Strach przed sm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-17, 08:18   #1
morphifry
Raczkowanie
 
Avatar morphifry
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 58

Strach przed sm


Hej. Mam problem z ogromnym strachem przed stwardnieniem rozsianym. Biore tez izotek, a w sumie to teraz go odstawialam bo sie przestraszylam i nie wiem czy to moga byc objawy izoteku, czy np sm... Mam problemy z widzeniem na prawe oko, widze rozmazany obraz ciagle od tygodnia i przy chodzeniu bardzo bola mnie lydki. Bylam u okulisty, mialam robiona dno oko itd ale nic nie wyszlo wiec jutro mam miec robiona tomografie oka. Czy to mozliwe ze to moze sie zaczynac sm? Czy ktos mial takie objawy przy izoteku? Czy powinnam zaczac sie bac, isc do neurologa? Dodam keszcze ze mam czeste bole glowy ktore prawdopodobnie sa migrenami, no ale moze jednak to kolejny objaw sm...
__________________
60 sekund smutku odbiera Ci minutę szczęścia.
morphifry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 15:36   #2
Pimel
Raczkowanie
 
Avatar Pimel
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 32
Dot.: Strach przed sm

Po prostu skutki uboczne Izoteku, przejdzie, nie bój. Z oczami też miałem problem, na koniec kuracji, później przeszło. Choć ogólnie na Izoteku się zawiodłem, bo tłusta skóra i trądzik i tak wróciły, po kilku miesiącach po zakończeniu brania leku. Szkoda mi teraz tylko tych 7 miesięcy kuracji z bólem stawów, spękanymi ustami itd..
Pimel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-17 16:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.