Uczymy się hiszpańskiego :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 11:08   #31
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Mogę się do was przyłączyć?
W zeszłe wakacje uczyłam się zwrotów po Hiszpańsku niestety do tego czasu ich nie powtarzałam i zapomniałam.

W sumie to nic nie umiem po Hiszpańsku jednak fascynuje mnie ten kraj jak i język. W Hiszpani spędziłam najcudowniejszy miesiąc mojego życia. Może mnie wesprzecie i sprawicie ,że systematycznie będę uczyła się nowych zwrotów, które być może przydadzą mi się w przyszłości?

Dodam jeszcze ,że mój obiekt westchnień umie biegle Hiszpański, ponieważ jego tata pochodzi z Peru. ;3

A z tym jednym słówkiem na dzień to cudowny pomysł!;*
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:45   #32
Bzzbzz124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 116
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
No to gratulacje


Oj tak, z tymi błędami to jest prawda. Mi jest trudno cokolwiek napisać po hiszpańsku bezbłędnie właśnie dlatego, że ten język ma sporo haczyków. Zawsze na lekcjach pamiętam jak nauczyciel sprawdzał nasze prace, nawet składające się z kilku zdań to praktycznie większość osób w każdym zdaniu miało jakiś błąd , dlatego nie do końca zgadzam się, że hiszpański to taki łatwy język
Dziękuję staram się jak mogę

Żaden język nie jest łatwy. Dla mnie hiszpanski jest "łatwy" jeżeli chodzi o wymowe ale to też dużo trzeba cwiczyc ale gramatyka... Nie mowie ze jestem jakims mistrzem bo jak wyżej napisałam uczę się od niedawna A z tymi błędami. to tez trzeba cwiczyc, ale jak to moja kochana nauczycielka mówi- Zuza nie martw się, ja tez robiłam błędy;] Tak więc żyje nadzieją,ze kiedyś nauczę się.

Miss O Club też korzystam z tej strony i uważam,ze jest bardzo pomocna(co do błędów to się nie wypowiem:P) jedyne co moge powiedziec to że nie znoszę internetowych słowników. (taaak jeszcze nie mam "normlanego" słownika, jakos nie był potrzebny...)



Hola! Yo estoy muy bien. En Poznan tambien hay calor. Estamos verano Estoy (sama) en mi casa .


Nierealna WITAMY Ale masz fajnie To weź wykorzystaj Swoją Miłośc Niech się na coś przyda (oczywiście nie chce obrazic Twoje Miłości)
Edit: teraz zajarzyłam,zę to Obiekt Westchnien... zawsze możesz zwrócic sie do niego o pomoc kto wie co z tego wyjdzie


P.S. Nie działa mi "c" z kreską


A może bedziemy sie uczyc po jednym słówku i od razu zbudujemy z niego zdanie? Ładny czasownik + piękne zdanie Co Wy na to? to tylko taka moja mała propozycja:P
__________________
Optymistka

"Estamos flores y arboles"

Edytowane przez Bzzbzz124
Czas edycji: 2010-07-02 o 21:22
Bzzbzz124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:51   #33
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Bzzbzz - Tak to obiekt westchnień i niestety nie dam rady do niego podejść - me serce tego nie wytrzyma.;D Ale jest moją motywacją.
Wie ktoś jak włącza się hiszpańskie znaki? I wiesz, ja nie znam nic po hiszpańsku to czasownik mógłby się przydac.;d
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:36   #34
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

buenos dias mi amigas

wczoraj cały dzień na dworze i wyglądam już prawie jakbym wróćiła z malagi ale dzisiaj juz nie mogę znieść tego upału :/

jak tam wasze postępy w hiszpańskim? Ja wczoraj przerobiłam 3 części fiszek i poznałam trochę gramatyki.

Co do słówka na każdy dzień, to można zrobić tak:

Pierwsza osoba każdego dnia, która odwiedzi forum podaje słówko (z różnymi informacjami i mozliwymi połączeniami np. tomar - mec, brać, pić, jeść
tomar el café
- pić kawę
tomar el tren - jechać pociągiem itp.

i każdy próbuje ułożyć do niego zdanie.
Oczywiście staramy się używać hiszpańskich znaków (nie tak jak ja powyżej , żeby dobrze się nauczyć
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 15:06   #35
Modette
Zakorzenienie
 
Avatar Modette
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 095
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Hola!

Mogę się dołączyć?

Fascynuję się Hiszpanią od hm, dwóch lat
Chciałam uczyć się hiszpańskiego, jednak trochę mi to nie wyszło i skończyłam na tym, że mam słownik, do którego często zaglądam, by sobie poczytać trochę. Chciałam się uczyć w szkole, jednak w mojej nie ma takiej możliwości. Może wybiorę się na jakiś kurs? Kto wie
W tym roku miałam jechać na wakacje do Hiszpanii, na Costa Brava, ale sprawy się pogmatwały i wyjeżdżam na 100% w przyszłym roku.
Modette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 15:45   #36
Bzzbzz124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 116
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Modette - jesteś z Poznania a ja z okolic:P ja chodze na hiszpański do takiej pani. i od września mysle ze bez problemu mogłabyś do niej chodzic, Odezwij sie do mnie na priv. jak jestes zainteresowana to Ci wszystko wyjaśnie:P
__________________
Optymistka

"Estamos flores y arboles"
Bzzbzz124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:12   #37
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Jak Wam idzie nauka języka?
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 15:35   #38
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Ja dzisiaj trochę czytałam trochę 'Rozmówki polsko-hiszpańskie' czyli raczej niewiele.
Ale ostatnio przeglądałam jakieś oferty pracy i w kilku ofertach natrafiłam na wymóg biegłej znajomości hiszpańskiego co mnie trochę zmotywowało.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:30   #39
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Ja też przyznaje się bez bicia, że ostatnio mało czasu poświęcam nauce języka Może to przez te upały- nic mi się nie chce. No ale muszę wziąć się w garść
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:44   #40
kasior2701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 50
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Witam Was wszystkie
Dzisiaj znalazłam ten wątek i postanowiłam, że napiszę Otóż chciałabym zdawać maturę z hiszpańskiego. Tylko jest jeden mały problem. Znam ledwie parę wyrażeń. Na szczęscie od sierpnia zaczynam intensywny kurs, który potrwa aż do maja. Mam ogromne chęci i samozaparcie żeby się uczyć, jednak boję się że nie podołam..:-(
kasior2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:46   #41
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Hej piękne, ja niestety do przyszłej środy odpuszczam hiszpański ;( w środę mam rozmowę na awans zawodowy nauczycieli <grrrr> i zakuwam jakieś rozporządzenia, przepisy itp
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 22:01   #42
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Cytat:
Napisane przez kasior2701 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Dzisiaj znalazłam ten wątek i postanowiłam, że napiszę Otóż chciałabym zdawać maturę z hiszpańskiego. Tylko jest jeden mały problem. Znam ledwie parę wyrażeń. Na szczęscie od sierpnia zaczynam intensywny kurs, który potrwa aż do maja. Mam ogromne chęci i samozaparcie żeby się uczyć, jednak boję się że nie podołam..:-(
Na pewno podołasz
Ja też chciałam zdawać maturę z hiszpańskiego mimo, że mój poziom był nie za dobry.
Poziom matury podstawowej to pikuś, naprawdę nie ma się czego obawiać tym bardziej jak ma się chęci.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 22:43   #43
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Cytat:
Napisane przez kasior2701 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Dzisiaj znalazłam ten wątek i postanowiłam, że napiszę Otóż chciałabym zdawać maturę z hiszpańskiego. Tylko jest jeden mały problem. Znam ledwie parę wyrażeń. Na szczęscie od sierpnia zaczynam intensywny kurs, który potrwa aż do maja. Mam ogromne chęci i samozaparcie żeby się uczyć, jednak boję się że nie podołam..:-(
maturzystka 2011? no to możemy podać sobie ręce!
ja też w tym roku zdaję hiszpański, chociaż uczę się go już jakiś czas
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 23:06   #44
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
maturzystka 2011? no to możemy podać sobie ręce!
ja też w tym roku zdaję hiszpański, chociaż uczę się go już jakiś czas
Nie, chodziło mi o to , że chciałam zdawać hiszpański kiedy ja miałam maturę( w tym roku).
Ale w sumie zdawałam jeszcze rozszerzony ang i w deklaracji maturalnej w takim przypadku to było trochę bardziej skomplikowane( trzeba było sobie wybrać który język obowiązkowy, a który dodatkowy-jakoś nie mogłam się w tym połapać mimo, że parę osób mi to tłumaczyło, więc ostatecznie zarzuciłam ten hiszpański) Poza tym matma mi też strasznie ciążyła, nie chciałam sobie brać za wiele na głowę, aby ją zdać
Ale teraz żałuję trochę, że nie zdawałam hiszpańskiego. Tak bym miała przez cały rok motywację do nauki i myślę, że spokojnie zdałabym może nawet na 70 % czy więcej, a teraz przynajmniej coś bym umiała
Dlatego nie ma się czego obawiać, bierz hiszpański na maturę, spokojnie zdasz, masz cały rok na naukę-kupa czasu tym bardziej, że już w sierpniu idziesz na intensywny kurs
W każdym razie to, że nie zdawałam hiszpańskiego na maturze uważam za swój błąd.

Edytowane przez theoneandonly
Czas edycji: 2010-07-15 o 23:08
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 08:26   #45
kasior2701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 50
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

rosiek - tak maturzystka 2011 a od jak dawna uczysz się hiszpańskiego i na jakim poziomie już jestes?

theoneandonoly - oglądałam maturę podstawową pomimo, że jeszcze nic nie umiem to nie wydała mi się specjalnie trudna więc może napiszę ją przyzwoicie muszę się tylko 'osłuchać' bo to wydaje mi się najtrudniejsze
kasior2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:34   #46
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Nie, chodziło mi o to , że chciałam zdawać hiszpański kiedy ja miałam maturę( w tym roku).
Ale w sumie zdawałam jeszcze rozszerzony ang i w deklaracji maturalnej w takim przypadku to było trochę bardziej skomplikowane( trzeba było sobie wybrać który język obowiązkowy, a który dodatkowy-jakoś nie mogłam się w tym połapać mimo, że parę osób mi to tłumaczyło, więc ostatecznie zarzuciłam ten hiszpański) Poza tym matma mi też strasznie ciążyła, nie chciałam sobie brać za wiele na głowę, aby ją zdać
Ale teraz żałuję trochę, że nie zdawałam hiszpańskiego. Tak bym miała przez cały rok motywację do nauki i myślę, że spokojnie zdałabym może nawet na 70 % czy więcej, a teraz przynajmniej coś bym umiała
Dlatego nie ma się czego obawiać, bierz hiszpański na maturę, spokojnie zdasz, masz cały rok na naukę-kupa czasu tym bardziej, że już w sierpniu idziesz na intensywny kurs
W każdym razie to, że nie zdawałam hiszpańskiego na maturze uważam za swój błąd.
tak, wiem pisałam do kasiora pytanie, czy maturzystka 2011
ja bardzo nie lubię angielskiego, chociaż dobrze go umiem, matura z języka jest mi niepotrzebna, więc się uparłam na hiszpański ;D

Cytat:
Napisane przez kasior2701 Pokaż wiadomość
rosiek - tak maturzystka 2011 a od jak dawna uczysz się hiszpańskiego i na jakim poziomie już jestes?

theoneandonoly - oglądałam maturę podstawową pomimo, że jeszcze nic nie umiem to nie wydała mi się specjalnie trudna więc może napiszę ją przyzwoicie muszę się tylko 'osłuchać' bo to wydaje mi się najtrudniejsze
generalnie od 3 lat, tak intensywnie - od roku

tegoroczną podstawę bez dłuższej formy napisałam na 75%
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:02   #47
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

A powiedzcie mi, czy gdy w szkole nie ma nauki danego języka czy można z niego zdawać maturę? I czy jakiś intensywny kurs pomógłby mi zdać maturę z hiszpańskiego na przyzwoitym poziomie?
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:17   #48
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Można u nas nie było np. rosyjskiego, a wiele osób go zdawało
Najbardziej polecam znaleźć sobie korepetytora, studenci udzielają lekcji już od 20 zł samemu wątpię, żeby można było się dobrze przygotować.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:17   #49
kasior2701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 50
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Mi w jednej ze szkół językowych powiedzieli, że gdybym np chciała zapisać się na kurs i pobierać jakies dodatkowe lekcje z lektorem żeby jeszcze lepiej się przygotować to nie u nich bo te indywidualne lekcje są drogie, a student też Ci wyjasni tylko taniej
kasior2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 12:32   #50
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

No ja mam lekcje u absolwentki filologii ang-hiszp
i wolę to sto razy bardziej niż szkołę językową (w której też byłam), bo same sobie wybieramy tematy, a nie idziemy jakimś programem.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 12:57   #51
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

rosiek, a tak orientacyjnie, jakie koszty jednej lekcji ?
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:08   #52
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Ja płacę 25 zł/h, ogólnie to jest w przedziale 20-50zł/h.
Wklep sobie w google hasło korepetycje, wyjdzie Ci kilka stron, tam wpisz miasto i język hiszpański i przejrzyj oferty
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:19   #53
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Witajcie . Już wróciłam z Hiszpanii i muszę przyznać, że to najpiękniejszy kraj, jaki przyszło mi odwiedzić. A tak przemiłych ludzi, jak tam w Polsce nie sposób znaleźć. Nigdy nie zdarzyło mi się na przykład by idąc ulicą, obcy ludzie witali się ze mną i pytali, co słychać . Znalazłam też swojego prywatnego Hiszpana (), który (gdy tylko dowiedział się, że troszeczkę znam hiszpański) zmuszał mnie bym rozmawiała z nim w tym języku. Dziewczyny, wyjeżdżajcie na Costa Brava/do Barcelony - nie będziecie żałować .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2010-07-17 o 13:20
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:47   #54
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Witajcie . Już wróciłam z Hiszpanii i muszę przyznać, że to najpiękniejszy kraj, jaki przyszło mi odwiedzić. A tak przemiłych ludzi, jak tam w Polsce nie sposób znaleźć. Nigdy nie zdarzyło mi się na przykład by idąc ulicą, obcy ludzie witali się ze mną i pytali, co słychać . Znalazłam też swojego prywatnego Hiszpana (), który (gdy tylko dowiedział się, że troszeczkę znam hiszpański) zmuszał mnie bym rozmawiała z nim w tym języku. Dziewczyny, wyjeżdżajcie na Costa Brava/do Barcelony - nie będziecie żałować .
Na Costa Brava podobała mi się w sumie tylko Barcelona, ja dziwnie spotykałam głównie ludzi, którzy namiętnie nawijali po katalońsku.
O wiele bardziej polecam południe Hiszpanii, zwłaszcza okolice Malagi
ale fajnie, że Ci się podobalo

Edytowane przez rosiek
Czas edycji: 2010-07-17 o 14:48 Powód: literówki ;p
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:11   #55
estrella18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 419
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Hola
Można się przyłączyć? Kocham hiszpański, uważam że jest to najpiękniejszy język Kiedyś uczyłam się go intensywnie sama w domu ( muszę się przyznać że bardzo pomogły mi telenowele, które oglądałam w oryginale. Rozumiałam znaczna część po paru miesiącach nauki mówić już tak niestety nie potrafię ) Niestety nie miałam wystarczająco dużo czasu i musiałam przerwać naukę, ale teraz postanowiłam do niej powrócić. Moim marzeniem jest umieć hiszpański perfekt i mam nadzieję, że się uda
estrella18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:40   #56
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

ja tez chcę się przyłączyć
uczę się hiszp od dwóch lat i dobrze mi wchodzi, ogólnie uważam, że nie jest cięzki, tylko ja leniuch nie zabiorę się do pracy, póki się mnie nie zmusi
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:22   #57
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Na Costa Brava podobała mi się w sumie tylko Barcelona, ja dziwnie spotykałam głównie ludzi, którzy namiętnie nawijali po katalońsku.
O wiele bardziej polecam południe Hiszpanii, zwłaszcza okolice Malagi
ale fajnie, że Ci się podobalo
Tak, niektórzy ludzie mieszkający w tamtym regionie rzeczywiście rozmawiali ze sobą po katalońsku, ale w rozmowie ze mną używali albo hiszpańskiego albo angielskiego .
Polecasz południe? Ok, może w przyszłym roku spróbuję tam się wyrwać choć korci mnie, by jeszcze raz wejść na Camp Nou .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:28   #58
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Co to znaczy: aloha;P???

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Boże...jak ja to czytam to tak wam zazdroszczę że aż mnie brzuch boli;P
Miałam w tym roku jechac na kolonie do hiszpanii (kojarzy mi się ta nazwa z kaszą) ale nic z rtego nie wyszło i spędzę 10 dni w polskich górach;(
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:42   #59
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Ja płacę 25 zł/h, ogólnie to jest w przedziale 20-50zł/h.
Wklep sobie w google hasło korepetycje, wyjdzie Ci kilka stron, tam wpisz miasto i język hiszpański i przejrzyj oferty
Szukałam, szukałam i najbliższy korepetytor mieszka koło 35 km ode mnie, więc póki co miałabym problem z dojazdem. Inna sprawa będzie, gdy już zdam prawko Wtedy na pewno zainwestuje w porządną naukę tego języka

Anethka, zazdroszczę, zazdroszczę wyjazdu
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 17:57   #60
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Uczymy się hiszpańskiego :)

To i ja się dołączę. Hiszpańskiego uczyłam się jakieś 2 lata temu, później przestałam bo nie wyrabiałam się z nauką innych języków. Teraz chętnie bym do tego wróciła

Cytat:
Napisane przez aiko83 Pokaż wiadomość
Pierwsza osoba każdego dnia, która odwiedzi forum podaje słówko (z różnymi informacjami i mozliwymi połączeniami np. tomar - mec, brać, pić, jeść
tomar el café
- pić kawę
tomar el tren - jechać pociągiem itp.

i każdy próbuje ułożyć do niego zdanie.
Oczywiście staramy się używać hiszpańskich znaków (nie tak jak ja powyżej , żeby dobrze się nauczyć
Wydaje mi się że to świetny pomysł i moglibyśmy się przez to wzajemnie motywować do nauki
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.