Województwo Pomorskie - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 21:55   #4111
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
witam wieczorkiem

magda m obejrzana w koncu cos sie dzieje, a nie takie pitu pitu oby utrzymali akcje juz do konca
jak mija wieczor? pewnie nikt juz dzis nic nie napisze, wiec sie nie dowiem lece wizazowac
A właśnie, że napisze
Cześć Kochane

Agatko wiem, wiem, że jeszcze 1 rozdział został, ale gratuluję Ci tych 3 i podziwiam, że masz siły do pisania. Ja mam jutro koło, pojutrze 3 i popojutrze jeszcze 1 i już nie mam siły nawet siąść nad notatkami. Nic mi nie wchodzi do głowy A, dzisiaj też miałam koło. A i w przyszłym tygodniu w czwratek koło i po majówce też już się nazbierało... I jak tu nie narzekać na te studia ??
Co do Magdy M to ja na razie męczę znajomych zza ściany, żeby mi nagrywali na wideo nowe odcinki, bo nie widziałam 5 ostatnich ze starej edycji i w piątek będę nadrabiać zaległości u mojego TŻcika (jeśli się uda, bo u mnie te odcinki z neta nie chciały chodzić i dycha poszła w p...u )

Witam oczywiście nową Wizażankę Pomorzankę i zapraszam do dyskusji o wszystkim i o niczym
A mój rowerek już od paru lat stoi spsiuty w piwnicy i nie mam na czym jeździć Muszę mojego TŻcika namówić, żeby pomógł mi doprowadzić go do zdatności, o ile to jeszcze możliwe, bo mój rower jest z epoki tuż po wojnie (dosłownie). Ale sam jeździ po asfalcie i ma 3 przerzutki A jak się nie uda to niestety będę musiała go wysłać na przymusową emeryturę i kupić sobie nowy, bo jakoś ciężko wytrzymać bez rowera jak taka ładna pogoda. Tylko gdzie ja taki samojeżdżący znajdę teraz ??
A co do odchudzania to powiem Wam, że ja od wielu lat stosuję "dietę cud" - jem ile wlezie i czekam na cud I jakoś od wielu lat się sprawdza. Ostatnio jak stanęłam na wagę u Mamy w samej bieliźnie to się przeraziłam. Jeszcze nigdy tak mało nie ważyłam Strasznie schudłam po szpitalu. Więc polecam Wam taką dietę: 2-3 dni w szpitalu na samej kroplówce - zrzucenie zbędnych kilogramów zapewnione jak w banku

Oj zmykam. Spróbuję się jeszcze pouczyć - może coś mi wejdzie do głowy, choć czarno to widzę. Jutro pewnie nie zaliczę tych głupich mięśni...

Miłęj nocki Kochane
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 21:59   #4112
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

A wieczorek minął mi na kółku fotograficznym, potem poszłam na pogaduchy do znajomej za ścianą i szukałam kici, bo mi zwiała cholera jedna. Nie mogła chyba dłużej w domu wysiedzieć. Kiedyś mi zwiała na 9 miesięcy i wróciła. ale byłam zdziwiona... Myślałam, że już nie wróci. Ale teraz już nie ma ruji bo ją wysterylizowałam, więc nie wiem czemu tak lgnie na dwór... Chcę ją nauczyć wychodzenia na szelkach, ale nie wiem jaki tp odniesie skutek... Zobaczymy.... Boję się ją wypuszczać samopas, bo ostatnio robiłi łapankę kotów u nas na podwórku ,a poza tym może załapać jakąś chorobę lub coś może jej się stać... Ach te koty...
Oj rozpisałam się. Idę się uczyć...
papa Kochane
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 22:50   #4113
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hhihi udało mi się chociaż jedną duszyczkę sprowkować do napisania
ja idę chyba spać, bo jutro mam pilnować moja bratanicę od rana, więc potrzebuję energii
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 11:29   #4114
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Witam witam
Ja tez wczoraj obejrzałam Madzię...masz rację Agatko, wreszcie cuś sie dzieje....
Mam do was małą prośbę o radę - skoro jadę do W-wy i spotkam fajnych ludzi z forum lp3 (większość jest płci męskiej) chciałabym dobrze wyglądac i jakiś twarzowy makijaż sobie zrobić...
Planuję jutro zakupki - chcę kupić fajne cienie do powiek i jakieś inne upiekszacze do oczu.... Powiedzcie mi do czego służy maskara (czy mi się zdaje czy spełnia podobną rolę jak tusz do rzęs??) oraz co się robi przy pomocy konturówki?? bo wiem że jest też kredka do oczu (ale ta zdaje się służy do podkreślania brwi?)
Wiem, wiem, już tyle lat mam a tak mało wiem o makijażu....ale liczę na Waszą pomoc...
No i jeszcze jedna kwestia - jaki kolor cieni do powiek byście mi doradziły (nie mogę się zdecydować) - mam jasną cerę, chyba piwne oczy i ciemnobrazowe kręcone (takie falujace) włosy
Buziaki
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:15   #4115
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Smile Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez la margerita Pokaż wiadomość
Witam witam
Ja tez wczoraj obejrzałam Madzię...masz rację Agatko, wreszcie cuś sie dzieje....
Mam do was małą prośbę o radę - skoro jadę do W-wy i spotkam fajnych ludzi z forum lp3 (większość jest płci męskiej) chciałabym dobrze wyglądac i jakiś twarzowy makijaż sobie zrobić...
Planuję jutro zakupki - chcę kupić fajne cienie do powiek i jakieś inne upiekszacze do oczu.... Powiedzcie mi do czego służy maskara (czy mi się zdaje czy spełnia podobną rolę jak tusz do rzęs??) oraz co się robi przy pomocy konturówki?? bo wiem że jest też kredka do oczu (ale ta zdaje się służy do podkreślania brwi?)
Wiem, wiem, już tyle lat mam a tak mało wiem o makijażu....ale liczę na Waszą pomoc...
No i jeszcze jedna kwestia - jaki kolor cieni do powiek byście mi doradziły (nie mogę się zdecydować) - mam jasną cerę, chyba piwne oczy i ciemnobrazowe kręcone (takie falujace) włosy
Buziaki
Sorki, że pytam... ale ile masz lat?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:18   #4116
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc dziewczyny, przperaszam, ze tak wpadam tylko zawsze na chwilke, ale poki sie nie osiedlimy na dobre w Hamburgu ( a to juz w sobote), to nie ma mowy o aktywnym uczestnictwie na wizazu Caly tydzien spedzilam znowu w hotelach w Hamburgu, w poniedzialek byl taki upal, ze czulam sie jak w Kalifornii i od razu pognalalam do sklepu po krotkie spodenki no i sandalki mi Tz kupil przy okazji, bo ja wszystkie letnie ciuszki zostawilam w Polsce

No wiec, w sobote wielka przeprowadzka, ciesze sie, bo niby bedziemy mieszkac w wielkim miescie ale mam bliziutko lasek i park, blisko do atobusku i kolejki no i najwazniesze: do centrum handlowego tez jest blisko a do glownego Hamburga 20 minut kolejka. Jeden plus tych kolei tutejszych jest taki, ze w porownianiu z gdanska SKM, to po prostu raj. Wygodne, cichutkie, informacja o kazdej kolejnej stacji..po prostu az sie chce jezdzic mieszkanko jest w szeregowcu, ladna okolica i co najwazniejsze, nie tuz przy glownej ulicy, tylko tak dyskretnie schowane

Mam nadzieje, ze szybko mi Tz sprawi internet to juz bede sie czesciej odzywac. poki co, mam w starym mieszkaniu wielki balagan, czesc rzeczy jest juz spakowana, czesc nie....

A tu slonko swieci, popoludnie pewnie spedzimy w Ikei, powiem szczerze, zakupy wychodza mi bokiem ( jak nigdy), w Hamburgu znam sklepy na pamiec, bo jak Tz byl w pracy ja dzielnie zwiedzalam a tu jeszcze zakupy zwiazane z przeprowadzka...ehh tak to jest, ze skrajnosci, w skrajnosc

pozdrawiam
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 16:03   #4117
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka
oj gosia ale mnie zastrzelilas tymi pytaniami hihi
maskara to to samo co tusz do rzes, po prostu zangielszczona nazwa tuszu a konturówka do oczu i kredka to tez to samo, czasem nawet na kredkach pisze kajal, wiec nie rob wielkich oczu jak takie cos zobaczysz

ale skoro nie masz zbytnigo doswiadczenia w malowaniu na twom miejscu postawilabym tylko na wytuszowanie rzes, ewentualnie lekko jakims bezowo-zlotym cieniem pociagnac powieki, bo jesli sie nigdy nie malowalas to mozesz osiagnac gorszy efekt, mniej znaczy lepiej czasami nie wiemy tez jakie masz oczy, czy duze czy male..jesli male to mozesz na dolnej powiece przy lini rzes pociagnac kreseczke brazowa kredka i ja tak lekko rozmazac patyczkiem do uszu albo pedzelkiem, a jesli duze oczy to mozna kreske w srodku oka zrobic..ciezko cos na slepo doradzic, zeby potem te rady nie wyszly ci na zle a moze niech jakas kolezanka cie podmaluje? wejdz na wizazystke wpisz w wyszukiwarke makijze piwne oczy, znajdzie ci rozne propozycje, rady..a potem na moje makijaze tez poszukaj pod tym katem makijazy wizazanek
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 19:15   #4118
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam

Gosia, heh
Tak sobie mysle, ze moze lepiej tylko wytuszuj sobie rzesy i tyle. Jakis czadowy blyszczyk /masz ladne usta -podkresl je jakos/ no i oczywiscie roz na poliki i....jedz smialo.
Nie cuduj z cieniem czy kredkami, jesli nie masz sprawnej reki Tak jak pisze Agata - mozez sobie wiecej zaszkodzic niz pomoc tym makijazem.

A ja, dziewczyny, chora jestem! Upal taki, ze krotki rekaw to za duzo...No i tak czlowiek spoci sie troche a pozniej postoi w przeciagu zeby sie ochlodzic i voila Mam za swoje

Kramado- az zazdroszcze ci tego miszkanka. Opowiedz, ile ma metrow, ile pokoi...
Heh jak tak opisywalas to normalnie moje Wejherowo mi sie przypomnialo Mimo, ze kolejki glosne i wolne, no i CH daleko...Ale tez blisko lasek i miasteczko..Ehh

Pozdrawiam
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 19:21   #4119
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

asiu taka wlasnie pogoda jest najgorsza...u nas wczoraj upal a dzis zimno, ludzie ktorzy dzis sie ubrali na letniaka mogli sie przeziebic, a pewnie jak jutro sie ubiora cieplo to bedzie goraco..i wez tu czlowieku cos zaplanuj
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 19:53   #4120
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Joanna22 fajnie to ujelas, az sie usmiechnelam sama do siebie, bo ja jestem pierwotnie z Rumi, wiec i Wejherowko nie jest mi obce
A ta dzielnica Hamburga, w ktorej mamy mieszkac, to wlasnie takie lepsze wydanie Wajerowa
Mieszkanko 3 pokoje, ponad 60 metrow, ale to tylko tymczasowe, na kilka miesiecy, bo zamierzamy kupic cos swojego w przyszlym roku Tak wiec, wiadomo, do wynajetego takiej duzej wagi sie nie przyklada, tymbardziej na krotki okres.
Strasznie wolno mi net chodzi, mam nadzieje, ze post sie wysle
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 18:40   #4121
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam
Ok. Dzięki kobitki za porady potrzebującej margericie)
Dziś trochę poeksperymentuję i zobaczę jak mi wychodzi to malowanie oczu>) to będę wiedziała co robić jutro...
No a jutro to już będę w Radyjku moim ulubionym
Dziś kupiłam dopiero co wydaną książkę Marka Niedźwieckiego, jutro Pan Marek machnie mi autografik
Buziaki, trzymajcie się Do Tczewa wracam w niedzielę a do niedzieli będę poznawać forumowiczów na zlocie)
Pa
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 18:45   #4122
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
oj gosia ale mnie zastrzelilas tymi pytaniami hihi
Hih wiem
Mam nadzieję że strzał nie był śmiertelny
Jeszcze raz dzięki
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 21:26   #4123
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: Województwo Pomorskie

ojej ślicznie dziękuję za miłe przywitanie......al e mi miło...
Neska na majówkę do Malborka...troszkę się zdziwiłam bo tam za bardzo nie ma co robić...no oprócz zamku, chyba że jedziesz do jakiś znajomych to rozumiem...domyślam się że wcześniej mieszkałaś w Sławnie, to rzeczywiście blisko Koszalina...i oczywiście zgadłaś że studiuje na Politechnice...troszkę daleko ale przyzwyczaiłam się...ale to już niedługo...
MaLeNkA84 znamy się troszkę z ZTS, ale miło mnie zaskoczyłaś bo nie wiedziałam że też Pomorzanka jesteś...

postaram sie częściej udzielać ale potrzebuję czasu żeby wkręcić się w Wasze rozmowy...pozdrawiam gorąco...
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 21:56   #4124
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka

kamilcia nie ma co tu sie wkrecaxc, gadamy o wszystkim i o niczym..ploteczki, rozterki, dzielimy sie dobrym i zlym humorem takie pogaduchy

gosiu mam nadzieje, ze jakos pomoglam hihi ...niee nie byl smiertelny, jeszcze mam sie dobrze

ja ide juz do łózia, bo jutro do Gd jade, czyli pobudka przed 5 bleee
pozdrawiam
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 22:22   #4125
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Kamila dokładnie mieszkam a raczej mieszkałam, choć tam jest mój dom i moja rodzinka" w Sławnie
A do Malborka jedziemy bo tam nigdy nie byłam a chcieliśmy zwiedzić zamek, mamy też zamiar jechać 19 maja na "Noc na Zamku" zobaczymy jak to wszystko wyjdzie
Gosiu życzę miłego weekendu i udanej imprezki na pewno będzie super, poćwicz makijaż i dojdziesz do wprawy
Pomyślałam, że też muszę kupić sobie nową maskarę i może jakieś cienie, ostatnio zaopatrzyłam się w róż w kulkach vollare, niestety moja bratowa nie trafiła dla mnie z odcieniem i kupiła mi zbyt pomarańczowe ehh muszę sama kupić, myślałam też o takim samym pudrze.
Chyba zaciągnę TŻ w sobotę po pracy na jakieś zakupki
ok uciekam i życzę dobranoc papapapa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 21:18   #4126
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Od wczoraj nikt nic nie napisal! No wiecie co, znalazlam nasz pomorski watek az na drugiej stronie! Tak nie moze byc!


Witam wszystkie kobietki

Ja dzis wesola, bo weekendzik sie zaczyna. W dodatku jutro jade kupic rower i zaslony do pokoju Aaaa i moze jakies sandalki sobie kupie, bo niedlugo Krzysiek wyjezdza na sezon do pracy, wiec nie bede miala okazji dalej sie gdzies wybrac.
No i zeby radosci bylo malo, stanelam dzis na wage i......po 1,5 tygodniowej diecie zniknelo mi 1,5 kg
Dzis sobie pofolgowalam, ale juz od jutra wracam do 'pionu'

A tobie Agatko jak idzie?

Gosiu - zycze udanej wyprawy To wspaniale, ze masz okazje poznac nowych ludzi.
Czekam z niecierpliwoscia na relacje.

Kurcze,chcialam wejsc przed chwila na mode i zawazylam, ze cos mi sie net wylacza, nie wiem czy wysle mi sie ta wiadomosc...


EDIT: Wyslalo!!!
Pozdrawiam i zycze milego wieczorka
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 12:21   #4127
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hello

ale dzis u mnie wichura..uw as tez? juz mogloby sie to skonczyc, bo wczoraj w gd to prawie glowe mi oderwalo, ale nie myslalam ze w srodku lądu, u mnie tez tak bedzie wiac..nie znosze wiatru..!!

asiu gratuluje zrzucenia 1,5 kg ja cwiczylam jak narazie dwa dni tylko, bo jakos inne wieczory mialam zajete, ze nie moglam pocwiczyc jak sie znowu troche bardziej ocepli to postaram sie biegac, ale z kondycja u mnie zle, wiec pewnie zaczne od szybszego marszu

dorotko ja mam kuleczki vollare... ja mam takie roznokolorowe..w srodku jest pare brazowych, rozowych, jeden srebrny, zloty tez sie pałęta bo kupilam wczesniej brazowe, ale dla mnie za ciemne a puder w kulkach tez mam, tylko te kulki daja tez taki poblask jak ten roz..tak migotaja, a ja chcialabym jeszcze zapatrzyc sie w puder totalnie matowy, bez zadnych migotek

w malborku bylam w podstawowce ale na dzien dzisiejszy to strasznie drogo sobie licza za zwiedzanie, jada na marce ihih jak bedziecie w malborku to zajedzcie do kwidzyna, tez mamy zamek i najdluzsze gdanisko w europie hihih

ja dzis jade na urodzinki do bratowej a wam zycze milego dnia
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 16:00   #4128
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: Województwo Pomorskie

o Kwidzynie wiem tyle że tam też Krzyżacy urzędowali...no i macie tam mnóstwo rond...a co do biletów na zamek to prawda że są drooogie...
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 21:51   #4129
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

...a ja bylam az 2 razy w Malborku. Raz na wycieczce szkolnej w 8 klasie szkoly podstawowej /w czerwcu 1996roku /, podczas ktorej poznalam mojego pierwszego 'powaznego chlopaka' z ktorym, ehm ehm spacerujac trzymalam sie za reke Eh jakie to powazne bylo i jakie dorosle
W sumie 14lat to nie tak malo - pozno zaczelam moje przygody milosne

A drugi raz bylam w Malborku z moim bylym narzeczonym . Pamietam, ze bylo szaro, buro i deszczowo. Zaplacilismy za wstep do zamku, ktory byl w polowie zamkniety z powodu remontu

Ja osobiscie nie przepadam za tym miasteczkiem, ale jak ktos nie byl, to jasne ze chce zobaczyc.

Agatko - alez ty masz wymowki, ajajaj
A z bieganiem, to radze na poczatek pobiegac przez 20 min - naprzemiennie - 1 min biegu, 1 min marszu...Nie meczy i szybko czas leci.
Wytrwasz tydzien to mozesz zwiekszac dlugosc treningu.

A ja kupilam sobie dzis rower . Nie zdazylam go przetestowac, ale jutro z rana napewno to zrobie.
Zaslon dzis niestety nie kupilam, bo Krzysiek marudzil, ze sa za drogie i lepiej sie wstrzymac

Co do kuleczek Vollare - juz dlugo sie przymierzam. Mialam kupic je w Pl, jak bylam na swieta, ale nie bylo okazji Szkoda, ze nie maja swojej strony internetowej...

Kurcze, co ja dzis taka rozgadana jestem ???
...Naprawde! Nic dzis nie pilam

Milego wieczorka


P.S
Wiecie co, brakuje mi troche Agi na naszym watku...

P.S 2
Kuuurcze, ja chyba dzis stad nie wyjde
Agatko Powiedz mi, jak sie sprawuja te twoje cienie sypkie Vollare.
Pamietam, ze kupilas sobie je na swieta...
Znalazlam na Allegro te kosmetyki i zastanawiam sie czy sobie nie zaszalec.
Tak mi sie cos wydaje, ze zeby dobrze wycieniowac sobie oko takimi cieniami trzeba miec sprawna reke do tego...A ja to taki wiesniak jestem hi hi
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 12:08   #4130
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka

kamilcia w zasadzie u nas byla siedziba biskupow przez dluzszy czas, ale krzyzacy budowali zamek i katedre i jakis czas u nas urzedowali

asiu ja sobie kupilam sypkie APC i te sprawuja sie dobrze, w zasadzie nie jest tak ciezko je aplikowac jak to sie wydaje..ja po prostu nakladam je delikatnie pacynka...biore pacynke (no ten aplikator do cieni ) lekko dotykam cieni i na powieke tak kładę, że je dociskam, nie tak jak zawsze robie, ze rozcieram od razu, ale najpierw wlasnie tak je nakładam a potem pedzelkiem delikatnie rozcieram, zeby mi sie nie osypaly , dziewczyny tez nakladaja cienie sypkie na mokro, ale ja jeszcze tego sposobu nie probowalam


własnie odnosnie agi.. co sie z nia dzieje..po tej calej aferze opaskowej zapadla sie pod ziemie, ciekawa jestem co u niej slychac..
a ja teraz ide pisac dalej IV rozdzial
milej niedzieli
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 13:37   #4131
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Witam Was Ja też z pomorskiego Od urodzenia mieszkałam w Gdańsku, ale wywiało mnie w okolice Sierakowic. Ale mi to nie przeszkadza, bo jestem teraz wieczną podróżniczką

Na powitanie od razu mam pytanko Czy któraś z Was wie gdzie można w pomorskim zrobić testy płatkowe? Chodzi mi konkretnie o testy z alergenami spotykanymi u stomatologa. Wiem gdzie je robią w Krakowie, ale tutaj nie mam zielonego pojęcia. Jeśli wiecie to będę bardzo wdzięczna za namiary
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 14:48   #4132
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Serdecznie witam nową Pomorzanę i zapraszam do rozmów
Niestety nie mam pojęcia gdzie można robić takie testy.

Sypkie cienie mówicie?? no właśnie widziałam w naturze ale gosha, jednak za drogie choć były śliczne, na allegro widziałam vollare, hmmm muszę się nad nimi zastanowić.

Dziewczyny, jakiś czas temu pisałam do Agi co tam u niej słychać (myślałam że o tym tu pisałam, ale chyba mi umknęło) i czy do nas zajrzy, napisała że u niej wszystko ok, samopoczucie już lepsze, Wiktoria rośnie jak na drożdżach, ale nic nie napisała czy zajrzy na wizaż.

Dziś tak pięknie na dworze a ja nie mam na nic ochoty, jakaś leniwa ta niedziela. aaa zapomniałam Wam wczoraj napisać, że prawdopodobnie mamy mieszkanko także myślę że pod koniec maja może sie wprowadzimy oczywiście wymaga remontu, juz planuje jak pomalować ściany itd, strasznie się cieszę, będę Was informować na bieżąco

Wy tak wszystkie o odchudzaniu, a ja odwrotnie, bardzo chciałabym przytyć no ale o kondycję też dbam, razem z TŻ biegamy, chodzimy na szybkie spacery, niedługo mam zamiar kupić rolki choć wolałabym rower, no ale cóż wszystkiego mieć nie można.

Co do wycieczki do Malborka, ja uwielbiam wszelkie wyjazdy, nawet w nieznane, nieodwiedzane i niepopularne miejsca, dla mnie jest ważne to że dobrze się tam czuję a zawsze jest coś godnego uwagi, nawet coś zwykłego A w Malborku nigdy nie byłam a zawsze chciałam tam zajrzeć
Ok życzę miłej niedzieli papapa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje



Edytowane przez Neska
Czas edycji: 2007-04-22 o 18:57
Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 08:02   #4133
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc dziewczyny

Wczoraj znowu mialam problem z netem Napisalam odpowiedz, potem wysylala mi sie chyba z minute, po czym wyskoczyl blad. Nie wiem co sie dzieje i dlaczego

Na poczatku witam Neissi Zapraszam do plotek.
Ja rowniez nie wiem, gdzie takie testy mozna wykonac


Dorotko - a gdzie to mieszkanko nowe sie znajduje? Tez na Stogach?
Gratuluje, ze szybciutko znalezliscie ciekawa oferte i zycze powodzenia Nooo i czekam na relacje !!!!!!

Ja tez, Dorotko, uwielbiam podroze, wyjazdy, wycieczki
Mamy z Krzysiem zaplanowany Paryz. Glupio by bylo nie zwiedzic stolicy, jak mieszka sie blizej niej niz zwykle...Ach jak ja lubie takie romantyczne miejsca!

Co do Agi, ja pisalam do niej na swieta zyczenia. Poza tym o nic nie spytalam
Moglaby czasem zajrzec do nas, przeciez co bylo to bylo i koniec.
Z drugiej strony mysle, ze Agnieszka ma troche pracy przy corce, moze dodatkowo jakies formalnosci slubne zalatwia Nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Agata
asiu ja sobie kupilam sypkie APC i te sprawuja sie dobrze
Achhh no widzisz! Juz wszystko mi sie kreci...
Zazwyczaj nie uzywam cieni i kredek, ale mysle, zeby sobie poszalec. Raz na jakis czas lubie sie mocniej pomalowac


Ehh wiecie co, moj Krzysiulek pojechal znowu do pracy na kilka dni - prawdopodobnie na ok 10 /jak nie wiecej... tfu tfu/
Jak ja nielubie byc sama w domu!
Z drugiej strony zajme sie nauka francuskiego i czesciej bede na wizazu, o ile net nie bedzie zamulal

Milego dnia
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 10:26   #4134
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

ja tylko sie melduje i zmykam pisac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 13:19   #4135
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie kochane....
Zlot był rewelacyjny, świetni ludzie!!! Spotkanie z Panem Markiem, foty z nim i autografy jego i wszystkich gwiazd które były w studiu!!! (a było ich sporo: Kazik, G. Markowski, A. Nowak z Raz Dwa Trzy, Ania Dąbrowska, Muniek Staszczyk, Marek Piekarczyk, Marek Kościkiewicz). Rewelacja
Całus od Grzegorza Markowskiego na moim policzku

Widzieć na żywo jak powstaje lista, stać koło Marka w tym czasie, spotkać i pogadać z Helen, mówię Wam tego się nie da opisać, w nocy z wrażenia nie mogłam spać!!!!

Ale najlepsze jest to że, nie zgadniecie............... .................... poznałam świetnego chłopaka.....!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! Iskry leciały
Czułam motyle w żołądku
Dziewczyny, myślę że to jedne z lepszych dni w moim życiu, jak na razie.....
Prawdziwie odżyłam po zlocie.....czuję się jak nowo narodzona...
Buziaki
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 13:41   #4136
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Kochane
Dawno mnie tu nie było ,a to dlatego, że ostatnio jestem totalnie zawalona nauką Mam już dosyć tych studiów, tych kolokwiów i tej nauki W tym tygodniu dalej nas męczą. A żeby tego było mało to się rozłożyłam znowu Asieńko nie jesteś sama. Cały weekend przeleżałam w wyrze...

margeritko widzę, że Dziewczyny Ci juz doradziły. To dobrze. Właśnie- dobrze jest najpierw poćwiczyć jak się wcześniej nie malowało samemu, bo można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc maikjażem. Ja już chyba doszłam do wprawy, choć jeszcze nigdy nie malowałam kogoś i z tym miałabym trochę oporów przy kilku pierwszych razach... A jestem po kursie makijażu 2 stopnia (kiedyś będąc w Avonie sobie zrobiłam, ale to zamierzchłe czasy)...

Cytat:
Napisane przez kamilcia_w Pokaż wiadomość
MaLeNkA84 znamy się troszkę z ZTS, ale miło mnie zaskoczyłaś bo nie wiedziałam że też Pomorzanka jesteś...
Akurat ja nie Pomorzanka, bo Warmianka i to nie byle jaka, bo z samej stolicy Warmii i Mazur , ale buszuję na wątku, bo tu fajniusio

A ja się muszę Wam pochwalić, że w piątek wyjeżdżamy z moim Michasiem i naszym Klubem Turystyki Górskiej na dłuuugaśny weekendzik majowy w Góry Stołowe Już się nie mogę doczekać!! Chociaż trochę sobie odpocznę od tych głupich studiów Wyjeżdżamy 27.04, a wracamy 3.05 Ale będzie fajniusio. Przewidziane jest dużo atrakcji, np. Skalne Miasto na Słowacji, Błędne Skały, Aquapark, itp... Tylko modlę się, żeby się to cholerne przeziębienie ode mnie odczepiło do piątku...
Oj zmykam posprzątać trochę, bo dzisiaj mnie kumpela odwiedza. No i pouczyć się spróbuję, choć strasznie mnie głowa boli od tego kataru
A co Wy robicie w weekenda majowego??
Buziaczki dla Was
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 14:04   #4137
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez MaLeNkA84 Pokaż wiadomość
margeritko widzę, że Dziewczyny Ci juz doradziły.
Co do makijażu, wbrew pozorom, jako początkującej makijaż wyszedł mi całkiem niezły....powieki machnęłam cieniem, oczy podkreśliłam czarną kredką i rzęski tuszem, brwi lekko kredką i wyszedł całkiem fajny efekt....
A usta oczywiście błyszczykiem
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 18:15   #4138
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Haloo kobietki Ja już po pracy, trochę padnięta ale co tam, żyć trzeba
Asiu mieszkanie jest na Nowym Porcie, wiem wiem może nie ciekawa dzielnica ale ważne że jest mieszkanie i nareszcie sami!!! Oczywiście jak się urządzę zapraszam na kawunię wszystkie dziewczyny (hmm wcale nie głupi pomysł) Będę informować na bieżąco

Gosiu super że zlot sie udał, widzę po tym jak piszesz że jesteś bardzo szczęśliwa widziałam kawałek w TV ale to były tylko jakieś migawki. Fajnie że widziałaś tyle gwiazd Więc mówisz, że kogoś poznałaś??? fiu fiu no a masz z Nim dalszy kontakt?? przepraszam za ciekawość

Maleńka
super plany na majówkę, a możesz mi napisać coś więcej na temat waszego klubu?? Może mają jakąś stronkę internetową? Kiedyś byłam w podobnym klubie stąd moje zainteresowanie
Miłego wieczorku papap
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 20:39   #4139
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam wieczornie
nooo gosia wrocila...kurcze ale fajne niusy, wlasnie opowiadaj o tym chlopaku.. utrzymuj kontakt, bo skoro motyle byly to trzeba to ciagnac tylko zeby nie okazalo sie, ze mieszka on na drugim koncu polski.. zazdroszcze ci, bo ja ostatnio nikogo fajnego nie spotykam, ale w sumie siedze i pisze tylko to co sie dziwic

dorotko to ja gratuluje mieszkanka to juz blizej centrum niz stogi

malenka fajny wyjazd ci sie szykuje, odpocznij od tej nauki i baw sie dobrze

ja kupilam dzis ciasto francuskie i jutro mam zamiar zrobic ciasteczka, naczytalam sie ze rozne cuda mozna z tym ciastem wyczynic, ale najpierw zaczne od najprostszego, czyli ciasteczek

lece dalej pisac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 20:54   #4140
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej...!!!
Otóż słuchajcie.... tak dobrze nam się gadało, że siedzieliśmy do godziny 3 rano słuchając Topu Wszechczasów (czyli wybranych 100 największych przebojów)... Zaczęlo się w sumie tak, że wśród takiej gromadki facetów czułam się nieco osamotniona, a on podszedł i zaczął fajną rozmowę...potem okazało się że ma coś wspólnego z moją branżą zawodową... A rozmów o muzyce nie było końca...
Mam jego maila, wczoraj wysłał mailem mi moje zdjęcie zrobione jego cyfrówką w Radiu (mam słuchawki na uszach i siedzę przy mikrofonie),
mam też nr komórki, oczywiście smski poszły w ruch...
dziś wyjechał do Anglii, wziął wcześniej urlop i jedzie odwiedzic tam siostrę a tyak w ogóle to jest z Warszawy, jest moderatorem forum Listy Przebojów Trójki.
Mam nadzieję że chwaląc się Wam i pisząc o nim, nie zapeszę i nic się nie zepsuje.... bo mam zamiar jechac na kolejny zlot....
Mówię Wam, jakie spojrzenia mi puszczał, aż się wśrodku topiłam....
No i był spacer przy gwieździstym niebie
Buziaki dla Was, kochane
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.