dj Tiesto - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 07:23   #61
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
Moja przygoda z ta muzyka zaczeła sie stosunkowo niedawno, jakies pół roku temu .... wczesniej nie mogłam tego słuchac dłuzej niz 15 minut, bolała mnie od tego głowa, nie rozumiałam tych dżwięków. Teraz natomist...rozpływam sie, nie wiem dlaczego tak sie stalo, poczułam to coś. Ta muzyka potrafi mnie wprowadzic w błogi stan, nie przypadkiem sie nazywa TRANCE i macie racje , szczególnie działa jak sie jedzie samochodem, w nocy mmmm albo...jak sie kocha, coś cudownego.
Jestem tak,jak pisałam początkująca w tym i dopiero poznaje wszystkie tajniki, marzy mi sie natomist wyjazd na dużą impreze... efekty świetlne, tłumy ludzi i te dżwieki , nie wyobrazam nawet sobie jaka to musi byc przyjemnosc. Najlepiej jest chyba miec wtedy przy sobie bliska osobę, z ktora mozna to przezywac.
to witaj w trancowym gronie



Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
http://pl.youtube.com/watch?v=4pNuHsZZuIE - tutaj znalazlam grzeczniejsza wersje teledysku Armina.

Dzieki Backie za link.
Wczoraj udalo mi sie sluchac calej audycji Tiesto.
rozpływam sie

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Słyszałam i chętnie bym się wybrała, ale nie mam z kim Nikt z moich znajomych nie lubi takiej muzyki
u mnie to samo do tego odległość duża
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:43   #62
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Szancjer, dobrze wybrałaś Uwaga : uzależnia !!

Ja niby mogłąbym z kumplem, już nawet wstępnie rozmawialiśmy, ale mam dwa problemy : pieniądze (właśnie trwa ich organizacja, masa pomysłów i w ogóle, kasę najłątwiej zorganizować) i drugi znacznie poważniejszy problem : rodzice. Mam dopiero 17 lat, może być krucho ze zgodą na wyjazd na taką imprezę. Będę próbować. Wszystko zrobię, a dla Armina to już na pewo 3majcie kciuki
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 08:44   #63
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
A co myślicie o Niemcach ? Paul van Dyk, Blank and Jones, czy RMB (swoją dorgą ostatnio trochę zapomniane, a jak dla mnie kapitalne i ponadczasowe). Od tych wykonawców zaczynałąm swoją przygodę z trancem, oni również są bardzo cenieni, aczkolwiek z tego, co się orientuję, jak na razie w Polsce - ni widu ni słychu .
Ja lubiem Paula Van Dyka
A przez Was sobie ściągam mp3 Armina(narazie mam jedną piosenkę "In and out of love" - leciała na RMF Maxxx i mi się spodobała ).

BTW. W niedzielę o 12 na Viva Polska leciała jakaś retransmisja chyba z Love Parade, ale strasznie poucinali sety i tak puszczali po 10 minut na jednego DJ`a
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 21:16   #64
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

A no i ja oglądałam fragmenty, trafiłam akurat na kawałek Armina i potem na van Dyka, ale że się di opracy spieszyłąm to już nie obejrzałam więcej Ale faktycznie, poucinane, lipa trchę . Achh.... co to musiała być za impreza ....
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 18:53   #65
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

No co jest trancofile, czyżby wątek nam upadł ?
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 19:03   #66
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: dj Tiesto

bardzo lubię jego kawałki są świetne
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:13   #67
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: dj Tiesto

Właśnie się skończyła na Vivie I część relacji z Sunrise(był wywiad z Arminem ), szkoda tylko, że cały czas były wywiady a muzyki prawie nic. Za tydzień o 12.00. będzie II część.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 21:40   #68
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

O kurde... Z Arminem ?? Shit, i ja to przegapiłam . . . Da się to gdzieś znaleźć A kiedy dokłądnie druga część (data, godzina) ?

pzdr
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:26   #69
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
O kurde... Z Arminem ?? Shit, i ja to przegapiłam . . . Da się to gdzieś znaleźć A kiedy dokłądnie druga część (data, godzina) ?

pzdr
W tą niedzielę o 12 będzie II część a pierwsza moze lecieć na Vivie jeszcze, bo oni w ciągu tygodnia puszczają powtórki programów(to był chyba progam Club Charts czy jakoś tak ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:30   #70
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Szancjer, dobrze wybrałaś Uwaga : uzależnia !!

Ja niby mogłąbym z kumplem, już nawet wstępnie rozmawialiśmy, ale mam dwa problemy : pieniądze (właśnie trwa ich organizacja, masa pomysłów i w ogóle, kasę najłątwiej zorganizować) i drugi znacznie poważniejszy problem : rodzice. Mam dopiero 17 lat, może być krucho ze zgodą na wyjazd na taką imprezę. Będę próbować. Wszystko zrobię, a dla Armina to już na pewo 3majcie kciuki
i jak, wiesz już czy jedziesz

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja lubiem Paula Van Dyka
A przez Was sobie ściągam mp3 Armina(narazie mam jedną piosenkę "In and out of love" - leciała na RMF Maxxx i mi się spodobała ).

BTW. W niedzielę o 12 na Viva Polska leciała jakaś retransmisja chyba z Love Parade, ale strasznie poucinali sety i tak puszczali po 10 minut na jednego DJ`a
Paul też fajny

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
A no i ja oglądałam fragmenty, trafiłam akurat na kawałek Armina i potem na van Dyka, ale że się di opracy spieszyłąm to już nie obejrzałam więcej Ale faktycznie, poucinane, lipa trchę . Achh.... co to musiała być za impreza ....

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Właśnie się skończyła na Vivie I część relacji z Sunrise(był wywiad z Arminem ), szkoda tylko, że cały czas były wywiady a muzyki prawie nic. Za tydzień o 12.00. będzie II część.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W tą niedzielę o 12 będzie II część a pierwsza moze lecieć na Vivie jeszcze, bo oni w ciągu tygodnia puszczają powtórki programów(to był chyba progam Club Charts czy jakoś tak ).

nie oglądałam
ale myśle że na youtube da sie znaleźć
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 23:02   #71
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Dzięki wielkie Isa

Luna, nie wiem jeszcze czy jadę, dopiero jutro wracam do siebie, do domu (praca wakacyjna) i pogadam z rodzicami . Nie będę takich spraw załatwiać przez telefon . Kurcze, pewnie jak zwykle potrzymają mnie w niepewności, że niby czas do namysłu etc . Trudno, będę cierpliwa, kaskę na Armina już zarobiłam, jeśli mnie nie puszczą to chyba ucieknę z domu

A swoja drogą Tiesto 6 września w PL . Jedzie ktoś ?
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 10:43   #72
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Isa

Luna, nie wiem jeszcze czy jadę, dopiero jutro wracam do siebie, do domu (praca wakacyjna) i pogadam z rodzicami . Nie będę takich spraw załatwiać przez telefon . Kurcze, pewnie jak zwykle potrzymają mnie w niepewności, że niby czas do namysłu etc . Trudno, będę cierpliwa, kaskę na Armina już zarobiłam, jeśli mnie nie puszczą to chyba ucieknę z domu

A swoja drogą Tiesto 6 września w PL . Jedzie ktoś ?
a jak teraz sprawy stoją ?

no właśnie był ktoś ja nie mogłam
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:06   #73
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: dj Tiesto

to ja sie tez wypowiem,tez uwielbiam tego dj'a niestety nie bylam jeszcze na zadnym koncercie Tiesto,moze kiedys sie wybiore
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:20   #74
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Luna, już Ci mogę odpowiedzieć, jak sprawy stoją

Miałam pochwalić się na forum, bo w sumie z radości chwalę się każdemu (takie szcżęście mnie rozpiera), ale stwierdziłam, że wątek chyba upadł, więc go już nie odgrzebywałam .

A więc, moje drogie, kochane, wspaniałe..... JADĘ NA ARMINA

29 XI podbijam Poznań na Armin Only !!. Mama do tej pory ma wątpliwości, ale teraz to już musztarda po obiedzie, bo bilety zamówione . Nawet nie macie pojęcia, jak się cieszę !! Tak naprawdę to mój pierwszy event w życiu i w dodatku z ukochany Arminem van Buurenem . Już odliczam dni - od dziś 79

P.S. Moja mam coś tam brzęczy, że raczej nie bardzo, że się będzie martwić itd Rozumiem ją, ale trochę mnie to niepokoi, żeby nie wypaliła z odwoływaniem całego zamieszania, bo zrobiłaby mi największą w życiu przykrość. Za bardzo się na to napaliłam, żeby teraz rezygnować, więc trzymajcie kciuki, żebym tam jednak dotarła

Pozdrawiam
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 11:32   #75
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

Gratuluje. Uwazaj tam na siebie na koncercie, bo na takich imprezach ludzie nie zawsze panuja nad gestami.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 11:36   #76
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: dj Tiesto

shybuya zazdroszczę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 11:53   #77
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: dj Tiesto

to ja sie pochwale.. byłam w sobotę na Stadium Of Sound w Poznaniu.. i kiedy zagrał Tiesto.. po prostu odpłynęłam.. dla mnie zagrał najlepiej.. wybawiłam się za wszystkie czasy, bo już dawno n ie byłam na eventach.. a zresztą to był dla mnie najlepszy ze wszystkich.. teraz też już nie mogę się doczekać arminka.. także shybuya.. do zobaczenia..!
__________________

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do końca...



55->54->53->52->51 ..50?
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:12   #78
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Luna, już Ci mogę odpowiedzieć, jak sprawy stoją

Miałam pochwalić się na forum, bo w sumie z radości chwalę się każdemu (takie szcżęście mnie rozpiera), ale stwierdziłam, że wątek chyba upadł, więc go już nie odgrzebywałam .

A więc, moje drogie, kochane, wspaniałe..... JADĘ NA ARMINA

29 XI podbijam Poznań na Armin Only !!. Mama do tej pory ma wątpliwości, ale teraz to już musztarda po obiedzie, bo bilety zamówione . Nawet nie macie pojęcia, jak się cieszę !! Tak naprawdę to mój pierwszy event w życiu i w dodatku z ukochany Arminem van Buurenem . Już odliczam dni - od dziś 79

P.S. Moja mam coś tam brzęczy, że raczej nie bardzo, że się będzie martwić itd Rozumiem ją, ale trochę mnie to niepokoi, żeby nie wypaliła z odwoływaniem całego zamieszania, bo zrobiłaby mi największą w życiu przykrość. Za bardzo się na to napaliłam, żeby teraz rezygnować, więc trzymajcie kciuki, żebym tam jednak dotarła

Pozdrawiam
ZAZDROSZCZĘ!!!!
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 09:45   #79
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Luna, już Ci mogę odpowiedzieć, jak sprawy stoją

Miałam pochwalić się na forum, bo w sumie z radości chwalę się każdemu (takie szcżęście mnie rozpiera), ale stwierdziłam, że wątek chyba upadł, więc go już nie odgrzebywałam .

A więc, moje drogie, kochane, wspaniałe..... JADĘ NA ARMINA

29 XI podbijam Poznań na Armin Only !!. Mama do tej pory ma wątpliwości, ale teraz to już musztarda po obiedzie, bo bilety zamówione . Nawet nie macie pojęcia, jak się cieszę !! Tak naprawdę to mój pierwszy event w życiu i w dodatku z ukochany Arminem van Buurenem . Już odliczam dni - od dziś 79

P.S. Moja mam coś tam brzęczy, że raczej nie bardzo, że się będzie martwić itd Rozumiem ją, ale trochę mnie to niepokoi, żeby nie wypaliła z odwoływaniem całego zamieszania, bo zrobiłaby mi największą w życiu przykrość. Za bardzo się na to napaliłam, żeby teraz rezygnować, więc trzymajcie kciuki, żebym tam jednak dotarła

Pozdrawiam
gratuluje i ciesze sie że ktoś z tego wątku pojedzie

Cytat:
Napisane przez irminek88 Pokaż wiadomość
to ja sie pochwale.. byłam w sobotę na Stadium Of Sound w Poznaniu.. i kiedy zagrał Tiesto.. po prostu odpłynęłam.. dla mnie zagrał najlepiej.. wybawiłam się za wszystkie czasy, bo już dawno n ie byłam na eventach.. a zresztą to był dla mnie najlepszy ze wszystkich.. teraz też już nie mogę się doczekać arminka.. także shybuya.. do zobaczenia..!
również gratuluje
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 12:21   #80
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Irminek, to super !! Też strasznie chciałam na Stadium of Sound, ale wiedziałam, że nie wystarczy mi ani pieniędzy ani tym bardziej zgody rodziców na oba eventy . Super, że jeszcze na Armin Only, w końcu Armin to Armin i będzie grał na pewnie nieporównanie dłużej, niż Tiesto, wtedy to już na pewno odpłyniesz (odpłyniemy) ;-)
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:56   #81
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Irminek, to super !! Też strasznie chciałam na Stadium of Sound, ale wiedziałam, że nie wystarczy mi ani pieniędzy ani tym bardziej zgody rodziców na oba eventy . Super, że jeszcze na Armin Only, w końcu Armin to Armin i będzie grał na pewnie nieporównanie dłużej, niż Tiesto, wtedy to już na pewno odpłyniesz (odpłyniemy) ;-)
jak mi gdzieś wrzucą w necie to znajde i też odpłyne
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:53   #82
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Irminek, to super !! Też strasznie chciałam na Stadium of Sound, ale wiedziałam, że nie wystarczy mi ani pieniędzy ani tym bardziej zgody rodziców na oba eventy . Super, że jeszcze na Armin Only, w końcu Armin to Armin i będzie grał na pewnie nieporównanie dłużej, niż Tiesto, wtedy to już na pewno odpłyniesz (odpłyniemy) ;-)
wszystkie razem odplyniemy.. ja tz juz nie moge sie doczekac.. przyjaciolka informowala mnie, ze ma grac 8godz, jego brat na gitarce no i bierze ze soba dziewczynki odpowiedzialne za wokal..to bedzie bal..
koniecznie szykuj sily i plaskie buty.. ;D ARENA BEDZIE NASZA:p
__________________

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do końca...



55->54->53->52->51 ..50?
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 15:16   #83
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

No, Eller (brat) ma grać . Z wokalistek mam nadzieję, że będzie Suissa, bo uwielbiam jej głos i ogólnie kawałki z tym wokalem ;-)
Nie wiem jeszcze jakie buty, nie wiem, w co się ubrać, bo nigdy nie byłam na żadnej imprezie tego typu i kompletnie nie mam pojęcia !! Dziewczynki, może jakieś sugestie ;> Tylko pamiętajcie, ze to końcówka listopada (chociaż wewnątrz lipy chyba nie będzie i powinno być ciepło) .
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:06   #84
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: dj Tiesto

hmm.. wiesz na takich imprezach to jest wielka masowka.. i najlepiej ubrac sie jak najwygodniej.. ja oczywiscie z checia ubralabym jakies szpilki, jednak wiem, ze wtedy bede po kilku godz tylko sluchaczem.. a lubie troche poskakac..:P teraz tez mialo byc zimno..do tego imreza byla pod golym niebem.. a bawilamsie w krotkim rekawku.. w arenie pewnie bedzie goraco..
mozecie poogladac fotki:
http://my-event.pl/index.php?option=...mid=8#category dwie blondyny w bialych koszulkach i czarnych kamizelkach to ja i moja przyjaciolka.. ale na innych mozesz pooglwieczorowe kreacje.. :P
__________________

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do końca...



55->54->53->52->51 ..50?
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 10:01   #85
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

O i tak właśnie mi się najbardziej podoba !! Bez zbędnego ''przesadyzmu'', z klasą i oczywiście super ! Więc nie zdziw się, jak po Tobie zmałpuję pomysł z kamizelką (której JESZCZE nie mam ) .

P.S. Koleżanka albo Ty (ta bez okularów) - fajna torebka
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 10:25   #86
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: dj Tiesto

ja.. ale torebka kolezanki.. hehe.. musialysmy miec niezbedne rzeczy pod reka.. a.. nie mozna wnosic nic spozywczego.. nawet gum do zucia.. chyba ze wysypiesz je i beda luzno.. nam jakos udalo sie przemycic lizaka.. sama nie wiem jak.. :P zadnych dezodorantow i perfum.. blyszczykow itp..:/ beda cofac.. albo wyrzucac.. :/
__________________

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do końca...



55->54->53->52->51 ..50?
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 11:59   #87
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Wiem, wiem, kolega, z którym jadę już mi powiedział . Szkoda, ale jest i na to rozwiązanie - jakieś produkty mini, próbka perfum, żeby się skropić tuż przed, coś w tym stylu ;] Jakoś damy radę

75 dni, nie mogę się doczekać
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 15:28   #88
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez irminek88 Pokaż wiadomość
hmm.. wiesz na takich imprezach to jest wielka masowka.. i najlepiej ubrac sie jak najwygodniej.. ja oczywiscie z checia ubralabym jakies szpilki, jednak wiem, ze wtedy bede po kilku godz tylko sluchaczem.. a lubie troche poskakac..:P teraz tez mialo byc zimno..do tego imreza byla pod golym niebem.. a bawilamsie w krotkim rekawku.. w arenie pewnie bedzie goraco..
mozecie poogladac fotki:
http://my-event.pl/index.php?option=...mid=8#category dwie blondyny w bialych koszulkach i czarnych kamizelkach to ja i moja przyjaciolka.. ale na innych mozesz pooglwieczorowe kreacje.. :P
świetne zdjęcia
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 16:06   #89
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: dj Tiesto

Reno, nie wiem czy jeszcze przeglądasz ten wątek...

W temacie Armina... a właściwie Sharon...
Wokalistka ta sama, jedynie gatunek muzyki nieco inny.

http://pl.youtube.com/watch?v=bhzJO34SCoc

http://pl.youtube.com/watch?v=3EloEM...eature=channel

http://pl.youtube.com/watch?v=UrnCdEPrGKQ

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2008-11-11 o 16:15
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:45   #90
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

Rena czyta

Faktycznie ostatnio myslalam, zeby odswiezyc watek. Dzieki za linki
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.