejkach itd. Także tego - panie się po prostu wpisują w swego rodzaju normę.

Co do Przemka i Justyny, to może i ją zdradził... w jej wyobraźni. Justyna to taki typ kobiety - takie mam przypuszczenia - która np. nie kolegowała by się z kimś atrakcyjniejszym od siebie, aby nie mieć konkurencji. I miła rozmowa między Przemkiem a kimkolwiek posiadającym piersi i ładną buzię już by mogła w jej głowie przerodzić się w "podejrzane działania". Przecież ona go co chwilę o coś podejrzewała, coś mu zarzucała.
To racja - pewnie działo się to w jej wyobraźni i to mnie przekonuje jako potencjalny powód ich rozstania.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2022-12-01 o 10:48
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:52   #2850
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Przecież w jakimś odcinku było, że Justyna grzebała Przemkowi w telefonie i sama mówiła,ze zna jego piny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tego nie słyszałam, bo nie oglądałam wszystkich odcinków, ale jeśli tak było to nieźle dał się zmanipulować, jeśli podał jej piny. Ona na pewno ma jakieś zaburzenia.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.