Rossmann cz. XXVI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-03, 07:12   #1141
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Też chciałam, ale czekałam na promo

To Ty pytałaś o to czy udaje nam się nałożyć serum jednym pociągnięciem? Mi bez problemu, a co?
Bo mi się za jednym razem nie udaje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:16   #1142
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze nie warte złamanego grosza, za Essence może i bym dała całego (za oba) .
Nowy Collosal go extreme jest spoko
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:21   #1143
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nowy Collosal go extreme jest spoko
Zgadzam się, dwie warstwy ładnie podkreślają.
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:37   #1144
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Ja przytoczyłam tu najlepsze tusze z tych najtańszych moim subiektywnym okiem. Oczywiście że znam i używałam lepsze np https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...s-mascara.html ale to wydatek ok. 100 zł, czyli nie mało. Poza tym fajne są nowy reklamowany Loreal Volume Million, Max Factor MM ale one są droższe.
Uważam jednak że sztuką jest znaleźć fajny, dobrze się sprawdzający i tani tusz, a nie płacić za markę i ladniejsze opakowanie.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:41   #1145
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Potanie do posiadaczek bazy pod tusz eveline:czekacie jak wyschnie?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:55   #1146
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez KatiaM Pokaż wiadomość
Ja przytoczyłam tu najlepsze tusze z tych najtańszych moim subiektywnym okiem. Oczywiście że znam i używałam lepsze np https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...s-mascara.html ale to wydatek ok. 100 zł, czyli nie mało. Poza tym fajne są nowy reklamowany Loreal Volume Million, Max Factor MM ale one są droższe.
Uważam jednak że sztuką jest znaleźć fajny, dobrze się sprawdzający i tani tusz, a nie płacić za markę i ladniejsze opakowanie.
Akurat nie podzielam twojego zdania na temat tych produktów. Wydawanie na tusz większych kwot również uważam za bezsensowne, zwaszcza, że tusz powinno wymieniać się co 3 miesiące. No i duża kwota nie zawsze jest gwarancją jakości (np. Benefit They're real, Lancome Grandiose).
Moim zdaniem dobre i tanie tusze to Lovely Curling Pump Up, Miyo 3in2, Wibo Growing Lashes i Hean (czarne opakowanie, różowe napisy) - niestety, dość szybko tracą świeżość.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:58   #1147
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Potanie do posiadaczek bazy pod tusz eveline:czekacie jak wyschnie?
Ja nie czekałam aż wyschnie tylko nakładałam tusz zaraz po nałożeniu tej odżywki
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 08:01   #1148
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Akurat nie podzielam twojego zdania na temat tych produktów. Wydawanie na tusz większych kwot również uważam za bezsensowne, zwaszcza, że tusz powinno wymieniać się co 3 miesiące. No i duża kwota nie zawsze jest gwarancją jakości (np. Benefit They're real, Lancome Grandiose).
Moim zdaniem dobre i tanie tusze to Lovely Curling Pump Up, Miyo 3in2, Wibo Growing Lashes i Hean (czarne opakowanie, różowe napisy) - niestety, dość szybko tracą świeżość.
Moim zdaniem najważniejsze, aby tusz był ŚWIEŻY. Nie ma szans. Każdy, nawet najdroższy tusz zaschnie, będzie robił owadzie nóżki i zacznie się kruszyć.
Nigdy nie dopuszczam do zaschnięcia. Po zauważeniu pierwszych oznak gęstnienia rozcieńczam solą fizjologiczną. Po 3 miesiącach każdy tusz idzie w odstawkę, nie zamierzam zakładać hodowli bakterii.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-03 o 08:04
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:02   #1149
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Potanie do posiadaczek bazy pod tusz eveline:czekacie jak wyschnie?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:06   #1150
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Ja nie czekałam aż wyschnie tylko nakładałam tusz zaraz po nałożeniu tej odżywki






Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Okej
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:24   #1151
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najważniejsze, aby tusz był ŚWIEŻY. Nie ma szans. Każdy, nawet najdroższy tusz zaschnie, będzie robił owadzie nóżki i zacznie się kruszyć.

Nigdy nie dopuszczam do zaschnięcia. Po zauważeniu pierwszych oznak gęstnienia rozcieńczam solą fizjologiczną. Po 3 miesiącach każdy tusz idzie w odstawkę, nie zamierzam zakładać hodowli bakterii.


Możesz napisać więcej o tej soli? Dużo jej dodajesz? Pierwszy raz słyszę o takiej metodzie
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 08:25   #1152
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Akurat nie podzielam twojego zdania na temat tych produktów. Wydawanie na tusz większych kwot również uważam za bezsensowne, zwaszcza, że tusz powinno wymieniać się co 3 miesiące. No i duża kwota nie zawsze jest gwarancją jakości (np. Benefit They're real, Lancome Grandiose).
Moim zdaniem dobre i tanie tusze to Lovely Curling Pump Up, Miyo 3in2, Wibo Growing Lashes i Hean (czarne opakowanie, różowe napisy) - niestety, dość szybko tracą świeżość.
Z pogrubionym zgadzam się w 100% Dobrze że znalazłaś swoje typy zoila, a każda z nas ma inne rzęsy i inne oczekiwania od tuszu.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najważniejsze, aby tusz był ŚWIEŻY. Nie ma szans. Każdy, nawet najdroższy tusz zaschnie, będzie robił owadzie nóżki i zacznie się kruszyć.
Nigdy nie dopuszczam do zaschnięcia. Po zauważeniu pierwszych oznak gęstnienia rozcieńczam solą fizjologiczną. Po 3 miesiącach każdy tusz idzie w odstawkę, nie zamierzam zakładać hodowli bakterii.
Bardzo mądre podejście. Nie ma co żałować, zostawiać i używać produktów które mogą podrażniać. Choć odnośnie kruszenia patent z odrobiną kropli do oczu i dolaniem ich do tuszu.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:30   #1153
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVI

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;51258156]Z pogrubionym zgadzam się w 100% Dobrze że znalazłaś swoje typy zoila, a każda z nas ma inne rzęsy i inne oczekiwania od tuszu.
[/QUOTE]
Jasne, daltego warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Coś, co u jednej sprawdza się świetnie, dla innej może być bublem tysiąclecia .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:04   #1154
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Byłam w rossmannie akurat po chemię i przechodziłam obok szaf to normalnie się zachciało Macanie na potęgę, włącznie z obsługą. Laska otworzyła tusz i leci z wyjętą szczoteczką przez pół sklepu "kaśkaaa a to szczotka to je podkręcającaaa?!?!?!"
Ciekawa jestem czy wchodząc do supermarketu otwierają np. słoiki z musztardą i próbują?
Wychodzi na to samo, kto by kupował takie, które nie są smaczne? Przed zakupem wypada sprawdzić
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:06   #1155
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXVI

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;51256887]Ten tusz koszmarnie się obsypuje. Nie warto się rzucać.[/QUOTE]

mnie się nic nie osypuje zaczyna to robić tylko wtedy jak już mam go długo, ale to znak że ma iść do kosza. ja go bardzo polecam, moja koleżanka też się w nim zakochała, bo go jej poleciłam. za taką cenę jak jest w promocji naprawdę warto spróbować
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:10   #1156
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Pytanie skierowane do dziewczyn posiadających bourjois rouge edition velvet, czy one rzeczywiście się tak długo utrzymują? Barwią usta? Jak jest po posiłku? Macie może porównanie do golden rose velvet matte? Gr fajnie mi się utrzymują ale przy posiłku schodzą od środka i zastanawiam się czy warto kupić bourjois.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:11   #1157
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najważniejsze, aby tusz był ŚWIEŻY. Nie ma szans. Każdy, nawet najdroższy tusz zaschnie, będzie robił owadzie nóżki i zacznie się kruszyć.
Nigdy nie dopuszczam do zaschnięcia. Po zauważeniu pierwszych oznak gęstnienia rozcieńczam solą fizjologiczną. Po 3 miesiącach każdy tusz idzie w odstawkę, nie zamierzam zakładać hodowli bakterii.
Dlaczego po 3? Większość tuszy jest ważna 6m od otwarcia.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:12   #1158
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Możesz napisać więcej o tej soli? Dużo jej dodajesz? Pierwszy raz słyszę o takiej metodzie
To jest sterylna sól do wstrzykiwań, kupowana w ampułkach po 15-20gr w aptece. Mają taki dziubek, więc aplikacja jest łatwa.
Oczywiście krople do oczu również polecam, ale wyjdzie nieco drożej, poza tym zależy od składu - niektóre krople potrafią zmienić nieco kolor tuszu.
Dodaję zaraz po zauważeniu pierwszych oznak zgęstnienia. Zwykle dodaję kropelkę po 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania tuszu (zółtka Lovely musiałam rozcieńczyć już po 2 tyg.), a później kropelkę co 2 tygodnie. Jeśli tusz jest już zaschnięty, lub zaczął się kruszyć jest już za późno. Po dodaniu kropelki, dokładnie mieszam wewnątrz tusz ruchami okrężnymi. Staram się nie wyjmować szczoteczki, żeby nie pompować powietrza.
Minus jest taki, że nie wolno za bardzo rozcieńczyć tuszu, bo czerń zszarzeje. Dlatego należy dodawać naprawdę niewiele.

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Dlaczego po 3? Większość tuszy jest ważna 6m od otwarcia.
Mam bardzo wrażliwe oczy. Nie mogę stosować nawet drogeryjnych płynów do demakijażu, bo mnie uczulają. Uczulenia są wynikiem wieloletnich testów kosmetyków. Doświadczenie z tuszami zdobyłam dzięki wielu osobom (w tym noszącym soczewki), które dzieliły się ze mną swoimi spostrzeżeniami.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-03 o 09:17
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:20   #1159
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Pytanie skierowane do dziewczyn posiadających bourjois rouge edition velvet, czy one rzeczywiście się tak długo utrzymują? Barwią usta? Jak jest po posiłku? Macie może porównanie do golden rose velvet matte? Gr fajnie mi się utrzymują ale przy posiłku schodzą od środka i zastanawiam się czy warto kupić bourjois.
Moim zdaniem porównywanie Bourjois z GR to jak zestawienie porsche z maluchem (z całym szacunkiem dla posiadaczy tego ostatniego). Mnie Gr trzyma się 3 godziny bez jedzenia i picia. Bourjois mniej więcej 6-8 z sałatką, cukierkami i kawą w trakcie noszenia. Minusem Bourjois jest okropny, metaliczny zapach. Ale jakościowo miodzio.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 09:21   #1160
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy wchodząc do supermarketu otwierają np. słoiki z musztardą i próbują?
Wychodzi na to samo, kto by kupował takie, które nie są smaczne? Przed zakupem wypada sprawdzić
Oczywiście, że tak. Raz kupiła dzem że śladem palucha w środku
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:22   #1161
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
A polecicie jakiś podkręcający tusz? Czy jednak proste rzęsy bez zalotki nie mają szans?


Mnie ladnie podkręca żółty lovely. Mam go pierwszy raz i w sumie nie jest zły. Ja mam bardzo długie rzęsy więc potrzebuje tuszu tylko podkręcającego i on się sprawdza. Moje rzęsy odpoczywają od zalotki
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:23   #1162
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

zoila polecisz jakieś smaczne pomadki? Jak maluję takimi mocno kryjącymi, to nic nie jem, a jak mam coś zjeść to ścieram pomadkę. Trochę to uciążliwe i wolę te mniej trwałe, ale dobre w smaku.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:25   #1163
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To jest sterylna sól do wstrzykiwań, kupowana w ampułkach po 15-20gr w aptece. Mają taki dziubek, więc aplikacja jest łatwa.
Oczywiście krople do oczu również polecam, ale wyjdzie nieco drożej, poza tym zależy od składu - niektóre krople potrafią zmienić nieco kolor tuszu.
Dodaję zaraz po zauważeniu pierwszych oznak zgęstnienia. Zwykle dodaję kropelkę po 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania tuszu (zółtka Lovely musiałam rozcieńczyć już po 2 tyg.), a później kropelkę co 2 tygodnie. Jeśli tusz jest już zaschnięty, lub zaczął się kruszyć jest już za późno. Po dodaniu kropelki, dokładnie mieszam wewnątrz tusz ruchami okrężnymi. Staram się nie wyjmować szczoteczki, żeby nie pompować powietrza.
Minus jest taki, że nie wolno za bardzo rozcieńczyć tuszu, bo czerń zszarzeje. Dlatego należy dodawać naprawdę niewiele.


Mam bardzo wrażliwe oczy. Nie mogę stosować nawet drogeryjnych płynów do demakijażu, bo mnie uczulają. Uczulenia są wynikiem wieloletnich testów kosmetyków. Doświadczenie z tuszami zdobyłam dzięki wielu osobom (w tym noszącym soczewki), które dzieliły się ze mną swoimi spostrzeżeniami.
Fajny patent z tą solą - będę musiała spróbować. A z ciekawości czego używasz do demakijażu oczu?
Ja mam AZS i zaczęło mnie nawet uczulać mleczko Corine de Farme, które w końcu po wielu próbach znalazłam jako nieuczulające. Teraz używam po prostu olejów na mokry wacik, ewentualnie delikatnie rozpuszczam tusz żelem micelarnym z Biedronki. Na ostre podrażnienia lubiłam też Blephasol z apteki, ale jest strasznie drogi.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:26   #1164
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
zoila polecisz jakieś smaczne pomadki? Jak maluję takimi mocno kryjącymi, to nic nie jem, a jak mam coś zjeść to ścieram pomadkę. Trochę to uciążliwe i wolę te mniej trwałe, ale dobre w smaku.
Jeszcze na takie nie trafiłam .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:31   #1165
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Fajny patent z tą solą - będę musiała spróbować. A z ciekawości czego używasz do demakijażu oczu?
Ja mam AZS i zaczęło mnie nawet uczulać mleczko Corine de Farme, które w końcu po wielu próbach znalazłam jako nieuczulające. Teraz używam po prostu olejów na mokry wacik, ewentualnie delikatnie rozpuszczam tusz żelem micelarnym z Biedronki. Na ostre podrażnienia lubiłam też Blephasol z apteki, ale jest strasznie drogi.
Mnie uczula nawet micel z Biedronki. Tylko Bioderma i Tołpa mnie nie uczula, ale cenowo wychodzi dość drogo, więc musiałabym oszczędzać, a tego nie lubię. Używam najpierw oliwę z oliwek Extra Virgin (przytykam wacik i czekam aż rozpuści, czynność powtarzam kilkakrotnie, nie śpieszę się), a potem wody mineralnej (lub termalnej) z dodatkiem odrobiny soku z aloesu.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-03 o 10:12
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:35   #1166
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mnie uczula nawet micel z Biedronki. Tylko Bioderma i Tołpa mnie nie uczula, ale cenowo wychodzi dość drogo, więc musiałabym oszczędzać, a tego nie lubię. Używam najpierw oliwę z oliwek Extra Vergin (przytykam wacik i czekam aż rozpuści, czynność powtarzam kilkakrotnie, nie śpieszę się), a potem wody mineralnej (lub termalnej) z dodatkiem odrobiny soku z aloesu.
Mnie też ten z Biedrony wypalał. I Tołpa Hydrativ. Nie paliła Tołpa Białe Kwiaty, Mixa, Sylveco, Bourjois i Bioderma.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:41   #1167
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mnie też ten z Biedrony wypalał. I Tołpa Hydrativ. Nie paliła Tołpa Białe Kwiaty, Mixa, Sylveco, Bourjois i Bioderma.
Mówię o tym:
http://tolpa.pl/tdf-physio-plyn-mice...!opis-produktu

I nie jest to kosmetyk, który dobrze zmywa wszystkie kosmetyki kolorowe, zwłaszcza jak się używa wodoodporne czy np. cienie Inglot, UD. Wszystkie inne z Tołpy odpadają. Taką buteleczkę 400ml zużyłam w nieco ponad miesiąc, bo nie żałuję nigdy płynu.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-03 o 09:43
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:42   #1168
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Moim zdaniem porównywanie Bourjois z GR to jak zestawienie porsche z maluchem (z całym szacunkiem dla posiadaczy tego ostatniego). Mnie Gr trzyma się 3 godziny bez jedzenia i picia. Bourjois mniej więcej 6-8 z sałatką, cukierkami i kawą w trakcie noszenia. Minusem Bourjois jest okropny, metaliczny zapach. Ale jakościowo miodzio.
U mnie ŻADEN produkt do ust nie trzyma się 3 h :P I nie ma znaczenia czy za 10zł czy za 60
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:43   #1169
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
zoila polecisz jakieś smaczne pomadki? Jak maluję takimi mocno kryjącymi, to nic nie jem, a jak mam coś zjeść to ścieram pomadkę. Trochę to uciążliwe i wolę te mniej trwałe, ale dobre w smaku.
I to narzekanie tż, że niedobre :P





Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mnie uczula nawet micel z Biedronki. Tylko Bioderma i Tołpa mnie nie uczula, ale cenowo wychodzi dość drogo, więc musiałabym oszczędzać, a tego nie lubię. Używam najpierw oliwę z oliwek Extra Vergin (przytykam wacik i czekam aż rozpuści, czynność powtarzam kilkakrotnie, nie śpieszę się), a potem wody mineralnej (lub termalnej) z dodatkiem odrobiny soku z aloesu.
O spróbuję dziś z oliwa nie moczysz waciki w wodzie?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:45   #1170
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Nigdy bym nie zmyła makijażu oliwą Fuj to uczucie jest okropne
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.