Wf-koszmar - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 22:33   #1081
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Elsay Pokaż wiadomość
Wf jest taaaki potrzebny... ehh
Jakby nie było wf-u to przecież te biedne dzieci by sobie w życiu nie poradziły.
i byłyby kalekami do końca życia. w końcu w życiu nie poznałabym przyjemności z jazdy na rowerze gdyby nie wf, podczas którego ani razu nie wsiadłam na rower (nie było takich zajęć) nie musiałabym też uczyć się uodparniać się psychicznie (że wcale nie jestem gorsza z powodu wfu do tej pory polega to na wmawianiu sobie, a nie wierzeniu w to), ani mój chłopak nie widziałby moich łez.
Normalnie same zalety wfu, on normalnie uczy życia!
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:45   #1082
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez paulina18021995 Pokaż wiadomość
i byłyby kalekami do końca życia. w końcu w życiu nie poznałabym przyjemności z jazdy na rowerze gdyby nie wf, podczas którego ani razu nie wsiadłam na rower (nie było takich zajęć) nie musiałabym też uczyć się uodparniać się psychicznie (że wcale nie jestem gorsza z powodu wfu do tej pory polega to na wmawianiu sobie, a nie wierzeniu w to), ani mój chłopak nie widziałby moich łez.
Normalnie same zalety wfu, on normalnie uczy życia!
Paulinko kocham Twoje ociekające ironią wiadomości
Nie no, ale tak serio-serio, to macie rację, bez wychowania fizycznego tez da się wyjść na człowieka, bez przesady a Ci, co kochają wychowanie fizyczne zawsze mają jeszcze zajęcia dodatkowe, jakby chcieli
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:01   #1083
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Paulinko kocham Twoje ociekające ironią wiadomości
Nie no, ale tak serio-serio, to macie rację, bez wychowania fizycznego tez da się wyjść na człowieka, bez przesady a Ci, co kochają wychowanie fizyczne zawsze mają jeszcze zajęcia dodatkowe, jakby chcieli
wkurza mnie ten temat no i wtedy bardzo często ironizuję
tylko zazwyczaj Ci, co tak kochają wf to ruszają się mniej ode mnie i na zajęcia dodatkowe nie chodzą cóż za ironia (tym razem) losu
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:24   #1084
potfurr
Raczkowanie
 
Avatar potfurr
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wf-koszmar

Mnie po roku bez wfu na studiach tak cieszy to, ze od pazdziernika mi się zacznie, że już nie mogę się doczekać

A muszę dodać, że nigdy z wuefu dobra nie byłam. Mimo to lubię grać w kosza i w ręczną, chociaż nie wychodzi mi to najlepiej. Moja grupa wuefowa była zgrana, nikogo nie interesowało, czy gra dobrze, czy źle, nikt na nikogo się nie darł, jak coś nie wychodziło. Sympatyczny był wf, a do tego urozmaicony (aerobik, siłownia, gimnastyka)
__________________
Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://potworek.blogspot.com/
potfurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:06   #1085
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez potfurr Pokaż wiadomość
Mnie po roku bez wfu na studiach tak cieszy to, ze od pazdziernika mi się zacznie, że już nie mogę się doczekać

A muszę dodać, że nigdy z wuefu dobra nie byłam. Mimo to lubię grać w kosza i w ręczną, chociaż nie wychodzi mi to najlepiej. Moja grupa wuefowa była zgrana, nikogo nie interesowało, czy gra dobrze, czy źle, nikt na nikogo się nie darł, jak coś nie wychodziło. Sympatyczny był wf, a do tego urozmaicony (aerobik, siłownia, gimnastyka)
Też się cieszę na myśl o wfie Pewnie wybiorę jakiś taniec, ćwiczenia na piłce lub ręczną
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:02   #1086
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Wf-koszmar

wf to mój szkolny koszmar, omijany szerokim łukiem jak tylko się dało. na studiach jednak nie było wyboru, na pierwsze zajęcia poszłam ze skwaszoną miną poszkodowana przez system edukacji, a po zajęciach mimo mega wycisku czułam się świetnie. Ruch jest dobry, nie ma co się nastawiać źle, poznałam wiele fajnych osób. Jeśli już musimy chodzić to chyba lepiej z pozytywnym nastawieniem?
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:21   #1087
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
wf to mój szkolny koszmar, omijany szerokim łukiem jak tylko się dało. na studiach jednak nie było wyboru, na pierwsze zajęcia poszłam ze skwaszoną miną poszkodowana przez system edukacji, a po zajęciach mimo mega wycisku czułam się świetnie. Ruch jest dobry, nie ma co się nastawiać źle, poznałam wiele fajnych osób. Jeśli już musimy chodzić to chyba lepiej z pozytywnym nastawieniem?
nie zawsze się da, jeśli wf jest naprawdę koszmarem, to ciężko to zrobić z uśmiechem na ustach. Bo wiesz, nie wszyscy nie chodzą bo 'nie chce im się', 'nie lubią wfu ot tak' czy coś takiego, niektórzy natomiast z powodu drących się nauczycielek, presji rówieśników czy czegoś takiego.

niedawno w pnś był temat Olimpiady. Nie oglądałam od początku (a na kompie obejrzeć nie mogę) ale z wymienianych przyczyn niećwiczenia przez młodzież na wfie wymieniają wszystko tylko nie niekompetencję nauczycieli, presję rówieśników, kompleksy czy złą atmosferę na wfie

edit: podaję link http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...iadzie/8273662
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 21:37   #1088
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez paulina18021995 Pokaż wiadomość
nie zawsze się da, jeśli wf jest naprawdę koszmarem, to ciężko to zrobić z uśmiechem na ustach. Bo wiesz, nie wszyscy nie chodzą bo 'nie chce im się', 'nie lubią wfu ot tak' czy coś takiego, niektórzy natomiast z powodu drących się nauczycielek, presji rówieśników czy czegoś takiego.

niedawno w pnś był temat Olimpiady. Nie oglądałam od początku (a na kompie obejrzeć nie mogę) ale z wymienianych przyczyn niećwiczenia przez młodzież na wfie wymieniają wszystko tylko nie niekompetencję nauczycieli, presję rówieśników, kompleksy czy złą atmosferę na wfie

edit: podaję link http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...iadzie/8273662
oj ja to rozumiem doskonale, chodzi mi tylko o to, że ktoś nie lubi wf bo mu się nie chce ćwiczyć, przebierać, bo paznokcie, bo spocona, bo musze taszczyć strój, bo jestem grubsza, bo zakwasy itp itd po prostu na wf idziemy w nowe środowisko, nowa
prowadząca, nowe osoby i trzeba się nastawić do tego w miarę przyjaźnie, jeśli sobie założymy z góry że będzie źle to tak będzie.
trafić też na fajnego prowadzącego zajęcia jest ciężko, ale czasami się udaje.
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 15:45   #1089
wybieramstereo
Rozeznanie
 
Avatar wybieramstereo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Wf-koszmar

wracam do tego wątku, bo czuję się coś winna otóż wf na studiach (kiedy sama możesz wybrać dyscyplinę i godzinę zajęć) jest czymś fantastycznym, aż szkoda, że to tylko 2 lata.
wybieramstereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:09   #1090
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez wybieramstereo Pokaż wiadomość
wracam do tego wątku, bo czuję się coś winna otóż wf na studiach (kiedy sama możesz wybrać dyscyplinę i godzinę zajęć) jest czymś fantastycznym, aż szkoda, że to tylko 2 lata.
Super że na studiach chociaz tak jest Bo od ciągłego grania w siatke to juz się chce. Nie lubię WTF-u i nigdy nie polubię.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 16:05   #1091
naydah
Raczkowanie
 
Avatar naydah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Wf-koszmar

w liceum nienawidziłam wfu, wszystko zwalano na mnie bo "mogłaś bardziej na środek!'' ale i tak mnie nie obchodziło, bo komentarze koleżanek robiły się coraz śmieszniejsze chciały już chyba tak mi obrzydzić wf że aż mi szkoda było ich wysiłku
jednak te trzy godziny ruchu tygodniowo coś zmieniały, bo brakuje mi teraz na studiach wfu. i komentarzy koleżanek
naydah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 21:00   #1092
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wf-koszmar

nienawidziłam zajęć wfu. Marnowanie czasu. Brak przygotowania pedagogicznego nauczycieli (jednego to miałam takiego idiotę...), brak sprzętu, brak miejsca. Jako dziecko lubiłam chodzić na basen, niestety, szkolne wfy to zniszczyły. tym razem nie była winna sama oświata jako taka, a "koleżanki i koledzy". miałam jakieś 9 lat i byłam jedyną osobą, która chodziła do toalety przed wejściem do wody. CAŁA RESZTA sikała do basenu. Do dziś mam traumę i odruch wymiotny na basenie publicznym (ale w prywatnym basenie koleżanki pływałam już bez zachamowań )
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.